Nadržená dcera 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Nadržená dcera

Zastrčil jsem si slehlý a oslintaný ohon do kalhot a pozoroval, jak se Andrejka převléká do oblečení v němž přišla.
Seděl jsem a kochal se její bílou porcelánovou pokožkou, která se ještě leskla potem a spermatem. Upozornil jsem ji, ať si nezapomene sundat i kalhotky.
„Ale copak, copak? Taťka chce, abych se promenovala naostro?“ zasmála se.
„To ne, ale musíme ty kalhotky přece zaplatit.“
Mrkla na mě, otočila se ke mně zády a krajkové prádlo si stáhla ke kotníkům. Při tom se samozřejmě ohnula a vzhledem k velikosti kabinky mi nacpala roztažené půlky takřka mezi nos. Musela cítit můj horký dech na pičce, která jako mávnutím kouzelného proutku zvlhla a vyloudila ze sebe pár kapek voňavého moku.
Byl bych idiot, kdybych takhle lačnému projevu odolal. Chytil jsem Andrejku za bok, roztáhl malé, ale pevné půlky a prolízl jí čáru od píči po análek. Zatřásla se a zaječela. Vtom se na dveře ozvalo zaťukání a nějaký mladý hlásek: „Pohněte si, jste tam už dost dlouho.“
„Už budůůů,“ zakřičela Andrejka a já se tomu dvojsmyslu musel pousmát. Na rtech a na jazyku jsem cítil její sladkokyselou chuť.
„Copak, postavil se ti už?“ ptala se.

Lítostivě jsem konstatoval, že takhle rychle už to u mě nechodí.
Laškovně svěsila koutky dolů, sehla se ke mně a dala mi pusinku na čelíčko, jako nějakému dítěti.
„To je daň za léta zkušeností,“ řekla a dala mi polibek na ústa. Chtěl jsem samozřejmě přejít ve francouzák, ale Andrejka se odtáhla a dala mi prst na našpulené rty.
„Ne, ne, počkej si, taťko,“ řekla a přidrzle se mi vysmála.
Cítil jsem se vážně trapně a vztek ve mně narůstal. Nejen, že mě svedla, ale ještě si mě obmotává kolem prstu a snaží se mě ponižovat svými hrátkami? Přemýšlel jsem, že největším trestem by pro tu nadrženou couru bylo, kdybych jí neomrdal.
To by však bylo spíše trestem pro mě, než pro ni, takže jsem od tohoto plánu ustoupil.

Když jsme vyšli společně z kabinky, modlil jsem se, aby tam nestál nikdo známý, ale byla tam jen ta mladá holka, co na nás klepala.
První vytřeštila oči, pak si vyměnila pohled s Andrejkou a pousmála se. Prohlídla si mě a uznale pokývala hlavou.
Tuhletu ženskou komunikaci jsem nikdy moc nechápal, ale cítil jsem se polichocen. Rychle jsme šli k pokladně, abychom nebyli všem na očích.
Po celou tu dobu jsem vymýšlel, jak dcerunce tu vychcanost oplatím. Jasně, vykouřila mi ho, budu s ní šoustat, ale pořád jsem její nevlastní otec a jako takový ji musím vychovávat a trestat za přestupky. Když jsem platil to prádýlko a ještě nějaké tričko, natočila se Andrejka ke mně.
Sklonil jsem se a ona mi pošeptala do ucha: „Jsem od toho semene celá upatlaná, blůzka se mi úplně lepí na kozičky a těším se, až ho do mě vrazíš a parádně mě vymrdáš.“
Suše jsem polkl a snažil se zachovat poker-face. Byl jsem však červený jako rak a cítil, jak se mi v podvozku dělá stan. Andrejka se jen zachichotala a vyšla z obchodu jako první.
Pro mě to byla poslední kapka a byl jsem rozhodnut to dcerunce oplatit i s úroky.
Před obchodem mi řekla, že si musí ještě někam skočit, abych šel napřed.
Než odcupitala, tak mi ještě sáhla do rozkroku a hvízdla si. Co vám mám povídat, do garáží jsem šel s taškou v klíně, jako bych byl pochcaný, jen aby lidi neviděli, co tam mám za stan.

