manželka s mladíkem na gauči

Potrestaná nevlastní matka 01

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Potrestaná nevlastní matka
Počet zobrazení: 601

„To si děláš prdel! Kdes ji viděl?“ vyjel jsem na svého nejlepšího kámoše Davida, když mi řekl, co včera viděl ve městě.
„Hej, čéče, brzdi, já nevím, jestli to byla vona.“
„Snad ji znáš dost dlouho, abys ji poznal, ne? Kdyby sis nebyl jistej, tak mi to ani neříkáš.“
Zamyslel se:
„No to máš asi pravdu. Měl jsem si to nechat pro sebe.“
„Ale nenechals, tak mi pověz, kdes ji viděl.“
„Jel jsem s fotrem na předměstí, měl tam nějaký jednání. Čekám na něho v autě a vidím Jaguára, červenýho, přesně jakýho má tvoje nevlastní matka. Říkám si, že by to byla prdel, kdyby to byla ona. No a vona z něho fakt vylezla. V kostýmku, kočka jako dycky. Rozhlížela se a vtom k ní přišel ten cápek. Mohl bejt starej jak my. No a pak se teda začali líbat.“

Řeknu vám, že jsem byl pořádně navztekaný, ne ani tak kvůli tomu, že to Kaspi viděl, jako spíše kvůli tomu, co Klára, moje nevlastní matka, provádí.
„A dál?“
„No co dál. Ohmatávali se tam, pak nasedli do jejího auta a vodjeli pryč.
„A seš si jistej, že to byla vona?“
„Vyfotil jsem ji,“ řekl plaše a ukázal mi na iphonu fotku Kláry a nějakého cizí smrkáče. Přestal jsem mluvit a jen tupě zíral na to inkriminující foto.
„Ty vole, já ti to neměl říkat.“
„Ne, ne, to je v pohodě, kámo. Jsem rád, že o tom vím. Hele už musím, ještě si brnknem, jo?“

Šel jsem zpátky k nám domů, do přepychové vily v centru, kterou otec před nedávnem koupil. Celou cestu jsem přemýšlel o tom, co mi David řekl. Klára mi nikdy k srdci nepřirostla.Byla to typická zlatokopka, která si vzala mého otce jen pro prachy. To by se dalo ještě skousnout, ale tahle její aférka mi nadzvedla mandle. Otec ji živí, platí ji všechno možné, na co si vzpomene a ona si normálně mrdá se zajíčkem v otcem koupené káře. Už jsem se těšil, jak za pár týdnů po maturitě odejdu pryč, na vejšku…

Se zajíčkem? Zarazil jsem se a zůstal stát na cestě. No jistě, to je nápad, jak jí to oplatit. Ráda to s mladými, otec, slušně udělaný chlap v letech jí nestačí. Při zpětném pohledu je to divné, ale při představě Klářina zpoceného těla svíjejícího se na mém tvrdém ohonu, jsem si vůbec nemyslel, že je to něco nechutného nebo snad perverzního. Rozhodl jsem se, že svou macechu vytrestám. Ponížím ji, jako ona ponižovala mě, mého otce a všechny okolo. Bude se svíjet a žadonit, zatímco do ní budu bušit pérem.

Za pár dní nastala skvělá situace. Vlastně ta nejlepší, jaká mohla nastat. Otec mi zavolal, že letí do Lisabonu, zhruba na šest dní. Ať nezlobím, postarám se o Kláru, že prý je poslední dobou nějaká přešlá a tak.
„Jasně,“ pomyslel jsem si, „kdyby tě permanentně obšťastňoval nějaký nadržený mladý bejk, taky bys byl krapet přešlý.!

Byla sobota, brzo ráno. Z koupelny jsem slyšel kohoutek a bylo mi jasné, že Klára se chystá vyrazit na šukec. Nejdříve ji musím zneklidnit, pomyslel jsem si. Stáhl jsem si boxerky a tričko a stál na chodbě, jak mě pánbůh stvořil. Vzal jsem chloubu do ruky a trošku ji nahonil, ne moc, aby úplně netrčela, ale dost na to, aby nabrala délku a objem, který byl více než slušný.

