U babičky 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu U babičky

Byly prázdniny a já jakožto student měl mnoho času a nevěděl, co s ním. Doma už mě to moc nebavilo, tak jsem si řekl, že bych mohl něco podniknout, nesedět doma a využít pěkného počasí k nějakému výletu. V duchu jsem si říkal:
„Ale kam bych, tak mohl jet? Kde jsem dlouho nebyl?“ a pak mi v hlavě mi blesklo, že jsem delší dobu nenavštívil babičku s dědou. Tak jsem popadl telefon, vytočil babiččino číslo a čekal, až mi hovor příjme.
„Prosím?“ ozvala se po několikerém zazvonění.
„Ahoj babi, tady Jirka, jakpak se máš?“ zeptal jsem se.
„Ále tak dobře, já jsem skoro celý den doma, protože je venku horko a děda ten pořád někde pobíhá na zahradě. Ale kvůli tomu určitě nevoláš, že?“ řekla babička.
„No víš babi, chtěl jsem tě zeptat, jestli bych u vás nemohl chvíli pobýt?“ Babička hned odpověděla, že se klidně mohu zastavit a pobýt u nich, jak dlouho budu chtít.
„Tak já si jen zabalím pár věcí a hned vyrazím,“ potěšeně jsem řekl.
Babička mi ještě stihla říct ať pozdravuji doma, popřála mi šťastnou cestu a zavěsila.

Přichystal jsem si batoh a naskládal do něj pár nejpotřebnější věci na několik dní. Nechtělo se mi v tom horku trmácet se busem nebo vlakem, tak jsem zvolil kolo. K babičce to mám necelých 60 km, takže mě čekala přibližně tříhodinová cesta v horku s batohem na zádech. Během jízdy jsem si udělal dvě krátké pauzičky a směřoval k Českému ráji. Do cíle jsem dorazil k večeru. Byl jsem celý zpocený a tak jsem hned po příchodu do domu chtěl vyhledat sprchu. Ale babička, že se nejdříve občerstvím, s tím že se mezitím půjde umýt ona a poté půjdu já. Předložila mi něco k snědku a pak se odebrala do koupelny, zatímco jsem se cpal.
Byl jsem po večeři a babička byla stále v koupelně a na mě šla potřeba. Problém byl v tom, že prarodiče měli toaletu přímo v koupelně. Hrdinně jsem přemáhal nutkání, ale bylo to silnější a já si prostě musel ulevit. Potichu jsem otevřel dveře koupelny a rozpačitě nahlédl. Babička byla pod sprchou, otočená ke mně zády a jak tekla voda, tak mě ani neslyšela. Rychle jsem zaběhl k míse a vypustil přetlak.
Při odchodu jsem se podíval na babičku, jak se sprchuje za igelitovým závěsem. Moc jsem toho tedy neviděl, jen se dal tušit velký zadek a pohupující se impozantní prsa. To však stačilo, aby mi začal tuhnout kolík. To se mi při pohledu na babičku ještě nikdy nestalo. Nechtěl jsem být přistižen, jak ji očumuji a tak jsem potichu otevřel dveře a z koupelny se vytratil.

Koukal jsem na televizi, když babička vyšla z koupelny a v té chvíli přišel děda ze zahrady.
„Jé, koho to tu máme?“ radostně mě přivítal a hned mi nabízel něco k jídlu. Odmítl jsem s tím, že babča už mě nakrmila, ale děda trval na svém:
„Prosím tě Jirko, po té cestě ti v noci vyhládne a půjdeš drancovat lednici. Jenže ta je u mne v pokoji a já nestojím o to, abys mě budil.“
Chvíli jsem váhal, ale nakonec jsem mu dal za pravdu a nepohrdl ještě čajem a pečivem. Babička mezitím odešla do obýváku sledovat televizi. S dědou jsem ještě chvíli klábosili a pak se odebral do koupelny a šel spát. Já se přesunul za babičkou k televizi. Babička má v obýváku sedačku do tvaru písmene L a samozřejmě, jakožto paní domácí si zabrala tu větší část a na mě zbyla ta menší část.
Tak jsem si sedl a koukali jsme spolu. Po chvíli jsem si začal přehrávat, to co jsem viděl v koupelně. Koukal jsem, jestli náhodou něco pod její noční košilí nezahlédnu. Bohužel, v tom přítmí jsem nic neviděl. Bylo už pozdě a babička se mě ptala, kde chci spát. Prohlásil jsem, že se klidně vyspím na téhle sedačce a tak mi přinesla deku a polštář. Když to nesla uviděl jsem, jak se jí pod noční košilí pohupují její velká prsa. Bylo jasné, že neměla podprsenku. V tu chvíli mi ztuhlo péro podruhé.
„Na co koukáš Jirko?“ zeptala se, když si všimla mého kradmého pohledu. Odpověděl jsem že na nic, že jsem se jen zamyslel. Samozřejmě jsem kecal.

