Kuba a Ráchel 01

Ahoj, tohle je povídka, kterou jsem četla na anglických stránkách a moc se mi líbila, takže jsem neodolala a začala ji překládat. Původní jména jsem si dovolila změnit na česká, přece jen jsem trochu vlastenka. Celkem to má třináct dílů, ale uvidím, jak se mi bude chtít překládat. Kdo někdy něco překládal, tak určitě ví, co mám na mysli… Samozřejmě za každou reakci, ať komentář nebo email (laura@147258369­@seznam.cz) budu moc vděčná. Laura

Kapitola první

Ráchel mě přiváděla k šílenství už dlouhou dobu. Musím se přiznat, moje mladší sestra byla jedna z nejrajcovnějších žen, co jsem kdy poznal a navíc nebyla ohledně svého vzevření zrovna dvakrát skromná. Nebyla také nijak skromná ohledně svého těla, které bylo neuvěřitelně sexy. Ráchel měla velká, hladká a pevná prsa, dokonalejší jsem si ani nemohl představit. Navíc si ani nemůžu vybavit, že bych je někdy jí viděl nevzrušenou, tím myslím to, že její bradavky byly vždy i na pohled ztuhlé a vztyčené. A nejen její bradavky. I ona sama se zdála být vždy vzrušená. Poslední dobou, kdy jsem měl spoustu času ji sledovat, se mi zdálo, že její bradavky ani na chvilinku nezměkly.

Rodiče byly na dva týdny mimo město a Ráchel využívala naplno své nabyté volnosti a chovala se tak necudně, jak jen to bylo možné. Domem se producírovala ve skrovných oblečcích, obvykle to bylo kraťoulinké tričko doplněné pouze kalhotkami nebo ve svých úchvatných bikinkách. Její přítel Jáchym byl u nás téměř denně. On společně s mojí sestrou zabrali ložnici rodičů a já ani v nejmenším nepochyboval o tom, co spolu vyvádějí. Popravdě jsem je párkrát pozoroval, když po nocích nechali záclonu nezataženou. Do okna v ložnici rodičů bylo velmi pěkně vidět z balkonu v mém pokoji, což jsem ke své vlastní škodě zjistil teprve nedávno, ale tento fakt jsem plně využil ke svojí zábavě, když už jsem doma neměl nic jiného na práci. Takže teď když rodiče nebyly doma, připouštím, že jsem velmi rád pozoroval hrátky svojí sestřičky. Ti dva tvořili ten nejvýstřednější pár, jaký jsem v životě viděl. Dokonce si tvrdím říct, že konkurovali mě a Kláře, ačkoliv s ní jsem zažil pěkně divoké časy.

Ráchel jsem často oslovoval ‘sestřičko‘, ale to oslovení se k ní tak úplně nehodilo. Byla totiž jen o rok mladší než já. Vlastně ne o rok, ale o pouhých jedenáct měsíců a ve skutečnosti nevypadala o tolik menší než já. Její prsa rozhodně malá nebyla a ani její oči. Ty byly velké, modré a vzrušující, zdědila je po mamince. Ale to největší na ní byl její sexuální apetit. Nebojím se říct, že moje sestra byla ta nejvíce nadržená kundička, co znám. Dokonce nadrženější než její starší brácha!

V tom čase jsem se právě vrátil domů z koleje a Ráchel byla v posledním ročníku na střední a myslel jsem (chybně) že i panna. Ale jak začaly letní prázdniny a já se vrátil domů, začal jsem si uvědomovat, že ona ať už se z ní stalo cokoliv, rozhodně ne panna. Naopak byla to spíš prvotřídní kurvička. Ne, že bych si na to někdy stěžoval. Obzvláště proto, že jsem ji často pozoroval oknem. A Ráchel nebyla jako jiné kurvičky. Byla velmi excentrická a plná nápadů. Velmi výstředních nápadů. Milovala všechny možné polohy a některé z nich byly celkem vzato docela lákavé.

