Zakázané ovoce

Počet zobrazení: 1218

Svoji matku Romanu jsem vždy miloval. I poté, co jsem dospěl a užíval si sex s holkama, byla vždy ona na prvním místě. Samozřejmě jen platonicky. Nikdy mě nenapadlo, že bych s ní mohl spát. Otec nás opustil již před lety. Tehdy ho svedla nějaká dvacítka, táta zblbnul a šel za ní. Myslel si, že zvládne to, co ona a někde v Austrálii se pak utopil při surfování.

Mámě bylo již přes čtyřicet, ale protože cítila, že jí pomalu ujíždí vlak, našla si milence a docela je střídala. Mohla si to dovolit. Tělesné půvaby už měla sice více přebujelé, ale vzhledem k věku měla stále co nabídnout a muži po ní lačně slintali. V plavkách na pláži to bylo krásně vidět a když se navlékla do šatů. Někdy jsme šli do společnosti, muži ji okukovali a jejich boule v rozkrocích se ani nedaly skrýt. S mámou jsme se v těchto chvílích k sobě chovali jako pár, ale nikdy jsme nepřekročili onu pověstnou hranici s hrozivým názvem incest.

***

Byl jsem už půl roku bez přítelkyně. Moc jsem ven nechodil a když jsem se vracel jednou z hospody, kam jsem zase po čase vyrazil, doma jsem zjistil, že matka není sama. Zvuky z ložnice byly více než výmluvné. Bylo to divné.
Nikdy si milence domů nevodila pokud jsem byl doma, a teď to neřešila? Vzpomněl jsem si, že dnes něco v práci oslavovali. Tak to asi přeťala a zapomněla na čas. Jízlivý úsměv na tváři mi zmrzl při nahlédnutí do ložnice. Matku tam neklátil jeden chlap ale dva!

Plně zaujati sami sebou tam jeli trojku. Máma klečela jak fena na všech čtyřech, jeden ji šukal zezadu a druhýmu kouřila ptáka.
„Jo… jo… drž… už… budu,“ funěl ten zezadu, plácal ji otevřenou dlaní po půlkách a přirážel jak králík.
Matka hekala přes zaplněnou pusu tlustým pérem a když jí ten druhý nechal nadechnout a vyjel s ním ven, netušil jsem, kam ji toho čuráka strká! Takovou tyč jsem viděl snad jen v pornu!
„Dělej… chci taky mrdat,“ hučel na toho zezadu a ten kmital zadkem jak divej, až ztuhl a matka sténala: „Úúúhhhh… jooooo“ a vrtěla zadkem, jak jí zatím plnil semenem.

Za chvilku už ležela na zádech, nohy od sebe, na ni ležel ten s obřím pérem a druhýmu cumlala a lízala vystříkanej ocas. Vzdychala a sténala pod přírazy a muži se věnovali jejím kozám, žužlali je, mačkali a znovu musela kouřit péro.
„Jo… jo… čubko… držžž,“ vzepjal se muž na ní a naposledy přirazil.
Matka vyjekla, vykopla nohy nahoru a muž se do ní trhavými pohyby vysemenil.
Pak ležela bez vlády a muži si honili ocasy na další kolo.

„Už nemůžu,“ hlesla, ale nijak si nepomohla. Muži ji měli jako věc pro svou zábavu a znovu jí ucpali pusu i kundu svým nářadím.
Dál jsem to živé porno nesledoval, tiše prošel do svého pokoje a šel spát.

***

Matka ještě spala, když jsem ráno šel do koupelny a nahlédl dovnitř. Muži byli pryč, postel celá zválená se stopami šťáv a výstřiků a matka stulená do klubíčka s omaky všude po těle.

Byla nahá, prsa celá modrá. Bylo mi jí líto. Ti chlapi ji umrdali na hadry. A co z toho má? Stojí jí to za ty orgasmy? Otázka bez odpovědi.

***

„Mami, máš hotový kafe, vstávej,“ šel jsem ji o hodinu později vzbudit.
Do práce k ní jsem zavolal, že si dnes bere volno.

