Romance s maminkou 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Romance s maminkou

Vzbudil jsem se do říjnového sobotního rána. Venku bylo hnusně, pršelo, foukalo. Ze včerejších příjemných teplot bylo rázem pěkná kosa.
Přes dveře svého pokoje jsem slyšel, že máma je už vzhůru a vaří si vodu. Vstal jsem, hodil na sebe kraťasy a vyšel z pokoje. Matka si právě nesla ke stolu horký čaj a měla na sobě jen kalhotky a tričko.

“Romčo, budeš se muset podívat v ložnici na topení. Chtěla jsem si zatopit a nehřeje ani polovina radiátoru. Letím hned do horké sprchy.Koukni, jak jsem zmrzlá,” řekla a položila mi obě ruce na tváře.
Měla je studený jak psí čumák. Já poznal, že je jí zima podle něčeho úplně jiného. Pod tričkem neměla podprsenku a čudle jí stály jak sloupy.
“Dobře, na to topení kouknu. Když Ti byla zima, měla jsi přijít za mnou, bych tě zahřál,” zavtipkoval jsem.
Usmála se a odpověděla: “No příště to asi tak dopadne.”

Otočila se a poklusem odešla do koupelny dát si horkou sprchu.
Oči mi samozřejmě sjely na její pozadí. Prdelka se jí hezky kroutila, nevědět o koho jde, tak řeknu, že to je mladá holka, která sportuje. Hned jsem si vzpomněl na koupelnový zážitek ze čtvrtka, jak jsem měl svůj ocas mezi jejíma půlkama.

Mámě šly ty noci k duhu, jak včera, tak dnes, měla úplně jinou náladu, než se kterou šla spát.
Nasnídali jsme se, vzal jsem šroubovák a šel se podívat na topení.
Samozřejmě zavzdušněný.

Máma šla vedle k sousedce, která je stejně stará jako ona a bydlí sama, slyšel jsem je, jak si povídají u ní v obýváku přes stěnu naší ložnice.
Zapnul jsem topení naplno a šel sednout k počítači.
Asi za hodinu jsem přišel zpátky do ložnice a ta byla hezky vyhřátá, topení jelo naplno.
V tom zarachotily klíče v zámku a máma byla doma.

“Nějak brzo dneska.”
“Dana se odjíždí podívat na chalupu.”
Pousmál jsem. “Ta si teda vybrala počasí. No aspoň tady bude klid a nebude slyšet, jak čumí na porno až ke mně do pokoje přes dvě stěny.”
Máma se tomu zasmála. Samozřejmě jsem přeháněl, přes dvě stěny ne, ale párkrát se stalo, že v ložnici byly slyšet z její televize dost podivné zvuky připomínající soulož, takže to bylo jasné.

Vešla do ložnice a vykoulila oči.
“Tady je teplíčko, já věděla, že s tím něco uděláš, jsi šikulka,” a rukou mě pohladila po ramenu na znamení pochvaly.
“Co bych pro Tebe neudělal, klidně kvůli Tobě rozmontuju stěnu,” odpověděl jsem a udělal jsem to samé co ona, pohladil jsem ji po ramenu.
Zase se usmála.
“A co můžu udělat já pro Tebe?”
“Však víš,” špitnul jsem.

Upřeně se na mi podívala do očí.
Zpozorněl jsem, protože tenhle pohled rozhodně nevypadal jako včerejší vyřčení jasného NE.
“Něco se snad od včerejška změnilo?” zeptal jsem se jí a cítil lehkou šanci na zvrácení jejího rozhodnutí.
“Přemýšlela jsem celý zbytek včerejška a i přes noc. Zase jsem nemohla dlouho usnout, už podruhý po sobě kvůli tobě.”

Nejdřív jsem jí chtěl říct něco v tom smyslu, že doufám, že ji večer nenechám usnout vícekrát, protože budu s ní, ale nechtěl jsem dráždit hada bosou nohou. Každopádně měla něco na srdci a asi ji dělalo problém mi to říct.
“A na co jsi přišla?” vykrákal jsem ze sebe, protože mi nedočkavostí vyschlo v krku.
Zakroutila hlavou.
“Nech to být,” otočila se a chtěla odejít.

