vystříkaná černým

Návrat domů

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Příběh jedné rodiny

Tomáš seděl v autobuse a sledoval z okna ubíhající krajinu. Vracel se domů. Před necelou hodinou přiletěl na Ruzyňské letiště a teď jel do místa, kde bydlel. Jak dlouho? Bylo to skoro deset let. Tak dlouho už byl pryč.
Jen co mu bylo osmnáct, tak prostě musel vypadnout z rodného města a odletěl co nejdál od své rodiny. Nešlo to vydržet. Otec je opustil kvůli mladé holce, kterou potkal během svého zaměstnání.

Jeho drahá máti si už plánovala svatbu s Atilou, který byl pasákem kurev. Ano. Drahá maminka byla kurva. Jedna z nejlepších v celém městě. I to byl možná důvod, proč jí otec opustil.
No a do toho všeho tu byla Atilova bývalá manželka Hedvika. To tyhle změny nesla velmi tězko.
Tomáš prostě musel vypadnout a ve vzdálené zemi málem zapomněl na všechny. Občas mu rodiče napsali email, nebo se mu ozvala sestra, ale jinak po návratu domu moc netoužil.
Proč se tedy teď vracel?

Důvodem byla svatba. Jeho svatba. Tomáš se oženil. Potkal úžasnou holku, která byla taky Češka a vzali se tam ve vzdálené zemi. A nyní jí jede představit rodině.
Martina byla opravdu krásná pětadvacetiletá dívka. Štíhlou postavu zdobila na hrudi menší, zato pevná prsa, která byla akorát do dlaní. Delší blond vlasy rámovaly andělskou tvář.

Autobus zastavil na zastávce a oba vystoupili. Hned zahlédl matku, která na něj mávala a usmívala se.
Bylo jí už 45 let. Postavu neměla tak krásně štíhlou, jako kdysi. Zvětšil se jí zadek a boky a zejména bříško. Jak bylo vidět matka už asi necvičila. Každopádně prsa měla stále stejně velká, ne-li větší. Pořád byla krásnou a vzrušující ženou. Hned vedle ní stál Atila. Toho málem nepoznal. Pryč byla vypracovaná postava. Přibral snad víc než matka. Hlavně jeho pupek se pěkně zvětšil.
Oba na Tomáše mávali a smáli se. Byl trochu nervózní. Nevěděl, jak bude matka reagovat na to, že se oženil a ona na svatbě nemohla být. Ale jak to tak vypadalo, tak žádná šílená scéna se neměla konat.

„Ahoooj ty můůůůj nezbedný synáááčku,“ pravila Jana, když se u nich Tomáš s Martinou objevili a ona ho hned objala. „A ty jsi Martina. Tak vítej u nás,“ pokračovala a objala hned Martinu.
Zatím co se Jana objímala s Martinou, Atila podal Tomášovi ruku a potřásl si s ní.
„Pěkně jsi nám vyrostl,“ pravil a podíval se pak na Martinu, aby se na ní usmál. „Jakou kočičku sis vzal za ženu,“ pokračoval, zatím co jí podával ruku a následně jí dal pusu na uvítanou.
Martina ze slušnosti neucukla a usmívala se.

Za necelou hodinu už všichni seděli v obýváku panelového bytu, kde Tomáš vyrůstal. Ukazoval mamce a Atilovi fotky ze svých cest a také videa a zejména video ze svatby.
Všichni popíjeli alkohol. Tomáš s Atilou pivo a Jana s Martinou si otevřeli láhev vína.
Atmosféra se pomalu uvolnila a Tomáš se začal cítit opět jako doma. Během večera si všiml, že se Atila hodně věnuje jeho ženě. Baví se s ní a využívá každé situace, aby se jí dotýkal. Bylo zřejmé, že dostává choutky na mladou holku.
Na Martině zase bylo vidět, že si jeho pozornosti všimla, ale že se usmívá jen ze zdvořilosti.
Ano znal svou ženu a věděl, že ta by teď nejraději, kdyby to bylo možné, vypadla někam pryč.
Místo toho musela strpět letmé dotyky a slovní narážky.

