Nuda v Brně 02A

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Nuda v Brně
Počet zobrazení: 423

Nečekané milostné vzplanutí sourozenců ve vlnách „Brněnského moře“ by většinu lidí přinejmenším překvapilo, ty puritánsky založené pak dokonce „šokovalo“ a „znechutilo,“ ať už těmi slovy myslí cokoliv.
Petr i Dominika však byli překvapeni pouze tím a divili se pouze tomu, že ve skutečnosti nebyli vůbec překvapeni a ničemu se nedivili. Přestěhovat se do cizího města, daleko od všech známých tváří, mělo pro oba neocenitelnou výhodu. Nemuseli svoji fyzickou náklonnost skrývat.
Do hranice společenské přijatelnosti, i malý kousek za ní, si mohli veřejně dovolit cokoliv, aniž by museli mít obavy z odhalení zakázané lásky. Nyní již jen nevypadali jako párek milenců, už jím opravdu byli.
Jediné, co si museli hlídat, bylo, aby náhodou před někým „neujeli“ a nepoužili pořád ještě pevně zakořeněné oslovení „brácho,“ nebo „ségro.“

Tohle léto si užívali víc, než kterékoliv předešlé. Brno a okolí rozhodně nebylo místem, kde by nebylo kam zajít a co dělat. Nešlo zde samozřejmě jen o sex, ačkoli ten se pro oba stal kratochvílí velmi oblíbenou a skoro každodenní. Ať už šlo o návštěvy barů a restaurací, výlety po četných pamětihodnostech, koupání, samozřejmě už výhradně jen nahoře i dole „bez,“ nebo třeba jen o romantické večerní procházky po hradbách kolem Petrova.

Dvojčata měla množství společných koníčků a zájmů, ale sex byl už od jejich vodního dobrodružství vždy až na prvním místě. Jak ale s nemalým překvapením zjistili, tak doma v soukromí, za dveřmi pokojíčku, je to vlastně ani moc nebaví.
Ne, že by některý z nich byl vyloženě exhibicionista, ale v jednom se velmi brzy shodli. Totiž v tom, že sice nechtějí, aby je někdo takříkajíc „načapal,“ ale oba že šíleně rajcuje představa, že tu taková možnost je.
Volbu míst pro někdy něžné milování a jindy bohapusté šukání, proto této své libůstce plně podřizovali. Čím větší riziko, tím větší vzrušení.
Když byl Petr svým malým kamarádem pevně zaklíněn ve své sestře a musel se maximálně soustředit, aby nevydal jediný hlasitější vzdech, protože od nic netušících chodců je dělilo pouhých pár metrů a hradba hustých keřů, zažíval ty nejúžasnější orgasmy v životě.
Dominika na tom byla úplně stejně jako on, i pro ni byl adrenalin spojený s rizikem přímo neodolatelný.

Stejně tomu bylo i toho dne na začátku prázdnin. Maximální výzvou pro ně byl park obklopující brněnský symbol, hrad Špilberk. Ne v noci, kdy je všude klid a tma bývá milencům laskavým spojencem. To už vyzkoušeli ostatně několikrát předtím. Pokaždé to bylo úžasné, ale zkusit to za bílého dne, kdy se tudy pohybuje spousta lidí, to pro ně byla vyloženě výzva.
Proto se, jen tak nalehko, vypravili na jedno ze svých oblíbených místeček.

Na „místo činu“ přišli krátce po poledni, kdy je zde „provoz“ nejhustší.
„Koukej, nejsme jediní, co by rádi, to…“
Dominika se potutelně zasmála při pohledu na líbající se a za ruce se držící párečky, okupující většinu laviček.
„No jo, ale my jediní to dotáhneme do konce, doufám tedy.“
Potom Petr sestru pevně objal a začal ji líbat. Vestoje, přímo uprostřed veřejné cesty.
Rukama bloudil dolů po zádech a pomačkával její překrásný zadeček. Lidé je přitom klidně obcházeli. Ostatně, na podobné výjevy byli v těchto místech už všichni zvyklí. Že právě tito mladí lidé nejsou jen dalším obyčejným mladým párem, to nemohl nikdo ani tušit.

„Chtěl bych to s tebou dělat hned teď a tady, na nic a na nikoho se neohlížet a vzít si tě.“
Tohle mladík šeptal dívce vzrušeně do ucha a pevně se k ní tiskl. Přes tenkou látku trička, pod kterým byla ta malá potvůrka naostro, nádherně cítil její bradavky tvrdé jako diamant. I ona i přes slipy a kraťasy cítila bratrova utěšitele, který ji tlačil do břicha.

„Pojď miláčku, posadíme se, tady je volná lavička,“ šeptala Dominika a pomalu bratra naváděla na právě uvolněné místečko.
Petr se posadil a sestřička se mu uvelebila na klíně. Ústa pokračovala ve svých hrátkách skoro nezávisle na vůli milenců. Petrovy ruce obkreslovaly dívčiny bujné křivky.
Těch pár kousků látky co měla na sobě, její překrásné tvary jen a jen zdůrazňovaly. Lidé chodící v obou směrech tvořili pouhou kulisu.
Nic, mimo horkého dechu a vůně partnerova těla od smyslových buněk neproniklo až k mozku. Bráškův penis už dlouhou erekcí téměř bolel a sestřina kundička pekelně svrběla touhou mít ho už konečně v sobě.

