Čokoládová dieta 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Čokoládová dieta

Klára odjela na služební cestu. Patrikovi, jenž zůstal doma s dětmi, nezbylo, než o ní snít a sporadicky jí psát, neboť vycestovala daleko a časový posun je v přímé komunikaci značně omezoval. Celé dlouhé dva týdny si ji každý večer představoval a trpce počítal, že přibližně v polovině jejího pobytu by na ni měla přijít ovulace, kdy byly jejich noci obzvláště divoké. Nedostatek kontaktu si začal kompenzovat vyjídáním rodinných zásob čokolády.
Začalo to někdy třetí den po Klářině odjezdu, během večera kousek po kousku spořádal třetinu tabulky. A že šlo o kvalitní kousek s velkým podílem kakaových bobů, cítil její chuť ještě dlouho poté, co se uložil do postele.

O den později spořádal zbytek načaté tabulky.

Třetí den načal novou tabulku.

Od pátého dne se jeho spotřeba ustálila na jedné tabulce, kterou v průběhu celého dne pomalu uždiboval. Usoudil, že zásoby se povážlivě ztenčily a nakoupil nové. Díky kvalitě čokolády však neměl chuť na jiné sladkosti, takže toho paradoxně snědl méně a cítil se přitom plný energie. V době, kdy se Klára u protinožců budila s mokrou buchtičkou, zjistil, že ho chuť a vůně čokolády začíná provázet téměř neustále. Také si všiml, že ženy v jeho blízkosti dostávají chuť na čokoládu podezřele často. V obchodě už jim znatelně zvýšil tržby, stačilo, když s dětmi prošel kolem nakupujících maminek a téměř každá se pak zastavila i v cukrovinkách.

Služební cestu si Klára, ač si to zprvu nechtěla ani přiznat, užívala. Program byl zpracován citlivě a vzdělávací části byly chytře proložené oddechovými aktivitami, takže se jen málokdy během dne doopravdy unavila. Informace vstřebávala skoro samovolně a večerní posezení s kolegy bylo příjemné. I své vlastní vystoupení s přehledem zvládla.
V Kláře však narůstala touha a devátý den pobytu se v noci probudila s palčivým pocitem mezi nohama a kundičkou i vnitřní stranou stehen mazlavými vlhkostí. Zajela si rukou mezi nohy, ale nemohla si patřičně pomoct, protože jakýkoli pohyb se v tichém pokoji hlasitě rozléhal a jak Klára věděla, měla její kolegyně Jana, se kterou byla ubytovaná, lehký spánek. Přetočila se na záda, do pičky zasunula dva prsty a co nejtišeji dlaní tlačila na poštěváček. Zradil ji však zrychlený dech, Jana se probudila a rozespale se rozhlížela z postele. Očividně si ničeho nevšimla, ale vstala, a jelikož už do zazvonění budíku zbývala jen krátká doba, začala s ranní hygienou. Klára měla utrum a naběhlý poštěváček s mokrými pysky skryla pod noční košili. Rozhodla se však trochu riskovat a vzala si ten den sukni bez kalhotek. Mokrou buchtičku by jí kalhotky jen nepříjemně dráždily.

Doma zatím Patrik pokračoval ve své čokoládové dietě. V posledních dnech před návratem Kláry ho začala, stejně jako ji, sužovat dlouhá sexuální abstinence. Na rozdíl od ní však měl více práce s dětmi a případné napětí rychle odplavil čtvereček čokolády, sladká hořkost rozplývající se na jazyku mu alespoň trochu pomohla dostat rozbouřené hormony pod kontrolu.