Chytil jsem ji za ruku.
“Počkej, nikam nechoď a řekni mi to.”
“Je mi to trapný, stydím se.”
Napětí by se dalo krájet, ve vzduchu viselo něco, v co jsem nedoufal ani ve snu, jen to teď neposrat a jít na to pěkně pomalu. Pořád jsem ji držel za ruku.
“Pojď, sedni si a řekni mi, na co jsi přišla. Já byl včera ve stejné situaci jako Ty, asi i horší, protože jsi nic netušila. Ale ulevilo se mi, taky se ti uleví.”

Sedla si na postel a já vedle ní. Byla viditelně nervózní.
“Dobře,” začala.
“Romi, mě těší, že se Ti líbím jako žena, to že o mě máš zájem i po fyzické stránce bylo pro mě nepřípustný.”
“Bylo?” přerušil jsem ji a položil jí svou ruku na koleno.
“Víš, já už mám svůj věk, táta a vy, moje děti, jste a byly pro mě vším. Teď když už táta není, se mi nechce hledat někoho nového, cizího, i když by jste to určitě pochopili. Už jsem stará, dovedu si představit, že už to do konce života nějak vydržím sama, bez chlapa. Je spoustu takových žen. Ale mám tě ráda, potom, co jsi mi včera řekl jsem pochopila, že jsi se asi hodně trápil a trápíš. Vím, jaké jsi měl problémy v mládí s holkama, když sis přivedl první děvče, byla jsem šťastná i za tebe. To, že ti ani jeden vztah nevydržel, mě mrzelo. Takže bych ti chtěla aspoň trošku pomoct.”

Je to tady, třináctá komnata se pomalu otevírá, říkal jsem si v duchu a hladil ji přes koleno.
“Neboj se mami, to nějak zvládneme, jsme na to dva,” vysoukal jsem ze sebe a rukou jsem postupoval výš a teď už přejížděl po jejím stehnu.
“Romi, nic ti neslibuju, je možný, že to prostě nedám a nedokážu překousnout to, že bych se s tebou měla vyspat. Bude to pro mě těžký.”
“Já to chápu mami, všechno bude dobrý, uvidíš. Udělala jsi mi moc velkou radost.”
“Ještě se neraduj, je možný, že to třeba hned v zárodku utnu, pořád si to nedovedu představit. Mám v sobě blok a vždycky pro mě něco podobného bylo tabu.”

Dal jsem jí ruku kolem pasu a přiblížil svou hlavu k její. Neuhnula, dobrý znamení. Naše rty se setkaly a následovalo pár lehkých polibků.
“Nebudu dělat nic, co by se ti nelíbilo, slibuju mami. Sama si řekneš, co můžu a co ne,” zašeptal jsem jí do ucha.
“Hlavně to Romane musí to zůstat jen mezi náma, rozumíš? Jestli se to nakonec opravdu stane a já se překonám, třeba to bude jen to jednou a dál už nikdy víc.”

Souhlasil jsem. I kdyby to bylo jenom jednou, jednou lepší než nic, říkal jsem si. A popravdě, byl jsem přesvědčený, že když už se to aspoň jednou povede, nezůstane jenom u toho. Nevydržíme kolem sebe přece chodit jenom tak.
“Kdy to spácháme?” zeptal jsem se a ruku přesunul z jejího pasu na zadeček.
“Vůbec nevím.”
“Nejlepší by to bylo asi dneska. Ta vedle není doma, aspoň nás nebude nikdo rušit. Zítra přijede Petra a další týden mám pracovní víkend. Co ty na to?”
“Tak jo, ale ne hned teď,” špitnula a chytila mě za loket u ruky, která se pohybovala po jejím pozadí.

