Splněné sny 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Splněné sny

Naštěstí jsem věděl, kde bydlí, protože mi dopoledne poslala na mobil adresu. Stačilo jet jen pár zastávek autobusem a byl jsem u cíle.
Když jsem vystupoval, všiml jsem si, že poblíž se nachází Květinka, do které jsem měl v plánu zapadnout a koupit své vyvolené pořádnou kytici růží. Zkontroloval obsah peněženky a zjistil jsem s hrůzou, že to, co mám, stačí tak akorát na jednu růži a k tomu ještě s bídou. Byla ještě spousta času, přesněji řečeno hodina.
Abych se nějak zabavil, chodil jsem jen tak po ulici a zíral do blba. Jako na potvoru mě ovšem lákal výčep, stojící na protější straně. Uvědomil jsem si, že kdybych do něj zašel a dal si tam jedno pivo, k Aleně bych šel s prázdnou, což jsem nechtěl dopustit. A tak jsem čekal dál.
Konečně už nastal čas vyrazit za ženou mých snů. Ještě předtím jsem se stavil v oné Květince a koupil růži.


Čím víc jsem se blížil k domovu mé vyvolené, tím větší byla moje nervozita. Po čtvrthodině jsem konečně dorazil k domu, kde se nacházel Alenin byt. Klepal jsem se, jako prvnička před prvním číslem. Měl jsem dokonce i sto chutí se otočit a utéct. Plánoval jsem, že bych Aleně napsal jednu z těch duchaplných výmluv, jako že mě unesli mimozemšťani, anebo že nějaký parchant ukradl všechny autobusy, co po městě jezdily.
Nakonec jsem sebral veškerou odvahu, co mi ještě zbývala, a zazvonil na zvonek.
Ještě tu byla možnost, že by nebyla doma, ale hned po mém zazvonění se brána Pekla otevřela a já vstoupil dovnitř.

Šoural jsem se po schodech nahoru, až jsem se ocitl v patře, kde už na mě Alena čekala.
Věděl jsem, že je to hezká žena, ale když jsem ji viděl dnes, málem to se mnou švihlo. Na sobě měla totiž bleděmodré tričko, zvýrazňující její přednosti a krátkou černou sukni, pro změnu odhalující její nohy.
Když si k tomu připočteme její roztomilý obličej a vlasy, dlouhé po ramena, dokážete si jistě představit, co to se mnou dělalo. Chvíli jsem na ni zíral, jak tvrdé Y a nakonec ze mě vyšlo nějaké blekotání, jenž měl být původně pozdrav.
Pak jsem jí do ruky vrazil kytku a sklonil hlavu v marné snaze skrýt svůj rudý obličej.


Alča poděkovala za růži a srdečně mě zvala dál.
Vklopýtal jsem tedy do bytu a ona zavřela dveře.
„Jsem moc ráda, že jsi přišel. A díky za kytku. Je to od tebe moc milé.“
Usmála se na mě a odběhla ji dát do vázy.
Za to já jsem se nehnul ani o centimetr. Místo toho, abych si třeba zul boty, stál jsem, jak solný sloup a skoro ani nedýchal.
Z tranzu mě probrala až hostitelka, jež se vynořila ze dveří kuchyně.
„Jé, Ali, už jdu za tebou!“ zvolal jsem, konečně si zul boty a jak v nějaké grotesce s Laulerem a Hardym hlavou napálil do futer, což vyvolalo Alčin bouřlivý smích.
„Tome, dveře jsou kousek vedle,“ řekla a já jsem si přál propadnout se někam hluboko do země. Místo toho jsem jen vykoktal omluvu a vstoupil, teď už bez trapasu, do kuchyně.


Bylo vidět, že tady Alena skutečně žila se svojí matkou. Kuchyně byla sice úhledně zařízená, ale vybavená obyčejným nijak moderním nábytkem. Jediné, co zde bylo moderní, byla myčka, ale jinak nic.
Alča mě pak provedla i po obýváku a po ložnici, jež vypadaly stejně, jako kuchyně.
Konečně jsme se vrátili zpátky, kde mě usadila ke stolu.
Z lednice pak vytáhla lahev červeného a nalila nám sklenku na přípitek. Když jsme si připili na shledání po letech, začala se servírovat večeře.
Alena uvařila boloňské špagety, ale takové, za které by se nemuseli stydět ani v pravé italské restauraci. Taky jsem to hostitelce řekl, čímž jsem si vysloužil pochvalu. Při jídle Alča vyjádřila lítost nad tím, že nemohli přijít i moji rodiče, na které byla obzvlášť zvědavá.


