Příběh prolhané dámy 03 – Janino vyprávění – 2.část

Toto je 4 díl z 7 v seriálu Příběh prolhané dámy

Bez řečí Michalovi nakapala mango na stehna a obratně hnětla jeho nohy. Když se vše vstřebalo, zvesela se zeptala: „Stačí, nemravo?“
„Když mám být nemrava, tak nestačí,“ mrknul na ní.
„To chceš ještě taky tohle?“ přejela zlehka mastnou rukou po jeho vzrušeném údu.
„Mmmmm,“ zaznělo z lehátka povzbudivě.
„Vy jste oba stejní. Nejsi o nic lepší, než ten zatracený Petr, ale aspoň si nevymýšlíš nějaké pohádky,“ vyčítavě zabručela Jana, ale uronila pár kapek mangového mléka na jeho nádherně tvarovaný neskonale pevný mladý úd a začala mu zkušenými pohyby pyj masírovat.
Stahovala předkožku a zase ji vracela zpět, sjela opatrně až k jeho varlatům. Pozorovala, jak se ho začíná zmocňovat ještě větší vzrušení a sama silné vzrušení z toho, co právě provádí, cítila také. Nikam nespěchala, trpělivě si s ním hrála. Vydrželo to pěkných pár minut a Michal si liboval.
„Tedy, to je tak supr! Tohle mi nikdy žádná holka nedělala. Nebo aspoň ne takhle krásně! Víš, že Petrovi závidím, jestli jsi mu to párkrát udělala?“
„Jen jednou, už jsem ti přeci řekla, že si vymýšlel, ne?“
„Ale i tak, je to neskutečné, ale asi to už dlouho nevydržím, Jani.“
„Mám přitlačit a zrychlit?“
„Jo, zkus to, prosím! Máš pořád nádherný prsa, ty mě taky děsně vzrušují, jak se nádherně pohupují!“
„Lichotníku! Už jsem stará,“ odmítala Jana pochvalu, ale dělala jí dobře, jako každé ženě.

Zrychlila tempo, soustředila se na nejcitlivější místa a za chvíli vzrušeně sledovala, jak si Michal svým semenem zmáčel a zapatlal celé břicho až k prsům. Uvědomila si, jak ji to vzrušilo a dole cítila mohutné pulzování. Neovládla se a špičkou ukazováčku po té nadílce přejela.
„Tedy, tam toho bylo, Michale,“ rozesmála se. „Nezanedbává tě ta tvoje kamarádka z videa tak trochu?“
„No, je teď pryč a bude až ve druhé polovině července. Tak co kdybych ti na oplátku namasíroval záda zase já?“
„Proč ne? Ale koukej napřed támhle ve sprše zlikvidovat tu svou nadílku. Záda to potřebují. Ale jenom záda!“ souhlasila Jana.

Otočila se na svém lehátku na břicho, podložila si bradu, zavřela oči a čekala.
„Přiznávám, že jak jsem tak měla ty oči zavřené, tak jsem si představovala, jaké by to bylo, kdyby byl neposlušný a něco si zkusil. Já v tom okamžiku úplně plasticky cítila, jaké by to bylo, kdyby do mne vklouznul. Taková jsem byla nadržená stará nestyda. Chápeš to?“

Michal se osprchoval, utřel a záda jí pokapal mangovým mlékem. Posadil se obkročmo na lehátko mezi její lýtka a jemně jí ho vtíral do kůže.
„Musíš trochu přitlačit, neboj se a vezmi taky ramena a trošku ruce, tam nahoře, až k loktům“ navigovala Jana jeho činnost.
Rychle se přizpůsobil a postupně jí pomalu a důkladně prohnětl celá záda.
„Zapatlám ti takhle plavky, nechceš si je trochu posunout?“
Jo, určitě. Takhle kousek, to snad bude stačit.“
Stáhla si spodní díl plavek o kousek níž, takže polovina bílého zadečku jasně zazářila v pomalu zapadajícím sluníčku. Neviděla, že na Michala to mělo pozoruhodný účinek.
Promasíroval jí bederní páteř a její okolí a pozornost věnoval i části hýždí, což ho zřejmě vzrušilo ještě víc.

„Můžu i nohy, jestli chceš?“
„Mmmmm, je to hrozně příjemné, ale opatrně, ať ty plavky nejsou moc od toho masážního mléka. Je to dost mastné.“
„OK, tak to je radši dáme pryč,“ utřel si ruce do ručníku, zahákl ukazováčky za plavky a stáhnul je do poloviny stehen.
„Počkej, Míšo, co to děláš?“
„Jestli chceš namasírovat i stehna, tak se radši nadzvedni.“

——

Tonda přerušil její vyprávění: „Takže v tuhle chvíli už jsi jasně věděla, kam to směřuje a proto sis ty plavky nechala sundat?“
„No, přeci jsem ti říkala, že mě to už napadlo, ale já neměla tušení, jak už je zase vzrušený on, když jsem z něj pár minut před tím vymáčkla tolik té jeho smetánky.“
„No ti muselo být líto, když jsi viděla, kolik jí přišlo takříkajíc nazmar. Vím, jak miluješ, když všechna končí v tobě,“ smál se Tonda.

