Soused

Počet zobrazení: 139

Drsný příběh o tom, co se může stát, když se pod maskou usměvavého muže skrývá nadržený psychopat… Psáno z pohledu ženy.

Když ses na cestě z práce u domu srazila s Kamilem, věděla jsi, co bude. Kamil se usměje, pozdraví a (pokolikáté už?) tě pozve k sobě na sklenku vína. Ty úsměv opětuješ a (pokolikáté už?) s díky odmítneš.
Kamil, soused ze sedmého patra, tě začal na víno zvát nedlouho poté, co ses do domu přistěhovala. Jenže rozvodové starosti tě vyčerpaly duševně i fyzicky, že jsi netoužila si s někým jen tak povídat nad vínkem. Kamil to pozvání pak bral jako hru a kdykoliv jste se potkali, neopomenul ti ho připomenout.
O něm jsi věděla jen to, že žije sám a že nedávno oslavil čtyřicátiny. A to tak, když se všem, koho potkal, druhý den omlouval za rušení nočního klidu, který vyvolala jeho podroušená společnost, jak se rozcházela domů.

***

Uběhlo pár měsíců a ty ses zase pozvolna dostávala do pohody.
S exmanželem se vše srovnalo, děti se už osamostatnily, a tak ses jednoho dne rozhodla, že Kamilovu nabídku přijmeš.
Při prvním setkání jsi mu na nabídku kývla. Trochu jsi ho tím vykolejila, ale široce se usmál a řekl, že se bude těšit. Tušila jsi, že tady nejde jenom o skleničku vína, ale rozhodla ses, že necháš věcem volný průběh, ale kdyby to mělo směřovat, kam nechceš, tak to skončíš. Na nějaký vztah, byť nezávazný, ses ještě necítila.
S Kamilem jsi pak strávila velmi příjemný večer. Byl to pozorný hostitel i zábavný společník a zjistili jste, že i záliby máte podobné, a tak bylo o čem povídat.
Kamil i přiznal důvod samoty. Žádný vztah mu nikdy nevydržel dlouho, vždycky to krachlo, ať už vinou jeho, nebo přítelkyně.
S jednou z nich měl i dítě, ale ona nedlouho poté odešla za novým přítelem do Irska, kde se vdala a Kamil jí pak dal svolení a vzdal se nároků na dítě, které si následně osvojil její manžel. Svou holčičku prý naposledy viděl jako půlroční miminko. Teď už pro ni vlastně neexistuje.
Byl to smutný příběh. Pak jste se zase rozveselili nad jinými tématy a rozešli jste se až po půlnoci, kdy tě Kamil galantně doprovodil až k tvému bytu, aniž by se pokusil, byť jen o nevinný polibek na dobrou noc.

***

V dalších týdnech došlo k dalším setkáním u vína, aniž by se Kamil pokoušel o něco víc.
Na jednu stranu tě těšilo, že tě nikam netlačí, na druhou ti to trochu vadilo.
„To se mu nelíbím nebo co s ním je?“ říkala sis asi po pátém setkání, kdy se Kamil opět jen rozloučil poděkováním za příjemný večer. A tak ses rozhodla tomu napomoci.
Asi po týdnu tě pozval zase a řekl, že tentokrát něco ukuchtí k jídlu, tak ať vydržíš o hladu.
Ty sis zatím dala práci s líčením, s účesem, vzala sis i sexy oblečení a takto vyjela do sedmého patra a zazvonila. Když Kamil otevřel, úplně oněměl.
„Teda tobě to sekne,“ vydechl a uvedl tě do pokoje.
Tady jsi zase oněměla ty. Na stole byly rozložené mísy s občerstvením. Vprostřed byla láhev sektu v chladící nádobě a ve svícnech hořely svíčky. Opravdu romantický večer.
„To jsem nečekala,“ obdivně jsi konstatovala, zatímco Kamil stále velebil tvůj zevnějšek. Tak přece jen není ze dřeva, blesklo ti hlavou.
„Tak, dobrou chuť,“ pobídl tě k jídlu a vyprávěl, jak to všechno dneska „ukuchtil“ v místním supermarketu. Otevřel láhev sektu, a tak jste oba jedli, pili, až jsi pocítila stupňující se malátnost a ospalost.
„Není mi nějak dobře,“ oznámila jsi mu, chtěla vstát, ale nešlo to.
Kamilova slova přicházela jako z velké dálky, obsahu jsi nerozuměla, svět se tříštil, až tě obklopila tma a hlava ti bezvládně padla na stůl…

