West – end 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu West - end

U stolu, ve velké obytné místnosti si Henry své příbuzné konečně podrobně prohlédl.
Thomas byl již starší muž, osmahlý těžkým životem, ale stále vitální a plný síly. Helen byla mladá, dokonce o dost let než její muž, ale Henry se nepídil po detailech. Ani ona nebyla žádné tintítko, byla pevně stavěná, měla široká ramena a celkově byla plnoštíhlejší. Přes staromódní šaty jí vnady moc nevynikaly. Tvář měla prostou vrásek a byla to hezká žena.

U jídla se Thomas přirozeně zajímal o jeho účel cesty. Henry mu vypověděl rodinný příběh a Thomas kýval hlavou.
„McDonald je známý i tady. Co vím, má armádu nejrůznějších existencí a ti kradou, loupí a přepadají v širokém okolí a nikdo s s nimi nedokáže vypořádat. A proč? Protože je chrání jejich všemocný šéf. Na jeho pokyn tohle všechno dělají a až nás takto vyštvou, pozemky budou volné a zadarmo.
Nás zatím nenavštívili, ale… před pár lety má první žena Betty jela dostavníkem do města a cestou je právě tihle pobudové přepadli. Všechny je pak našli zabité. Jen kočí ještě dýchal a prozradil, kdo je přepadl, ale stejně se to zametlo pod koberec. Tehdy jsem poznal tady Helen a svoji jsme již dva roky O tom jsem tvému otci ani nepsal.
Moje rada je, s McDonaldem si nic nezačínej, nemáš šanci. Vrať se domů, ožeň se a žij jako dosud, jen na farmaření zapomeň. V tomto kraji to prostě nejde.“

Zatímco Thomas mluvil, Helen se usmívala a házela na Henryho blesky vášně a chtíče.
„Ještě trochu pálenky?“ vstala, dala na stůl láhev a usedla tentokrát vedle Henryho.

Thomas pil zdatně, ale o to více uvadal, a Henry brzy pocítil dotyk Heleniny ruky na stehně a následovalo hlazení a postup hbitých prstíků nahoru ke klínu. Když mu pak celou dlaní mnula naditý rozkrok, Henry jen ztěžka potlačoval slastné vzdychání.
Čím více byl Thomas opilý a hlava mu klesala, tím odvážnější byla Helen. Dychtivě se Henrymu drala do klína, uvolnila napružený ocas a honila ho rychlými pohyby. Tiše vzdychala, jako by si to sama užívala a Henry jen opojeně funěl.
„Já… už… už… božeee,“ hekl, Helen zrychlila pohyby a pak cákance semene skončily mu na kalhotách, na zemi a na její ruce.

Poté, co mu zvadl, pohlédl na Helen, která se jen usmívala, celá rudá a rozdychtěná.
„Pomůžeš mi ho uložit?“ ukázala na spícího Thomase.
Když ho položili na postel, odvedla Henryho do přístěnku, kde byla volná postel.
„Zde budeš spát, ale já bych ještě…“ nedořekla a přisála se mu na rty a hned mu vyšla vstříc jazykem. Zakmitala mu s ním v puse jak had a pak už to mlaskalo v divokém, vášnivém líbání.
Pak se mu svezla hlavou do klína, stáhla předkožku a jazykem laskala žalud. Nato ho vsála do pusy a začala kouřit. Sevření vlhkých rtů a teplý dech fungovaly spolehlivě a pták mu tvrdl a mohutněl.
Henry se zase chtěl potěšit jejím hrudníkem. Zatímco ho Helen kouřila, on jí mnul prsa, mačkala tahal za ně.
Prsa měla pevná a když ji převrátil na záda, nerozlila se jí po těle, ale hezky trčela nahoru. Obkročmo na ni usedl a ptákem jí mezi nimi projížděl. Sama si je sevřela až cítil silné sevření, jako by mrdal kundu.