Seděl jsem v autě a přemýšlel. Andrejka to má ráda tvrdě, ale jen když si to sama diriguje.
V hlavě mi zněl její vzrušený a panovačný hlas: „Lízej mě, dělej, lízej mě,“ tak jak jsem ho před pár týdny slyšel z pokoje.
Drsně to dneska zažije, ale podle mého vkusu. A ten byl vždy dost vytříbený, a což teprve, když manželka mi podobné choutky nedopřává. Tak si to teď dopřeju s její dcerou.

Ale nesmím na sobě dát nic znát. Musí se cítit v klidu, že ona je na koni, aby se role v pravý čas obrátily a ona byla nejen šokovaná, ale i ke všemu svolná, což ta malá rajda bude.  O tom nemám pochyb.
Na okno spolujezdce někdo zaklepal.
Vzhlédl jsem a uviděl Andrejku, jak posunky ukazuje, abych stáhl okýnko. Nechápal jsem a učinil jsem, jak chtěla. Opřela se o auto a nahlédla dovnitř. Voněla jiným parfémem, dráždivějším a štětkovitějším. A v ruce držela nějakou černou tašku.

„Zdravíčko, pane. Nechtěl byste společnost?“
Ona si normálně hrála na kurvičku. Byl jsem šokovaný její nestydatou hrou, ale přistoupil jsem na ni a nekazil to. Bůhví, čeho se za to dočkám.
„Kolik bereš, děvče?“
„Že ste to vy, tak tisícovku. Na ruku a předem,“ prohlásila a natáhla ke mě ruku s červeně nalakovanými nehty.
„Ber to jako kapesné,“ řekl jsem napůl žertem a vytáhl z portmonky tisícovku.
Vzala ji a strčila si bankovku do výstřihu.
Zalapal jsem po dechu, vážně to bylo jako jednání s kurvičkou z nějakého filmu. Až na to, že tohle byla Andrejka, prohnaná a chtivá flundra.
Však počkej, myslel jsem si a vyjížděl z garáže. Seděla po mé pravici a touhou jí planuly oči.
„Kam jedeme, Ondřeji?“ začala mě oslovovat křestním.
„Říkej mi tati, Andrejko.“
„Ale, ale, prasáček to má rád od dcerušky,“ zahihňala se.
Vzal jsem to zkratkami a vyhnul se zácpám na magistrále. Věděl jsem, že to tu začíná poznávat. Zaparkoval jsem před jediným místem, které přicházelo v úvahu, že nás nebude nikdo rušit.
„Ty si to chceš rozdat u sebe v práci?“ výskla.
„Nerajcuje tě to, ty děvko?“
„Úplně z toho teču, tati.“

Vystoupili jsme a šli ke vchodu pro personál. Bylo pozdě odpoledne a navíc před prázdninami, takže ve škole nikdo nebyl. Ani uklízečky, ani školník, který odjel k rodině. Jen já a Andrea.
Ještě jsem to zkontroloval na alarmu, který zapíná právě poslední odcházející a bylo tomu tak. Rozhlédl jsem se, zda nás nikdo nevidí, vyťukal kód na alarmu a rychle jsme vešli na zadní schodiště.
Zamkl jsem za sebou, stejně tak jsem zapnul i alarm, aby nás nikdo nenačapal.
Měl jsem ho tvrdého jak šutr a schody jsme brali společně po dvou. Došli jsme do druhého patra a fofrem do ředitelny.
Vešli jsme do mé pracovny a začali se dlouze a vášnivě líbat. Upustila černou tašku a strkala mi jazyk hluboko do krku.
„Ty si pěkněj divoch, tati, to bych do tebe nikdy neřekla.“
„Jen se těš, ty štětko jedna,“ řekl jsem a sundával z ní blůzku.
„Počkej, počkej,“ řekla a odtáhla se.
Zase provokovala. Měl jsem sto chutí začít s plánem dřív.
„Snad si nemyslíš, že sis zaplatil jen za tohle tělo. Hezky se posaď, nic nedělej a já přijdu.“
Vzala si černou tašku a odešla do vedlejší místnosti. Zavřela za sebou dveře a já se mezitím usadil do koženého gauče.
Ještě předtím jsem nachystal vše potřebné. Dlouhé dřevěné pravítko z doby, kdy jsem učil matiku a velké sponky na papír (takové ty s pérkem). Vše jsem schoval pod polštář vedle sebe.
Pak jsem jen čekal na svou krásku, která měla zažít nejšílenější mrdačku v životě.