***

„Ty vole, koliks jí tam toho dal, vždyť je tuhá!“ řekl neznámý muž, když ti zvedl bezvládnou ruku, zkoumal tep a prohlédl zorničky.
„Cos mi dal, to jsem tam vysypal. Snad není mrtvá!?“ byl Kamil docela vyděšen.
„Není, ale takhle bude až do rána, než se z toho vyspí. A bude ji dost bolet hlava,“ konstatoval muž, zkoumaje stále tvůj stav.
„Tak ji odneseme domů, ne? Bydlí ve čtyřce. Karle, nečum a pojď mi s ní pomoct,“ řekl Kamil s pohledem na třetího muže, který stál opodál s rukama v kapsách.
Trojice mužů tě odnesla do bytu a položila na postel. Pak nad tebou stáli jak tři sudičky a zálibně si prohlíželi tvé nehybné tělo.
„Hele a co ji prubnout takhle?“ vznesl dotaz Karel.
„Co říkáš, doktore?“
„Jestlis nikdy nepíchal mrtvolu, tak teď to můžeš zkusit. Podrží ti, ale nic víc,“ ušklíbl se doktor a dodal, „jo a není studená, hahaha.“
Kamil tě začal pomalu zbavovat šatů.
„Pěknej kousek,“ mlaskal Karel nad nahým tělem.
„Byla tvrdá jak skála, ale neodolala, jako každá,“ konstatoval Kamil a rukama přejížděl obliny tvého těla.
„Jasně, seš borec,“ ironicky odvětil doktor. „Ale bez mejch prášků bys sis nikdy nevrznul, ty Casanovo.“
„Chlapi, nechte toho! Máme tady dobrej materiál, tak si to užijem ne?“ tišil narůstající hádku Karel, jemuž z kalhot trčel ztopořený ocas, který si pomalými tahy honil.
Po jeho vzoru se obnažil i Kamil a pootevřel ti pusu a snažil se tam vecpat ocas, ale doktor ho zarazil. „Debile, udusí se zvratkama, když jí ho narveš do krku! Na kouření teď zapomeň!“
Kamil se poslušně stáhl.
Mezi nohama už ležel Karel a jazykem ti mlaskavě projížděl pysky.
„Docela vlhne,“ pronesl, zatímco Kamil právě zkrápěl tvé tělo dávkou semene z vyhoněného ocasu. „Jdu do ní,“ řekl Karel a zatlačil žaludem mezi pysky, které se mu jen pomalu rozevíraly.
„Je.. .uh… úzká!“ funěl, ale tlačil ho do tebe dál.
Když dosáhl dna, začal pomalu s přírazy.
„Jaký to je s mrtvolou?“ chechtal se doktor.
„Dobrý… hezky drží,“ konstatoval Karel a prudkými přírazy ti plenil klín, zatímco tobě se na obličeji nehnul ani sval.
Prsa ti poskakovala v rytmu přírazů, ale tělo bylo naprosto bezvládné.
„Už… už!“ hekal, vyjel z tebe a silný proud semene ti zasáhl bradu a pomalu stékal na krk.
„Ty vole, tomu říkám výstřik! Tohle jsem uměl ve dvaceti, ale teď?“ uznale prohodil Kamil a sotva se Karel odvalil stranou, zaujal jeho místo.
Prstem ti prohmatal roztaženou kundu a pak ho tam zasunul.
„Hezky projetá!“ řekl, když do tebe lehce zajel až po kořen.
Pak tě mlčky prudkými přírazy mrdal a vycákal se ti na břicho.
Když se na tobě uspokojili, odtáhli tě do koupelny pod sprchu. Tam ses pomalu začala probírat, ale sotva tě přenesli zpět do postele, zase jsi usnula.
Muži zakryli všechny stopy své přítomnosti, znovu tě oblékli do šatů a odešli to zapít ke Kamilovi. Tam začali spřádat plány, jak si to s tebou užít naživo a doktor slíbil, že něco vymyslí.