Několikrát, od chvíle odjezdu rodičů, se mi povedlo vidět jí, jak se nechává omrdat do prdelky. Připadalo mi, že Jáchymovi se to tak velmi líbí, navíc kdykoliv to tak dělali, jejich sténání mě udržovalo ve stavu naprostého vzrušení. A to i v případě, že jsem je nesledoval, ale pouze poslouchal. Ráchel také milovala polohu, kdy se nechávala ošukat zezadu, doggy-style. Sledoval jsem, jak Jáchym šuká mojí sestru zezadu, velice často. Dělali to častěji než například polohu na misionáře, tedy ta, kdy byli obličeji k sobě a i ta byla docela častá, jen tak pro ujištění. Ráchel také milovala, když se jí Jáchym vystříkal na její rozkošný obličej a na její nádherná prsa. Šílela touhou a třela si jeho sperma po svých bradavkách, rtech a andělských tvářičkách. Také se kvůli němu ráda oblékala. Do kůže a latexu. A nejvíce do vysokých podpatků, což museli okoukat z nějakého porna. A nejvíc mě vzrušovalo, že při sexu často nosila něco, co vypadalo jako psí obojek. Jistě, bylo to jen kvůli efektu, protože sestřička neměla ráda žádné svazování a sado/maso, ale i na mě, na diváka, to nesmírně působilo.

Ráchel si navíc neužívala pouze s Jáchymem. Často ho také podváděla, dokonce jsem byl svědkem tomu, že měla v ložnici rodičů tři kluky. Tři. A to ne jednotlivě, ale najednou. Představte si to, nechala se ošukat od dvou borců najednou! Ani jsem se tomu nedivil. Přece jsem ji znal. Přece jsem ji porozoval. Alespoň tak, jak mi to moje podmínky dovolovaly. Když se jednou Jáchym neměl čas, dorazili k nám společně Standa a Daniel. Prý jen proto, aby se s Ráchel napili. Ale zanedlouho byla moje sestra dost opilá, kluci ji svlékli a obdělávali ji z obou stran. Standa měl ptáka zaraženého v Ráchelině zadečku a Dan šukal její rozkošnou kundičku, zatímco ona šílela rozkoší. Slyšel jsem všech její sténání, křičení a vřeštění, to mě nenechalo chladným a musel jsem je sledovat. Konkrétně, když se jim sestřička věnovala, kouřila jim čuráky, nechávala je lízat prcinku, půjčovala jim na hraní kozičky, a spoustu dalších věcí. Jestli jsem někdy předtím pochyboval, že ona byla jen provokativní nadržená ďáblice, tak té noci jsem pochybovat přestal. Pohled na dva čuráky bušící do ní mě o tom přesvědčil.

Také měla Jáchymova kamaráda Filipa v ložnici rodičů, ale ani se nesnažila něco předstírat. Filip nemusel ani pít, aby Ráchel dostal do postele. Stačilo, když ho chviličku provokovala a už ji šukal zezadu, co mu síly stačily. Ráchel velmi dobře věděla, co a jak je potřeba při svádění kluků a tento její talent nebyl ani přinejmenším zanedbáván. Ačkoliv nejvíce ze všech kluků šukala Ráchel s Jáchymem. Každou noc a obvykle i každé odpoledne. Rádi trávili čas ve vaně, v sauně i ve sprše, která mimojiné spojovala můj a její pokoj. V našem obrovském domě bylo spoustu místa k sexu a oni se ani nesnažili přede mnou skrývat. Doslova jsem na ně narážel v obýváku, v zahradě, v podkroví, v garáži… Také jsem si uvědomil, že Ráchel se tak nechová jen ve společnosti kluků. Ale i když byla sama. Konec konců, seznámila s Jáchymem asi před měsícem a pouze pár měsíců předtím zjistila, co to znamená nebýt ztráta panenství. Měla totiž svůj deníček, kam si zapisovala své milence. A já se neubránil tomu, abych jí do něj jednou dvakrát nenakoukl. Ano, cítil jsem se jako zákeřný zlodějíček, ale moje sestřička mě fascinovala do té míry, že jsem se tomu nemohl bránit.