Konečně se objevila ve dveřích. Měla na sobě školní uniformu jako na soukromých školách.
Tak tohle si šla koupit, kurvička jedna. Bílá košilka, černá sukýnka po stehna, bílé nylonky a černé špičaté boty na podpatku. Vypadala nejen božsky, vypadala úžasně šoustatelně, že se mi okamžitě vztyčil.
Přišla do středu místnosti a začala se svůdně vlnět v rytmu nehrající muziky.
Nevydržel jsem to. Zip jel dolů a vytáhl jsem macka na světlo světa. Díval jsem se, jak se lascivně kroutí jako nejdražší kurva u tyče a rytmicky si ho honil. Ne tak, abych se udělal, jen pro ten perverzní pocit, že si honím brko před zraky nevlastní dcery. Ta z něj nemohla spustit zrak.
„Pane řediteli, prý jsem zlobila.“
„Poď ke mně, ať tě potrestám, Andrejko.“
„Aby sis ten klacek neutrhl, tati, to by byla škoda,“ řekla a ladně přišla ke gauči.

Zastavila se přede mnou, zvedla levou nohu a opřela se botou o mou hruď. Cítil jsem, jak se do mě zabodává podpatek. Andrejka si mě přišpendlila.
To se ale holka přepočítala, jak se měla co nevidět dozvědět.
„Budeš hodnej táta, co ty na to? Možná z toho vyjdeš se zdravou kůží,“ prohlásila a šibalsky se usmála.
Přestal jsem ztrácet čas, chytl jí za kotník a nohu si shodil z hrudi. Andrejka to nečekala a zavrávorala. Chytil jsem jí za boky a stáhl na svůj klín. Vymrštila pravou ruku, ale tu jsem drapl a zakroutil jí ji za záda. Andrejka bolestivě sykla a dál neprotestovala. Druhou rukou jsem jí chytl pod krkem a přitáhl k sobě:
„Buď hodná dceruška a bude se ti to líbit, ty nadržená píčo. Budu si s tebou dělat, co chci a ty budeš pištět blahem, jako největší děvka, což taky jsi, rozumělas?“
Andrejčiny oči připomínaly plachou, ale zoufale nadrženou laň. Pokývala souhlasně hlavou a já ji ještě víc zmáčkl pod krkem.
Líbilo se mi vědomí, že přestává tušit, co má ode mě čekat. Nasál jsem její novou vůni a olízl jí krček. Plivl jsem jí na tvář a stékající slinu slízl. Dcerunka se přestala cukat a byla dokonale povolná, takže jsem jí mohl pustit ruku.
S košilkou jsem se nezdržoval a jednoduše ji strhl. Objevily se přede mnou pevné a pružné kozičky, které se s těmi scvrklými a prověšenými, které mi nabízela manželka, nemohly srovnávat.