„Já s tím nezačala, abych si to rozdala s mladým klukem, a navíc s Petrovým kamarádem. Vždyť to měla být jen masáž. To on se obrátil a ukázal mi to svoje zařízení. To by asi něco udělalo s každou ženou, pokud to není profesionální masérka.“
„Tak jo, tak povídej dál, hezky se to poslouchá a představuje,“ významně se na ní usmál.
Přepnula se zpět do minulosti

—–

Chvilku nad Michalovým návrhem váhala, ale pak souhlasila: „No tak dobře, tak jo,“ nazdvihla se a Michal jedním pohybem plavky stáhl Janě úplně.
Pokapal jí z lahvičky stehna i lýtka a začal hníst její štíhlé nožky. Spokojeně u toho vrněla a chválila ho.
„Hmmm, to je jako od maséra nebo jako na thajské masáži.“

Vrátil se pomalu až nahoru a opatrně hnětl její bělostný zadeček.
„Tohle ale maséři nedělají, to jsme si nedomluvili,“ konstatovala Jana a bylo vidět, že ztuhla. „Nebo aspoň ne bez souhlasu,“ dodala, když cítila, že jí krouživými pohyby oddaluje obě měkké půlky od sebe co nejdál.
„Takže souhlasíš s masáží tvé nádherně bílé prdelky?“
„Nezeptal ses a začal jsi sám, ale tak už to dodělej, ať se to vpije a ještě si jednou půjdeme zaplavat,“ uvolnila se.
Cítila, jak, se jí posadil obkročmo na nohy u kotníků a jak jeho pevné ruce silně hnětou stehna i hýždě a jasně si uvědomovala, že krouživé pohyby jeho rukou na jejím zadečku roztahují půlky od sebe dál, něž by bylo nutné, ale nekomentovala to. Na svých lýtkách jasně cítila doteky jeho varlat a začala přemýšlet nad tím, jestli se ten jeho krasavec zase postaví.
Netušila, že zřejmě už stojí pěkně v pozoru. Bylo to příjemné a lehce ji to vzrušovalo. Najednou ucítila, jak jeho ruka vklouzla mezi stehna a začala jí masírovat okolí vagíny. Bylo to překvapivé a neskutečně dráždivé a nechala ho chvíli si takhle hrát. Pak ale konstatovala: „Míšo, tohle už je normální tantrická masáž. To už stačilo.“
„Ale nebylo to nepříjemné, že ne?“
„No, nebylo, ale stačilo.“
„Bylo to úžasné a náramně vzrušující. Mně se to tedy líbilo.“
„Fakt stačí. Zvedni se, prosím, a přestaň zlobit, vezmu si radši ty plavky, dám si sprchu a ještě si můžeme zaplavat.“

Poslechl a Jana se otočila, ale při pohledu na její pěkná ňadra a upravené chloupky si zase na její nohy sedl, rukou jí jemně zatlačil zpět do lehátka, vzal rychle lahvičku Yves Rocher a rychle vycáknul pár kapek na její stehna a břicho.
„Ještě to uděláme z druhý strany. Neutíkej mi, prosím, zůstaň takhle,“ podíval se na ni psím pohledem.

Všimla si jeho ztopoření, usmála se na něj, ruce si založila pod hlavu a souhlasila.
„Ale žádnou divočinu, Míšo. Koukám, že ti už zase stojí jako svíce. Masérovi by se to stávat nemělo.“
Pohled na jeho trčící kopí jí vzrušil víc, než by byla čekala. Proběhlo jí opět hlavou, že už docela dlouho nikoho neměla, ale snažila se ty myšlenky zahnat. Bylo by to riziko, vždyť to byl nejlepší kamarád jejího syna.
Raději zavřela oči a nechala se laskat jeho překvapivě šikovnýma rukama.

