Tapetování 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Tapetování

Sobota

Petra byla hezká, mladá žena – bylo jí dvacet devět let, byla rozvedená a neměla z manželství, které trvalo asi tři roky, než si její manžel našel novou sedmnáctku, žádné dítě. Bydlela v paneláku na sídlišti v bytě 3+1. Je nutno přiznat, že občas se nebránila nějakému flirtu, který navázat nebylo pro ni problémem. Její postava splňovala mužské požadavky na ženské tělo snad na jedničku. Ani hubená, ani tlustá, pěkné kozičky, takové lepší trojky, pěkná kundička s černým ochlupením.Jedině snad prdelka vybočovala ze standardu, tady se dalo mluvit spíš o prdeli. Všechny tyto její poklady však byly už několik měsíců zanedbávané. Petra si tedy občas, když už nemohla bez sexu vydržet, vypomohla masturbací nebo náhražkou. S lítostí ale konstatovala, že není nadto, když jí kundičku pročistí pořádný chlapský ocas. Netušila, že se její tužby brzy dočkají vrchovatého uspokojení.

Všechno začalo tím, že se rozhodla, vytapetovat byt. Zpočátku si myslela, že to zvládne sama, ale když začala strhávat staré tapety, elán do práce jí brzy přešel. Ty potvory tam držely strašně fest a po dvou hodinách měla tak jeden čtvereční metr. Tímhle tempem by jí to trvalo strašně dlouho a tak se rozhodla, že bude lepší najít nějakého řemeslníka, který to určitě zvládne podstatně lépe.Prohledala Zlaté stránky a měla štěstí. Jeden tapetář bydlel zrovna v sousedním paneláku a tak Petra hned zvedla mobil a zavolala mu. Měla štěstí, dovolala se na první pokus a tapetář jí slíbil, že se ještě dnes večer přijde podívat a pokud to půjde, tak to snad přes víkend sfoukne.

Jak slíbil, tak se také stalo. Kolem osmé večer se ozval zvonek, a když Petra otevřela, uviděla za nimi asi čtyřicetiletého muže, kterého znala od vidění. Pustila ho tedy dál a on si znalecky obhlédl byt. Spokojeně prohlásil, že tohle se ve dvou opravdu za víkend dá zvládnout. Přislíbil tedy příchod v sobotu i s pomocníkem a ze řeči vyplynulo, že parťáka mu dělá jeho osmnáctiletý syn, který si takhle přivydělává.

Tenhle faktor v dalším ději sehrál dost podstatnou úlohu. Petra byla ráda, že se to podařilo rychle zařídit a to ještě vůbec netušila, co ji čeká. Tapetář Jarda si ji totiž při dohadování důkladně prohlížel a to, co viděl jej velice vzrušovalo. Absence manžela, nebo nějakého přítele v bytě byla víc než zřejmá a Jarda by si docela dal říci prozkoumat Petřiny ženské kvality třeba hned. Rozumně však usoudil, že teď navečer už není ta nejvhodnější situace. Sice se říká, že neplánované akce jsou nejlepší, ale co se vleče, neuteče.

V sobotu ráno někdy po sedmé hodině Jarda i se synem – také Jardou – zazvonili a Petra přišla otevřít. Na sobě měla tepláky a tričko, které velmi zdůrazňovalo její kozičky. Jardovi staršímu se zdálo a bližší pohled mu to potvrdil, že si nevzala podprsenku. Nevěděl, zda je to opominutí či záměr, ale neřešil to. Bez dlouhého zdržování si chlapi připravili nářadí a pustili se do práce. Byli docela sehraní a Petře se zdálo, že jestli budou pokračovat tímto tempem, zvládnou práci ještě ten den.Ale nezvládli. Kolem dvanácté si odskočili domů na oběd a i Petra si také připravila něco k jídlu.
Po hodince byli zpátky a pokračovali v práci. Petra se jim nemusela věnovat – vystačili si sami a tak dělala něco v koupelně. Tehdy došlo k drobné nehodě, která ovlivnila další vývoj. Petře vyklouzla sprcha, kterou splachovala vanu, z ruky a než jí stačila zastavit, bylo už zle.  Stříkající voda postříkala nejen dlaždičky – ale co bylo horší – docela slušně i Petru a ta několikrát vyjekla. Zaslechl jí starší Jarda a šel se podívat, co se v koupelně děje. Uprostřed louže vody v koupelně našel stát Petru, která již vodu sice zastavila, ale následky byly víc než zřejmé. Petřino tričko bylo totálně mokré a to, co Jarda ráno jen tušil, se teď ukázalo pravdivé. Byla opravdu bez podprsenky a její ňadra a především bradavky byly sice zakryté tenkou látkou, ale mokré tričko bylo teď skoro průsvitné. Jarda tak mohl z blízka vidět, její ňadra a bradavky skutečně výstavní.

