Divoký letní večer 2

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Divoký letní večer

Vzhledem k tomu, že v kuchyni se svítilo, tak Magdin otec s Jitkou zamířili rovnou tam.
„Ahoj, co tak brzo doma?“ uvítala je Magda s předstíraným znuděním ve hlase.
„Dobrý večer,“ ozvala se nesměle Renata.
„Nazdar holky. Odešli jsme v půlce, protože za tu žebrotu, co jí říkají představení, by měli platit divákům. Ještě si posvítím na to, aby dostávali tak štědrý dotace od města, neumětelové,“ hartusil otec.
„Klídek Ríšo,“ tlumila jeho vztek Jitka.
Holky pozdravila, ale potom se jen mlčky zvědavě rozhlížela po jídelně a pátravým pohledem si je obě prohlížela.
„A co ty tady?“ věnoval konečně otec pozornost Renatě. „Magda má zaracha. Sice je plnoletá, ale dokud jí živím a bydlí pod mojí střechou, tak bude sekat latinu.“
„Renča mi přišla trošku pomoct s učením,“ využila Magda připravenou lež.
„Hmm, až tak? Teď večer? To jsem nečekal, že se k tomu postavíš až takhle zodpovědně. Asi budu muset občas prásknout bičem, aby ses neflákala jako ta komediantská verbež v tom divadle. Hele, nevíte proč je před naším barákem zaparkovaný to prdítko z pizzerie?“ přeskočil náhle na ožehavější téma.
„Tam někdo parkuje? O tom nic nevím,“ zalhala Magda a Renata souhlasně přikyvovala.

Magda celá ztuhla, když si všimla Jitky, která se mimo zorné pole otce nenápadně přitočila k lince. Jakoby nic sebrala z věšáčku velkou utěrku a přehodila jí přes krabice s pizzou.
Otočila se čelem do kuchyně a ke zkoprnělé Magdě vyslala spiklenecké mrknutí a vědoucí úsměv.
„No ať je to kdo chce, tak má kliku, že nestál před vjezdem, jinak bych mu to nechal odtáhnout. Beztak s tím jezdí nějaký frajírek,“ vrčel zjevně stále divadlem namíchnutý otec. „S tím učením jsi mi udělala radost. Rozhodně to ale nebude Renata dělat zadarmo. Pojď se mnou do pracovny a dojednáme patřičné finanční podmínky,“ vyzval překvapenou černovlásku. „Naše rodina nezůstane nikomu nikdy dlužná.“

Zatímco otec odešel s Renatou chodbou směrem ke své pracovně, Jitka zaútočila přímým dotazem na Magdu: „Tak kam jste ho schovaly?“
„Koho?“ zkusila poslední odpor Magda.
„Koho asi? Toho kluka, co sem přivezl ty krabice, co jsem přikryla na lince. Toho, co ti nejspíš nadělal tyhle fleky na šatech,“ ukázala prstem na vlhké skvrny, způsobené odletujícími kapkami semene, když si Radek honil ptáka během stříkání.
„Hele Magdo, já vím, že si o mně myslíš, že jsem jen blbka, co chce tátovo prachy a proto si nechá všechno líbit. Že umím jen roztáhnout nohy nebo zakleknout před křeslem, ale ani jedno není pravda. Mám Ríšu opravdu ráda a myslím, že i on mě. Ano, občas se poštěkáme a taky vím, že tvůj otec není zrovna vzor věrnosti. Aby taky jo, když jsme se potkali …, no to není důležité. Co si myslíš, že asi tak probírá momentálně v pracovně?
„No asi nacpe Renče nějaký prachy, aby mi pomohla s učením,“ vysoukala ze sebe Magda zaskočená Jitčiným otevřeným povídáním a hlavně závěrečnou otázkou.
„Nebuď naivka,“ odfrkla si pobaveně Jitka. „Myslím, že se probírá jejími kalhotkami a nacpe jí kromě peněz taky ptáka do kundy.“
Magda vykulila oči a zalapala po dechu: „To si děláš prdel!“ ulevila si nevěřícně.
Jitka se rozesmála: „A pak, že já jsem ta blbá blondýna. Musíš se ještě hodně učit o životě, holčičko. Tak, kde ho máte ukrytého?
„V koupel… sakra,“ uklouzlo Magdě, než jí napadlo dál zapírat, že si pizzu jen objednaly.
„Tak já jdu srovnat skóre. Jak říkal tvůj otec, nikdy nikomu nezůstat dlužná,“ pronesla Jitka vesele.
„To myslíš jako, že tam s ním? Ale vždyť táta by mohl být Renči táta a ty jsi taky …,“ breptala Magda.
„Stará? Jo je mi přes čtyřicet, jenže v sexu neplatí stará, mladá, hubená nebo tlustá. Jde jen o to, aby si dva vyhověli. Nebo klidně tři. No, někdy i víc. A ty jestli mi pořád nevěříš, se běž přesvědčit sama. Nebo se na to vybodni a pojď se mnou zkontrolovat vašeho vězně a uvidíš, že mám i na mladého kluka,“ zahlásila rozverně.

