manželka s mladíkem na gauči

Potrestaná nevlastní matka 02

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Potrestaná nevlastní matka
Počet zobrazení: 512

Klára ležela nahá na posteli, ruce i nohy přivázané k pelestím, přes oči černý šátek. Hlavou se jí honily desítky věcí. Jak to mohla nechat zajít tak daleko? Jak je možné, že ho Martinovi, nevlastnímu synovi, nejdřív vykouřila a teď tu odevzdaně leží a čeká, co s ní ten zvrhlík provede? Jak je možné, že při těch představách v rozkroku vlhne? Náhle ucítila, jak jí Martin naložil asi deset dobře mířených ran dlaní na vystrčený zadek.

Vždycky mě ta tvoje prdel rajcovala,“ pronesl něžně a jemně hladil její rozbolavělé a načervenalé hýždě. Vzdychal u toho tak moc, až si Klára myslela, že se snad udělal předčasně. Martin se nemohl jejích sametově hebkých polokoulí nabažit. Roztahoval je a mačkal, bubnoval po nich konečky prstů. Plivl na jednu půlku a slinu dlouze roztíral po povrchu. Ucítila na rozbolavělém zadku teplý dech. Klára ležela s odhalenými dírkami před Martinem, a slabě zavzdychala.

 Já věděl, že se ti to bude líbit. Mrdá takhle někdy s tebou otec?“
„Ne, nikdy,“ vyhekla bez rozmyslu.
Řekni mi něco. Máš to ráda tvrdě, čubko?“
Ano, ano, ano,“ ječela, zatímco jí Martin surově roztáhl půlky, takže se před ním zračila kakaová dírka. Plivl na ni mohutnou slinu, prstem obkroužil kolem dokola a flus roztíral po obvodu. Po chvíli zajel bodnutím dovnitř. Klára vyjekla a prohnula se v zádech.

Ách bože, nepřestávej,“ vyhrkla ze sebe s neskrývaným vzrušením, když v ní začal Martin prstem kroutit a zajíždět sem a tam.
„Máš to ráda do zadečku, viď, ty mrcho?“ přemítal Martin nahlas a brnkl prsty druhé ruky po vlhké kundičce.
Klára na to konto ještě více roztáhla nohy.

Tak se mi to líbí, couro,“ usmál se, a zatímco jí již dvěma prsty prstil anál, vydal se prozkoumávat i taje její kundy.
„Ty seš úplně mokrá, Kláro. To tě nevlastní syn tak rajcuje?“
Nemělo cenu zapírat, Klára se té šílené situaci, kdy jí przní manželův syn naprosto poddala:
„Chci v sobě toho tvého ptáka. Ale otci ani slovo, rozumíš?“
„Bude to naše malé tajemství, Kláro,“ řekl Martin a hřbetem dlaně projížděl Klářinými rozevírajícími se pysky, které mokvaly jako ještě pod žádnými doteky mužského: „Ale od teď už se nebudeš tahat s žádnými cizími mrdníky, rozumělas?“
Přikyvovala a sténala čím dál hlasitěji, Martin jí rejdil prstem v zadku a druhou rukou jí začal mnout poštěvák. Vtom přestal a prst jí z análku vytáhl.
„Nepřestávej,“ vyhrkla, když v tom cítila, že se jí do roztaženého análního otvůrku zasouvá něco jiného, než prst. Něco úzkého, studeného a kovového. Než stačila cokoliv udělat, ozvalo se stisknutí ventilku a do střev jí začala proudit studená šlehačka.
Ježiši, co to děláš?“ zařvala dezorientovaně a snažila se konečně vidět skrz šátek, ale dostala naloženo několik ran na holou. Martin se zasmál, sprej vytáhl a hned jí vrazil do zadku dva prsty. Vytahoval je a dával jí to olíznout, nebo dírku sám vylizoval. Chvíli se vzpouzela, ale pak jí to vlastně přišlo šíleně vzrušující. Po chuti poznala šlehačku a z představy, že jí její nevlastní syn nabírá z jejího zadku byla ještě nadrženější. Bylo jí jasné, že se musí naprosto podvolit a možná zažije nejrajcovnější sex v životě.

