Nuda v Brně 02B

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Nuda v Brně

Nečekané milostné vzplanutí sourozenců ve vlnách „Brněnského moře“ by většinu lidí přinejmenším překvapilo, ty puritánsky založené pak dokonce „šokovalo“ a „znechutilo,“ ať už těmi slovy myslí cokoliv. Petr i Dominika však byli překvapeni pouze tím a divili se pouze tomu, že ve skutečnosti nebyli vůbec překvapeni a ničemu se nedivili. Přestěhovat se do cizího města, daleko od všech známých tváří, mělo pro oba neocenitelnou výhodu. Nemuseli svoji fyzickou náklonnost skrývat.

Do hranice společenské přijatelnosti, i malý kousek za ní, si mohli veřejně dovolit cokoliv, aniž by museli mít obavy z odhalení zakázané lásky. Nyní již jen nevypadali jako párek milenců, už jím opravdu byli. Jediné, co si museli hlídat, bylo, aby náhodou před někým „neujeli“ a nepoužili pořád ještě pevně zakořeněné oslovení „brácho,“ nebo „ségro.“

Tohle léto si užívali víc, než kterékoliv předešlé. Brno a okolí rozhodně nebylo místem, kde by nebylo kam zajít a co dělat. Nešlo zde samozřejmě jen o sex, ačkoli ten se pro oba stal kratochvílí velmi oblíbenou a skoro každodenní. Ať už šlo o návštěvy barů a restaurací, výlety po četných pamětihodnostech, koupání, samozřejmě už výhradně jen nahoře i dole „bez,“ nebo třeba jen o romantické večerní procházky po hradbách kolem Petrova.

Dvojčata měla množství společných koníčků a zájmů, ale sex byl už od jejich vodního dobrodružství vždy až na prvním místě. Jak ale s nemalým překvapením zjistili, tak doma v soukromí, za dveřmi pokojíčku, je to vlastně ani moc nebaví.
Ne, že by některý z nich byl vyloženě exhibicionista, ale v jednom se velmi brzy shodli. Totiž v tom, že sice nechtějí, aby je někdo takříkajíc „načapal,“ ale oba šíleně rajcuje představa, že tu taková možnost je. Volbu míst pro, někdy něžné milování a jindy bohapusté šukání, proto této své libůstce plně podřizovali.
Právě tak tomu bylo i onoho „osudného“ dne.

„Peťo, já bych měla dneska hroznou chuť na trošku romantiky v přírodě, co bys řekl na takový malý piknik? Nevíš, kam se dá vyrazit?“
Petrovi se sestřin návrh opravdu líbil. Sluníčko, zpěv ptáčků a pohostinná náruč měkké trávy, která by oba milence laskavě přijala. To bylo skutečné lákadlo. Návrh, který se dal jen těžko odmítnout.
Proto vážně zapřemýšlel, kam by mohli vyrazit. Aby to nebylo moc daleko, aby tam bylo hezky a byl tam klid.
„Co takhle Mariánské údolí? Pár stanic osmičkou do Líšně, pak kousíček autobusem a za chvíli jsme v krásné přírodě, v lesíku si natáhneme deku a…“
Bratr sice větu nedokončil, ale sestřička si uměla velmi dobře představit, co po tom „a“ následuje.

Petr s Dominikou na sebe hodili trochu sportovnější oblečení, do tašky dali deku a nějaké jídlo.
O málo víc než půlhodinku potom, vstupovali do míst, kde jejich kroky tlumil mechový polštář a civilizační zvuky vystřídal zpěv ptáků a bzukot včel.
Vystoupali lesní pěšinkou do stráně, město zanechávajíc daleko za zády. Zvědavé ruce bloudily v tajných zákoutích sourozeneckých těl a začínalo být jasné, že nahromaděné napětí musí být urychleně uvolněno, protože jinak by neviditelné jiskření mezi nimi hrozilo zapálit les.

Taška s věcmi upadla na zem, následovaná okamžitě dívčiným tričkem. Zbývajících pár kousků oděvu z obou mladých těl se najednou válelo porůznu v trávě, která rostla mezi kmeny vzrostlých buků.
Na cokoliv, co by třeba jen připomínalo předehru, nebyl čas ani trpělivost u žádného z obou nadšenců. Dominika se zapřela rukama o hladkou kůru nejbližšího stromu a pořádně vyšpulila svůj překrásný zadeček. Petr vnikl do otevřené kundičky jediným prudkým útokem. Bylo to skoro, jako kdyby měla Dominika místo dělohy silný magnet, jehož opačný pól se nacházel na špičce Petrova, krví nalitého žaludu. Dívčino tělo bylo náhle slabé. Nedokázala se udržet dále na nohou a padla bezvládně do trávy, připomínajíc téměř hadrovou panenku.
Bratr se na svoji sestřičku sesul a pokračoval v útoku. Dominika dokázala pouze mírně rozevřít stehna a vychutnávat si tu úchvatnou rozkoš.
Nahá těla milenců byla díky vysoké trávě a hře světla pronikajícího mezi listy stromů téměř neviditelná a ani oni své okolí téměř ani nevnímali. Vinou toho si hned nevšimli, že už nejsou na místě sami.
„Není to blbý, Dane? Co když nás tady někdo nachytá?“ zaznělo skoro z bezprostřední blízkosti za blízkým keřem.

