Tapetování 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Tapetování

Neděle

Tu sobotu se Petře usínalo opravdu velmi dobře. Tak hodně si už její tělo sexu neužilo a Petra znavená po kvalitním projetí od obou Jardů se uložila do postele (hned po filmu na Nově asi kolem desáté večer) a než se nadála, už spala. Jistě se jí zdály erotické sny, neboť když se probudila až ve čtyři hodiny ráno, ležela polonahá na dece, noční košilku vyhrnutou málem až ke kozičkám a proháněla si svoji buchtičku prsty, jako kdyby v tom chtěla závodit.Její poštěváček byl docela naducaný a Petra cítila, že dost rychle spěje k vyvrcholení a taky to netrvalo ani minutu, už dávala svou rozkoš najevo bohatým proudem šťáv, který se vyvalil na prostěradlo. Po takovém probuzení už nemohla usnout a přehrávala v hlavě, co všechno prožila včera a těšila se na věci, které jí čekaly dnes.

Oba dva Jardové včera slíbili, že dorazí ráno v osm a tak než přišli, stačila Petra nejen uklidit, co šlo, ale i pro oba dva včerejší šoustaly připravit snídani, aby je jednak odměnila za včerejšek a jednak navnadila na dnešek. Bylo také skoro přesně osm hodin, když oba dva Jardové zazvonili. Petra je přivítala ve dveřích v oblečení, které už svým výběrem oběma naznačilo, co od nich kromě tapetování bude očekávat. Měla na sobě jen šatovou sukni, která toho mnoho nezakrývala, neměla pod ní ani podprsenku a cítila při tom, jak se jí bradavky třou o látku. Kalhotky si však Petra nechala. Když její skromné oblečení uviděli Jardové, bylo jim jasné, že na ně nečeká jenom práce, ale i zábava. I když doma posnídali, šunčička s vajíčkem od Petry a pivo je nikterak neurazilo a během jídla dost často pokukovali po Petře, a kdyby se očima dalo svlékat, byla by nahá snad v minutě.

Když dojídali, zeptal se otec Petry:

„Tak co, mladá paní, jak jste se na dnešek vyspinkala?“
Kam směřuje, bylo Petře jasné a také tak odpověděla:
„Spala jsem, jako když mne do vody hodí, pořádně jste mne utahali, a když jsem se ráno probrala, tak jsem si to musela udělat, jak se mi o tom vašem řádění zdálo.“
Mladší Jarda, kterému už zase jeho klacek patřičně stál, navázal:

„A nechtěla byste si to dneska zopakovat?“ a už si rozepínal poklopec u kalhot. Jako by na tenhle signál Petra čekala, už si rozepjala a svlékla svoji sukni a v kuchyni zůstala jen v kalhotkách. Jardův ocas už byl celý venku a Jarda se slovy:

„Tak můžeš mi ho vykouřit,“ nabídl Petře k obrábění svůj nástroj. Petra se ujala své práce a brzy měla ve své puse Jardův válec, který jí dost roztahoval. Jarda Petru držel za hlavu a sám si určoval, jak hluboko a jak rychle bude se svým pyjem do pusinky vnikat. Skloněná Petra samozřejmě špulila na Jardova otce svoje impozantní pozadí a dost ho tím vzrušovala. Ovšem, aby taková prdel byla schovaná v kalhotkách, to není ono a tak Jardovy ruce pomalu tu Petřinu nádheru obnažovaly a on mohl tak vidět nejen zadnici, ale i pysky Petřiny kundy zarostlou černými chlupy.

Jarda otec si vzpomněl, jak včera dostala Petřina prdelka zabrat vibrátorem a rozhodl se to zkusit to dnes zezadu svoji tyčí. Petra už byla vlhká, a když zajel ji do kundy prsty, namočil si je a začal jimi pomalu projíždět kolem řitního otvůrku, myslela si Petra, že jí bude zadek obrábět prsty. Zmýlila se však, o tom se brzy přesvědčila, když to, co se jí cpalo po chvilce do prdelky, bylo poněkud širší, než čekala. Otvůrek do análu se sice otevíral jen pomalu, ale když Jarda vnikl dále, přidržel si Petru za boky a prudkým přírazem jí čuráka vrazil do zadku až na doraz. Ještě, že zrovna v tom okamžiku byl ocas mladého Jardy venku, protože se Petra potřebovala nadechnout. Jinak by hrozilo nebezpečí, že se v okamžiku vniknutí mohla leknutím a bolestí zakousnout do chlouby Jardy mladšího.

