Síla peněz 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Síla peněz

Ve vaně usadil samičky proti sobě a polil je voňavým gelem. Bez vody rozmazával kluzký šampon po křivkách a masíroval jak manželčiny silikony, tak i natural kozičky pořád ještě malinko poplašené slečny. Saša byla červená od studu, na pohled nervózní, ale pocit, že si ji právě koupili jako v krámu, jí z pohledu metal odhodlanost.

Vžívala se do role zaplacené rajdy a i když se do chování profesionálky nutila, stačil jediný dotek na poštěváku a všechno šlo samo od sebe. Vítek si dával záležet, aby promazal každý záhyb. Klouzal prsty po těle a naléval další dávku gelu do dlaní své paní. Tereza se přiblížila k blondýnce a věnovala se těm částem těla, které vzrušený manžel vynechával. Saša jen seděla, ruce rozhozené na kraji vany, hlavu zakloněnou a vnímala všech dvacet prstů, které jí nejen připravovaly k hygieně, ale dostatečně chystaly k tomu, k čemu byla zakoupená.

„Zanedbáváš ji. Proč myslíš, že jsi tady?“ houkl Saši do ucha Vítek a nutil ji k odplatě na manželčiném těle.

Blondýna nastavila dlaně, počkala poslušně na dávku průhledného šamponu a na kolenou si přiklouzla k dychtivé černovlásce.

„Pořádně! Bradavky a buchtu hlavně!“ rozdával rady Vítek.
Stál jako toreador a pozoroval, jak už naprosto uvolněná Saša jemně masíruje hnědé terče na silikonech jeho paní a rukou klouže k poštěváku. Sledoval všechny detaily, kdy se Terezin frajtřík vzpínal tenkým prstům koupené coury. Tereza mhouřila oči a pootevřenou pusinkou vzdychala směrem k němu.

„Chtěla bys víc?“ vyptával se své manželky.
„Ať mě líže,“ zaprosila ženuška, jako by tu Saša ani nebyla.

Vítek zaklepal prsty na Sašino rameno a lusknul prsty u manželčiné micky. Tímto dal sebevědomý pokyn k ližbě, narovnal se vzal do dlaně už tuhého buchara.

„A pěkně i s pěnou!“ rozhonil trčáka a bavil se nad překvapenou tváří osobní kurvičky.
„Tak já ji snad nejdřív smyju, ne?“ protestovala Saša a už brala do dlaně stříbrnou růžici sprchy, aby proudem vody spláchla klín plný pěny.
„Ne! Řekl jsem i s pěnou!“ vyškubl jí z ruky sprchu a natlačil rukou blonďatou hlavičku až k roztažené Tereziné kundě.

Najatá coura se naposledy podívala do přísné tváře rozhoněného samce a znovu zkusila prosebný pohled na nadrženou paničku, protože do šamponu se jí nechtělo.
„Já být tebou, tak bych poslechla,“ mrkla Terka a naznačila, že její manžel dokáže být i zlý.

Saša už konečně rozhodně klekla na všechny čtyři, prsty roztáhla čekající pičku a špičkou jazyku nabrala parfémovanou šlehačku. V obličeji měla znechucení, protože si připadala jako by lízala mýdlo.
„O to musíš rychleji!“ radil jí Vítek a mastil si brko jako před výstřikem.

Saša si nechala poradit. Rozkmitala jazyk, přestala vnímat hořkost pěny a pachuť na jazyku a prolízávala se hustou šlehačkou až k pyskům. Zároveň s prvními vzdechy Terezy si to začala užívat. Podebírala jazykem poštěvák zespodu a brnkala o něj špičkou usliněného svalu. Cpala hlavu co nejníž, aby ochutnala i otevřenou škvíru a cpala jazyk co nejhlouběji, až Tereza začala házet zadkem. Se zvědavým pohledem sledovala nenápadně honimíra nad hlavou a rozhicovanou Terku, která si kroutila s bradavkami.