***

Ráno bylo krušné. Celé tělo tě bolelo a tys udiveně zjistila, že ležíš oblečená ve své posteli, ovšem jak ses tam ocitla, sis vůbec nepamatovala.
Poslední, co ti utkvělo v paměti, byla večeře u Kamila. Pak už nic!
Dala sis sprchu, ovšem ručník byl už mokrý.
„Že bych se sprchovala v noci? Ale proč jsem tedy oblečená?“ vířily ti hlavou otázky.
Navíc jsi měla divné pocity v klíně.
Sáhla sis mezi nohy.
„Au!“ pysky bolely, jako kdyby do tebe něco násilně vniklo.
Na nic jsi ale nepřišla, za to jsi zavolala do práce, že si bereš volno.
Navečer ses vypravila za Kamilem.
„Promiň mi ten včerejšek, ale vůbec nevím, co jsem dělala a…“ hned ses začala omlouvat, ale Kamil mávl rukou.
„Ty promiň. To jídlo bylo nějaký zkažený nebo co. Celou noc jsem strávil na záchodě. Tobě se udělalo špatně, a tak jsem tě dopravil domů a položil do postele… no jak jsem řekl. Půjdu si do krámu stěžovat,“ máchal zlostně rukama, že se romantický večer tak nešťastně zvrtl.
„To napravíme, někdy jindy,“ usmála ses a dala mu pusu na tvář.
„Tak ahoj,“ zaznělo dvojhlasně a každý si šel po svém.

***

Doktor skutečně nelenil a brzo se objevil u Kamila s novým preparátem.
„Tak hele. Smíchal jsem něco novýho a rovnou to i vyzkoušel. A víš s kým? S Magdou!“
„S Magdou?“ podivil se Kamil.
O zdravotní sestře Magdě, asi padesátileté upjaté dámě, bylo v celé nemocnici známo, že je stará panna, co snad nikdy neměla chlapa. Přitom byla na svůj věk velmi atraktivní, ale řady mužů, co to na ni zkoušeli, pohořeli. Až teď doktor…
„A jak?“
„Měla se mnou noční. A ona pije ňákej zdravej čaj z termosky, a tak když šla na kontrolu po oddělení, nasypal jsem jí to tam a bylo. V jednu ráno přišla za mnou, že jí není dobře.
Řekl jsem jí, že ji vyšetřím. Lehla si, já ji začal prohmatávat, pak zkusil kozy a za chvíli už mi vylovila ptáka z kalhot, hned ho začala kouřit a pak už jsem ji pěkně sjížděl. Bys čuměl! Vůbec nebyla nezkušená! Mrdala jak nadržená děvka. Přirážela mi, ječela, no spíš řvala, ať jí zmrdám nadrženou díru. Pak si klimbla a já dal všechno do cajku, takže snad nic nepoznala. Ráno odešla normálně domů, tak uvidíme… A jak to vidíš s tou kočkou zespoda? Byl nějakej problém?“
„Taky snad nic nepoznala. Řekla, že si nic nepamatuje a že si dáme opravku někdy jindy. Hele, nalíčím to na konec měsíce,“ navrhl Kamil a doktor mu předal lahvičku s tajemným práškem a upozorněním.
„Tak jo, ale bacha, nepřežeň to, vole!“