Dvojčata rázem ztuhla a okamžitě vystřízlivěla z milostného omámení. Nemohli se splést, skutečně to byl hlas jejich vlastní matky!
„Vždyť tady nikdo není, čeho se pořád bojíš? Ty už jsi skoro jak ty mladé pipiny.“
Petr neměl odvahu zvednout hlavu a podívat se, zatímco Dominika měla oči pevně zavřené a najednou úplně zbledla.
Ani druhý hlas jim nebyl neznámý, šlo o jednoho z jejich nových spolužáků!
Je možné aby…  s jejich mámou?… To přece není možné, to není normální aby…

Vzduch byl prosycen vůní parfému smíšenou s odérem ženského vzrušení. Petr slyšel šustění odkládaných svršků a milostné vzdechy. Snažil se uvažovat pokud možno racionálně. Jak se odtud nenápadně vytratit? Jak udržet vlastní tajemství a respektovat to mámino?
Přece o nic nejde. Má přece také právo na nějaký úlet, když už tak dlouho neměla stálejší známost. A že je to s klukem v jeho věku? Vždyť to je aspoň legální, na rozdíl od incestu.
Jenže…

Jeho sestra to zřejmě viděla úplně jinak. Než s tím mohl Petr cokoliv udělat, vyskočila Dominika z trávy jako čertík z krabičky.
„Mamíííí! Jak můžeš! Padej od ní, ty jeden úchyle!“
Z očí Dominice sršely blesky, když tloukla pěstičkami do spolužáka Dana a snažila se ho stáhnout z naprosto šokované matky.
„Zdeno, co to jako… co se to? Ona je jako tvoje dcera a…?“
Petr věděl, že se dále už skrývat nemůže. Když už ostuda, tak pořádná.
Zvedl se, sám samozřejmě nahý, aby odtrhl svoji běsnící, nahou sestru, bušící pěstmi do nahé matky, za šokovaného pohledu nahého spolužáka.

Dominika se konečně uklidnila a hanbou dočista zrudla. Čtyři páry očí na sebe šokovaně zíraly. Dlouho nebyl nikdo schopen slova. Trapné ticho prolomil Petr. Reagoval naprosto nečekaně tím, že se rozesmál na celé kolo.
„No my jsme teda rodinka! Je tohle to vůbec možný?“
Postupně ve smích propukli i ostatní tři naháči. Nebylo nutné nic vysvětlovat. K čemu došlo, bylo všem jasné. Smích uvolnil veškeré trapné rozpaky a náhlé pochopení plného rozsahu ostudy paradoxně způsobilo, že všem najednou přestalo být trapně. Opravdu si nemají co vyčítat a nad čím se pohoršovat.
„To teda jste, úžasná famílie, to kdybych někomu řekl, stejně by mi nevěřil.“
Dan se, jako jediný nepříbuzný, se asi bavil ze všech nejvíce.
„Hele, všichni čtyři jsme sem přišli šukat, ne? Co to třeba zkusit ve čtyřech?“

Zdena, matka dvojčat, svému mladičkému milenci vlepila facku, ale okamžitě na to ho začala vášnivě líbat.
Sourozenecká dvojice nedokázala zůstat stranou a i Petrův jazyk se pustil do důkladného vyšetření ústní dutiny drahé sestřičky.
Nikdo s účastníků by nedokázal říct, jak k tomu přesně došlo, ale po chvíli se Dominika líbala s Danem a Petr se Zdenou. Někdo z nich, později ani nedokázali říct kdo, konečně v trávě roztáhl deku, na které všichni čtyři spočinuli.

Mládenci si své partnerky znovu vyměnili. Zatímco dvojčata se navzájem uspokojovala v šedesátdevítce, osedlala si jejich matinka Dana, ležícího na zádech. Ve zběsilém tempu ho doslova ždímala. Zralá, dlouhodobě zanedbávaná žena se proměnila doslova v sexuální mašinu.
Vydávala hlasité, neartikulované skřeky a na Danově nástroji nadskakovala takovou rychlostí, že dvojice připomínala spíše šicí stroj, než milující se pár. Mladík nedokázal odolávat dlouho. Sotva se Zdena pořádně rozjela, vzepjal se pod ní a naplnil ji svou žhavou lávou.
Neukojená žena zavyla jako raněné zvíře. Seskočila ze svého, dočasně nepoužitelného, milence a skoro násilně se vtlačila mezi vlastní potomky. Slovní spojené „milostný trojúhelník“ tím dostalo zcela nový rozměr.