Jitka nečekala na odpověď a zamířila ke dveřím koupelny. Ukrytý Radek seděl potichu na kraji vany v téměř úplné tmě. Z rozhovorů nic neslyšel a modlil se, aby už ho konečně holky dostaly pryč.
Náhle se dveře otevřely a světelným klínem dovnitř vklouzla postava. Proti jasnému světlu nebylo poznat, o koho jde. Dveře se zaklaply a v místnosti byla opět tma. Radek ani nedutal, když náhle ucítil závan jemného parfému. Než si stihnul uvědomit, že ani jedna z dívek nebyla takhle navoněná, oslepilo ho rozsvícené světlo.
„Tak copak to tu máme? No vida, docela krasavec,“ broukla spokojeně Jitka při pohledu na mžourajícího Radka. „Dobrý večer, mladíku.“
„Ehm, dobrý večer. Já jsem …,“ koktal Radek a nevěřícně sledoval, jak se ta žena vysvléká z blůzky a sukně.
„Ty sis zablbnul s Magdou a její kámoškou a teď to za trest hezky uděláš mně,“ prohlásila nekompromisně Jitka.
„Ale já nic neprovedl,“ hájil se mladík.
„Ty ne, ale její otec provádí.“

Renata kráčela za Magdiným otcem a přemýšlela, do čeho se namočila kvůli jednomu potřeštěnému nápadu. Ale i tak to stálo za to, pomyslela si spokojeně při vzpomínce na kuchyňskou šukačku. Důkazem byly vlhké kalhotky, zmáčené vytékající šťávou z rozšukané kundičky po chvatném oblečení.
Najednou se přistihla, že fascinovaně sleduje velký zadek v těsně padnoucích kalhotách před sebou. Otřásla se, jako kdyby prováděla něco zakázaného, ale nedokázala pohledem uhnout jinam.
To už vešli do pracovny a ona se usadila do pohodlného křesílka u stolku. Magdin otec se kupodivu neposadil proti ní, ale posunul si křeslo vedle jejího.
„Ten nápad s doučováním se mi líbí. Je mi jasný, že vy dvě jste tu dnes plánovaly všechno možný, ale určitě se neučily. Takže, abyste měly k tomu učení motivaci, dostaneš tři tisíce teď a další tři až Magda udělá zkoušku,“ zaskočil Renatu nabídkou.
„Ale to je moc peněz,“ uklouzlo jí ohromeně.
„Vzdělání něco stojí. Magda není hloupá, jen je flink. Dohlídneš na ní a budeš dostávat stejnou částku každý měsíc, když budu spokojený s jejím prospěchem. Stejně jí část strhnu z kapesného. Bereš to?“ napřáhl k Renatě pravici na uzavření obchodu.