A její pokoj byl opravdová pokladnice rozkoše! Ráchel milovala vibrátory. A že jsem jich našel pořádnou zásobu! Všechny mi přišli obrovské a všechny měla schované pod matrací. Společně se zásobou pornočasopisů plných nahých mužů i žen. Všechny byly velice explicitní a nebylo nic, co by čtenářovým očím zůstalo zahaleno. Většina těch časopisů se skládala převážně s obrázků dívek a žen. Na základě toho jsem se domníval, že Ráchel byla bisexuální. Při představě svojí sestřičky, jak si prohlíží ty magazíny a masturbuje přitom, jsem měl co dělat, abych nezačal masturbovat já sám. Totálně jsem toužil po tom, zabořit svůj penis do té rozkošné kundičky. Jeden ze svých vibrátorů měla schovaný do dutiny ve stěně, což jí poskytovalo útěchu, kdykoliv nebyl žádný živý hoch po ruce. Další vibrátor měla ve vrchní poličce prádelníku, schovaný pod svým velmi vzrušujícím prádélkem. Na to bych přece nemohl zapomenout. Z kalhotek a podprsenek mojí sestřičky jsem vysloveně slintal. Měla malinká, krajková tanga, která ve skutečnosti vůbec nic nezahalovala a těsné poloprůhledné podprsenky s výstuží, které podpíraly její prsa a krásně zdůrazňovaly jejich tvar a pevnost. Ještě zajímavější byly její podvazkové pásy a síťované punčochy. Ty nosila z jediného důvodu. Aby jí pomohly zašukat si. Všechny tyto věci jsem na Ráchel viděl, protože jsem jí často sledoval při oblékání. Ale ještě častěji je předváděla a nenosíc nic jiného v nich pobíhala po domě.

Naši rodiče byly velice liberální a nebránily svým dětem, aby se navzájem viděly nahé. Ale Ráchel to bylo málo. Nepochyboval jsem o tom, že v sobě měla spoustu exhobicionusmu, to bylo nad slunce jasné z jejího počínání. Doslova si užívala, když se mohla předvádět téměř nahá před svým starším bratrem. Její oblíbený úbor na spaní byl prostý. Kalhotky a kraťoučké tílko. Nebo pouze trošičku větší tričko. A nikdy nezapomněla na svůj zvyk, kterým své oblečení přede mnou zdůraznila, totiž že denně před spaním přešla do mého pokoje a popřála mi dobrou noc. Samozřejmě takto oblečená trávila v mé společnosti spoustu času, takže jsem mohl k potěšení nás obou obdivovat její úžasná prsa a dlouhé štíhlé nohy. A nesmím zapomenout na to, že každý večer mi dala nádhernou pusu na dobrou noc.

To proto, že jsme si byli velmi blízcí. A nikdy mi nevadilo, že pobíhala po domě téměř nahá. Ba naopak, protože jsem ji měl rád, tak jsem jí pomáhal uspokojit její exhibicionistické touhy tím, že jsem ji sledoval. Ale nikdy jsem se jí nepokusil nějak zneužít. Samozřejmě mezi mnou a Ráchelkou bylo silné pouto. Ona každého velmi ráda objímala a zvláště pak mě. A navíc mi pověděla o všem. Tedy téměř o všem. Když zažila svůj první sex, okamžitě mi zavolala na kolej, aby mi o tom pověděla a popsala mi ten zážitek do intimních detailů. A to i s popisem toho, jak dotyčnému vykouřila. Tak mě to vzrušilo, že jak to položila, okamžitě jsem si musel vyhonit. Tuším, že si byla vědoma efektu, jaký na mě měla. Kdykoliv mě políbila těmi svými svěžími rty, relativně nevinným sesterským polibkem, cítil jsem jak se ve mně bouří hormony, jak mi krev proudí tělem, jak mi na kůži raší pot. A zanedlouho i jak mi v kalhotách tuhne penis. Denně jsem si spolu vymněňovali klepy a příběhy a ty její byly vždycky plné erotiky. Nepřestávala mě udivovat svojí nadržeností, ta jedna malá kurvička.
Na druhou stranu ona byla vždy pro každou špatnost. Největší překvapení mého života přišlo ten den, kdy Jáchym odjel na víkend z města navštívit svou vlastní sestru. Mamka a taťka měli být pryč ještě týden a Jáchym se uvolnil ze svého nabytého programu, který se skládal z šukání mojí sestřičky.

