Pokrytá fenečka

Mladinká Kamila se rozhodla spolu s rodiči, že jejich fenečce dopřejí životní mateřství. Dopředu sháněli případné zájemce o štěňátka a hned na to rozpoutali lov na psího ženicha. Pár kilometrů od rodného města se ozval mladík, který měl stejné poslání pro nadrženého chlupáče z pelíšku pod radiátorem. Po pár soukromějších řádcích a telefonátu, navazující na odpověď inzerátu, se smluvila schůzka, aby se psí milenci poznali osobně. Den byl plný nervozity, jak celá akce skončí a jestlipak se zadaří.
Kamila pojala pokrytí po lidsku a svou vykoupanou fenečku česala, zdobila mašličkami, seznamovala ji s přepravovací klecí a ujišťovala se telefonem, že můžou vyjet k psímu obřadu. I sama sebe čančala, jako by to psí svatba vyžadovala.
„Určitě to platí, ale nebudu tam já. Bude tam místo mě otec, ale nebojte se. Je zkušenější než já. Určitě víc poradí, kdyby byly komplikace, tak se nezlobte. Já musím být nakonec v práci,“ omlouval se mladík smutně do telefonu a uklidňoval rozhozenou Kamilu, aby se nebála. Uklidněná dívka se vydala s vytapecírovanou přepravkou k autobusu a od cílové zastávky chvíli bloudila městečkem v ulicích, než našla správnou adresu domu.
Po zazvonění otevřel vousatý pán v županu a s velikou ochotou a výřečností uvedl obě nápadnice dovnitř. Navařil kávu, připravil pohoštění pro obě slečny a bavil Kamilu vtípky i hovory o všem, aby se cítila jako doma.
„Dáme jim chvíli klidu? Co říkáte? Pustíme je vedle, ne?“ navrhoval dopřát zvířeně soukromí, aby se věc povedla.
„Jsem pro. No snad to půjde,“ trápila se viditelně dívka a doprovázela pána i oba pejsky k psímu privátku. Vpustili oba miláčky dovnitř, zavřeli dveře a po chvilce poslouchání se odebrali dopít kávu. Další nucená konverzace Kamilu měla zbavovat studu, ale nervozita nedovolila, aby přirozeně odpovídala a nejraději by se viděla už zase doma.
„Vy jste celá nervózní a já se tak snažím, aby jste to přetrpěla v pohodě,“ nevěděl si už rady pantáta dozor a zoufale prosil Kamilu pohledem, aby se uvolnila.
„Já vím. Ale jsem jako na trní,“ kývla hlavinkou ke dveřím, aby napověděla dotyčnému, že se může snažit jak chce, ale stejně bude myšlenkami u svojí čubičky.
„Já už se na to nemůžu dívat! Tak pojďte. Nenápadně nahlídneme, abyste byla klidnější!“ tahal ji za ruku ke starým dveřím se záclonkou. Vypadaly směšně. Kýčovitý privát s ušmudlanou záclonou, kde se nadržený psí samec, s vyplazeným jazykem, sbližoval s čisťoučkou a načančanou fenkou. Kamila chvíli zvědavě nahlížela, než si uvědomila, že majitelův otec se na ni tlačí a přidržuje, aby dál mohl pobízet k pořádnému sledování psích námluv.

