ošklivka si užívá

Co je v domě, je i pro mě

Počet zobrazení: 117

S Nikolou jsem se seznámil na baru v jedné hospůdce, kam jsem občas s kamarády chodil na pivo. Začali jsme spolu chodit a brzy jsem se dostal i do rodiny. Její rodiče byli rozvedeni, a tak jsem se vlastně seznámil jen s její matkou, sympatickou čtyřicítkou, Annou.
Bylo překvapivé, že takovou zachovalou, pěknou ženu její muž opustil, ale Anna to okomentovala lakonicky: „Jen, co jsme se vzali, se kurvil. A s jednou kurvou nakonec i odešel.“
Nikola se s otcem stýkala jen zřídka, takže setkání s ním jsem byl ušetřen.
O to raději jsem byl v přítomnosti její matky. Byla to veselá, vždy pečlivě upravená a hezká žena s blonďatými melíry, které jí dodávaly ještě mladší vzhled. Nic nenamítala, když jsem s Nikolou v domku přespával. Anna bydlela v přízemí a v patře měla místnost Nikola jen pro sebe. Takový soukromý byteček.
„Bydlela tu babička, ale pak se na půdě oběsila“, suše mi oznámila tragickou událost v rodině.

Jednou, to už jsme spolu chodili asi půl roku, jsem navečer zazvonil u vilky, ale otevřela mi Anna.
„Nikča není doma. Musela rychle zaskočit za kámošku v baru…Ale když už jsi tady, nechceš jít dál?“ pozvala mě.
Posadili jsme se v obýváku, kde měla Anna rozdělanou láhev fernetu. Však taky dnes vypadala nějak sklesle a posmutněle.
„Zapíjím žal,“ hlesla a bez optání mi nalila taky.
Překvapilo mě, že taková pohodová žena má taky někdy splín.
Anna zatím, ponořena ve svých myšlenkách, polohlasně říkala: „V práci problémy, chlapa si nedokážu udržet….a teď ty. Nemáš, doufám, taky Nikolu na háku?“
Zkoumavě na mě pohlédla.
Lekl jsem se, ale pak odvětil: „No. Lidi se scházejí a rozcházejí, ale já zatím nic takovýho neplánuju.“
„No proto. Chci ti totiž nabídnout tykání, ale jen když budem sami, jasný? Seš prima kluk, tak ať v naší rodince vydržíš,“ usmála se tak nějak zvláštně.
Sklenky cinkly, oba jsme dopili do dna a Anna se ke mně sklonila.
„Tak na tykačku“, vyšpulila pusu a naklonila hlavu a přitiskla se mi na rty.

Kdo učinil první krok je nejisté, ale naše ústa se rozevřela a jazyky propletly ve vášnivém líbání. Anna mi jazykem vjela až do krku a její ruka pod triko a přejížděla mi po hrudi. Nezůstal jsem nic dlužen a zmáčkl ruku na jejích prsou.
„Počkej!“ vzrušeně vzdychla, přetáhla si triko přes hlavu a dala na odiv své krajkové prádlo.
Já si svlékl triko a dál jsme pokračovali v líbání. Rozepnul jsem ji podprsenku a konečně mohl promnout uvolněná prsa. Byla kupodivu docela pevná a tak akorát do dlaně.
Anna zatím v polibcích klesala na krk, hruď, břicho a pak mi začala rozepínat kalhoty.
Nadzvedl jsem se a v mžiku jsem měl džíny i s trenkama u kolen. Její rty se mi hned nasunuly na trčící penis a hlava se jí rozkmitala, jak ho začala divoce a vášnivě kouřit. Zcela jsem se poddal slastnému pocitu a zhluboka oddechoval, jak mi její jazyk kmital po uzdičce údu, laskal žalud a ruka jemně mnula koule.
Pak Anna zvedla hlavu.
„Ach bože…ten je…krásnej!“ vzdychla, povstala, prudce si strhla kalhotky a obkročmo na mne nasedla .
Sama si ho zavedla do klína a pomalu dosedala. Cítil jsem pronik, a jak byla vzrušená, šlo to snadno a brzy jsem se dostal na dno.
„Ano..ano…to je nádhera!“ vyrážela a prudce odsedávala.
Já ani nemusel přirážet a naplno jsem se věnoval jejím prsům, které se mi pohupovaly před obličejem. Sál jsem vztyčené hroty bradavek, mnul jsem a mačkal je a všude zasypával polibky.
Pak náhle vstala.
„Teď chci zezadu!“ poručila a v kleku čekala, až si ji vezmu. „Dělej…miláčku…dělej,“ pobízela mě. „Vem si svou děvku,“ říkala vzrušeně.
Pak jen hekla, jak jsem do ní tvrdě zajel, ale hned se usmála.
„Ááá… ještě přitlač!“
„Tak co, děvko…líbí se ti to? zkusil jsem jí podobně odpovědět a Anna to přijala a hned odpovídala mezi vzdechy: „Ne..nelíbí …se mi to… jenom mě šimráš.“
A tak jsem přitvrdil a mrdal ji prudkými přírazy, co to šlo.
„Ano…ano… tak to chci…úúúžžž!!“ táhle zaječela a udělala se.
„Můžu do tebe?“ zeptal jsem se a Anna polekaně ucukla, až jsem z ní vypadl.
„Ne, proboha! Neberu nic!“ konstatovala.
Poklekla, vsunula si ho do úst a jemně sála. Pomalu pohybovala hlavou, rukou mi mnula koule a prsty mi třela rýhu mezi půlkami zadku směrem od koulí k zadnímu otvoru. Stačilo ještě pár tahů a už jsem cítil záškuby a vystříkl jí dávku semene přímo do pusy.

