Příběh prolhané dámy 11 – Překvapení 2

Toto je 14 díl z 15 v seriálu Příběh prolhané dámy

Udělali malou pauzu, Tonda jim nalil trochu džusu a pak se s neskrývaným zájmem znovu zeptal: „No tak povídej dál, co na to tvoje máma?“
„Já docela zíral. Ségře se na těch záznamech líbí něžné mazlení, hlavně když tátovi toho jeho ptáka dámy hladí nebo mu ho kouří a tak, aspoň soudě podle toho, co ji nejvíc zajímalo, ale máma mi normálně zaťala vzrušením ruku do kolena, když viděla to jakoby znásilňování, když babičku hodil na postel a vůbec se s ničím nepáral. Detaily vynechám. Viděl jsem, jak se máma červená a jak dýchá, oči dokořán, jako nikdy před tím, a tak jsem se jí rovnou zeptal: „Mami, tebe to fakt tolik vzrušilo? Tohle jste spolu s tátou taky dělávali?“

Slávek chvilku váhal, jeho oči trochu rozpačitě přeskakovaly z Tondy na počítač, kde probíhalo stále ještě kopírování a zpět, ale pak se zase rozpovídal.
„No a jak tak byla tenkrát trošku v transu z toho, co viděla, tak jsem se jí zeptal ještě úplně natvrdo: „Mami, tys tohle věděla a bylas u toho, když tohle dělali táta s babičkou Janou? Vy jste to zkoušeli všichni dohromady?“

Strašně se styděla, to na ní bylo vidět, ale pak kývla hlavou, že jo. Pokud já vím, tak ona žádného chlapa nemá, tak vlastně ani nebylo divu, že z toho byla tolik mimo. Hele, podívala se na mě takovým pohledem, že mi bylo jasné, že rozhodně ano, a ne jednou. A jak tak byla ještě trochu mimo, tak jsem se rozhodnul jí dorazit úplně: „A tobě tohle chybí, viď? Něco takového asi s nikým už nezažiješ. Bylo to ve třech fakt tak moc vzrušující?“

No, musel bys vidět, jak jí to zaskočilo, ale pak tak nějak našla odvahu, trošku provinile na mě kouknula a zase jen kývla, jako že jo, ale pak najednou to napětí úplně povolilo a vypadlo z ní: „Slávku, ono nás to tenkrát ze začátku všechny tak strašně bavilo a vzrušovalo! Petr, tvůj táta, nás uměl ukecat na úplné šílenosti a my to s Janou všechno dělaly a chtěly jsme to příště zase a třeba ještě víc a něco dalšího.
Zkusili jsme i nejrůznější hračky, no prostě neskutečné, to radši ani nebudu říkat. Vy jste byli ještě malí. Ale něco takového jsme dělali jen tak nějak svátečně.
Třeba v rámci narozenin nebo nějakých oslav a vždycky jsme se na to hrozně moc těšily. Byl to takový bonus, víš? Petr to s námi uměl a klidně nám dlouho předem s úsměvem vykládal, co budeme příště provádět a my mu to baštily a nemohly jsme se dočkat, a ještě jsme samy k tomu scénáři něco přidávaly.
Dokonce jsme to zkusily i jinde, třeba nějak nenápadně venku, ale tak, aby ta druhá z nás věděla… Třeba i u babičky, když se děda třeba teprve chystal někam odjet a my tam zrovna byly. O to víc jsme pak byli všichni nedočkaví. Takové to bylo bláznivé.
Jenže já později zjistila, že táta měl i další ženské, a dokonce pak na mě přišel s tím, že bychom to všechno dělali i s jednou z nich, a to byl konec. Ty si nedovedeš představit, co to je, když ti manžel začne úplně nestydatě vykládat, jak souloží s jinými a přesvědčuje tě, aby ses přidala.
A kdybys věděl, s kým vším to tady asi dělal. Já se na to důkladně vyptala, ale nechci o tom mluvit. Třeba ti někdy řeknu o něm víc, ale aspoň vidíš, že nic neskrývám a na nic si nehraju.
On byl úplně nepříčetný, když jsem to nechtěla. Já jsem se zasekla a od té doby jsem nechtěla ani žádný sex s ním. Ale hezkých pár let nám to takhle vydrželo. Tedy i s babičkou, ale to bylo hrozně vzácné.
Třeba na Valentýna nebo na něčí narozeniny. Víc skoro nikdy. Tvůj táta je magor a myslel si, že já mu budu ty jeho ženské donekonečna trpět, že budu pořád jako pejsek jen poslouchat ty jeho šílenosti, ale to se spletl. Ještě jsme to pár let s tátou tak nějak udržovali jen kvůli vám, babička nevěděla, že nám to moc neklape a s tím společným hraním jsme to ukončili. Řekla jsem, že už jste docela velcí a že to je risk. Babičce to sice bylo divné, ale táta to tenkrát potvrdil. Jasně, že s babičkou pokračovali sami, kdykoliv to šlo. Nevím, jestli ho ty blázniviny už pustily. Té jeho nové nic zlého nepřeju.
Ale s Janou to bylo něco úplně jiného. Jednak nebyla cizí, ona je hrozně milá, hodná, obětavá a tak dál. Vždyť babičku znáš, nebo to tak aspoň umí zahrát, herečka tedy je prvotřídní. Tohle ale vzniklo tak nějak spontánně, víš? Tak nějak to ani nevadilo a nepřišlo to nikomu z nás být úchylné,“ říkala moje máma tenkrát.“

