Romance s maminkou 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Romance s maminkou

Bydleli jsme v panelákovém bytě na klidném sídlišti, jenom my dva. Mí dva starší sourozenci byli už dávno z domu pryč a měli své rodiny.
Otec před dvěma roky zemřel.

Odmalička se mi líbily ženy. Masturbovat jsem začal velice brzo a nevynechal jsem jedinou příležitost podívat se na pěknou dívku, nebo ženu a tajně si představoval, jak to s nimi dělám.
Bohužel jsem byl ale dost nesmělý, takže zatímco mí vrstevníci přicházeli o panictví, já čekal na svůj první zásun dost dlouho, přesně do třiadvaceti let.
Do té doby byl můj hlavní objekt zájmu a fantazií moje matka.

Matka, štíhlá černovláska, nikde na břiše žádný faldík, skoro šedesátnice měla postavu lepší, než kdejaká mladá holka nebo mé vrstevnice.
Měli jsme k sobě vždycky velice hezký vztah, akorát ona netušila, o čem tajně sním a kolik zážitků při masturbaci jsem prožil představami o ní. Stačilo mně vidět ji ve spodním prádle nebo plavkách a hormony se hned splašily.
Všechno to bylo pouze v představách, i když jsem po mámě moc toužil, nemyslel jsem si, že by se to mohlo reálně uskutečnit.
Četl jsem, že u mladých kluků a paniců je matka jako hlavní sexuální objekt, takže jsem si říkal, že se to s první partnerkou změní.

To se taky stalo, ale jen na nějakou dobu. Při svém prvním vztahu jsem totiž po nějáké době zjistil, že u sexu s přítelkyní se mi vkrádá do hlavy moje máma a občas jsem si představoval, že leží pode mnou zrovna ona. To už jsem hodně zpozorněl, ale prostě jsem to pořád přičítal mládí a nadbytku hormonů.

Po rozchodu s přítelkyní, kdy náš vztah trval něco přes rok, jsem do toho ale zase spadnul.
Sexuální půst a tím pádem moje nadrženost neznala mezí, onanoval jsem několikrát denně a u toho jsem snil o mámě.

Moc příležitostí vidět matku nahou jsem neměl. V koupelně se zamykala a na balkoně se neopalovala.
Párkrát se mi poštěstilo ji vidět při převlékání klíčovou dírkou.
Sice jsem neviděl celou postavu, ale od pasu nahoru bylo vidět dobře a to mi stačilo. I těch pár vteřin, než si převlékla podprsenku, nebo jen navlékla tričko mi stačilo, abych viděl její prsa. Neměla je ani malé, ani velké, jak se říká tak nějak do větší ruky, po dětech mírně svěšené. Ale i tak byly krásné. Mít je tak v puse a laskat je. Měl jsem vždycky neskutečnou erekci.
Matka jednoznačně věděla, že masturbuju, dělal jsem si to většinou v posteli a občas něco uniklo do povlečení, takže když jednou za čas převlíkala postele, měl jsem peřinu pěkně naškrobenou. Řekla mi, že jsem prase, protože moc dobře věděla, z čeho to je.

Pak přišel můj druhý vztah. Nebyl jsem už tak často doma jako dřív, ale přítelkyně bydlela taky s rodiči, takže jsem se z domu od svých rodičů neodstěhoval. Nebylo kam a hlavně jsme to ani neplánovali, vyhovovalo nám to s přítelkyní takhle.
Situace se opakovala stejně jako v mém předchozím vztahu. Po nějaké době, když jsem s přítelkyní souložil, jsem si zase představoval svou mámu, viděl jsem před sebou její prsa a její štíhlou postavu. To mě pak vždycky nabudilo a ocas mi okamžitě víc ztvrdnul.

Jenže pak nastal v našem životě zlom a tím byla smrt mého otce na mozkovou mrtvici. Otec byl o šest let starší než máma, měl v poslední době zdravotní problémy, ale stejně to byla rána.
Nechtěl jsem mámu moc nechávat doma samotnou v tak těžké chvíli, takže jsem trochu omezil návštěvy u přítelkyně a ani ne rok po otcově smrti jsme se rozešli..
Přítelkyni se prostě nezamlouvalo, že na ni mám málo času a dala to patřičně najevo.

