Druhá míza 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Druhá míza

Má starší člověk ještě nárok na krásný sex? Je padesátník už odepsaný? Ne. Stačí třeba jen jedna návštěva sauny. A Váš život se rázem změní…

Sauna

Všichni mí kamarádi si pochvalovali návštěvu sauny a vřele mi ji doporučovali. No a tak jsem si řekl, proč to nevyzkoušet, když to všichni tak chválí a ve svých padesáti letech jsem do ní poprvé zavítal. S ručníkem kolem pasu jsem vyšel z převlékárny. Jelikož to byla sauna společná, tak jsem na sobě měl ještě plavky. Přes sklo na dveřích jsem viděl obrys sedící dvojice. Hned jak jsem otevřel, tak mě polilo velké horko. Pozdravil jsem, dal si ručník na lavici naproti nim a sedl si na něj. Mladý pár, tam už seděla asi déle, protože oba měli na kůži krůpěje potu.

 Děvče to bylo opravdu pěkné. Dlouhé tmavé vlasy měla mokré a sahaly jí až pod ramena. Na sobě měla zářivě žluté plavky s jemnými kvítečky, které zakrývaly docela pevné trojky prsa. Postavu měla pěknou, tedy co se dalo alespoň podle toho, když seděla posoudit. Odhadoval jsem jí tak devatenáct let a jejímu příteli a něco málo víc.


Taky to byl sympaťák s pěknou figurou. Lehce rozcuchané vlasy, které mu padaly do obličeje, na kterém měl několikadenní strniště. Určitě na něj musely holky letět! Pohledem jsem se nenápadně vrátil k tomu děvčeti.
Dostával jsem hříšné myšlenky a ani jsem se tomu nedivil. V mém věku už jsem se po takových holkách mohl jen dívat. Nikdy jsem nebyl ten typ, na který by holky přímo letěly, ale zase jsem nepatřil mezi ty odstrkované. No prostě jsem si v mládí na nedostatek příležitostí stěžovat nemohl. Věk už na mně však začínal zanechávat stopy.


Vlasy mi už pomalu šedivěly a bylo jich už taky méně, ale pořád jsem byl podle názoru jedné mé kolegyně, která o mě projevovala neustálý zájem, přitažlivý a sympatický pán. Nutno, ale podotknout, že oné kolegyni už bylo čtyřicet pět a patřila mezi ty, takzvaně víc při těle. V obličeji byla pěkná, to nepopírám, ale já přece jen toužil po něčem jiném.


Přesně po tom, co sedělo proti mně v sauně, ale o tom jsem já mohl jen snít. Takový holky, když už se tahaly s nějakým starším chlapem, tak jim šlo především o peníze a těch já jsem zase neměl na rozdávání, no a tak mi zbývaly jen ty představy. A těch jsem měl po své rozvodu opravdu hodně.
„Sex“  To slovo jsem po rozvodu už skoro neznal. Byly tomu už tři roky, co jsme se ženou, ne zrovna šťastně rozvedli a já od té doby neměl žádnou. Několikrát jsem uvažoval o té kolegyni, ale nakonec jsem skončil zase jen u své ruky, která se stala mou stálou partnerkou.


Ale teď jsem měl proti sobě to nádherné tělo a snažil jsem se zapamatovat, každý jeho kousíček, abych si jej mohl pak při svých představách pořádně vybavovat. Už teď jsem děkoval kamarádům za nápad se saunou a říkal jsem si, že tady určitě nejsem naposledy.
Naneštěstí pro mě, se dvojice zvedla a odcházela. Hltal jsem očima ten krásně tvarovaný zadeček, na kterém byly přilepené plavky. Dveře se za nimi zavřely a já jsem si posteskl, že tu už nemám takovou krásnou společnost. Za malou chvilku jsem zaslechl puštění vody ze sprchy, která byla hned proti dveřím od sauny. Hlasité pištění mě nalákalo, tak že jsem se naklonil a chtěl se podívat přes sklo ven. Bylo celé zamlžené. Prsty jsem si udělal malé kukátko a podíval se, co se tam děje.


Onu slečnu, zřejmě pod vodou, která byla studená, držel její přítel a ona hlasitě pištěla. Za chvilku ho také vtáhla pod proud vody a oba poskakovali pod studenými kapkami. Po chvilce ji pevně chytil a dal jí dlouhý polibek. Opřel ji zády o kachlíky a dál ji líbal. Jednou rukou se natáhl a upravil proud vody na teplejší. Hned se rukou vrátil na její tělo a stiskl pevné prso přes podprsenku.
Lačně jsem polkl. Úplně jsem se viděl na jeho místě a při té představě mi začínalo mé druhé já tvrdnout v rozkroku. To už měla ale plavky z prsu vyhrnuté a on jí líbal tmavou bradavku. Jazykem kolem ní kroužil a sál ji mezi rty. Říkal jsem si, jestli ti dva nezapomněli na to, že jsem tady, ale bylo mi to vcelku jedno. Jen jsem čekal, až kam jsou schopní dojít.