„Udělej se!“ šustil si dál větev Vítek a druhou rukou ladil teplotu vody, aby koupenou Sašu znovu překvapil.
Tereza se oddávala dál ženskému jazyku a sledovala manžela, jak se blíží s rozbimbaným tvrdým ocasem se sprchou v ruce. Přidržel dlaní blonďatou hřívu u lízání a proud vody namířil právě do obličeje placené coury. Chtěl vidět, jak pro něho pracuje. Chtěl ji vidět nadrženou, bojácnou a přesto odhodlanou. Saša si připadala jako pod vodou, lapala po dechu, ale jazykem mrskat nepřestala. Skoro se topila, snažila se nevnímat bolest pevně držených vlasů a rejdila dál jazykem jako hladová.

„Lízej ji! Lízej! Pořádně!“ tlačil jí bradu až k bílému akrylátu, topil jí sprchou a přitom si v duchu pochvaloval, jak krásně se děvka snaží. Saša z posledních sil brnkala o zduřelý poštěvák a připadala si jako ve vodním světě, protože nosem natahovala proudy vody, které štípaly a nebo kundí šťávu spokojené Terezy. Konečně se Tereza zatřepala a tohle mokré trápení skončilo. Vítek jí zvedl hlavu za vlasy, aby se podívala na orgasmus jeho paní a spokojeně si zhmotněný zaplacený sex přitáhl k péru.

„Teď kuř!“ zabodl ocelový prut do mokré pusy a jako za splachovadlo jí tahal její blonďaté vlasy, aby opět určoval tempo. Saša klouzala po celé ocasu, nechala si mačkat mandle žaludem a budila v sobě ukázkovou couru. Tohle nucení jí dodávala sílu. Doma by za to manžela přerazila, ale tahle zaplacená návštěva měla úplně jiný náboj.

„Kuř ho!“ cítila další pár rukou na zátylku, jak ji tlačí až ke kořenu.
Tereza ji pomáhala se nabodávat a nutila ji ocas vyloženě polykat.
„Nacpi si ho co nejdál a polkni!“ narvala ji hubu až k mužskému břichu a Saša se snažila poslechnout. S jahodou za mandlemi zkoušela polykat a díky sevřenému hrdlu naběhnutý žalud o to víc masírovala.

Dávila se a slintala. Už nezvládala ani škemrat pohledem a jen se učila zbožňovat dusící jí žalud. Narážela čelem k Vítkovu břichu když ji Tereza pevně držela a nutila ji orálně šukat. Nemohla protestovat, ani kdyby chtěla, protože měla plnou pusu. Vítek si blahem chrochtal a do roztaženého koutku cpal ještě svůj palec.

„Počkej, já ti ji zvětším,“ vyškubla prst z hulící mordy Tereza a sama zezadu roztahovala sašinu pusinu, aby měl platící víc místa k uvolnění.
Vítek pozoroval rozšklebenou blondýnu, nahlížel do hrdla, aby viděl jak koruna jeho čuráka dráždí mandličky a šoustal ji bez jediného ohledu. Ještě chvíli si užíval couroslintu, než celou trápivou akci ukončil opět lusknutím, aby mohl voňavé samice zbavit kluzké pěny. Po důkladném omytí, si vedl obě paničky do ložnice, kde chtěl pokračovat v trápení blonďaté rádodajky.

Hned za dveřmi srazil blondýnku na kolena, aby si ji našteloval k dalším pokusům. Tereze lusknutím nakázal, aby se natáhla na ní a sám se postavil za ženský sendvič. Hladil kundu na kundě, zajížděl prsty do dámského doublu a promáčenými prsty zkoušel i těsnost obou zadečků. Zasouval a tahal zpátky, sledoval jak se těsný svěrač nerad loučí s průzkumníkem a naopak lačné pičky slzí a lákají všechny prsty, které se u jejich otvorů objevily. Prstil je s velikým zalíbením a hrál si se čtyřmi dírkami těsně pod sebou. Přetahoval Sašinu štávu do dírky své manželky a naopak. Natahoval průhledné šťavnaté nitky mezi prsty a dával ochutnávat oběma rozvzdychaným pusám. Klouzal žaludem od hnědky své Terezky až po kliťák rozjeté blondýnky. Obkresloval jahodou reliéf obou kundiček, plival husté sliny do unikátní kundí dvojbrázdy, tlačil si oba frajtry do čurací dírky a poslouchal stereo vzdychání.

