Chceš-li řádnou šoustačku, zajdi si na houpačku 03

Tak jako každý den, ráno probíhala běžná údržba, když za Patrikem přiběhl Ondrej Demeter od horské dráhy.
„Pán opravár, dráha v zákrutách zpomaluje ak má zrychliť a všetko kolem iskrí!“
Patrik vzdychl. Oznámil, kam jde, Iveta se ušklíbla a Žaneta zamračila.

Ondrej zatím mlel stále cosi o závadách, až došli na místo. Patrik otevřel pojistkovou skříň a vyděšeně zíral na změť drátů vzájemně spojených v pomuchlané klubko.
„To tady takhle máte už dlouho?“ otázal se.
Ondrej mu civěl přes rameno.
„Nikdy som to neotvoril,“ pronesl bezelstně.

Patrik mu poručil, aby spustil jízdu. Souprava se rozjela a opravdu, v zatáčkách se začala cukat, zpomalovala a z klubka drátů zasršely jiskry.
„Bože, to je úplně spálený, probijí to, se divím, že to doteď vůbec jezdilo,“ vzdychl Patrik a dal se do opravy, která mu zabrala celé dopoledne.
Při práci ho sledovala celá rodina Demeterova. Byli to sympatičtí Romové a hlavně Marika, asi pětadvacetiletá dívka, byla kráska. Byla už sice obklopena třemi dětmi, ale na její postavě to vůbec nebylo znát.
Přes tričko se jí vypínala pevná prsa, byla štíhlá a celkově vypadala mladší. Ta také stála v popředí a svoje vnady dávala Patrikovi na odiv, buď záměrně, nebo nevědomky.

Když skončil opravu, rodina zajásala a starý pan Demeter mu stiskl ruku.
„Ďakujem, pán opravár a pretože vieme, čo sa patrí, Marika sa vám teraz odmení!“ a ta ho hned uchopila za ruku a odváděla do maringotky.
Zaskočený Patrik klopýtal za ní, ale pak mu došlo, co mu říkala Iveta a nijak se nebránil. Bylo mu sice divné, že to nevadí ani jejímu muži Ondreji, ale proč by se tím měl trápit.

***

Ve voze se Marika bez rozpaků svlékla donaha, hupsla na postele a sledovala svlékajícího se Patrika.
„Máš ozaj pevné telo… Aj kokot je pekný,“ pronesla, když mu pohlédla mezi nohy. „Potešíš ma s ním?“
Patrik se jí s chutí zmocnil a laskal její krásné, hladké, snědé tělo, líbal a sál ji prsa, vztyčené bradavky. Vášnivě se líbali a kmitali si vzájemně v ústech jazyky. Marika byla trochu zaskočena, protože takový příliv něžností nikdy nezažila, ale ráda se tomu poddala.
Když se Patrik v polibcích blížil k jejímu klínu, zarazila ho. „Nie, tam nie!“
„Proč?“ udivilo ho to.
„Pretože odtial vychádza děcko a niesom tam pekná!“ měla zajímavou teorii a Patrik nenaléhal, protože naopak ocasu se mu zmocnila s vášnivostí, bez ohledu, co odtud vychází.
Ocas polkla až po kořen a jazykem vytlačovala, dokud neztuhl a pak ho vášnivě sála, olizovala žalud a rukou honila, až byl tvrdý a připravený.

„Choď do mě!“ přestala kouřit, lehla si naznak a roztáhla doširoka nohy. Vyholený klín se leskl vlhkostí. Nalehl na ní, sama mu pomohla se zavedením a pak už cítil těsnost pochvy romské krásky.
„Oj…si velký!“ vydechla slastně, když v ní skončil zasunutý v celé délce.
Patrik ji začal líbat a zároveň pomalu přirážet. Čím divočeji se líbali, tím rychlejší a prudší byly přírazy.
„Ach… tak ma dlho..nikto…oooááá!“ zakvílela a stahy pochvy sevřely pevně ocas, že se Patrik do Mariky chtě nechtě vysemenil.
„Áno…áno!“ držela ho za zadek a tlačila na sebe, aby ani kapka nepřišla nazmar.