Tonda ho pobídnul: „A co říkala ještě?“

„Já se jí hned zeptal, kdo s tím přišel a jestli věděla, že táta má s babičkou poměr, ale řekla, že zkraje to nevěděla, ale pak jí už bylo jasné, že jo a že to už spolu tak měli nějaký čas, a tak se jich na to zeptala, když už se občas takhle bavili ve třech. No, a opravdu v tom prý jeli dlouho před tím, než tátu poznala.
Všechno to spolu probrali, protože od té doby, když to mezi nimi vzniklo, už před sebou neměli žádná tajemství. Takže už od gymplu, kam táta chodil. A pak se rozpovídala, že tyhle jejich společné hry začaly na oslavě tátových pětadvacátých narozenin. Mámě bylo pětadvacet o necelé tři měsíce později a zřejmě to pro velký úspěch na ty její narozeniny zopakovali. A pak ještě asi dost krát. Určitě vždycky v rámci nějaké oslavy něčeho. Táta jim prý rád dělával šéfa a ony musely poslouchat.“

Tonda účastně zahučel.
„Hmmm, ona to možná tvého tátu naučila babička a on to pak naučil Moniku, tedy tvojí mámu. Nebo s tím tvůj táta vyrukoval na babičku a jí se to líbilo. Kdo ví? Tvoje babička si na to takové mírné násilí občas docela potrpí. Některé věci jsou asi návykové. Některým lidem se to líbí a některým vůbec. A těm, co se to líbí, to pak o to víc chybí, když to přestanou mít. Možná, že babička u tvého táty našla úplné pochopení pro tuhle svou zálibu, a proto jsou spolu tak dlouho a vlastně pořád ještě. A to si nejspíš tvůj táta tu Irenu vezme.“

„Babičku tam mám s tebou taky, když se jednou nechala sešlehat na nahatý zadek a pak přivázat. Ona je fakt docela číslo. V necelých šedesáti bych si to asi vůbec nedokázal představit. Sorry, ale dokud jsem tohle neviděl, tak bych si byl myslel, že ty nebo babička už žádný sex nemůžete mít, i když vypadáte na svůj věk dobře. Ale figuru má Jana pořád neskutečnou. Kdyby to někdo viděl, tak by jí hádal podle postavy tak pětatřicet max, ale nesměl by jí vidět zepředu. V obličeji fakt aspoň na těch padesát vypadá. Ale prsa má pořád ještě pěkná, to se musí nechat. Hulí, jak starý cikán, vína vypije také dost a ty její diety, no hrůza. Nechápu, že když tak dobře vaří, že není tlustá.“

„To by ses divil, jaké nápady občas měla. Dneska jsou prášky jako viagra a další, a tak i staří chlapi jako já, dokážou zázraky. Jana párkrát jen zírala.
Potřebuju od tebe nějaké ty nahrávky, kde je s tvým tátou, abych jí to ukázal, protože když se zmíním o ní a o tvém tátovi, tak mi vynadá do zvrhlých úchylů. Byl by jednou provždy pokoj a už by neměla proč lhát. A tvého tátu by to taky usadilo. Myslím, že by to pomohlo, aby proti tobě nebo Míše neřekli ani popel. Ale musíš mi fakt slíbit, že mě odevšad vymažeš, protože ženské jsou nebezpečné a nerad bych, aby se to dostalo někam dál, kdyby se náhodou chtěl někdo z těch dvou pomstít.
Třeba by se na mě naštvala, vytáhla by to z tebe a já bych měl průser. Máš to tady fakt všechno? Irenu vidět nechci, to mě nezajímá, nic mi do toho není.“
Tonda uvažoval, že čím víc toho bude mít, tím snáze Janu usadí a s Petrem budou muset zakopat válečnou sekeru. Rozhodl se, že se s nimi oběma pobaví, ale s každým zvlášť, protože společně by se do něj pustili a Slávek by to ještě odnesl. O Ireně se zmiňovat nechtěl. Věděl, že to může být páka na ně oba. Vyzval Slávka, ať pokračuje a ten spustil.