I když jsem s otcem neměl tak pohodový vztah jako s mámou, tak mě jeho smrt zasáhla a na nějakou dobu se mi podařilo sexuální fantazie na maminku vymazat z hlavy.
Ale časem a po rozchodu s mojí bývalkou moje úchylka znovu zvítězila. Bylo to prostě silnější než já.
Říkal jsem si, že je nejlepší situace k tomu, aby se mezi námi něco stalo. Já bez sexu, máma bez sexu a v bytě jsme byli úplně sami. Nevěděl jsem, jak často se v poslední době a s přibývajícím věkem s otcem milovali, on měl zdravotní problémy a máma měla snad už od čtyřiceti let chronické problémy se zády. Musela chodit na masáže a baňkování, které jí pomáhalo. Netušil jsem, jestli to nějak ovlivňuje její sexuální život. Až později jsem se dozvěděl, že matka s otcem poslední roky souložila tak jednou za dva měsíce.
No, vědět to tak dřív…

Každopádně jak se říká, že čas všechno zahojí, maminka zhruba po roce od smrti táty už byla zase ta veselá žena, kterou jsem znal z dřívějška a já začal plánovat, jak ukojit svůj chtíč.
Měl jsem strach udělat ten první krok sám a chtěl jsem, aby ho udělala ona.

Začal doma na počítači koukat na porno, zvuk puštěný tak, aby to bylo dobře slyšet. Žádná odezva.
Tak jsem po bytě občas prošel se ztopořeným penisem v kraťasech tak, aby si toho musela všimnout. Taky nic.
Dokonce jsem se o ni dvakrát s erekcí v kraťasech otřel, když stála v kuchyni u linky a bylo málo místa na projití, ale nehnula ani brvou.
Byl jsem zoufalý. Nejjednodušší způsob by byl zkusit to na ni, až bude mít v sobě alkohol, jenže máma nepila. Nevěděl jsem co dělat.
Věděl jsem ale, že první krok musím udělat sám. Přišel jsem na tři možnosti.
První možnost byla taková léčba šokem. Prostě k ní přijít do ložnice svlečený se ztopořeným penisem a jít hned na věc a doufat, že nebude protestovat až mě takhle uvidí.
Dvakrát večer jsem dokonce už stál za dveřmi ložnice, péro mi stálo až do stropu, ale v rozhodující fázi jsem vyměknul a neodvážil se chytit za kliku.
Druhá možnost byla mámě všechno vyklopit, prostě si sednout a říct jí, co cítím a co chci.
Stokrát jsem si v hlavě přehrával, co jí říci. Měl jsem to už i celkem naučené, ale prostě jsem na to neměl koule.
Snažší mi přišlo napsat jí to. To byla třetí možnost.
Měl jsem dokonce i sepsaný šestistránkový dopis. Chtěl jsem ho nechat položený na stole ráno až půjdu do práce, ale ta nejistota, co se bude dít, až si ho přečte a já nebudu doma a trnout co se strhne, až přijdu z práce, mi moc nevoněla.

Bylo léto, teplo venku i doma. Máma doma chodila jen v tričku a kalhotkách. Měla na svůj věk docela hezký zadeček, i když vůbec necvičila. Navíc vynikaly její božské nohy, bez jediného chloupku, lehce opálené a já z toho byl u vytržení. Měl jsem takovou chuť na sex, jako snad nikdy.
Doma jsem měl strach jít s pravdou ven a nezdálo se mi reálné, že by máma souhlasila s dobrovolným sexem.

Potřeboval jsem upustit páru a někde zasunout, takže jsem se přes seznamku domluvil s jednou paní, která byla o pět let mladší než moje máma. Prostě jsem chtěl zkusit starší ženu. Mladé holky mi nic neříkali a moje vrstevnice už jsem v posteli měl a nic moc.
Jel jsem tenkrát k té paní přes sto kilometrů, ale stálo to za to.
Šukali jsme prakticky od rána až do večera. Byl to do té doby ten nejlepší sex v mém životě. Paní mě vysála do poslední kapky semene, co jsem v sobě měl. A já po tomhle zážitku věděl, že prostě svou matku do postele dostat musím za jakoukoliv cenu, protože jak se říká, na starým kole se nejlíp jezdí.