Samozřejmě, že jsem opět nezklamal. Místo toho, abych jí řekl pravdu, vypadlo ze mě, že je to moc mrzí, ale že zrovna včera otec koupil lístky do divadla. Ale oba ji moc pozdravují a těší se, až se s ní setkají příště.
Alča byla naštěstí s tímto vysvětlením spokojená a mohli jsme pokračovat v jídle.
Když jsme dojedli, pomohl jsem ji sklidit ze stolu a společně i s lahví vína jsme se přesunuli do obýváku. Sedli jsme si na pohovku a já s potěšením zjistil, že moje nervozita téměř zmizela. Alča nalila další sklenku a začali si povídat o tom, jak bylo dnes ve škole a taky o tom, jak se měla Alča v práci. Jak jsem zjistil, vzala si na dnešek volno, aby mohla připravit onu výbornou večeři.

Když jsme popíjeli poslední sklenku, vzala mě Ali za ruku, podívala se na mě tím samým pohledem, co včera a několik předchozích dnů a řekla: „Chtěla bych ti strašně moc poděkovat, Tome.“
„Ale to nestojí za řeč,“ odvětil jsem. „ta večeře byla výborná a přišel jsem rád.“
„Nejde mi o tu večeři, ale spíš o to, jak jsi mne po tolika dlouhých letech, co jsme nemohli být spolu, přijal. Nebýt tebe, nikdy bych nepoznala, jaké je to být šťastná, nebo co to znamená, se hezky oblékat, nebo mít prostě jen volno v práci. Ukázal jsi mi, že i já mám právo na normální život a za to jsem ti moc vděčná.“
Tohle řekla a objala mne. Pak vstala, vzala ze stolku lahev a šla do kuchyně. Šel jsem za ní a zjistil, že zrovna vytahuje z lednice další lahev.
„Ali, já bych ti taky chtěl moc poděkovat za to, co pro mě děláš,“ začal jsem. „Až do teď jsem vyrůstal s pěstouny a ani nevíš, jak moc mi chyběla moje opravdová máma. Teď, když jsem tě našel, jsem šťastný, jako ještě nikdy. Nejen, že jsem našel mámu, ale hlavně jsem našel skvělou holku a úžasnou kamarádku, o kterou bych nechtěl nikdy přijít.“


Zahleděl jsem se jí hluboce do očí a ona se otočila, aby otevřela lahev, kterou neustále držela v ruce. Jako ve snách jsem se k ní přiblížil a zezadu ji objal kolem pasu.
Zachvěla s, ale nijak mne od sebe neodstrčila. Dovolil jsem si tedy víc a zabořil hlavu do jejích vlasů.
„Ach, Alenko. Ani nevíš, jak jsi nádherná,“ šeptal jsem jí do ucha. „Dlouho jsem hledal odvahu a bál jsem se, že ti to nikdy neřeknu, ale už to nemůžu odkládat. Nejsi pro mě jen opravdová máma, ale jsi hlavně žena, po které jsem vždy toužil. Miluju tě, má lásko.“
„Já tebe taky, ale přestaň, to nemůžeme.“ Šeptala, ale dál stála, jako přikovaná.
„A kdo říká, že nemůžeme, miláčku? V čem je problém?“ zašeptal jsem a políbil ji do vlasů.
„Já… já…“ koktala Alena.
Vzápětí se vymanila z mého sevření, položila lahev na linku a otočila se směrem ke mně. Asi vteřinu se na mě dívala a pak šlo všechno ráz na ráz.


Než jsem se nadál, doslova se na mě přisála a její jazyk hladově vnikl mezi mé rty. Poté, co jsem se vzpamatoval, začal jsem jí vášnivé polibky oplácet. Ovšem dlouho u toho nezůstalo, protože jsme se vzápětí začali zbavovat oblečení.
Když už jsme byli oba bez trička, Alena mi bleskurychle rozepnula zip u riflí a nedočkavě se mi snažila vecpat do boxerek. Abych jí to usnadnil, rozepnul jsem si pásek a rifle sklouzly dolů.
Ani já nezahálel. Sundal jsem Aleně sukni i s kalhotkami a posadil ji na linku. Stačilo mi sundat ještě boxerky a mohl jsem jít do akce.