Když se odvalil stranou, Marika byla neschopna pohybu, celá zaplněná rozkoší, jakou už dlouho nepoznala. Slyšela už od Ilony, jaký je Patrik v posteli a teď to zažila na vlastní tělo.
Patrik vyšel ven. Celá rodina Demeterova tam stála nastoupena jak na přehlídce. Starý Demeter předstoupil.
„Znova ďakujem, pán opravár a kdykolvek budete chcieť, Marika sa o vás postará.“
Patrik jen kývl hlavou a udiveně pohlédl na Ondreje, který se tu zubil, ač mu před chvíli ojel ženu. Opravdu divní lidé, tihle světští, pomyslel si a odcházel.

***

Odpoledne a večer Patrik kmital v kabině a u lístků a s Žanetou mohl prohodit maximálně pár slov.
„Zajdem někam večer?“ optal se jí při střídačce.
Ta smutně svěsila hlavu.
„Máš jít k mámě. Prý víš, o co jde,“ řekla tiše. „Já si zajdu pokecat za Marikou,“ dodala s úšklebkem.
„Víš jak mi je? Seženu ti flek, abychom mohli bejt spolu a teď se mezi nás ještě vecpala máma! Ale tohle ji nedaruju, tohle ne!“

Před devátou Iveta odešla do maringotky, mrkla na Patrika, a jak zavřeli, odešla i Žaneta.
Patrik zaťukal na dveře.
„Jen pojď,“ ozvalo se zevnitř.

Patrik vlezl do vozu a v zadní části viděl Ivetu v županu ležící na posteli.
„Dej si sprchu, mám mazlivou náladu,“ pronesla svůdně a poodkryla župan, pod nímž byla nahá.
Patrik se vydrhl dočista a jen s osuškou kolem pasu zamířil k Ivetě.
„Na co tohle?“ natáhla se a hned mu ji strhla.
„Takhle je to lepší,“ dodala a svlékla si župan.
Dvě nahá těla stála proti sobě.
„Vezmi si mě a nešetři. Už dlouho jsem v sobě neměla pořádnýho ptáka naživo. Vždycky přes gumu, ale dnes mi dej pořádně do těla a vystříkej mě naplno,“ zašeptala Iveta, pak Patrika objala a skáceli se na postel.

Líbali se vášnivě a divoce. Iveta nadrženě, Patrik s nadšením, že má v posteli zralou nadrženou paničku, na kterou by jinak neměl nárok. Tohle byla prvotřídní samice, která ví, co chce, dosáhne toho a ještě učiní chlapa šťastným a spokojeným.
Iveta však měla jiné představy. Sex s mladým klukem sice neměl chybu, ale přece jen byla zvyklá na tvrdší přístup. Něžné milování ji příliš neuspokojovalo. A tak trpělivě čekala, až se nasytí polaskáním jejího těla, poslintá jí prsa a vylíže kundu, což ji ovšem dělalo velmi dobře, a pak se mu nastavila na zapíchnutí zezadu. Patrik do ní vnikl lehce, jak byla otevřená a nadržená. Hned začal s přírazy a Iveta mu šla naproti.
„Dělej…přirážej…víc…víc…ah…ah…ah!“ hekala.
Patrik do ní mlaskavě zarážel ocas, ale i přes svou velikost se v ní cítil ztracený.
Iveta sice ječela, ať přidá, ale už nebylo jak! Tekla jak přehrada, že v ní čurák doslova plaval.

Rozhodl se pro změnu a zarazil jí ho do zadku. Iveta nejdřív nereagovala, až pochopila, kam s ním jde, ale to už ho měla v sobě přes půlku zasunutý.
„Ty hajzle….tam néééé…to…ne..nesmíš…nemůžeš!“ sténala v rytmu přírazů, ale nijak si nepomohla.
Patrik konečně cítil těsnost a užíval si to naplno. Teprve když ji zezadu promačkal kozy, Iveta ho vzala na milost a začala si to užívat a slastně vyhekávat. Patrik nezapomněl, a když to na něj šlo, zarazil ji ocas do kundy a trhavými přírazy jí poctivě vystříkal semenem dělohu. Celý zpocený se svalil na záda a Iveta vedle něj.