Byl červenec, začátek prázdnin a do mého prvního sexu s vlastní matkou zbývalo něco málo přes tři měsíce.
Všechno jsem začal směřovat k Vánocům. Máma se mě každý rok, zhruba tak dva měsíce před Štědrým dnem ptala, co chci za dárek, takže jsem byl rozhodnutý říct jí, že dárek, který bych si přál, ji nebude stát žádné peníze a půjdu s pravdou ven.
Měl jsem připravené fráze z dopisu, který jsem jí napsal a byl jsem rozhodnutý, že půjdu s pravdou ven, i za cenu toho, že se to nepovede. Alespoň se mi uleví, že to konečně bude vědět i druhá strana a třeba se jí to časem rozleží v hlavě a svolí.
Nakonec to dopadlo všechno jinak a o něco dřív.

Byl říjen, čtvrtek večer a já přijel po dvanáctihodinové směně domů z práce. Protože pracuju v nepřetržitém provozu, těšil jsem se na čtyři dny volna, protože jsem do práce nastupoval až v pondělí na noční.
Máma pro mě už měla nachystanou večeři, najedl jsem se a šel se vysprchovat. Potom jsme si sedli k televizi, kterou jsme měli jako kulisu, protože jsme probírali jak se měl kdo v práci a co budeme přes víkend vařit.
Matka se mi pochlubila, že byla odpoledne po práci na pedikuře a jestli chci vidět, jaké si nechala udělat nehty. Mně na ženách, kromě prsou a zadečku vždycky vzrušovala chodidla, takže jasně, že jsem chtěl.

Mamka si svlékla ponožku na pravé noze. Na nehtech měla tyrkysovou barvu.
“Moc hezký,” řekl jsem.
Vzal jsem její chodidlo do jedné ruky a dlaní druhé přejel přes její rozkošné prstíky. Držela a tak jsem jí zkusil pohladit po nártu a pomalu jel rukou nahoru přes kotník výš.
“Máš krásný nohy, mami,” řekl jsem a ona se usmála a poděkovala.
Jen tak ze škádlení polechtal na chodidle, vyjekla smíchem a zase se na mě usmála. Jen to mě vzrušilo tak, že jsem měl v poklopci doslova uragán a cítil jsem, jak se mi napíná rozkrok.
Jenže místo abych zkusil pokračovat, tak jsem si sedl vedle ní na gauč a koukali jsme na televizi.
Skončil seriál a já si už v tu chvíli vyčítal, jaký jsem vůl, protože tohle byla jedinečná příležitost, jak něco zkusit.

Sebral jsem se a naštvaný sám na sebe jsem si šel na balkón zapálit. Budeš si až do konce života honit péro s představou, jak pronikáš do své mámy, říkal jsem si. No co, vrátit čas se nedá, tak si teď aspoň lehnu do postele a ojedu pořádně svou peřinu. Blbec, kokot, kretén, opakoval jsem si v duchu.
Dokouřil jsem a vkročil z balkonu do obýváku. Máma už na gauči neseděla, asi šla do kuchyně nebo na záchod říkal jsem si. Chtěl jsem si jít vyčistit zuby, jít si lehnout, udělat se a usnout, protože jsem po práci cítil únavu.

Sáhnul jsem na kliku od koupelny a pootevřel dveře. Všiml jsme si, že se tam svítí a jak jsem dveře otevřel dokořán, naskytl se mi pohled, který mě zmrazil.
Přímo přede mnou, čelem ke mně stála máma a převlékala se do pyžama. Přišel jsem o několik vteřin pozdě, takže už na sobě měla kalhoty od pyžama. Neviděl jsem ji tak úplně celou nahou, ale vršek teprve držela v ruce.
Viděl jsem její prsa několik centimetrů od sebe. Nemohl jsem od jejich sexy dvorců a bradavek odtrhnout oči a stál v první moment jak opařený. Maminku to viditelně překvapilo, asi si myslela, že se zamkla.
Trhla sebou a vrškem od pyžama si chtěla zakrýt prsa.

Teď nebo nikdy, blesklo mi hlavou. Chytil jsem maminku oběma rukama za boky a hlavu přitiskl na její hruď.
V ústech jsem ucítil její bradavku. Byla teplá a tvrdá. Začal jsem ji dráždit jazykem a střídavě líbat. Maminka se snažila odtáhnout mi hlavu, ale neměla šanci, byl jsem doslova jak beran a měl větší silu.
„Ježiši Kriste, co to děláš, jseš normální?” vyhrkla ze sebe.
“Chci tě, strašně moc, jsi tak nádherná,” zašeptal jsem mamince do ucha a začal ji líbat od ramene nahoru přes krk až k ústům. Levou rukou jsem ji přitom držel pevně za zadek a pravou se snažil dostat na ňadro, kde si pořád držela vršek od pyžama.
Bránila se.
“Romane… okamžitě toho nech… ty ses snad zbláznil !” zvýšila hlas.
“Ano, jsem blázen, do tebe a už několik let,” řekl jsem na to a snažil se ji líbat na rty.