Vtíral dlouhými pohyby mléko do jejích stehen. Cítila, že občas se jeho prsty letmo dotkly její kundičky, ale nekomentovala to. Potom se přesunul výš, nakapané mléko rozetřel na její ňadra a začal je jemně promačkávat. Nechávala oči zavřené a cítila, jak jeho prsty brnkají o špuntíky a pomyslela si, že se asi pěkně zvednuly a že Michalovi musí být jasné, že jí to nejen není nepříjemné, ale že jí to docela fest vzrušuje.
Na okamžik přestal. Otevřela oči a viděla, jak si z lahvičky ještě nakapal pár kapek na ruku.
Zeptala se:
„Není toho už dost? Už se to všechno vsáklo, tak můžeme do vody ne?“
„Ještě chvilku prosím! Rozetřu tady těch pár kapek taky trošku víc na bříšku. Máš ho krásně plochý. Ty prsa byly úžasný. Nevadí ti, že mě to tolik vzrušilo?“
„No to vidím, Míšo, vy kluci jste holt ještě mladý, Ale až ti bude čtyřicet nebo padesát, tak to taky nepůjde tak rychle.“
„No, jo, krásný holky nás hned dostanou, to je jasné. Tak ještě chvilku vydrž. Snad to je příjemný i pro tebe, pak hupneme do bazénu.“

Jasně, že sama neřekla, že to bylo náramně příjemné. Začal jí opatrně vtírat mango po celém bříšku a pak přejel znovu po jejích prsech. Oči už měla zase pro jistotu zavřené. Jasně vnímala jeho šikovné prsty, jak sjíždějí zpátky z prsou přes bříško až k trojúhelníčku upravených chloupků.
Zastavily se a čekala, co bude dál. Ucítila, jak dokonale hladce vklouzly mezi její stehna a docela jistě zkoušely, zda je její vagína už také hladká a připravená. Přejel několikrát ukazováčkem přes poštěváček a vklouzl dost hluboko. Nebyla si jistá, jestli je sama tak mokrá vzrušením nebo zda mu na prstech zbylo ještě tolik masážního mléka.

„Ale to už je zase tantrický, Míšo!“ zaprotestovala, ale oči neotevřela.
„Moc to vadí, Jani?“ zkoumavě se zeptal.
„Nene, je to příjemný na tantrické masáži jsem před časem párkrát byla.“
„Tak můžu ještě trošku?“
„Jo, ještě chvilku,“ tiše schválila jeho počínání a cítila, že vzrušení se jí začíná nebezpečně zmocňovat. Věděla, že teď už to tímhle neskončí, ale nechala vše na něm.
Jeho prsty vnikaly teď přes poštěváček dovnitř její pochvy a vzápětí si jasně uvědomila, že při masáži stehen ji rozevírá oběma palci. Slyšela, jak jí vzrušeně chválí.
„Jsi nádherná! Ještě jednou promneme prsíčka a bude hotovo,“ slyšela, že jeho hlas se změnil a slova vzrušením zadrhávala.
„Jo a pak jdeme do vody,“ držela zdánlivě pevnou pozici.

Soustředila se znovu na jeho ruce, jak pevně hnětou její ňadra a cítila, že se posunul kousek blíž.
„Ještě dáme kapičku toho mlíčka,“ zašeptal a jedna jeho ruka opustila ňadro. Vnímala, jak se zavrtěl a najednou ucítila tlak na vchodu do své kundičky.
Otevřela oči, aby se přesvědčila, jestli je to to, co si myslela. Nemýlila se. Zahlédla jeho ruku, jak se vrací zpět k jejímu levému ňadru, ale zároveň cítila, že jeho dokonale pevný kolík hravě vnikl do hlubin její studánky.
Bylo to neskutečně příjemné, ale nahlas protestovala: „Počkej Míšo, hned toho nech, tohle přeci nejde, to jsme si nedomluvili!“
Dívala se mu do očí, ale viděla tam jen nekonečné vzrušení a touhu dokončit to, co právě tak hezky začalo.

„Jsi nádherná, báječná a je to celé úžasné. Určitě se ti to přeci až doteď líbilo.“
„Jo, bylo to krásné, ale tohle přeci nesmíme,“ protestovala, ale fakt, že se ani nepohnula, když měl svůj úd zasunutý do její rozkošné, vlahé vagíny tak hluboko, jak jen ta pozice dovolila, ho zřejmě utvrdil v tom, že dělá všechno správně.

„Tohle bude taky krásné, Jani, vždyť to přeci teď už víš,“ šeptal jí a políbil jí na čelo.
„Ty jsi takový blázen Míšo,“ byla její jediná odpověď.
Povolila sevření svých nohou, spustila je dolů vedle lehátka a špičkami se opřela o trávník. Rukama pohladila jeho tvář a nevěřícně potřásala hlavou, když se mu dívala do očí: „Ale nikomu ani muk a Petrovi už vůbec. Měla bych doma peklo.“
„Jasně, že ne,“ přehodil své nohy přes její, a v této poloze začal svým pyjem pěkně shora projíždět její kundičku tak, že svůj díl rozkoše dostával i její poštěváček.