Den před odjezdem domů to Klára nevydržela a z večerního posezení u vína odešla na pokoj dříve než její kolegyně. Osprchovala se a zabalená v osušce se položila na postel. Z kabelky vytáhla maličké skleněné dildo, dárek od Patrika, které jí tam přibalil. Uvolnila uzel na osušce a několikrát si dlaní promnula buchtičku, až začala ronit ještě více šťávy.
Zavřela oči a maličké dildo zasunula do roztoužené dírky. Zajelo tam jako po másle a kdyby nemělo po okrajích šikovně umístěné vroubky a výstupky, nejspíš by o něm ani nevěděla. Takhle s ním rejdila kolem bodu G a kundička se jí pod těmi doteky nalévala ještě víc. Klára věděla, že brzy vystříkne a nemohla se dočkat toho slastného uvolnění. Nebyla ještě v nejlepším, ale výstřik se blížil, když na dveře někdo zaklepal.
„Sakra!“ zakňučela v duchu a přemýšlela, co odpovědět. Zda neznámého odpálkovat nebo pozvat dovnitř. Nakonec přes sebe přehodila přikrývku a dělala, že spí, v naději, že člověk za dveřmi odejde a nechá ji na pokoji. Za dveřmi se však ozval tichý hovor a poté se tiše otevřely. Dovnitř vklouzla její kolegyně, vedouce za ruku jednoho ze zahraničních účastníků akce. Klára to pozorovala přivřenými víčky, ale když se k ní kolegyně sklonila, předstírala spánek.

Jana se pak vrhla na muže, kterého si přivedla, a šeptem ho ujišťovala, že Klára je spáč, který se jen tak nevzbudí. To, že na jejich příchod nijak nereagovala, dodalo jejímu partnerovi odvahu a Janu začal tiše svlékat. Klára pak sledovala, jak si nahou Janu položil na postel, sám si klekl na zem a začal jí vylizovat kundičku. Klára si potichu do pičky tlačila maličké dildo tak dlouho, až jí tam vklouzlo celé a příjemně tlačilo proti pulzující dírce. Jana se mezitím octla na čtyřech a s tichým skučením si ji návštěvník bral zezadu.

Klára to nevydržela. Jana si nepřivedla nikterak ošklivého muže a tak svedla krátkou bitvu sama se sebou, přesvědčila své svědomí, že se o tom Patrik nikdy nedozví a tiše se zvedla zpod pokrývky.
Zezadu se přitiskla k nadrženému samečkovi, jednou rukou ho objala a druhou jemně chytla za koule. Přitom se občas dotkla Janiny jemně chlupaté pičky, teď již také notně mokré a nadržené. Jana to, nevědíce, odkud doteky přišly, kvitovala silnějším přirážením proti penisu i ruce pod ním, která znásobovala její rozkoš.

Muž mezi nimi se překvapeně ohlédl, ale pak Kláru pohladil po ruce na svém břiše a usmál se na ni. Klára měla zavřené oči a rty přitisklé na krk neznámého, do nějž se chvílemi vášnivě zakusovala, rukou pak rejdila mezi jeho koulemi a Janiným poštěváčkem. V duchu si připadala jako šílená, ale vášeň okamžiku jí nedovolila ustoupit. Čím víc se tiskla na jejich amanta, tím snazší měla přístup k Janině pičce, kterou pilně zpracovávala. Vzrušovalo ji to natolik, že vlnila tělem do rytmu přírazů a z otevřené kundičky jí vypadlo dildo, které tam do té chvíle měla zasunuté. Klepnutí na podlaze se nečekaně rozlehlo mezi vzdechy nadržené trojice a tehdy se konečně ohlédla i Jana a zjistila, že sexuálního partnera sdílí se svou blízkou kolegyní.

Vášeň okamžiku opět udělala své a Jana se nepokusila soulož přerušit, pouze se natáhla po Kláře. Ta se přesunula k neznámému a nakonec skončili v trojce, kde Jana ležela na kraji postele, muž klečel na zemi a šukal ji, zatímco Klára jí seděla na obličeji, rukou si třela poštěváček a líbala se při tom s neznámým a Jana jí horlivě vylizovala tekoucí kundičku. Netrvalo to ani dvě minuty a Klára se na Janě vzepjala a postříkala jí bradu a krk svou sladkou šťávičkou.
Jana i muž, kterého si přivedla, se oba překvapeně podívali na Kláru, ta se však jen zadýchaně vrhla na jeho ústa a Janina ústa se opět s chutí přisála k její kundičce.