Sáhl jsem pod polštář a vytáhl jednu z těch velkých spon na papír. Než stačila Andrejka cokoliv udělat, přicvakl jsem sponu na její pravou bradavku. Jen zaryčela, ale slabunká facka jí připomněla, kdo je tu šéf. Na druhé prso jsem se přisál a dráždil jí bradavku zuby. Sponku jsem kroutil proti směru hodinových ručiček. Pomaličku jsem jí otáčel, až musela mít Andrejka pocit, že jí ten  cecek urvu. Škubala sebou a sténala.
„Jen křič, ty moje děvko, to mi dělá dobře,“ řekl jsem a kousnul dceru do bradavky.
Vzal jsem sponu a strhl ji. Andrejka se otřásla a nalehla mi kozama na tvář.
Olízl jsem kapičky potu, co měla v mezi ňadry. Chytl jsem ji za vlasy a trhl s nimi dozadu. Andrejka mi slezla z klína a svezla se na zadek na zem. Byla jako u vytržení a nechápala, co se děje.
Šťouchnul jsem do ní až  upadla na záda. Pokoušela se vstát, ale to jsem vstal a bleskurychle se zul a sundal si ponožku. Tyčil jsem se nad dcerkou a užíval si její poddajnosti. Bosou nohou jsem jí přejížděl přes kozy a přišlapával je. Nakonec jsem jí dal nohu nad obličej.

„Cucej, Andrejko, cucej,“ řekl jsem a sundal si košili, takže jsem byl už jen v kalhotách. S přemáháním mi olízla chodidlo a vzápětí si vsunula palec do úst a cumlala jej jak bonbon.
Přidala i dva další prsty, ale všechny se jí přesto do prořízlé pusinky nevešly. I tak se činila, zatímco já si rytmicky masíroval tvrdý ohon. Nenápadně jsem se natáhl po dřevěném pravítku a švihl jím Andrejku přes kozičku. Ta se úlekem zakuckala a začala se moji hnátou dávit. Nedbal jsem toho a švihl ji přes druhé ňadro.
„Zlobila si, Andrejko, provokovala si tátu, to on nemá rád,“ říkal jsem schválně nazlobeně, vytáhl nohu z její pusy a sklonil se k ní.
„Co se mnou chceš dělat, ty chlípné prase?“ řekla naštvaně.
Viděl jsem, jak se dostává do nálady.
„Všechno o čem se mi kdy snilo, děvko,“ řekl jsem a drapnul jí za cecky.
Zvedl jsem se a ona musela se mnou. Smýkl jsem s ní, přeletěla přes místnost a narazila do pracovního stolu. Přehnula se přes něj, ale to už jsem k ní kvapem přiskočil a než se stačila vzpamatovat, měla sukýnku u kotníků.
Jak jsem zjistil, kalhotky si nevzala. Na sobě tak měla jen bílé punčošky a boty na podpatku.

Sehnul jsem se k vystrčené prdelce a dokončoval, co jsem začal už v obchodě.
Roztáhl jsem  jí půlky a vylizoval  zezadu píču. Rozkročila nohy, abych měl snadnější přístup a hekala vzrušeným dechem. Po chvíli jsem přidal i obě ruce, jednou jsem jí prstil, druhou jí zepředu dráždil poštěvák velký jak zralý hrášek. Pičku měla úplně rozevřenou touhou a bylo vidět, že jí mé drsné způsoby dělají dobře.
„Roztáhni si prdel, čubko,“ zaryčel jsem a Andrejka okamžitě poslechla.
Mohl jsem jí tak současně dělat dobře rukama a zároveň vylizovat okolí análku.
Má žena na tohle nikdy nebyla a navíc nemá análek ani moc hezký. Zato mladičký dcerčin otvůrek byl znamenitý a chutný. Zajížděl jsem do něj jazykem, co nejhlouběji to šlo. Kousal jsem jí po celé prdelce a dělal jí cucfleky veliké jak jelita.
Andrea se třásla jak osika ve větru a ječela jako bych ji ne prznil, ale vraždil: „Ty zvrhlej bastarde, dělej, přidej, ty zkurvenej taťko, takhle šíleně mi to ještě nikdo nedělal.“
Podlomila se jí kolena a vystříkla mi do dlaně. Její fontánka byla k nezastavení, otočil jsem Andreu k sobě a nechal si postříkat tvář.
Dvěma prsty si rozevřela kundu a z pramínku se stal vodopád, který mě úplně pocákal.
Andrea nemohla popadnout dech a kdyby se nedržela stolu, upadla by.
Vyjeveně na mě zírala: „Tobě se to líbí, tati? Ostatní kluci se div nepoblijou, když se takhle udělám.“
„Ostatní nejsou tak zvrhlí jako tvůj táta, kurvičko moje,“ zasmál jsem se a zarazil jí hlavu do voňavého a mokrého klína. V nose šimral zastřižený bobřík, ale já si jazykem lačně pohrával s napuchlou lasturkou a vzrušeným poštěvákem.