Ta se jen ztěžka probírala a rozpačitě hleděla na tu nadílku v posteli.
„Járo… Járo… já… já ti všechno vysvětlím,“ blekotala.
Nevěděla honem co říct.
„Já vím. Byli dva a pohráli si s tebou. To je všechno. Víc vědět nechci. Přeji ti hezké ráno,“ otočil jsem se na patě a šel pryč.

Matka přicupitala za chvíli, už lehce oblečená, pustila se do snídaně a vděčně se na mě usmála, když jsem ji informoval, že do práce chodit nemusí.
To já do práce jít musel.

***

Když jsem se vrátil, byt byl celý uklizen a zářil jako klícka. Matka mě uvítala rozpačitým úsměvem, upečenou bábovkou a uvařenou kávou.
„Měla bych ti, Járo, něco vysvětlit,“ začala nervózně a já ji musel přerušit.
„Proč to děláš? To, co jsem viděl, byl sex nejhrubšího zrna. Máš to zapotřebí? Nechat se vojíždět kýmkoliv, kdo k tobě nechová žádnej cit? Já tě miluju celý ty roky, jenže jsem tvůj syn, takže se to tak nebere. Teď jsem dospělej a fakt tě miluju, jenže ne jako matku, ale jako ženu! Já tě budu milovat, tak jak se má a jak je správný, jen mě k sobě pusť… žijeme jen sami pro sebe… nikoho už nemáme…“ roztřásl se mi smutkem hlas.
„Tohle já vím… Dej mi prosím čas… musím se s tím poprat. Děkuju, žes mi to řekl,“ řekla matka tiše a zbytek dne jsme se drželi v ústraní a už na sebe nepromluvili.

***

Uběhl nějaký čas a jednoho večera vstoupila do bytu bohyně.
„Mami?“ ujistil jsem se nádhernou ženou, která vstoupila do pokoje v lodičkách na vysokém podpatku, tmavých punčochách, úzké sukni končící v půli stehen a elegantní kožené bundě. Vlasy měla upravené do vlnitého sestřihu a tváři dominovaly svůdně podmalované velké šedozelené oči s pohledem divoké šelmy a smyslně namalované rty zvoucí k políbení. Celá tvář byla pokryta lehkým makeupem, který zakryl i ty nejjemnější vrásky.
Nyní přede mou stála krásná zralá žena v nejlepších letech.
„Ahoj, Járo, jak se ti líbím?“ usmála se na mě bílými zuby.
„Jsi krásná,“ vydechl jsem a pocítil vzrušení i samovolnou erekci.
„Chci být pro tebe krásná. Dnes i jindy, pořád. Chci být pro tebe ženou, po které toužíš a já zase toužím po tobě… ne jako po synovi, ale po muži.“

Nato jsme se objali a poprvé se políbili jako milenci. Souboj jazyků trval dlouho a bylo to nádherné.
Pak jsme si řekli, že máme pro sebe celou noc a nastávající víkend a nic se nemusí uspěchat. Přesto jsme si do postele šli lehnout poměrně brzy.

***

Byli jsme nazí, na moje přání svítila malá lampička a matka, nyní pro mě Romana, se jen pomalu zbavovala studu z nahého těla před svým synem, nastávajícím milencem.
Pevně jsme splynuli ústy a dlouho se vášnivě líbali. V polibcích jsem jí jel po těle níž a věnoval se velkým měkkým prsům a tvrdým rozinkám bradavek.
Když jsem chtěl pokračovat dál, jemně mě zatahala za vlasy a zašeptala.
„Pojď do mě… prosím.“

Chytla mě za ocas, roztáhla nohy a sama si ho zavedla do vlhkého otvoru. Lehce jsem do ní vnikl a za jejího slastného vydechnutí se do ní pohroužil až po kořen. Pochva se krásně přizpůsobila mému rozměru a byl to slastný pocit vlhka, tepla a tření.
Hned jsem začal lehce přirážet.
„Jak… se… ti… to… líbí?“ nemohl jsem se nezeptat.
„Máš… ho… krásně… tvrdýho… áááh… ještě… přitlač… je… tvrdej… velkej… oh… oh… láskoo… už… joooo,“ hekala matka ve stoupající rozkoši a spěla k vrcholu.

