Návštěva 04

Toto je 4 díl z 7 v seriálu Návštěva

První sluneční paprsky, které se opřely do okna, Pavla probudily. Když se líně protáhl, zabloudil pohledem k nahé Evě zachumlané v dece. Hlavou mu prolétly vzpomínky na včerejší večer. Byl zvědavý, jak mu Eva vysvětlí svůj pozdní návrat do postele. Opatrně se odtáhl, aby ji nevzbudil, ale už bylo pozdě.

„Proč ještě nespíš?“ zamžourala ospale.
„Promiň, nechtěl jsem tě vzbudit.“
„Včera jsme to trochu přehnali, viď?“ prohrábla si rozpačitě rozcuchané vlasy.
„Užila sis to?“
Nerozhodně přikývla, bezděčně si přitom pohrávala s řetízkem uvězněným v úžlabině mezi bujnými ňadry, která Pavla náhle nechávaly chladným.
„Byla jsi tam docela dlouho,“ prohodil s předstíraným klidem.
„Když já se tak stydím,“ vzlykla „Určitě si o mně myslíš hrozný věci.“

Položil jí ruku na stehno, pomalu přejížděl k houštině pubických chlupů, kde se zastavil.
„Včera to asi nebylo poprvé…“ nadhodil opatrně.
„Možná,“ špitla.
„Chceš mi o tom vyprávět?“
„Vlastně není co,“ ošila se nervózně.
„Řekl bych, že je.“
„Banální historka o nadržené matce, kterých je plný internet,“ povzdechla si.

Prodral se chomáčem ochlupení a pronikl prstem mezi stydké pysky. Jen na chvilku, aby ji vyprovokoval k dalšímu vyprávění. Eva tiše zakňourala a stočila se do klubíčka.
„Jednou jsem se vrátila domů dřív a přistihla Ondru, jak onanuje. Chtěla jsem ho okřiknout, ale místo toho… dívala jsem se až do konce,“ vydechla.
Obkroužil bříškem prstu zduřelý poštěvák. Jenom krátce, stejně jako před malým okamžikem.  Spokojeně se zavrtěla, pochopila, že chce další detaily.
„Bylo mi ho líto, hrozně se styděl. Chtěla jsem  ho utěšit, ale byl úplně mimo. A potom… nevím, co mě to napadlo… navrhla jsem, že si to před ním taky udělám… aby pochopil, že na tom není nic špatného.“

Pavel proti své vůli zpozorněl. Hlavou mu bleskla vzpomínka na vlastní dospívání plné onanování, kdy ho neskutečně vzrušovala vlastní matka. 
„Nikdy jsem si nechtěl připustit, jak moc jsem po ní toužil. Možná právě proto se mi v téhle rodince tak líbí,“ přiznal si neochotně, ale to už Eva pokračovala ve vyprávění.
„Bylo to poprvé, kdy mě při tom někdo viděl, manžel na takové věci nebyl. Myslela jsem, že Ondrovi bude stačit, když si to udělám pod dekou, ale chtěl vidět všechno. Úplně všechno…“

Promnul v dlani ztopořený ocas. Nesnažil se už zakrýt, že ho její vyprávění vzrušuje. Eva ho napodobila, s prsty zabořenými v kundě rozdychtěné vlastním vyprávěním, pokračovala ve zpovědi.
„Vyprstila jsem se před ním, od smrti Evžena jsem nic takového nezažila. Jenomže Ondra mezitím…“ hledala těžce slova. „Prostě se mu znovu postavil… v jeho věku to jde rychle,“ pousmála se. „Nechala jsem ho, aby se na mě vystříkal… měla jsem to všude, v chlupech, na břichu…“ zalykala se vzrušením.

Zacukání v tříslech Pavla varovalo před brzkým vyvrcholením. Vztyčil se nad Evou a vyhonil se nad ní, stejně jako kdysi její syn. Rozmazávala si řídnoucí semeno mezi chlupy, dvěma prsty stočenými v kornoutku si prošukávala kundu, aby vzápětí také vyvrcholila.

