Asistentka Markéta 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Asistentka Markéta

Byla jsem již v práci několik týdnů. Moji šéfové se o mě nadstandardně starali a všechno mě za pochodu naučili. To ale nebylo to hlavní, co se mi na nich zamlouvalo. Dělali jsme to takřka každý den, občas jsem jim kouřila pod stolem, občas vylízal Petr, nebo Daniel mě a většinou jsme jen normálně šukali, nejlépe večer, když byli všichni už pryč.

 Jednou ale kluci přišli s opravdu rajcovní nabídkou.
„Náš šéf Karel má syna, který zítra oslaví 18 let. Je to chytrej kluk, ale s ženskýma to neumí. Je to takovej ten knihomol a studentík, věčně za monitorem počítače. Šéf by mu rád koupil nějakou luxusní kurvu jako dárek, ale Daniel mu navrhl, že lepší bude nějaká normální sexuchtivá slečna jako ty. Odměna na platu tě určitě nemine, když to klapne.“

Dělat někomu kurvu a nastavovat se za peníze mi do jisté doby přišlo odporné, ale tahle nabídka zněla děsně zvrhle, i moje nové pracovní zkušenosti mě trochu změnily a já už se tudíž těšila, jak si to užiju. Domluvili jsme podrobnosti.

Stála jsem přede dveřmi šéfova domu, ze kterého vycházela tlumená muzika. Na sobě jsme měla delší kabát a pod ním jen svoje nejsvůdnější spodní prádlo. Celá tahle situace mě dost vzrušila a já už trochu vlhla. Zazvonila jsem a za chvíli mi otevřel vysoký, vyhublý mladík.
„Ty jsi Pavel Váňa, oslavenec?“
 „Ano, co si přejete slečno,“ odpověděl mi mile můj budoucí milenec.
„Já jsem Markéta, narozeninový dárek od táty,“ a vešla jsem dovnitř. V místnosti bylo jen 5 kluků, včetně oslavence.
„Táta mi koupil k narozeninám děvku?“
„Děvka, striptérka, cokoli budeš chtít celou dnešní noc,“ a sundala jsem si kabát. Pavel byl v šoku, ale brzy se vzpamatoval.
„Děvka bude stačit, tancovat můžeš potom,“ odpověděl a jeho ocas se asi začal probouzet.
„Celou dnešní noc říkáš… no to si s tebou všichni pěkně užijeme. Ale první já, jsem oslavenec.“

Šáhla jsem mu do rozkroku a cítila, jak mu roste jeho penis. Rozepnula jsem mu kalhoty a vylovila ho. Byl menší, než na jaký jsem byla zvyklá z práce, ale to mi nějak nevadilo. Začala jsem mu ho zkušeně kouřit. Střídavě jsem ho olizovala po celé délce a brala si ho mezi rtíky. Jeho výstřik přišel opravdu brzy. Plnil mi pusinku nezvykle velkým množství semene. Všechno jsem spolykala, olízala mu pořád stojící ocas a čekala, co se mnou dál zamýšlí. Sledovalo nás pět párů očí a Pavel se pořád k ničemu neměl, byl hodně nervózní a byl celý rudý v obličeji. Lehla jsem si na zem, prohnula se v zádech a prohmátla svoje kozičky.

„Na co čekáš Pavlíku, rozbal si konečně svůj dáreček.“
Pavel se probral a stáhnul mi kalhotky a nešikovně rozepnul podprsenku. Zvedla jsem prdelku do výšky, abych mu to usnadnila a hladila si prsa. Pavel se začal svlékat, stáhl si kalhoty a trenky, sundal tričko a já mohla vidět jak je hubený. Dostal se mezi mé nohy, zavedl penis mezi závojíčky a prudce mě nabodl. Začal mě rychlým tempem souložit a já trošičku přehrávala vzrušení a uspokojení – vzdychala jsem a kousala se do rtu a jemu se to moje herectví líbilo. Asi nejvíc mě vzrušovalo, jak se na nás jeho kamarádi koukají a zcela jistě si představují sami sebe na jeho místě. Neurvale mi cestoval rukama po těle, jako by nevěděl co s nimi. Chytla jsem mu je, přitáhla si ho blíž k sobě a dala jsem mu luxusního francouzáka, jaký by od profesionální děvky určitě nedostal.

„Dej tý kurvě co proto. Je za to placená,“ povzbuzovali ho kamarádi a on píchal jak šicí stroj. Jeho rychlé tempo mu nemohlo dlouho vydržet a za chvilku do mě stříkal.
„Vezmeme jí k tvému tátovi do ložnice, ať si jí můžeme všichni pohodlně vyzkoušet,“ navrhl jeden Pavlův kamarád, který jako jediný z nich vypadal zkušeněji a nebyl jen kost a kůže.

Pavel si sobecky lehl na postel na záda a já si na něj vyskočila. Neměl pořád dost, puberťák jeden. Jeho pěkný kamarád si zatím přinesl nějaký olej a natřel si s ním čůráka. Začal mi promazávat prdelku a já se těšila na sendvič, který jsem v práci skoro nikdy nedělala. Pomalým pohybem mi naplnil střevo svým kluzkým ocasem a začali do mě společně přirážet. Tohle se mi moc líbilo, souznění našich těl a jejich chtivé dotyky mě rozpalovaly.

Ostatní kluci mi nastavili své penisy na úroveň obličeje a já si jeden nechala vrazit do pusy a zbylé dva chytila jako držadla. Honila jsem jim jejich menší ocasy a ostatní bušili do všech mých otvorů jako výkonní milenci a já si začala vychutnávat svůj první orgasmus večera. Plnili mě semenem do kundičky, prdelky i do pusinky. Byla jsem jím úplně plná. Střídali se na mě dlouhé hodiny, brali si mě v různých polohách a počtech a já si rozhodně nemohla stěžovat na nedostatek tvrdých ocasů.

Po několika hodinách, kdy se do mě každý kluk minimálně několikrát udělal, mi zavolali taxi a já spokojená odcházela. Na tuhle oslavu žádný z nich jen tak nezapomene.

Autor

Navigace v seriálu<< Asistentka Markéta 01Asistentka Markéta 03 >>
3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x