stříkání do pusy

Pomsta

Počet zobrazení: 250
Otevřel jsem pomalu oči. Hlava mi po včerejší party pořádně třeštila a v puse jsem měl sucho, jak kdybych včera vůbec nic nepil. Ten pokoj jsem poznával.
Hodiny nade dveřmi naproti postele ukazovaly, že bude sedm. Skončil jsem tedy nad ránem u své přítelkyně Katky, ale v hlavě mi hlodalo, že je něco špatně. Ruce jsem měl natažené za hlavou, tak jsem se se zívnutím pořádně protáhl a rozhodl se, že si dojdu do kuchyně udělat něco k pití. Chtěl jsem se vyšvihnout z postele, ale nějaká síla mě strhla zpět.
Až teď jsem si uvědomil, že mám ruce přivázané páskem od županu k černému čelu kovové široké postele.
Co se tady včera dělo?
Snažil jsem se rozpomenout. Pootočil jsem hlavu na pravou stranu postele a chtěl jsem houknout na Katku, ať mě okamžitě rozváže, ale místo tmavých havraních vlasů jsem zaregistroval dlouhou blond hřívu. Navíc ta ženská měla taky ruce přivázané za hlavou k posteli. Ještě spala.
Vždyť to je Iva, Katky nevlastní máma i když vlastně s jejím otcem jen chodí a nevzali se.
Zapnul jsem všechny mozkové závity a snažil jsem se rozpomenout, co se vlastně včera stalo.
Byly to jen střípky, které jsem dával pomalu dohromady.

Šli jsme s Katkou na hasičskou zábavu. Šla s námi i Iva. Katky otec měl noční službu. Katce volala máma, že jí je zle a Katka se o ní jela večer postarat. Nechala mě tam s Ivou samotného. Hodně jsme toho vypili. Cestou domu jsme se skousli a…
Asi ještě něco proběhlo, když jsme teď oba v posteli. Škoda, že si to nepamatuju.
Každopádně ji teď musím rychle probudit a musíme se z toho dostat, než se vrátí Katka i když to by byla vlastně ta lepší varianta, že by přišla Katka domu dřív než Honza, její táta. Ten by nás oba zabil. Mě tedy určitě, ušklíbl jsem se.

Už jsem chtěl na Ivu houknout, když v tom se otevřely dveře a Katka vešla do pokoje. V ruce držela sklenici vody.
Dveře nechala otevřené a mile se zeptala: “Tak co hrdličky, už jste se vyspinkaly? Koukám Péťo, že už jsi si vzhůru, ale ona ještě ne.“
V tu ránu jí zmizel hraný úsměv z tváře, přišla blíže k posteli a chrstla vodu ze sklenice Ivě do obličeje.
“ Tak vstávej, byla by škoda, kdyby si přišla o zábavu!“
Iva vyjekla, trhla s sebou a otevřela oči.
Chtěla si otřít vodu z obličeje, ale s přivázanýma rukama to nešlo.
“Kačí, co blbneš?“ vypískla Iva.
„Já že blbnu?“ odpověděla ji Katka, „ tak ty mi tady v mém pokoji, v mé posteli ojedeš mého kluka a já blbnu?“

Iva už se mezitím taky probrala a asi si to rychle srovnala v hlavě, načež řekla: „Hele to se vysvětlí, my jsme tu jen tak blbnuli, nic nebylo, fakt.“ „Fakt? Tak ty mi budeš ještě lhát?“ zpražila ji hned Katka a strhla z nás obou peřinu.
Až teď jsem si uvědomil, že jsem úplně nahý. Koukl jsem na Ivu a ta tam také ležela jak ji Bůh stvořil.
Konečně jsem si ji mohl pořádně prohlédnout. Štíhlá, dlouhovlasá blondýna, větší prsa, pěkný obličej. Prostě taková barbína.
„Nečum na mě Petře a řekni jí něco. Ať nás okamžitě rozváže,“ vykřikla na mě Iva.
„Katko neblbni a pusť nás. Já si ze včera nic nepamatuju, asi jsme tu jen po zábavě společně usnuli, když si mě tam nechala samotného.“
„ Jasně, takže za to můžu já, že jsem se jela starat o nemocnou mámu a tys byl tak smutnej, žes ho musel vrazit do první, která byla poblíž,“ vykřikla hystericky Katka.
Ivana ale nemlčela. „Uvědom si, že jsi o šest let mladší a budeš mě poslouchat, jsem tvoje nevlastní matka!“
„Tak to tedy nejsi a už asi ani nikdy nebudeš, hlavně až se to dozví Honza,“ odsekla jí Katka.
Iva se lekla a zbledla: „Přece bys mu to neříkala, vždyť víš, jaký je. Prosím.“
„Už je pozdě“ ušklíbla se Katka, „nechala jsem mu vzkaz, že jakmile mu skončí služba v kasárnách, ať hned přijede. A do té doby si vás tu pohlídám.“
„Ty mrcho,“ zaúpěla Iva a cukala vší silou přivázanýma rukama. Marně. Začala vzlykat.
Já jsem si pomyslel, že jsem taky pěkně v háji.
Katky otec sloužil u výsadkářů, chlap jak hora, co dokáže jednou ranou uspat člověka. Je mu asi čtyřicet let, ale figuru má lepší jak moji kámoši z posilky. A to já taky nejsem žádný třasořitka a pravidelně posiluji a běhám.