Andrea si lehla na záda na stůl a hladila mě v mokrých vlasech, ve kterých se mohla cítit. Sténala a po čase se jí ruce přesunuly na kozy, které si hnětla a dráždila. Svírala mě pevně stehny kolem hlavy a nohy si zkřížila za mým krkem. Poctivě jsem jí vylizoval kundu a chtěl se nadechnout, ale nemohl jsem pohnout hlavou. Teď mi došlo, že mě dostala, kde mě chtěla mít. Usmívala se a sledovala můj boj o vzduch.
Rukama jsem jí chytl za kozy a kroutil jí bradavkami. Povolovala, ale pořád to bylo kdo s koho.
„Copak je, taťko,“ smála se, načež jsem jí kousnul do pičky.
Zakřičela a konečně pustila. Nikdy jsem se necítil při nádechu šťastněji.
„Co mi uděláš, prasáku, řekneš to ženušce? Budeš brečet, že ti dcerunka dala při mrdání do těla? Neuděláš nic, tak je to.“
„Vrazím ti ho až do žaludku, ty zkurvená děvko, to tě odnaučí.“

Ale ještě předtím, obešel jsem stůl a zvrátil jí hlavu přes stůl a silou otevřel ústa. Vzal jsem penis do ruky a na jeden ráz jí ho zarazil do krku až po kořen.
Začala mlátit rukou do stolu, ale já ji jen držel pod krkem a rytmicky přirážel. Chroptěla, slintala a dávila se. Zoubky mi dřela macka, ale to mi vůbec nevadilo. Mokré koule jí narážely do nosu a čela. Pokoušela se mě odstrčit ale měla to marné.
„Tak co, mrcho, líbí se ti to?“ řval jsem a natáhl se přes stůl k její rozbolavělé kundě, kterou jsem několikrát pleskl otevřenou dlaní.
Pokusil jsem se jí do pusy narvat spolu s ptákem i pytlík, ale to už by se mohla pozvracet. Kuckala a kašlala, celá rudá a zpocená.
„Ty zasranej hajzle, proč s tebou nemrdám častěji, to je úplná paráda.“

Sundal jsem si pásek od kalhot a švihl dcerušku přes kozy. Otřásla se a chtěla ještě, coura jedna. Vyhověl jsem jí, proč taky ne, že. Vzápětí jsem jí utáhl opasek pevně kolem uzkého krčku a udělal si tak improvizovaný obojek.
„Proč jsem s tebou nešoustala dřív, tati?“
Vlepil jsem jí facku a vzápětí jí políbil, kalhoty jsem odhodil a trenýrky mi sundala sama Andrejka. Znovu jsem obešel stůl, naslinil si cvalíka a modlil se, ať se neudělám moc rychle. Už už jsem byl u růžového tunýlku, když se ozvalo vyzvánění na mobil. A co víc, bylo to vyzvánění mé ženy.