Ještě dvakrát jim Klára předvedla svůj výstřik, který Jana hladově olizovala. Při tom třetím se vzepjala na prstech, kterými jí Jana honila pičku a s táhlým zasténáním se udělala. To vyvolalo orgasmus u jejich snaživého neznámého, udělal se do Jany a ta se udělala v reakci na horkost, kterou do ní nastříkal.
V příštích minutách vášeň pomalu vyhasínala a všichni se s jistými rozpaky začali rozcházet. Vystřídali se ve sprše a každý vyhledal vlastní postel.

Patrik se Kláry nemohl dočkat. Čokoládu doplnil do původního stavu, aby nebylo nic poznat a s napětím ji jel vyzvednout na letiště. Děti nechal u rodičů a domluvil hlídání přes noc, chtěl ji s Klárou strávit v hotelu na cestě domů. Klára něco takového čekala a po předchozí noci se cítila hrozně. Potlačila však stud a jelikož měla z návratu domů i Patrikova zájmu upřímnou radost, rozporuplnou vzpomínku vytěsnila.

Celou cestu cítila vůni čokolády a měla na ni hroznou chuť. Na Kláru však měl chuť zase Patrik a byl natolik neodbytný, že po rychlé sprše oba skončili v posteli. Klára, cítíc vinu, snažila se mu vyjít vstříc a vymýšlela, čím by ho překvapila. Věděla, že kouření má Patrik velmi rád a rozhodla se, že ho nechá udělat se jí do pusy. Když se s ním mazlila, cítila čokoládu, jeho polibky chutnaly jako hořká čokoláda a jeho penis… jeho penis ronil kapky touhy a ty také chutnaly po čokoládě! Klára se toho nemohla nabažit.

Patrik vůbec neměl v plánu nechat se „jenom“ vykouřit, ale Klára mu jakékoli plány rychle vykouřila z hlavy. S takovou vehemencí, s jakou se k němu přisála a s jakou ho zpracovávala, se ještě nesetkal. Olizovala ho, jakoby byl opravdu z čokolády, sála ho s neuvěřitelnou vervou a neustále si dávala pozor, aby se ještě neudělal, aby si to pořádně užil. Patrik se přestával ovládat, když zvedala hlavu, reflexivně jí přirážel do pusy a Klára si ho několikrát zasunula tak hluboko, že se málem udělal jenom z pohledu na ni.

V jedné chvíli se opravdu téměř udělal, ale Klára včas přestala. Z penisu mu však vyteklo trochu spermatu. Klára chvíli váhala, co s tím, Patrik si to snad ani neuvědomoval, ale zaťala zuby (obrazně řečeno) a dala si ho do pusy i se spermatem, které ze srdce nesnášela. Tentokrát se ovšem nekonal žádný odpor. Po čtrnácti dnech, kdy Patrik snědl téměř dva kilogramy kvalitní čokolády, byl jeho organismus natolik prosycený její chutí i vůní, že sperma ztratilo svůj typický pach i chuť a hořkost se přiblížila hořkosti čokoládových bobů.

Překvapená Klára sperma s chutí vysála a spolkla. Situace se ještě několikrát opakovala a tím, že ho kouřila s opravdovým nadšením, měla Klára Patrika zcela ve své moci. Několikrát ho přivedla téměř k orgasmu, vždy ale včas přestala a počkala si na jeho ustříknutí, které s chutí olizovala. Nakonec se nad ním smilovala, několikrát si ho zasunula do pusy celého a spokojeně spolykala všechno, co jí do pusy nastříkal. Po bouřlivém orgasmu se jí ještě minutu či dvě klepal v objetí.

Nakonec to stejně nevydržela. Ještě té noci se mu k nevěře přiznala. Očekávaná hádka však nepřišla, po jejím orálním výkonu by jí Patrik prominul cokoli. Po líčení, co všechno v trojici s Janou a neznámým mužem dělala, se mu znovu postavil a udělal jí to, tentokrát tak, jak to uměl jenom on a jak to ona milovala. Vymínil si jediné, že Klára někdy Janu přizve do trojky, aby si s ní mohl užít také.

Autor

Navigace v seriáluČokoládová dieta 02 – Trojka s Janou >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x