V tom se před domem ozvalo skřípění brzd.
„Táta už je tady,“ vítězoslavně houkla Katka. Iva jen zaúpěla a z očí jí kanuly slzy. Já jsem se s tím už smířil, že dostanu přes hubu. V tom lepším případě.

Bouchnuly vstupní dveře od domu a z chodby se ozval hlas: „Katko, kde jsi? Dostal jsem od tebe zprávu, že je něco s Ivou? Kde je? Ještě spí v ložnici?“
Z chodby se nesla jedna otázka za druhou a byl slyšet dusot, jak vybíhal po schodech do patra, kde byla jejich ložnice.
„Ne, je tady u mne v pokoji,“ zavolala Katka do chodby a dusot po schodech se zase nesl směrem dolu.

„Tak co se děje a …“ nedořekl a zůstal stát mezi dveřmi. Musel to být krásný pohled. Já nahý přivázán k posteli růžovým páskem od županu. Iva nahá, též přivázaná, s rozteklým make-upem na obličeji a v čele postele stála Katka.
„Tak tohle mi okamžitě koukejte nějak rychle vysvětlit.“
Neřval, řekl to jasným hlasem, který nepřipouštěl nějaký odpor.
„Tati to je jednoduchý,“ otočila se na něj Katka. „Tady ta tvoje křepelička, šukala s mým klukem, zatímco jsi byl v práci a já se starala přes noc o mámu.“
„To není pravda,“ zaúpěla Iva a zase začala brečet.
Já jsem raději neříkal nic.
„Ale to víš, že je to pravda, zapomněli jste že mám v pokoji zapnutou web kameru a když jsem chtěla v noci kouknout, jestli už je Petr u mě, tak jsem zrovna viděla, jak na něm sedíš a rajtuješ,“ odpověděla jí Katka. „A mám to nahraný,“ dodala vítězoslavně.

Honzovi vyskočila na čele velká žíla a bylo na něm vidět, že se pěkně naštval.
Chvilinku před tím, než na mě chtěl skočit, ho Katka chytla za ruku a řekla: „Neblbni tati, to by bylo moc jednoduchý je seřezat a vyhodit. Já mám jiný plán, proto jsem počkala do rána a nedělala scény v noci. Pomsta chutná nejlépe za studena,“ řekla, mrkla na Honzu a potom se otočila ke mně s takovým divným úsměvem.
„Docela mě to ranilo, když jsem vás dva viděla v noci na kameře, jak si to tu užíváte. Pak jsem dostala nápad, jak vám to oběma vrátit.“

Katka se otočila k Honzovi, rukou mu sáhla mezi nohy a řekla: „Teď jim to spolu oplatíme, ať si to pořádně zapamatují.“
Honza sebou cukl, odstrčil ji a vypadal hodně překvapeně.
„Co blbneš Katko? Vždyť to nejde, to mi dva spolu nemůžeme. Vždyť by nás klidně mohli udat.“
„To neudělají, protože pak by se jejich video objevilo na netu a Iva určitě nechce takovou popularitu a za ten Petrův výkon bych se být jim, taky pěkně styděla.“
Měla pravdu, nechtěl bych být místní porno celebritou, jen jsem jí nevěřil, že to bylo večer tak strašný.
Bylo vidět, že Katka si svůj plán pořádně promyslela, rychle si klekla, rozepnula Honzovi knoflíky u kalhot a vyndala mu péro ven.
Honza byl z toho docela v šoku, jen stál, zíral a ani nic neříkal.

