teen se starším

Nadržená dcera 04

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Nadržená dcera
Počet zobrazení: 582

Jak děvčata slíbila, Robin pronajal chatu na samotě za městem. No spíše šlo o prostorný rodinný dům, moderně zařízený a s velkou zahradou obklopenou lesem, který poskytoval dostatek soukromí, což jsme také potřebovali.

Rozloučil jsem se s manželkou, totéž učinila Andrea. Zkontroloval, zda máme lístky na koncert, které jsem pro jistotu koupil, aby bylo krytí dokonalé.
Byl jsem neskutečně vzrušený a nadržený, ačkoliv jsem tomu pořád nemohl uvěřit. Sice jsme se kdysi před lety s bráchou podělili o jednu jeho tehdejší známost, takže trojku už jsme si vyzkoušeli, ale tady se jednalo o naše dcery. Zatraceně krásné dcery.
Andrea seděla vedle mě a na sobě měla sukni a upnuté růžové tílko, v němž měla úplně napěchované kozy. To se samozřejmě setkalo s výtkami od její matky, ale Andrea to jen se smíchem přešla.
„Vždyť na mě dá taťka pozor.“
„To se spolehni, že dám.“
Nastartoval jsem auto a vyrazili jsme vstříc nečekaným zážitkům.

Andrea se na mě po chvíli jízdy podívala: „Těšíš se, taťko?“
„Nemůžu se dočkat,“ odtušil jsem a ucítil, jak mi přes látku kalhot pohladila péro.
„Já jsem z toho úplně mokrá už teď.“
Přesvědčil jsem se, jestli mluví pravdu a sáhl jí mezi nohy, které poslušně rozevřela. Ta malá kurvička neměla kalhoty, a navíc měla do hladka vyholenou pičku. Penis mi div neprotrhl kalhoty.
„Hele, nech si to na později,“ usmála se a odtáhla mi ruku na řadící páku.
„Máš představu, co všechno s tebou udělám?“
Nahnula se ke mně, namáčkla se na mě kozami, přičemž jsem i přes podprsenku cítil úplně tvrdé bradavky, a zašeptala mi do ucha: „Chci, abys mi udělal všechno, co budeš chtít. Budu tvoje malá poslušná hračka a chci, abys mi o víkendu vymrdal mozek z hlavy, uděláš to pro svou nevlastní dcerku, opícháš mě?“
Suše jsem polkl a myslel, že se vybouráme.
Přikývl jsem a zbytek cesty jsme mlčeli, jinak bych vzrušením musel zastavit uprostřed dálnice a vymrdat jí přímo na kapotě.

Po hodině cesty jsme sjeli na lesňačku a po chvilce konečně dorazili k domu. Na zápraží už stál můj bratr a mával na nás.
„Už jsme se báli, že ses lekl a nedorazíte,“ přivítal nás.
„To bych si nemohl nechat ujít, Robine. Ale furt tomu nemůžu uvěřit. Ty a Natálie?“
„Hele a ty se mi divíš?“ řekl a ukázal ke dveřím, z nichž vyšla Natálie, ještě krásnější než naposled, když mi ho v kanceláři vykouřila. Celá opálená, pouze v černých tangách a průsvitné černé bralletce. Koketně na mě zamrkala: „Ahoj, strejdo.“
Obdivně jsem hvízdl. Z auta mezitím vystoupila Andrea.
„Ahoj, Nat.“
„Ahoj, Andri.“

Přišly k sobě a bez dalších slov se začaly vášnivě líbat. S bráchou jsme oba oněměli a jen sledovali, jak si naše dcery dávají nehorázně dlouhého francouzáka a navzájem si pomačkávají prsa nebo zadky. Natálie na nás koukla a řekla: „Myslím, že se jim to líbilo, krásko.“
Andrea se usmála a odkráčela i s Natálii dovnitř do domu.
Natálie se ohlédla: „Jdeme se na vás nachystat, abyste s námi mohli dělat úplně všechno.“
„Naprosto úplně všechno,“ dodala Andrea.
Já i brácha jsme současně vydechli zadržovaný dech a bylo nám jasné, že nás čeká dlouhý víkend s neskutečně nadrženýma děvkama.