Váhavě jí stiskla, ale byla odhodlaná svou část dohody splnit. Taková suma byla pro ni jako sen. „Děkuji, pane …,“
„Richard. Pro obchodní partnery Richard,“ přerušil jí a stále držel její ruku ve své.
Uhnula tváří před jeho pronikavým pohledem, ale ruku nevytrhla. Položil jí druhou ruku na tvář a natočil obličejem k sobě. Pomalu sjížděl prsty po tváři na krk. Odtud po klíční kosti na rameno a nakonec přejel po oblině ňadra. Renata vzrušeně dýchala s pootevřenými ústy. Malinko se pohnula a přitiskla ňadro do velké ruky. Prsty ho pevně sevřely, až to trošku zabolelo. I přes látku blůzky byly vidět napružené špuntíky. Do úst jí vnikl Richardův jazyk a zároveň jeho ruce rozepnuly halenku. Osvobozené kozičky Richard zkušeně masíroval a hnětl. Třel prsní dvorce s bradavkami, a kdyby neměla Renata ucpaná ústa vášnivým polibkem, tak by nejspíš hlasitě projevovala svou rozkoš.
Richardova ruka sklouzla po vysportovaném bříšku dolů a zápolila se zipem kraťasů.
Konečně povolil a prsty vnikly pod kalhotky.
„Ty si úplně mokrá!“ podivil se překvapeně Richard. „To je teda fofr. Svlíkni si to,“ nařídil Renatě a sám se rychle zbavoval oblečení.
Renata ohromeně vzdychla, když spatřila velký žilnatý ocas, který vyskočil z trenýrek.
Nebyl ještě v plném stavu ztuhlosti, ale i přesto trošku dostala strach, co s ní asi taková kláda udělá. Rozhodně však nebyla ve stavu, že by to teď vzdala. Na to už byla moc nadržená a rozjetá.
Bleskově si svlékla kraťasy, ale nechala si vlhké bikinky, na kterých se skvěla velká mokrá skvrna. S rukou v klíně zvědavě očekávala, co přijde.

Svlečený Richard si sednul před křeslo, jednu její nohu si přehodil přes rameno a zabořil tvář do roztaženého klínu. Nespokojeně odtáhl látku kalhotek a několikrát přejel jazykem přes ulepené pysky. Prsty je roztahoval od sebe, aby si uvolnil přístup. Několikrát zakroužil špičkou jazyka po slzícím otvoru kundičky a opět se vrátil k pyskům. Mezi rty sevřel jeden ze závojíčků a lehce za něj tahal. Nohu, kterou měla Renata na zemi, si přitáhl do rozkroku a třel si s ní tvrdý ohon.
Renata hned pochopila, co má dělat a něžně ho chodidlem masírovala. K mrštnému jazyku připojil Richard i šikovné prsty a při jeho prstění se Renata rozplývala blahem.
Náhle jí zvednul i druhou nohu na své rameno, objal jí jednou rukou za zády a druhou podebral pod zadkem. Jako kdyby nic nevážila, se s ní postavil. Renata hlasitě vyjekla překvapením, rukama zoufale zašermovala a následně sevřela jeho hlavu z obavy, že spadne. Richard ale Renatu bezpečně držel, dál lízal kundičku a přitom se opatrnými kroky poslepu přesunul k pohovce, kam svůj náklad uložil.

Magda zůstala v kuchyni sama a v hlavě jí bzučely myšlenky jako roj včel. Zdráhala se uvěřit tomu, že její otec by se jen tak vrhnul do dobrodružství s Renatou. Jenže Jitka o tom byla naprosto přesvědčená a navíc jí to zřejmě nijak nerozhodilo. Místo nějakého zásahu proti předpokládané nevěře partnera se hned rozhodla mu to oplatit s mladíkem v koupelně. A navíc jí bezstarostně nabídla, aby se přidala. Jejímu otci sice táhlo k padesátce, ale vypadal mnohem mladší. Stále se udržoval v dobré kondici pravidelným cvičením. Přesto si nedokázala představit sebe na místě Renaty s nějakým starším mužem.