Za to Iva, ta hned spustila „Koukej ho nechat ty náno, okamžitě!“
Katka se na ni jen usmála, otočila se k Honzovi a strčila si jeho zvadlé péro do pusy a začala sát.
Za chvilku už bylo vidět, jak se jí prostor v puse vyplňuje do šířky i do délky, až se z toho trochu zakuckala a vyndala ho z pusy ven. Musím říct, že měl slušnou výbavu.
Katka se hned vrátila ke kouření, rukama mu stáhla kalhoty s trenýrkami a volnou rukou mu začala hladit koule.
Tohle jsem na ní fakt zbožňoval, kouřit uměla fakt dobře.
„Hmmm,“ neudržel se už Honza a jednou rukou jí chytil za vlasy a určoval si tempo kuřby.
Druhou rukou si rozepnul blůzu a hodil ji na zem.

S Ivou jsme na to bez hlesu koukali. Musím se přiznat, že mě to začalo vzrušovat sledovat moji holku, jak kouří tátovi penis a nemoci s tím vůbec nic dělat.
Cítil jsem, jak se mi začíná hrnout krev do podbřišku a když jsme se po chvíli s Ivou na sebe podívali, všiml jsem si, že se jí vztyčily bradavky, takže jí to asi také nenechalo chladnou.

Katka klečela na kolenou na koberci. Měla na sobě červené upnuté šaty, které končily těsně pod zadečkem.
Střídala kouření s honěním a volnou rukou masírovala koule. Po chvíli si jednou rukou vjela pod šaty a začala se hladit přes kalhotky. Stačil jsem si všimnout, že má černé krajkové.
Po chvíli vstala, postavila se zezadu za Honzu a přetáhla mu triko přes hlavu. Líbala ho na krk, rukama přejížděla po jeho svalnaté figuře až zase jednou rukou skončila na jeho tvrdém péru a lehce mu ho pohonila.
Potom řekla: „Tak teď je čas, aby sis zas pěkně pohrál ty se mnou,“ a usmála se.
Honza se k ní otočil, jednou rukou jí chytil za zátylek a druhou si ji pořádně přitáhl za pas. Začal jí vášnivě líbat a Katka si musela trochu stoupnout na špičky, aby se jejich jazyky mohly pořádně proplétat. Honzova ruka z pasu se sunula vzhůru a začala hladit přes látku šatů její pevná prsa. Párkrát zajel i přes výstřih pod šaty a pokračoval v hlazení a mačkání.
„Och,“ uniklo Katce z úst. „Takhle jsem si to už dlouho představovala.“

Druhá Honzova ruka zatím začala hladit její pevný zadeček a zajela až na stehna. Při cestě vzhůru jí vyhrnul spodní část šatů a hladil jí přes kalhotky kundičku.
To už Katka vdychala o poznání víc.
„No to jsi vymyslela pěknou odplatu, začíná se mi to docela líbit,“ řekl jí Honza a usmál se.
Odsunul lem kalhotek stranou a strčil jí do kundičky jeden prst, kterým začal uvnitř kmitat.
„Jooo to je ono, nepřestávej!“ skučela Katka a oči měla přivřené.

Mně už z toho stálo péro jak prut a byl jsem z té show před sebou děsně nadrženej.
Škoda, že si ho nemůžu rukou alespoň maličko pohonit, takhle se to nedá vydržet. Pozoroval jsem chvílemi Ivu a ta měla pokrčené nohy, bradavky jí stály, upřeně sledovala to divadlo a občas si jazykem olízla rty.

Vrátil jsem se zrakem zase k dění před postelí. Katka rychle dýchala, kroutila se a přirážela na Honzovu ruku. Ten už v ní neměl jen jeden prst, ale rovnou tři a rychle s nimi kmital dovnitř a ven.
„Já už to nevydržíííím, já už budůůů. Aaaach,“ zakřičela, strnula a rozklepalo se jí celé tělo.
Ještě že jí Honza jednou rukou pořádně držel kolem pasu, zatímco měl druhou uvnitř, jinak by ve slastné křeči upadla na zem.
„Tak to bylo něco,“ řekla po chvíli, když přišla zase k sobě. „Jen jsem ty dva chtěla potrápit víc, nečekala jsem, že mě tak rychle uděláš,“ pronesla k Honzovi.