„Dobrý?“ řekla, když mi povadlý úd očistila jazykem a vysála poslední kapky spermatu a šla se opláchnout.
Jen jsem kývl a vydýchával svůj orgasmus.
Když se Anna vrátila, mile se usmívala.
„Už dlouho jsem neměla chlapa a ty jsi….skvělej…a ty výrazy mi promiň, ale mě to vždycky hrozně vzrušuje.“
„Mě taky,“ souhlasil jsem.
Pak ale zvážněla: „To, co se stalo, se sice stát nemělo…ale…když už…Můžu s tebou počítat i dál… někdy?“
Pochopil jsem její nabídku: „Ano, když …ehm..to půjde.“
A jak jsme tu proti sobě stáli nazí, cítil jsem, jak se mi ocas napřimuje a tuhne.
Anně to neušlo a s úsměvem: „Ty už máš zase chuť?“ popošla ke mně.
Rukou mi ho honila a rty se přisála na moje.
Skončili jsme přímo na koberci. Tvrdě jsem si bral to vzpínající a kroutící se tělo zralé ženy a častoval ji vulgárními výrazy. Pro její větší bezbrannost jsem ji rozpažil ruce a držel za zápěstí. Anna se tak jen mohla zmítat, ale jinak byla bezmocná a poddaná mým přírazům.
Nebyl jsem ještě hotov, když náhle na zápraží bliklo světlo.
„Nikola!“ vykřikli jsme současně, Anna vystřelila do koupelny a já na sebe rychle házel svršky.
To už cvakly dveře a za chvilku do pokoje nakoukla hlava.
„Jé. Co tady děláš?“
„No co, čekám na tebe a s mamkou jsme si dali fernet,“ kývl jsem na láhev na stole.
„Dáš si něco k jídlu?“ ozvala se za Nikolou Anna oblečená v županu.

Obě zmizely v kuchyni a já se přesunul do podkroví. Ve sprše jsem si aspoň pročistil hlavu nad tím, co se stalo a později v posteli Nikolu brutálně opíchal.
Úplně jsem zapomněl, že ona je pravý opak své matky. Měla ráda něžné a dlouhé mazlení a o vlastní pronik skoro až tolik nestála.
Teď tu ležela pode mnou a já, držíc  ji za ruce, jsem do ní prudce vrážel tvrdý ocas. Brzy jsem ji vystříkal a unaveně padl vedle.
Nikola chvíli fňukala, že dneska jsem se teda předvedl, ale to už jsem skoro spal.
Od toho dne mi nastaly zlaté časy. Kdykoliv to šlo, Anna mi ochotně podržela místo dcery a nezdálo se, že by v tom viděla nějaký problém. A já to plně využíval.

Jednou navečer přišla Nikola z práce a sotva zmizela v koupelně, já rychle seběhl dolů a Annu zastihl u nádobí.
Aniž bych něco řekl, zezadu jsem ji zvedl sukni, odsunul kalhotky a hned do ní vrazil tvrdý, naběhlý ocas. Anna jen slastně zasténala, více se rozkročila a ruce ponořené v dřezu, poklesly na lokty.
„Jak to, že máš prádlo, děvko?!“ zasyčel jsem, když jsem ji rukama přes podprsenku zezadu mnul prsa. „Nečekala jsem…tě…miláčku. Už…ale..budu…och, och, och…poslušná…holčička!“ vzdychala, sténala a hekala pod přírazy.
Brzy jsem se udělal a až po okraj ji plnil semenem, což už jsem měl dovoleno a já se mohl zase nepozorovaně vytratit nahoru, kde právě Nikola vyšla z koupelny.