Šouravým krokem se vydala chodbou k otcově pracovně. Přitiskla ucho na křídlo starých, zdobně vyřezávaných dveří a pokusila se zaslechnout nějaké zvuky z pracovny. Kromě sociálního zařízení a vybavení kuchyně byl zbytek vily zrestaurovaný v dobovém stavu, na čemž si otec zakládal a nelitoval peněz za řemeslníky. Přes bytelnou masu dřeva nebylo nic slyšet.
Magda si dřepla a zamžourala skrz klíčovou dírku. Sklíčko brýlí tiše cvaklo o kování zámku, když se neopatrně přitiskla moc blízko. Jak se upamatovala, velký dozický klíč visel vždy uvnitř vedle dveří na háčku a díky tomu, měla teď volný výhled na část pracovny. Slyšela nejasné zvuky, ale nebyla je schopná rozluštit.
Náhle se ozvalo Renatino zavýsknutí a v zorném poli se mihl velký chlupatý zadek.
Magda sebou trhla a málem spadla na záda, jak se lekla. Jitka měla pravdu. Jak jinak si vysvětlit otcovu nahotu a Renatino zapištění.
Znovu přitiskla oko ke klíčové dírce a uviděla komíhající se Renatinu nohu ve vzduchu. Viděla ji jen od kolene k prstům, ale ta poloha byla jasná.
Navíc se začaly ozývat neklamné zvuky doprovázející přirážení dvou těl. Rozhodně neměla chuť sledovat svého otce při souložení se svojí nejlepší kamarádkou. Jako omráčená se vydala pryč od dveří a najednou si uvědomila, že stojí před koupelnou a sahá na kliku.

V době kdy Magda šmírovala u dveří pracovny, se Jitka úplně vysvlékla a odhalila tak Radkovi, že není pravá blondýna. Její klín se pyšně honosil trojúhelníkem tmavých chloupků na podbřišku.
Zpočátku vyplašený mladík se nenechal dlouho přemlouvat, obzvlášť když se jeho ptákem začala Jitka mazlit po tváři. Během pár vteřin byl tvrdý jako kost a ocitl se mezi rudě namalovanými rty. Jitka, zvyklá na větší kládu, neměla problém ho celý polknout. Když ho měla celý v ústech a nos zabořený v Radkových chlupech, tak vyplázla jazyk a špičkou rejdila po visícím šourku. Tohle Radka tak vydráždilo, že nechybělo moc a udělal by se.
Postavil se a Jitku dotlačil ke komodě, na které se uvelebila se široce rozevřenými stehny.
Radek ještě nikdy nešukal s výrazně starší ženou. Nejen pohledem porovnával tvary jejích plných boků a velkého poprsí vyzrálé ženy s tím, co zažil u svých vrstevnic. Rukama zvědavě mačkal velké měkké kozy a osahával i macatější zadek, než na jaký byl zvyklý.
Jitka si užívala jeho mazlení a spokojeně vrněla. Radek samozřejmě nemohl odolat pokušení ochutnat tu velkou, stále více se rozvírající kundu.
Zajel prstem do růžového nitra a hned přidal druhý. Následoval třetí, a i když připojil čtvrtý, tak si s nimi ta nenasytná díra hravě poradila.
S prsty složenými do kornoutu dráždil vnitřek vagíny a Jitka se na komodě divoce vrtěla. Palcem druhé ruky Radek zatlačil na nalitý poštěváček, jako kdyby chtěl zamáčknout tlačítko. Hned nato přes něj několikrát přejel ze strany na stranu a znovu ho zmáčknul. Jitka zaúpěla slastí, chytla ho za vlasy a táhla ho nahoru. Přimáčkla si jeho hlavu mezi hlubokými nádechy vzdouvaná prsa a nohama rejdila po jeho bocích a zadku.
„Už to nevydržím. Vraž mi ho tam konečně!“ žadonila toužebně.