„Očuchává ji, vidíš?“ zatykal jí drze a přimáčkl se víc, se záminkou, že se nakonec taky vlastně podívá.
„Vidím,“ pípla tiše dívka a snažila si slinami svlažit náhlé sucho v puse.
„Čuchá jí k frndičce,“ zkusil se během dalšího popisu dotknout mladých boků. Neucuknutí si vysvětlil jako souhlas a vůbec mu nedocházelo, že mladá slečna je naprosto v tranzu a neví, co dělat.
„Podívej se! Podívej jak ta tvoje čuba drží! Taky bys tak podržela, co?“ tlačil se dál pantáta a už mačkal mladou prcinu v nenechavé dlani. „Pojď za mnou,“ vyjel najednou nadrženě, drapl Kamilu za ruku a vedl si ji do ložnice. Jeho letitá nabuzenost mu nedovolila zpozorovat, že Kamile jeho jednání není moc po chuti. Nevšiml si, že za sebou táhne bledou a vystrašenou holčinu, která ani netuší, jak se z tohoto průseru vymanit.
Jen za dveřmi automaticky dívku posadil na postel a pustil se do díla. Hladil malá prsa a hledal přes látku tílka bradavky. Chrochtal čuňačiny za červené ouško a ani na vteřinu nepostřehl, že Kamila má z něj husí kůži. Pořád ve štronzu, trpěla nenechavé dospělé pracky na těle a jeho pokusům o polibek jen odtažitě odvracela hlavu.
„Co je? Neříkej mi, že to nechceš!“ zarazil se překvapivě inseminátor.
„Ne. Já se… jste na mě… já se vás…“ hledala ta pravá slova stydlivka a díky jejímu koktání si celý pokus o souvislou větu pan domácí vysvětlil po svém. To, že se ho Kamila jako mladinká štítí a že je jí odporný, si vysvětlil jako, že se ho pouze bojí a že je jí starý si vysvětlil po svém, že jeho zkušenosti ji zahanbí.
„Ale to není problém dítě! Však budu opatrný! Nemusíš se bát. Já ti neublížím. Naopak. Dneska je tu šukací den. Rozvesel se! Copak s tímto ti můžu ubližovat?“ uklidňoval zaseknutou a slova nemožnou Kamilu. Rozhalil župan a z trenek vytáhl drobné hovádko. Ocas měl malinký, za to ale připravený k použití.
„Tenhle ti bude dělat jen dobře! Včera jednu starší paničku zrobil zrovna tady, jak sedíš! Krásně se udělala. Poskákala si na něm a pocumlala ho. Hezky ji posloužil!“ chvástal se nedávným výkonem a tahal za něj, jako by ho chtěl mladé slečince zvětšit na přání. Kamila seděla a mlčky, s pokrčeným nosíkem sledovala nestydatou hoňku před očima. Ani nedutala a doufala, že to dotyčného přejde. Myslela, že po chvíli ho zase uklidí do trenálů a s omluvou, kterou byla rozhodnutá přijmout, se vrátí dopít už určitě studenou kávu. Místo toho viděla obnaženou jahodu víc a víc zřetelně, až ucítila i lacinou kolínskou na huňatém ochlupení. Docházelo jí, že se asi připravoval dopředu. Vynucený dotek, kdy žaludem přejel strnulé rty, ji postrčil ke kroku. Strach ji spoutal ruce a protestovat se bála natolik, že se rozhodla na hru přistoupit.

„Jen ho vykouřím, on se udělá a bude. Takhle se mi určitě nic nestane a pusu obětuji místo těla,“ spřádala si plán v duchu a malinko sekla jazykem v okamžiku, kdy žalud zase jel stejnou cestou zpátky po rtech.
„No neboj se! Neboj! Takhle je to ono! Ještě. Dej si ho do pusy!“ dorážel ke rtům tuhým nástrojem, jako rozzuřená vosa. Kamila chytila ptáčka u kořene a s viditelným odporem, který nadržený tatík vůbec nepostřehl, nasála tu tvrdou maličkou věc do pusy. Nechala párkrát proklouznout a podle vzdechů si libovala, že tohle štěstí rozhulenec dlouho nevydrží.
„Musíš toho chvíli nechat, jinak bys mě hned udělala, ty potvůrko!“ klekal si k sedící dívce za doprovodu oplzlých řečí. Položil ji na postel za stálého přemlouvání a s uklidňujícím hlasem stahoval kalhotky pod vykasanou sukní. Kamila, celá nešťastná se sice bránila, ale strach z toho, co by mohlo nastat, kdyby odpor dala víc najevo, ji brzdil v protestech. Jen jemně odtahovala zkušené pracky z už skoro nahého bílého tělíčka a svoje NE podávala dotěrnému pánovi formou hrátky.

Naivně si myslela, že to pomůže, ale spletla se. Účinek to však mělo úplně opačný, protože nadrženec si to opět vysvětlil jako hru, kdy chce být oplodnitelka dobývána s něhou. Lehce odstrkoval vzpurné ručky a pusinku za pusinkou sázel na měkkoučkou pleť mladé rošťandy.
„Bude se ti to líbit, neboj se. Roztáhni ty nožky. Neboj. Jen na chviličku a uvidíš, že krásně vydržíš až do konce. Já strašně rád lížu, víš? No táák,“ čuňačil dál bez ohledů, až se dívčina podvolila a s nápadem v hlavě se roztáhla do široka. Rychlé připomenutí večera, kdy se mladé pipky opily a radily jedna druhé, co kdy a jak s klukem, který nechce dát pokoj, jí mělo zachránit kůži. Jedna z rad se hodila a tak se rozhodla to vyzkoušet. Věta, že násilníka má počurat a on toho pak znechuceně nechá, jí zněla v hlavě od té doby denně. Nechala si roztáhnout do hladka oholené pysky a ucítila něžné fouknutí. Krátké olíznutí a znovu zafoukání, které už zastudilo.
„Bože, to je trapný,“ odvracela posměšně hlavu Kamila a bez jakéhokoliv účinku sbírala síly na proud vynucené moče. Sice rádoby laškovný jazyk cítila od poštěváčku až k dírce, ale neměla z toho nic, protože se soustředila na chvíli, kdy se jakoby neudrží a načůrá nadrženému chlívákovi rovnou do pusy.
„No ty jsi sladká! Slaďoučká! Ty chutnáš jinak než ta ze včera! Ta měla kus prochcanýho masa, ale to tvoje krásně voní, kotě!“ kasal se úlovkem, tlačil tvář mezi stehna a chamtivě bořil plnovous do rozlízané pipiny.
„Teď nebo nikdy,“ zaťala zuby připravená Kamila a s mírným tlakem ve spodku vypustila žlutěnku na fousisko perverzního krakonoše. „No ty se nezdáš! Osprchuj mě! Dělej si se mnou co chceš! Jen čurej! Čurej, kotě!“ překvapeně chytal každou kapku úlisňák a chrochtal blahem, při žluté příchuti na jazyku. „Tohle mi ještě žádná nedala a nakonec mi to dopřeje takováhle mladá kočička!“ slintal, polykal a nechal si sprchovat, ještě ne moc prošedivělý plnovous.