„Líbí se ti to?“ usmívala se na něj.
„Joo… ale kundička je lepší,“ funěl Henry a dál přirážel do úzké spáry mezi prsy.
„Tak co ti brání?“
Henry jí zabořil obličej do klína, který už byl mokrý a nadržený. Vylizoval sladkou šťávu a Helen slastně vzdychala.
„Anooo… to… je… skvělý… božeee… jooo,“ v záškubech rozkoše trhala tělem.
Když jí promnul mezi rty klitoris, stiskla mu hlavu jak do svěráku a vykřikla ve svém vrcholu.
„Panebože… anooo!“
Sotva stisk uvolnila, posunul se Henry na ní a zajel do ní jak po másle. Jen vydechla a nohama ho obemkla kolem pasu.
„Pojď do mě… jooo… chci tooo… udělej… mi… to… ah… ah.“

Henry se vzpínal v zajetí mrdající divoženky a rytmicky přirážel do čvachtající kundičky. Helen byla v sedmém nebi, tvrdého čuráka už v sobě dlouho nepocítila. Naděje na otěhotnění se stále zmenšovala a tento mladý synovec by jí mohl potomka dopřát.

Ten ji mrdal opravdu snaživě, sám si to užíval a během přírazů se věnoval jejím prsům s tvrdými vztyčenými bradavkami, které byly krásně citlivé na laskání. Čím víc je cumlal a olizoval, tím prudčeji mu Helen šla v přírazech naproti, ječela, úpěla a vzdychala narůstající rozkoší.

Vtom ho pustila ze zajetí a odstrčila ze sebe. Přetočila se na všechny čtyři a vystrčila zadek.
„Chci zezadu… udělej mi to!“
Henry se nenechal pobízet a vkleče ji nabodl na ptáka a hned rozjel přírazy.
„Plesk, plesk,“ pleskal o její zadek a snažil se pojmout do dlaní její visící prsa. Mačkal je, tahal za ně a Helen vřeštěla, že „jooo…“
Nakonec už to nevydržel a trhavé dávky jí plnily pochvu a Helen sténala, že „bude a ještě chviličkuuuu“.
„Ááááhhh… božééé… ééé,“ udělala se a stahy mu vymačkávala ze zasunutého ptáka veškerý obsah koulí.
Bylo to nádherné oboustranné vyvrcholení.

Henry v ní byl zaražený, dokud nevypadl ven splihlý ocásek a Helen vydýchávala prožité okamžiky slasti a rozkoše. Tohle už dlouho nezažila a bylo to krásné. Pokud z toho obtěžká, bude to příjemný bonus. I pro Thomase.

***

V dalších dnech Henry začal objíždět okolní ranče a sháněl pomoc proti McDonaldovi.
Přidalo se k němu pět mladíků, kteří toužili po pomstě stejně jako on. Ronniemu banda zneuctila přítelkyni, když ji zaskočila na projížďce. Rodině Davida pobili dobytek a dohnali je tak téměř k bankrotu a ostatní měli s bandou také své neblahé zkušenosti.

„Byl jsem v Denveru,“ řekl Alex. „To je úplně jinej svět. Připadal jasem si trapně jak tulák. Lidi tam chodí beze zbraní, úplně jinak oblečený. Ulice jsou dlážděný, domy obrovský a vysoký, jezdí tam vozy na motor… rozumíte? Bez koní. A ženský… žádný špindíry jak ty kurvy z baru, ale čisťounký, načančaný… vole, hned mi z toho houplo a šel jsem do bordelu. Taková krásná holka si mě celýho umyla v teplý vodě a pak… to bylo něco. Na péro mi nasadila nějakej gumovej obal, prej ochranu. Strčíš ho do ní a mrdka zůstane v něm a ne v ní. Mně to teda nevadilo a vona prej kdybych chtěl bez gumy, je to za příplatek. Hovno dostala, i tak byla drahá. A tady u nás se čas zastavil a McDonald se tu roztahuje a nikdo na něj nemůže. Představte si tu hrůzu za pár let… jedete od města k městu a všude cedule McDonald, stejná nabídka, stejný žrádlo.“
„Nech toho,“ přerušil ho Paul. „Řekli jsme, že do toho půjdem, tak mu snad nějak zatnem tipec, no ne?“

***

Než se skupina připravila a vybavila na cestu pomsty, kroužil Henry kolem Helen.
Ta se jeho atakům bránila jen mírně a víceméně slovně, což ho lákalo jít do ní víc a naplno. Nejlépe doslova.

Helen stála u plotny a kuchtila oběd, Thomas venku kydal hnůj a Henry vycítil svou šanci. Přiskočil k ní, vyhrnul jí sukni a sám si uvolňoval ven tvrdý ocas.
„Nech toho… Thomas může přijít… slyšíš?“ kroutila se Helen, ale jinak nic nedělala a dál zadělávala na stole těsto.
„Nech toho… oh… oh… oh,“ zasténala, když do ní pronikl až po koule a začal ji soustředěně mrdat.
Držel si ji pevně v pase a užíval si vlhkost a těsnost pochvy, kterou svým ptákem vyplnil.

Helen se dál slovně bránila, ale pevně rukama zapřená o stůl, vnímala slast z jeho bucharu a tření v klíně.
„Nemůžeme… Thomas… přijde… oááh… božeee,“ projel jí tělem blesk slastného vyvrcholení a vzápětí cítila proud semene.

Henry podstoupil a Helen si musela na chvíli sednout, jak se celá třásla. Z klína jí vytékalo semeno a rozpačitě si rovnala sukni.
„Tohle už nikdy nedělej… ano? Já… jsem vdaná žena… a tamto… zapomeň,“ špitla celá zrudlá vzrušením a prožitou rozkoší.

Henry odešel a Helen po chvíli pokračovala v načaté práci.

***

Další den ji Henry ošoustal v řezárně na kupce čerstvě nakosené trávy a to už se Helen nebránila. Sama si užívala tyto divoké rychlovky, v nichž jako by převažovaly dávno zasuté zvířecí pudy. Šlo jen a jen o nespoutaný sex a oboustranně dosaženou rozkoš. Nic víc.

Poslední noc před odjezdem neponechal Henry nic náhodě. S Thomasem pili pálenku, on naoko, zato Thomas se brzy opil a chrápal, až okna drnčela.

Helen se na Henryho v přístěnku dychtivě vrhla a tentokrát se dlouze líbali, hladili a mazlili.
Až poté vsála do pusy tuhnoucí ocas.
„Chmmm… krásně… ti… stojí… fhmm… gfhmm,“ sdělovala nadšeně mezi nádechy a sáním ocasu. Polaskala žalud a uzdičku, promasírovala a olíbala mu koule a pevně sevřenými rty ho sála až do nejvyšších výšin rozkoše.
Po výstřiku semene se nechala na oplátku zase pomazlit ona. Henry si pohrál s jejími pevnými prsy, polaskal jí dvorce i tvrdé bradavky a přes břicho jí sjel hlavou mezi nohy.
V zarostlém klíně byla rozevřená štěrbina z níž vytékaly praménky šťávy. Henry je začal vylizovat a Helen sténala a trhavě se zmítala v návalech slasti, když jazykem zasahoval nejvzrušivější místa. Henry ji líbal a hladil pevná stehna a přes lýtka v polibcích jí sjel až na nárty a zase zpět. Jejího těla se nemohl nabažit. Ocas už měl jako kámen, tak jí nalehl mezi rozevřené nohy, zatlačil a cítil, jak se pysky rozevírají a pouští ho dovnitř.

„Anooo… seš… skvělej… oooáááh… přitlač,“ vyhekávala rozdivočelá Helen, pevně svírala svého milence a nohama ho objímala v pase.
„Úúúúhhh… pomalůůůů… ooááách,“ vydechovala slastně a pochva se přizpůsobila jeho rozměrům, jak v ní rytmicky jezdil.
„Ohhh… už… budu,“ sténal Henry nad slastí, která ho naplňovala stále víc a vzdychající žena mu odpovídala.
„Ano… udělej se… vystříkej mě… oooh… oooh… jooooh,“ vyvrcholila, drtila mu stahy stříkající ocas a nasávala vše do dělohy.
Oba padli vedle sebe a vydýchávali se z prožité rozkoše.

„Co teď? Noc je ještě mladá,“ Helen se chopila iniciativy a ústně se chopila povadlého ocasu. Smyslně ho cucala, olizovala a sála, až mu stál tvrdý a připravený. S erekcí Henry opravdu neměl problém.
Pak se mu nastavila zadečkem aby ji mohl zezadu napíchnout mezi pevné půlky. Prudce do ní zajel a zezadu ji promačkával visící balónky prsou a brnkal prsty o stojící bradavky.
„Jooo… jééé,“ sténala Helen v extázi a užívala si prudké a hluboké přírazy v jiném směru a intenzitě tření.

Ovšem Henry měl své plány a ve chvíli, kdy hlasitě sténala v předzvěsti orgasmu, jí ptáka zarazil do zadku.
Cítil, jak silným tlakem překonává sevření svěrače a pronikl jí do střev.
„Ááááhhh… nééééé,“ Helen zaječela nečekaným překvapením i bolestí, ale nemohla nic dělat, dokud jí horké semeno nenaplnilo zadek.
Henry se uspokojil a žena vydechla úlevou, když ocas opustil otvor. Nečekala, že ji někdo tímto způsobem zprzní. Taková pohana! Tohle mu nezapomene!

***

Ranní rozloučení bylo tiché a Henry tušil, že vnadnou Helen už nejspíš nikdy nespatří. Zato strýc Thomas ho hlučně objal, poplácal po zádech a nakonec mu tiše šeptl do ucha: „Díky za vše!“

***

Chlapci se přesunuli o 70 mil západně a blížili se tak k obydlí svého úhlavního nepřítele. První akcí skupiny bylo vyloupení a vypálení jednoho z jeho doupat neřesti. Chlast a prostituce byly zjevně obzvlášť výnosným podnikáním. A vzhledem k individuím, které McDonald zaměstnával, se nebylo ani čemu divit. Ty lidi vlastně ani nic jiného nezajímalo.

K vyloupení vzápětí přidali přepadení vozu s výplatami pro jeho honáky v západním teritoriu.. To už byl tučný zisk a chlapci si vylepšili zbrojní arzenál. Pořídili si takzvané Machine gun, což byla automatická zbraň nevídané kadence a palebné síly. Umístili ji na vůz spolu s bednami munice a zakryli plachtou Takto vybaveni vyrazili na pouť k ranči samotného McDonalda.
Cestou ovšem neminuli základnu gangu, který terorizoval celý tento kraj.

***

Skupina na tábořišti nebyla, ale chlapci si vyhlédli různá palebná stanoviště s tím, že vozem pak uzavřou únikovou cestu. Tábor byl totiž umístěn v malém vytěženém lomu.

Pátý den se dočkali. Skupina se vracela nabrat sil, rozdělit si kořist a vyžádat si další pokyny.
Sotva se muži rozložili u ohňů a zavládl klid, chlapci tiše zlikvidovali hlídky, které šly střežit tábor zeshora a pak na Alexův pokyn vůz se zbraní přehradil cestu, plachta byla stržena a Alex s Paulem zahájili smrtonosnou palbu na tábor.
„Tatatatatata,“ zbraň doslova polykala náboje, střely kosily pobíhající vyděšené muže, které ještě seshora stříleli ostatní chlapci. Z tábora nebylo úniku.

Mužů bylo všehovšudy necelých dvacet a za chvíli leželi na zemi mrtví. Paul je obešel a kdo jevil známky života, dostal nemilosrdně kulku do hlavy.
„Tak to bychom měli,“ okomentoval spokojeně Henry, že se počet nepřátel opět ztenčil.

***

RANČ „FLORIN ASTRE“

McDonald seděl na pohovce, vedle sebe manželku Vilmu a u ucha držel onen nový přístroj pro přenos hlasu na dálku od jakéhosi Grahama Bella, zvaný telephone.
Zatímco mu manželka laskala z kalhot vytažený úd, muž soptil a do přístroje křičel.
„Ne, ne, ne. Trať vede přes nejlepší pastviny. Pokud nezafinancujete odbočku do mých jatek u Lincoln Creek, nedostanete povolení stavět… Co? Státní zájem?… ten je mi u prdele… Já jsem státní zájem! To vám dám písemně, vy hňupe!… Ano, postěžujte si… ředitel Roberts?… Jo, toho znám a rozšlápnu ho jak červa společně s váma… konec!“ a vztekle hovor ukončil..

„Hmmm… Vilmo… snažíš se… já vím… hmmm… děláš to dobře,“ pohladil ženu po vlasech a poddával se jejímu laskání a olizování tvrdého péra.
Žena se vyznala a věděla, kde má muž nejcitlivější místa na laskání, pomine-li se, že celý ocas v ústech je pro něj už velkou slastí.

Nataženou rukou jí začal vyhrnovat šaty a zkoumat vlhkost dírky. Vilma se zavrtěla, když ucítila prsty na pyscích a jak pronikají mezi ně.
„Pojď si nasednout,“ vyzval ji a Vilma si vykasala šaty a obkročmo nasedala na trčící ocas.
Předchozím kouřením byl muž již vydrážděn natolik, že stačilo pár odsedů a sevření poševních stěn ho přivedlo k vyvrcholení. Nedalo se to zadržet.
Žena byla zklamaná, ale tak to u nich chodilo, jí se nikdo na pocity a potřeby neptal.

„Kdy se vrátí Marion?“ zeptal se muž, kterého po ukojení žena jako taková již nezajímala.
„Přijede tou parní mašinou příští týden, drahý… přesně tou, kterou ty nechceš povolit prodloužit přes své pozemky,“ odvětila Vilma uštěpačně.
„Hergotfagot, to je má věc! Chci, aby spolufinancovali vlečku na jatka. Víš , kolik by nás to stálo? Chtějí trať, tak ať sypou… neboj, oni to udělají. Pár mil odbočky je nezabije,“ mínil McDonald sebejistě. „A když ne, ať si jdou s tratí přes hory, ha, ha.“

Vilma věděla, že její muž je tvrdý a nelítostný byznysmen, ale stavět se proti zájmům Union Pacific nemusí dopadnout dobře.

***

Večer rančera dostihly další nedobré zprávy. Skupina jezdců, která křižovala kraj a zastrašovala osadníky byla pozabíjena přímo v jejich ležení a taktéž jeden ze saloonů byl vypálen do základů.
„Někdo po vás jde, pane,“ špitl muž, který zprávy začerstva přinesl.
Byl to Buff, správce jeho ranče, schopný hospodář, ale to tak bylo všechno. Jako chlap nestál za nic.

McDonald se zamyslel. Předpokládal, že lidi už jsou dostatečně zastrašeni, ale nyní to vypadá na vzpouru a otevřený boj. Pobití dvacítky otrlých mužů jím otřáslo. Neznal sice podrobnosti, ale útočníků muselo být víc a stejně nemilosrdných… Vypálení saloonů jsou drobnosti. No, na tohle už nestačí a rozhodl se požádat o pomoc úřady. Ve své pýše avšak nějak pozapomněl postarat se o ochranu vlastního ranče.

***

V domku správce bylo živo. Pětice maskovaných mužů držela v šachu jeho rodinu a přísně Buffa vyslýchali. Vyděšený Buff jim ochotně všechno vyklopil, jen je stále prosil, ať je nezabíjí.

Ronnie si zálibně prohlížel jeho dceru Alyson a měl zcela jiné spády. Ani správcova žena Nancy nevypadala zle, ale kvůli sexu tu chlapci nebyli.
„Teď vás zavřeme do sklepa. Až to vyřídíme, pustíme vás,“ řekl Henry a rodina pokojně sestoupila do chladné místnosti s malým zamřížovaným okénkem pod stropem.
Zvláště ženy byly rády, neb se obávaly přílišného zájmu mužů a Alyson, jako panna, měla o všem ještě zveličené představy.
„Mami!“ usedla k Nancy, aby ji objala, zatímco Buff seděl rezignovaně stranou.

***

„Kurva, s tou kočkou bych si rád pohrál,“šeptal Ronnie Davidovi, ale tem jen sykl.
„Tiše. Až bude po všem, třeba si smočíš.“

Buff nelhal. Ranč tonul ve tmě a nikde se nic nehnulo. Sloužící již spali a žádné ozbrojené hlídky neviděli.
Podařilo se jim přimknout ke stěně domu a pak našli i otevřené okno. Byli v nějakém pokoji. Naštěstí prázdném. Nyní bylo třeba se zorientovat, kde přesně jsou.

***

„Ah… ahh… ještě… anoooo,“ znělo pokojem ženské vzdychání, plné právě prožívanou slasti.
„Jo… užžž,“ zaúpěl muž a trhavými výstřiky se do ní vyprazdňoval.
Nato se odvalil stranou a hlasitě funěl, jak přetopený parní stroj.
„Ach Jamesi… jsi úžasný,“ chválila ho Vilma za své uspokojení.

Po chvíli natáhla ruku a něžně si hrála s povadlým ocáskem ve snaze přimět ho k pokračování, když vtom James ztuhl.
„Slyšela si? Někdo chodí po domě!“ sáhl do přihrádky nočního stolku a vylovil kolt.
„Ach bože! Lupiči?!“ ulekla se Vilma a nahé tělo si překryla pokrývkou.

***

Pětice se mezitím zastavila u dveří, za nimiž se ozývalo slastné hekání.
„Tady,“ řekl tiše Henry. „Dva dovnitř, palbu na postel. Ostatní je budou krýt, kdyby něco.“

Ronnie a Alex se vrhli dovnitř jako první, ostatní je následovali.

***

Sotva se dveře otevřely, vypálil James ránu a trefil jednoho útočníka, ten vykřikl a padl k zemi. Pak ho ale zasáhl déšť kulek, který zabil jeho i Vilmu.
Tak jednoduše skončil nejbohatší rančer v kraji, obchodník a popravdě řečeno i parchant a zločinec.
Z chlapců zemřel Ronnie, kterého vzali sebou. Před vyplašenými probuzenými služebníky se stáhli do tmy zahrady, kam se nikdo za nimi neodvážil. Než se celá usedlost probrala, byli už daleko na cestě.

Nešťastného Ronnieho pohřbili v prérii a chlapci se rozhodli, že se rozejdou. Neměli už důvod držet se spolu Nyní po nich půjde jízdní policie a jako jednotlivci nebudou vůbec nápadní. Vrátí se do svých domovů jakoby se nic nedělo.
Osamocený Henry vyrazil na jih.

***

Po nějaké době ho přivítalo město Santa Fe. Sice si stále ještě zachovávalo vzhled ze starých dobrých časů, ale vše již tak jako tak pomalu končilo.

Henry využil nabídky parních lázní. Pořídil si nové oblečení a pochopitelně jeho zájmu neušel ani dům s červenou lucernou nad vchodem.
Majitelka ho zkušeně odhadla na movitého, tudíž mrkla na své nejhezčí a nejdražší holky, aby si zákazník mohl vybrat. I jim se statný mladík, vyhlížející jako drsný zálesák líbil a kroužily kolem něj, až si ho vybrala (nebo on si vybral) plavovlasou Alici.

V pokoji dívka nedělala žádné okolky. Přestože se se zákazníky většinou nelíbala, zde učinila výjimku. Přisáli se na sebe rty a Alice hned zaútočila jazykem do jeho úst. Proplétali si je vzájemně a dlouho, než se odtáhla.
„Líbat umíš,“ ocenila jeho výkon a pak vyzývavě čekala a dívala se, jak se jí dotýká na prsou, mne je a mačká.
„Mačkej je… víc… oúúú… ne tolik… oh… oh… jo… dobře,“ vzdychala a pobízela ho.
Henry svíral v ruce nalitá velká prsa a byl z toho vzrušen na nejvyšší míru. Péro mu stálo jako kopí a Alice ho svírala v ruce a zkušeně popotahovala. Byla potěšena, že se nejedná o žádné párátko, ale pořádný ocas.

„Lehni si,“ řekla a poté se mu přesunula hlavou do klína a ocas si zasunula do pusy.
„Gmm… hmm… je pěkně tvrdej,“ sála mu důkladně ptáka a rukou svírala u kořene.
Cumlala mu žalud, laskala uzdičku a jazykem mu ho sjížděla po celé délce až po koule, které mu jemně mnula mezi rty i rukou. Když ho pak pevně sevřenými rty rytmicky sála, Henry náhle zaúpěl a udělal se.

Alice pocítila záškuby, rychle ho vyplivla, ale první prudký výstřik ji zasáhl do obličeje.
„No, tohle jsem nečekala,“ konstatovala a šla se otřít.
„Promiň,“ hlesl Henry, ale Alice se na něj chápavě pousmála.
Posunula se na něj a nechala si promnout a polaskat visící prsa. To měla ráda a přinášelo ji to slast, zvláště dráždění bradavek. Poté mu dala na odiv svou kundičku. Henry fascinovaně hleděl na vyholený klín s růžovou rýhou štěrbiny.
„Ženy v harémech to tak dělají. Prý je to pro muže mnohem příjemnější. Můžeš mě ochutnat,“ vysvětlila mu a prsty si sama roztáhla vnější pysky, kde se skrývaly závojíčky malých pysků a odkud vytékal pramének šťávy.
Henry jí tedy zabořil obličej do klína k rozevírající se štěrbině a lízal ji po pyscích a všude kde tušil, že by to ženu mohlo vzrušovat.

Alice si rukou třela naběhlý klitoris a hlasitě sténala. Lízání ji přivádělo do víru slasti a rozkoše. Henry ji sál a mnul mezi rty plátky závojíčků a dívka vzdychala a sama si vzrušeně přejížděla prsa a tiskla tvrdé bradavky.
Pak vytáhla balíček s ochranou.
„Musíš si to vzít, ano?“ pomohla mu to nasadit a pak už ho zvala mezi svá roztažená stehna.
„Pojď… už do… mě… prosíííím,“ kroutila se v rostoucí rozkoši.