***

Jednoho pátečního odpoledne jsi ve schránce nalezla od Kamila krásně vyvedenou a ručně psanou pozvánku na sklenku vína a již opravdu kvalitní občerstvení.
Rozhodla ses, že na Kamila zapůsobíš ženskými zbraněmi a sexu se tentokrát nebudeš bránit.
Už dlouho ses nemilovala, a tak ti to začalo docela scházet. Tenkrát by k sexu jistě došlo, nebýt toho nešťastného maléru s tím jídlem.
Kamil ale jistě tentokrát neponechá nic náhodě. Teď tě uvítal kyticí květin a nad tabulí s občerstvením prohlásil, že vše již okusil a jelikož mu doposud nic není, bude asi vše v pořádku.
Najedli jste se a se sklenkou vína usedli na pohodlný gauč. Kamil zapálil svíčky, nastavil příjemnou hudbu, přisedl si a po krátké chvíli konverzace tě zprvu lehce políbil, a pak už jste splynuli v objetí a vášnivém líbání.
Jeho ruce ti klouzaly po těle, zajely pod tričko na holé tělo, až sis ho přetáhla přes hlavu a dala mu na odiv krajkovou podprsenku.
Kamil už byl bez košile a tys mohla obdivovat jeho hladkou urostlou hruď, bez porostu černých chlupů. Poté jste se vzájemně zbavili i kalhot a zůstali jen v prádle.
V trenýrkách se mu tyčil ztopořený ocas, který jsi hned uvolnila, sevřela v dlani a začala pomalými tahy honit, zatímco on ti zamířil mezi nohy a pomalu ti tam zasouval nejdřív jeden, pak dva prsty.
Cítila jsi, jak vlhneš a uvolňuješ se, zatímco Kamil přidušeně sténal nad tvým drážděním ocasu. Nakonec jsi sklonila hlavu s touhou ho ochutnat.
Zasunula sis ho do pusy co nejhlouběji, sevřela rty a začala rytmicky pohybovat hlavou. Kamil sténal a ruka mu kmitala v tvém klíně stále rychleji. Už se to nedalo vydržet.
Popadl tě, povalil na záda a nalehl ti mezi roztažené nohy. Sama jsi mu pomohla se zavedením a se slastným zasténáním jsi cítila, jak do tebe proniká v celé své délce. Hned začal s přírazy a ty jsi mu šla naproti. Oba jste sténali a prožívali neuvěřitelnou slast. Kamil ti líbal a mnul prsa a dráždil bradavky. Tys ho svírala za půlky a přirážela mu pánví naproti, až jsi vykřikla, když tě zalila vlna orgasmu. V tom tě Kamil začal plnit dávkou semene.

Když odezněl vrchol a Kamil přestal přirážet, usmál se a řekl: „Promiň, jestli jsem neměl do tebe, ale už se to nedalo zadržet.“
„To je v pohodě,“ odvětilas a oddala se mazlícím dotykům a polibkům.
Pak jste se přesunuli do pohodlnější postele a pokračovali.
Klekla sis na všechny čtyři a Kamil si tě vzal zezadu, pěkně tvrdě tě projížděl mlaskavými přírazy a zezadu ti objal a mnul v dlaních prsa a vztyčené tvrdé bradavky.
Pravidelné tření čuráka o vnitřní poševní stěny tě přivedlo k dalšímu orgasmu, zatímco Kamil neustále přirážel, až si skoro upadla do transu z dalšího a dalšího nastupujícího vrcholu.
Když jsi konečně pocítila záškuby a horký výron semene do nitra, znaveně jsi padla na břicho a usnula.