Asi nemusím psát, že mi stál ocas už pěknou chvíli a udělal v kraťasech slušný stan.
Znovu jsem ji políbil, znovu se nechala, už to nebyla jen taková přátelská pusa, ale bylo to vášnivější. Poznal jsem, jak zrychleně dýchá. Sakra, ta musí být určitě nadržená!

Zkusil jsem vzít její ruku a položil ji na svůj trčící kolík. Už jen pocit, že má dlaň na mé chloubě bylo něco tak vzrušujícího, že jsem to zatím nikdy nezažil. Ucítil jsem, jak její ruka obepnula přes kraťasy můj penis a pomalu se začala pohybovat nahoru a dolů.
Ona mi ho honí!

Byl jsem v sedmém nebi, líbal jsem mámu na krk a na ústa, jazykem jí olizoval rty a opakoval jí, jak moc ji chci a jak ji miluju.
Její pohyby rukou v mém rozkroku byly rychlejší a rychlejší a já cítil, že přijde výstřik. Lehce jsem zavzdychal a pustil svou dávku spermatu ven. Horké semeno zaplavilo můj podbřišek několika dávkami.

Úplně mě dorazila, čekal jsem, že budu muset vyvinout iniciativu já, místo toho jsem měl za sebou ruční práci.
Políbila mě na rty, usmála se, vstala a beze slova odešla.
Lehl jsem si na záda a vstřebával právě skončený zážitek. Budu muset být dobrej, aby se to mámě líbilo a svolila ne jen k jednomu milování. Takže se nemůžu udělat tak rychle jako teď. A to mi ho jenom honila…

Šel jsem do koupelny, svlékl se a podíval do zrcadla. Chtělo by to dole oholit, i když jsem si nedělal naděje, že by z máminy strany došlo na kuřbu. Vzal jsem holicí strojek a při úpravě jsem tipoval, jaká bude ona mezi nohama. Zarostlá, upravená, vyholená ? Bylo mi to vlastně jedno…

Čas utíkal hrozně pomalu, na jednu stranu jsem se hrozně těšil, na druhou jsem cítil lehkou nervozitu, jak kdybych měl přijít o panictví. Máma dělala něco na notebooku a já se šel na chvilku po obědě natáhnout.

Usnul jsem a po probuzení kouknul na hodiny.
Půjdu se zeptat mámy, jestli nenastala hodina H.
Seděla v obýváku, nohy natažené na taburetce.
Klekl jsem si k ní, položil hlavu na její kolena a hladil ji po lýtku.
“Tak co, jak to vidíš, nechceš se jít natáhnout do ložnice a trošku se pomazlit?” zeptal jsem se.
“Půjdu se ale nejdřív vysprchovat,” řekla a zajela mi rukou do vlasů.
“To já taky, tak běž první mami.”

Když vyšla z koupelny, měla na sobě noční košilku, která jí končila lehce nad koleny. Přistoupil jsem k ní a objal ji. Moje ruce přejížděly po jejím zadečku a já cítil, že pod košilí má kalhotky. Podíval jsem se ji do očí a začal ji líbat.
“Jsi tak nádherná, strašně moc Tě chci.”
“Jsem Romi strašně nervózní.”
“Já si tě odnervózním, neboj. Běž zatím do ložnice, přijdu za chviličku za tebou.”

Vlezl jsem do sprchy, měl jsem v úmyslu nejenom se umýt a navonět, ale taky se udělat, abych potom déle vydržel. O další erekci jsem neměl obavy, už když půjdu do ložnice, bude mi stát určitě znova, až tak jsem byl na matku nadržený.
Netrvalo to zase moc dlouho a moje semeno stříkalo do puštěné vody ve sprše.
Vzal jsem na sebe župan a vydal se za svou vysněnou ženou. Snad milionkrát jsem ve svých představách takhle šel, teď to byla skutečnost.

Máma ležela v posteli, zakrytá peřinou až po bradu.
“Je ti zima?”
“Trošku jo.”
“Tak mě pusť k sobě, slíbil jsem ti přece, že tě zahřeju.”