Brzy všichni byli společensky unavení a rozhodli se jít spát. Tomáš s Martinou museli spát v dětském pokoji. Martina si lehla na postel jeho sestry a on si lehl do své staré postele.
Přestože byl hodně unavený a brzo usnul, tak se probudil asi tak v jednu hodinu ráno. Zjistil, že jeho milovaná neleží ve své posteli. Překvapilo ho to, ale myslel si, že si odskočila buď do kuchyně se napít, a nebo na záchod.
V nočním tichu bylo slyšet tikot hodin, zavěšených na zdi pokoje a pak… Tomášovi se naježily chloupky na těle. Díky pootevřeným dveřím pokoje zaslechl z kuchyně slabé sténání, které bylo hodně podobné tomu, jaké vydává jeho milovaná, když prožívá chvíle rozkoše.

Nejprve ho napadlo, že si to Martina dělá v kuchyni sama, ale pak zaslechl i známý Atilův hlas jak šeptá: „Líbí co? A to počkej, až do tebe vrazím svého čuráka.“
Opatrně vstal a došel ke dveřím, které pomalinku více otevřel, aby se mohl vzniklou mezerou dostat na chodbu. Pak se přiblížil ke vstupu do kuchyně. Dveře zde nebyly. Zato na zadní zdi vyselo okrasné zrcadlo tvořené z pěti čtverců.
Jím teď mohl sledovat co se v kuchyni dělo. Jeho milovaná žena byla nahá opřená o kuchyňskou linku a špulila krásně zadeček. Za ní stál Atila a vrážel do nadržené kundičky tři prsty. Druhou rukou přitom udržoval v pozoru ohromnou kládu, díky které si získal Tomášovu matku. Tu teď nyní chtěl zasunout do Martinky.
Vytáhl prsty a nasadil ohon na okraj kudničky a pak přirazil. Martina jen zakňučela rozkoší a pak už slastně sténala, jak se jejím tělem šířila rozkoš, kterou jí dlouhý a tlustý pták způsoboval. A jak znal Tomáš Atilu, tak jí teď hezky protahoval celou svou délkou a každým přírazem pronikal žalud až na samé dno kundičky.
V tu chvíli cítil vztek, ale také neskutečné vzrušení. Dohnaly ho vzpomínky před kterými se pokusil utéct. Atila znovu šukal někoho, koho Tomáš vroucně miloval. Martina už poměrně hlasitě sténala rozkoší a sama se nabodávala zadečkem na ptáka, který jí tak krásně protahoval.

Tomáš si mohl jen domýšlet, jak se to celé událo, že jeho žena je najednou bez pyžama, nahá, a nechá se šukat od cikána, který ji ze začátku moc sympatický nebyl.
„Už budu, už budu… bože to je čurák… mrdej mě mrdej….,“ začala sténat a dávala tak najevo, že se blíží ke svému orgasmu.
„Joooo, tak se mi to líbííííí. Každá coura si to užije, když má v sobě mého ptáka,“ hekal do toho nadšeně Atila a přidal na svých přírazech.
Pleskání nahých těl a mlaskání nadržené kundičky bylo zřetelně slyšet až na chodbu.
„Jooo, anooo, jsem kurva… mrdej mě jak kurvuuu. Bože to je slast“ kňučela do toho Martinka. Bylo znát, že se snaží tlumit své vzrušení, aby to nebylo moc nahlas.
„Bože, ty kurvooo… dělej… Už taky budu, tak se udělej ty kurvooooo, ať tě hezky vycákám.“ sýpal Atila a jeho přírazy byly ještě ráznější a rychlejší. To už nevydržela a Tomáš sledoval, jak se její tělo roztřáslo v návalu orgasmu a jak ve stejném okamžiku mohutně přirazil Atila a začal do kundičky pumpovat sperma.

Tomáš měl co dělat, aby nedýchal nahlas. Byl z toho kupodivu hodně vzrušený. Tohle by si nikdy nepomyslel, že návrat domů proběhne takovým způsobem.
Atila z Martinky vyjel, pták se mu už povadle houpal mezi nohama.
„Je na čase ho očistit,“ zachroptěl a Tomáš sledoval, jak se jeho žena otáčí a kleká si před tím cikánem, aby pak vsála povadlý úd do úst a začala ho čistit. Z kundičky jí přitom vytékalo nemalé množství semene.
„Tak se mi to líbí kurvičko. Je vidět, že tady v rodině se ti bude líbit,“ šeptal při očišťování Atila. „Ráno se už nemusíš extra oblékat. Tady se totiž šuká celý den,“ pokračoval a to už na něj Martinka pohlédla.
Tomáš se při tomhle pousmál. Moc dobře věděl, že teď se hodně přemáhali s matkou, aby na sebe před ním a jeho ženou neskočili a nezačali souložit.