Petra si v prvním okamžiku neuvědomila, že je téměř intimně vystavená Jardovým hladovým pohledům, ale došlo jí to dost rychle. Zkřížila sice svoje ruce na ňadrech přikrytých tričkem, ale to už bylo pozdě. „Podívejme se, mladá paní, vy vypadáte opravdu k nakousnutí,“ začal Jarda a už byl rozhodnut, že se u Petry pokusí dosáhnout toho, na co myslel už při první návštěvě.

„Za takové kozičky se opravdu nemusíte stydět, máte je opravdu moc pěkně narostlé,“ prohlásil. „Co kdybyste mi je ukázala bez toho trička?. Já se rád dívám na hezké věci na vlastní oči,“ pokračoval.Petra se však bránila:
„Co si myslíte, nechte mne na pokoji, jděte pryč,“ slyšel Jarda, ale vůbec na to nedal.
„Nebojte se, mladá paní, vždyť jsme tady jenom my dva, vlastně tři,“ vzpomněl si na syna. A hned jej napadlo ho, že by i jeho mohl zapojit do sexuálního dobrodružství s Petrou. Petra však stále byla proti a chtěla rychle z koupelny odejít.

„To se chcete takhle producírovat před mým synem?“ usmál se Jarda, ale z koupelny jí nepustil. Naopak, přitiskl její tělo k pračce, která v koupelně stála a tak podstatně omezil její pohyb. To se mu hodilo, a protože Petra stále držela překřížené ruce na prsou, rozhodl se zaútočit na jinou nechráněnou partii jejího těla. Měla na sobě teplákové kalhoty a tak Jardovy ruce sklouzly do jejího pasu a začaly z ní ty tepláky stahovat. Petra nevěděla, co dělat, odhalit ňadra v mokrém tričku nebo bránit spodní část svého těla. Než si to rozmyslela, bylo už opravdu pozdě. Jarda totiž stáhl tepláky až ke kolenům a pohled na černé chlupy vykukující z kalhotek ho vzrušil a vydráždil ještě víc.Přitiskl se k Petře ještě pevněji a ona pocítila tlak jeho ocasu na svém těle. Stále se ještě jakoby náznakem bránila, aby si o ní ti dva náhodou nemysleli, že je kurva, ale na druhé straně se jí již začal zmocňovat chtíč a touha po mužském ocase, který už několik měsíců v sobě neměla. Náhle se otevřely dveře do koupelny a ozvalo se:
„Tati…“ a pak rozpačité ticho. Mladý Jarda zřejmě potřeboval s něčím pomoci a tak tátu hledal. Teď ho našel a to v situaci, která byla zcela jasná. Držel paní bytu a snažil se jí svléknout. A na první pohled bylo zřejmé, že ji to vůbec není proti mysli. Otec Jarda však zareagoval velmi rychle:

„Nečum synáčku, panička nás tady provokuje v prádýlku a my se k ničemu nemáme. Co by si o nás pomyslela, kdybychom ji neudělali všechno, co jí na očích vidíme?“
I když nastalá situace mladého Jardu překvapila, přece jenom, i když váhavě, přistoupil k dvojici tak, že stál Petře za zády. Pomalu a trochu rozpačitě ji uchopil za boky a zespoda pak podebral kozičky s nalitými bradavkami. Otec Jarda měl teď podstatně lehčí práci. Petra se už definitivně rozhodla, že tuto příležitost si ujít nenechá. Trojku ještě nikdy nezkoušela a byla už celá zvlhlá při pomyšlení, že za chvíli ji budou k dispozici dva pěkní, statní chlapi.