Hned, jak pták opustil látkové vězení, nekompromisně jsem jej nasadil na kraj Alenčiny škebličky a na první zátah s ním zajel až na dno. Ovšem místo toho, abych počkal, než si Alča na velikost mého trčáka zvykne, rozjel jsem zběsilou jízdu.
Původně jsem něco takového vůbec v plánu neměl, ale neskutečná touha a semeno, vařící se mi v koulích, rozhodly za mě.
A tak jsem tedy svoji milou jebal na kuchyňské lince a nedíval se napravo ani nalevo.

Jediné, co mě zajímalo, byl orgasmus, který se mi blížil mílovými kroky. Ještě pár šťouchů a v ocasu to začalo bytelně škubat.
Tady jsem naštěstí použil poslední zbytky rozumu a rychle jsem jej s Alči vytáhl.
Byl nejvyšší čas, protože jakmile čurák opustil pohostinnou kundičku, vylétl z něj proud semene, jenž ji ohodil od mušličky, přes břicho, až ke krku.

Sotva jsem se trochu vydýchal a přišel k sobě, uviděl jsem Alenku stále ještě rozvalenou na lince. Jak tam tak ležela se semenem, které jí zasychalo na těle, došlo mi, co jsem udělal.
„Promiň, miláčku. Ani nevíš, jak moc mě to mrzí,“ řekl jsem rozechvělým hlasem. „Dovol mi, abych ti to nějak vynahradil, prosím.“
Alča se na mě mile usmála a odpověděla.
„Já vím, Tomášku. A už dlouho nemyslím na nic jiného, než na to, jaké to bude, až se spolu opravdu pomilujeme. A za tu rychlovku se neomlouvej. Udělala bych přesně to samé,“ dodala a já jí pomohl slézt z linky.
Až teď mi došlo, že má na sobě ještě podprsenku. Tu si ovšem hned sundala a zamířili jsme do koupelny.


Vlezli jsme do vany a Ali pustila sprchu. Podala mi ji a já namířil proud vody na její luxusní kozy. Alča mírně vzdychla a já se dal do umývání.
Vzal jsem si žínku a nanesl gel, jenž jsem začal pomalu roztírat po nahém ženském těle. Umýval jsem Alenčina prsa a přitom jsme se líbali. Ne tak divoce, jako v kuchyni, ale dlouze a vášnivě.
Když jsem usoudil, že je očista koziček dostatečná, zamířil jsem houbičkou ke kočičce a začal ji mýt stejně důkladně. Že si počínám správně, se dalo poznat z čím dál hlasitějšího sténání mé milované.
Mytí jsem ukončil právě včas. Věděl jsem totiž, že kdybych pokračoval dál, Alenka by se jistojistě udělala a to jsem ještě nechtěl.


Podal jsem jí tedy houbičku, což byl pro Ali jasný signál k tomu, že teď jsem na řadě s očistou já.
Zhostila se toho úkolu s elegancí sobě vlastní a velmi něžně mě začala mýt celé tělo. Bylo to k zešílení.
S mojí předchozí milenkou jsem tohle taky zažil, ale proti tomu, co mi dělala Alena, to byl slabý odvar. Měl jsem pocit, jako by mým tělem procházela spousta jehliček.
Co teprve pak, když se Alča začala věnovat mému už znovu připravenému kolíku. Umývala ho velmi důkladně od hlavičky až ke kořeni.
Pak začala houbičkou masírovat i koule a já jsem myslel, že se znovu udělám. Musel jsem ji požádat, aby přestala. Ona tedy dala sprchu zpátky na stojan, ale nechala puštěnou vodu, abychom ze sebe smyli stopy gelu. Tento čas jsme využili k dalšímu něžnému líbání.


Asi po pěti minutách jsme konečně vylezli z vany, osušili se a odebrali do ložnice, kde měl dnešní krásný večer vyvrcholit.
V ložnici jsem pak Alenku položil na postel a začal její drobné tělo posévat polibky. Zvláštní péči jsem věnoval těm dvěma roztomilým kopečkům, s nimiž jsem se mazlil, jako kdyby to byli plyšáci. Masíroval jsem je oběma rukama a sál naběhlé kapličky.
Celý nedočkavý přesunul pozornost k Alenčinu horkem a touhou sálajícímu ženství. Sotva jsem jazykem prolízl brázdu kundičky, Ali se rozklepala a zasténala.
To mě povzbudilo, a tak jsem pokračoval v průzkumu dál.
Prsty jsem od sebe rozchlípl okvětní lístky, čímž se květinka krásně rozvila a já mohl spatřit její krásný růžový vnitřek, jenž přímo vybízel k ochutnání. Zasunul jsem tedy jazyk do té nádhery a párkrát zakmital.
Kundička na to zareagovala tím, že okamžitě vyronila dávku božského nektaru.
Pak jsem dostal další nápad.