Mladík nasadil ptáka na krajíček a rukama sevřel kůži na Jitčiných bocích. Prudce přirazil a hladce zajel až po koule dovnitř.
Ozvalo se hlasité plesknutí dvou těl o sebe a další následovaly v rychlém rytmu přirážení. Radek, zaujatý přirážením ani nepostřehl, že se otevřely dveře koupelny a v nich stála Magda. Přestože tušila, co asi uvidí, zůstala trošku zaraženě stát. Možná v skrytu duše stále nevěřila, že Jitka bude až tak rychle úspěšná.
Magdina ruka samovolně sklouzla do rozkroku a přes látku šatů hladila vzrušený klín. Opřená o futro dveří si pomalu vyhrnovala šaty a stále se vzrušovala.
„Á, už jsi zpátky?“ vyhekla Jitka, sotva Magdu spatřila.
Dívka sice prudce ucukla rukou za záda, ale Jitku její neřestná pozice pobavila.
„Pojď se přidat, abys mě nepomlouvala, že jsem ti ojela přítele a tebe vystrnadila,“ špičkovala.
„Není to můj přítel,“ odsekla Magda trošku naježeně, ale už se kroutila při stahování šatů.
„Ale mohl by,“ klábosila dál Jitka, jako kdyby zrovna seděla na pokecu u kávičky. „Je to šikula a snaživej. Já být na tvém místě, tak bych do něj šla,“ pěla chválu
Jitka pokynem ruky vyzvala Magdu, aby se posadila vedle ní.
Sotva se dívka uvelebila, tak jí zajela rukou do rozkroku. Magda stydlivě ruku odstrčila.
„Nebuď labuť a užívej si,“ nenechala se odradit Jitka.
Napodruhé už dosáhla cíle a prsty s dlouhými nehty vískala zlaté kudrlinky Magdina chmýří. Zároveň odstrčila Radka a naznačila mu, aby se přesunul.
Zatímco Radek začal protahovat úzkou Magdinu kundičku, tak Jitka přidala k mazlení rozkroku i líbání dívčiných prsou. Zpočátku upjatá a nervózní Magda se postupně uvolnila a vnímala jen narůstající rozkoš, směřující k naprostému výbuchu. Námahou zpocený Radek do ní bušil, až se celá třásla. Její tělo vibrovalo silným orgasmem. Křečovitě sevřela stehny Radka jako v kleštích a opřela se o vedle sedící Jitku. Rukou nahmátla její velkou kozu a nevědomky jí silně mačkala. Jitka teď měla zaměstnané obě ruce. Jednou zuřivě masturbovala a druhou dráždila Magdin klitoris.
Magdino sténání ustalo a ona přitulená k Jitčinu rameni, nevěřícně zírala na mohutný výtrysk z její kundy. Vždy několik rychlých pohybů prstů uvnitř, potom rychlé vytažení a prudký pramínek šťávy, rozplesknutý na dlaždičkách. Při pohledu na tento vodotrysk zapomněl Radek přirážet a fascinovaně sledoval stříkající Jitku.
„A doprdele, to je mazec,“ ulevil si nevěřícně Radek.
Jitka se spokojeně usmívala a mokré prsty provokativně olizovala dlouhým jazykem. Vydrážděn jejím provokováním si Radek klekl mezi její nohy a lačně přejížděl zráchanou kundičku jazykem.
V náhlém popudu mysli se Magda svezla z komody a připojila se k Radkovi. Jejich jazyky se několikrát potkaly při slízávání milostné šťávy a nebýt Jitky, nejspíš by se na sebe vrhli.
„Hele mládeži, už není moc času,“ pronesla Jitka po letmé kontrole hodinek na zápěstí. „Tatík ti zanedlouho přivede zpátky kámošku a tady mlaďas má pořád plný koule.“
„Tak se tu opři. Chci tě opíchat zezadu,“ obrátil se na ní drze Radek s přáním.

Jitka mu ho ochotně splnila. Opřená rukama o desku komody sledovala v zrcadle na zdi mladíkovo přípravu.
Chvíli si nechal péro pohonit od Magdy a přitom rukama nenasytně hnětl vysazenou macatou prdel. Konečně vrazil dovnitř a přirážel jako o život. Zadek se pod nárazy otřásal a vlnil jako rozbouřená hladina. Visící kozy se divoce rozhoupaly a pleskaly o dvířka komody. Magda si položila hlavu tváří na její zadek a zblízka sledovala zasouvaný ohon.
Dvakrát ho Radek vytáhl z kundy a strčil Magdě pokouřit do pusy, aby se hned vrátil k rychlému šukání. Při třetím vytažení zaplavil dívčí obličej silnou vrstvou husté mrdky. Pumpoval zápěstím a ždímal poslední kapičky na široký zadek.
„Kurva, do oka ne! Zase budu vypadat jako angorák,“ zanaříkala Magda oslepená jedním z výstřiků.
Jitka jí snaživě otřela zavřené oko prstem a jazykem olízala, ale Magda dál naříkala.
„Ukaž, opláchni si to,“ přistrčila jí Jitka k umyvadlu a pustila vodu.