„Myslíš, že se ve mně semínko ujme?“ zeptala se tiše.
„Musíme ho kropit každý den,“ podotkl Patrik.
„Hm. Asi jo,“ odvětila Iveta bez většího zájmu a přemítala, zda neudělala chybu.
Tvrdý ocas a výdrž Patrika byly plus, ale jeho neschopnost ji opravdu tvrdě opíchat byly mínusem. A ona si to chtěla užívat!
No, není všem dnům konec, řekla si, Patrika s polibkem vypakovala a znavena, okamžitě usnula.

***

„Nerosvěcej!“ ozvalo se ze tmy přívěsu a Patrik poznal Žanetu.
„Tak co, už jste došukali?“ zeptala se ironicky.
„Jak to…víš?“ ulekl se Patrik.
„Myslíš, že jsem blbá? Je mi to všechno jasný. Máma si taky potřebuje zašukat, jako všechny okolo. Já jen, jak se ti to líbilo?“
„No…popravdě…moc ne. Čekal jsem větší odvaz,“ přiznal Patrik a Žaneta se zasmála.
„To taky máma umí, ale ona to má ráda tvrdě, rozumíš? Plácat přes zadek a bejt hodně dominantní. Pak by tě ušukala k smrti! Ale na to já nejsem.“
„Ty už nejsi panna? Máma se o tebe furt bojí,“ podivil se Patrik.
„Seš padlej na hlavu? Já a panna? O to už se postaral Ondrej.“
„Já se z toho zblázním. Tady každej šuká s každým. Kdo se v tom má vyznat,“ zalomil Patrik komicky rukama.
„Ale néé. Tohle bylo jinak. Před pár lety k Demeterům přijel nějakej Gejza. Byl to mladej spratek, ale na svůj věk už sexuálně zdatnej. Vyčíhal si mě a chtěl mě znásilnit. Neměla bych šanci, kdyby kolem nešel Ondrej.
Mladýho zpacifikoval, mě zachránil. Já mu bulela v náručí a pak už to tak nějak přišlo. Byl hodnej a něžnej. Gejza pak zmizel, ale prej Ondrejovi ojel Mariku, a zanechal mu památku v podobě třetího dítěte. Ale to se jen říká. Marika stejně dá každýmu, kdo projeví zájem.“
„Všiml jsem si. Sami mi ji nabídli,“ přitakal Patrik.
„Starej Demeter s Ondrejem si ji půjčujou. Stará Demeterka už je mimo, ale starej je ještě docela chlap, a tak si musí někde ulevit. Ale dost keců. Co ty a já?“ otázala se.
„Mám tě od mámy zakázanou,“ přiznal Patrik.
„To je mi jasný. Ale zákazy jsou od toho, aby se porušovaly. Já tě fakt moc chci! Vychytáme chvilku a uděláš mi to, ano?“ vrhla se mu okolo krku a divoce pusinkovala po tváři.
„Přísahal jsem,“ zalkal Patrik skoro nešťastně.
„Na to kašli. Chci tě! Budeš můj miláček, budeš, budeš!!“ mlela Žaneta nadrženě, a když mu vjela do kalhot a sevřela ocas, byl Patrik ztracen.

Za chvilku už ho měl venku, Žaneta ho v dřepu kouřila a dávku semene pohotově spolykala.
Pak mu ho láskyplně políbila, polibek dala i Patrikovi a do pusy mu nahrnula trochu semene.
„Dobrou chuť i noc,“ zvonivě se zasmála a šla spát.

***

Blížil se konec měsíce. Byli už na třetí štaci a život se ustálil v neměnném rytmu. Údržba atrakcí, provoz, spánek a …. sex.
Patrik už dvakrát šukal Ilonu, pětkrát Ivetu a neodolal ani Marice, která si ho sama vyhledala, a měli spolu divoký sex.