„A co jako Tomáš?“ zeptala se nechápavě Martina.
Atila se na ní zakřenil: „Ten nebude protestovat holčičko. Věř mi. Na to ho znám velmi dobře.“
Tohle evidentně Martinu moc nepřesvědčilo. Jen s otevřenou pusou koukala na Atilu, jehož pták se začal znovu stavět do pozoru.
„Co tak čumíš? Vem toho ptáka do huby a kuř. Stejně ho určitě zase chceš do své nadržené pičky. Tak si ho pořádně postav kurvičko,“ sykl pobaveně a chytl přitom Martinu za hlavu, aby jí přitáhl k tvrdnoucímu ohonu.
Hned otevřela ústa a vsála ho do nich v co největší délce, což nešlo tak úplně dobře, protože ho měl Atila snad o pět centimetrů delšího, jak Tomáš. O tloušťce ani nemluvě.
A jak Tomáš znal svou ženu, ta velké ptáky prostě milovala. I proto tu černou kládu začala vášnivě kouřit a těšila se na to, až do ní zase zajede.
Atila jí po chvíli naznačil, aby přestala. Opatrně dal na stranu stůl a sedl si na sedačku, takže ho teď Tomáš viděl přímo a ne z odrazu zrcadla.

Během chvíle se objevila i Martinka, která rozkročmo začala nasedat na jeho klín a přitom si sama zavedla tvrdý úd zpět do kundičky.
Na to už Tomáš nechtěl koukat. Ne že by se mu to nelíbilo, ale byl nadržený jak prase a honit si ho rozhodně nechtěl.
Když tedy Atila šuká jeho ženu, proč by on nemohl šukat tu jeho. A tak opatrně přešel na konec chodby a otevřel dveře do ložnice. Za sebou jen slyšel vzdychání Martinky, která začala poskakovat na tvrdém ohonu a opět prožívala chvíle slasti. Tiše vplul do ložnice, kde spala matka. Opatrně zavřel dveře a svlékl si trenýrky. Se stojícím ptákem pak vlezl do postele.

Matka spala na boku. Noční košilku měla povyhrnutou nad zadeček, který teď krásně špulila. Přikrytá dekou nebyla, jelikož bylo přeci jenom poměrně horko.
Když však Tomáš vlezl do postele, tak se probrala a otočila se v domnění, že je to Atila. Jaké bylo její překvapení, když spatřila svého syna. Prakticky nahého.
„Atila je v kuchyni a šuká mi Martinu.“ pravil tiše a nalehl na matku.
Jana dala rychle nohy od sebe. Informace, že Atila si užívá s pětadvacetiletouletou ženou jejího syna, byla sice překvapující, ale na druhou stranu, fakt, že tím Tomáš opět ulehá na její tělo a hodlá do ní vrazit svůj úd, jí potěšila.
Když Tomáš uchopil matku za boky, už to nebyly ty pevné boky, jako před deseti lety, ale uchopil do rukou tuk. Nebylo to nepříjemné. Ani takzvané tři pneumatiky, které se utvořily na matčině břiše. To, že byla trošku macatá, bylo kupodivu pro Tomáše vzrušující. Rychle našel žaludem vchod do kundičky a rázným přírazem do ní vnikl.

Jana vydechla. Bylo to očekáváním a rozkoší. Okamžitě začali přirážet., Byly to rychlé a rázné přírazy, kterými jezdil tvrdý úd v nadržené kundě celou svou délkou.
Tomáš se nebál, že by Martina přišla do pokoje a zjistila, že tam není. Věděl moc dobře, že Atila teď bude mít větší výdrž a tak si ona užije víc orgasmů za sebou, než se zase vycáká.

Přisál se na matčina ústa a začal se s ní líbat. Ona mu vycházela ve všem vstříc. Přírazy i polibky. Cítil na hrudi tvrdé bradavky prsou, které se každým přírazem dávaly do pohybu a to vše ho pořádně vzrušovalo. Přestože měla jeho matka v sobě nespočet ptáků, měla kundičku stále úzkou a díky tomu se blížil rychle ke svému vyvrcholení.