„Poprvé prý táta přinesl nějakou trávu, protože to nikdy nezkusili a fungovalo to tak, že se všemu začali smát, vypili večer pár lahví šampusu a pak začali hrát nějaké primitivní hry.
Táta vymyslel, že budou stříhat kámen, nůžky, papír a vždycky prohrají buď dva nebo jeden a ti co prohrají, budou muset splnit nějaký úkol toho nebo těch, co vyhráli. Prý vymýšleli samé blbiny a strašně se u toho nasmáli. To víš, to ta marjána.
Jenže pak snad babičku napadlo, ať si táta sundá triko a máma pantofle a dají to někam do nějakého šuplete v gauči, prý aby to nepřekáželo, no a za chvíli už byli všichni svlečení a gauč plný jejich oblečení a vymýšleli další blbiny, ale čím dál tím víc na hraně. Ještě k tomu vypili dost vína, takže zábrany byly fuč.
Pak prý vyhrál táta a dal mámě za úkol, aby mu ho chvilku kouřila a babička, aby se dívala, jak to s mámou dělají. Pak se to nějak obrátilo, takže si to samé zkusila Jana.
Máma říkala, že si to všichni pamatují, jako by to bylo včera a že tenkrát jí to přišlo být děsně zábavné a ani trochu divné.
Když mi to vykládala, tak jsem jí vůbec nepoznával.
Ona se od toho rozvodu chovala trošku pedantsky a byla taková přísná a najednou tohle. Byla jako vyměněná a bylo vidět, jak jí dělá strašně dobře, že to najednou může říct. Úplně se při tom vzpomínání rozzářila. A šla dokonce do detailů.
Úplně se třásla vzrušením a chvěl se jí hlas, když vykládala, že pak ještě jednou vyhrál on a že se pro změnu musely od něj nechat vylízat. Napřed ona a pak i Jana a ta druhá to zblízka musela pozorovat a po té trávě se všemu hihňaly a všechno se jim zdálo jako super legrace.
Mezitím zase něco vypili.
No a poslední stříhání, které vyhrál táta, skončilo tak, že Jana musela mámě dráždit kozy a vysávat špuntíky a táta mámu šukal a už to nepřestalo.
Táta pak už bez stříhání poručil, aby se vyměnily, což prý ochotně udělaly a bylo to. No a tenkrát poprvé údajně vydrželi takové hrátky div ne celou noc. A vždycky prý dva společně dělali toho třetího a vymýšleli všechno možné. Nakonec prý babičku přivázali za ruce k posteli a úplně jí zničili, ale ona prý z toho byla úplně nadšená.
Když se vzpamatovala, tak trvala na tom, že máma to taky musí zkusit a prý to bylo neskutečné.
Z těch videí je jasné, že táta vydrží fakt hodně. Tenkrát mu bylo těch pětadvacet, takže byl v té nejlepší formě. No a máma byla jen z toho povídání úplně hotová. Bylo vidět, jak moc jí nějaký ten chlap chybí. Ona je totiž pořád pěkná, to přeci víš, ne? No a jestli spolu vyváděli taková alotria, tak asi sex taky milovala. Takže mě leccos napadlo…
Mimochodem, možná si to ještě užívali, když jste se s Janou seznámili, ale na to se zeptej Jany.“

