Otisk ruky

Světla zablikala a výtah se zastavil. V chabém osvětlení se na kovových dveřích objevil matný otisk ruky. Při bližším pohledu to byl otisk ženské dlaně. A o kousek vedle byl ještě jeden, takže obě ruce.

Otisky obou rukou? Co se tady stalo? Co se tady odehrálo?

Do výtahu nastupuje mladý zamilovaný pár. Drží se za ruce a tiše si šeptají. Ještě než se stihnou zavřít dveře, vášnivě se líbají. On svírá ve svých dlaních její zadeček, ona ho na oplátku tiskne k sobě. Jeho ruka zajíždí pod okraj sukně, kde nachází jen kůži. Ani když prsty prozkoumává úžlabinu mezi půlkami nenachází žádný kousek látky.
„Ty nemáš kalhotky,“ fascinovaně konstatuje.
„Nemám,“ odpovídá mu a hned se opět hladově přisaje na jeho ústa.

Vzrušuje ho to, že nemá spodní prádlo a je svolná ke všemu…
„Otoč se,“ zavelí hlasem plným vzrušení a chtíče.
„A co když ne?“ škádlí ho.

Jen se usměje. Chytne ji v pase a vědom si své fyzické převahy ji otočí a přitiskne ke dveřím výtahu. Opírá se o dveře oběma rukama.
„Vyšpul zadek,“ velí dál.
Tentokrát bez odporu poslechne a v mírném předklonu na něj vystrčí svou zadnici, na kterou je patřičně pyšná.
Vykasá jí sukni a prsty zkouší její připravenost.
Ta situace je oba vzrušuje, i ona je dostatečně vlhká. Trochu ucukne, když do ní prudce až neurvale zarazí dva prsty.
„Pořádně vystrč,“ napomene ji a přitom jí pleskne dlaní přes obě půlky tak, až na zanechá rudý otisk dlaně na bělostné pokožce.

Ona stiskne rty v návalu vzrušení a poslechne. Má to ráda trochu tvrději a oba to vědí. Vrzne zip a už cítí, jak se do ní noří tvrdý úd, jak si razí cestu jejími útrobami, jak ji roztahuje. Vychutnává si ten pocit prvního zásunu, kdy její kundička roztahuje a přizpůsobuje pronikajícímu nástroji.

On pevně svírá její boky a razí si cestu úzkou štěrbinou. Konečně je uvnitř celý. Přesouvá jednu ruku vzhůru, vyhrnuje triko, v dlani pevně svírá její ňadro a mezi prsty drtí bradavku. Ozve se bouchnutí vchodových dveří. Trochu to zchladí jejich vzrušení.
On konečně zmáčkne tlačítko nejvyššího poschodí. Výtah se se zhoupnutím rozjíždí. On stále uvnitř ní, oba tak pocítí rozjetí zdviže. Už na nic nečeká, ostatně času není nazbyt.
Prudkým rychlí přírazy ji vyšukává, jejich hekání se nese celou kabinou a určitě i ztichlými patry kudy projíždí.
„Dělej, stříkej,“ povzbuzuje ho, sama na pokraji orgasmu.

Rukou zabloudí do jejího klína a zkušeně nahmátne klitoris. Několikrát ho stiskne, zakrouží na něm prsty a ona se začíná svíjet v nastupující orgasmu. Kundička svírá péro, masíruje ho se stále se zvyšující intenzitou. Ani on to už nemá daleko k vrcholu. Naposledy přirazí. Klacek sebou začne škubat a chrlí bílou záplavu.
Výtah zastavuje a dveře se otevírají zrovna ve chvíli, kdy on se zapíná a ona urovnává sukni, naštěstí na chodbě nikdo nestojí.

Nebo to bylo všechno jinak?

Slečna se vrací do podnájmu z oslavy svých osmnáctých narozenin. Hlavou se jí honí vzpomínky na celý večer. Jak si z ní opět kamarádky utahovaly, že nemá žádného chlapa. Panna už nebyla, to všechny věděly, ale že by roztáhla nohy před každým, kdo se namane, to také ne. Měla své standardy a nechtěla z nich slevovat. I tak byla mezi nimi terčem přátelského posměchu a škádlení. A dnes to vyvrcholilo.

Slavilo se, popíjelo a byly dárky. Holky přinesly velkou krabici.
„To máš od nás dohromady.“
„Děkuju.“
„To víš, chlap se tam nevešel, navíc takovýho jakýho chceš ty, bysme asi nesehnaly.“
„A co v tom je?“
„Tak to rozbal a uvidíš.“
„Fajn,“ souhlasila a pustila se do rozbalování.

Ve velké krabici byla spousta dalších menších. Postupně je z krabice vyndávala před sebe na stůl. Vzala první a strhla z ní papír. Objevil se vibrátor. Holky se začaly chichotat a ona sama se začala červenat.
„Jen dál, pokračuj,“ povzbuzovaly ji.