Ráchel trávila den venku na zahradě, oblečená v neuvěřitelně maličkých plavkách. Ty byly tak strašně odhalující, že mohla být rovnou úplně nahá. Ačkoliv kdyby byla, tak už bych asi nebyl schopen sebekontroly. Ležele na ručníku s nohama mírně roztaženýma a ruce měla natažené nad hlavou, takže její prsa hezky napínaly těsné bikiny. Já byl nahoře v pokoji, jehož okno mířilo na zahradu. Ráchel sice nevěděla, že ji sleduji, ale já se nijak zvláště neschovával. Tělo sestřičky bylo tak neuvěřitelné, že jsem od ní nemohl odtrhnout oči a pohled přece nikoho nezraní! Vrchní díl měl velmi hluboký výstřih a byl velmi skrovný ze stran, takže její hladké, zaoblené křivky byly snadno viditelné. Spodní díl byl také velmi těsný a pěkně se zarýval mezi její půlky. Žádná dívka neměla hezčí zadeček než moje sestra.
Žádná dívka, kterou jsem kdy omrdal, neměla tak nádhernou prdelku. Uznávám, že Klárka měla pěkný zadek, a nabodnutý na mém kopí vypadal neuvěřitelně sexy, když jsem ji šukal zezadu stejně, jako to dělala Ráchel s Jáchymem, ale na na zadečku mojí sestřičky byla vždy něco zvláštního, něco strašně svůdného. Možná ho jen ráda předváděla, určitě více než Klára, která se v tomto ohledu nedala tak snadno předehnat. Klára sice nebyla taková exhibicionistka jako Ráchel, ale já viděl obě dívky často nahé a ani jedna z nich se zrovna dvakrát za své tělo nestyděla. Zvláště pak za svůj zadeček.

Jedna věc mě na Ráchelčině zadečku nesmírně vzrušovala. Fakt, že s Klárou jsme nikdy nezkusili anální sex. Chodil jsem s ní už půl roku a ani jednou jsem jí neošukal do prdelky. A ne, že bych nechtěl. Tucty dívek jsem tak omrdal, ale Klárka se tomu stále bránila. Ale Ráchel… ta byla daleko víc perverznější.
Nyní se opalovala venku na zahradě a pravidelně si chodila do kuchyně pro sklenici limonády nebo něco podobného. Pokaždé když se zvedla z lehátka, přesunul jsem se do obýváku, kde jsem měl puštěné naše stereo, a lehl jsem si na gauč s časopisem. Nechtěl jsem, aby to vypadalo tak okatě, že si ji prohlížím. Konec konců, nějaké ty společenské konvence mě říkaly, že kundička mojí sestřičky by mně měla být zapovězená. Jakmile se Ráchel zvedla, vklouzl jsem do obýváku a rychle jsem pustil CD od kapely The Who. Lehl jsem si na pohovku a začal pročítat Bravo, jeden z časopisů, které si Ráchel kupovala. Prolistoval jsem ho, až jsem narazil na stránku s parfémy, kde bylo mimojiné i několik sexy dívek ve spodním prádle. Pohled na ně mě docela vzrušil, ale ne tak moc jako pohled na Ráchel.

Sestřička vešla do pokoje s úsměvem na rtech a se sklenicí limonády v ruce.
„Co děláš, brácho?“,zaflir­tovala se mnou.
„Nic moc.“, usmál jsem se na ní a při tom jsem si dal sakra dobrý pozor, abych moc dlouho nezíral na její sexy tělíčko. Zblízka vypadala ještě lépe než zdálky. Obrysy obou bradavek byly nyní krásně zřetelné.
„Nemám moc rád tohle letní horko,“ dodal jsem ještě.
„Jaktože? Přece je venku nádherně?!“
„Hmm“. Cože se najednou o mě tolik zajímáš?“
Ráchel zvedla oči v sloup.
„Ach jo! Vždyť jsem se tě jenom na něco zeptala!“
„Dobře, dobře,“ smál jsem se,
„Mohla bys mi donýst ledovej čaj?“
„S citrónem?“
„Jasně.“