Rozjel jsem rychlejší jízdu, kunda mi mlaskavě odpovídala a já jí rukama drtil prsa a líbal na sténající ústa.
Pak se náhle její tělo vzepjalo a ustrnulo v křeči vyvrcholení. O chvíli později jsem do ní uvolnil příval semene.
Stříkal jsem do těla matky oplodňující semeno, ale kdo by se tím zabýval. Tohle bylo prostě nádherné milování, sex a orgasmus.
Spadl jsem stranou a oba jsme vydýchávali slastný prožitek.

„Jsi skvělý, Járo… miluju tě.“
„Já tebe taky, Romanko,“ odvětil jsem.
Matka se na mě podívala a usmála se.
„V posteli jsem sice Romana, ale mimo ní jsem dál tvá máma. To si pamatuj.“

Znovu jsme se objali, líbali a když mi ho postavila kouřením, hned na mě usedla a nabídla mi k polaskání své balóny. Mnul jsem je, mačkal, tahal, hladil a brnkal prsty o bradavky.
Matka na mně poskakovala ve zrychlujícím rytmu a jak jsem vnímal její výkřik a stahy v kundě. Naposledy jsem přirazil a vystříkal ji druhou dávkou.
Tím jsem měl pro dnešek vystříleno a matka také byla uspokojená. Po nezbytné sprše jsme se políbili a usnuli v posilujícím spánku.

***

A tak jsme pro venkovní svět byli dál matka a syn, doma jsme byli milenci.
Zpočátku jsem matku šukal, kde se jen dalo. Na stojáka hned v předsíni, u linky v kuchyni, v obýváku na koberci nebo na gauči, ve sprše, nahou i oblečenou, kdy jsem z ní věci doslova serval.
Pak to sama zarazila, že tolik sexu zas nepotřebuje a milovali jsme se většinou až večer v posteli. Když měla své dny, odbavovala mě ústně a semeno i občas polykala.
Hezky nám to fungovalo a náhle jsme měli roční výročí „našeho vztahu.“

***

Někdy v té době jsem se seznámil s Lucií. Byla to o rok mladší pohodová holka a jak padla mě do oka, tak já jí a začali jsme spolu chodit.
Byla samozřejmě úplný protiklad mé matky, i v posteli, ale to mi právě vyhovovalo.
Horší bylo, že začala dorážet, kdy je spolu seznámím a mlela i nějaké úvahy o společném bydlení.
„Víš… ehm… my s matkou žijeme trochu jinak, než ostatní. Jsme roky jen sami dva…. jak bych ti to… víš co, tady máš klíče a přijď dnes po deváté k nám. Uvidíš sama a rozhodneš se,“ řekl jsem překvapené, nic nechápající Lucce, podal jí klíče a rozloučil se.

***

„My něco slavíme?“ byla první slova matky, když spatřila v obýváku víno a občerstvení v podobě mnou umně vyhotovených chlebíčků a jednohubek.
„No… skoro jo. Ale to ti řeknu později,“ řekl jsem a matka tedy dál nepátrala.

Pustili jsme si romantický film a ke konci jsem jí začal jemně hladit, dráždit a vzrušovat. Reagovala příznivě a oplácela mi stejně.
Z kalhot mi uvolnila ocas a rukou mi ho hezky zpracovávala. Já jí mnul prsa a hladil po těle.
„Půjdem do postýlky?“ hlesl jsem, když film skončil.
Mlčky kývla a za chvíli už se z ložnice ozývaly milostné vzdechy. Nikdo z nás tak neslyšel lehké cvaknutí zámku vstupních dveří.

Lucie vklouzla do bytu a zaposlouchala se do zvuků. Neomylně rozpoznala sex, tiše zamířila k ložnici a nakoukla dovnitř.
Matka měla doširoka roztažené nohy a já plnou vahou na ní ležel a mrdal mlaskající tekoucí kundu prudkými, hlubokými přírazy.
„Ach… ah… už… budůůů… mrdej měěě,“ ječela v extázi blížícího se orgasmu.
Plenil jsem jí kundu opravdu důkladně a matka mě oběma rukama svírala za zadek a tlačila na sebe.
„Jo… panebože… joooo… stříkééééj… úúúúúh,“ kvílela a svíjela se na vrcholu blaha.