Mimo rodinu byla Marika nespoutaný živel. Jednak se jí zamlouval Patrikův něžný přístup a jednak měl rozměry, které ji uspokojovaly.
Starý Demeter měl čuráka jak kůň, Ondrej zas jak párátko. Patrik byl uprostřed a to její kundičce plně vyhovovalo. Tření ocasu v její úzké pochvě v ní vyvolávalo jeden orgasmus za druhým. Patrikovi se také podařilo ji přemluvit k vylízání klína. Nejdřív se tomu bránila, ale jakmile se dotkl jazykem vystupujících závojíčků mezi pysky, nohy jí vystřelily do praku a za slastného výkřiku uvolnila proud šťáv. Chutnaly sladce a Patrik je vylizoval, což uvolňovalo další proud. Když se prolízal ke klitorisu, Marika vyvrcholila a sevřela mu v extázi hlavu stehny, že ho málem uškrtila.
Zbožňovala, když líbal a laskal její tělo, zatímco ona jen uvolněně ležela a vnímala dotyky a polibky na krku, prsou, břichu, nohách, zádech… Odměnou mu bylo fantastické kouření, kdy si ocas zasouvala hluboko do krku a tepala, lízala ho a sála a výstřik vždy spolkla. Mrdání kundičky už byl příjemný bonus, kdy Marika ve všech polohách měla plno orgasmů a Patrik si vychutnával projíždění a svírání těsné pochvy v celé délce ocasu s výkropem dělohy na konci.

***

V podstatě jediná dívka, která ho ještě neměla, byla Žaneta. Iveta ji hlídala jako ostříž, a tak se dvojice vzmohla jen na nějaké to krátké líbání a osahávání někde v ústraní. Takže zatímco dcera si mohla uspokojovat svou nadrženost jen ručně, matka využívala tvrdého ocasu dle svých potřeb. Patrik se již naučil být k ní tvrdý a Ivetě tak plně vyhovoval. Když ji při mrdání plácal po zadku, prudce přirážel a nadával do děvek, vždy ji spolehlivě přivedl k vrcholu a stahy pochvy nasály jeho semeno do dělohy. Žanetu výkřiky slasti, linoucí se z maringotky, štvaly a kula plán, jak si taky užít.

***

Jednoho večera tak mámu uspala rohypnolem vhozeným do pití a plna vzrušení se zjevila v Patrikově přívěsu. Ke svému překvapení ho našla v milostném spojení s Magdou ze střelnice, asi padesátiletou, v jejích očích babiznou, která si tu užívala sexu s mladým zajíčkem.
Ve skutečnosti to byla vcelku udržovaná žena, s nějakými těmi přebytky na těle, tetováním a hrubým vypitým hlasem, což Patrikovi nevadilo a právě ji mrdal prudkými přírazy zezadu.
Magda slastně vyhekávala každý příraz a při vstupu Žanety právě houkavě vyvrcholila. „Ooooúúú!“ hejkala a Patrik z ní vyjel a proudem spermií jí vyznačil na zádech cestičku.
„Do prdele!“ naštvaně vykřikla Žaneta a běžela se domů vyplakat. Patrik tu jebal už každou babu a ona stále nic.

***

„Klep, klep,“ ozvalo se na dveře.
Žaneta věděla, kdo to je.
„Je odemčeno,“ houkla a dál slzela do polštáře.
Patrik vstoupil a tvářil se zkroušeně.
„Taková šereda! Jak si mi to mohl udělat?“ vyjela na něj.
Patrik s takovým názorem nesouhlasil, ale hádat se s naštvanou ženou by byla sebevražda.
„No…stalo se. Nešel ji proud, tak jsem vyměnil pojistky a ona pak šla se mnou,“ pronesl tiše.
„Mámu jsem uspala, těšila se, že konečně si to rozdáme a ty máš čuráka v tý starý fuchtli.“
„Ale já ještě sílu mám,“ pousmál se.
„Nejdřív ale zalez do sprchy a smej ze sebe tu špínu. Pak se rozhodnu,“ byla už Žaneta smířená s tím, že dnes bude až druhá, ale aspoň už bude konečně sex.