Ráchel odkráčela a mě se dostalo rozkošného pohledu na vrtící se zadeček. Když se vrátila, opět se usmívala. Položila přede mě čaj a sedla si na gauč, hned vedle mě. Takže její nádherné hladké bříško bylo hned vedle mého obličeje. Zhluboka jsem se nadechl, protože její vůně mě vždycky strašně vzrušovala. Cítil jsem jí dokonce i přes časopis. Ráchel se protáhla a přejela si rukama přes boky na stehna. Z čehož jsem vždycky šílel.Vzrušením.
„Já budu dneska strašně nadržená!“ zachichotala se.
„Nemůžu tomu věřit, že Jáchym bude pryč ještě další tři dny!“
Sarkasticky jsem se zasmál.
„Ty mi něco povídej. Klára za mnou přijede až příští týden.“

Ráchel našpulila rty:
„To je rozdíl. Ty seš chlap. Ty se můžeš postarat o svoje problémy.“
„No jasně.“
Ráchel se znovu zachichotala.
„Jen si dělám srandu. Doufám, že se nezlobíš.“
Maličko jsem zčervenal, ale opravdu jen maličko.
„Ále.“
„Jak to vůbec je mezi tebou a Klárou?“
„Lepší to ani nemůže bejt. Je to ta nejhezčí holka co znám… teda skoro.“
„Skoro?“ zazubila se Ráchel,
„Kdo je hezčí?“
„To ti nepovím,“ opověděl jsem.
„No tak…“ snažila se sestřička. „No tak, Jakube. Pověz mi to! Nebo tě zlehtám. Já vím přesně, jak na tebe.“ „To není fér. A stejně ti to nepovím. Jdi si lechtat někoho jinýho!

Ráchel se nahnula nade mne a píchla mě prstem do břicha. Začal jsem se okamžitě smát, ale nechtěl jsem ji nechat, aby měla navrch a natáhl jsem se po ní. Náhodou jsem se přitom dotkl jejího levého ňadra a cítil jsem, jak můj čurák při tom dotyku ožil. Tohle si nesmím dovolit! „Nezlob,“ řekl jsem jí, když se na mě sesypala.
„No jo, no jo.“ trucovala,
„Tak mi to neříkej. Já to neřeknu Kláře…“
„No to je jasný, že jí to neřekneš!“
Ráchel mě chytila kolem krku a krásně mě objala. Potom mě ještě dala pusu, pěknou nevinnou, ale rty na rty.
„Jsem moc ráda, že jseš můj brácha,“ vzdechla si. „Já tě mám moc ráda.“

Opět se zasmála a znovu mě políbila. Tentokrát její rty setrvaly na těch mých o něco děle a cítil jsem, jak se mírně pootevírají. Její jazyk se mihl na mém rtu, skoro to byl úplný francouzák! Skoro. Nakonec zůstalo jen u sesterského polibku. Tedy alespoň navenek. Nemohl jsem si totiž nevšimnout jejích bradavek, vyčnívajících z krásných kulatých kopečků přes vlhké plavky.
„Já se asi zblázním,“ povzdechla si, když se ode mě odtáhla. „Bez Jáchyma se cítím taková smutná a v noci mě nikdo nezahřívá. Ještěže tady mám tebe. Nechceš si večer zatancovat?“
„Jasně,“ odpověděl jsem jí, „Ještě mi zbylo nějaký víno, tak si ho můžeme vypít.“
„To zní super,“ vypískla nadšeně. „Strašně ráda s tebou trávím čas, brácho!“
„Super, sestři.“

Ráchel se bohužel zvedla z pohovky.
„Já ti ale nemůžu zaručit, že se budu kontrolovat, jestli si někam vyjdeme. Všude je spousta pěkných kluků. A já jsem vážně nadržená. Musíš to mít těžký bez Kláry.“
„Ou, je to moc těžký. Tomu bys nevěřila.“
Ráchel se zahihňala a rozpustile se natáhla rukou po mém rozkroku. Dlaní se dotkla ztopořeného penisu a překvapeně, ale potěšeně zjistila, jak byl tvrdý.
„Jejda, Jakube!“ zahihňala se bez toho, aby s rukou pohnula.
„Ty jsi nadržený jako já. Nebo já jsem nadržená jako ty?“