„Ach bože, to je krásné. Chyběl si mi synáčku,“ sténala Jana mezi polibky a přírazy a myslela to skutečně vážně.
„Ty mě taky mami. Neboj, teď jsem se vrátil, a vynahradím ti těch deset let,“ odpověděl Tomáš a přidal na přírazech.
V mysli měl stále obraz toho, jak mu Atila šuká ženu a tenhle obraz ho doháněl k orgasmu.
„Bože já už budu… pokračuj synku.. dělej… mrdej svou mámu… vystříkej mi kundu,“ povzbuzovala ho Jana, protože tušila, že brzy Tomáš bude. Ale její orgasmus přicházel také.
A tak v okamžiku, když Tomáš mohutně přirazil a začal zaplňovat jeskyňku horkým semenem, začala se kolem synova údu stahovat ve velkých křečích orgasmu. Přitom se vášnivě líbali.
Jana si vychutnávala, jak jí mne v rukou prsa, čímž jí orgasmus prodlužoval. Nakonec odezněl a její syn z ní slezl.
„Myslím, že zítra se už nemusíš extra oblékat,“ pravil a tím parafrázoval to co již řekl Atila Martině. „Od zítřka se tu asi bude pořádně šukat.“ dodal a pousmál se. „Raději jdu do pokoje, aby nebyla Martina moc překvapená,“ dodal, znovu políbil matku a pak vstal, vzal si trenky a potichu vyšel z ložnice.

Když pak procházel kolem kuchyně opatrně nakoukl, aby se podíval, jak Atila šuká Martinku. Ta už na něm neposkakovala, ale seděla na sedačce a nohy měla vysoko zdvižené a roztažené. Atila je držel pod koleny a tvrdě vrážel ptáka do nadržené kundičky. Martinka přitom slastně kňučela a mačkala si svá menší prsa, čímž si stupňovala rozkoš, kterou prožívala.
„Bože to je slast. Máš úžasnýho ptáka. Mrdej mě… mrdej… budu tvá kurva… mrdej mě prosííííím vystříkej mě zase dělej…. stříkej do své kurvičky,“ linulo se jí z úst, čímž povzbuzovala Atilu, aby se do ní zase vystříkal.
Tomáš dál pokračoval do ložnice. Neviděl tak, jak se Atila pousmál a neslyšel pak jak řekl jeho ženě: „Máš ráda velký čuráky co?“
„Jo… jo…jooo!“
„Mám ho většího jak Tomáš?“
„Anoooo. Delšího a tlustšíhoooo,“ zakňučela a cítila, že už se blíží další její orgasmus. Už asi pátý.
Atila se znovu pousmál a začal více přirážet. Každým přírazem vnikal až na dno mladé kundičky a každým přírazem tu nadrženou kurvičkou, v kterou se, původně odměřená Martinka, změnila. A v okamžiku, kdy začala kňučet v návalu dalšího orgasmu, dosáhl ho i on a začal do ní stříkat další várku horkého semene.

O pár minut později už byly oba oblečeni do nočního úboru. Atila měl trenky a Martina na sobě pyžamo.
„Tak, jak jsem řekl… zítra už tady doma můžeš chodit nahoře bez a v kalhotkách,“ pravil Atila, když se Martinkou dolíbal.
Ta mu seděla na klíně a nechala si osahávat prsa.
„Dobře,“ pravila svým andělským hláskem a usmála se na něho.
„Od teď budeš naše nová kurvička. Říkal ti Tomáš, že jeho máti byla nejlepší kurvou ve městě?“

Tahle informace Martinu překvapila. Popravdě, tohle jí Tomáš neřekl. Proto zavrtěla hlavou. Atila se pousmál.
„No tak teď to víš. Šukal jí i Tomáš. Dokonce šukal mou první ženu a taky mé dvě dcery. Ty teď sedí v base za drogy. A jo taky šukal se svou sestřičkou, co teď žije s povedeným tatínkem.“
O tom, že otec Tomáše opustil rodinu kvůli mladší věděla, ale nemohla uvěřit tomu, že by Tomáš šukal matku a sestru.
Pomalu pak Martinka vlezla do pokoje a opatrně přešla ke své posteli.