Jelikož Iveta byla tuhá, rozhodla se Žaneta, že si s Patrikem hezky zašoustají vedle ní a pokud se probudí, ať se klidně posere!
Než Patrik vylezl ze sprchy, ležela už nahá a připravená na lůžku. Když ji Patrik spatřil, odhodil ručník a dopředu mu ukázkově trčel ztopořený ocas.
Žaneta se na něj hned vrhla a vášnivě ho kouřila.
Její pička však byla nadržená, že brzy toho nechala, lehla si a roztáhla nohy. Mezi chlupy se leskla otevřená štěrbina a Patrik nelenil a zatlačil ho do ní.
„Oááách…anoooo!“ vydechla slastně Žaneta nad pronikem do její nadržené dírky.
Ocas pokračoval dál až na dno. Spojení bylo maximální.
Patrik na ni ležel, že se mohli začít líbat, zatímco dole začal s pozvolnými přírazy. Žaneta neměla v sobě chlapa už několik let a byla zcela v transu z velikosti ocasu, rytmických pohybů a tření ve vyhladovělé kundičce. Cítila, jak uvolňuje šťávy, cítila každou naběhlou žílu na jeho ocase a blížila se k prvnímu orgasmu.
„Ach..ach…ano..už..úúúž!“ hlasitě sténala a stahy svírala ocas, který nepřestával ji rytmicky projíždět.
Brzy vyvrcholila podruhé a to už z ní Patrik vyjel, aby se neudělal. Vzal si ji z boku zezadu, kdy jí v dlaních sevřel prsa, ona si držela jednu nohu zvednutou a cítila, jak do ní vniká a projíždí ji v jiném úhlu a tření bylo intenzívnější a nedalo se to vydržet
„Já…já…nemůžu…úúúúh!“ přišel výbuch orgasmu a tentokrát provedla ukázkový squirt. Proud šťáv zmáčel prostěradlo a Žaneta se křečovitě chvěla pod náporem nepoznané slasti.
„Já..ne..ano..bože…nemůžu!“ vyrážela nesmyslně slova, jak ji probíhaly hlavou zmatečné myšlenky.
Patrik si rukou udržoval ocas v tuhém stavu a čekal, co bude.
„Promiň…já už fakt nemůžu,“ otočila se na něj Žaneta, úplně vyřízená.
„Neva,“ prohodil Patrik s pohledem na spící Ivetu.

Přesunul se k ní, vyhrnul jí triko a napasoval do ní ocas, který byl těsně před výstřikem. Kupodivu, pochva byla poměrně vlhká, takže snadno pronikl až na dno a po pár přírazech ji naplnil semenem přímo do dělohy.
Iveta se neprobudila, a tak ji Patrik stáhl triko zpět a objal Žanetu ležící vedle na boku. Ta již také tvrdě spala, a tak se přesunul do svého příbytku a pečlivě se zamkl, aby snad dnes neměl ještě další návštěvu.

***

Byl konec srpna.
Dvouměsíční „stáž“ se chýlila ke konci. Iveta požadovala každodenní výkrop a na ostatní ženy už jaksi Patrikovi nezbývaly síly.

V posledním týdnu Demeterovi někde obstarali prase a uspořádali hostinu na rozloučenou.
Patrik byl všemi vynášen do nebes, zvlášť ženy pochvalně povykovaly, bylo mu nabízeno i stálé angažmá a Patrik byl z toho úplně naměkko.

Večer se vydařil, všichni se vesměs opili a podnapilého Patrika se svorně ujaly Ilona, Marika a Žaneta a odtáhly si ho do maringotky. Patrik se tak ocitl v zajetí tří nadržených žen. Moc si to neuvědomoval, zatímco ženy jeho i sebe svlékly a snažily se mu vzchopit, pro ně nejdůležitější, část těla.
Ústní masáž Mariky slavila úspěch a Patrik si začínal uvědomovat, co se s ním děje. První na něj tedy nasedla Marika a se slastným vydechnutím vnímala pronik ocasu do sebe, v celé jeho délce. Chvíli zůstala nehybně než začala odsedávat a zapřena o Patrikovu hruď se mu dívala přímo do očí a užívala si tu jízdu. Patrik ji svíral a mnul v dlaních prsa a cítil, jak mu úzká pochva masíruje ocas a věděl, že tři holky obšťastnit najednou nedokáže, a tak ve chvíli, kdy se v orgasmu poševní stěny sevřely, i on se udělal a vykropil jí dělohu semenem.
Ilona mu opatlaný povadlý ocas hned rukou i pusou začala stavět a sotva byl připraven, okamžitě si ho osedlala. Žaneta se zatím začala mazlit s Marikou, vzájemně si laskaly prsa a rukama se třely v klínech.