„Teda, kdybych tohle řekl Janě, tak se mnou skončí nebo mě zabije a bude mi tvrdit, že jsem úchyl, zvrácené individuum, že moje zvrhlá fantazie je děsivá, ať už jí neotravuju a kdo ví co ještě. Ale to video jí ukážu a tím pádem bude mít s dalším lhaním utrum. Tvému tátovi bych to ukázal nejradši jindy, jenže oni si všechno řeknou. Volají si několikrát denně. No, nějak to vymyslím.
Řekni mi ještě, je tvoje máma pořád taková upjatá, když ti tohle všechno řekla nebo už pak zůstala uvolněná? Ona asi nepočítala s tím, že takové záznamy někdy vzniknou a zřejmě si uvědomila, že kdybys to ukázal tátovi a babičce, tak by třeba o ní a o nich řekli oni tobě, aby jí uškodili. Že třeba se vším začala ona, protože je totálně zvrhlá a že oni se jen přidali. To jen aby ublížili jí a svedli by všechno na ní.
Proto ti to možná radši všechno řekla sama, protože ona je občas tak trochu očerňovala, přestože věděla, že to nikdy nemůžou přiznat a už vůbec nikdy ne ty jejich trojky. Tím pádem budou o ní tvrdit, že si všechno vymýšlí. Takhle aspoň před tebou nemůžou tvojí mámu už nikdy obvinit z toho, že lže. Kdyby se někde provalily takové hrátky, tak by vás mámě sebrali a táta s babičkou by možná skončili v base.
Jenže lidi vědí, že není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu, takže si myslím, že kupa lidí to tvé mámě uvěřila a táta s babičkou mohli akorát tak říkat, že je to zhrzená ženská, která si vymýšlí, aby jim uškodila. Oni mají máslo na hlavě všichni a musí tak nějak v tomhle jednat podobně, takže ostatním říkají, že ten druhý je lhář a jen se snaží po rozvodu tomu druhému škodit. Aspoň tak nějak to vidím,“ konstatoval Tonda.

Slávek pokračoval: „Já vím, že se pomlouvají navzájem a docela mi to vadí. To víš, že mě prosila, abych to smazal a neukazoval a Míše abych zatím neříkal nic z toho, co mi sama pověděla. Míšu jsem jí slíbil, vždyť ona o tom neví, ale tátu s babičkou v žádném případě, protože se to ještě může někdy hodit. Hlavně teď, jestli ségra něco provede, ale o tom jsem se samozřejmě nezmínil, tenkrát ještě ten nápad neměla.
Ona byla z toho povídání úplně naměkko a mě tenkrát napadla šílená věc, jak už jsem se zmínil.“

„Neříkej mi, že jsi fakt po tátovi se vším všudy?“
„A nejspíš i po babičce a po mámě,“ rozesmál se Slávek. „Asi to máme v genech.“
„Ty jsi fakt tenkrát sbalil i svou mámu?“
„Mámu o pár měsíců dřív než Míšu, ta nic netuší. Stejně víš o tátovi a o babičce všechno, i když jsi to zatím na vlastní oči neviděl a teď i o mámě a o tom, že moje ségra je pěkně ulítlá a ráda se předvádí, takže to dopovím celé. Stejně už je to jedno.
Když mě máma prosila, abych to smazal, tak pustila moje koleno, do kterého mi před tím vzrušením málem vymačkala důlky, obrátila se ke mně s takovýma prosebnýma očima a pohladila mě po tváři jako malého kluka.
Já ji toho dne už šokoval několikrát, takže jsem jí za tu ruku opatrně vzal, dal jsem jí pusu na dlaň a stáhnul jí za její záda tím pádem se ke mně musela trošku namáčknout a docela tiše, ale napřímo jsem jí navrhnul, že když se jí to tak líbilo a tolik jí to vzrušovalo, tak to spolu klidně můžeme udělat přesně tak, jako to dělával táta a že ji držím pevně, takže bránit se moc nemůže a je to tedy jen na ní. Jasně, že se napřed zhrozila a snažila se uvolnit, ale pak se najednou uklidnila, podívala se na mě a takovým divným hlasem řekla: „To bys přeci neudělal? Nebo to myslíš doopravdy vážně?“
„Naprosto vážně. Vždyť jsem viděl, jak jsi z těch záznamů byla celá pryč a sama jsi říkala, že se ti to líbilo. Jen kvůli Míše nemáš žádného chlapa a jsi přeci krásná ženská. Co by na tom bylo špatně ve srovnání s tím, co jsi už zažila?
Tu ruku ti držím pevně a teď i tu druhou, takže bránit se nemůžeš, leda můžeš křičet, takže to bych tě musel hned pustit.“
Ona mě nepřestávala překvapovat, protože se vůbec nebránila a jenom tak nějak udiveně a překvapeně řekla: „Ty jsi Slávku úplně jako ten tvůj táta. Doopravdy to chceš udělat?“
Ale žádný křik, nic. Byla jen taková zaražená, rozpačitá. Ona to prostě v tu chvíli naprosto jasně chtěla! Asi se v ní něco zlomilo. Pochopila, že stejně všechno vím a že nikoho neodsuzuju. Ani mě to nepřekvapilo, takže se mi v tu ránu postavil.
Úplně z ní najednou vyzařovala taková zvláštní živočišná energie, nebo jak bych to řekl. To bych byl nikdy nevěřil, ale když už jsem to tak nějak z hecu začal a ona na to přistoupila, tak já se tedy zvednul, držel jsem jí ruce trochu za zády a měl jí přitaženou blízko k sobě, pomohl jsem jí zvednout se taky, přitáhnul jsem si jí k sobě.
Musela cítit, jak mi trčí a pomalu jsem ji pozpátku tlačil do ložnice. Potom mi řekla, že, když ho cítila, tak z toho byla úplně hotová, jak jí to vzrušilo. Dívala se mi do očí a já tam fakt viděl jen vzrušení a žádnou hrůzu nebo nějaké negativní emoce.
Žádný křik. Jen se na mně dívala a zopakovala: „Ty jsi takový blázen, Slávku!“
Já se ještě ujistil: „Vadí ti to? Jestli jo, tak toho hned necháme a na tuhle chvilku zapomeneme, ale snad cítíš, že bych tě moc chtěl. Jestli myslíš, že je to špatně, tak řekni,“ ale pořád jsme pomalu couvali k ložnici a já jí držel těsně u sebe, jen ruce měla za zády.
Měl jsem sice už holku, ale rande byla většinou o procházkách a líbání a tak, protože nebylo moc kde a kdy se pomilovat, takže jsem byl trvale nadržený. To je snad jasné, že?“ poposedl si trochu nervózně Slávek, ale pak hned pokračoval.