„Ta je tak nádherně hladká a široká,“ nepřestával a zrychloval.
Snažil se přitom přisát k jejím ústům svými. Byl to pro ni nový a neuvěřitelný zážitek. V jeho rytmu se proti němu na špičkách zlehka pružně svou pánví vypínala, aby byl prožitek co nejdokonalejší. Měla v sobě milence víc než o dvacet let mladšího. Ten pocit jí dováděl k šílenství, když si tu skutečnost jasně uvědomila. Zvyšovala postupně intenzitu svých přírazů. Bylo jí jasné, že Michal tohle asi dlouho nevydrží, přestože před chvílí ho dokázala udělat jen rukou.
Vzápětí se to potvrdilo.
„Můžu dovnitř nebo ven?“ supěl námahou.
„Jo, dneska můžeš, pojď, pojď, ničeho se neboj! Dělej! Ještě pořádně! Nic nezadržuj! Póooojď!“
Dlouze, ale tiše ho povzbudila, když cítila, že do ní proudí dávka jeho semene.

Schoulil se jí do náručí a chvíli jen oddychovali.
„Tak a teď támhle do sprchy a pak do toho bazénu,“ zavelela, když odeznělo to největší vzrušení.

——-

„Jani, to muselo být úžasné! To ti závidím. Víš, že já žádnou dvacítku nikdy neměl? Teda po čtyřicítce. A pověz, povedlo se vám to opakovat?“
„Toníčku, ale jo, o těch prázdninách jo, ale doopravdy párkrát jen tehdy. Některý den se zastavil po ránu, někdy navečer, podle toho, jak byl Pavel pryč. Já pak letěla za Petrem na poslední týden těch jeho kurzů a nikdy potom se to už neopakovalo.
Bylo to strašně milé a vzrušující, protože jsem viděla, že i tak stará ženská dokáže vzrušit a úplně zbláznit mladého kluka. Tenkrát mi bylo málo přes čtyřicet a jemu necelých dvacet. Poprvé to bylo nejúžasnější, přestože žádný orgasmus se u mě nekonal, ale asi dvakrát mě tam dostal. On tenkrát tu svou holku ani žádnou jinou do té doby nepomiloval jazykem, ale zvládnul to pak se mnou napoprvé báječně,“ zasnila se Jana.

„Já se mu nedivím. Vypadáš pořád dobře! A kdyby všichni věděli, jaká jsi šikovná, tak bys tady měla u dveří frontu.“
„Kdybys nekecal. Takové řeči! Ale pojď už radši pořádně do mě teď ty!“
„Bude mi potěšením. Myslím, že jsme z toho tvého povídání oba už skoro hotoví. Úplně cítím, jak v tobě skoro čvachtám,“ smál se Tonda. „Taky tě ty tvé vlastní vzpomínky pěkně vzrušily. Musíš mi vyprávět nějaké další a to co nejdřív. Nebo mi aspoň povídat, co ti dělá nejlépe a co mám zrovna dělat.“
„Ale jo, když jsem to povídala, tak jsem si to všechno znovu představila a byla jsem z toho málem hotová. To ti klidně přiznám,“ zasmála se, opletla jeho bedra svýma štíhlýma nohama a soustředila se na své i jeho pohyby, které nabíraly na stále větší intenzitě.

Netrvalo dlouho a oba vyvrcholili skoro současně. To se už docela naučili, počkat jeden na druhého.
Dali si společnou sprchu a Tonda si neodpustil poznámku.
„Škoda, že jsem u toho tenkrát ještě nemohl být. Strašně rád bych to viděl. Co třeba to někdy někde s Michalem zkusit? Nebo mi takovou bezva masáž ukážeš s Petrem? Koneckonců, slíbilas, že možná někdy.“
„Už takových řečí nech! Petr je přeci můj syn a ty pusť z hlavy svoje úchylné představy, že bych se s ním kdy milovala.“
„No, když říkáš, tak asi nemilovala, ale těch vzájemných masáží za ty léta asi bylo dost, ne? Tak třeba někdy nějakou trojku vymyslíme. Jen je škoda, že Ivu do ní pozvat nemůžu, to by asi nevydýchala.“

„Já nevím, že musíš pořád mlít něco o trojkách. Nestačí ti, že my dva jsme spolu a že se máme rádi? Pojď jdeme se obléct, dáme to rychlý kafíčko a pak musíš jít. Petr dorazí zase někdy po dvanácté.“
„Prima, ale to tvé povídání bylo supr! Jsi úžasná divoška!“ pochválil ji Tonda.
„Jo, rychlé kafíčko stihneme, já tady jen ustelu postel a pak už budeš muset jít!“
„Budu se zase těšit na příště. Asi budeme muset zase do toho hotýlku nebo jen na procházku?“
„Domluvíme se!“

Autor

Navigace v seriálu<< Příběh prolhané dámy 03 – Janino vyprávění – 1.částPříběh prolhané dámy 04 – Petrovy lásky >>
4.9 22 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x