Takhle starší Jarda už s její plnou spoluprací dokončil stažení jejích tepláků až na zem a dalším kouskem prádla na řadě byly její kalhotky. Ani ty dlouho na jejím těle nezůstaly. Oba nadržení samci mohli spatřit její černými chloupky obrostlou píču a samozřejmě i nádhernou prdel, kterou se Petřino tělo mohlo pyšnit. Jarda syn pak dokončil Petřin striptýz tím, že ji stáhl mokré tričko přes hlavu. Teď stála v koupelně zcela nahá mezi dvěma muži a nestačila se divit, že ji tato neobvyklá situace nepřipadá absurdní. Naopak cítila neobvyklé vzrušení, jaké dosud nepoznala. Přistihla se při pomyšlení, že se na budoucí okamžiky dokonce těší. Otec Jarda spokojeně prohlásil:

„Tak vidíte, mladá paní, ani vás to nebolelo. Však taky nám všem jde jen o to, abychom byli všichni spokojení. Ale na šukačku ve třech je tady přece jenom málo místa. Co byste řekla tomu, abychom se přesunuli do vaši úhledné a pohodlné ložnice? Určitě si tam všichni užijeme podstatně víc.“

Kde je ložnice, to Jarda věděl už od své první návštěvy a tak tam Petru jemně postrkoval a při tom zálibně pozoroval chůzí se pohupující se kozičky. Neméně štědrý byl i pohled na široký, krásně tvarovaný zadek. Jarda mladší šel za ním a v chůzi odkládal svoje oblečení, takže když došli všichni tři do ložnice, kterou měli dělat až zítra, měl už na sobě jenom slipy. Vzedmutí v rozkroku dávalo tušit, že jeho pták nepatří zrovna k zakrslým. Nechal si slipy ještě na sobě, ale převzal od otce držení nahé Petry a starší Jarda následoval synova příkladu. Nechal na sobě jenom trenýrky.

„Tak a teď už nech těch předstíraných fórů, pěkně mi ho vytáhni z trenek a pro začátek mi ho pěkně vykouříš,“ přešel k tykání.
Petra věděla, co se od ní očekává. Jen s lehkým zaváháním se sklonila k staršímu Jardovi, zasunula mu ruku do trenek a dotkla se tyče, která se v nich skrývala. Jak mu stahovala trenky, aby se k ocasu dostala, musela se sklonit ještě víc. Tím nabídla mladíkovi, který stál za ni pohled na svoje pozadí. To už držela venku penis otce Jardy, sice dost dlouhý, ale ne zase silný jako měli někteří její partneři. Slyšela, jak se otec obrací na syna:

„Co koukáš, nastavuje se ti jako děvka, tak neváhej a měj se k činu. Nebo jsi ještě neviděl žádnou kundu, že na ní tak zíráš? Vytas šavli a dej se do toho!“
Když to mladý Jarda uslyšel, pomyslel si v duchu:
„Asi by ses, táto divil, první kunda, kterou jsem viděl, patřila mý mámě, když jsi jí asi před 4 roky šoustal na zahradě a já jsem vás potají šmíroval. Viděl jsem tě pak šukat s mámou dost často a vy jste si ani nevšimli, že máte diváka. Na to, abych to dělal s mámou, jsem si ale netroufl.“

Jarda samozřejmě měl i nějaké vlastní sexuální zkušenosti s dívkou stejně starou, se kterou chodil už rok. Dokonce už poznal, jaké to je, smočit rákos. Ale nezkušená osmnáctiletá pička se nedala srovnat s tím, co teď před sebou viděl. Krásně zarostlá kunda zralé ženy s masitými pysky a dost vyvinutým poštěváčkem a ještě k tomu tak krásně nastavená a nabízející se. Stáhl si tedy slipy, a kdyby se Petra otočila, uviděla by zcela jiný ocas, než který právě teď měla v pusince. Mladý Jarda měl na rozdíl od svého otce ocas spíše kratší, ale co chybělo na délce, to doháněl tloušťkou – na rozdíl od otcovy tyče to byl spíše válec.

Nadržený mladík si stáhl pomalu předkožku a odhalil lesklý žalud. Potom pomalu přiložil špičku pěchováka ke vstupu do její studánky. Zpočátku penisem klouzal jenom mezi jejími závojíčky a snažil se rozevřít lehkým tlakem poševní vchod. Nešlo to zrovna lehce. Petra měla sice kundu správně vyvinutou, ale Jardův tlustý ocas byl i na ni moc.  Musel tedy přitvrdit. Vjížděl do ni krátkými, mělkými strky a postupně se propracovával stále hlouběji. Doprovázela to rozkošnickými vzdechy a tak oba její mrdáci správně předpokládali, že Petra už bude vzorně spolupracovat.