Všichni čtyři jsme se sešli až večer u grilu. Vzduch byl pořád ještě horký.
Děvčata na sobě měla jen krátké košilky a kalhotky, které toho víc ukazovaly, než skrývaly. Ke steakům jsme si nalili víno a konverzace se rychle stočila k tomu hlavnímu, co naplňovalo naše vztahy.
„Řekni mi, brácha, kdy jsi poprvé dostal zálusk tady na Andreu,“ zeptal se Robin.
Vylíčil jsem jim do nejmenších detailů, jak k tomu všemu došlo a zejména na Andree bylo vidět, že jí ty vzpomínky opět nabudily. Alkohol navíc odboural zábrany a ke konci mého povídání se už zcela nestydatě osahávala.
To neuniklo Robinovi: „Teda ta tvoje coura je fakt neskutečná. Podívej, jak si tu dělá dobře.“
„Ale furt je moje nevlastní. Ty to ovšem děláš normálně se svojí dcerou. Jak k tomu došlo?“

Usmál se a spustil, jak mu to v manželství neklapalo, jak jeho žena po přechodu už tolik nechtěla, ale on zase nechtěl ženu podvádět s cizí milenkou.
Natálie ho jednou přistihla ve slabé chvilce. Vyjeli po sobě a už se to nedalo zastavit.
Natálie má kvalitního milence, rodiče se jí nerozvedou, protože zaskočí za mámu v ložnici a Robin je spokojený, protože má dostatek náruživého sexu s neukojitelnou osmnáctiletou holkou.
To jsem zase viděl, že se neudržela Natálie a při vyprávění svého otce roztáhla nohy a zajela si do kundy prstem. Seděla přímo naproti mně a já měl tak dokonalý výhled na celé představení.

Robin se k ní natočil: „Nechceš tady s Andreou pokračovat tam, kde jste odpoledne skončily?“
Andrea nemeškala: „Dobrý nápad, strejdo, mám na ni chuť, co jsme přijeli,“ a pomalým krokem obešla stůl, sklonila se a začala Natálii vášnivě líbat. Levou rukou jí zajela do klína. Natálie skousla rty a nechala se unášet extází, kterou ji Andrea způsobovala svými nenechavými prstíky.
Tahle podívaná mě tak nabudila, že jsem nemeškal a ztvrdlé péro vyndal ven z kalhot. Natálie si mé chlouby všimla a usmála se.
„Těšíš se, až ho do mě vrazíš, strejdo?“
Andrea jí hned vrazila malou facku na tvář: „Nemluv, dokud ti to nedovolím, děvko,“ a znovu se jí přisála na rty.
„Teda, ta holka má apetit,“ řekl Robin a udělal totéž, co já.

Holky se po chvíli nabažily svých slin, zvedly se a francouzským oknem přešly ruku v ruce do obýváku, kterému dominoval obří kožený gauč ve tvaru L.
Koukli jsme s bráchou na sebe a vydali se za nimi. Cestou jsme si svlékli všechny svršky a za děvčaty přišli, jak nás pánbůh stvořil. Holky udělaly mezitím to samé a nahé ležely uprostřed gauče v poloze 69. Andrea ležela na zádech a Natálie na ní a obě si navzájem vylizovaly kundy. Byl to pohled pro bohy, moje nevlastní dcera a neteř si vylizují pičky.
„Kterou chceš?“ šťouchl do mě brácha.
„Tu tvoji štětku,“ řekl jsem a nespustil z výjevu na gauči oči.
„Posluž si, mrdá jako nejzkušenější šlapka.“
„To věřím, i s tou mojí budeš spokojený.“
„Tak si to zítra srovnáme,“ řekl s napruženým pérem se vydal k mé Andrejce.

Přišli jsme k holkám, já k Natáliině vyšpulené píče. Labužnicky jsem jí olízl, chutnala jinak než Andrea, po broskvích.
Andrea se usmála a počkala až zasunu, Natálie vzdychla a zároveň poskytla svému otci přístup ke kundičce mé nevlastní dcery.
Andrea i Natálie začaly pod naším přirážením hlasitě hekat a jedna druhé nepřestávala dráždit poštěvák. Píchat svou neteř, zatímco mi bratr mrdal dceru, to se nedalo popsat.
„Jak se vám to líbí, vy kurvičky, mrdat před svými otci?“ řekl Robin a zarazil ho do Andrejky až po kořen. Pohled na to, jak můj brácha píchá mou dceru, mě ještě víc nabudil.
„Zjistíme, jak jsme si vás vycvičily, děvky,“ křikl jsem a začal Natálii plácat přes půlky.
Natálie byla po předchozím dovádění krásně vlhká a můj penis do ní zajížděl bez sebemenšího problému.
Andrea se přestala věnovat jejímu zduřelému poštěváku a místo toho mi vsála pytlík s varlaty do úst. Nechtěl jsem se tak rychle udělat, vyndal jsem ho proto z Natálie. Andrea mi vyplivla varlata a já jsem jí hned zajel pérem do otevřených úst.
„Vykuř mi ho, ty malá štětko,“ procedil jsem mezi zuby a začal jí přirážet do pusy.
Natálie se na gauči postavila tak, že se mi před obličejem zjevila její červená rozmrdaná kunda. Nemeškal jsem a začal jí vylizovat, co mi síly stačily.
Andrea mi ho zkušeně kouřila a brácha jí nepřestával piglovat, zatímco já jsem jeho dceři vylizoval mušličku. A nevynechal jsem ani neteřin análek, do kterého jsem zajel nasliněným prstem.
To už se jí začala třást stehna a mně bylo jasné, že se udělala. Začala křičet a vystříkla jí kundí šťáva, která úplně potřísnila Andree obličej.