Šokovaně jsem vzhlédl na Andrejku. Zapomněl jsem ženě cokoliv oznámit a ona se teď jistě diví, kde jsme.
Rychle vymyslet nějakou výmluvu a kde je sakra ten mobil…
Sako skončilo při rozjezdu mrdačky na zemi, tak jsem se pro něj sklonil a šátral po mobilu. Periferním pohledem jsem viděl Andrejku jak vstává ze stolu a nasliňuje si ukazováček. Aaa, konečně mobil, zvedl jsem ho.
„Haló, miláčku,“ řekl jsem a snažil se působit monotónně, což při mém vzrušení dost dobře nešlo.
Vrátil jsem se ke gauči a sedl si.
„Kde jste tak dlouho, prosím tě?“
Viděl jsem, jak se ke mně po čtyřech plazí Andrejka. Přilezla ke gauči, roztáhla mi nohy a poštelovala si mě. Nechával jsem ji a snažil se konverzovat se ženou.
„Víš, já ááách,“ zaúpěl jsem, když jsem cítil, jak se mi do zadku dobývá Andrejčin mokrý prst. Překonala sevření a zajela do mě. Druhou rukou mi chytla péro a pevně jej stiskla.
„Co je, co se stalo?“
Překonal jsem náhlé rozrušení a pokračoval v hovoru: „Nějaký chlap mi tu vjel košíkem na nohu. Hrozné fronty, plno lidí a ta holka si furt nachází nějaké obchody.“

Andrejka udělala nějaké posunky a já pochopil. Zvedl jsem nohy do výšky a našpulil na ni pozadí.
Začala mi do otvůrku vjíždět nenechavým jazýčkem. Dělalo mi to neskutečně dobře a klacek jsem měl tuhý jak kámen. Andrejka mi vylizovala zadnici a já se musel pochválit, že jsem si jej nedávno oholil, stejně jako popředí. Mlaskala, plivala a vracela mi dosavadní trápení i s úroky. Musel jsem potlačovat exaktické výkřiky a do telefonu jen slabě hekal.
„Tak jo, Ondroušku, dojeďte v pořádku. Dáš mi Andreu k telefonu?“
„Teď má zrovna moc práce, zlato,“ řekl jsem jí a vychutnával si, jak mi vlastní dcera vsála visící pytel do úst a tam si jazykem přehazovala varlátka.
„Je hodná, nezlobí tě?“
„Ne, je jako andílek, však ji znáš.“

Rozloučil jsem se a zadýchaně zavěsil.
„Ty zkurvená píčo, no počkej,“ procedil jsem a na to konto mě kousla do pytlíku. „Já ti, ááách, rozmrdám tě do ruda, týden nedáš nohy k sobě, ty píčo, áááách.“
Vyplivla můj šperk z úst, otřela si posliněnou pusu a usmála se: „Takhle mluvíš se svým andílkem, táto?“
Narovnal jsem se a otočil k dcerce.
Chtěla vstát, ale tyčícím se pérem jsem ji bouchl přes obě tváře a nechal klečet. Popadl jsem delší konec koženého pásku, co měla kolem krku a smýkl s ní ke gauči. Zabořil jsem jí hlavu do koženého polstrování. Sáhl jsem po odloženém pravítku a vystrčené prdeli jsem naložil několik ran, jen to pleskalo. Andrea tlumeně sténala bolestí a vzdychala slastí. Po chvilce měla prdel rudou jak řešeto.
„Tohle už víckrát dělat nebudeš, jinak tě zmaluji víc, kundo jedna,“ prohlásil jsem spokojeně a pravítko odložil.
Sehnul jsem se k půlkám a jednu po druhé olízal, až se leskly.
Vzal jsem její tělíčko za boky a otočil Andrejku čelem k sobě. Mokré a splihlé vlasy jí padaly do rudé a zpocené tváře, která se dožadovala chvíle oddechu.
Ne tak já, ale když jsem se jednou rozjel, byl jsem k nezastavení.
Konečně jsem se chystal po dlouhé a dráždivé předehře, jakou ještě nezažila jí vrazit kládu do číči. Doufal jsem, že kdybych se udělal dřív, stejně by byla spokojená a měla mě za sexuálního kance, možná svého nejlepšího.
Mé nejkrásnější okamžiky s dcerkou se blížily do strhujícího vyvrcholení.

