Bývalý

Otevřel jsem oči a v první chvíli přemýšlel, jestli budu zvracet hned, nebo to ještě chvíli vydržím. V druhé chvíli jsem si řekl, že už chápu, proč si mysleli, že země je placka. Když se roztočí, je to takový mazec. A se mnou se teď určitě točil celý svět. Zvláště, když ležíte na zádech, tak se ten svět pěkně točí. Raději jsem si sedl a získal čas k tomu, aby se ten kolotoč zastavil a já se mohl zorientovat.

V první chvíli jsem si uvědomil, že sedím někde, kde asi jsem neměl být. Byla to střecha. Střecha verandy u chaty, na kterou jsme zavítali, oslavovat výročí tchána. On to vlastně ještě můj tchán není, ale s přítelkyní spolu chodíme tak dlouho, že už se jím považuje. Petr slavil šedesátiny. Vůbec tak nevypadal. Spíše by mu lidé odhadovali padesát, ale oslavit se to muselo. A evidentně se slavilo hodně, když jsem skončil na této stříšce. V druhé chvíli jsem si uvědomil ten klid. Letní noc není úplně tichá. Zvláště, když jste uprostřed lesa . Pokud si dáte záležet, uslyšíte uklidňující noční zvuky přírody. Navíc byl slyšet i krb. Oheň dohoříval a uhlíky slabě praskaly. Zdálo se, že všichni už spí.

„Ale jdi ty… hi…hi…hi…“ tichý hlas, který jsem tak důvěrně znal, mi dolétl k uším a já se podíval tím směrem. Bylo tam okno. Malé okénko, chráněno kovovou mříží. Slabé světlo, zřejmě lampičky, ozařoval stříšku.
„Vážně….. sluší…“ ten druhý hlas byl mužský, což způsobilo, že jsem ještě více zpozorněl.
„To nejde… mám přítele…“ zazněl hlas přítelkyně, který se třásl vzrušením.

Opatrně jsem se přiblížil k oknu a nahlédl jsem do něj. Spatřil jsem Petru, jak její štíhlá postava sedí na kraji postele. Nožky, které vykukovaly z pod krátké sukýnky, měla mírně od sebe. Za normálních okolností bych tak asi viděl bílé kalhotky, ale v tuto chvíli tam byla velká chlupatá ruka. Robert. Tak se jmenoval onen obtloustlý 60 letý chlápek, který přijel na oslavu narozenin svého kamaráda. Vtipkující a dělající narážky na ženské osazenstvo naší menší party. Ale nikdy ne na Petru. Přestože byla na oslavě nejhezčí. A ani ona nevypadala, že by měla o něj nějaký velký zájem. Buď jsem tedy byl slepý, nebo to nedávalo smysl.

„Jsi už pěkně mokrá“ vytrhl mě z přemýšlení Robertův šepot.
„Ach.. to…opravdu… nejde“ zasténala přítelkyně přitom, ale nijak aktivně se tomu nebránila. I proto jsem sledoval, jak se nechává položit na záda a jak nadrženě ulehá chlápek mezi rozevřené nohy. Přitom se začali líbat.
„To.. mě.. je .. jedno“ hekl a nadrženě rukou ohmatával pevné prso, které se rýsovalo pod modrým topem a zřejmě se pokoušel jazykem šermovat v ústech mé holky. Vášnivě mezi vzdechy vzrušení, které přítelkyně vydávala, protože se on tlačil klínem do jejího rozkroku. Bylo mi jasné, že tvrdý pták tlačí přes kalhotky na kundičku.