Opět laškovně zmáčkla tvrdého šulína a vlna rozkoše projela celým mým tělem. Už jsem se chtěl zvednout, povalit ji na záda a tvrdě ji ošukat, ale v hlavě mi rezonovala myšlenka: Je to tvoje sestra, je to tvoje SESTRA! Úplně celý jsem zčervenal a podíval se jí do očí.
„Ou, promiň,“ řekla a znovu našpulila rty. Sedla si na kraj gauče a rukama mě objala. Svojí hlavou se přitiskla k té mojí a naše rty se dotkly.
„Promiň, Jakube, já tě jen zlobím. Já jsem strašně děvka, když jsem nadržená!“

Ráchel vyskočila z pohovky a zamířila si to ke dveřím. Její zadeček v těch bikinách vypadal k sežrání. Když odešla, uvědomil jsem si, že zhluboka oddychuji úlevou. Téměř jsem vytáhl čuráka z kalhot a začal si ho na místě honit. Ale radši jsem si ho chtěl šetřit pro Kláru. Moje přítelkyně bude příští týden určitě pěkně nadržená.
Když jsem si byl jistý, že Ráchel je opět venku, přesunul jsem se opatrně k balkónu. Tentokrát s výtiskem časopisu Playboy, který jsem si mohl užít víc než Bravo. Roztáhl jsem se na lehátku a sledoval sestřičku. Opřel jsem se a sledoval Ráchel, jak se sluní v letních paprscích. Obvykle se opalovala nahá, ačkoliv pokaždé mi předvedla nádhernou show v plavkách při roztírání opalovacího krému. Teď, nevědoma si mého chtivého pohledu, začala se svlékat.
Pomalu se posadila, její obličej byl schovaný pod slunečními brýlemi, a začala si rozvazovat vršek svých plavek. Sledoval jsem jí a při pohledu na ní mi vysychalo v ústech. Ráchel si rozepnula podprsenku a stáhla propocenou látku ze svých nádherných prsou. Zadržel jsem dech a cítil jsem, jak se mi pták v kalhotách znovu probouzí. Ráchel si pohodila vrchní díl plavek vedle sebe na trávník, roztáhla se na lehátko a nechala sluneční paprsky jemně hladit svá pevná opálená prsa. Byla krásně opálená, často byla na sluníčku. K její tmavší kůži nádherně kontrastovaly zářivě růžové bradavky, které byly zvlášť krásné, když ztuhly vzrušením. Ráchel se posadila a začala si hrát se svými ňadry, lehce je hladíc konečky prstů. Krev v penisu se mi vařila, když jsem sledoval to úžasné divadlo a když si obě bradavky začala štípat a kousat se do rtů, musel jsem zasténat touhou. Nemohl jsem tomu uvěřit. Není to sen? Nezdá se mi to? Moje sestřička se sama sebe dotýká a navíc před mýma nedočkavýma očima.