Bez zaklepání jsem odsunul posouvací dveře od koupelny. Byla jen v noční košilce a zrovna si dělala make-up. Jen letmo na mě pohlédla. Když mě spatřila, zarazila se a vytřeštila oči:
„Martine, co to sakra znamená?“
Stál jsem ve dveřích, v ruce si pohrával s bimbasem a dělal ospalého:
„Sorry, Kláro, nevěděl jsem, že si ještě doma.“

Viděl jsem, že je rozhozená a nesvá, zároveň se však nedokázala odtrhnout od mého válečníka. Suše polkla:
„Prosím tě, obleč si něco.“
„Ježiši, děláš, jak kdybys nikdy neviděla nahýho chlapa,“ řekl jsem a šel k záchodové míse.
„No snad to nebudeš dělat přede mnou?“

Neodpověděl jsem, jen se k ní natočil přes rameno a usmál se. Zlatavý proud moči dopadal hlasitě do vody v míse a Klára začala zhluboka dýchat. Odvrátila se, ale měla to marné, koukali jsme se jeden na druhého do zrcadel, která byla po koupelně rozvěšené.
Mlčela, ale přesto hltala moje vypracované hýždě a jistě si představovala i můj klacek. Bylo vidět, jak se sebou bojuje. Přemýšlel jsem, zda si to někdy představovala, jaké by to se mnou bylo. Prohlížel jsem si jí. Metr osmdesát, ve fitku a solárku udržovaná postava takřka čtyřicetileté kurvičky. Dlouhé špinavé blond vlasy a hlavně – ty kozy. Trojky, ještě nějak chirurgicky vylepšený  – proto byla sexuální fantazií všech mých spolužáků.
Přestala civět a kvapem odcházela z koupelny. Volám na ni, ať mi udělá kafe.
„Udělej si ho sám!“ odsekla.
„Ale no tak, potřebuji s tebou mluvit,“ zavolal jsem.

Přišel jsem do kuchyně a viděl, že hrnek s kávou stojí na lince. Macecha nikde. Že by utekla? To by mi vzalo vítr z plachet. Naštěstí se po chvilce objevila, samozřejmě připravená jít do města. Na sobě měla těsné šaty se zavazováním na krk, rajcovní černé punčocháče a vysoké boty na podpatku. Podprsenku neměla, což jsem poznal podle rýsujících se bradavek pevných koz. Vypadala naprosto božsky a na mém péru to bylo znát. Nemohla si toho nevšimnout.

„Mohl by ses laskavě obléct? Jak si to představuješ, producírovat se tady přede mnou?“
Usrkl jsem kávu:
„Když ti to vadí, tak se nedívej.“
Jen zamrkala, bylo jasné, že na mém mackovi může oči nechat.
„O čem si chtěl mluvit?“
„Kde jsi včera byla?“ vybalil jsem na ni.
„Co to má znamenat?“
„Ptám se, kdes včera byla. A rozmysli si, jak odpovíš.“
„Na takové kraviny teď nemám čas,“ řekla rezolutně a chystala se k odchodu.
„Mám ze včerejška fotky,“ vytáhl jsem triumf a sledoval, jak ztuhla. Na sucho otvírala ústa, ale nemohla vydat ani hlásku.

Přišel jsem pomalu k ní, klacek mi už notně čněl do prostoru, ale bylo mi to jedno. Všimla si mě a chtěla poodstoupit. Chytl jsem ji za paži a přitáhl k sobě. Byla jako hadrová panenka, šokovaná odhalením svého poměru:
„Tušíš, co na nich je, viď, Klárko?“
Mlčela a dívala se na mě vytřeštěnýma očima.