Nadzvedla trochu peřinu a já vklouznul vedle ní.
Otočila se čelem ke mně a nějakou dobu jsme jen tak vedle sebe leželi, přitom jsem ji pod peřinou hladil po noze. Měla je hezky hladké.
Pak jemně zakroutila hlavou.
“Pane bože, co to vůbec děláme? Tomu bych nikdy nevěřila,” zašeptala.
“Děláme to, co oba chceme.”

Vjel jsem jí rukou pod noční košili a dostal se k jejím kalhotkám. Hladil jsem a mačkal její pevný zadeček. Měli jsme hlavy pár centimetrů od sebe a následovalo pár polibků, od těch normálních na rty až po ty vášnivější. Jazykem jsem jí přejížděl přes rty, občas otevřela ústa a naše jazyky se setkaly.
Začalo mi být pod tou peřinou celkem teplo.
“Posaď se miláčku,” řekl jsem.

Sedla si do tureckého sedu, já hned obkročmo za ni.
“Sundám ti tu košilku jo?”
Aniž bych čekal na odpověď, chytil jsem její noční košili zespodu a pomalu ji vyhrnoval výš. Dala ruce nahoru, abych ji mohl svléknout. Měla na sobě červené krajkové spodní prádlo.
Rozvázal jsem šňůrku od županu a zezadu se na maminku přitiskl. Můj ztvrdlý čurák narazil do její bederní páteře.
Odhrnul jsem jí vlasy z ramen a začal líbat její krk a šíji.
Cítil jsem kokosovou vůni z jejího sprcháče. Lehce se prohnula, ruce mi položila na kolena a jemně vzdychla.

Tohle se jí líbilo, to jsem poznal už v koupelně předevčírem, takže jsem nepřestával a pokračoval v polibcích. Stisk jejích rukou na mých kolenech naznačoval, že jí to dělá moc dobře.
Hlavně nikam nespěchat.
“Můžu ti sundat podprsenku?” zašeptal jsem jí do ucha a jemně ji kousnul do lalůčku.
“Jestli to zvládneš?” zasmála se a pootočila hlavou směrem k té mé.
Začali jsme se vášnivě líbat a po paměti jsem nahmatal zapínání u podprsenky. Rozepnout se mi podařila hned, i když se mi, přiznám se, ze všeho toho vzrušení klepaly ruce.

Podprsenka sklouzla mámě z ramen a ona si dala instinktivně ruce na prsa.
“Copak tam dělají ty ruce?”
“To aby jsi mi je nevykoukal.”
“Koukání bude to poslední, co s nimi chci dělat.”

Postavil jsem se vedle postele, župan pořád na sobě, ale rozvázaný, takže byla vidět jenom moje hruď, břicho a dole vyčuhoval kousek penisu a celý žalud ztopořeného péra.
Župan letěl hned na zem.
Stál jsem před svou matkou tak, jak mě příroda stvořila. Čurák z té nadrženosti trčel nahoru, žíly na něm byly naběhlé.
Máma se na mě podívala, prsa pořád skryté napůl v podprsence, napůl ve svých rukách, lehla si na záda, přikryla se a podprsenku odhodila na druhou postel.

Vklouzl jsem za ní a rukou jsem pod peřinou nahmatal její kozičky. Jemně jsem je mačkal a prsty přejížděl přes bradavky. Měla je velké a tvrdé.
Moje hlava se přesunula na její prsa a já je začal líbat, olizovat a jemně sát. Mamince se to líbilo, chytila mě za hlavu a začala mě po ní hladit, přitom občas potichoučku vydávala pomalé vzdechy.

Zvedl jsem se na rukách a líbal ji na rty.
“Líbí se ti to aspoň trošku?”
“Blázínku.”
“Takže ano?”
“Kdybych byla kočka, předla bych.”