Budeš poslušná děvka a odvážu tě, rozumělas?“
„Ano, budu jenom tvoje,“ přikývla a konečně se dočkala svobody a sundala si šátek z očí. Martin ji vzal za vlasy a trhl s ní k sobě a překulil si jí na záda. Hlava jí visela přes postel a Martinovo tágo viděla vzhůru nohama.
„Zatím seš spokojená, ty vyjebaná zlatokopko?“
Než stačila přikývnout, či cokoliv udělat, začal jí vztyčujícím se penisem jezdit po obličeji. Plivl na ni a slinu roztíral po celém obličeji. Dělal to s pečlivostí, jakoby maloval obraz, jezdil tvrdnoucím penisem po opálených lících, čele, poklepával ji po nose.
„Otevři!“ křikl, ale Klára, omámená vzrušujícími dotyky pulzujícího ptáka, neposlechla. Dal ji slabou facku, která ji vrátila do reality. Druhá ji přiměla otevřít pusu. Poslušně otevřela lačná ústa a okamžitě ucítila masitý válec deroucí se do krku. Dávila se, ale Martinovi to bylo jedno. Cpal ho hlouběji a přirážel, až ho cítila kdesi na mandlích. Chroptěla a chrčela. Nedokázala jeho objem celý obejmout ústy, měla pocit, že ji natrhl koutky. A to mu stále rostl a mohutněl.

S úlevou vnímala, že ho vytáhl a mohla se nadechnout. Ne na dlouho, znovu se jí dral do huby a tentokrát se tam pokoušel – proboha – narvat i varlata. Chytl ji zezdola za čelo a druhou rukou za spodní čelist a zkoušel, jak moc se dají roztáhnout. Nechtěl si připustit, že by to nešlo, rval jí ho tam s pytlem po kořen. Do hlavy jí natekla krev, ale vzrušení z tak perverzního sexu bylo silnější.

Ty nadržená děvko, vím, že to chceš, takhle tě fotr ještě nikdy nemrdal, že jo? Saj, mrcho!“ vykřikoval Martin. Nestačilo mu, že jí do úst narval celou výbavu, byť ho notně drásala zuby, zmáčkl Kláru pod krkem a zacpal ji obě nosní dírky dvěma prsty. Pár chvil to vydržela, ale chvíli se začala dusit, chrčela a celá se třepala. Po chvilce zasliněný ohon vyndal z  pusy, přičemž ruce zůstaly pod krčkem a v nosíku.

Nadechla se enormně, naplňovala si plíce vzácným vzduchem a snažila se dostat hlavu ze záklonu. Konečně ji pustil, ale zároveň jí vlepil facku. Uklidnila se a hleděla na něho se směsí odporu i touhy a odporného chtíče. Dal jí facku i na druhou tvář a nastavil ji vedle pusy nataženou dlaň.
Kurvička to byla zkušená a pochopila, oč ji žádá. Plivla mu do dlaně a nechala si to rozetřít po obličeji. To se opakovalo ještě dvakrát, načež se jí obličej leskl vlastními slinami. Martin ji chytl za vlasy a zvířeckou silou zvedl hlavu ze záklonu. Sklonil se a s mlaskáním jí olizoval tváře jako čokl. Párkrát na ni plivl a rozetřel jí i své sliny. Jako s hadrovou panenkou s ní mrskl doprostřed postele. Stoupl si na postel nad ní:
„Zvedni nohu, čubko!“ zavelel a ona mu poslušně zvedla pravačku, zatímco se opřela o lokty. Na tváři jí usychaly plivance.
Hodná čubička,“ pochválil Kláru. Plivl na bosé chodilo a sehnul se k němu. Klára pocítila, jak jí zdrsnělý jazyk líže od paty ke konečkům prstů a zase zpátky. Cucal jí prst, zejména palec a drtil ho v zubech. Držel jí za kotník a druhou rukou si pomalu stahoval a přetahoval předkožku přes nafialovělý žalud.

Mačkej si kozy, mrcho, hrej si s nima, dělej si dobře,“ funěl a Klára uposlechla, aby ho ještě více vyrajtovala k nepříčetnosti. Pomalu se hladila, tahala se za bradavky, jednu si i olízla. Celou dobu z něj nespustila oči a on z ní. Hleděli si do očí a věděli, že na toho druhého čekali celý život.
Nepřestávej, mačkej si je,“ zamumlal a pokrčil jí pravačku v koleni. K chodidlu jí přitiskl nateklý ohon. To už se Klára pomalu začala obsluhovat sama a zcela nefalšovaně se blížila k vyvrcholení. Martin viděl, jak se třese a škube sebou v návalech nadržené slasti.