Otec cítil, že vlivem Petřiny masáže a sání už bude brzy stříkat, ale měl jiné plány. Těsně před tím, než se přiblížil jeho vrchol, ptáka z Petřiny pusy vytáhl a postříkal jí svoji smetanou pořádně kozy a obličej.  Petra se sice snažila si chránit obličej, ale bylo jí to málo platné. Zbytek semene otec Jarda nasměroval na obličej a pak jen sledoval, jak se zezadu činí jeho synáček. Ten se svými přírazy dostal tak daleko , že do Petry už zajížděl až na doraz. Pravidelně přirážel a maximálně k sobě Petru tiskl.
Hladová kunda příjímala ochotně jeho tlustý ocas a zřetelně cítil, jak mu jej silně svírá, jako předzvěst blížícího se orgasmu. Petra, vzhledem ke své pohlavní absenci, dávala svoje uspokojení najevo dost hlasitě a celá se pod vlivem prvního orgasmu roztřásla. Jarda ještě ani zdaleka nebyl hotový a Petřin orgasmus uvítal. Dalo mu to možnost jí trošku potýrat. Začal zrychlovat své konání a sázel do Petry jeden příraz za druhým. Nedbal na to, že si začala stěžovat, že už nemůže, aby přestal. I jeho táta s uznáním kvitoval, jakou má syn výdrž. Petra se stačila udělat celkem třikrát, než mladý Jarda začal hekat a dávat najevo svoje uspokojení. Z jeho válce se vyvalilo velké množství sperma, kterým naplnil Petřinu kundičku. Ta zřetelně cítila, jak jí semeno smíchané s jejími šťávami teče po stehnech až na prostěradlo.Vyčerpána se svalila na záda a nabídla otci a synovi dokonalý pohled na své nahé tělo. Zdálo se, že už bude konec, ale za chvilku se situace změnila. Otec Jarda totiž objevil na nočním stolku u postele černý vibrátor – docela slušné velikosti. Bylo tedy jasné, jak se Petra ve své samotě uspokojuje. Jarda se obrátil k synovi:

„Koukám, synáčku, že si to panička z nouze dělá sama. tak to jí ještě pomůžeme, ne? Dáme ji zabrat, že na to dlouho nezapomene.“
Jarda byl sám zvědavý na to, co jeho zploditel chystá. Zapnout vibrátor a začít s ním dráždit Petřin klín, to byla pro staršího Jardu věcí několika vteřin. Petře to dělalo z počátku dobře. V poslední době tomuto způsobu musela dávat přednost, ale vždycky, když už byla uspokojená, měla možnost přestat. To však neměl Jarda otec v úmyslu. Když totiž Petřin klín vydal první dávku milostných šťáv, usmál se a jenom oznámil:

„A jedeme dál!“
Petra pochopila, že jí nedají asi dost dlouho pokoj a snažila se kroucením boků vklouznout. Jarda dál s vibrátorem dráždil Petřinu kundičku na pyscích, zajel i dovnitř, nezapomenul ani na poštěváčka a asi po pěti minutách se rozhodl přejít i do druhého Petřina otvoru. Petřin zadek byl mokrý od jejích vytékajících šťáv a tak nedalo Jardovi mnoho práce s vibrátorem sjet do žlábku prdele, nalézt řitní otvůrek a vibrátor do něj nejprve pomalu tlačit. Když překonal odpor svěrače, přirazil prudce do Petřina análu a pro zvýšení rozkoše – nebo dráždění – zapjal pohon na nejvyšší stupeň.

Petra hlasitě vyjekla. Ono mít vibrátor v zadku je něco zcela jiného než tam mít pořádného čuráka. Tohle ještě nikdy ve svém životě ani nezkusila. Toto nezvyklé dráždění mělo velmi brzy za následek, že Petra začala cítit stále sílící nutkání k močení. Snažila se na to otce Jardu upozornit:

„Nechte toho, chlapi, já se snad z toho pochčiju.“
„ To raději nedělej, beruško, kdo by se chtěl potom s tebou válet v mokré posteli,“ řekl Jarda starší dobromyslně a ukončil její trápení. Oba dva Jardové, dokonale uspokojeni pak nechali Petru v ložnici samotnou. Bez spěchu se oblékli a šli pokračovat v práci, která ještě zdaleka nebyla hotová. I když se zdrželi s Petrou snad hodinku, na neděli jim toho zbývalo ještě dost a dost. A nejednalo se jen o tapetování.

Autor

Navigace v seriáluTapetování 02 >>
4.3 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x