Dostal jsem na ni ještě větší chuť. Po dalším zastavením na prsou moje ruka zajela mezi matčiny nohy a po krátkém škádlení přes kalhotky je stáhla ke kolenům.
Nebylo na co čekat, pravou rukou jsem se seznámil s jejími chloupky a dotkl se máminy štěrbinky, nejprve jen lehounce hladil a hladil, ale potom jsem v čím dál větším roztoužení zajel ukazováčkem hlouběji a nahmatal jsem poštěváček a začal jej pomalým pohybem dráždit a laskat. Pak můj ukazováček zajel dovnitř celý.
“Můžu přidat ještě jeden prst ?” zeptal jsem se.

Máma jen přivřela oči a jemně kývla hlavou na znamení souhlasu, takže do její štěrbinky přišel na návštěvu i prostředníček.
Její dírka vlhla a maminka začala sténat. Ucítil jsem její ruku na svém klacku.
Užívali jsme si to viditelně oba dva, protože jsme takhle vydrželi nějakou chvíli.
“Strašně tě chci mami.”
“Tak pojď, ale prosímtě opatrně a pomaličku.”

Moje tělo se přetočilo na ni. Přiložil jsem ocas na vstup do kundičky a zatlačil. Šel tam naprosto sám a po druhém zatlačení matčina dírka polkla můj klacek úplně celý. Vyjekla.
“Dobrý?”
“Panebože, je tak velkej, že ho cítím snad až v krku.”

Začal jsem lehce přirážet, tak jak chtěla. Máma potichu vzdychala a její kundička vlhnula čím dál víc.
Kozičky se jí každým přírazem přelévaly ze strany na stranu.
I když jsem se těsně před tím udělal v koupelně, byl jsem tak vzrušený, že by nebyl problém znova stříkat.
A to jsem nechtěl, jakmile jsem cítil, že mi začíná tepat v kládě a blíží se výstřik, vytáhl jsem ocas z matčiny kundičky a přisál se ústy na její prsa.
Až největší vzrušení opadlo, znova jsem zabořil klacek do míst, které pro mě bylo celý život zamčeno.

Pořád jsem mamince něco šeptal, jak je krásná, jak jsem na tohle čekal tolik let. Ona neodpovídala, jen slastně a potichu vzdychala a občas řekla to svoje “panebože”.
Zvedla nohy a trochu si přitáhla kolena směrem k sobě.
Chytil jsem ji za nohy a začal přirážet, rychleji než předtím. Začala silněji hekat. Její chodidla jsem měl kousek od hlavy, vzal jsem to pravé do ruky a začal jí cucat prstíky.
“Ty blázínku, co to děláš ?”
“Zbožňuju tvoje nohy,” řekl jsem a nepřestával jí cucat a líbat chodidlo, prsty a nárt.

Tím druhým mně, k mému překvapení, začala přejíždět přes bradavku. Byl jsem z toho hotovej. Tohle a její stále rychlejší a silnější sténání mě vzrušily na maximum.
Chytil jsem matku oběma rukama kolem pasu a začal ji divoce šukat. Každým přírazem o sebe naše těla hlasitě pleskaly.
A pak to přišlo.

“Ano… ano… pojď… ještě “ cedila mezi zuby a začala se kousat do rtu, aby aspoň trochu potlačila stále silnější vzdychání.
Prohnula se v zádech, jednou rukou mačkala prostěradlo a druhou rukou se mě snažila držet za zápěstí. Nestačil jsem se divit, její kundička pulzovala a tekla.
Udělala se.

Tohle jsem absolutně nečekal, přál jsem si, aby tohle nikdy neskončilo, ale moje nadrženost byla proti a můj orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat.
Vytáhl jsem z mokré díry čuráka těsně před výstřikem a první kapky semene, které z něho vyletěly skončily na máminých vlasech vedle jejího ucha. Další vlny spermatu postříkaly hrudník, prsa, břicho, něco zůstalo i na chloupcích u kundičky.

Leželi jsme vedle sebe mlčky, nehnutě a odpočívali, slyšet bylo jen naše hluboké oddychování.
“Ty jsi mě teda zmaloval,” prolomila mlčení a pozorovala svoje zcákané tělo.
“Aspoň vidíš, jak moc jsem tě chtěl.”
“To jen tak neutřu, chce to sprchu. Jdeš se mnou?”
“O tom nepochybuj.”