Polibky brouzdal po obou prsou a bradavkách. Rukama je něžně mačkal. Ona zavřela oči a nastavila mu celé své tělo. Klouzal polibky níž a níž. Jazykem zajel do pupíku a rukama ji držel za boky. Líbal jí podbřišek a prsty začal stahovat plavky. Prohnula se a zatajila dech stejně jako já. Plavky jí sjížděly dolů a začal se objevovat černý proužek krátkých chloupků, který končil nad čárkou mušličky. Nechal jí plavky spadnout, až na zem a polibky postupoval přes pásek chloupků. Rukou zajel mezi stehna a přejel hřbetem ruky po broskvičce. Pomohla mu a rozkročila se. Dlaní jí hladil lasturku a jazykem masíroval poštěváček.
Začalo mě polévat horko a nebylo to jen pobytem v sauně. Málem jsem začal slintat jako nějaký puberťák. Ocas jsem měl v plavkách už pořádně tvrdý. Copak tihle dva zapomněli, že jsem tady taky já a můžu je vidět? A jestli ne, tak jim to bylo evidentně úplně jedno a pokračovali dál ve svých hrátkách.
Dala nohy ještě více od sebe a jednu lehce zvedla. Rukama se přidržela zdi a nastavila tak kundičku, aby se k ní co nejlépe dostal. Chvilku jí mušličku lízal a sem tam zajel prstem dovnitř.


Po chvíli jsem to nevydržel a musel jsem si vytáhnout ocas a pohladit si ho. Taková podívaná se jen tak nenaskytne. Vzrušením mi bušilo srdce a oči se nedokázaly odtrhnout od krásky stojící ve sprše a nastavující své tělo příteli.
Ještě chvilku vydržela s nastavenou kundičkou. Pak ho chytila za hlavu a zvedla. Sama si před něj klekla a z jeho plavek vylovila již tvrdou kládu. Pevně ji stiskla v dlani a začala honit. Podívala se mu do očí a jazykem přejela po obnaženém žaludu. Rty jej objala a sála. Začala mu ho zručně kouřit. Úplně jsem se viděl na jeho místě a můj dech se pomalu zrychloval, stejně jako její ruka na tvrdém kolíku.
Po chvíli se ale postavila a otočila se k němu zády. Lehce se předklonila, opřela se rukama o kachlíky a vyšpulila zadeček. Jednou rukou si přidržel ocas a přiložil ho ke kundičce. Pomalinku ho tlačil dovnitř. Oběma rukama ji chytil za zadeček a začal přirážet. Díval se dolů, jak mu ocas zajíždí do jeskyňky. Ona se pevně opírala o zeď a vycházela vstříc jeho přírazům.


Předpokládal jsem, že oba vzdychali, ale přes puštěnou cákající vodu a dveře jsem to neslyšel. Takové vzrušení jako teď, už jsem dlouho nezažíval. Dívat se na mladou dvojici, jak si to rozdávají, bylo ohromně vzrušující. Ruka mi jezdila po tvrdém ocasu nahoru a dolů a já cítil, že tohle nevydržím. Ještě několikrát jsem po něm přejel a začalo mi v něm cukat. Bílé sperma se dralo ven v mohutných výstřicích. Dopadalo na dřevěnou lavici a podlahu. Pevně jsem ho držel a mačkal z něj zbytky semene.


Chvilku jsem mladé dvojici nevěnoval pozornost a mezi tím hodně zrychlili tempo. Pevně ji jednou rukou držel za zadek. Prudce a rychle přirážel hluboko do pochvičky. Druhou rukou jí mačkal prso. Jeho přírazy byly stále rychlejší a razantnější. Pevně ji chytil oběma rukama za zadek a ještě několikrát přirazil. Pak ho nechal zaražený hluboko v kundičce a oddechoval. Předpokládal jsem, že ji právě celou vyplnil semenem.


No to byla podívaná, říkal jsem si a raději se odsunul stranou, aby mě nebylo vidět přes sklo ve dveřích. Tak sem začnu určitě chodit častěji. Ručníkem jsem utřel svou nadílku a počkal, až ti dva odešli. Po chvilce jsem se odebral taky pod sprchu, protože už mi bylo hodně horko. Zchladil jsem se studenou vodou a poutíral se. Odešel jsem do převlékárny a začal se oblékat. Když se za mnou ozvalo.

„Tak jak se ti to líbilo?“ Otočil jsem se a za mnou stál onen mladík ze sauny a sprchy. Nevěděl jsem, co mám odpovědět.
„Co myslíte?“ zeptal jsem se.
„No neříkej, že ses nedíval?“ pokračoval dál.
„Opravdu nevím, co myslíte,“ dělal jsem dál hloupého.
„No pro každý případ,“ řekl a natáhl ke mně ruku s vizitkou.
Vůbec jsem ho nechápal a koukal se na něj ještě víc nechápavě. Když jsem si vizitku nebral, tak ji položil na židli kousek ode mě.
„Pro případ, že by se ti to opravdu líbilo!“ Mrkl na mě a odešel.

Chvilku jsem zůstal stát jako opařený. Oblékl jsem se a už jsem bral za kliku dveří, když jsem se přece jen vrátil a vzal si tu položenou vizitku.

Autor

4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x