A pak to přišlo. Najednou sáhl mezi jejich těla, přímo do svého rozkroku, kde si rozepnul zip u kalhot a vyndal tvrdý ohon. Neměl jsem možnost si ho prohlédnout, protože ho hned nasoukal mezi roztažené nohy mé holky. Ani se nenamáhal sundat jí kalhotky. Dal jí je na stranu, nasadil obnažený žalud na okraj kundičky a pak začal zasouvat. Jedním pozvolným přírazem do Petry zajel a ta se jen lehce prohnula v zádech a sama přirazila zadečkem proti údu. To co jsem pak viděl, co jsem slyšel, to bylo mrdání. Vášnivě se líbali a přiráželi rázně, a poměrně i rychle, proti tělu toho druhého. Sledoval jsem to s neskutečným šokem, žárlivostí, ale také i vzrušením. Tlustý starší chlap mi mrdal přítelkyni a jí se to líbilo. Alespoň podle toho, jak začala do pár minut sténat a kňučet. Tohle dělávala vždy, když se blížila k samotnému vrcholu a měla spadnout volným pádem do hlubin orgasmu, který si uměla krásně vychutnávat. Určitě se jí už začala stahovat kundička. Má jí sametovou a dost těsnou. Nebyl jsem obdařen žádným obrem, ale i tak tvrdívala, že je na ní moc tlustý. Vlastně jsem se do ní dostával vždy dost ztěžka. Petr do ní zajel poměrně hladce. Hádal jsem tak, že ho má menšího jak já.

To byl ale omyl. Na chvíli vyjel úplně ven a měsíční svit udělal své. Spatřil jsem dlouhý tlustý ocas. Rudý žalud byl pěkně naběhlý a podle typické jizvy a světlejší kůže pod ním jsem usoudil, že je Robert obřezaný. Bože, ale jak tohle do ní mohl tak snadno strčit? Vždyť byl jednou tak dlouhý jak můj a o nějaký to číslo i širší. Nechápal jsem to a nevěřícně přihlížel, jak zase ohon do Petry zajíždí a zase jí rázně protahuje kundu. Jednou rukou jí držel pevně za bok, takže mohl víc přirazit. Druhá ruka byla na jednom prsu a přes topík jej pořádně mačkala, zatím co se Vášnivě líbali a do toho hlasitě oddechovali a vzdychali.

„Chyběl ti že?“
„Mlč a mrdej… bože to je úžasný“
„Takový ho nemá že“
„Drž hubu a přirážej… už to na mě jde“
„Jo stahuješ jí…. Jooo to je vono… udělej se a já tě vystříkám“

Postel vrzala v rytmu přírazů a bylo slyšet i tlumené pleskání těl. Oba přidali na razanci přírazů. Oba se chtěli udělat. Oba se velmi dobře znali. To on byl její starší milenec, jak se mi jednou zmínila. A teď jí mrdal zas.
„Ne to ne… nic neberuuuuuuuuuu“ Vyjekla ze sebe Petra a roztřásla se pod ním v návalu orgasmu, který musel být neskutečný. Padala volným pádem a vychutnávala si tu agonii, která její tělo prostoupila. Ležela na zádech a rezignovala na jakoukoliv aktivitu. Robert ale stále přirážel. Hlavu zvednutou, oči přivřené a obličej zkřivený v křeči, z které se stávalo jeho vyvrcholení. A pak mocně hekl, přirazil a začal dělat krátké rázné přírazy, jak pumpoval do mé holky mohutné proudy semene. Nakonec se na Petru svalil.

V tu chvíli jsem zjistil, že mám mokrou ruku a zatmělo se mi před očima. I já prožil orgasmus. Aniž bych jsem si to uvědomoval, začal jsem si ho honit a udělal se s nimi. Málem jsem spadl na záda, ale udržel jsem rovnováhu. Petra a Robert si ničeho nevšimli. Líbali se a mazlili. Byl stále v ní.
„Hajzle… řekla jsem ne do mě“
„Řekla jsi.. a stejně jsi pak držela. Prostě jsi chtěla být vycákaná“
„Co když jsi mi udělal dítě?“
„Tak prášky nebereš z jistého důvodu. Takže to pak bude jeho starost“

Zvedl se a strčil povadlého ptáka do kalhot. Pak se jeho tlustá postava odplížila z pokoje. Asi si šel najít pro jistotu jiné místo na spaní. Petra v rychlosti se pokoušela najít kapesníčky, nebo cokoliv, čím si mohla utřít kundičku a nějak se co nejvíc zbavit Robertova semene.

Jsem otec. Ale dcera se narodila až skoro dva roky po téhle události. Ale víte, jak se to říká. Otec je vždycky nejistý.

Autor

4.8 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Hezká povídka. Jen fakt nevím jestli bych tohle dal, ale lidi jsou různí.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x