Najednou vymrštil svou pravou nohu a šlápl jí zlehka na kundu. Zasténala a on už se jí po kundě sem a tam projížděl bosou patou. Stál na jedné noze a přidržoval se její zvednuté nohy, aby neztratil balanc. Ucítila, že přestal a začal se dobývat palcem u nohy mezi její mokré pysky. Pohyboval s ním dokonale a vážně do ní začal přirážet. Bylo to jako nejmenší péro na světě, což při pohledu na to, co měl ve skutečnosti mezi nohama, vyznívalo komicky.
Vzdychal čím dál víc, vyndal jí palec z píče, klekl na kolena mezi její nohy a honil si ho zuřivým tempem, div si ho neutrhl.  Přitom nezapomínal ani na Kláru a dva prsty bez pardonu vrazil do rozšklebené pičky. Vyhekla a prohnula se v kříži, jak v ní rejdily následně už čtyři prsty a roztahovaly ji jako by měla kundu z gumy.

Z úst se mu vydral slastný výdech a vystříkl kvanta semene, která skončila všechna na Kláře, rozprostřena od jejího pupíku, přes žlabiny mezi kozami, až u krku. Chvíli nemohl popadnout dech a Klára jakbysmet, protože prsty z ní nevyndal, dokud jí nedohnal k orgasmu, při němž mu vystříkla na slehlého macka. Martin nemeškal a usychající semeno jí začal rozmazávat po potem se lesknoucí hrudi. Obzvláště kozy jí pomazal důkladně a to na ně ještě několikrát flusl a potřel je i kundími šťávami. Nemohl se jich nabažit a hnětl je v rukou, stejně jako předtím její prdel.

Zbožňuju tvoje cecky, jsem rád, že ti je otec koupil. Neboj se, kurvičko, nebude to trvat dlouho a rozmrdám ti pičku do ruda,“ pravil klidným hlasem, když si povšiml jejího tázavého pohledu, zda je to všechno. Věděl, že všechny jeho holky překvapilo, jak rychle byl znovu připraven k další akci.
Usmál se a plácl Kláru po koze, do níž se následně s chutí zakousl a udělal na ní velký cucflek. Klára se ho snažila odtrhnout, ale po pár fackách po líci a po břiše se poddala jeho choutkám. Kousal do dvorců, pocumlával bradavky a slastně slintal. Ani tentokrát nezapomněl a plivl Kláře do obličeje.

Překul se,“ nakázal ji a Klára se opět ocitla na břiše. Civěla před sebe na zeď a nechala nevlastního syna, ať si s jejím tělem dělá, co chce. Ten jí doširoka roztáhl nohy a vyšpulil na sebe její zadek. Bylo jasné, co bude předmětem jeho zájmu.
Té tvojí díry se nemůžu nabažit,“ hlesl a zabořil obličej mezi rýhy mezi masitými polokoulemi. Vylizoval ji jako zmrzlinový kornout a zasouval jazyk hluboko do zadku, z něhož ještě odkapávala šlehačka. Slyšela čvachtání a slintání, což ji neskutečně vzrušovalo, že si začala po chvíli hýždě roztahovat a začala ho sama povzbuzovat:
Ano, ano, jo, dělej mi to jazykem, vymrdej mi díru jazykem, dělej, Martine.“

Martin najednou všeho nechal a sundal jí z levé nohy černou punčochu. První, co ji napadlo, bylo, že ji chce snad škrtit. Jedna její část chtěla utíkat, druhá chtěla takové dušení při píchání zažít. Klára ucítila, jak jí zase roztahuje prsty díry. Vtom ucítila jemnou látku, jak jí proniká análem do hlubin. Ohlédla se a nevěřila vlastním očím. Ten hajzl jí strká punčochu do prdele, zastrkával ji tam prsty, dokud nezůstal trčet jen nepatrný cancourek. V řiťce pociťovala zvláštní pocit, který se nedal s ničím srovnat. Trhnutím ponožku vytáhl a proceduru zopakoval, tentokrát trochu snadněji, protože svěrač si přivykl.

Pak jí punčochu narval do pusy a musela si ji tam nechat, dokud neřekl. Bylo to tak zvrácené, že se z toho znovu udělala a roztřásla se pod slabším orgasmem, než byl ten první a to ještě v ústech převalovala nylonku chutnající po šlehačce. S trochou úlevy poslechla, když jí Martin přikázal, aby nylonku vyplivla. Ale netušila, že jí mokrou punčochu zastrčenou nějaký čas v análu, vzápětí navlékne na hlavu.