„No to snad není pravda!“ zaúpěla v duchu vzteky rudá Kamila. Už zoufale přemýšlela v rychlosti, jak z téhle patálie ven a bylo jí jasno, že dílo bude dokonáno, stůj co stůj. Pičku měla odhalenou, olízanou a nadrženec, ztěžka vstávající mezi jejími stehny, se jasně chystal zasunout.
„Překvapila jsi mě! Neřekl bych do tebe, že to máš ráda! Já tě teď taky překvapím. Uvidíš, že budeš blahem bez sebe,“ funěl nad jejím obličejem, když polehoučku nalehal chlupatým pupkem na nervózně dýchající bříško. Ztěžka a neohrabaně se položil na totálně nic nemohoucí Kamilu, rukou pozvedl mladé stehýnko, aby se dostal blíž k úzké dírce a pak zasunul. S hlavou položenou na malých kozičkách, otíral chcanky z vousů do tvrdých bradavek a přirážel. Kamila se tímto dostala do úplného šoku, protože čekala, že teď se dostaví ten největší odpor, jaký mohla kdy k chlapovi cítit. Místo toho se jí spodkem rozlilo do těla vzrušení a horkost, kterou znala jen z večerních masturbací a zážitků s kamarádem.
Chomáč chlupů nad kořenem se česal o trčícího poštěváka a maličký ptáček špuntoval mladou a nevybouřenou bambitku. Nechala se. Zavřela oči, aby si vychutnala tuhle chvíli bez jediného vyrušení. Hlavu odvrátila, protože vůně prochcaného plnovousu jí rušila prožitek a nechala se zkušeně piglovat. Poštěváček, při každém doteku chlupů pochvalně stál a dával dovnitř avízo, že je třeba vypustit ještě víc šťávy. Kunda tekla jako vodopád a malý plavec s naběhlými žílami, se topil ve tmě, ať byl zkušený, jak chtěl. Pomalé a pravidelné tempo připravilo dírku na konečné finále, kdy bylo dílo dokonáno. S tvrdšími přírazy se ptáček promlaskával růžovou tkání a Kamila začala konečně vzdychat.

„Oddej se mi! Uvolni se a oddej se tomu!“ vedl si ji pantáta pod sebou ke správné cestě a přišukával, se semenem na krajíčku. Už jen znalecky čekal na mladý orgasmus, aby mohl poplivat úzkou dírku bílou pěnou. Sledoval rudou a zpocenou dívčí tvář, hladil ji po spánku a sebevědomě odpočítával k nule, protože jasně rozpoznával blížící se konec trápení v dívčím podbřišku. Kamila s otevřenou pusou odhalila zadní stoličky, zastavila náznakem nabíječovy přírazy, uvelebila se v nejpohodlnější poloze a štelovala se k bouřlivému orgasmu. Neposlušným tvrdolínem píchač naposledy vjel do těsné škvírky a při silném cukání kundí světnice, si dohonil vytaženého ptáka na zajetou pizdičku pod sebou.
Vyčerpaný spadl vedle třepajícího těla a dohlazovával křivky, které v zápalu boje opomněl. Ležela na zádech, ruce zaťaté do peřiny pod sebou, nohy do široka a s příjemnými doteky na dvojkách se dotřepávala a vrávovala z božského pocitu. Sucho v puse jí nedovolilo promluvit, tak poděkovala jen pohledem a přidala i malinko jiskry v oku, aby píchač omluvil její chování. Po chvíli oba vstali, tatík se zavázal opět do županu, Kamila na sobě upravila oblečení a se zvědavým okem se potichu vydali zkontrolovat už úspěšně spojený pár stejné rasy. Spokojeně jeden na druhého mrkli a vrátili se ke studenému kafi, aby domluvili další věci, nezbytné k doladění.

Autor

4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x