Lucii polil pot. Tohle teda nečekala. Její kluk spí s vlastní mámou! Zjevně ne poprvé a normálně spolu šukají, možná už celý roky. Přemítala, jak se zachovat.
Já, nic netušíc, jsem plnil matku semenem a užíval si nádherné uvolnění, když vtom se stranou mihl stín a na postel skočila Lucie a nahá!
Oba s matkou jsme vykřikli úlekem, Lucka se ale usmívala.
„Koukám, že si užíváte. Chci se taky přidat.“
„Járo, kdo je to?“ otázala se matka zaraženě.
„To je Lucie, mami. Chodím s ní,“ hlesl jsem, sám překvapen z vývoje situace.
„Těší mě. Vidím, že spolu spíte, ale to je normální. Táta mě píchal od patnácti a vím, jaký to je. Nemám s tím problém… teda, jak vidím, vy asi jo,“ komentovala naše rozpaky a úlek z odhalení.

Matka mlčela, já taky, jen Lucie se tvářila být pánem situace. Aby zamezila dalším debatám, chytla matku za prso a jemně ho promnula.
„Dobrý? Nebo jak se vám to líbí? Járo, lízej ji… já zatím… fhmmm,“vjela matce do pusy jazykem.

Zaskočená matka polibek přijala a její ruku na prsu překryla svou a stiskla. Já se jí přesunul mezi nohy a zabořil obličej mezi pysky, odkud vytékalo semeno smísené se šťávami. Na chuť nic moc. Musel jsem to vydržet a lízal jsem matce kundu doslova dosucha.
Ta pochopitelně tekla dál jak řeka a škubala sebou v návalech slasti. Navíc se vášnivě líbala s Lucií, která věděla, jak jí správně dráždit prsa a to všechno ji přinášelo násobící se rozkoš.
Když jsem jí promnul mezi rty naběhlý klitoris, vybuchla matka v orgasmu.
Nato jsem povalil Lucku na záda a hned do ní zajel připraveným ptákem.
Ta jen doširoka roztáhla nohy, aby do ní pronikl co nejhlouběji. Tvrdý ocas do ní zajel hladce až po kořen.

„Jooo… ještě… rychle… přirážej,“ zasténala slastně a já se rozjel jak šicí stroj.
Očima jsem fixoval oči matky, která se usmívala a já divoce šoustal tělo pod sebou, jako bych mrdal ji.
„Máš ho krásně tvrdýho… pořádně ji mrdej,“ pohnuly se její rty tichou promluvou a já po několika prudkých přírazech Lucce zalil dělohu semenem.

Ta se nestačila udělat, ale vzápětí se jí na klín přisála matka a zkušeně dolízala až k orgasmu. Já zatím sbíral sílu k dalšímu šoustání. Ženy si naštěstí vystačily spolu a taky už potřebovaly krátký oddech.
„Járo, dones sem něco…“ a já s visícím bimbasem šel vedle do pokoje pro víno a chlebíčky.
Ženy se chichotaly mé nemohoucnosti a něco si důvěrně šuškaly. Pak mě Lucie olíbala, ať jsem v klidu, že mě miluje.

„Jak dlouho tu můžeš zůstat?“ zeptal jsem se.
„Řekla jsem našim, že spím u kámošky. Už mě nehlídají tak jako dřív, neboj,“ usmála se na mě a já tušil, že mám před sebou pernou, bezesnou noc.
Matka mlčela, jen se usmívala a zjevně s tím počítala, když už se to takhle vyvrbilo.

***

Po občerstvení si matka začala hrát s mým ocáskem. Jemně ho hladila rukou a cumlala v puse. Když nabyl na objemu, začala ho kouřit. Olizovala žalud, tepala uzdičku a celý si ho hezky pusou a jazykem přivlastnila. Pak ho začala důkladně sát v ustáleném rytmu.