„Tak jak je?“ řekl doktor hned ve dveřích, „vidím, žes už začal,“ zasmál se při pohledu na nahého Kamila.
„Zas je v limbu?“ podíval se Karel na tebe.
„Asi to konečně začalo účinkovat, tak usnula, no,“ krčil Kamil rameny. „Ale žádná divočina se nekonala, tak nevím…“
„Koliks jí toho dal?“ sháněl se doktor po lahvičce. „Hm, hm,… dobrý, to by šlo,“ zkontroloval obsah. „Asi nebyla tak nadržená, jako Magda,“ vysvětlil a jal se svlékat.

Probudila ses už zpočátku, jak se spolu začali ti muži bavit. Nejdřív ses lekla a pak s hrůzou poslouchala, co se to tady děje.
„Minule to za moc nestálo. Doma jsem ještě vohnul Renatu, abych si to vůbec užil,“ konstatoval Karel.
„Renata ti dala, jo? Já myslel, že už spolu nespíte,“ zapochyboval Kamil.
„Nechtěla, ale musela. Nakonec si ale dala říct a užila si to taky,“ ušklíbl se Karel.
„Dneska už ho taky chci vykouřit,“ nechal se slyšet doktor.
„Můžu vřele doporučit. Kouří jako žádná předtím,“ slyšelas odpověď Kamila.
Ten parchant. On mě tu předhodí nadrženejm kamarádům jako nějakou děvku! Jenže co dělat? Myšlenky ti běžely hlavou. Na řešení nebyl čas.
Karel tě mezitím popadl za nohy a než ses vzpamatovala, cítilas jeho jazyk v klíně.
„Ne, nee!“ zaječelas a vykopla nohou.
Karel zařval a spadl z postele. Kamil s doktorem na tebe vyjeveně pohlédli, ale hned tě bleskově znehybnili.
„Ty kreténe!“ ječel doktor. „Dals jí toho málo! Je úplně při vědomí!“
„Pusťte mě na ni!“ řval Karel se zkrvaveným obličejem. „Já ji srovnám! Ty děvko!“ máchnul dlaní, ale Kamil mu ruku naštěstí zastavil.
„Debile, chceš ji zabít?“
„Kopla mě do ksichtu, mám právo,“ bránil se Karel.
„Hovno máš! Zmrdej si ji, ale nemlať!“ poradil mu Kamil.
„Pomozte mi s ní!“ ozval se doktor, rozpustil prášek z lahvičky ve víně a donutili tě to vypít.
Pak už jen čekali. Netrvalo dlouho a cítila jsi malátnost a nemohoucnost. Postavy mužů se ti rozmazávaly před očima, zvuky zněly vzdáleně, ale zároveň v tobě rostla i touha po sexu, ač ses tomu bránila.
„Je hotová,“ pronesl doktor, prohmátl ti prsa a zajel prsty i do klína. Pak tě popleskal po tváři.
„Tak, holka, do práce,“ přistrčil ti trčící ocas k puse.
Lačně jsi po něm chňapla a začala ho divoce kouřit. Mozek říkal, nedělej to, ale nějaká silnější síla tě nutila to dělat.

Doktor opojeně vzdychal, ze strany se k němu přidal Kamil, kterému jsi mu ho honila a mezi nohama už jsi zase měla lízajícího Karla. Když doktor stříkal, všechno jsi spolykala, vzápětí i výstřik Kamila a to už jsi mezitím poskakovala na koníčka na Karlově ocase.
„Jo… jo… mrdejte mě… já chci… už… budu… bu… du… aaach!“ tělem ti projel silný orgasmus a poševní stahy dovedly k vrcholu i Karla.