Robin ho mezitím vyndal z Andrei, opřel se o opěradlo a sledoval, co provádíme.
Když se Natálie udělala, začal tleskat: „Teda brácho, v lízání kund seš pořád nejlepší.“
„Ty vole, tak to bylo něco, takhle jsem se už dlouho neudělala,“ vzdychala Natálie, klesla na gauč a snažila se popadnout dech.
Robin se k ní nahnul, vzal jí za vlasy: „Tak to si počkej, co s tebou dneska provede táta, ty malá běhno.“
„Už se těším, jak mi ho tam narveš,“ řekla Natálie a sotva to dořekla, smýkl jí Robin hlavou ke svému péru, který začala znalecky olizovat a honit.
„Chutná po Andrejce, to se mi líbí,“ usmála se Natálie.
Vyndal jsem ho z Andreiných úst a několikrát jí oslintaným pérem poplácal po obličeji. Rozjezd byl vskutku vyčerpávající a naše mladé milenky nám daly, co proto.

Nechtěli jsme se však nechat zahanbit a po chvilce jsme se vrátili k večerní zábavě. Tentokrát jsem se ujal Andrejky. Ohnul jsem jí přes opěradlo gauče, chytil jí zezadu za vlasy a začal jí ho vrážet hluboko do kundy. Natálie nemeškala a nasedla na svého otce.
Po chvilce z něho slezla a začala mu ho zase kouřit. Robin se po chvíli postavil, chytil Natálii za zátylek a držel jí tak dlouho, dokud se nezačala s jeho pérem v puse dávit. Pustil jí, vyplivla mu péro a plivla mu na něj pořádný chuchvalec slin. Vstala, přitiskla se k němu a začali se vášnivě líbat. Robin své dceři mačkal kozy, jazykem jí zkoumal pusu a ona mu honila péro.
Tenhle pohled nás i s Andreou parádně nažhavil. Vrážel jsem ho do ní až po kořen, až křičela jak pomatená.
„Jóó, prcej mě tati, udělej mi dobře jako strejda Ondřej, nepřestávej, tati,“ řvala a tahle slova mě dodávala ještě více adrenalinu do péra.
„Mrdej mě, mrdej mě, nepřestávej táto, mrdej mě jako svoji zasranou kurvičku.“
Nahnul jsem se a oběma rukama vzal Andrejku za koutky úst. Nemohla zavřít pusu a jen chropětla. Hvízdl jsem na bráchu, který hned pochopil, nechal Natálii samotnou a hupsl na gauč naproti Andrejce. Narval mé dceři péro do pusy a nechával se od ní kouřit, zatímco jsem do ní zezadu přirážel.
Nevydržel jsem to a začal do ní stříkat.
Robin se udělal prakticky ve stejnou chvíli, ale stihl ještě ocas vytáhnout a nasměrovat ho na Natálii, které postříkal semenem obličej a kozy.
Vytáhl jsem ho z Andrejky a ještě si ho nechal od ní olízat dočista.
Holky se následně začaly věnovat jedna druhé. Andrea olízala Natálčin obličej a kozy, přičemž si nezapomněla pohrát s jejími tvrdými bradavkami. Pak si Natálie nabrala z Andrejčina klína mou vytékající mrdku a společně si ji líbáním vyměňovaly. S bráchou jsme to představení pozorovali a za chvíli jsme je měli zase jako šutry.
„Tak co jí říkáš?“ zeptal jsem se Robina.
„Šuká opravdu libově, ale Natálie zase líp kouří.“
„To máš pravdu, ale všechno je o cviku.“

