Asistentka Markéta 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Asistentka Markéta

Bylo pondělní poledne a já byla unavená, že jsem těžko nechala oči otevřené. Sobotní večer s klukama mi dal zabrat a nedělní schůzka s kamarádkami se zvrhla v celonoční dámskou jízdu s nadstandardním množstvím alkoholu. Měla jsem polední pauzu, byla po obědě a v kanceláři nikdo nebyl. Uvelebila jsem se na chvíli na měkký hustý koberec a podložila si hlavu kusem sedacího pytle, který tam sloužil pro pohodlí neformálních návštěv. Půlhodinka spánku mi určitě pomůže…

 Někdo mě pohladil po tváři a já se rozespale koukla kolem sebe.  Byla jsem přikrytá dekou, úplně odpočatá a slunce už vrhalo ze západu dlouhé stíny.
„Někdo nám tu prospal půlku pracovní doby,“ usmíval se na mě Petr.
„Kolik je hodin?“
„Po sedmý, všichni už jsou pryč.“
„Je mi to moc líto, měl si mě vzbudit… neměla jsem spát, já…“
„Nic se neděje, si roztomilá když spíš,“ křenil se Petr. „Stejně tu dneska nikdo skoro nic nedělal, Amíci mají státní svátek, tak nebylo co obchodovat. Brácha pro jistotu ani nepřišel, aby nám tu nevynesl spaní.“
Jeho duševní rozpoložení a veselý hlas mě ujistili, že je vše ok.
„Ráno jsem mluvil se šéfem, tvoje víkendová akce se mu moc líbila. Pavel si tě nemohl vynachválit, jsi prý nejlepší holka co měl.“
„Asi i první,“ dodala jsem se škodolibým úsměvem.
„Každopádně, jsem moc rád že to vyšlo, i když jsem trochu žárlil, když jsem viděl v šéfově mobilu video, který si kluci s tebou nahráli. Trochu žárlím. Patříš jen mě a trochu bráchovi,“ smál se samolibně.
„Můžu ti patřit celou noc,“ byla moje jediná odpověď a pohladila jsem ho po břiše.

Petr si lehnul vedle mě na bok a pak na záda a já se na něj pomalu přesunula. Políbila jsem ho a vášnivě kousala do rtů. Líbat se s ním bylo jiné než s Danielem. I jeho jsem měla ráda a ráda jsem s ním souložila, ale s Petrem to bylo mnohem silnější. Jeho polibky mě rozpalovaly a sex s ním mě naplňoval upřímnou radostí a slastí. Posadila jsem se na něj a nechala se hladit. Šikovné prstíky masírovaly moje prsa a hrály si s naběhlými bradavkami. Zlehka mi podebral prsa a pokračoval. Jeho ruce dále kopírovali bříško, boky a nohy a mnou jako by projížděl slabý elektrický výboj.

Prsty narazil vlhkou, horkou kundičku a já vzdechla slastí. Zase jsem na sobě neměla ani kalhotky ani tanga. Ponořil se do mě ukazováčkem a palcem dále třel poštěváček. Už důkladně znal moje tělo a reakce a věděl, co se mi líbí. Tekla jsem jak horský potůček a jeho ruka už byla celá mokrá. Gurmánsky si jí olízal, zatímco mi to druhou dále dělal. Přirážela jsem na něj a začala se dostávat k vrcholu. On nepřestával a dál mě prstil. Roztřásla jsem se na něm a nechala se unášet na vlnách absolutní rozkoše. Udělala jsem se jak už dlouho ne. Líbala jsem ho a hladila ho po těle. Pevně mě držel za zadeček a tiskl si mě na sebe.

Svlékli jsme si zbytky oblečení a Petr mě položil břichem na huňatý koberec. Hladil mě po zádech a roztáhl mi nohy mírně od sebe. Trošičku jsem přizvedla zadeček, aby měl snažší přístup do mého těla a on do mě pomalu zasunul svůj penis. Cítila jsem, jak mi pomalu roztahuje pochvu a dlouhými pohyby souloží. Byl v tom absolutní klid, nijak nepospíchal. Jeho pomalé přirážení a něžná slůvka, která mi šeptal do ucha, mi dělaly dobře. Ležela jsem na břiše, držela se chuchvalců tkaniny a užívala si něžný sex. Začínala jsem cítit další silnou slast v podbřišku. Petr jen trochu zrychlil a já se mu snažila vycházet vstříc. Začal vzrušeně oddychovat a dále mě souložil. Šla jsem mu naproti rychleji než si přál, chytil mi zadeček, já jím nemohla pohnout a byla mu oddána na milost. Dostávala jsem se do extáze, když nakonec zrychloval a prudkými nemilostnými přírazy mě dodělával. V ocase mu zaškubalo a za stálého pohybu mě vystříkával. Zůstával ve mně a já si užívala našeho dokonalého souznění.

„Nechceš odvézt domů, Markétko?“
Bylo již šero, tak jsem ráda přijala. Cesta pražskými ulicemi ubíhala v jeho velkém autě poklidně ale hbitě a já byla brzy před svým bytečkem.
„Nechceš jít ještě nahoru na drink?“
„Musím domů, vždyť víš zlatíčko. Už se těším na zítřek,“ rozloučil se Petr a já se taky nemohla dočkat dalšího dne s ním.

S pozdravem TJ

Autor

Navigace v seriálu<< Asistentka Markéta 02
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x