Asistentka Markéta 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Asistentka Markéta

Bylo 9 hodin ráno a já seděla na recepci před kanceláří hedge fondu ve velkém kancelářském komplexu v Praze. Čekala jsem na pohovor na asistentku pro dva analytiky opčních obchodů a byla celá nervózní.
Právě jsem vyšla ze školy a toto byl již několikátý pohovor. Umím plynně anglicky i rusky, ovládám MS Office, mám reprezentativní vystupování i chuť se pro firmu obětovat, ale proti mně hraje nulová zkušenost s podobnou pracovní činností. Při škole jsem dělala barmanku v jednom luxusním pražském baru, ale to jsem si do životopisu raději nenapsala.

 Seděla jsem tam a byla zvědavá na to, co mě záhy čeká. Recepční mě poslala dále a já vešla do větší místnosti s několika stoly, mnoha monitory, plazmovou televizí, zajímavými abstraktními obrazy na zdech a huňatým kobercem se sedacími pytli. Za dvěma stoly dva muži kolem 30 ti let.

„Dobrý den slečno Markéto, už na vás čekáme,“ pozdravil mě první z nich, který vypadal jako profesionální hráč amerického fotbalu.
„Já jsem Petr a kolega je Daniel.“
Daniel se na mě usmál a já se neubránila pocitu, že musí být bratři, protože si byli podobní postavou i výrazem ve tváři.

„Vaším úkolem by bylo nám dělat asistentku, to je práce takřka ve dne v noci.“

„Finanční trhy totiž skoro nikdy nespí,“ doplnil Daniel hbitě Petra. Petr se na Daniela zašklebil tak, že mi bylo jasné, jak to myslel. Prošli jsme si moje možné budoucí povinnosti, které se skládaly z věcí, které bych se měla rychle naučit, nebo jsem už znala.

 „Pokud souhlasíte se vším, tak my vás bereme, uděláme vám smlouvu a vy jí ještě dneska podepíšete.“
Na sucho jsem polkla, úspěšný pohovor trvající ani ne deset minut jsem nečekala.

„Přijď v 19. hodin sem. Vhodně se uprav a my si tě ještě trochu otestujeme,“ přešel Petr k tykání. Pánové se na mě lišácky usmáli a já věděla, co mě večer a možná i další dny čeká. Budu jim sloužit jako šukací panenka, kdykoliv se jim zachce. Jedna moje část proti tomu hrubě protestovala, ale druhá, která mě začala zcela ovládat, byla slastí bez sebe a nejradši bych si to s nimi rozdala v kanceláři třeba hned. Byli opravdu velmi pohlední a charismatičtí.

„Budu se moc těšit,“ odpověděla jsem a odešla.

Na večer jsem se důkladně připravila. Důkladně jsem se umyla, oholila vše potřebné, namalovala a vzala si na sebe svojí oblíbenou kraťoučkou černou sukni a stříbrný top. Při kontrole v zrcadle jsem se musela pochválit. Moje dlouhé černé vlasy zářily čistotou, oblečení zvýrazňovalo opálenou pokožku a pěkný, pevný prsa. Sukně schovávala malý kulatý zadeček, ale ukazovala krásné nohy v celé jejich kráse. Tanga jsem pro tentokrát nechala doma.

Byla jsem připravená na vše.

Bylo sedm hodin večer a já vešla do budovy, kde už byl pouze non-stop recepční a moji dva noví nadržení milenci. Už na mě čekali v kanceláři.

„Ahoj Markéto, už se těšíme na tvou milou společnost,“ řekl Petr držící v ruce dvě skleničky šampaňského. Vzala jsem si skleničku a přiťukla si s oběma.

„Doufám, že víš, proč si dneska tady. Podepsat pracovní smlouvu, ale předtím se musíme s bratrem ujistit, že si pro nás vhodná asistentka ve všech směrech. Nečiníme na tebe žádný nátlak. Můžeš kdykoli odejít,“ řekl David nejdelší sled vět za celou dobu, co jsem ho znala.

„Jsem sice mladá holka těsně po maturitě, ale nejsem úplně hloupá,“ usmála jsem se na něj a těšila se na chvíle, které budou následovat.

„Fajn,“ odvětil Petr a dal mi vášnivý polibek. Líbat opravdu uměl. Moje srdce se rozbušilo jako zvon.
„Pro začátek ti uděláme dobře,“ řekl David a jedním pohybem mě přenesl na stůl a s úsměvem zaregistroval kompletní absenci mého spodního prádla. „Budeme si rozumět,“ byla jeho jediná odpověď na tento fakt.