Trojice byla vzájemně propojená tak, že každý se věnoval každému. Bratr orálně dráždící sestru tvořili dvě strana trojúhelníka, třetí strana pak byla tvořena matkou, která byla nabodnuta na synově penisu a zároveň se líbala s dcerou.
Budili takový dojem dokonalé sehranosti, že Dan nedokázal vůbec uvěřit, že tohle nepraktikují běžně.
Překvapením oněměl a zíral na to divadlo s otevřenou pusou. Výjev ho nemohl nechat chladným dlouho a krev se mu začínala znovu hromadit v těch správných místech.

Geometrický obrazec se rozpadl teprve poté, co všichni tři dosáhli vrcholu, dokonce téměř současně.
Dominika pod náporem šikovného bratrova jazyka a Zdena poté, co její pochvu zaplavila dnes již druhá dávka semene. Celá čtveřice potřebovala okamžik na zotavení, ale stačila skutečně jen kratičká chvíle.

Nové rozestavení vypadalo tak, že matka s dcerou klečely na všech čtyřech. Byly hlavami k sobě a vášnivě se líbaly. Ke každé s žen zezadu přiklekl jeden z chlapců a se vší vervou do nich bušili.
Petr si bral Dominiku a Dan Zdenu. Protože oba představitelé mužské části skupiny před okamžikem stříkali, měli teď podstatně větší výdrž. Svého dosáhli teprve poté, kdy už měla matinka za sebou další orgasmus a její dcerunka dokonce dva.

Všichni čtyři byli dokonale vyčerpaní. Vyčerpaní, ale neskutečně šťastní. Poté, co odeznělo vzrušení, se znovu vrátily předchozí rozpaky.
To, co před okamžikem proběhlo, se zdálo až příliš neuvěřitelné na to, aby to byla pravda. Nikdo nevěděl co pod dojmem předchozích událostí říct. Podvědomě tušili, že by bylo lepší mlčet.
V tichosti se oblékli, seděli proti sobě na dece a bylo jim všem stále trapněji.
„Nemáte někdo náhodou hlad?“ pokusila se Dominika přerušit trapné ticho. „Nachystala jsem nějaké menší občerstvení, než jsme z bráchou to… vyrazili sem.“

Během společné likvidace obložených chlebů se celá čtveřice, z níž tři tvořili nejbližší pokrevní příbuzní, se konečně dala do řeči. Shodli se v tom, že dnešní zážitek byl lepší, než cokoliv, co zatím v životě prožili a že by všechny moc mrzelo, kdyby se to již nikdy nemělo opakovat. Pak, s vážným výrazem, promluvila matinka.
„Je vám doufám jasné, že tohle musí zůstat jen mezi námi. Nesmí se to dozvědět nikdo a nikdy. To si musíme odpřísáhnout!“

Tohle ovšem bylo jasné všem, nebylo to třeba nijak zdůrazňovat. Stejně jako to, že už se v Brně povedená rodinka, ani jejich nový přítel rozhodně nudit nebude.

Autor

Navigace v seriálu<< Nuda v Brně 02A
4.4 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

šestá incestní povídka v řadě za sebou mi dělá potíže v orientaci, kdo je kdo, zato incesťáci slintají blahem. U této povídky bych si jen dovolil poznámku, že ta gradace děje, kdy sourozenci přistihnou matku při nevěře s jejich spolužákem (!) a následně skončí v hromadném sexu, patří do kategorie fantasy. Tohle by nevymyslel snad ani Dietl. A teď mě můžete ukamenovat…

Harai

V hodnocení povídky máš pravdu, ale ruku na srdce… ty přece píšeš incest taky, takže kopeš tak trochu sám do sebe. A v systému jsem viděl tvůj další pokus o incest…

dedek.Jeff

Incest vládne na eFenixu již delší dobu. Je to snad i tím, že pro řadu autorů byl incest ať již se sestrou, nebo matkou, nesplnitelým přáním. Ve většině případů to byly i první sexuální objekty nablízku. Snad proto tolik příběhů, ve kterých si autor vysnil, jak by to mělo v jeho případě být.
Ne každý se s tímto tématem dokáže porvat. Méně mnohdy znamená více. Zde to autor pojal velkoryse, tím, že do toho zatáhl celou rodinu.
Jak říkám, někdy méně znamená více.

Harai

Což o to, celá rodina není na škodu. Jen tady je to krapet naivní. Ale sám autor byl překvapený, že se tady po letech objevila jeho prvotina, takže buďme shovívaví.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x