„Odpověz, ty štětko, víš, co je na nich?“ řekl jsem líbezně, načež se roztřásla a přikývla.
„Chceš, aby je dostal otec? Samozřejmě anonymně. Víš, co by to pro tebe znamenalo? Jistě, že víš, a já bych se postaral, aby to bylo co nejhorší.“
„Ty zasranej parchante,“ cekla vzdorovitě, ale dal jsem jí malou facku.
„Tichučko, vyřešíme to spolu, jako dva dospělí lidé.“

Zbystřila. Úplně jsem jí viděl na očích, že tuší, co po ní budu chtít, ale bojuje sama se sebou. Špičkou péra jsem jí tlačil na látku sukně. Mrkla na něj a zpátky na mě. Byla rudá jak rak a nevěděla, co si počít.
„Co chceš, ty vyděrači?“

Usmál jsem se a přitiskl jí k sobě. Nahým tělem jsem se dotýkal jejích šatů a bylo mi jasné, že cítí tvrdost mého péra. Překvapivost a perverznost toho okamžiku mi dávala zabrat. Vzdychl jsem a přesunul jednou svou ruku na Klářina záda. Třásla se, ale neucukla, čubka nadržená. Ruka mi pomalu sjížděla k zadečku. Hleděl jsem Kláře do očí a oba jsme tušili, že není cesty zpět.
„Ty víš, co chci, mrcho,“ procedil jsem skrz zuby a zmáčkl jí půlku. Nadskočila a chtěla se odtáhnout, ale držel jsem si ji při těle. Naše tváře byly od sebe sotva deset cenťáků. Cítil jsem její horkost a probodávající pohled. Kousla se do rtu a hekla. Na čele jí naběhla žíla.
„To nemůžeme, ty zvrhlej hajzle,“ naježila se, ale vzápětí zmlkla. To když jsem ji začal líbat. Chtěla se odtáhnout, ale přidržoval jsem jí za vlasy a šmejdil jí jazykem ve voňavé držce. Chutnala po jahodách. Bral jsem si ji jako nejprostší kurvu, což taky byla. Plnil se mi sen každého kluka, že to bude dělat s nadrženou nevlastní matkou. A ta moje za to opravdu stála.

„Vymrdám ti toho tvého chcípáka z hlavy, mrcho nevěrná,“ křikl jsem a stlačil ji na kolena. Před obličejem se jí zračilo krví nalité péro, které jen čekalo, až si ho vezme do parády. Odtáhla se, ale přesto ho hltala očima.
„Vím, že ho chceš!“ řekl jsem a čekal, jak se zachová. Pokud nebude svolná, skončím. Do ničeho ji nutit nebudu, nejsem násilník. Ale zachovala se, jak jsem čekal, štětka prodejná.
„Ale vymažeš ty fotky, viď, že jo?“ škemrala beze zbytku sebeúcty.
„Ujednáno, Kláro, ale do té doby si s tebou budu dělat, co budu chtít, jasné?“ řekl jsem a praštil jí ptákem přes obličej. Opatrně jej vzala do ruky a několikrát přetáhla předkožku. Byla ještě ostýchavá, přesto jsem věřil, že je schopná se kvůli dobrému bydlu snížit až k píchání s nevlastním synem. To mě vzrušovalo ještě víc.

„Co budeš chtít, Martine, hlavně to neposílej otci, prosím,“ žadonila, až jsem to nevydržel, plivl jí chrchel do tváře a rozetřel jí ho po upravené tvářičce.
„Jsi sprostá píča, řekni to.“
„Jsem sprostá píča.“
„Kurva sprostá.“
„Nejsprostší kurva.“
„A necháš se vošukat od nevlastního syna, jen kvůli autu a zlaté kreditce.“
„Vošukám tě, protože tě chci v sobě, chci, aby sis mě vzal jako kurvu, jako nadrženou píču,“ ječela na mě vztekle.
„Tos neměla říkat, Kláro, “ sykl jsem a plivl na ni znovu. Ptákem jsem jí to rozetřel po tváři. Rty měla zpocené a rtěnku rozetřenou a jen slabě sténala. Vzal jsem ji za vlasy a trhl s nimi dozadu. Zaklonila hlavu a nadrženě na mě koukala. Mlsně jsem se olízl a usmál se. Otevřela žádostivě pusu a já jí ho tam bez okolků vrazil. Nedbal jsem toho, že se dáví, jen jsem ho tam bez ustání zasunoval a vysunoval. Narážel jsem jí na mandle, chroptěla a prskala. Snažila se mě rukama odstrčit.