Ví o tom, že ji sleduji? Určitě by jí to nezastavilo, ale ještě více by ji to vzrušilo a povzbudilo. Ráchel si uhladila své blonďaté vlasy a položila se opět na záda na lehátko. Zastrčila si ruce pod zadeček, mírně ho nadzvedla a strhla ze sebe spodní část plavek. Dočista okouzlený jsem sledoval, jak plavky sklouzly přes pěkně tvarované nohy a rozkošná malá chodidla. Pohodila spodek, který musel být pěkně mokrý od potu (nebo od něčeho jiného) vedle prvního kousku oblečení. Opět se protáhla, nyní zcela nahá, a její ruce se opět vrátily na tu krásnou hruď.
Ráchel začala smyslně hladit svá oblá prsa, laskala hlavně tvrdé bradavky, ale nevynechala ani kousek svých rozkošných polokoulí nedotčený. Mnohokrát jsem ji pozoroval, jak se uspokojuje, když jakoby náhodou nechala dveře malinko pootevřené, nebo když jsem je já sám pootevřel nebo když jsem ji sledoval dírou ve zdi, kterou jsem tam právě kvůli tomu účelu vyvrtal. Ale nikdy to na mě neúčinkovalo tak mocně, jako nyní. Sestřička mě vzrušovala víc a víc. Sledoval jsem ji hladovým pohledem, jednou rukou jsem svíral cukající se penis a masíroval ho se stejnou frekvencí jako Ráchelčiny prsty štípaly růžové bradavky. Její ruce se postupně a pomalounku začaly posouvat níž. Na ňadrech setrvávala už pouze jednou rukou, druhá opustila vzdouvající se prsa, překročila hladké bříško a zamířila ještě dál. Ráchel mírně roztáhla nožky, zvedla zadeček do vzduchu a přitom jsem měl možnost spatřit světlé chloupky blyštící se kapičkami rozkoše v rozkošném mladém klínu.
Těžce jsem oddychoval, když Ráchel úplně roztáhla nohy. Už jsem mohl vidět růžové masíčko vyplňující tu lákající sladkou štěrbinku. Kousala se do rtů, zatímco jednou rukou si masírovala bradavky a druhou kroužila stále blíž a blíž svojí kundičce.
Potom na chvilku mi její pička zmizela z očí. Celou dlaní si přikryla rozkrok a prostředníček vstrčila do hladové dírky. Můj pták sebou úplně škubal, když se Ráchelka pomalu prohnula v zádech. Druhý prst zmizel uvnitř těsné mladé skulinky. Pozvolně s ním začal klouzat dovnitř a ven.

Sledoval jsem svojí sestřičku, jak se venku na zahradě prstí, a vychutnával jsem si ten moment stejně jako ona. Její páteř byla prohnutá do oblouku a zadeček se pravidelně zvedal a zase klesal. Prsty stále zrychlovaly a zrychlovaly, což jim kundičky usnadňovala svými kluzkými šťávičkami. Druhá její ruka krouživými pohyby masírovala kulatá prsa a občas štípla do bradavky. Ráchel už byla pěkně vzrušená a její kundička byla ochotná přijmout i třetí prstík. Bylo to pro sestřičku maličko těžší, všechny je do sebe dostat, protože byla opravdu velice těsná. Začala se tedy prstit třemi prsty, a jak byla nadrženější a nadrženější, její prstíky byly rychlejší a rychlejší.
Už jsem nevydržel pouze sledovat oslnivé tělo sestřičky, jak sebou hází v nádherné extázi, rozepnul jsem si kalhoty a natáhl se pro čuráka. Stáhl jsem ze sebe propocený kus oblečení a zcela odhalil svoje péro. Sevřel jsem ho prsty a začal pomalými pohyby. Nahoru, dolů, nahoru, dolů. Soustředil jsem se na pohyby její ručky v sladké kundičce a představoval jsem si, že je to ona, kdo mi honí péro. “ Ráchel musí být přebornicí na honění čuráků,“ pomyslel jsem si. Měla s tím určitě mnoho zkušeností ještě předtím, než poprvé vyzkoušela svojí kundičku. Proč jsem ji jen tenkrát nepožádal, jestli to nechce se mnou zkusit? Jak ji znám, určitě by souhlasila.
Zasténal jsem rozkoší a sledoval Ráchel, jak se pomalu převaluje sem a tam. Klekla si na kolena a trochu se sehnula, takže byla téměř v ideální poloze pro ošukání zezadu, její i mojí oblíbené. Teď jsem měl možnost vidět růžové závojíčky kundičky, zřetelně odhalené mezi štíhlými opálenými stehny. Její prstíky se prudce pohybovaly sem tam a zadeček se jí slaboučce třásl. Rameny i ňadry se opřela o lehátko, takže obě ruce měla volné a mohla je použít ke svému dráždění. Už jí to netrvalo moc dlouho. Jak jsem ji znal, věděl jsem, že za pár minut dosáhne orgasmu. Díky sledování Ráchel a jejích návštěv jsem mohl přesně říct, kdy bude hotová. A ten moment nastal. Pustil jsem čuráka z ruky. Nechtěl jsem vypustit svojí dávku předtím, než se udělá moje sestra. To přesto, že už jsem měl opravdu na krajíčku, můj pták doslova překapával hustým spermatem. Připraven vypustit svou dávku do kundičky Ráchel. Škoda jen, že byla venku na zahradě.