„Ty to doopravdy chceš udělat?“ ptala se mě docela užasle ještě jednou.
„Teď jsem ti to přeci řekl. Vždyť to musíš cítit, ne? Jestli ti to nevadí, tak jsi v tom případě stejný blázen jako já. Takže jasně řekni, jestli to taky tak moc chceš?“ ještě jsem se ujistil, protože se nebránila, jen se pořád ptala na to samé. Pořád se na mě užasle dívala. Napřed jen tak trošku zavrtěla hlavou, jako že jí to nevadí a potom kývla hlavou, jako že to taky moc chce.

Postrčil jsem ji pozadu opatrně na postel, ale ruce jsem nepouštěl, aby jí najednou něco nenapadlo a ona se na tu postel opatrně položit nechala.
Přimáčknul jsem jí trochu pod sebe a říkal: „Ale nemůžu si tě teď přivázat, jako to dělával táta, nemám tady na to nic připraveného. Můžeme pro to skočit do komory, jestli chceš, ale pustit tě nemůžu.“
„Dneska nemusíš, Slávečku, dneska budu hodná, můžeš mě už klidně pustit!“
Ona už věděla, že to doopravdy myslím vážně a že bych jí v tu chvíli hrozně chtěl a sama mě chtěla ještě víc. Navíc to slovo „dneska“ jasně znamenalo, že bude i příště. Ale kdo koho chtěl víc, to je těžké určit.
Prostě najednou jsme to oba chtěli, jestli to dokážeš pochopit. A oba jsme byli šíleně vzrušení očekáváním a možná jsme oba měli strach, že ten druhý couvne.
Když jsem ji posouval k té posteli, tak si prostě nemohla nevšimnout, že mi ztvrdnul na kost, přestože něco takového jsem pár minut zpátky vůbec netušil. A myslím, že ani jí to nenapadlo, ale tak nějak se to semlelo a oba nás to úplně pohltilo.
Když přes ty své přiléhavé Nike tenké sportovní kamaše cítila, že mi trčí jako kůl, tak jí asi konečně došlo, že já ji rozhodně chci a přestala se bát, že bych něco vyváděl, kdyby s tím návrhem přišla ona sama. Ona to totiž začala chtít, už když viděla ta videa a když mi povídala, jak to tenkrát s tátou a babičkou Janou bylo.
To mi také řekla až potom. Jak jsem prý seděl vedle ní a ona na to koukala, tak nemohla myslet na nic jiného než na to, jestli má sama nějak začít, protože si to děsně moc přála, ale hrozně se bála.“

„Já zírám,“ přerušil Slávkovo povídání Tonda. „Fakt jste to dotáhli až do konce, jo? Mně se z té představy normálně taky staví, a to je mi šedesát. Přiznám zase já, že ten incest mezi Janou a Petrem mě už léta přitahuje. Chtěl bych to vidět in natura.“