Pak si tě vzal doktor zezadu. Pěkně tě protáhl v celé délce ocasu, ale po několika přírazech ti ho vrazil do zadku. Kouřila jsi zrovna Karla, když ti žalud roztáhl svěrač a z úst ti vyšel bolestný výkřik: „Aúúú!“
„Kuř, děvko!“ zatlačil ti Karel hlavu dolů a křik tak utlumil.
Bolest ale brzy polevila a už to nebylo tak nepříjemné. Olizovala jsi ocas a jak se ti lepkavé Karlovo semeno rozlilo v puse, kuckavě jsi všechno spolykala a mohla se soustředit na doktora, který pomalými tahy přirážel do zadku.
„Hele, dáme sendvič,“ prohlásil Kamil, stáhl si tě na sebe a vnikl do kundy.
Pak ti znova zajel doktor do zadku a Karel se opět spokojil s kouřením, ale ocas se mu už moc nechtěl postavit. Oba muži tě do taktu sjížděli hezkou chvíli, než to na ně přišlo.
Prvnímu zacukalo v koulích Kamilovi. Se zvířecím „Uááááhhh!“ se do tebe trhavě vyprázdnil.
Doktor ti dál nerušeně rytmicky přirážel do zadku a pusu jsi měla zaplněnou Karlem, kterému jsi ho přece jen pusou dokázala ztopořit.
Líbala a mnula jsi mu koule, lízala ocas jak nanuk a dráždila uzdičku pod žaludem a Karel jen funěl. Sotva se ti ve střevech rozlila doktorova dávka, Karel tě položil na záda, nohy si zapřel o ramena a takto hluboko do tebe vnikl, až jsi ho cítila někde v žaludku. Nebral ohled na tvé bolestné steny a naopak si to plně vychutnával. Prudce přirážel do mlaskající kundy a hekal.
„Tak co… děvko… dělá ti to dobře… co? Řekni!“
„Ano… oh… oh… ano… jsi… hluboko… oh!“
Pokoušela ses o úsměv a snažila se mu vyhovět. Muži okolo ti zatím mačkali prsa a nechali si povadlé čuráky honit rukou.
Karel dál přirážel, dokud jsi neucítila záškuby a další výron semene do tvých útrob. Také Karel si ho nechal očistit jazykem, a pak už tě muži nechali na pokoji a tys usnula.

***

Když ses probrala, ležela jsi v posteli sama s Kamilem a muži byli pryč.
Naopak, všechno vypadalo, jako kdyby tady nikdy nebyli! Na stole byly dvě skleničky, nedopité víno, jídlo, tak jak jste s ním večer skončili. Postel čistě povlečená, bez fleků ze šťáv a semene.
Prošla jsi celý byt, ale nikde nic, co by připomínalo nějaké orgie. Jen klín a zadek vypovídaly, že si tuto noc opravdu užily.
Když ses vrátila do postele, Kamil se na tebe usmíval.
„Myslíš, že nevím, co se tady dělo? Zneužili jste mě a narvali do mě nějaký prášky, abych se nebránila!“ vyjela jsi na něj.
„To se ti jen zdálo. Opili jsme se, zatočil se s tebou celý svět, milovali jsme se, vznášeli v oblacích…“ poslouchalas zachmuřeně jeho kecy.
„Jste prasata a ty největší hajzl! Pozveš na mě kamarády jak na nějakou děvku! A já ti tak věřila! Sem blbá!“ začala ses oblékat a ani jsi neposlouchala dál jeho řeči, že se nestalo nic tak, jak říkáš.
Bylo ti z něj na nic. Vztekle jsi práskla dveřmi s tím, že ho už nikdy nechceš vidět. Slib jsi dodržela, neboť do dvou měsíců se ti naskytla výhodná výměna bytů, kterou jsi co nejdříve provedla.

Počet zobrazení: 139

Autor

4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Toto není úplně můj šálek kávy. Hodnocení raději nechám na ty, kterým se toto líbí.

childe

To se velmi těším.

Martin

Dobře napsaná povídka . Je to takový obraz dnešní doby . Sex mám sice rád , ale nedokázal bych klátit s uspanou nebo nafetovanou ženskou .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x