Matčina výpomoc

Počet zobrazení: 587

Rozvedená matka a dospělý syn. Tantalova muka pro obě zúčastněné osoby.

Seděl jsem v přítmí svého pokoje, uveleben v pohodlném křesle s rukama za hlavou a ve vzpomínkách se vracel do svého mládí. Oči se mi začínaly pomalu zavírat a já se najednou ocitl v městečku, ve kterém jsem prožil velkou část svého mládí.

Bloudil jsem po ulicích a uličkách, potkával známé tváře kamarádů a kamarádek, matně si vzpomínal na prožité příhody, na nesmělá setkání a schůzky s děvčaty, jichž jsem se opatrně dotýkal v místech, která mne vzrušovala, ale nikdy si nedovolil více. Vím, že jsem vždy utíkal do svého úkrytu, kde jsem v představách svých sexuálních dobrodružství sáhl do kalhot, vyndal ztvrdlý úd a ulevoval napětí, které se nahromadilo v mém mladém, neukojeném těle.

Nejkonkrétnější představy ve mně vyvolávala vlastní matka. Bylo to tím, že jsem měl tu největší a každodenní možnost jí pozorovat. Sedával jsem často schoulený na pohovce a díval se, jak se pohybuje po bytě. Mnohdy chodila spoře oblečená a vystavovala, byť nevědomky, části svého těla mým zvědavým pohledům. Tu poodhalila kus stehna, jindy se sehnula tak, že ukázala kalhotky zařízlé do půlek zadečku nebo mi dala nahlédnout do žlábku svých prsů.

Vždy ve mně vyvolala silné vzrušení doprovázené napnutím látky kalhot. Musel jsem sedět tak dlouho, dokud vzrušení neodeznělo. Matka to určitě tušila, neboť v té chvíli vždy potřebovala něco, jen abych musel vstát. Možná, že to byla jen má představa, ale pokaždé jsem se domníval, že kouká jen do míst mého vzrušení. Ani jsem se jí moc nedivil. Již několik let jsme byli bez otce. Určitě jí chyběl muž, nejen jako opora domácnosti. Nebyl jsem tak naivní, abych si neuvědomoval, že jí schází chlap i v posteli.

V malém městečku nebylo tolik příležitostí k seznámení a každý, i krátkodobý vztah by se neudržel v tajnosti. Tak jsem býval občas i svědkem toho, že matka své neukojení vybíjela různými způsoby. Jednou jsem jí přistihl, jak se svým pohlavím tře o hranu stolu.
„Něco mne tam svědí, a rukou se nemůžu podrbat, protože je mám od těsta,“ omlouvala se, když zjistila, že se dívám.
S chutí bych jí podrbal sám, ale stud mi to nedovoloval. Jindy, když jsem jí třeba nečekaně překvapil v pokoji, jsem si všiml její ruky mezi stehny. Náhlý zvrat v našem vztahu přišel jednoho dne. Byla sobota odpoledne a matka se zavřela v koupelně. Bylo slyšet tekoucí vodu a šplouchání. Pootevřenými dveřmi bylo cítit příjemnou vůni toaletního mýdla. Lákalo mne to nahlédnout škvírou do koupelny. Má mladická zvědavost byla silná, ale odolával jsem.

Netušil jsem, jaká by byla matčina reakce, a nechtěl jsem náš poklidný vztah pokazit. Chvíli bylo v koupelně ticho.
„Můžeš mi prosím podat osušku? Zapomněla jsem si jí vzít,“ ozvalo se z koupelny.
Vzal jsem ve skříni čistou osušku a škvírou mezi dveřmi jsem jí matce podával.
„Nedosáhnu na ni. Pojď dovnitř,“ vyzvala mne matka. Vešel jsem tedy do koupelny s hlavou na stranu, abych se na matku nedíval.
„Ukaž, co se odvracíš, neboj, já tě neukousnu,“ vzala si matka osušku. Na chvíli jsem se na matku podíval. Stála ve vaně, v té chvíli pro mne nejkrásnější, s mírně pokleslými prsy a s trojúhelníkem chlupů mezi stehny. Rychle jsem vycouval z koupelny, ale obraz mé nahé matky jsem měl již v paměti po celý zbytek dne. Celý večer umocňovala tento zážitek i skutečnost, že matka chodila po bytě v župánku, pod kterým, jak bylo na první pohled jasné, nic neměla.

Ten večer jsem ulehl do postele pln dojmů a vzpomínek na okamžiky, kdy jsem viděl svou matku úplně nahou a ruka mi opět bezděčně sjela mezi nohy. Uchopil jsem stojící úd a začal pomalu masturbovat. Určitě by to dlouho netrvalo a vystříkl bych. Nebylo do čeho a ušpinit peřiny jsem nechtěl. Za chvíli jsem slyšel matku uléhat ve vedlejší místnosti. Pozoroval jsem strop, na kterém se mihotaly stíny stromů z ulice, jejichž větve se hýbaly v mírném větru. Tento pohled mne pomalu ukolébával a za chvíli jsem usnul. Noc ale nebyla bezesná.

Opět se mi objevovala má matka, stála přede mnou, odhrnovala si cíp župánku a ukazovala mi svá stehna a ochlupení mezi nimi.
„Dívej se mi na ní a vyhoň si ho,“ lákala mne ve spánku. „Vyhoň si ho a postříkej mi jí.“
Uchopil jsem úd a začal jsem si ho honit. Matka se ke mně stále více přibližovala, již jsem viděl jednotlivé chlupy jejího pohlaví i rozevřené pysky s otvorem její pochvy. Zrychloval jsem pohyby ruky a cítil, že se vyvrcholení blíží. Snažil jsem se dostat co nejblíže k tomu otvoru, abych jí tam vstříkl semeno, ale nešlo to. V té chvíli to přišlo. Z vrcholu žaludu stříkaly proudy semene a stékaly mi po ruce. Prudce jsem dýchal a v té chvíli jsem se probudil.