„Pane Bože, ať už ti lidi konečně přestanou chodit!“ zavzdychal Petr a přitiskl se k milence ještě pevněji, bylo-li to vůbec ještě možné.
Proud lidí toužících poznat na vlastní oči místo, kde byl vězněn slavný loupežník Václav Babinský, se zdál být na okamžik trochu řidší.
Nepřestávajíc přitom zkoumat tajuplné křivky, které ho nepřestávaly fascinovat, ač byl s nimi již obeznámen víc než dokonale, využil Petr chvilku relativního klidu k tomu, aby pohledem prozkoumal terén.
Zaujal ho vzrostlý tisový keř v parku, který by je téměř dokonale ukryl před zvědavými zraky nevítaných čumilů, minimálně tedy ze tří stran.
„Pojď zlatíčko, zapadneme tam,“ vyzval Dominiku a posunkem přitom naznačil směr k možnému úkrytu.
Přesun byl tak bleskový a nenápadný, že by to ani sehraná paradesantní jednotka nezvládla lépe. V dočasném azylu konečně došlo na svlékání, respektive zatím jen na rozepnutí zipu a povolení knoflíčku u dívčiných riflí. Zvědavá ruka milence okamžitě pronikla do uvolněného prostoru a tak i přes krajkové kalhotky cítil to překrásné, horké vlhko. Prstem poodsunul lem kalhotek a prohrábnul pomaličku dorůstajícího bobříka.
„Copak ty moje potvůrko, my snad nemáme doma žiletky?“ nasadil bratříček jemně vyčítavý tón, ale úsměv na jeho tváři svědčil o tom, že to vůbec nemyslí vážně.
„Já ti dám potvůrku, ty jeden,“ zasmála se Dominika a zaútočila na bouli na bratrových kraťasech.
Povalila Petra na záda, zručně osvobodila jeho uvězněného kamaráda a lačně po něm chňapla. Lehounce ho pohonila a potom po něm hned chňapla svojí roztomilou pusinkou.
Když trčící nedočkavec zmizel v jejích ústech, měla v očích tak hladový výraz, že se Petr až polekal, jestli nemá náhodou sestru kanibalku.
Kouřila tak božsky, že se mladík musel moc kontrolovat, aby na sebe zbytečně neupozornil příliš hlasitými zvuky. Musel se pevně zakousnout do ruky, aby nedal své vášni volný průchod a nepřivolal tím na sebe policejní hlídku. Nakonec musel sestřičku skoro až násilně odtrhnout.

„Nech toho Domi! Víš, že chci do tebe, já se ošidit nenechám!“
„No hele, to bych byla ošizená hlavně já!“ oplatila mu předrzlá sestřička a bleskově vysvobodila svůj, díky častým návštěvám na Osadě do bronzova opálený zadeček.
Osedlala si bratra ležícího doposud na zádech a nacvičenými pohyby pánví kontrolovala rychlost i hloubku zásunu tak, aby dosáhla maximální rozkoše a při tom aby si ten úžasný požitek co možná nejvíc prodloužila. Mírným nakloněním dopředu dosáhla toho, aby jí bráškovo ochlupení dokonale dráždilo zvědavě vykukující poštěváček.

Netrvalo dlouho a v těchto milostných dostizích si jezdkyně dojela pro první cenu v podobě úžasně bouřlivého orgasmu. Celá rozechvělá dopadla bratrovi na hruď a hlasitě se vydýchávala z toho skvělého zážitku. Naštěstí přitom hladová kundička penis nevypudila, ale naopak ještě pevněji uvěznila.
Když už její orgasmus teprve pomalu odezníval, vystříknul Petr tak mohutně, že se mu po pár vteřinách rozlila po břiše mohutná louže lepkavé směsi vlastního semene a sestřiných šťáviček.

Jen co se trochu vydýchali, Dominika všechno to nadělení snaživě olízala.
Když zametli všechny stopy a znovu se upravili, vydali se, ruku v ruce, pomalu na cestu k domovu. Byli si jisti, že jejich hrátky nikdo nezpozoroval. Tedy, byli si téměř jisti.
Starší paní, která se mezitím usadila na lavičce, kde jejich hrátky začaly, se na ně dívala dosti nevraživě. Ale je možné, že se jim to jenom zdálo.
Jisté ale bylo, že dnes v noci se jim bude o tomhle nádherném zážitku určitě zdát.

Počet zobrazení: 423

Autor

Navigace v seriálu<< Nuda v Brně 01Nuda v Brně 02B >>
4.8 59 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Talmann

Prima pokračování, náznaky dalších dobrodružství jsou, jen je rozvinout… Palec nahoru!

jenda

To rozhodně nevypadá na nudu v Brně

Mike

Zajímavé

Tomas

Je to podla mojho gusta. Verim ze sa dockame pokracovania..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x