Vzala mu ruku s prsty, které měl uvnitř kundičky a jeden prst po druhém si vsunula do pusy a pořádně mu je olízala.
„Tak teď je řada na tobě, chci aby sis to taky pořádně užil tati.“
Poodešla blíže k posteli a postavila se čelem k nám.
„Koukám, že Petrovi se to hodně líbilo,“ řekla se smíchem.
Ocas mi stál a na jeho špičce bylo pár kapek.
„A pod Ivou je taky mokré prostěradlo,“ dodal Honza.
Škoda, že jsem jí mezi nohy neviděl, abych se přesvědčil.
Katka si přetáhla šaty přes hlavu. Na sobě měla černé krajkové kalhotky, které byly úplně promáčené a bíločernou krajkovou podprsenku.
Dala ruce za záda, rozepnula háček a nechala jí spadnout na zem.
Měla krásná pevná prsa s malými dvorci a tvrdými bradavkami.
Oběma rukama chytla okraje kalhotek a s napnutýma nohama je začala stahovat ke kotníkům, aby Honza, který stál za ní, si mohl pořádně prohlédnout její zadeček s vyholenou kundičkou.
Když už byly kalhotky dole, klekla si na postel mezi mne a Ivu, zapřela se rukama a vystrčila zadeček.
„Chci abys mě pořádně zezadu ošukal. Tvrdě!“ houkla na Honzu a přitom se mi koukala do očí.
Honza na nic nečekal a přistoupil zezadu ke Katce. Ta byla pořádně promazaná z předešlého orgasmu a připravená přijmout jeho úd. Pořádně jí ho vrazil do kundy až po kořen.
Katka trochu vyjekla, ale pak už pořádně držela jeho tvrdým přírazům. A Honza si ji bral tvrdě a rychle. Chvílemi jí mačkal jednou rukou prsa, chvíli ji držel za zadek a párkrát jí po něm pleskl dlaní.
To Katka vždycky sykla, ale líbilo se jí to. Měli jsme to s Ivou z první ruky. Katka klečela mezi námi a prsa se houpala do rytmu přirážení. V rukou držela sevřené prostěradlo.
„Takhle pořádně už mě dlouho nikdo neopíchal,“ řvala ke mně. Kecala. Zkoušel jsem se k ní trochu přitočit, aby mi vzala péro do pusy, ale zavrtěla hlavou, že ne.
To bylo fakt mučení. Honza ještě zrychlil.
„Chci… to…. do… pu… sy!“ vyrážela mezi přírazy Katka.
Honza ještě párkrát přirazil a zařval: „Uuuž to budééé.“
Katka rychle seskočila z postele, klekla si na bobek, otevřela pusu, vyplázla jazyk a dívala se Honzovi do očí, Ten jednou rukou honil svého bijce, druhou držel Katku za vlasy.
„Jooooooo,“ ozvalo se z jeho hrdla a jeho úd začal stříkat.
První dávka dopadla Katce na obličej, druhá už směřovala na jazyk. Katka hned péro chytla a vrazila si ho pořádně do pusy, aby už o žádný další výstřik nepřišla.
Honza jí to tam pořádně pumpoval a přitom slastně chrčel. Když to všechno spolykala, přejela si jazykem přes rty a strčila si penis zase do pusy a vysála z něj poslední kapky.
Prsty, kterými setřela semeno z obličeje, si pořádně olízla.
„Mňam to byla dobrota,“ usmála se na Honzu.
„No to byla jízda,“ usmál se on na Katku.

„Tak teď nás už pustíte úchyláci?“ zeptala se Iva zastřeným hlasem.
„Kdepak, to ještě není konec,“ řekla Katka a podívala se Ivě do očí.
Hodiny ukazovaly osmou.
Počet zobrazení: 250

Autor

4.2 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Stalo se už několikrát v poslední době, že jsme museli odmítnout zveřejnit některé příspěvky našich autorů. Bylo to buď pro porušování pravidel webu, nebo z důvodů kvality textu a používání až příliš hrubých výrazů. Pokud bychom u některých autorů nezasáhli do textu, neměli by možná šanci u nás publikovat.
To jen na vysvětlení k této povídce, která je zřejmě autorovou prvotinou. I ona prošla drobnými úpravami. Autor i my jsme zvědavi na vaše reakce.