Tomáš už dávno spal. Nečekal, kdy se jeho žena objeví. Prostě ulehl a usnul únavou.
Martina si lehla do postele a pomalu usínala. Bála se toho, jak to bude probíhat druhý den. Bála se toho, jak ve skutečnosti bude reagovat Tomáš, až zjistí, že šukala s Atilou.
A pak usnula.

Author

  • tomas

    Mám rád erotiku a fantazii a pokouším se o psaní povídek. V současné době nejvíce mě zajímá téma nevěry.

Navigace v seriáluCo je v domě to je pro mě >>
Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Tato povídka je dobře napsaná ale mě se nelibí, Začátek je parádní ale nic víc se mi na této povídce ale to tak všechno co se mi na této povídce líbí .Denis 86

Martin

Dobře napsané . Jenom to má pro mě jedno velké ALE . Celý dobrý dojem z povídky mi kazí velmi rychlá nevěra partnerky a Tomášovo šukani matky . Nejsem příznivcem této kategorie sexu , ale chápu , že se to mnohým lidem líbí . Veškeré nabízené náboje vzrušení jaké myslím vystřílel hned v úvodu . K nevěře manželky a sexu s matkou mohlo dojít postupně a případně i vzpomínaný sex se sestrou a nebo jeho dcerami . Je to škoda , jenom si myslím , že nyní už to bude pouze kámen mrda cihlu .

Bobr

Souhlasím s tebou! Ale to není vše!
Po hooodně dlouhé době jsem nakouknul na stránky – a je to děs! To už zde není žádný kotrektor, který by opravoval pravopisné chyby?
Zvláště u Tomáše mě překvapují!!

shock

všichni chtějí 100% kvalitu, tak přidejte ruku k dílu. korektorů je jak šafránu a jeden už těch výtek má plný zuby a sekne s tím. tenhle web půjde do kytek. snad stihnou vydat všechny mé hotové povídky.

Martin

Já se nikdy nevyjadřuji k pravopisu . Vím proč to dělám . ČJ nebyl nikdy můj kamarád a hlavně soudružky učitelky i tu malou snahu dokázali zničit . No , ale o tom to není . Ano jsem rád , že se přenáší staré povídky , protože si to zaslouží . Tak jsem zvědav na ten důvod toho rychlého nástupu nevěry .

shock

je to povídka ze starého efenixe. dobře se to čte ale také nejsem tohoto příznivec. ani netuším kolik to má dílů. admin sem přenáší staré povídky aby tu nebylo mrtvo. nevím kam se poděli všichni autoři?

Bobr

Kam by se poděli? Jsou . jako já . otráveni nenávistnými komentáři těch, co si myslí, že jsou nejlepší!

Shock

Myslím, že bys to mohl zkousnout a pokusit se znova o psaní. Vždyť už skončilo takovejch autorů zničehonic, uprostřed rozepsaných povídek a už se neozvali, že vlastně nikdo nezbývá. Ani já už nepíšu, jen posílám co mám napsáno do zásoby a až povídky dojdou….

Martin

Jo a ještě k tobě dodám , že máš můj obdiv za ten obrovský rozptyl tvých povídek . Jsi fakt dobrej . Věřím , že po vlně útlumu se vše zlepší . Je o dost jiná doba , vyšší nároky v práci . A pokud někdo píše jen po večerech , tak se musí také věnovat i manželce a nebo milence , jinak mu nic nezůstane .😉

harai1

Asi není na škodu dávat sem povídky ze starého e-fenixu. Přístup k nim už není a při nedostatku nových je to příjemné zpestření.

Takže pro nás, incesťáky, prosím nějakou Alimedu… 🙂

Tomas

Mne sa pacil tento aj dalsi diel ale pokracovanie nikdy nevyslo. Cize ak autor nieco prida bude to fajn.

Je skoda ze autorov odradza negativizmus a kritika.
Treba to brat tak: ci chceme ci nie vacsinou skor nieco hodnoti ako aj pri eshopoch ci inom ak nebol spokojny.
Ja by som kritiku necital alebo ju nebral vazne.

Ale chapem ze “urob krave dobre, osere ti plot”…
Drzim palce autorom aby ich kritika neznechucovala.

13
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk