LDT story 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu LDT story

Den první (celý)

Roman vyšel ze sprchy s omotaným ručníkem kolem pasu. Otevřel dveře do pokoje a zarazil se. Na jeho posteli seděla třiatřicetiletá bruneta v bílém plášti, který měla zapnutý jen do té míry, aby mohla prodat své štíhlé nohy a bujné poprsí. Vedle ní vzpřímeně seděla brunetka ve věku osmnácti let v letní květované minisukni, z níž se klenula na její věk nevídaně dospělá ženská stehna. Kolena držela způsobně u sebe, což dokreslovaly ruce položené v klíně. Z bílého těsného trička trčely hroty malých prsů.

„Pojď dovnitř a zavři!“
Poslechl.
„Být tebou, ještě bych ty dveře zamkla…“ pokračovala v instrukcích starší z obou žen.
Otočil klíčem a znovu se podíval na matku s dcerou, které v Josefově Dole pracovaly v kuchyni letního dětského tábora.
Sledoval, jak se obě ženy pohledem pasou po jeho sportem a posilovnou vypracovaném těle. Čekal, zda mu pokynou, aby přišel k nim, nebo se budou kochat jeho náležitě vyvinutým mužstvím, které pod ručníkem o sobě dávalo vědět.

„Ten ručník,“ ukázala na něj prstem matka.
„Někam zahoď!“ dokončila větu dcera a pokračovala. „Kazí nám výhled.“
Roman pomalu posouval rozparek z levého stehna směrem ke středu. Ta hra jej bavila. Těšil se na moment, kdy jeho těšitele přihlížející obecenstvo spatří a obdivně vydechne.
Své číslo měl vypilované k dokonalosti. S radostí ho předváděl kdekoli a kdykoli. Nutnou podmínkou byla přítomnosti dvou a více dam. Bez mužů. Ještě se mu nestalo, že by aspoň jedna z nich okamžitě nezatoužila po hře s jeho úchvatným těšitelem. To se pak děly věci…
Roman neposlechl a ručník neodhodil. Vytvořil z něho pootevřenou oponu pro výrazného „pana domácího“.
Předpokládal, že v momentě, kdy se na něho vrhnou, stejně o něj přijde. Co chtěly vidět, vidí. Tak co…

„Hezké nádobíčko,“ s přimhouřenýma očima vynesla verdikt zkušenější z obou žen, „ale zatím s ním nemůžeš dělat zázraky. Evidentně potřebuje nějakou stimulaci… Kačenko,“ obrátila se na svou dceru. „Ukaž Románkovi, kam chceš jeho ocásek strčit, až bude velký…“
Teenka roztáhla nohy a smyslně si přitom olízla rty. K Romanově velké nevoli si ponechala ruce v klíně, takže její pohlaví neměl šanci spatřit.
Jeho rozmrzelostí se náležitě bavila. Provokovala ho pohledem, který říkal – chtěl bys ji vidět, viď?
Chtěl, ale bylo mu to pendrek platné.
Slitovala se nad ním. Chytila oběma rukama okraj minisukně a pomalu jej začala vytahovat směrem k pasu.

„Budíček!“ ozvalo se na chodbě. „Za deset minut nástup na rozcvičku.“
A do prdele. První ráno a hned tohle. Jak se dá rychle zlikvidovat stojící péro, když nemám po ruce studenou vodu? Když teď vylezu z postele, bude se mi Tonda smát.
Nesmál.
Oba vedoucí na tom byli stejně. Rozdíl byl v tom, že starší Tonda zmíněný zádrhel neprožíval a vstal i s postaveným stanem. Roman jej napodobil.
Oběma při převlékání do tepláků a triček erekce opadla natolik, že dokázali přeběhnout chodbu na toaletu, aniž by vzbudili nevhodnou pozornost, kde se definitivně svého problému zbavili. Pak se mohli v čele svých oddílů pokusit o zázrak. Rozhýbat rozespalá dítka, která si k nim rodiče na týden „odložili“…

Táborový den uteče hodně rychle, když je člověk zapřažený od rána do večera. Zahnat ty malé bestie do postele a donutit je spát, zabere po večerce víc jak šedesát minut.
Do půlnoci chyběla necelá hodina, když začala krátká porada o tom, co se bude dít druhý den. Skončila asi dvacet minut před půlnocí. Nyní mohla vypuknout volná zábava, jenže nikdo už na ni neměl sílu. Navíc Roman hned při prvním kontaktu ještě před táborem shledal ženskou část v drtivé většině nezajímavou.
Hlavní vedoucí Svatavě bylo sice dvacet osm, ale velká prsa a zadek byly mimo estetické normy, které vyznával. Její zástupkyni Sibyle se blížila čtyřicítka. Věk by mu nevadil, kdyby… Oplývala figurou hezké kněžky… Oddílová vedoucí Kamila letos, stejně jako on, přelezla devatenáctku, ale obsah podprsenky byl nudný až nezajímavý a navíc celkem hezký obličej kazily sem tam nepřehlédnutelné krátery po neštovicích… Jedině Nikola. Třiadvacetileté obyčejné děvče s mírně širšími boky a prsy akorát do menší ruky, by na prachsprostou mrdačku stačilo. Mělo to však jednu vadu. Jevila se v tomto ohledu hodně odtažitě. U dvojsmyslných narážek většinou obracela oči v sloup a oblékáním i chováním naznačovala, že sex bere jako sprosté slovo. Proč? To netušil.
Všechno zachraňovala osádka kuchyně. Třiatřicetiletá Brigita byla festovní samice. Čistokrevná MILFka. Roman ani na chvíli nezapochyboval o tom, že ta si o něho neopře ani kolo. Ale i tak jeho rohovky nevynechaly jedinou příležitost, aby na ni utkvěly pohledem… K ruce měla osmnáctiletou dceru Kateřinu, což byl svým způsobem přírodní úkaz. Její obličej inzeroval, že je mu třináct, čtrnáct let. Výsledný dojem podtrhovala i malá kuželovitá prsa. Jenže boky a stehna měla žensky dospělá… Co tím ten nahoře sledoval, Roman nechápal.
Poslední ženou, která se v táboře vyskytovala, zastávala roli druhé kuchařky. S pětapadesátiletou Valérií se člověk dost nasmál, jenže… Byla silná a stará!