Petr se začal věnovat vnitřním stranám stehen, zatímco Daniel si hrál s mými již naběhlými bradavkami. Petrovo lízání mi působilo rozkoš, jakou jsem nepoznala od doby, co mě přítel opustil. Lízal pomalu, důkladně, pomáhal si prsty a já se cítila jako v ráji. Daniel dále zkoumal moje prsa a bříško a dal mi stejně vášnivý polibek jako Petr, možná trochu drsnější. Petr mě začal prstit a já dostala svůj první orgasmus.

Mým milencům se to líbilo a začali být nedočkaví, až mi protáhnou kundičku a pusinku svými čuráky. Petr mě ze stolu přenesl na hustý huňatý koberec pořízený nejspíš pro tyhle příležitosti a já se těšila, co se mnou ti dva provedou. Klekla jsem si na všechny čtyři, Petr za mě a začal nasazovat svůj nadměrný penis do mojí žhavé dírky. Jezdil mi s ním po kundičce a já se na něj skoro narazila sama, jak jsem ho chtěla. Chytil mě za boky, začal mě krásně souložit a já vrněla slastí. David nás jen tak pozoroval z křesla svého stolu. Petr mi hladil záda, občas masíroval houpající se prsa. Narážel mě zrychlujícím se tempem. Potom přestal přirážet, překryl moje tělo svým a nechal mě, abych si určovala tempo sama. Tohle se mi moc líbilo. Byl přímo nade mnou a já cítila na krku jeho dech.

„Ode dneška jsi naše malá děvka a my ti budeme dělat cokoliv, kdykoliv a jakkoliv se nám zachce. Budeme tě obdělávat každej pracovní den, a když se nám zachce, i o víkendu,“ sliboval mi Petr šeptem do ucha. Jeho slova mě vyrajcovala do nepříčetnosti. Začala jsem mu na ocas přirážet jak smyslů zbavená, zatímco on mi honil poštěváček.

V tom momentě se znovu zvedl nade mě, chytil mě za zadeček a začal si sám diktovat tempo. Přirážel do mě jako zvíře a já se znovu udělala. Petr ze mě rychle vyjel a narval mi ptáka do pusy. Po dvou přírazech mi jí vystříkal a já s chutí polykala jeho semeno.

„Petr už musí jít domů plnit manželský povinnosti,“ ušklíbl se Daniel, když viděl, jak pozoruji jeho rychlé oblékání po našem šoustání.

 „Je to dobrá kurvička, jsem pro jí přijmout, dej jí pak podepsat tu smlouvu,“ řekl Petr za odchodu.

Daniel ke mně přišel a posadil se na židli pro hosty.

„Šukat umíš, to je vidět, jsi moc šikovná, teď jak umíš kouřit.“
A stáhl si kalhoty a trenky a já uviděla kratší, ale tlustý penis v celé svojí kráse. Olízla jsem mu špičku, rukama ho hladila po celém, žílami naběhlém ocasu. Olizovala jsem mu ho a nechala ho, aby mi ho narval až hluboko do pusy. Klouzal mi v ní a držel mi hlavu.

 „Děláš to víc než dobře. Teď si na mě nasedni, ať taky poznám tvojí kundičku.“

 Sedla jsem si na něj a jeho ocas do mě krásně vniknul. Jezdila jsem na něm jako divá, zatímco on mě držel a pozoroval skákající kozičky a moje půlky jak o něj pleskaly. Tenhle pohled se mu určitě hodně líbil.

Beze slova se mnou na ocasu vstal a dvěma kroky mě přenesl na svůj stůl. Roztáhl mi ruce, naklonil se nade mě a za stálého rytmického přirážení líbal moje vzrušené tělo.

Začal zrychlovat svůj pohyb a já mu vycházela vstříc. Vymrdával mě kam mohl a dlouhé minuty obšťastňoval mojí mladou kundičku. Zarazil ocas až po koule, zůstal ve mně a já cítila, jak mě naplňuje svým semenem.

Po chvíli ho vytáhl.

„Očisti mi ho,“ řekl a já s radostí olizovala jeho penis obalený semenem a mými šťávičkami.

„Oblíkni se, na svém stole máš smlouvu, podepiš jí a kopii si vezmi. Zítra přijď v 8. Taky musíme normálně pracovat,“ mrkl na mě spiklenecky.

Já spokojeně odcházela s novou prácí a příslibem bohatého sexuálního života.

Autor

Navigace v seriáluAsistentka Markéta 02 >>
4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x