Voda zbavila Magdu potíží a všichni tři sbírali části svého oblečení, aby se oblékli.
„Jak jsi to myslela s tím, jak jste se s tátou poznali?“ zeptala se Magda na jednu z věcí, co jí dnes večer vrtaly v mysli.
„Na jedné swingers akci,“ prohodila nedbale Jitka a prsty si čechrala vlasy u zrcadla.
„Táta chodí na swingers?“ užasla Magda nevěřícně.
„Je to snad zakázaný? Hele dost řečí, musíme ho odsud dostat, než se vrátí Richard,“ pokývla hlavou směrem k Radkovi, jenže to už se na chodbě ozval mohutný basový hlas pána domu. „Pozdě. Zůstaň tu a ani nedutej!“ nařídila Radkovi.

V čase, kdy Magda odcházela od dveří pracovny vstříc dobrodružství v koupelně, ležela Renata na kožené pohovce a bojácně sledovala obrovský fialový žalud.
Richard konečně svlékl Renatě kalhotky, mezi prsty zálibně promnul vlhkou látku a pohodil je na pohovku. Několikrát otřel čuráka o mokrý otvor kundičky a potom ho nemilosrdně začal tlačit dovnitř. Asi jen díky předchozímu šukání ho Renata dokázala pojmout bez výrazné bolesti. Měla pocit, že jí každou chvilkou roztrhne, ale po pár hlubokých projetích si na velké rozměry začala zvykat. Silný pocit úplného vyplnění plus strojové tempo Richardovi pánve jí brzo vyhnalo jakékoliv myšlenky z hlavy.
Richard nepatřil mezi nějaké romantické něžné milence. Jeho předností byl vždy razantní přístup, slušná výdrž a patřičné zkušenosti. Nebyl hrubý nebo násilný, ale svojí dominanci z běžného života projevoval i v sexu.
Když se dostal do varu, tak mazlení v jeho podání spíš připomínalo vydatnou masáž a přirážení ve spojení s jeho rozměry dávalo ženám pořádně fyzicky zabrat.
Renata takovou smršť zažívala poprvé. Richardovi silné ruce si jí vždy natočily do patřičné polohy a kratičký oddech vystřídalo opět tvrdé bušení.
Bylo úplně jedno, jestli ležela na zádech, na břiše, klečela na čtyřech nebo seděla v sedle na koníčka. Stále cítila tu pulzující kládu uvnitř roztažené kundičky.
Častokrát Richard během přirážení chytil její culíky a tahal za ně jako za opratě. Neopomíjel její prsa, zadek, boky a ani břicho. Razantně je hnětl a po zpocené kůži jeho dlaně hladce a neúnavně klouzaly jako thajskému masérovi. Když při orgasmu hlasitě sténala, tak jí umlčel roubíkem z jejích kalhotek, které jí celé nacpal do pusy.

Odpočinula si až ve chvíli, kdy klečela před Richardem a kouřila ten obrovský obušek. Její rty zažívaly podobný pocit napnutosti k prasknutí jako předtím kundička a čelist měla po chvíli bolavou kvůli širokému otevření pusy. Snaživě kmitala jazykem kolem dokola a rukou krouživě jezdila po ocasu.
Když měla žalud v puse, tak se její drobné ručky na ocas v pohodě vešly obě. Richard opět držel v rukách její culíky a lehce si jí přitahoval. Stále hlasitě hekal a mručel vzrušením.
Najednou se postavil, zaklonil Renatě hlavu a přistrčil ptáka nad otevřená ústa. Zmáčkl si penis pravou rukou u kořene a levou kmital po celé délce. Z otvoru žaludu se vyvalil náklad mrdky a proudil po vyplazeném jazyku mezi rty do pusy.
Díky sevření nekontrolovaně nestříkal všude okolo, ale všechno skončilo v ústech. Přestože Renata s vykulenýma očima dvakrát polknula, stále měla pusu plnou.
Po kratičké chviličce oddechu už Richard popoháněl Renatu, že se musí vrátit, aby neupadli do podezření. Renata s roztřesenýma nohama a příjemně rozbolavělou kundičkou kráčela chodbou před Richardem a sotva vnímala, že jí nabádá, že před ženskýma ani muk. To mu ovšem nebránilo v zálibném hlazení Renatina zadku.
„Hola, kde jste kdo? Holky, už jsme zpátky,“ halasil Richard před prázdnou kuchyní.
Jitka drapla Magdu za ruku a společně vyšly z koupelny.
„Á, tady jste. Stalo se něco?“ zajímal se otec, když je viděl vyjít spolu ven.
„Nic, jen Magdě spadla řasa do oka, ale už je to dobrý,“ zalhala pohotově Jitka a přidala bezelstný úsměv.
„Tak to je dobře. Tady Renča se rozhodla, že u nás dnes přespí. Venku je tma na cestu na kole a navíc je prý nějaká utahaná. Postarej se o ní, Magdi, já zatím dojdu pustit psy.“