Prvé, co jsem ucítil, bylo lepkavé vlhko v kalhotech pyžama. Sáhl jsem si tam a nahmatal ještě teplé sperma. Ta ostuda. Moje první noční poluce. Potichu jsem vstal a odšoural se do koupelny, abych se umyl a převlékl.

„Děje se něco?“ ozvalo se z vedlejší místnosti. „A proč si tak hekal?“
„Dobrý, mami. Chce se mi jen čůrat.“
Do postele jsem se již nevrátil. Seděl jsem v obýváku a snažil se na svůj noční zážitek zapomenout. Za okny se již probouzelo nedělní ráno.
„Dobré ránko,“ přivítala mne matka.
„Dobré,“ odpověděl jsem a vstal.
„Kam jdeš?“ optala se matka.
„Ustlat si po sobě.“
Uvědomil jsem si, že po mé noční příhodě v posteli mohly zůstat nějaké stopy a tak jsem to chtěl zkontrolovat a případně odstranit.
„Už je ustláno,“ konstatovala matka. Určitě je všechno v pořádku, když nic neříká. Den ubíhal normálně, s nedělním obědem a nic nepřipomínalo včerejší zážitek, ani mou noční příhodu. Večer jsem se ukládal do postele s myšlenkami na nastávající týden, když se mezi dveřmi objevila matka.

„Můžu si k tobě chvíli sednout?“ otázala se a sedla si na kraj postele. Chytila mne za ruku, ale tak neobvykle něžně a zadívala se mi do očí.
„Ty jsi neměl ještě nikdy pořádně holku? Víš jak to myslím,“ zeptala se mne.
Zavrtěl jsem hlavou.
„Proč se ptáš?“
„Víš, našla jsem něco na prostěradle. To se většinou klukům, co už něco měli s holkama, nestává. Proto se ptám.“
Tak přece jen našla skvrny v posteli.
„Nevadí,“ konejšila mne. „Vidíš, že se na tebe nezlobím.“
Položila mi ruku na nohu a začala mi hladit stehno.
„Jsem tvoje matka a můžeš se mi se vším svěřit. Když budu moci, poradím ti a pomůžu. Ostatně matky jsou od toho, aby svým synům pomáhaly.“

Její ruka se sunula výše a její hlas se začal zvláštně chvět. Jakoby nechtěně zavadila malíčkem o můj úd, ale ruku v těch místech již nechala. Držel jsem, a ani nedýchal. I z matčiny strany jsem vypozoroval jakýsi ostych a její vnitřní boj o to, zda má pokračovat, ruku odtáhnout a odejít. Ale k malíčku se přidal další a další prst, a již svíral celý můj úd, který pod jejím dotekem začínal nabírat na objemu a v její dlani rostl.

„Slib mi, že se o tom nikdo nedozví,“ vyslala ke mně prosebný pohled.
„Hm,“ vydechl jsem a očekával, co se bude dít dále. Vyprostila úd ze sevření kalhot, podívala se na něj a několikrát mi přetáhla kůžičku přes žalud. Náhle můj úd pustila.
„Zůstaň tak, za chvíli se vrátím,“ a odešla do koupelny. Čekal jsem pln napětí, s trčícím údem, co se bude dít dál. Po chvíli se matka vrátila. Nevím, co v koupelně dělala. Vylezla na postel a obkročmo si nade mne klekla.
„Nedívej se tak na mne,“ požádala mne a vyhrnula si sukni. Neměla kalhotky. „Trochu se stydím,“ odvrátila hlavu stranou, abych jí neviděl do tváře.

Uchopila ho a zavedla si ho k ústí pochvy. Pak na mne začala pomalu dosedat. Cítil jsem, jak se mi úd noří do teplých hlubin. Stěny pochvy se k němu přimkly. Matka se mírně nadzvedla, ale jen tak, aby z ní můj úd nevypadl a opět ho do sebe nechala nořit. Se vzrůstajícím vzrušením zrychlovala pohyby a za silného vzdychání se blížila k vrcholu.
Ucítil jsem silný stah její pochvy, výkřik, pak pochva povolila a matka vedle mne bezvládně padla. Její rychlý dech se pomalu zklidňoval. Díval jsem se na ní a pozoroval krůpěje potu ve žlábku mezi jejími prsy.
„Udělal jsi se taky?“ zeptala se po chvíli a podívala se mezi své roztažené nohy, nevytéká-li z ní mé semeno.
„Ne,“ přiznal jsem se. Něžně mi uchopila úd a začala mi ho mnout svou dlaní.
„Víš, ráno, když jsem stlala, uviděla jsem to, co jsem ti říkala. Nic si z toho nedělej. U kluků tvého věku je to normální, když to ještě nemají pravidelně. Já jsem na tom stejně. Víš, že nemám stálého přítele a tak si občas pomůžu rukou. Teď to o sobě víme a nemusíme mít před sebou žádné tajnosti. Vždycky, když budeš chtít, máš tady svou maminku a ta ti i sobě ráda pomůže.“

Tlak v údu se stále zvyšoval a nahromaděné semeno se hnalo ven.
„Maminko,“ stačil jsem jen říci a semeno jí stříkalo do obličeje, jak byla nade mnou skloněna. Probudil mne chlad. Usnul jsem a zapomněl jsem zavřít okno. Zdálo se mi to, nebo to byla pravda? Sáhl jsem si mezi nohy. Slipy byly suché. Tak se mi to opravdu jen zdálo.

Počet zobrazení: 587

Autor

5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x