Roman se šel sprchovat jako poslední, protože od Svatavy dostal za úkol připravit na zítřejší podvečerní stopovací soutěž úkoly. Zabralo mu to skoro pětadvacet minut.
Otevřel dveře do pánské koupelny a slyšel téct vodu ze sprchy. Od dveří nemohl vidět, kdo se pod ní nachází, protože koupelna měla krátkou vstupní chodbu, na jejímž konci se zahnulo doleva. Tonda to být nemohl, ten už spal. Zarazil se. Jiný muž v chalupě, kde tábor sídlil, už není, tak kdo to může být? Zvědavost zvítězila.
Lekl se. Pod sprchou stála Kateřina.
„Co tu děláš…?“
„Sprchuju se.“
„To vidím, ale proč v pánský koupelně…?“
„Protože potřebuju umejt záda a všichni, kromě tebe, už spí.“


Na keramické koryto pro hromadnou hygienu odložil sprchový šampon. Ručník položil na plastovou židli vedle dívčí osušky. Otočil se k nahé brunetě a natáhl ruku k podávanému mýdlu.
„Ty mě budeš mejt oblečenej…?“
„Já…? No…“ koktal Roman, „Asi bych se měl svlíknout, co?“
Do Romana, který se nad ránem ve snu předváděl Kátě a její mámě, měl ten skutečný setsakra daleko. Pro popis své postavy rád používal termín psychosomatický typ, nežli pravdivější rachitický. Ručička na váze totiž stěží dolezla k sedmdesátce, což vzhledem ke sto pětaosmdesáti centimetrům bylo dost málo. Sice bylo na ústupu, ale přece jen se na jeho tváři vyskytovaly ostrůvky, kde se akné drželo zuby nehty…
Rád mluvil dvojsmyslně. Žil v přesvědčení, že na tyhle řeči dokáže nějakou holku sbalit. Kdyby se držel svého umění člověka rozesmát a nevzdával se hned při prvním ne, nebo odpovědích, které jednoznačně nezněly ano, také by občas u děvčat bodoval. Nálepky ‚nic moc‘ se zákonitě při téhle konstelaci nedokázal zbavit.
„Máš postřeh.“
Roman si přetáhl přes hlavu tričko.
Asi to bylo pomaleji, než si Kateřina představovala: „Řekla jsem fofrem, nebo ti pudu pomoct,“ a udělala krok jeho směrem.
Shodil tedy z nohou gumové pantofle od Vietnamců a zbavil se tepláků.
Pak znejistěl. Mohl za tu stud, protože jediná žena, která ho dosud viděla nahého, kromě jedné obstarožní lékařky, byla jeho matka. Kateřina na nic nečekala a nekompromisně mu stáhla boxerky.

V tu chvíli se v koupelně objevila Brigita.
„Co tu děláš?“ zařvala šeptem.
„Chtěla jsem umejt záda a Roman je jedinej… teda byl jedinej, kdo je vzhůru…“ nenechala se Kateřina vykolejit.
Roman konsternovaně zíral na Brigitiny kozy „ukryté“ v průsvitné noční košilce, že si ani neuvědomil, že je nahý a že se mu ocas rychle staví do pozoru.
„Jo a proto jsi ho musela svlíkat?“
Při těch slovech ukázala na Romanův klín. Ten se okamžitě snažil schovat penis pod rukama.
„Neboj, mi ti ho neukousnem…“ a znovu se podívala na dceru, čekajíc na její odpověď.
„Já jsem nechtěla, aby si zmáčel oblečení…“
„Přestaň kecat nesmysly a okamžitě padej do postele! Vstáváme v pět a já nebudu dělat všechno sama, protože ty budeš nepoužitelná…“

Kateřina si dala mýdlo do krabičky, pak si ze židle vzala osušku a zabalila se do ní. Přitom se dívala na Romanův obyčejný zbytnělý úd.
„Dobrou,“ rozloučila se s ním.

Poprvé viděl nahé ženské tělo na živo a chvíli před tím, než by si na něho sáhl, přišla její máma a všechno zkazila. Čert, aby to spral! Zalezl do sprchy a představoval si, kam až mohlo to mytí zad dojít…

Autor

Navigace v seriáluLDT story 02 >>
4.6 47 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Jo..jo. LDT byl spolehlivý na zbavení se panictví, alespoň co já jsem zažil. Jelikož většině aktérů ale bylo pod 18 let, nelze se zde vyjevit písemně. V této povídce na to Kateřina jde trochu hrr… za mě tak otevřený zas ty holky nebyly. Ale, co, je to povídka 🙂

Pallas Athena

Navíc paní kuchařka podle věku dcery asi přišla na LDT nejen o panenství 😉

Pallas Athena

Ale jinak samozřejmě výborný nápad i výchozí pozice, fantazie i realita se mohou rozběhnout mnoha směry…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x