Tak pokračovala a erotické hračky na stole se množily – k vibrátoru přibyly  Venušiny kuličky, anální kolík i vibrační vajíčko.
„Hele, to neznám,“ ozvala se jedná z kamarádek a hrábla po vajíčku a začala ho zkoumat, „jak to funguje?“
„Normálně, jen místo dálkového ovládání máš mobil. Stáhneš si appku, propojíš to a už to frčí, teda vibruje. Výhodou toho je, že to má spoustu režimů. A jeden z nich reaguje i na hudbu.“
„To jako, že ti to vibruje podle toho co přehráváš?“
„Jo, a taky podle toho, co zachytí mikrofon telefonu.“
„Bomba, to chci!“
„Nic, to je moje. Daly jste mi to,“ prohlásila rozhodně oslavenkyně, „ty máš chlapa.“
„Tak doufám, že dáš aspoň vědět, jak to funguje až to vyzkoušíš.“
„Hmmm…“
„Nedělej se a udělej se…“ zasmály se všechny.
„Tak to zkus, ne? Skoč si na záchod.“
„No jasně, chceme vědět, jak to funguje.“
„Já nevím.“
„Nestyď se.“
„Já se nestydím.“
„Jen aby. Hele já mám teď třeba v sobě kuličky.“
„Kdybys nekecela.“
„Fakt, nekecám. Jsou super, sice jen dráždí a vzrušujou, ale potom doma je to jízda. Jsem tak nadržená, že na to musíme hned vlítnout.“
„Ten tvůj musí být v sedmém nebi, ne? Když ho takhle vlastně znásilňuješ.“
„To jo, proč myslíš, že mě s váma pouští. Pod podmínkou, že budu mít kuličky. Jednou jsem to měla i s kolíkem v zadku.  To bylo taky super. Ale tohle vajíčko by bylo jeho sen, mohl by mě vzrušovat a udělat i na dálku…“ zasnila se, „takže jestli to nechceš, já to beru.“
„Nic, je to moje, “ prohlásila, sebrala krabičku a zvedla se od stolu.
„Nezapomeň ho zapnout,“ volaly na ní od stolu.

Na toaletě ho chvíli zkoumala a nakonec ho do sebe zasunula. Chvíli si musela zvykat na vyplněnou kundičku, ne že by doma nemasturbovala, ale tohle bylo jiné, chvíli se bála, že by z ní mohlo i vypadnout, ale natáhla si kalhotky a kalhoty a bylo po starosti. Vrátila se zpátky ke stolu.

„Tak co?“ vyzvídaly.
Odpovědí bylo jen pokrčení ramen.
Nainstalovaly aplikaci a holky si hned začaly předávat její telefon. Zkoušely, jak to funguje. Naštěstí se uměla docela dobře ovládat, i když i tak jí občas uniklo zasténání mezi sevřenými rty.

„Jste blbý nebo co?“ rozčilovala se nad tím, co prováděly. Rychle se natáhla po svém telefonu, nahrnula hračky do krabice a za hlasité smíchu se rychle vydala domů.
Otevřela dveře a nastoupila do výtahu.

V tom jí začal zvonit v kabelce telefon. Společně s telefonem se rozvibrovalo i vajíčko. Cítila, jak rychle kmitá uvnitř ní. Jak se vrtí. Vlhla vzrušením a cítila, jak se rychle blíží k orgasmu. Roztřesenou rukou s hrabala v kabelce, aby vylovila ten zatracený telefon. Sotva se k němu dostala, přestal zvonit. Ustaly i vibrace.
S úlevou si oddechla, přestože to měla už na krajíčku. Na druhou stranu, mohla to dodělat v klidu doma. Vytáhla z kabelky klíče místo mobilu.
V tom se telefon opětovně rozezvonil. Vykřikla překvapením i rozkoší. Křížila nohy a rukama se musela opírat od dveře výtahu.

„AAaaahhhh…“ vykřičela do tiché kabiny svůj orgasmus.
Výtah se zastavil a ona mohla konečně domů, jen trefit se klíči do zámku jí moc nešlo.

Nebo snad šlo ve výtahu úplně o něco jiného? Třeba nějaká žena jen pospíchala a ve výtahu si upravoval boty a u toho se opřela. Kdo ví?

Autor

4.7 50 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělá povídka a fantazie. Co si člověk nedomyslí když vidí jeden otisk ruky. Skvělá práce.

Bbob

skvěle popsáno, hlasuju za to, že je to všechno čistá pravda a nic než pravda, rozhodně lepší, než kdyby nějaké důchodkyni upadla hůlka 🙂

harai

Musel jsem se vrátit k téhle povídce, abych vzdal hold autorovi. Nenásilná, jemná erotika, která zdobí jeho díla mě vždycky zahřeje u srdce. Přiznávám, že tohle napsat nedokážu, případně by to působilo nuceně.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x