A tak minuly dny a týdny. Jednou mě pozdě v noci probudilo auto. Nikola byla v práci a Anna byla někde na služebce. Zaslechl jsem i otevírání vrat garáže, Anna se právě vrátila. Na hodinách bylo 22.30.
„Nikola dělá do půlnoci,“ polohlasně jsem zalovil v paměti a už sbíhal schody do garáže.
Anna právě zavírala vrata, když jsem k ní zezadu přiskočil a objal ji. Polekaně vykřikla, ale hned jsme se začali vášnivě líbat. Po paměti jsem jí uvolnil zapínání na lehkých letních šatech, které se jí poté se zašustěním svezly z těla.
Anna mi mezitím zručně uvolnila z kalhot penis a jemně ho mnula a honila. Chytil jsem ji v pase a posadil na kapotu auta. Popadl ji za kotníky a doširoka roztáhl nohy. Z okrajů bílých kalhotek vylézaly černé chlupy zarostlého klína. Nijak zvlášť si ho neudržovala.
„Nemám proč,“ říkala a já jí to hned taky zakázal. Měl jsem rád „přírodu.“
Nikola se i přes mé úpěnlivé prosby holila a potvrzovala tak trend doby a nic jsem s ní nenadělal.

Strhl jsem z Anny kalhotky a zabořil obličej do klína. Jazyk roztáhl závojíčky a to už mi do úst vytryskl pramének šťáv, jak se Anna uvolňovala a sama rukou vzrušovala na prsou.
Sténala a vzdychala, jak jsem pronikal jazykem hluboko dovnitř a když jsem začal laskat naběhlý klitoris, odměnila se mi výkřikem.
„Ach…panebože…úúžžž..jsem!“ a tělo se jí roztřáslo v křeči.
Vstal jsem a prudce do ní vnikl. Žalud roztáhl závojíčky a s mlasknutím zmizel uvnitř. Cítil jsem ještě doznívání orgasmických stahů a začal přirážet.
„Mlask, mlask, mlask,“ zněly přírazy a Anna jezdila po kapotě sem a tam a ječela vzrušením a slastí.
„ Ano, ano…mrdej mě….och…to se…nedá..vydržet… ty …mizero.. ty mě…umrdáš!“
„Drž, děvko..což čekala? Nic jinýho…si…ufff…nezasloužíš. Pořádně.. tě… vojedu…a…uf… vystříkám!“ funěl jsem a pak si ji otočil, rozkopl nohy od sebe a zarazil ho do ní zezadu.
Anna teď břichem ležela na kapotě a jen přidušeně hekala.
„Anoo..tak…mi…to dělej…víc…víc!“ povzbuzovala mě, abych ji ještě víc mačkal prsa.
Bradavky byly tvrdé jako kámen a prsa se pohupovaly jako dva balónky v rytmu přírazů. Chytl jsem ji za vlasy a zvrátil hlavu.
„A teď všechno spolykáš, rozumíš?“
„Ano, ano..chci to… spolykat,“ zasténala Anna a poslušně se svezla na bobek.
Mokrý ocas ji hned zmizel v puse a sevření jejích rtů ve mně vyvolával slastné pocity. Hlava na penisu jí zrychlovala, přidala i jemné mnutí koulí a už to ze mě šlo.
Cítila záškuby, tak si ho podržela rukou a já jen sledoval, jak polyká dávky semena proudící ji do krku. Cukavě jsem se do ní vyprazdňoval, když se náhle otevřely dveře z chodby a objevila se Nikola.
Vytřeštěně zírala na můj ocas zasunutý v puse její matky.
„To snad ne!“ hystericky zaječela a s pláčem utekla a zamkla se nahoře v pokoji.
„Je to v hajzlu,“ pronesla tiše Anna a já si myslel totéž.
Opustil jsem domek a Annu navštívil druhý den v práci.
„Vzala jsem to na sebe. Řekla jsem, že jsem tě svedla,“ a dodala: „S Nikčou teď máme tichou domácnost. Nevolej ji, nech ji být. Když to skousne, sama se ti ozve. Když ne, najdeš si jinou.“
„A co my dva?“, otázal jsem se.
„No….nevím ..já,“ zrozpačitěla Anna a bylo vidět, že pro ni to ještě mezi námi neskončilo.
„Tak ve tři u mě,“ řekl jsem věcně a odešel.

S Nikolou jsme se nadobro rozešli. Popravdě řečeno se jí ani nedivím.
Zato s Annou máme skvělý vztah. Dvacetiletý věkový rozdíl nám nijak nevadí.
Také Nikola už dnes má vlastní rodinu, pravidelně se navštěvujeme, ale o minulosti nikdy nehovoříme ani se k ní nevracíme.

 

Počet zobrazení: 117

Autor

4.6 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Konečně, po dlouhé době povídka s reálným dějem a nepřikrášleným koncem

childe

Naprosto souhlasím s Fredem. A reálnost povídku ještě vylepšuje.

Martin

Reálná povídka , která si na nic nehraje . Ne nadarmo se říká , že stará stodola nejlépe vzplane . A i zde se prokázalo , že matka je někdy lepší než dcera .

Junior

Výborná povídka. Docela hodně reálná ten konec je taky dobrý. Sice se rozešel s Nikolou, ale zůstala mu její matka.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x