Lucka se se mnou líbala a jazykem mi laskala prsní bradavky a vůbec mě jazykem jezdila všude po těle.
„Už ti hezky stojí, pojď zezadu,“ promluvila náhle matka a nastavila se mi v kleku.
Ocas mi stál tvrdý jak vlajkový stožár a hned jsem s ním zarejdoval mezi její macaté půlky.
„Ach… jo… ten… je… úúúhhh,“ vrněla matka a sama se na něj víc nabodávala.
Lucie ji prohmatávala visící měchy prsou, líbala se s ní a pak jí nastavila před obličej svůj černý chlupatý trojúhelník.
„Lízej!“ přikázala a matka poslušně vyplázla jazyk.

Zezadu jsem mrdal matku a Lucce pohlížel do očí, jak si užívá lízání. Ta se usmívala, rukama si mnula prsa, sice menší, ale o to pevnější než matčiny a slabě vzdychala.
„Járo, já chci taky zezadu,“ zaprosila náhle a já zrychlil frekvenci přírazů a za matčina slastného povykování se dnes potřetí udělal.
Matka odpadla a pak jen sledovala, jak mě Lucie usilovně kouří a marně zápolí s mou erekcí.
„Lásko… co je s tebou… ještě musíš vydržet,“ domlouvala ocasu matka a převzala od Lucie kuřbu a honění. Bylo to příjemné, leč marné. Bohužel, než jsem se vzmátořil, ženy usoudily, že už je konec a šlo se spát.
Matka zůstala sama v ložnici, já s Lucii šel do obýváku, kde byl rozkládací gauč.

***

Probudili mě sluneční paprsky a já s povděkem shledal, že mám ranní erekci i chuť na sex. Nahé tělo spící Lucie mi touhu umocnilo, že jsem si rychle odbyl ranní vymočení a pak na ni jemně nastoupil.

Lucka spala na boku s vystrčeným zadečkem. Byl sice trochu problém jí trčící ocas zasunout mezi nohy, ale jak jsem ji posunul (nebo snad ona sama?) jednu nohu dopředu, zdařilo se mi do ní zajet a zlehka přirážet.
Brzy jsem pocítil, jak mi tělem více se snaží vyjít vstříc. Potvůrka, byla už vzhůru a užívala si celou ranní šoustačku tak, jak si v noci přála.
Dodělal jsem se na ní v klasice a líbali jsme se přitom něžně a vášnivě a zasypal jsem polibky i její skvostná prsíčka. Její tělo se proti mně vzpínalo, celá se chvěla a vášnivě sténala v přicházejícím vyvrcholení.
„Ah… ah… anooo… už… uuuuž… joooo,“ vykřikla a silné stahy pochvy mě přivedly k rannímu výstřiku.

Když jsem se odvalil stranou, všiml jsem si mezi dveřmi stát matku. Dívala se na nás tak nějak zvláštně, bez úsměvu.
Byla oblečená v županu, beze slova se otočila a začala šramotit v kuchyni.
Šel jsem za ní.
„Čekala jsem to, že to jednou skončí,“ řekla, aniž se otočila.
„Co? Myslíš Lucku?“
„No jistě. Máš mladou holku a mě už nepotřebuješ.“
„Co je to za řeči? Dokud bydlím tady, jsi pro mě největší láska ty,“ řekl jsem pevně, jedním pohybem jí vykasal župan a než stihla cokoli udělat, zajel jsem do ní prudkým přírazem.
Na matku mi ocas vždycky fungoval téměř okamžitou erekcí. Pysky se roztáhly do obvodu mého ocasu a já byl v ní pěkně hluboko. Takové sevření byla pro ocas nevýslovná slast.
„Nech mě… pusť… oh… oh,“ snažila se vymanit z mého zajetí, ale její obrana pomalu slábla a v pochvě krásně vlhla.
Moje přírazy a razance se zvyšovaly a pak už jsem jí sjížděl zcela bez zábran a pod uvolněným županem jsem jí mnul a mačkal prsa.
„Hezky… drž… Romanko,“ syčel jsem a matka jen mlčky pohazovala hlavou a přidušeně sténala slastí.
„Už… jsem,“ přirazil jsem naposled a vytekl.
Matka byla spokojená, už se na mě usmívala a udělala pro všechny snídani na vidličku.