Zatím, co jsem lízal Alenčinu broskvičku, položil jsem pravou ruku na Venušin pahorek a nahmatal poměrně velký poštěváček. Začal jsem na něj prstem drnkat, jako kdybych hrál na kytaru.
Že se to Alence líbí, jsem poznal nejen podle hlasitých vzdechů, ale i podle toho, že teď jí kunda nepřetržitě tekla, jak vodopád.
Rozkmital jsem tedy jazyk i prst do nejvyšších obrátek, za což jsem byl posléze odměněn. Alena zavyla a přimáčkla mi hlavu ke kundě tak, až jsem nemohl skoro dýchat.
To mělo za následek, že jsem musel lízat ještě víc, abych se neudusil. Naštěstí však brzy přišel její orgasmus, při němž mi šťáva dokonale zmáčela obličej.


Ulehčeně jsem vyndal hlavu ze sametového vězení a úplně vyřízený jsem se položil vedle ní.
Na nic nečekala a začala slíbávat svoji šťávu z mého obličeje. Jazykem pokračovala dolů k mému dosud zahálejícímu bojovníkovi.
Uchopila jej do ruky a opatrně vsála do sebe. Překvapilo mě, že na svých tři a třicet let kouřila jak leckteré sedmnáctileté žáby, jež jsem měl tu možnost šoustat při občasných akcích se spolužáky.
Ale pak jsem si uvědomil, že to zřejmě způsobil život s  psychopatickou matkou, která ji nepouštěla ani na krok, takže se to neměla kde naučit.

Přesto, že si počínala velmi naivně, dosahovala možná lepších úspěchů, než nějaká profina. Sála, volnou rukou hladila koule a já jsem po chvíli zjistil, že se téměř blíží mé finále.
„Alenko, prosím zpomal, nebo už zase budu!“ požádal jsem ji v pravý čas.
Ovšem Ali na moji prosbu vůbec nereagovala. Naopak teď sála, jako vakuová pumpa.
„Jak chceš, holka. Když chceš semeno, máš ho mít,“ pomyslel jsem si a už jsem cítil, jak mi v klacku zacukalo a vystřelila z něj první salva bílé smetany.
Bylo vidět, že Alča polyká prvně v životě a dělalo jí to také velké problémy. Ale přesto se nevzdala a snažila se dál všechno to nadělení pozřít.

Po té, co Ali dokouřila svoji první přírodní cigaretu, se natáhla vedle mě a opřela si hlavu o mou hruď.
„Tak co, miláčku. Už jsi připravený na zlatý hřeb večera?“ zeptala se po chvíli a políbila mě na tvář.
„Myslím, že už máme pro dnešek padla,“ konstatoval jsem posmutněle.
Ali se však přesunula k mému scvrklému fešákovi a zkoušela jej i nadále probrat k životu svou něžnou rukou.
„Ale copak, copak,“ mluvila ke spícímu šohajovi, jako k dítěti, „tady se někomu nechce vstávat, že jo?“
„Obávám se, že už fakt ne, lásko,“ okomentoval jsem její snažení. „Tohle je nejspíš konečná.“
„Opravdu?“ opět promluvila k ležícímu střelci. „a co, kdyby tě Alenka poprosila. Taky bys nevstal, co ty můj ptáčku roztomilej?“

Nechápal jsem, jak se to Alči povedlo, ale skutečně jsem za chvíli pociťoval, že lenoch mezi nohama se začíná pomalu a nejistě zvedat.
„No vidíš, jak ti to krásně jde. A prý, že už nevstaneš. Podívej, Tomášku, jakýho máš pašáka. Tys nevěřil, že se znovu postaví a podívej se na toho kluka, jak krásně stojí.“
Skutečně, ocas mi stál opět, jako svíčka a já jsem musel uznat, že Alča má vrozený talent ke kříšení nebožtíků.
V tu chvíli jsem si byl jistý, že až se vycvičí, bude z ní skutečná sexuální bohyně. Ještě jsem totiž nenašel nikoho, kdo by způsobil, abych měl erekci třikrát po sobě.