Henry přirazil a cítil, jak do ní proniká. Ocas mu sevřely poševní stěny a vlhko. Vnímal, jak do ní vniká dál, až po kořen.
„Ohhh… anooo,“ vydechla Alice slastně a sama přirážela pánví proti zasunutému ocasu.
Henry vnímal sevření pochvy a začal přirážet. Nejdříve pomalu a pak stále rychleji. Alice ho nechala, přitáhla si ho za hlavu a líbala se s ním.

Po delší chvíli Henry cítil blížící se vrchol a zrychlil tempo. Alice ho pobízela.
„Ahh… ahh… ještě… už… taky… budu… júúúú,“ sténala a jak jí projel tělem blesk slastného vyvrcholení, výstřik semene ji zalil útroby. Podařilo se jim vyvrcholit společně a guma byla plná semene, když si ji stahoval.
Henry byl spokojen, méně už jeho peněženka.

***

Za několik dní pokračoval v cestě k mexické hranici.
Cíl putování, osada Santa Chuita, se nacházela ani ne 30 mil za hranicí. Zde byl uvítán samotným alcaldem – starostou.
„Co pohledává gringo u nás v aldeorrio… jak se říká po vašem, v Zapadákově?“
„Hledám jednu dívku, jmenuje se Yolanda… víc nevím. Ale měla prý pocházet odsud.“
Muž se zakabonil.
„Pak jistě o jejím osudu víš více. Nuže?“

Henry mu poctivě odvyprávěl, co od Yolandy věděl a muž pokýval hlavou.
„Tak tedy prokázals, žes onen gringo, jak nám Yolanda vyprávěla. Ano, žije tu s námi, ale před cizinci ji ukrýváme. Netoužíme se znovu setkat s banditos od McDonalda. Jsme mírumilovná vesnice, neumíme bojovat a ani nemáme s čím. Leda s motykami a rýči.“
„McDonald je mrtev. Někdy vám o tom povyprávím. Můžu mluvit s Yolandou?“
Henry už byl celý nervózní.
„Ani tě nezajímá, jestli třeba není vdaná a bude tě vůbec chtít vidět?“ zeptal se starosta.
Henry se zarazil. Tohle ho, pravda, nenapadlo.
„Tak tedy věz, že není sama, ale žije s dcerou Rosanou a svými sestrami. Ženy dnes perou v potoce prádlo. Vyčkej tu na ně,“ řekl muž a usadil Henryho pod plátěným přístřeškem, kam položil nějaké jídlo a zkvašený nápoj, pro gringos zcela odporně trpký.

***

S nastupujícím večerem se Henry dočkal.
Yolanda s uzlíčkem mimina v náruči procházela kolem, když vtom si ho všimla. Nejdřív ztuhla, pak vykřikla, dítě podala nejbližší ženě, rozeběhla se a skočila Henrymu do náruče.
„Henryyyy,“ objala ho silně kolem krku a pak se jejich rty střetly v pevném polibku.

Večer pak nebral konce. Henry se musel seznámit s jejími sestrami, pak s celou vesnicí a samozřejmě se podívat na svou dceru Rosanu.
Yolanda byla pyšná na své těhotenství a teď ještě víc, když všichni mohli vidět, kdo je otcem.
Urostlý, pohledný, mladý gringo. Bude si ho muset před ostatními ženami hlídat.
V noci si ho odvedla do domu, sestry vyhnala pryč, dcerku si převzala sousedka a vášnivě se milovali až do ranního kuropění.

Henry Mitch v Santa Chuita zůstal. S rodiči udržoval písemný styk a do Států se vrátil jen na pohřeb matky a veškerého dědictví se vzdal ve prospěch nevlastního bratra Felixe.

S Yolandou se vzali a měli spolu ještě tři děti a ve vzájemné lásce prožili celý život.

***

DOSLOV. Čas nezastavíš. Osady se měnily na městečka, městečka na velkoměsta, malé ranče zanikaly, vznikaly velké farmy, přibývalo osadníků a volné pláně prérií proťaly železnice a silnice.
Éra “Divokého západu“ definitivně skončila.

Autor

Navigace v seriálu<< West – end 01
4.7 44 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Moc pěkné.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x