Odtahovala se, musel jsem zapojit obě ruce a chytil ji za hlavu, aby neuhýbala.
Vášnivě jsem ji líbal na rty a jazykem se snažil dostat do jejich úst. Občas se mi to i přes její odpor povedlo a naše jazyky se sem tam potkaly.
Snažila se mě od sebe odtáhnout a upustila vršek od pyžama. Teď už jsem měl cestu k jejím kozičkám skoro volnou. Čurák mi v kraťasech stál jako svíčka, cítil jsem obrovský tlak ve varlatech. Chytil ji oběma rukama za zadek a přitáhl ji k sobě.
Moje ztopořené péro narazilo na její pánev. Trošku jsem se zhoupnul v kolenech, aby ho cítila na své kundičce.

“Ne, prosímtě ne, tohle nemůžeš,” vykřikla zase, ale já už měl její levé prso ve svých ústech a jazykem jí laskal bradavku.
I přes její neznatelný odpor jsem cítil, jak jí bradavka tvrdne a zvětšuje se.
Střídavě jsem ji rukama hladil po zadečku, pak ji zase držel za boky, hlavou jsem pohyboval mezi jejími ňadry, hrudí a ústy a líbal ji všude, kde to šlo.
Její obrana už nebyla tak silná jako na začátku. Naopak se mi zdálo, že se jí to začíná líbit, i když pořád opakovala: “Ne… už dost… nech toho”.
Otočil jsem ji zády k sobě, takže teď jsme stáli naproti zrcadlu a já v něm mohl vidět její výraz v obličeji a zároveň i obě prsa, která si začala zakrývat rukama.
Objal ji zezadu za boky a snažil se přes její ruce dostat na obě prsa současně. V tu samou chvíli jsem ji začal líbat na šíji.
Zaklonila trochu hlavu a při pohledu do zrcadla jsem viděl, že má zavřené oči a trošku otevřená ústa a slyšel ji silněji dýchat.
Tohle se jí líbilo, takže jsem nepřestával a líbal ji dál. Jazykem jsem jí párkrát olíznul a polaskal boltec od ucha. Lehounce a potichu zaskučela a pořád opakovala to svoje: “Ne… ne”.
Uvolnila ruce a chytila se za umyvadlo a já konečně bez její obrany měl obě kozy ve svých rukách. Teď obě patřily mně a já je okamžitě začal drtit a mačkat, ale jen jemně, aby ji to třeba nebolelo.

Jak se držela umyvadla, byla trošičku v předklonu a moje péro se tak dotýkalo jejího zadečku. Rukou jsem si ho přes kraťasy stáhnul níž dolů, aby byl přesně mezi jejími oběma půlkami a cítila ho mezi nohama na své lasturce.
Začal jsem se pohybovat v kolenou, prostě jsem dělal pohyby jako kdybych byl v ní, akorát že ona i já jsme byli tam dole oblečení. Můj orgasmus na sebe nedal dlouho čekat a já začal stříkat do kraťasů. Cítil jsem, jak mi semeno stéká po stehnech.
Byla to taková dávka, že jsem měl na kraťasech zepředu obrovský mokrý flek.
Jak jsem byl na matcece nalepený, měla i ona od mého semene mokrou skvrnu na svém pyžamu.

Podíval jsem se na ni v zrcadle. Měla skloněnou hlavu a nic neříkala. Políbil jsem ji na rameno. Byl jsem nesvůj, co se teď bude dít.
“Promiň, promluvíme si o tom?” vysoukal jsem ze sebe.
“O čem chceš mluvit?“ odpověděla.
“Musím ti něco říct, už se na to dlouho chystám.”

Máma si znovu zakryla rukama prsa, jako bych teprve teď vstoupil do koupelny a překvapil ji, sehnula se pro vršek pyžama, obrátila se ke mě zády a oblékla se.
“Nebudeme o tom mluvit, ani mezi sebou, ani před nikým jiným. Tohle se nikdy nemělo stát. Zapomeneme na to, jako by se nic nepřihodilo,” řekla a já viděl v jejím výrazu chladnost.
Třásl jsem se a měl pocit úzkosti. Nechtěl jsem, aby tři minuty, které právě proběhly zničily všechno hezké, co mezi námi bylo.
“Nebuď na mě naštvaná, probereme to zítra v klidu.”
“Nejsem,” odpověděla, ale takovým tónem, ve kterém jsem ciltil naštvanost. “Jdu spát, ráno brzo vstávám, máme školení” utrousila ještě a odešla do ložnice.