Nalehl na vyšlechtěné tělíčko své ženy, chytil do dlaní umělé silikony a zarazil tuhou tyč do připravených pysků. Jezdil a klouzal dovnitř a zpátky, občas se přepíchnul do druhé miciny a užíval si dvojité slasti. Natáčel blonďatou tvář a tahal růžový jazyk ven, aby obě lesby donutil se líbat. Bušil do nich zezadu a máčel ocas, aby celý natáhl samičí vůní. Otíral si koule do potoků šťáv, až celý ulepený přeskočil k rozhekaným rtům a vecpal se k olízání. Tereza olizovala péro, Saša nasávala koule a obě se chovaly jako nadržené nedošukané coury. Zavazela si jedna přes druhou až se Vítkovi začalo semeno vařit. Pomohl zatěžkané Saši se přetočit na záda, lehl na ni, zajel bimbasem mezi stehna a rozmrdával promaštěnou zaplacenou pičku do stran.

„Dřepni nad ní! Ať tě líže!“ volal na Terku, která nečekala.
Saša se na zádech nadhazovala a hekala do roztažené pičky nad obličejem. Tereza se tlačila dírou na vyplazující jazyk a v podřepu hekala do taktu. Roztahovala si půlky, pleskala se přes ně a nechala si prstem dloubat do zadničky. Vítek připichoval zaplacenou kurvu jako motýla špendlíkem do podlahy a se srolovanou předkožkou u kořene vyšukával ze sebe tekoucí semeno. Jebal ji tvrdě, Saša řvala a Tereza se kroutila v bocích, aby vábila zadnicí manželovo sémě z pytle ven.

„Vy děvky!“ šoustal zběsile, až nehty na palcích u nohy dělal rýhy v dřevěné podlaze. Odrážel se a probíjel blonďatou couru, aby ji bucharem ztrestal za její ochotnou prodejnost. Vyrval ocas s bolestivým obličejem a vystříkal celu dávku na obě coury. Jeho pohled zamračeného zlouna Tereza moc dobře znala a věděla, že následuje finální konec. Přetočila se na záda vedle Saši, roztáhla se jako fena a vystříkaný Vítek s ukapávajícím ocasem zajel na první dobrou celými pěstmi do obou kurev.
Se zamračeným obočím zasouval ruce do kožených kund. Klouzal v nich, šoustal jednu po druhé a tlačil se dovnitř skoro i předloktím. Obě lesbice si mačkaly kozy, dráždily navzájem poštěváky a řvaly slastí, jedna přes druhou. Saša v jiném světě, kde se ani na okamžik nezjevil její, nic netušící manžel, křičela o víc, jako smyslů zbavená a Tereza zvyklá na ruku manžela, po ní jezdila jako na ocasu. Zpocený Vítek prošoustával obě díry a povzbuzoval je pliváním, rámusem a sprostými výrazy.

„Já už budu!“ chytila za ruku Saša Terku, zvedla nohy a stiskem dámské ručky se chystala ke konci.
„Obě nebo žádná!“ nahodil rozkaz Vítek směrem k manželce a spokojeně pochválil mimiku své ženy, která ho uklidňovala, že už stačí malinko.

Nepřestal, sledoval bílé klouby dámských dlaní a ve chvíli, kdy Tereza zvedla nohy stejně jako nadrbaná Saša, uviděl vysněný dvojitá orgasmus. Obě feny se před ním válely na zemi s nohama skoro za hlavou, rukou si mačkaly kozy a držely se jako nejlepší kamarádky. Házely sebou jako ryby na suchu a křičeli ve stereu, že Vítek jen slastí dokapával zbylé kapky spermatu.

Vytáhl obě ruce až to mlasklo, nechal si je pečlivě na střídačku olízat a jen co se zvedl, už Sašu pakoval z vily pryč.

„Táhni domů, čubko. Už jsi tady moc dlouho,“ pomáhal jí na nohy a celou od semene ji vystrnadil s uzlíčkem šatů před dveře.
Tohle zacházení s prodejnýma kurvama ho bavilo. Vrátil se k Terezce, pomohl jí na nohy a odvedl si ji do koupelny, aby ze sebe vypustil i kus lásky, kterou svojí ženě plnými doušky moc rád pro její náturu daroval.

Autor

Navigace v seriálu<< Síla peněz 01
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x