Ráchel točila hlavou v kruzích, blonďaté vlasy vlály kolem. Záda se opět prohnuly a zadeček sebou házel. Už to bylo tady. Celé mladé tělo sebou začalo házet, svíjet se a kroutit se v neuvěřitelném orgasmu. Být v tu chvíli zabořený v tom mladém krásném těle muselo být nepopsatelné. Sledoval jsem sestřičku roztaženou na lehátku, jak si přejíždí prsty přes mokrou kundičku. Vlhkou rukou si začala mnout prsa a mě napadlo, že její bradavky musí chutnat jako ta krásná kundička, která podle mých předpokladů musela být velice sladká. Ráchel pomalu vstala a navlékla na sebe plavky. Zamířila zpět k domu a poskakovala plná nové energie.

Rychle jsem vstal a hodil časopis stranou. Opět jsem zesílil stereo a snažil jsem se zklidnit svůj dech. Můj čurák byl nesnesitelně tvrdý, jak jsem ho zastrčil do kalhot, až jsem si myslel, že se zblázním. Ale Ráchel mohla každou sekundu vstoupit. Dech se mi pomalu klidnil, jak jsem se snažil nemyslet na její nádherné tělo. Konečně vstoupila do pokoje, plavky měla zpocené a nakřivo.
„Tak jak se máš, brácho?“ zeptala se, očividně ve velice dobré náladě, a přisedla si opět ke mně.
„Super,“ odvětil jsem nervozně.
„Tam venku je fakt krásně,“ povzdychla si. „Ale je tam tak horko!“
Natáhla ruku a přejela si s ní přes výstřih. Odtáhla ruku, na které se třpytily kapky potu, opravdu bylo horko. Jak se před chvílí před mými zraky tak nádherně vyprstila, byla nyní celá pokrytá vrstvou potu. Zpocená a sexy. A navíc jsem cítil pronikavou vůni její kundičky. Což bylo nesnesitelné, protože čurák mě už začal bolet touhou po ní.
„Jo,“ přitakal jsem jí hloupě, „Je trochu horko.“
„A já se strašně nudím! Už to dneska nevydržím bejt v noci zase sama! Už z toho asi zešílím!“ zase se nervozně zachichotala. „Co ty děláš, když nechceš myslet na sex?“
„Hmm, proč? Co bys chtěla?“

Ráchel mě položila ruce na ramena a objala mě. Tiskla se ke mně a její prsa mě nádherně tlačily do hrudi. Přejela mi rukou po obličeji a podívala se mi do očí.
„Co bych chtěla?… chtěla bych tě pozlobit,“ podívala se na mne a zasmála se. „Vadilo by to?“
„Ne. Nevadilo.“ Zašklebil jsem se na ní.
Ráchel natáhla ruku a slabě mě štípla do penisu. Doslova jsem při tom zachrochtal rozkoší. Chvíli koukala překvapeně, ale potom se začala smát. Sedla si mi na klín a rukama mě smyslně hladila po hrudi. Podívala se mi do očí, usmála se a oznámila mi měkkým hlasem:
„Chtěla bych si dát ledovou sprchu.“

Zvedla se ze mě, došla ke dveřím a zarazila se. Její zadeček vypadal opravdu roztomile a nádherně, když tam tak stála. Otočila se a usmála se na mě.
„Anebo horkou?“
Trapně jsem polkl a poposedl jsem.
„Co myslíš, Jakube? Ledovou, nebo horkou?“
„Horkou,“ odpověděl jsem tiše.
Ráchel se nejasně zatvářila, ale vzápětí se jí na tváři vykouzlil velmi vzrušující rajcovní a zároveň nevinný úsměv. Olízla si podmanivě rty.
„O.K. Dám si horkou.“
Už byla pryč, když se ještě ve dveřích objevila její hlava.
„A nechám dveře do koupelny otevřené!“

Autor

5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x