Ve sprchovém koutě bylo tak akorát místo pro dva, takže jsme byli nalepení na sobě.
“Líbilo se Ti to aspoň trošičku?” zeptal jsem se mámy, když proud vody ze sprchy skrápěl naše těla.
“Myslíš, že bych držela, kdyby ne?” odpověděla a šibalsky se na mě usmála.
Chytil jsem ji pevně za zadek a přitáhl k sobě. Čurák už mi zase trčel jak kdyby nebyl ukojen dlouhou dobu a žalud se dotýkal lehce ochlupeného Venušina pahorku.

“Takže můžu doufat, že to nebylo naposledy a občas si to rozdáme?”
“Nemluv tak, nejsem žádná lehká holka,” pokárala mě, ale zároveň jsem ucítil jednu její ruku, jak hladí kořen penisu a druhou, která přejížděla po varlatech k šourku.
“Promiň, to mi ujelo, jsem z Tebe úplně hotovej a nevím co mluvím.”
Pohledem zkontrolovala mou erekci.
“To vidím.”
“Ty bys ještě chtěl, viď?”
“Chtěl, ale netroufám si o to znova říct, když jsme před chviličkou skončili.”
“Nemůžeš na mě tak spěchat Romi, pro teď to stačilo, ale pomůžu ti od toho jinak, jestli ti to bude stačit,” řekla a žmoulala tvrdé péro ve své ruce.
Takže ruční práce, řekl jsem si. Proč ne.
Jenže máma zastavila vodu a dřepla si. Ucítil jsem její jazyk, jak mi přejíždí po žaludu. Jezdila s ním mezi uzdičkou a předkožkou.
“Ano,” zasténal jsem a můj klacek zmizel v máminých ústech.
Užival jsem si její pomalé pohyby, do extáze mě dostávaly její zuby, kterými mě občas přejela přes žalud.
Moje ruce sevřely matčinu hlavu, pokusil jsem se v rozrušení strčit ho hlouběji, ale dostavil se dávící reflex.
“Tak hluboko ne, máš ho moc velkýho.”

Z pusy jí stékala slina, utřela ji a znovu si vzala kolík do svých úst.
Byl jsem blahem bez sebe, cítil se jako král, příjemné brnění mi procházelo celým tělem. Máma zrychlovala, střídavě mého čuráka kouřila a honila, vyplázla jazyk a několikrát jím oblízla žalud a pak zase zmizel v její puse. Tep zrychloval, srdce jsem měl až v žaludku a cítil jsem blížící se vyvrcholení.
“Aaaaaa… joo… už budu… už budu.”
Chytil jsem svoje péro do ruky těsně před výstřikem, matka byla pořád v dřepu, držela si rukama obě prsa a já pochopil, že to je výzva, abych jí postříkal prsa.
Dávka semene byla opět hodně bohatá a z hrudi a prsů stékalo se zbytky kapek vody na zem sprcháče.

Máma se postavila vedle mě a znova pustila vodu, která nám začala téct na hlavu.
Objal jsme ji. Přitulila se ke mě a něžnými polibky jsme se uklidňovali z právě skončeného dobrodružství.
“Tohle bylo něco úžasnýho mami.”
“To máš za odměnu, jak jsi mi to předtím hezky udělal.”
“Takže jak dál?” zeptal jsem se a jemně ji kousnul do rtu.
“Neboj, nějak to skloubíme dohromady, abychom si vyhověli a byli oba spokojení. Hlavně to musí zůstat navždy jen mezi námi, jasný ?”

Ten večer jsem usínal a v hlavě neměl nic jiného než dnešní den. Během jednoho odpoledne se mi splnil dlouholetý sen a bylo zaděláno na zajímavé pokračování.
Nemohl jsem se dočkat.

Autor

Navigace v seriálu<< Romance s maminkou 01
4.7 57 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zmrdnadruhou

Těším se na 3 díl

1
0
Would love your thoughts, please comment.x