Mě se honily hlavou černé myšlenky. Vykouřil jsem dvě cigára a šel si lehnout, ale nemohl jsem zabrat, pořád jsem na to myslel.
Místo toho, abych spokojeně usnul a nechal si zdát o své přitažlivé mámě, jsem měl strach, co se bude druhý den dít.
Zabral jsem až hodně po půlnoci.

Druhý den jsem se vzbudil kolem osmé, protáhl jsem se a jako bych zapomněl na předchozí večer.
Těšil jsem se na volno a víkend a měl po spánku čistou mysl. Asi po minutě mi blesklo hlavou, co se včera stalo. I když jsem to několik let chtěl a konečně se hnuly ledy, dostal jsem strach, že z toho bude průšvih.
Hlavou se mi honily myšlenky, že mě máma vyhodí z bytu a přestane se se mnou bavit.
Děsil jsem se toho, až se vrátí z práce a co bude následovat. Prožíval jsem krušné hodiny.
Až mi kolem jedenácté zazvonil telefon. Petra, ukázalo se na displeji. To je moje sestra, která bydlela daleko od nás. Rozbušilo se mi srdce.
Teď mě zjebe, co jsem včera vyváděl, že jí máma všechno řekla a budu mít ostudu před celou rodinou. Vzal jsem celej roztřesenej telefon a pozdravil.
“Ahoj, prosím tě, nemůžu se dovolat mamce, řekni jí, že přijedeme v neděli odpoledne na otočku na kafe a pro tu komodu a stavíme se na hřbitově.”

Ulevilo se mi, ale jenom na chvilku. Pokud ségra teď nic neví, tak to určitě praskne v neděli. Budou se spolu s mamkou bavit co novýho a máma ve slabé chvilce všechno řekne.
“Máma je na školení, asi to nemůže vzít,” řekl jsem.
Pak jsme chvíli klábosili jen tak o blbostech.

Přehrával jsem si v hlavě pořád dokola ten včerejší večer, bylo to krásný, nádherný, vzrušující, chtěl bych víc. Na druhou stranu jsem si vyčítal, že jsem to udělal.
Měl jsi se otočit, omluvit se, jít si lehnout a vyhonit si ho, jako jsi to dělal několik let.
Teď jsi všechno podělal, říkal jsem si.

Kolem poledne další telefon… maminka!
A sakra, řekl jsem si a rozbušilo se mi srdce znovu.
Nejistě jsem přijal hovor a řekl: „Ahoj.“
“Ahoj Romčo, máme teď přestávku na oběd, volala mi Petra, tak jsem jí teď volala zpátky a přijedou v neděli”.

Spadl mi kámen ze srdce, její hlas zněl stejně sladce jako vždycky, ani náznak včerejšího dostaveníčka v koupelně a následného jejího naštvání.
“Já vím, mluvil jsem s ní,” odpověděl jsem jí.
“Skočíš prosím tě do obchodu pro hranolky, ať to nemusím z práce táhnout z města?“ zeptala se.
“To víš že jo.”
“Tak jo, jseš hodnej, já budu kolem čtvrté doma, zatím ahoj.“

Postavil se mi, jenom jsem slyšel její hlas. Tak to snad bude všechno v pohodě. Ale promluvit si o včerejšku jsem stejně chtěl. Přemýšlel jsem, jestli to zahrát do autu a říct jí, že to byla jen momentální touha a chtíč, nebo ji říct pravdu.
Převažovala druhá možnost, když už se trápím tolik let, tak půjdu s pravdou ven.

Matka přišla něco před čtvrtou domů. Tvářila se jako vždycky, milá a usměvavá. Byla hezky nalíčená, ostatně jako vždycky, když někam šla a hezky voněla.
Pracovala v jedné firmě jako technoložka. Měla na sobě kostýmek se sukýnkou těsně nad kolena a černé punčochy. Několikrát ve svých představách jsem ji z těch punčošek svlékal.