„No, nekecám, sednul jsem si obkročmo na její nohy, posadil jí, stáhnul jí přes hlavu mikinu a ona mě jakbysmet, no a pak už to jelo. Sundal jsem jí takové ty sportovní tepláky od Nike, co v nich chodí na pilates nebo jógu i s kalhotkami.
Ještě se sama nadzdvihla, takže se mi před očima objevila záplava úplně blond chloupků a pod ní ta krásná rýha, ona si rozepnula podprsenku.
Pak si mě přitáhla a položila na postel a zbavila kalhot ona mě. A všeho vůbec. Jen ty gatě nešly snadno, protože takhle mi snad v životě nestál. Musela ho vzít extra do ruky a div mi ho nezlomila, aby ho z těch kalhot vydolovala.,“ rozesmál se Slávek. „Bylo to něco šíleného, ta představa, že budu šukat se svojí mámou. O to, že je starší by snad ani nešlo, ona je fakt moc pěkná, takže to vůbec nevadilo, jen ten pocit byl zvláštní, ale o to víc vzrušující. Asi jsem úchyl po předcích. Měl jsem to tak potom i s Míšou.
Prostě nejvíc ze všeho mě dělal dobře fakt, že spolu provádíme něco, co je naprosto tabu. No a ona musela být za těch pár let bez chlapa docela nažhavená. Pak mi přiznala, že to tabu ji v tu chvíli taky děsně vzrušovalo a pak o něco později, že vlastně tátovi ten jeho milenecký vztah s mámou někdy i záviděla pro tu jeho neobvyklost. Zakázanost.
Prostě protože dokázali něco, co se nesmí a že byla hrozně ráda, že něco takového může taky zažít. Docela šok. Taky zíráš, viď? V životě bych tomu nevěřil. Ona je jinak taková trochu uťápnutá a najednou tohle přiznala,“ konstatoval Slávek a trochu se napil.

„No to bych do ní fakt nikdy neřekl, ale tichá voda břehy mele,“ uznal Tonda a Slávek pokračoval.
„Jak už jsem říkal, stál mi jak svíce. Ještě před tím, než jsem jí dostrkal do ložnice, takže když mi nakonec sundala ty kalhoty, tak ho hned zase popadla a vzala do pusy, což bylo super. Ani Míša ani ta moje slečna to takhle neumí. Vzpomněl jsem si, že jí dělalo dobře, když musela být s tátou tak trošku sub, a tak jsem ji po chvilce odstrčil. I když to byla nádhera, převrátil ji, roztáhnul jí pěkně kolena, aby věděla, že v tu chvíli velím já, rozhrnul jsem tu záplavu úplně blond chloupků, rozevřel doširoka tu její boží kundičku, která byla ještě trochu slepená, ale už nádherně vlahá a začal ji lízat. Dřív si jí prý holila, ale teď neměla důvod. Styděla se za ty chloupky, ale bylo to náhodou úžasné. Krásně voněla. Byla už bezvadně vlhká a udělala se za chvilku jen z toho lízání. Jasně, že to bylo tím, že dlouho nikoho neměla.
Teprve pak jsem se s ní začal líbat, a i to byla krása. Zkusil jsem to s pár holkami i se ségrou, ale tohle bylo něco jiného. Nádhera. Hned pak jsem jí ho tam dal a za chvilku byla podruhé. Sama si ho tam oběma rukama vrážela a svými boky přirážela proti mně naprosto šíleně.
Chtěl jsem to všechno vystříknout do ní, ale začala se se mnou prát, protože mermomocí chtěla toho mého ptáka do pusy a já byl už hodně načatý, takže všechno za pár chvilek spolykala. Vůbec jí to v tu chvíli nevadilo, ale moc to prý nemusí. To jsme si taky řekli až potom.
Vysvětlila mi, že nebere žádné prášky, takže jsem to nesměl pustit do ní.
Když jsme se vzpamatovali, začala se omlouvat, protože jí došlo, co se stalo, ale uklidnil jsem jí, že to bylo přeci něco úžasného, co jsem nikdy nečekal a ani ve snu by mě to nenapadlo a že jsme spolu nedělali nic jiného, než táta s babičkou a vlastně ona s nimi už dávno také a bavilo ji to pár let, takže jestli se jí to líbilo, tak není důvod, proč by si měla něco vyčítat. Pro mě to byla úplná pohádka. Proč si tedy občas neudělat dobře, když je ségra tak pitomá a všechny chlapy jí vyhnala.
Už to nekomentovala a jen se ke mně tenkrát ještě na chvíli přitiskla. No, a protože ségra měla dorazit domů až k večeru, tak jsme to za chvilku zopakovali.
Potřetí to bylo po obědě, a to jsem jí přivázal, protože jsme se o tom, co všechno prováděli, u oběda bavili a chtěla si to zase po pár letech zkusit, ale detaily už radši vynechám. Jen snad ještě řeknu, že jsem se jí na to předem zeptal a že si to hrozně moc přála a říkala mi, co mám dělat.“
„Takže si spolu už možná rok občas užijete, jo?“
„Ne, rok ne, jenom asi půl nebo o malinko déle. A ne moc často. Nebere prášky, aby si snad ségra něco nedomyslela, takže to bývá, jen když má ségra volejbal někde mimo a taky trošku, když je to bezpečné. Jednodenní turnaje nebo nějaké zápasy mívá Míša každý druhý víkend v Praze.“