„Tak co, lásko? Už jsi připravený?“ zeptala se roztouženě a lehla si opět vedle mě.
„To víš, že jo, kotě, odpověděl jsem rozjařeně a pomalu začal zaujímat pozici, vhodnou k zásunu.
„Než začneme, mohla bych tě ještě o něco poprosit?“
„Udělám pro tebe všechno, Alenko. Jen si řekni a já se pro tebe třeba přetrhnu,“ odpověděl jsem a už si šteloval meč do potřebné polohy.
„Chtěla bych v sobě cítit tvé semeno.“
Její požadavek mne vyvedl poněkud z míry.
„To bych taky rád, ale jsi si jistá, že to bude bezpečné?“ zeptal jsem se pro jistotu.
„Ano, lásko. A neboj se. Dnes je první den po tom, co jsem měla své dny, takže dnes otěhotnět nemůžu. Tohle si pamatuju ještě ze školy. Tak se neomezuj a klidně do Alenky všechno vystříkej.“

Tomuhle se opravdu odolat nedalo. Nejen, že jsem se poprvé miloval se svojí pravou mámou, ale jako bonus jsem jí ještě mohl bez obav vykropit kapli. Co víc si může chlap přát!
Nic tedy nebránilo tomu, abych se mohl ponořit do nejkrásnějšího místa na těle mé lásky.
Velmi pomalu jsem tedy vnořil svoji udici do zmáčené tůňky a chvíli si vychutnával blaho, které mi spojení našich pohlaví způsobovalo.
Jakmile jsem se dosyta nabažil, nalehl jsem na Alenku a začal velmi jemně kopulovat.
„Ach lásko, to je tak nádherné,“ pochválila mé počínání.
„To teda je, miláčku,“ odpověděl jsem potěšeně a dál pokračoval v protahování mušličky.
„Jaký je to pocit, být zase tam, odkud jsi kdysi přišel na svět?“ ptala se dál Ali a já jsem pochopil, že nejspíš bude patřit k ženám, které si u sexu rády povídají, což mě neskutečně rajcovalo. Nesnášel jsem ženské, které kromě hekání ze sebe jinak nedostaly ani slovo.
„Je to nádhera, miláčku,“odpověděl jsem po pravdě.
„Mně… se to taky moc líbí. Je to tak krásné cítit v sobě tvého čuráka,“ vzdychala Alena.
„Milovat tvoji kundičku taky není k zahození. Je krásně těsná a báječně čvachtá.“

V tu chvíli jsem se blížil k nebeským výšinám a přidal na frekvenci přírazů. Bylo nad slunce jasné, že se naše milování blíží frenetickému vrcholu.
„Tomášku… lásko… já tě tak strašně milujůůůů!“ vykřikla najednou Alena a nohama objala má bedra, čímž docílila ještě těsnějšího spojení našich pohlavních orgánů.
„Taky tě miluju, Alenkóóó…!“ zvolal jsem v témže momentu a v tu chvíli ucítil, jak namlouváka silně sevřely poševní svaly a začaly vítaného vetřelce ždímat v  orgastických křečích.
Tohle se nedalo dlouho vydržet a náhle jsem ucítil příjemnou milostnou křeč, spojenou s prudkými výrony spermatu.
Stříkal jsem v krátkých intervalech a postupně plnil Alenčinu květinku. Když byl můj zásobník vyprázdněný, znaveně jsem padl na tělo mé milenky. Přál bych si, aby tento moment nikdy neskončil, ale realita byla neúprosná. Po chvíli utěšitel změkl a opustil bezpečí kočičky.


Když jsem se trochu vydýchal a přišel zase k sobě, sklouzl jsem vedle ní, abych ji zbytečně neválcoval. Šťastně jsem položil hlavu na její hebké polštářky.
„Tak co, miláčku. Jaké to bylo?“ zeptal jsem se.
„Bylo to vážně fantastické. Nevěděla jsem, že sex může být tak krásný. To jsem poznala až teď, s tebou, “ odpověděla mi zasněně Ali a začala mi vískat vlasy. „Teď vidím, že záleží hlavně na partnerovi. Poprvé jsem narazila na sobce, ale teď jsem poznala báječného milence, který mi ukázal, jaká v sexu opravdu jsem a co mám ráda.“
„I já jsem moc rád, Ali. Jsi opravdu moc šikovná a uvidíš, že už to bude jen a jen lepší,“ řekl jsem přesvědčeně a znovu ji něžně políbil.
Alenka se pak ke mě přitulila a oba jsme pokojně usnuli.

Autor

Navigace v seriálu<< Splněné sny 02
4.8 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Tak chemie zafungovala stoprocentně. Pevně doufám, že se dočkám ještě alespoň jednoho dalšího dílu.

Junior

Pěkné pokračování. Stalo se to co se dalo čekat už od prvního dílu a doufám, že bude nějaké pokračování.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x