Měla totiž poprvé skutečný mužský ocas v prdeli a tak dráždění, které prožívala, bylo pro ni nové a po první překonané bolesti stále více vzrušující. Potěšení, které si navozovala občas umělákem se s tím, co právě prožívala, nedalo vůbec srovnat.Teď už mohla bez obavy pokračovat v kouření ocasu mladého Jardy. Mezi tím cítila v zadku, jak Jarda zajíždí do ní stále rychleji a rychleji. Po chvilce jí vklouzl druhou rukou zepředu do kundičky a za chvilku už na Jardovu ruku tekla Petřina šťávička. Jarda nepřestával s přírazy a mrdal ji jako stroj. Pak to přišlo, jako by se oba Jardové domluvili. Ten mladší začal plnit její pusinku svým teplým semenem a Petra, i když jí část vytekla z pusinky ven, část semene nakonec i spolkla. To už byl hotový i otec Jarda a stříkal svoje semeno mohutnými střiky do jejího zadku. Zase něco nového pro Petru.Příjemně unavená a naplněná z obou stran se labužnicky rozvalila na širokém letišti. První kolo orgií skončilo.

Po chvíli odpočinku a nezbytné očistě se oba příchozí pustili do práce, kvůli které přišli. Petra za chvilku zmizela v koupelně a po osprchování se vrátila stejně oblečená jako ráno. Jenom kalhotky si nebrala, považovala je při choutkách obou Jardů za zbytečné. Jen v šatové sukni na nahém těle se těšila na další číslo a bylo jen otázkou, kdy k němu dojde. Rozjařeným Jardům šla práce pěkně od ruky, zvláště když jako bonus si mohli každou chvílí dopřát pohled na svůdně oblečenou, nebo spíš neoblečenou Petru. Nebyl problém pohladit ji přes prdelku, či zajet rukou na kozičky nebo je podívat na černého bobříka, který byl v napůl sukni tak krásně vidět. Kolem poledne už zbývalo dodělat jen drobnosti.
Oba Jardové se rozhodli odskočit si domů na oběd. Potom se vrátí na poslední drobné dodělávky a také na vyrovnání. Jak si to vyrovnání představují, to bylo všem zúčastněným samozřejmě zcela jasné.Petra se na odpoledne také náležitě připravila. Vítat řemeslníky jen v kalhotkách a podprsence, to opravdu není běžné. Takže když takto oblečenou Petru Jardové uviděli, dodělávky šly zatím stranou jejich zájmu. Stejně toho zbývalo tak na 20 minut práce. Mnohem více času hodlali Jardové věnovat jiným činnostem. A tak se hned pustili do práce. Tu práci představovalo jednak jejich vysvléknutí hned v předsíni, pak doprovod polonahé paní domu do obýváku a tam velmi rychle vyrovnali její handicap v přemíře oblečení na jejím těle.

„Čím začneme, paninko?“ zajímal se Jarda starší a hned si odpověděl: „Nechtěla by ses projet na koníčku?“Petra samozřejmě radostně souhlasila. Tenhle způsob ráda a často používala se svými partnery, ale i tady Jardové přidali trochu inovace. Role koníčka se ujal syn a Petra si na něj chtěla nasednout čelem k jeho obličeji, ale Jarda s tím nesouhlasil:

„Sedni si na mne obráceně, ať se můžu koukat na tu tvoji božskou prdel, ta mě na tobě tak strašně vzrušuje.“ Petra mu ráda vyhověla. Jarda už ležel se vztyčeným čurákem na koberci na zádech a tak pomalu nasedla zády k jeho obličeji na jeho válec a svůj zadek tak vystavovala jeho pohledům. Před ní už stál otec Jarda s napruženým pérem a čekal, až se Petra dobře usadí na koníčku. Pohled na to, jak synův tlustý ocas mizí v ženské kundě, to bylo opravdu vzrušující divadlo. A což teprve, když začal Jarda přirážet do Petřiny kundičky a také ona se rozjela, přidal se k tomu ještě pohled na její pohupující se kozičky v rytmu přírazů.
V tom momentě nemohl zůstat Jarda otec nečinný. Petra viděla, jak se k ní blíží se vztyčeným ocasem a hned mu nabídla svoji pusinku jako schránku pro zasunutí. Tentokrát však Jarda nezačal hned přirážet do její pusy, ale nechal Petru, aby si sama určovala, co bude dělat – zda olizovat odhalený žalud, či honit ocas nebo nechá vniknout ocas do své pusinky. Petra se zhostila svého úkolu na jedničku a jak Jarda otec, tak i syn spěli ke konci prvního kola odpoledních radovánek a už tady byl téměř ve stejný okamžik jejich výstřik.

Všechno by možná asi tímhle výstřikem obou dvou Jardů na čas skončilo, ale nebylo tomu tak. Právě, když mladý Jarda naplnil Petřinu kundu svým výstřikem semena a starý Jarda zase kreslil po jejím těle, především kozách, bílé ornamenty svým spermatem, otevřely se dveře do obýváku a dovnitř jako fúrie vběhla jakási žena – tu poznali Jardové velmi dobře. Byla to manželka Jardy staršího a matka Jardy mladšího.

Autor

Navigace v seriálu<< Tapetování 01Tapetování 03 >>
4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x