Podala mi deku, popřála dobrou noc, odešla do své ložnice a zavřela za sebou. Uvelebil jsem se na sedačce a dál sledoval pořad v televizi. Bylo už okolo jedenácté a na mne přicházelo spaní. Vypnul jsem televizi a čuměl do tmy. Po chvíli otevřela babička dveře ložnice a šla na toaletu. Otevřenými dveřmi pronikalo světlo a tak jsem při jejím návratu dobře viděl, jak se jí při chůzi pohupují prověšené, těžké kozy. Ten pohled mu mne zase vyvolal povstání.
Celou tu dobu jsem měl přivřené oči, abych předstíral, že spím. Babička se odebrala do svého a nechala otevřené dveře. Asi ze zvyku. V noci navíc bylo poměrně horko a tak si možná myslela, že když nechá otevřeno, nebude v bytě tak vedro.

Otevřenými dveřmi jsem ji pak mohl šmírovat, jak si při lampičce u postele svléká košili. Vzpomněl jsem si, jak se kdysi zmínila, že když je v létě horko, spává ráda nahá. Koukal jsem na na ní a zase uviděl ta její velká prsa a zadek. To opět nastartovalo toho mého neposedu. Zalehla, ledabyle se přikryla jen prostěradlem a zhasla lampičku. Po chvíli jsem slyšel, jak se hluboké oddychování prostřídalo s občasným zachrápáním. Ležel jsem ve tmě a moje fantazie pracovala naplno. Péro jsem měl pořád v pozoru. Sám jsem se divil, proč mě podívaná na starou ženskou tak vzrušila.
Oknem z ulice prosvítalo světlo pouličního osvětlení a tak jsem se pomalu rozkoukal. Najednou mě napadlo, že bych si mohl babičku prohlédnout zblízka. Vstal jsem a potichu prošel otevřenými dveřmi do její ložnice. Bylo tam značné pološero, ale přesto jsem viděl, že leží na boku a prostěradlo ze sebe poodhrnula, zřejmě kvůli vedru. Stále klidně pochrupovala.

Koukal jsem na ní a prohlížel si její zadek. To bylo totiž jediné, co jsem z té strany, kde jsem stál, mohl vidět. Adrenalin mi dodal odvahy, obešel jsem postel a šel blíž. Najednou se pohnula. Já znehybněl a čekal, co bude dál. Pootočila se a pochrapovala si dál. Šel jsem ještě blíž a konečně jsem si mohl detailně prohlédnout její obrovská, povislá prsa. Strašně moc jsem se jich chtěl dotknout, ale neodvážil jsem se.
Sjel jsem pohledem níž a pod rajcovní cejchou jsem rozeznal světlé chloupky na Venušině pahorku. Víc jsem neviděl. Celou tu dobu jsem měl v ruce své nabuzené nádobíčko a začal jsem si nad ležící babičkou honit. Přetahoval jsem předkožku stále rychleji a rychleji. Za malou chvíli jsem již cítil, že to na mne jde.

„Kam s tím?“ pomyslel jsem si zmateně.
Na noční stolku jsem uviděl krabici s ubrousky. Rychle jsem dva vzal a vystříkal se do nich. Tlumil jsem své sténání, jak jen to šlo. Babička se najednou začala zase převracet. Schoval jsem péro do trenek a spěšně jsem potichu opustil ložnici. Rychle jsem se odebral do obýváku, k rozestlané pohovce. Po cestě jsem vyhodil do koše ubrousky, olepené od mé dávky semene. Zalehl jsem a díval se otevřenými dveřmi na ležící babičku. Ta se jen otočila, přikryla se prostěradlem a spala dál. Zmocnila se mne únava, jednak z cesty, ale také ze vzrušení a hoňky před chvílí. Ani jsem si to neuvědomil a najednou jsem spal.

Autor

Navigace v seriáluU babičky 02 >>
4.1 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x