Začal jsem ji náruživě líbat, naše jazyky prozkoumávaly ústa toho druhého. Kousal jsem jí do jazyka, do rtů, jazykem prozkoumal každou štěrbinu.
„Plivni mi do dlaně. A ještě, přidej, kurvo.“ Promastil jsem si jejími slinami péro. Bylo obdivuhodné, že vzpřímené vydrželo tak dlouho.
Zarazil jsem Andrejku do gauče a sám jsem klečel na kolenou na zemi. Její kundu jsem tak měl přímo proti sobě, jen jsem si ji ještě přitáhl. Odhaleným žaludem jsem přejížděl po zduřelých plátcích a vzbuzoval v ní klamný dojem, že budu zajíždět pomalu a postupně. Vzdychala rozrušením a zarývala se mi nehty do prošedlých chloupků na hrudi.
Ale to se přepočítala štětka. Drapl jsem jí pevně za kozy, aby nemohla cuknout a vjel do ní jako splašený rychlík. Bez upejpání, tvrdě a takřka po kořen. Zajel jsem do úzké, ale promazané štěrbiny, která se mi jen těžko přizpůsobovala a tím pevněji mě obklopovala. Ten pocit, vrazit ho do vlastní dcery, byl nepopsatelný.
„Ježíši, kurva, tati, ty zmrde, vždyť mi ji natrhneš,“ zaječela, načež jsem jí strčil čtyři prsty do pusy a málem jí pošimral na mandlích. Vytáhl jsem klobásu skoro ven z kundy a zarazil znovu a prudčeji. Jen třeštila zrak a dávala oči v sloup.
„Ta tvoje pizda si nějak nezvyká,“ chroptěl jsem a přirážel jak šicí stroj.
Naše těla o sebe pleskala a zpocená Andrea čpěla nádherným pyžmem. Vyndal jsem jí ruku z pusy, abych slyšel její vulgarismy a sténání. Nezklamala a zasypávala mě nadávkami nejhoršího kalibru. Rukama mě drápala do hrudi. Nalehl jsem na ni a líbal ji.
Aniž bych z ní vyklouzl, položil jsem jí na záda na gauč a nalehl na ni. Nohy měla roztažené do široka a vychutnávala si každý můj příraz s divokým výkřikem. Její ruce jsem cítil jak mi šmejdí po zádech nebo mi svírají půlky.
Jel jsem na stodvacet procent a tlustý válec pokaždé zajel do úzké štěrbiny s mlaskotem.

„Kurva, ty mi dáváš, ty jedeš, tati, udělej to dcerušce, vykrop jí píču semenem, chci ho v sobě.“
Chtě nechtě jsem se blížil k finiši, přece jenom mám už pár křížků na krku a uspokojit tak nadrženou samici stojí něco námahy. Hekal jsem a funěl, kapal ze mě pot a výstřik se blížil.
„Vycákám ti ji,“ zakřičel jsem a stříkal jí plnou dávku do nitra dělohy.
Předpokládal jsem, že bere prášky, když je tak sexuálně aktivní a navíc to po mně chce, ale asi jsem se měl zeptat.
Přirazil jsem ještě párkrát a liboval si, jak jsem dcerku ojebal nadoraz. Jen vyjeveně koukala a chvěla se. Nechal jsem klacek v její vymrdané komůrce a čekal než slehne.
„Bereš pilule?“
„Samozřejmě, hlupáčku,“ usmála se a přisála se mi na ústa.
Splynuli jsme jako jedno tělo, ležel jsem na jejím malém pulzujícím a roztouženém tělíčku, zatímco jí z kundy vytékalo moje sperma.
Žádný otec nečeká, že se někdy objeví v takové pozici s vlastní dcerou, čerstvě plnoletou a tak božsky krásnou a mrdavou. Cítil jsem se jako král světa.