„Ach..ach…jo..jo!“ kňučela Ilona a holky viděly, jak divoce poskakuje na ocase, prsa sevřená v Patrikových dlaních a třese se v přicházejícím vrcholu.
Když odpadla, Žaneta s potěšením zjistila, že Patrikovi ocas ještě stojí, ale než stačila nasednout, Patrik vyskočil, povalil ji na břicho a zasunul ho do ní zezadu. Byl už plně při vědomí, a tak si vzal svou nejmilejší holku pěkně po svém.
Marika s Ilonou závistivě sledovaly divoké prudké přírazy, slastné vzdechy obou milenců se závěrečným výstřikem hluboko do dělohy.
Pak už byl konec a každý se odebral ke svému domovu.

***.

Začátkem září opustil Patrik s dvaceti tisíci v kapse své nové přátele a „rodinu“, s tím, že kdykoliv má u nich dveře otevřené. Sám nečekal, že by se ještě někdy vracel, i když do Žanety se zamiloval, jenže světskému kočovnému životu nemohl přijít na chuť. Kdoví, co ho v životě čeká….

Začátek října přinesl zjištění, že „něco“ čeká Marika, Ilona, Iveta i Žaneta! Že tak bylo u světských hodně veselo, o tom nemůže být pochyb.

Autor

Navigace v seriálu<< Chceš-li řádnou šoustačku, zajdi si na houpačku 02Chceš-li řádnou šoustačku, zajdi si na houpačku 04 – epilog >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Dobrá , ale i dost tvrdá brigáda . Mladý a zdraví nositel oživil již zemdlelou krev světských . Nevím zda-li je v plánu nějaké pokračování , ale já bych se přimlouval za jeden díl třeba po letech . Patrik jde na pouť s rodinou a setká se se svými starými známými . I tak díky za příjemné nahlédnutí za oponu světského života .

Pavel

Pěkná povídka. Jen bych upravil potěšíš(česky) – Marika mluví Slovensky takže správně je potešíš. Dále Vvášnivě by mělo být vášnivě.

dedek.Jeff

Opraveno.

Nef

Stará Demeterka už se mimo
je divné spojení nemělo by tam bejt je mimo ?

dedek.Jeff

Už jsem to opravil. Zároveň se chci omluvit všem čtenářům, za případné chyby, které se mohou občas objevit. Žádný z korektorů není na tomto webu zaměstnán na plný úvazek. Příspěvky kontrolujeme ve svém volném čase, většinou v době, kdy všichni ostatní spí. Protože jsme sami unaveni, může se opravdu stát, že něco unikne. Už Tomáš vás žádal, a já se k tomu připojuji, pokud najdete nějakou chybu, posílejte upozornění na forum, nebo přímo korektorům a zde dejte prostor kritice, nebo pochvale autorům.

Huhu

Hezký seriál. Jen aby Tě světští nežalovali za „nactiutrhání“ 😁.

Bob Romil

Tenhle díl nebyla jen tak nějaká obyčejná houpačka, ale pořádně roztočenej řetízkáč 🙂 Po dvou měsících takové brigády, bych se snad i těšil do školy. Jinak takovou změť drátů co popisuješ v rozvodné skříňce jsem už taky viděl.

Reniem

Opravdu pekne napsany seriál a hlavně zase jednou super napad na povidku. Moc mě bavilo to cist.A přimlouvám se taky za poslední dil, nejlépe po 15-20 letech:-)

Kittikit

I s doplatkem na vyzivne 😀

Nef

to budou kua drahe alimenty 😀

12
0
Would love your thoughts, please comment.x