Pochválila mě za nákup a za vysání celého bytu. Převlékla se a hodila prádlo do pračky.
Zeptal jsem se jí, jestli chce kafe a když řekla že ano, udělal jsem sobě i jí a sedli jsme si v obýváku.
Po asi desetiminutovce, kdy mi vyprávěla o školení, jsem vycítil, že je ta správná doba si promluvit.
“Nechci tě naštvat, vím že o tom nechceš mluvit, ale neprobereme ten včerejšek?“
“Jo, probereme. Musíme. Nemohla jsem z toho spát, jak jsem na tebe byla naštvaná. Přemýšlela jsem o tom docela dlouho a prostě vy chlapi jste takový, že když vidíte nahou ženskou, tak neudržíte svoje pudy. Beru to tak, že se to stalo, zpátky to nevrátíme. Musí ten tvůj chvilkový zkrat hlavně zůstat jen mezi náma, rozumíš Romi.“
“ No ale mami, on to nebyl chvilkový zkrat, já to plánoval už dlouho,” řekl jsem a vyrazil jsem jí tím dech.
“To si teď ze mě Romane děláš srandu, nebo to myslíš vážně?“ odpověděla přísně a trochu zvýšila hlas.
“Myslím to vážně mami. Já Ti to prostě musím říct, musím s pravdou ven, protože už nevím jak dál. Toužím po tobě už strašně dlouho, několik let. Bál jsem se ti to říct, nebo cokoliv udělat, až včera jsem se už neudržel a nevydržel to, když jsem tě viděl nahou”.

Dala hlavu do dlaní.
“Jseš nemocnej, měl bys jít k doktorovi. Víš, že je to incest ? Že je to trestný ?”
Přesně na tuhle otázku jsem čekal. Byl jsem za těch několik let, kdy jsem si tuhle situaci přehrával v hlavě, připravený snad na milion otázek a argumentů, jak je to špatné, že jsme měl na všechno připravenou odpověď.

Nebudu tady vypisovat celou naši konverzaci, byl to celkem dlouhý rozhovor plný emocí a některá témata jako že je to zakázané a trestný jsme probrali několikrát.
Stručně to shrnu. Řekl jsem mamince, že pokud by souhlasila s naším vztahem, zůstane to navždycky jen mezi námi. Ubezpečil jsem ji, že se tohle děje ve víc rodinách a prostě to jen nevyplouvá na povrch. Samozřejmě argumentovala svým věkem, že už sex nepotřebuje, pak že si nedokáže představit, že by měla spát se svým synem a několik dalších věcí.
Na všechno jsem měl odpověď.

Řekla mi, že si to představuju jak Hurvínek válku, že se luskne prstem a všechno jde, že je pro ni velká rána, co jsem jí právě řekl.
Zakončil jsem náš dialog asi takhle: “Já Tě rozhodně do ničeho nenutím, nebo nepřemlouvám, ani nevydírám. Jsem rád, že jsem se ti svěřil, že to konečně víš, dost se mi ulevilo, držel jsem to všechno v sobě hrozně dlouho. Pokud s tím nesouhlasíš, já to budu samozřejmě respektovat a budeme žít normálně dál jako do teď a ten včerejšek si necháme jako takovou třináctou komnatu.
V koutku duše ale doufám, že se rozhodneš udělat mě šťastným a splníš mi někdy můj velký sen. To rozhodnutí je čistě jenom na tobě, já jsem kdykoliv připraven.”
Tím náš rozhovor na tohle téma skončil. Trochu jsem litoval toho, že jsem si nesedl vedle ní a třeba ji u toho dialogu nezkusil občas pohladit, ale podle mě si hlídala, aby k tomu nedošlo, protože si sedla na gauč vedle spícího kocoura a na mě už nezbylo vedle ní místo.

Zbytek dne proběhl v takové komorní atmosféře. Ne že by matka byla naštvaná, ale asi jí to pořádně šrotovalo v hlavě, moc toho nenamluvila a šla celkem brzo spát.
A pak přišla sobota, den D, kdy se poprvé splnil můj sen.

Ale o tom bych se rozepsal až v další povídce, pokud samozřejmě budete chtít.

Autor

4.6 66 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Trochu naivní prvotina, ale věřím, že bude mít u čtenářů úspěch.

Talmann

Každá cesta začíná prvním krokem a každý spisovatel první povídkou. Obojí je těžké a možná klopotné, ale obojí se časem poddá. Trošku mi vadí napovídání budoucího děje, ale, sportovní terminologií řečeno, ten potenciál tam je. Hodně štěstí při dalším psaní.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x