„Hoň si frndu, dělej, mrdej se rukou,“ řekl jsem a ucpal jí prsty nos. Zrudla a smýkala sebou, ale nebylo jí to nic platné. Držel jsem jí za hlavu a přirážel do prořízlé pusy. Zuby mě drásala, ale přesto mi to přišlo slastné. Vytáhl jsem jej i s velkým chuchvalcem slin, kterým jsem jí zamokřil tvář. Dal jsem jí facku na obě tváře, aby se vzpamatovala.

„Líbí se ti to, kurvo? Na tohle nejsi zvyklá, co?“
„Na víc se nezmůžeš? To i tvůj otec je v tomhle tvrdší,“ mluvila jako smyslů zbavená a snažila se popadnout dech. Celá rudá dýchala jak o závod. Dal jsem ji další lehkou facku a poodstoupil. Vrhla se ke mně a vzala klacek do obou rukou a začala jej zuřivě honit. Chtěl jsem jí zastavit, ale dělalo mi to natolik dobře, že jsem ji nechal. Byla skutečně profesionálka, musela takhle vyhonit desítky chlapů. Plivala mi na něj, střídala levou a pravou, občas vsála tlustý žalud do pusy a po celou dobu sledovala, jak se kroutím bolestnou slastí. Ke všemu si ještě pohrávala s mými kulkami, které taky několikrát poválela v hubě. Držel jsem Kláru za hlavu a hlasitě vzdychal. Tahal jsem nevlastní matku za uši, a plácal jí po puse.

„Jak se ti to líbí, když ti ho honí nevlastní máma, líbí se ti to? Dělám ti dobře, ty zvrhlíku, chceš, aby tě máma udělala?“ hekala mezi jednotlivými nasátími péra do pusy.
Zařval jsem a vystříkl jí nahromaděnou dávku do obličeje, do vlasů. Zhluboka jsem dýchal a sledoval, jak jí semeno smíchané se slinami stéká po tváři a bradě a skapává do výstřihu. Utřela se rukou a otřela mi to o zadek. Poplácala jej a s úsměvem vstávala.
„Takhle sis to představoval, hajzlíku? Tak a teď smaž ty fotky a zapomeneme na to, Martine, snad sis nemyslel, že s tebou budu šukat, vždyť jsem tvoje nevlastní matka, ty hlupáku. Pokouření a pohonění je to poslední, co kdy ode mě dostaneš,“ řekla a narovnala se přede mnou s pocitem, že mě porazila.
Chyba lávky, milá zlatá. Tohle byl teprve začátek. Když se ke mně otočila zády, nemeškal jsem a chytil ji za paži. Přitiskl jsem si ji opět k sobě a zašeptal jí do ucha:
„Slíbil jsem, že ti rozmrdám frndu, vzpomínáš, Kláro? A já to splním, týden se neposadíš, kurvičko jedna rajcovní, je mi u prdele, že si moje nevlastní matka, nikdy ses tak nechovala, tak s tím teď nezačínej, kundo,“ vylíčil jsem ji plán a olízl zpocenou šíji. Ucítil jsem na jazyku i pachuť vlastní mrdky. Otíral jsem se slehlým pyjem o ten výstavní kus pevné prdele zakrytý látkou a cítil, jak se chvěje odporem z incestu s nevlastním synem, ale touhou po tlustém péru mladého hřebečka.