Na chvilku se odmlčel, trochu tázavě a provinile se podíval na Tondu a pak pokračoval.
„Já jsem ti tedy řekl o naší rodince všechno. Některé věci jsou zřejmě dědičné, ale spíš si myslím, že když člověk něco vidí na vlastní oči, tak si kolikrát řekne: „A proč ne? To bych taky chtěl zkusit.“ A když se naskytne příležitost, tak jí využije.
Tady na místě přiznám, že s mámou je to neuvěřitelné a úplně jiné než s Míšou. Máma přesně ví, co chce a dokáže si to vychutnat a udělat to tak, abych si to vychutnal i já. S Míšou je to divočina. Zatím se nedá moc řídit, musí být po jejím a je nedočkavá a nestihne se většinou úplně udělat. Naštěstí docela rychle mi to jde podruhé. V tom je podobná s tou mou přítelkyní, ale i stou to bylo jen párkrát. Není kde, jak už jsem řekl.
Máma mi říkala, že táta má úchylku na starší ročníky, takže já teď naprosto chápu proč. Míša i ta moje jsou mladinké a krásné, ale to milování je prostě stejně nejhezčí s Monikou.
Tak mi řekni, jestli je to úchylka na starší dámy nebo jen pochopení dokonalého sexu. Já sám nevím. Snad chápeš, že když to máme v rodině takhle pošahané, tak se moc bojím, aby ségra něco šíleného neprovedla, protože ona po tátovi vyjede naprosto bez zábran. Několikrát se mnou probírala, jak by to bylo nejlepší. Je blázen. Ona by snad klidně začala něco naznačovat i před Irenou nebo babičkou.“

Tonda se zamyslel.
„No, ty v tom už jedeš, takže kdyby to věděla, tak by nepřestala, dokud by toho také nedosáhla, jak jsem pochopil. Ono je to ale také o tom, jak je člověk nastavený. Někdo by se třeba nad tím hrozně pohoršil, protože někde uvnitř mají lidé naučeno, že to je fuj, že se něco takového nesmí, ale jsou země, kde není incest zakázaný. Dokonce i v Evropě.
Já osobně si myslím, že na tom není nic špatného. Prostě buď se lidi mají rádi nebo ne a je mi egál, jestli jsou příbuzní nebo ne. Akorát, že když do toho někdo spadne tady, tak si musí dát bacha. Je to podobné jako nevěra. Většina lidí to oficiálně odsoudí, ale stejně to provozuje a mezi kamarády se tím ještě i pochlubí.
Myslím, že chlapi asi víc, i když k tomu zase potřebují ženské, ale asi jdou po těch mladších a ty jsou ještě ve větším počtu svobodné. Ženské mezi sebou properou všechno ještě hůř. Akorát, že s incestem se nikdo nechlubí. To nejde. Nikdy nevíš, kdo tě napráská a budeš mít problém, takže bys to jednou možná měl smazat. Sám uvidíš.
A co se týče starších ročníků, já myslím, že, kdyby tvoje máma byla stará a ošklivá, tak by tě to nenapadlo. Jenže ona je moc pěkná, takže jsi incest vůbec neřešil.
Já taky měl jednou milenku o dost let starší, ale byla moc pěkná, takže to s ní bylo super. A to si doma nemůžu stěžovat. V mém věku je o dvacet mladší dáma krásná mladice, ale z tvého pohledu už je stará. Tak aspoň vidíš, jak je to relativní.“ zakončil své úvahy Tonda a pak dodal: „Dostal jsem od tebe úkol, takže ho jdu splnit. Buď uvidíš sám nebo ti dám do toho víkendu vědět. Platí? A neboj, nikde o těch záznamech vykládat nebudu. Jen některé ukážu tátovi a babičce. A o Míše mu řeknu, ale jen to, že to všechno viděla, ne že spolu šukáte. A už vůbec ne o tobě a Monice. Ať si to přebere. Myslím, že těm dvěma nějaké vyšilování nepomůže, že budou muset malinko pozměnit svůj postoj. Jen ty zase zkus nějak vysvětlit ségře, že kdyby jí táta odmítnul, což se asi stane, tak ať neblbne. Hlavně ať nic neřekne před tou Irenou. Tátu má ráda a tím by mu mohla pokazit život. Kdyby náhodou tátu ukecela, což nevylučuju, protože on nejspíš myslí víc svým pérem než hlavou, tak snad budou mít oba dost rozumu, aby to nepřeháněli. On tu Irenu asi doopravdy miluje a chce si jí vzít. A ona jeho. Aspoň babička říká. Snad si to jen tak nemaluje.
No a zkusím babičku s tátou přesvědčit, že Monika jim už škodit nebude. Řeknu jim, že o těch trojkách vím od tebe a jestli chtějí nebo nevěří, tak jim můžu nějaké podrobnosti poskytnout, protože ty o tom žádné pochybnosti nemáš.
Máma by ti to přeci neříkala jen tak, aby škodila jim, když to škodí hlavně jí. Ať táta s mámou zakopou válečné sekery. Nemá smysl, aby si škodili a ty pak řekneš mámě, jak to dopadlo. Nebo jí to řekne Petr. On stejně nevydrží neříct jí to, ať to dopadne jak chce. Ale mělo by to dopadnout dobře. Irenu z toho vynecháme. Neboj. Od nás se to nedoví.“