V Magdě hrklo a úplně zbledla. Jestli otec pustí psy, tak odsud Radka nedostanou, protože ty bestie nikoho cizího bez otcova doprovodu nepustí. Záchrana přišla už poněkolikáté tento večer od Jitky, která se přivinula k Richardovi a tichoučce mu šeptala do ucha.
„Pustíš je později, protože jsem děsně nadržená a teď chci, abys mě pořádně tvrdě omrdal. Hned!“
„Psi počkají, musíme něco důležitého pořešit s Jitkou,“ oznámil otec dívkám a bez ohlédnutí mazali s Jitkou ke schodišti do patra. Ani se nerozloučili, jak spěchali. Cestou jí zcela neskrývaně hladil svojí tlapou po zadku a cosi šeptal.
„Tak to bude dnes v noci hustý,“ promluvila podivně chraptivým hlasem Renata při pohledu na odcházející dvojici.
„Hustý bylo to, co jsi vyváděla s fotříkem v pracovně. A neházej na mě takový nechápavý pohledy. To si vyříkáme potom, teď musíme odsud dostat Radka,“ vyjela na ní Magda
„Hele, že vy dvě jste ho ošukaly společně?“ docvaklo Renatě a začala se smát. „Prý řasa do oka. My dvě si určitě nemáme co vyčítat, co se týče blbých pohledů,“ žďuchla přátelsky Magdu do ramena a obě se na usmířenou objaly.

Autor

Navigace v seriálu<< Divoký letní večer 1
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Já bych to viděl i na Magdu s tátou, a potom to bude dokonalé 😊
Ale i bez toho je to fakt dobře napsané.

Shock

Já vím, že všichni šílí po incestu, ale pro mě už je tohle za hranou. Hezky se to rozjelo, ale tenhle díl to zbořil. Kamarádka šuká s otcem, manželka s poslíčkem….. jen do toho. Ale nic ve zlém ……. je to jen můj ojedinělý názor 🙂

harai

Spousta dobrých argumentů, dobře ty… 👍
Ten incest jsem ti nechtěl vnucovat, jenom v téhle povídce by to vlastně vyplynulo samovolně z děje

Martin

Děkuji ti , že jsi v tomto příběhu nešel do incestu otec a Magda . Myslím si , že už by to bylo za hranou a ani by to v této povídce nepůsobilo věrohodně s tím jak je momentálně otec na Magdu naštvaný za prospěch. Pro odvedení pozornosti od Radka vyznělo lépe využití Jitky . Pro další pokračování , bych spíš použil trojku otec , Jitka a Renata , když už chodí na ty swingersparty .

harai

Šílí po incestu? Podle mě to tak není. Lidé si rádi představují něco zakázaného s lehkou příchutí zvrácenosti. A to jim téma incestu dává.
Je hezké číst zamilovanou erotickou povídku, ale v tom není nic nového, to jsme si prožili všichni.

Tohle je ale jenom můj názor, nikomu ho nevnucuju.

Martin

Perfektně a s vtipem napsaný příběh . Je to sice trošku víc neřestna dvojice , ale líbí se mi jak Jitka obrousila hrany vztahu s Magdou . A vypadá to ještě na divoký večer . Docela mě zajímá zda Magda poslechne radu Jitky a bude pokračovat ve vztahu s Radkem . Ostatně i Renata není žádná upejpava holčina .

Juli

Navzdory přepisu pěkná práce 👍👍👍👍👍🤗

9
0
Would love your thoughts, please comment.x