„Ne, to nemůžeme, ne, ách, nepřestávej, není to správné, nech toho, ach,“ vzdychala, zatímco jsem jí začal masírovat zadek a hladit po těle. Naslinil jsem si dva prsty a vrazil jí je do pusy. Olizovala je, pohrávala si s nimi jazýčkem a kousala do nich. Roztahoval jsem jí koutky úst do široka a šeptal jí do ouška, jak se těším na její číču. Nabažil jsem se toho, vyndal prsty a strhl z ní šaty na hrudi. Konečně se na denním světle ukázaly její vylepšené kozy, které jsem tátovi vždy záviděl.

„Do hajzlu, víš, jak byly ty šaty drahé, smrade?“ vykřikla. Narval jsem jí čtyři prsty do pusy a hlouběji do krku, až se zakuckala. Vyndal jsem je poslintané a rozetřel jí to po lesknoucím se ksichtu. Následně jsem kozy neomaleně do dlaní a stiskl tak pevně, až zakvičela. Kousal jsem ji do krčku, cumlal ucho a po celou to dobu si pohrával s těmi úžasnými kozami. Bradavky měla úplně tvrdé, tak jsem do nich drnkal prsty a tahal je daleko před sebe. Dlaní jsem je fackoval, až se pokaždé zatřásly, jako by byly ze sulcu. Klára celou dobu sténala, ječela a škubala s sebou.
„Prosím, prosím, nech toho, už dost, tohle nesmíme. Domluvíme se, zaplatím ti, dostaneš, co chceš.“
„Kdepak, pizdo jedna, teprve jsme začali. A už dostávám, po čem jsem vždycky toužil, mamko.“

Klářin předstíraný odpor mě vzrušil ještě rychleji, než jsem čekal. Zase jsem ho měl tvrdého jak šutrák a tlačil jí do levé půlky zadku. Vyhrnul jsem ji šaty k bokům a šáhl ji do rozkroku, abych se přesvědčil, jak na tom je. Odhrnul jsem krajkové kalhotky a zajel do klína. Na pahorku měla zastřižený kožíšek, zato pysky si oholila do posledního chloupku. A co myslíte, že ta děvka udělala?
„Ty kundo, ty ses ještě rozkročila? Ty seš prostě nevymrdaná, takže od nevlastního syna ti nevadí, že se ti hrabě v pičce.“

Co vám mám povídat, tekla jak potok. Stehna měla úplně mokrá, punčocháče a kalhotky provlhlé a její jeskyňka po jediném přejetí prstem vydala tolik šťávy, že se pokoj zaplnil jen její pronikavou vůní. Kdyby nás tak někdo viděl, ten by se divil. Nahý syn s trčícím klackem přitisknutý zezadu k roztoužené nevlastní matce, držící ji levačkou za kozu a třemi prsty pravačky roztahující narůžovělé lupínky. Protipohybem se mi začala na prsty samovolně narážet a nešetřila slovy:
„Ty zvrhlé hovado, vyprsti mě, ano, takhle si to chtěl, čuráku, vezmi si mě tvrdě jako sprostou píču, zasloužím si to, vymrdej mě i tím tlustým kokotem, narvi ho do mě. Chci ho cítit v píči, v prdeli, na děloze, vystříkej se do mě, prosím, ježiši.“

Těžko byste po takových slovech zareagovali jinak než já. Vyndal jsem prsty z micky a olízl si je. Chutnala krásně, jako posolená jahoda. Otočil jsem Kláru k sobě a nadělil ji facky, postupně přes obě kozy a na tváře. Vzdychala a prosila o další. Plivl jsem jí do obličeje a přitiskl se k ní, abych ji políbil. Francouzákem jsme se vydrželi líbat zhruba dvě minuty. Pak jsem vzal matku za vlasy a trhnutím ji vedl za sebou. Sehnutá za mnou klopýtala na podpatcích, na sobě jen cáry drahých šatů, celá mokrá a ulepená od potu, slin, spermatu a kundích šťáv. Došli jsme do manželské ložnice, kterému vévodilo pompézní lože, na které by se s klidem vešlo šest lidí.