Takhle se mi to líbí,“ řekl a trhl jí hlavou dozadu, aby se lépe podíval. Na stehně cítila, že se mu ohon znovu nalívá do původní velikosti. Martin začal náruživě zpracovávat její díru prsty, vlastními slinami a její kundí šťávou. Tělesný pach jeho nevlastní matky čpěl v místnosti čím dál silněji, což Martina ještě více hecovalo.
Jezdil jí tvrdnoucím pérem úžlabinou mezi hýžděmi a Klára se s hekáním připravovala na zásun jeho nalitého klacku. A už cítila, jak se jí do nitra probíjí teplý žalud. Nemohla popadnout dech a přes to punčochu se navíc blbě dýchalo. Chtěla si ji sundat, ale dostala facku a Martin jí vrazil hlavu do peřin, takže se nemohla nedechnout vůbec.

Slíbil jsem ti, že ti dám pořádně do těla, zlatokopko, pořádně si to zapamatuješ, že mého otce podvádět nebudeš,“ řekl Martin a zajel do ní tlustým klackem až po kořen. Klára na to konto ztratila na okamžik vědomí. Byla vyplněná do milimetru a cítila, jak se jí tam pokouší narvat i prsty. Nalehl na její záda celým svým tělem, aniž by z Kláry vyklouzl a pohupoval ladně boky jako nějaká baletka, nebýt toho, že ji tvrdě mrdá do zadku. Jeho kostnaté prstíky si pohrávaly s punčochou na její tváři, až ji konečně sundal. Po celou tu dobu ji šeptal do ucha prasárny o tom, jak krásně čpí potem a jak bude mít roztaženou díru. Znovu při tom začala téct mezi nohama, až si sama sobě připadala stejně zvrácená jako její nepříliš přívětivý milenec.

Martin začal zrychlovat tempo. Nejdříve jen tak, že ho vytáhl takřka celého a pak tvrdě přirazil a chvíli se na Kláře jen vrtěl. Záhy ovšem začal na nevlastní matce rajtovat jako králík, dokud neslyšel její omámené výkřiky mučivé extáze z parádní šukačky.
Ta tvoje díra mě už dře, mamko,“ zaúpěl Martin a vyjel z jejího zadečku. Ani nečekal, až se análek smrskne na původní velikost a přiložil tlustý žilnatý ohon zezadu k její rozvodněné kundě. Zajel do promazané frndy jako nůž do másla, jen to mlasklo. Klára hlasitě hekla a vyprskla. Martin jí vrazil čtyři prsty pravé ruky hluboko do krku a pohrával si s jejím jazykem, zatímco zhusta přirážel do čvachtající pizdy.

Zajížděl do ní nadoraz, úplně cítil ty nárazy do vaječníků někde v jejím nitru. Zároveň byl překvapen, jak je uzoučká. Dokonale mu obepínala objemný válec, vzhledem k jejímu věku čekal nějakou roztahanou jeskyni. Zapomínala dýchat a jen se chvěla a hekala slastí. V kundě jí to vřelo a začala se stahovat, což bylo pro Martina neklamným znamením úspěchu.
Už budu,“ zachrčel.
Udělej se do mě, vykrop mi ji, chci tě v sobě, chci v tobě tvoje semeno,“ řvala a třásla se pod dalším orgasmem. Během okamžiku z ní vyklouzl, přetočil se i s Klárou na bok a zvedl jí nohu, aby měl snadnější přístup dozadu. Jen tam natlačil žalud, začal stříkat plnou dávku semene do jejích střev. Současně jí vrazil tři prsty mezi oteklé pysky a po několika zkušených pohybech mu vystříkla do dlaně.

Oba ječeli jako pominutí. Klára se z nastalého orgasmu roztřásla a stříkala jako fontána všude okolo, až promočila celou postel. Do toho Martin stříkal snad ještě větší dávku než prvně a to přímo do střev. Celí mokří leželi v posteli, olepení potem, slinami, slzami, semenem i kundími šťávami.
Martin vyjel z análu a díval se jak Klára stahy svěrače vypouští šlehačku a semeno ze svých útrob. Nabral to do dlaně a přikázal jí, ať to slíže. Když tak učinila, nabral zbytek a rozmazal to nevlastní matce po obličeji a po kozách.

Bylo dobojováno. Kláru sice bolel každý kousek těla, ale mnohem více u ní převládal pocit nebývalého uspokojení a slastné masochistické bolesti. Tolikrát se ještě při šukání nikdy neudělala a pokaždé to byl silný a pořádný orgasmus. Podívala se na Martina, který se culil od ucha k uchu, jak se mu povedlo podvádějící macechu vytrestat způsobem, o kterém nemůže nikomu říct.
A pamatuj, že jestli tátu ještě někdy podvedeš, tak se mnou opravdu něco zažiješ. Rozumělas?“ zazubil se na ni s leskem v očích.