Vyčerpaně jsem vstal a celý ulepený se posadil na gauč. Andrejka, jen v bílých punčoškách a botách mi hupnula na klín a objala mě a políbila.
„Byls nejlepší, vážně.“
„Prosím tě, to říkáš každému.“
„To byla všechno dřeva. Vrz vrz a šlus. Ale tys mi to udělal jako nikdo, tati.“
„Pro svou dcerušku všechno, miláčku.“
„Zopakujeme si to někdy?“
„Já nevím, Andrejko, ono záleží na…“
„Tati, pokud mi to budeš dělat často, budeš můj jediný, rozumíš? Přestanu to dělat s každým na potkání a budu jenom tvoje nadržená mrdna.“
„Zlato, já vážně…“
„Budu jenom tvoje, budu ti plnit všechny fantazie a že jich máš, ty úchylné prase, podržím ti kdykoliv a kdekoliv si řekneš. Jakkoliv si řekneš. To přece nemůžeš odmítnout.“
„Jsi moje dcera, tohle se…“
„Jsem nevlastní, tak se na to vykašli. Chceš to, vidím ti to na očích.“

Uznal jsem, že na tom něco je…

Navigace v seriálu<< Nadržená dcera 01Nadržená dcera 03 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Celkem netradiční. Sice to není úplně můj šálek ale jistě si to své čtenáře najde.

dedek.Jeff

Očekával jsem sex plný něhy a štěstí z prožitého vzrušení. Místo toho mne čekala sprška vulgarit od obou aktérů. Určitě se najdou jedinci, kteří se v používání takových výrazů vyžívají a přináší jim to zvýšené vzrušení. Ale, že by zrovna otec s dcerou? Jak píše Childe, určitě si i tento příběh najde své čtenáře.

Fred

Sice jsem nečetl originál, před Tvoji úpravou, ale podle mne je to tak akorát na hraně toho, co se u nás ještě smí. Ale věřím tomu, že milovníci hardsexu si budou pochrochtávat. Přesto bych autorovi doporučil, aby trochu přibrzdil. Tohle je skutečně už na hraně.

Shock

V prvním díle bylo naznačen vývoj situace, ale že to vygraduje tak tvrdě, jsem nečekal. Taky mám doma mladou dceru, ale popravdě takhle nadržená není. 🙂

Šmajda

Co ty víš! 😀

Martin

Tichá voda břehy mele 😀 a také tiché holky dokáží hodně překvapit .

Venidet

Své čtenáře si jistě povídka najde, jak už bylo řečeno. Na můj vkus už moc drsně perverzní…

Šmajda

První díl mě nažhavil, druhý zchladil z vulgarit a drsného zacházení, třetí (zatím nezveřejněný) překvapil a čtvrtý se mi líbil asi nejvíc (když se přenesu přes vulgarity). Takže nevěště hlavu a dejte této sérii ještě šanci…

Trysky

Ty vulgarity nejsou zrovna můj šálek čaje. Ale když si to odmyslím, tak by to celkem šlo.

karlik

Kromě toho, že tohle není úplně můj šálek kávy, tak jak už zaznělo u předchozího dílu, tenhle seriál jsem už někde četl.

Spoiler
Jestli se nepletu, tak ve čtvrtém dílu bude ten taťka čekat na tuhle holku v ředitelně a místo ní tam dorazí jeho neteř, která spí zase se svým otcem, jeho bráchou a tahle tam bude jen po telefonu nebo tak nějak.

dedek.Jeff

Je dost možné, že autor publikoval seriál i na jiném webu. Nemáme páky na to, zakázat zveřejnění na jiných stránkách. Vše je na rozhodnutí autora. Jediné, co by nebylo fér, by bylo, kdyby nabízel jinde své příspěvky po úpravě našimi korektory.

dedek.Jeff

Jsi nejspíš věštec, Je to tak, jak píšeš.

Šmajda

Jen se spletl o díl 😉

Winston Bloum

Jde o mé několik let staré povídky, zmizely po zaniku puvodniho efenixe…

Tomáš

žádnej zánik se nekonal… přešlo se na jiný systém a jen se nepřevedly všechny povídky pač se to musí dělat ručně.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x