Pak se Lucie odebrala k odchodu. Matka ji šla vyprovodit, ale jestli si něco říkaly, po tom jsem nepátral.

***

„Máš chvilku? Musíme si promluvit,“ pozvala mě jednou matka k vážnému rozhovoru a na stůl v kuchyni položila dvě kávy.
„Jde ti o mě a Lucku?“ otázal jsem se.
„Ano. Jak to vidíš dál?“
„Miluju vás obě. Takové jaké jste a…“ ale utnula mě.
„Jenže nejde milovat dvě ženy. Aspoň já to tak vidím. Buď já nebo ona. Jak to cítíš ty?“ zeptala se nesmlouvavě.
„Já ale miluju vás obě… Seš pro mě láska číslo jedna a Lucka… ehm…“ plácal jsem nazdařbůh.
Matka zmlkla a myslela si zjevně svoje.
„Nebudu tě trápit řečma. Dohodla sem se s Lucií, že nás nadále může navštěvovat i že na tebe má větší právo než já. Ta holka tě miluje, Járo! Tak ji nezklam nějakejma kecama o mně. I když spolu spíme, nezapomeň, co jsme. Vím, že teď budu ta druhá, ale smířila jsem se s tím a chci to tak. A teď, chceš odměnit za tvou trpělivost?“ smyslně si olízla rty a dlaní mi přejela po rozkroku.
„Jistě… pomůžu ti,“ odvětil jsem a vytáhl si z kalhot povadlý ocas.

Matka si klekla na zem přede mě a hned se ho chopila a jemnými tahy honila. Nikdy jsem nepochopil, jak se dokáže vžít do mých pocitů, že to dělá přesně tak, jak je to pro mě nejslastnější. Když mi více ztuhl, přetáhla předkožku a olíbala a olízala mi žalud, věnovala se uzdičce a rukou mi hladila koule, které také jemně promnula mezi rty.
To už mi ocas tvrdě stál a ona se mohla věnovat rytmickému kouření až do slastného vyvrcholení. Její rty pevně svíraly a jezdily po ocase, masírovaly ho a pak už jsem v několika záškubech vypustil svou dávku.
„Už… už… joooo,“ hekl jsem při výronu a matka vše spolykala a ocas mi cumlala až do ochabnutí.

Matka se na mě přisála ústy a přes pachuť semene jsme se spolu líbali a neskončilo to jinak než ošoustáním vsedě, jak jsem seděl na židli.
Když mi ocas znova stál, jen si stáhla kalhotky, nasedla a už na mě poskakovala, jak potřebovala a hezky jsme se oba udělali.
„Miluju tě,“ stvrdili jsme si dvojhlasně a dlouho setrvali v pevném objetí a něžných polibcích.

***

Uběhlo pět let.
Náš život se ustálil. Lucie žije s námi v jedné domácnosti jako má partnerka a porodila naše druhé dítě.
Matka si dál užívá života úměrně svému věku a sexu už nepřikládá takový význam, jako dřív.
Leč, své potřeby má a pro tyto případy jsem doma nenahraditelný. Miluju ji stále takovou, jaká je a přes stále se zvětšující tělesné nedostatky své povinnosti vykonávám rád, k její potěše. Někdy se k nám přidá i Lucie, ale to už je spíše výjimkou.

Co se děje za dveřmi našeho bytu důsledně tajíme a pro okolí jsme normální rodina s dvěma dětmi a babičkou. Jak to bude, až děti povyrostou, zatím neřešíme. Nejstaršímu jsou zatím dva roky.

Počet zobrazení: 1218

Autor

4.5 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Jen si nejsem jist zda v reálu by to Lucie opravdu tak lehce skousla jako v této povídce.

Pablo

Krásna poviedka, ale až do samého konca som čakal, že Lucku sem tam príde navštíviť otec a svokra (tchýne) po nejakej rodinnej oslave naskočí na rozbehnutý vláčik…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x