Smýkl jsem s macechou vší silou, načež se proletěla vzduchem a dopadla do měkkých peřinek. Celá zmatená se dívala, co se děje a zkoušela si urovnat myšlenky. Stejně jako já stále nemohla věřit tomu, co provádíme.
„Neřekla bys, že tu dostaneš nejvíc naloženo ode mě, že ne, píčo? Zapomeň na taťku i na ty své hřebečky, já ti rozmrdám píču do ruda.“
„Nemluv tak se svojí matkou…“ řekla posměšně, jako by si myslela, že se jen vytahuju.
Střihl jsem ji další menší facku:
„Seš moje nevlastní matka, to za prvé. A za druhé, teď budeš moje neukojená, nevymrdaná kurva, jinak se otec všechno dozví o tvých záletech a vyhodí tě ven na ulici.“
„Přestaň kecat a začni se snažit nebo se udělám i bez tebe,“ řekla a zajela si rukou do klína.

Zarazil jsem matce hlavu do peřin a vášnivě z jejího krásného těla strhl zbytky šatů. Ty jsem ještě roztrhl na čtyři díly. Vše s roztrpčením sledovala, pořád jí šlo o ty šaty, náně nevyprcané. Stáhl jsem z ní kalhotky a položil je vedle sebe. Teprve když zjistila, co se chystám udělat, začala s sebou zase házet. Měla to marné, obrátil jsem jí na břicho, klekl jí na záda a přivázal jí obě ruce k pelesti postele. Totéž jsem provedl i s nohama. Ležela tam teď na břiše bezbranná, takřka nahá, s vystrčeným zadkem, s punčocháči na nohou a jen občas nadskočila:

„Ty skurvenej šmejde, okamžitě mě odvaž, slyšíš!“ ječela, ale bylo jasné, že je zvědavá, co bude dál.
Vzal jsem provlhlé kalhotky a nacpal ji je do pusy se slovy:
„Opovaž se je vyplivnout, nebo se fakt naseru.“

Zklidnila se a čekala. Šel jsem ke skříňce s prádlem a vytáhl odtud černý neprůhledný šátek. Zavázal jsem ji jej kolem očí, vstal a pozoroval svou krásnou, nevlastní matku, jak mi tam leží, vydaná na pospas mým choutkám. Nevěřil jsem, že to provádím, ale zároveň jsem věděl, že si zaslouží potrestat.
„Vymrdám ti ho z hlavy,“ pomyslel jsem si.
Tence skučela a prohýbala se. Ta její nemohoucnost ji ponižovala a zároveň dráždila k nepříčetnosti. Plácl jsem ji přes zadek tak silně, až se zvlnil a Klára se prohnula jako luk.

Odešel jsem se do kuchyně napít. Komu by taky nevyschlo v krku. Vracel jsem džus do ledničky a všiml si šlehačky. Pousmál jsem se a vzal ji s sebou. Při příchodu do ložnice jsem si ještě udělal na památku pár fotek, jak tam moje nahá nevlastní matka leží přivázaná k posteli a čeká, co s ní provedu…

Počet zobrazení: 601

Autor

Navigace v seriálu<< Potrestaná nevlastní matka 02
4.8 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Povídka je psána z pohledu mladého arogantního mladíka . Chce být dominantní , ale podle mě na to nemá . Je to jen můj pohled. Celé to mírné fackování , plivání do tváře . Zatím mě tato povídka moc neoslovila . Třeba pokračování bude mít lepší děj .

Josef Nový

Také se domnívám, že to byly jen divoké sny .

childe

Přikláním se k hodnocení jako Martin.
Zatím mě to nijak neoslovilo.

Shock

Autor si v povídkách libuje v drsných projevech, ale nic proti tomu. Každej jsme nějakej. I já mám povídky o incestu rád, ale tohle mi přijde dost drsný a nepravděpodobný.

Fred

Nejsem žádný puritán, ale tohle už je moc, alespoň na mne. A tak si říkám: „Děkuji, dál nemusím, už jsem dnes jednou zvracel.“

5
0
Would love your thoughts, please comment.x