Zábava pokračovala zhruba dvě hodiny, kdy jsme si i s bráchou sáhli na dno svých sil.
V pokoji to čpělo potem nás čtyř, mrdkama a kundíma šťávama. Všude byly loužičky, jak se holky různě udělaly. Zkusili jsme to s dcerami na několik způsobů a rovněž je utahali.
Blížili jsme se do finále.
Robin seděl na gauči, na něm rajtovala Andrea a nechala si od něj olizovat kozy. Brácha jí plácal po zadku, až ho měla úplně červený.
S Natálií jsme odpočívali na podlaze po předchozí akci, kdy mi olizovala análek, zatímco já jí následně okusoval bradavky a prstil píču.
Náhle se ke mně moje neteř otočila: „Můžeš ještě?“
„Poslední číslo bych si ještě dal.“
„Myslím, že by se Andrejce líbilo, kdyby ji někdo fakt vymrdal do obou děr,“ řekla a laškovně mrkla k análku, který se přede mnou nedaleko rozvíral, „obě jsme se na to dneska připravily.“
„A ty ho tam nechceš?“
„Já si toho s tátou užiju dost, ale tys jí ho tam prý ještě nevrazil.“

Nenechal jsem se dvakrát pobízet, do zadku jsem ho své nevlastní dceři skutečně ještě nevrazil. Přikradl jsem se k píchající dvojici na gauči.
Brácha mě zpozoroval a hned věděl, co chci dělat. Zpomalil přírazy, zmáčkl Andrejce obě půlky a roztáhl je, co to šlo.
Stoupl jsem si za ní a nasměroval péro do neprobádaných končin. Andrea vyjekla, zasténala, ale držela statečně. Robin se jí přisál na ústa a splynuli v dlouhý polibek.
Pomaličku jsem ho zasouval do análku, aby si zvykla. Synchronizovali jsme všichni tři přírazy a já cítil, jak ve vedlejší dírce rajtuje brácha a oba se snažíme té naší mrdavé šukně udělat dobře.
„Jó, tati, vymrdej mě do zadku, chci, abyste se mi oba vystříkali do prdele a do kundy, udělejte mi to,“ řvala Andrea.
Vzal jsem Andreu pod krkem do kravaty, smýkl s ní dozadu a přitiskl se jí hrudí na záda. Druhou rukou jsem jí kroutil bradavkami a do ucha jí šeptal: „Vymrdám tě tam, že si týden nesedneš, ty nadržená čubko. Chceš to, chceš, aby ti táta se strejdou udělali dobře?“
„Ano, ano, opíchejte mě, vy čuráci, už se udělejte, chci vás oba najednou, prasáci,“ řvala celá rudá a zpocená v obličeji a přirážela proti mně.
„Drž hubu, čubko,“ křikl na ni Robin a narval jí do pusy čtyři prsty.
Cítil jsem, že to na mě jde: „Už budu, brácha.“
„Já taky, vykropme té kurvě díry!“
Andrea jen něco nezřetelně zamumlala s bráchovou pěstí v puse a při našich výstřicích se začala třást po celém těle.
Chvíli jsme takhle na sobě leželi a oddychovali. Pak jsem ho vyndal ze zadku, vzal Natálii, která seděla na zemi a celé to sledovala, za vlasy, vlepil jí facku: „Pojď si to sníst, čubko.“
Poslušně za mnou cupitala po čtyřech. Přivedl jsem ji k dvojici na gauči a nechal ji, ať na sebe nechá stéct moje a bráchovy mrdky vytékající z Andrejky. Natálie si ještě vytáhla Robinův slehlý ohon ze sestřenky a vcucla ho jak vysavač.

Hrátky byly pro dnešek u konce. Vzal jsem Andreu za vlasy a vydali jsme se ke koupelně. Tam mi ještě předvedla vzrušující číslo pod tekoucí sprchou, ale oba jsme byli tak utahaní, že jsme jen nazí odkráčeli do ložnice a v objetí usnuli. A to jsme před sebou měli ještě sobotu a neděli…

 

 

Počet zobrazení: 582

Autor

Navigace v seriálu<< Nadržená dcera 03
4.7 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Hodně dobré pokračování . Je vidět , že si to užívají všichni čtyři . Je tam jen malý překlep . Na gauči jí to neudělá tato , ale táta .

Reniem

Ten začátek byl neskutecne napínavý a ta akce potom už bylo jen dovršení všeho!Bravo!Bude ještě pokracovani?

dedek.Jeff

Děkujeme Martine za upozornění. Pročetl jsem si příspěvek znovu a snad jsem chybu, kromě jiné, našel a opravil.

Wolf

Krása fakt to stojí za to jen otázku kdo je strejda Ondřej na to jméno sem tam narazil a nějak nevim kam s ním. Jinak výborná a moc vzrušující povídka.

childe

Evidentně se líbí. U mě spíš průměr, jelikož mi to přijde už trochu přehnané, ale tak to je jen můj názor.

tosnevidels

Ty jo :-D, já si každý den četla jednu z povídek a ono to nemá pokračování, to jsem smutná :-((

6
0
Would love your thoughts, please comment.x