Fanyn

No tak to bych byl s Katkou rychle hotov. Sex s otcem= trestný čin. Svázání dvou osob, tedy omezování osobní svobody = druhý trestný čin a zveřejnění videa bez souhlasu aktérů = třetí trestný čin. takže katka by dostala minimálně trojku na tvrdo a jejího tátu by vykopli z armády a navíc by šel sedět také. To by tedy byla pomsta…

Harai

Tvé povídky taky nebyly úplně ready ve spoustě věcí…

Původní verze byla asi hooodně zajímavá, když nám Pepa podal takovéhle vysvětlení 😂
Jinak zvláštní, jak otec bez přemlouvání přistoupil na sex s dcerou. Tam to bylo hodně nereálné.

Junior

Co ty Víš jak dlouho po tom toužil a teď dostal možnost. I když mi to přijde taky divné. Jak jsem psal mít k tomu nedobrovolné svědky je podle mne velké riziko.

Junior

Zajímavý způsob pomsty i když jak píše @Fanyn tak trochu riskantní. Jak přesvědčí ty dva spoutaný, aby z toho nebyla pomsta opačně v podobě trestního oznámení.
Povídka je jinak výborná a čtivá. Těším se na další od autora.

dedek.Jeff

Když jsem upravoval tuto povídku, byl jsem si vědom toho, že se pohybuji na velice tenkém ledě.
Komentáře i hodnocení kvality, daly za pravdu domněnce, že tento žánr není to, co naši čtenáři očekávají na těchto stránkách. Zveřejněná povídka byla ukázkou toho, kam až můžeme zajít.
Jasně jste dali najevo, že násilí, zrovna tak nereálné situace, nejsou vhodné téma.
Proto mám pro autory následující doporučení:
Příště podobné příspěvky, jako je ten dnes publikovaný, neposílejte. Nebudeme je zveřejňovat.

Jojin

Nějak nechápu ty nesouhlasné reakce … tohle je opravdu na mínusové úrovni proti tomu co tu už bylo.

Fanyn

Jojine, já nekritizoval povídku jako takovou, ta je napsána dobře. Já jen naznačil a poukázal na nedomyšlenost takové pomsty, že by si ta Kateřina mohla sobě i svému tatíkovi-výsadkáři tím vším pěkně zavařit.

Junior

Myslím, že Jojín se podivoval nad hodnocení komentáře od

Jojin

To pozastavení bylo nad hodnocením komentáře @dedek.Jeff. Ten vystihl přesně o co jde.

Harai

Jinak se pamatuju, jak jsme Shockovi vyčítali násilí v jedné povídce. Pokud máme být spravedliví, tak je asi i tenhle příspěvek přes čáru. Kvalitu nehodnotím, protože jsem neviděl původní verzi. Myslím, že bych byl nemile překvapený.

Junior

Ano tu povídku si pamatuju, jen u to bylo domluvené a se souhlasem zúčastněných, i když jsme to na začátku povídky nevěděli.

Šepot

Nechápem úplne, o akom násilí je reč. Veď na tejto stránke je rubrika znásilnenie, takže priviazať a nechať pozerať je asi ok, nie? Incest? Veď to je tu tiež obľúbené! Nikoho nemalátili predsa.

To, že je to nereálne – asi najmä ten jeden moment s presviedčaním. Ale inak dosť dobre napísaná poviedka. A možno aj vďaka dobrej korektúre som si vôbec neuvedomil, že je to autorova prvotina.

JelenTom

Pro jistotu jsem si to zkontroloval a musím lehce protestovat. Na této stránce rubrika znásilnění není. Možná tak rubrika Perverz, kde se povídky s výskytem „znásilnění“ objevují, ale vždy jsme tu ctili pravidlo, že se musí jednat o povídku, kdy je to znásilnění v podobě hry. Tedy, že je to se souhlasem aktérů.

dedek.Jeff

Omlouvám se za nepřiměřené komentáře k této povídce. Bylo to zapříčiněno reakcí na originální text, který nebyl podle mého názoru, opravdu vhodný k zveřejnění. Jako korektor jsem zodpovědný i za obsah příspěvků.

Juli

Kluci neškrabte si to kruci, je to třeba jenom povídka a dá se i přečíst 😉

16
0
Would love your thoughts, please comment.x