„Supr, budu čekat. A ségře nějak domluvím. Ale o něco se pokusí tutově, tak ať s tím táta počítá. Jak už jsem říkal, ona potřebuje vidět tátu hlavně, jak mu stojí. Přitom ji porno ani moc nezajímá.
Přiznala se tenkrát, že jí naprosto šíleně dělá, když ho vidí nahého, a je úplně hotová, jakmile mu trčí a že si to strašně moc chce s ním zkusit. Prý už léta, a že se jí o tom občas i zdává. Tak tohle mu zdůrazni, aby věděl, že to není žádná sranda. Ona zatím neví, jak to udělat, jak to navléct. Bojí se mu to říct, ale rozhodně to při první příležitosti udělá. Takže bych byl moc rád, kdybys nějak dal s tátou řeč a na tohle ho upozornil, aby nebyly nějaké scény.
Kdyby ségru odmítnul nějak tvrdě, a on teda umí být naprosto děsivý, tak ona by mohla něco provést, aby se mu pomstila. V tomhle je asi trošku po mámě. Musí se s ní opatrně. Takže to by jako bylo na revanš, a proto tedy máš i všechno, kde je táta s babičkou Janou. Snad tátovi docvakne, že musí být opatrný. Já s tím za ním jít nechci a asi ani nemůžu. Prostě zařiď to nějak tak, aby nebyl průser, ať to mezi nimi dopadne jakkoliv. Ségra je všeho schopná.“

„Neměl jsem před hodinou ani ponětí, že tady budu dělat takového prostředníka. No, tedy, je to dost těžká písemka, co po mně chceš. To mě ve škole tenkrát neučili. Nebo jsem chyběl. Uvidím.
Tvůj táta může vyletět na mně a pak rovnou na tebe. Snad víš, co děláme? Pro dnešek už snad těch překvapení bylo dost. Tahle debata je jen mezi námi. Mámě ani slovo, ségře taky. Tátu a Janu nech na mně, i když radost z toho nemám a vůbec nevím, jak ten tvůj úkol budu řešit.“
Pohledem zkontroloval stav kopírování a konstatoval: „Už se to všechno nahrálo, tak zkontroluj, jestli jsi mě smazal a můžeme jít,“ vytáhl flashku z počítače, sbalili věci a opustili kancelář.

Když jel Tonda o chvíli později autem domů, kroutil hlavou nad tím, co všechno je také možné.
O Janě a Petrovi už léta věděl své, ale že Monika nevědomky vyprovokuje takovou bláznivinu tím, že dětem poví o incestním vztahu mezi těmi dvěma, to zřejmě netušil vůbec nikdo. Monika nemohla vědět, co všechno může koníček jejího syna způsobit. A docela jistě by to neskončilo tím, že Slávek nakonec obšťastnil svou sestru i ji. Kdyby jim ten šikula neukázal oběma ta videa, tak by také k ničemu nedošlo, ale pohnutky u každé z nich byly úplně jiné.
Snad to chlapec ustojí, ale měl by to omezit. Koneckonců, jestli chce zvládnout studovat počítače na technice, tak bude mít dost jiných starostí, pomyslel si.

Těšil se, až si proběhne ty záznamy a uvažoval, co ukáže Janě jako první a jak na to všechno bude reagovat.

Autor

Navigace v seriálu<< Příběh prolhané dámy 11 – Překvapení 1Příběh prolhané dámy 12 – Přiznání 1 >>
4.5 24 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x