Samovolně přikývla, ale vzápětí se zarazila. Ozvalo se vyzvánění jejího mobilního telefonu, který ležel na nočním stolku. Martin jí ho podával, podíval se na displej a usmál se:
Chce s tebou mluvit tvůj manžel, Kláro.“
„Ani necekneš, rozuměls?“ řekla s vyděšeným výrazem ve tváři a hovor přijala.
„Ano, miláčku? Ahoj, jak se máš. Co konference? Nepovídej…,“ mluvila s tisíce kilometry vzdáleným manželem.
Martin se přitočil ke Kláře a přisál se ústy k jedné její koze, až Klára výskla.
„Co to bylo? Jen jsem se kopla do palce,“ zalhala manželovi. Martin jí cumlal kozičku a současně jí vrazil čtyři prsty do rozmrdané pičky. Snažila se vyprostit, ale nemohla a ani nechtěla. Nechávala se po brutální šukačce prstit nevlastním synem, zatímco telefonovala s jeho otcem, svým manželem. Vykládal jí o konferenci, na které je, o špatném ubytování, hrozné kuchyni. Jen slabě přizvukovala a plně se soustředila, jak jí Martin dělá dobře. Zakrývala mikrofon telefonu a pohyby pánve vycházela Martinovi vstříc.
„Dobře, měj se hezky, těším se na tebe lásko, ahoj,“ řekla a telefon hodila stranou. Martin na ni tázavě vzhlédl a ona ho začala hned líbat.

Ne abys přestal, ty jeden prasáku, pořádně svoji mamku dodělej,“ přikázala Martinovi a přidržela mu ruku v kundě a zároveň mu hlavu vrazila mezi kozy. Martina to trochu zaskočilo:
„Jí se to ještě nakonec zalíbilo,“ pomyslel si. Z trestu se pro ni stala potěcha. Na druhou stranu, nestěžoval si a dokončil rozdělanou práci. Macecha mu mezitím znovu postavila klacek a po chvíli vzájemného honění se oba udělali. Klára si nabrala jeho semeno a spokojeně jej ochutnala.

Po několikátém orgasmu během krátké chvíle ležela úplně vyčerpaná vedle něho a tulili se k sobě. Kunda jí bolela a svrběla, tvář měla profackovanou, z rozbolavělého zadku jí vytékala šlehačka se semenem, kozy měla pokousané, byla celá ulepená od potu, semene, slin, kundích šťáv.
Vážně jsem si tohle zasloužila?“ podotkla na oko nad svým zbědovaným zevnějškem.
„Zasloužila, podvádělas mého otce, tak dostalas za vyučenou, Kláro,“ řekl jí Martin a pohladil jí po zplihlých vlasech. „Budeš ho ještě někdy podvádět?“
„Ne, už nikdy, přísahám. Ale musíš pro mě něco udělat.“
„Co by to mělo být, mamko?“
„Chci abychom spolu píchali častěji.“
Martina to šokovalo a nechtěl, aby to zašlo dál.
„Ne, bude jen otec, nikdo jiný, tohle si měla za trest, jaká seš nevyprcaná zlatokopka rozumělas?“
„Dobře, jenom tvůj otec, nikdo jiný,“ zapřísahala se.

Ani jeden z nich netušil, že Klára špatným stisknutím tlačítka hovor s manželem neukončila. Ten si tak mohl ve svém hotelovém pokoji poslechnout nejen závěrečné číslo vlastního syna s manželkou, ale i jejich rozhovor, a to, že ho manželka podváděla. Vykypěl v něm vztek a měl chuť je oba přetrhnout. Ale zároveň se mu z toho postavil jako už dlouho ne. Okamžitě věděl, co po návratu domů udělá…

Počet zobrazení: 512

Autor

Navigace v seriáluPotrestaná nevlastní matka 01 >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Jsem zvědavý co udělá otec po návratu.

Shock

Dopadne to jinak než v reálu (Já bych synovi uřízl koule a ženu vykopal). Takhle si určitě dají trojku. Na mě je to ale celý docela drsný až nereálný. Nějak to nemůžu skousnout.

Wolf

Je to hustý a už asi moc po tom co se tu objevila nádrže dcera tak sem si myslel že drsnější už to nebude a hup je. Povidka neni zlá uznávám že sem ji přečetl jedním dechem ale nutno dodat že to byl jeden dech u kterého sem se zarazil a říkal si „no tohle to snad ne“ a ono jo. Takže dávám tři hvězdy za dobrou čtivost ale jinak už bych asi trošičku ubral…

Martin

Tak toto není moje komnata . Povídka pro mě nemá tu lehkou linii čtení , kdy děj plyne před očima .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x