„Potom už to pokračovalo samo, Stačilo, abychom zůstali doma sami… hned byl u mě. Chtěla jsem s tím přestat, ale nešlo to.“
„Linda o tom nevěděla?“
„Dlouho ne, až jednou nás přistihla v kuchyni. Stála jsem tam se staženými kalhotkami a Ondra… měl rád, když se mohl vystříkat mezi chlupy… Linda přišla, když se zrovna udělal.“
„Jaká byla její reakce?“
„Říkala jsem ti přece, že se ráda dívá,“ usmála se Eva.
„Nic víc?“

Zamyšleně si rozmazávala řídnoucí semeno v chloupcích.
„Dlouho ne, jenom se ráda dívala. Vždycky potom utekla k sobě, bylo jasné proč, ale nikdy se k nám nepřidala.“
„Kdy se to změnilo?“
„Paradoxně ve chvíli, kdy si našla kluka. Najednou přestala utíkat… nechala nás dívat, jak si hraje sama se sebou… ráda provokovala.“
„Jak to skončilo?“
„Když měla být Linda přes noc pryč, tak u mě Ondra spal,“ přiznala rozpačitě. „Jednou se vrátila s brekem, protože dostala kopačky. Vlezla si  k nám do postele, utěšovala jsem ji a trochu se to zvrtlo.“

Ucítil slabé zacukání ve vystříkaném ocasu. Představa Evy s potomky v jedné posteli rozjitřila jeho fantazii.
Převalil se mezi její macatá stehna a roztáhl dvěma prsty kundu, která se leskla vzrušením.
„Chtěl bych vidět, jak jsi plná jeho semene,“ zašeptal.
„Ondry?“
„Hmmm.“
„Co bys udělal?“

Místo odpovědi vmáčkl hlavu do jejího rozkroku a nasál vůni vzrušeného přirození. O kousek výš se v ochlupení leskly zbytky spermatu, se zatajeným dechem je zkusmo olízl. Přivítala ho zvláštní  nasládlá chuť.
„Co bys udělal?“ opakovala tvrdohlavě svou otázku.
„Ošukal bych tě taky.“
„Jenom to?“ vyzvídala.
„Vycákal bych se do tebe a potom tě vylízal.“

Sledoval, jak vklouzla prsty znovu do kundy a začala se uspokojovat.
V tom je vyrušily tlumené hlasy pronikající skrz slabou zeď.
„Škoda, že už musíme končit,“ vytáhla zklamaně prsty ven.
„Proč?“
„Už jsou vzhůru.“
„To přece nevadí.“
„Radši ne, Ondra to špatně nese. Mohl by něco vyvést,“ kývla znepokojeně hlavou k druhému pokoji, kde se rozhovor pomalu změnil v hlasitou hádku.
„Půjdu je zkontrolovat,“ vyhrkla.

Bytem se však rozhostilo plíživé ticho. Zdálo se, že hádka skončila.
Náhle Pavel zaslechl tiché sténání, které postupně zesilovalo. Pravidelné nárazy do zdi nedávaly pochyb o tom, co se ve vedlejší místnosti děje. Rytmické staccato vyvrcholilo neartikulovaným výkřikem plným mladického vzrušení následovaným přiškrceným vzlykem,

„Teď můžeme pokračovat,“ vyhrkl Pavel.
Bez otálení do ní pronikl. Nespěchal, vychutnával si teplo roztoužené kundy, která žadonila po jeho semenu. Až ke konci se rozpohyboval v zoufalém úsilí, které přineslo kýžený výsledek.

„Půjdu se osprchovat,“ přehodila přes sebe Eva zmuchlaný župan.
„Běž takhle.“
„Jestli chceš,“ pokrčila rameny.
„Chci.“

Sledoval, jak odchází. Líně se protáhl a vyhlédl z okna, kde se sídliště koupalo v ranním rozbřesku. Při pohledu na protější dům mu hlavou bleskla znepokojivá myšlenka.
„Je sem dobře vidět. Co když ví o tajemství téhle rodiny i někdo další?“

Autor

Navigace v seriálu<< Návštěva 03Návštěva 05 >>
4.6 72 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marťas

Opět perfektní a hodně vzrušující pokračování. Mám takové tušení, že nás ještě čeká nějaké vzrušující odhalení. Jenom jsem zvědav, kdo bude ten pozorovatel. Jasná 5″

věrný čtenář

Tak trošku vylepšuji skóre. Skvělé pokračování skvělého seriálu.

Kittikit

Uvital bych delsi dily, sotva se clovek zacte, uz to konci 😉

Honic

Supeeer, pokracuj, hltam kazdy dil

Gourmet

Mě také případá, že je to takové šlapání vody na místě. ☹️

Gourmet

Jak říká Shakespeare, Na jméně nezáleží. 😁

10
0
Would love your thoughts, please comment.x