Moje sladká čokoláda

Byl podzimní večer, venku lilo jako z konve a oblohu křižovaly blesky. Stál jsem za oknem a koukal, jak na sklo dopadají provazce vody a stékají dolů. Jen rozmazané světlo pouličních lamp a cizích bytů dávalo tušit, že kdesi pode mnou je město. Byl jsem rád, že jsem doma ve vyhřátém bytě. Myšlenky se mi rozutekly všemi směry, chvíli se toulaly kdesi v minulosti, chvíli v budoucnosti.

Zezadu mě ovinuly dvě hebké paže, o rameno se mi opřela hlava a záda pokryla záplava vlasů.
„Na co myslíš?“
Zamilovaně jsem pohladil objímající ruce a tiše odpověděl: „Na tebe přeci.“
„Na mě?“
„Nějak pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsi tady se mnou.“
„Tak tomu věř a pojď zpátky do postýlky, je mi tam bez tebe smutno.“

Pozoroval jsem náš odraz ve skle. Usmál jsem se a otočil se. Podíval jsem se do jejích hlubokých hnědých očí a ztratil jsem se v nich jako poprvé. Neodolal jsem, pohladil ji po tváři, prsty zajel do jejích dlouhých černých vlasů a políbil ji na plné rty. Rukama jsem přejel po jejích zádech a na jednou jsem v dlaních držel její zadeček. Někdo by spíš řekl prdel, ale já ne. Miloval jsem její plnější buclaté pozadí, stejně jako všechno ostatní.
Nadzvedl jsem ji a okamžitě se mi kolem pasu obtočily dvě nádherné dlouhé nožky. Odnesl ji do postele, zatímco naše rty byly stále spojené.
Touha pohrát si s ní a přivést ji až na vrchol rozkoše ovládla mou mysl.

Přerušil jsem náš polibek a zahleděl se jí do očí. Prsty prohrábly její vlasy a dlaň ji pohladila po tváři. Konečky prstů přejely jejím po krku směrem dolů. Zrychleně dýchala a slastí přivírala oči. Za tu dobu, co jsme spolu, jsem zjistil, že v ní dřímá kočka, tedy spíš panter. Někdy byla hravá jako kotě, jindy byla nenasytnou šelmou. To převzala kontrolu a já se stal její obětí, šťastnou obětí.

Teď byla řada na mě. Můj pohled přejel po jejím těle. Nemohl jsem se jí nabažit. Už jen ten pohled na ni mě neskutečně vzrušoval. Sklonil jsem se k ní a vzal mezi zuby její ušní lalůček. Polibky zasypávaly tvář i krk. Jak jsem postupoval, pohled sklouzl níž, na její ňadra.
Neodolal jsem a zlehka se jich dotkl. Jako by mi prsty projel elektrický výboj. Nevím proč, ale její tmavá pokožka byla tou nejdokonalejší, jaké jsem se kdy dotýkal, tak jemná, hladká a sametová. A vždycky tak nádherně hřála.
Prsty sevřely maličké naběhlé bradavky, byly nalité vzrušením. Přisál jsem se k nim jako malé dítě. Jako vždy se usmála, prsty mi zapletla do vlasů a tiše zavzdychala. Nedokázala pochopit, co mě na nich fascinuje, ale brala to a dokonce ji to i vzrušovalo.
Nejspíš to brala jako kompliment. Vždycky říkala, že dvorce sotva o velikosti desetikoruny a bradavky jako tic-tac nesedí k jejím plným dvojkám, že to vypadá, jako by tam nic nebylo. Jazykem i zuby jsem si pohrával s tím tmavým žužlíčkem a rukama přejížděl po těle všude, kam jsem jen dosáhl.

Prsty opatrně prohrabovaly i hebký upravený kudrnatý kožíšek. Cítil jsem kapičky vzrušení, které se držely v chloupcích. Nemohl jsem se dočkat až se dotknut její vlhké lasturky. Toužil jsem ochutnat rosu, kterou ronila. Pomalu jsem se přesunul mezi její nožky a než jsem zabořil nos do voňavého hnízdečka, důkladně jsem si to místečko obhlížel. Tmavé, téměř černé rtíky se rozevíraly a mezi nimi se objevoval růžový otvůrek. Nad ním vykukoval strážce rozkoše.
Čím víc byla vzrušená a nadržená, tím byl větší. Žádný maličký knoflíček, nebo hrášek, ale spíš větší fazole.
Její stydlivost byla pochopitelná, maličké bradavky a největší klitoris, jaký jsem kdy spatřil.
Ještě jsem měl v živé paměti, kdy jsem ji poprvé svlékl. Rozevřel jsem její lapličky a vsál tu nádheru do úst. Stačilo málo a roztřásla se orgasmem, tak byl citlivý. Nechal jsem ji vychutnat si ten příval rozkoše, přičemž jsem ji jemným drážděním stále udržoval v tom správném rozpoložení.

„Pojď už do mě,“ zašeptala mezi vzdechy.
Takové nabídce se nedalo odolat. Posunul jsem se výš. Stačilo, aby se můj dobyvatel dotkl ústí roztoužené mušličky a už mi vycházela sama vstříc. Cítil jsem, jak se její stěny rozestupují, aby do sebe přijala nástroj lásky, a hned zase stahují, aby náhodou nevyklouzl ven.
Rukama i nohama mě k sobě tiskla, jak se snažila, abych se v ní usadil co nejhlouběji. Její velký poštěváček se třel o můj podbřišek a s každým přírazem byl trochu utiskovaný. Ona to však vnímala jako další rozkoš.
„Ali,“ zašeptal jsem, „jestli to půjde takhle dál, už to nevydržím.“

Na okamžik ustaly naše pohyby a já tak měl chvilku na zotavení.
Alice toho využila a přetočila mě na záda. Najednou jsem byl pod ní a vše teď řídila ona.
Pomalé krouživé pohyby mě přiváděly k šílenství a k tomu ten pohled na její božské čokoládové tělo.
„Už budu,“ varoval jsem ji.
Jen se usmála a ještě víc zintenzivnila své pohyby.
„Aahhh,“ vyhekl jsem a vypustil zadržovanou dávku.
Cítil jsem, jak zatíná svaly, aby ze mě vyždímala všechno do poslední kapky.
Zůstali jsme spolu ještě chvíli spojeni. Jak se pohupovala v bocích, nádherně to mlaskalo. Při pohledu na ni jsem neodolal a nadzvedl se, abych mohl znovu ústy dráždit její dokonalé poprsí.
Usmála se na mě a přitiskla se hrudníkem k mému obličeji, jako by mě chtěla udusit.
Ani její kundička nezahálela, dál masírovala znaveného bojovníka a ten postupně nabíral na síle.

Nechala mě nadechnout. Zvedla se a lehla si vedle mě s široce roztaženýma nohama. Bílé sperma vytékající z tmavé kundičky, ten kontrast byl nádherný. Střídavě jsem hleděl na její prsa a škebličku. Nemohl jsem se rozhodnout, který pohled je lepší.

Usmála se na mě. Zrovna ve chvíli, kdy jsem se opětovně chystal vniknout do otvůrku rozkoše, mě povalila na postel. Probudila se v ní hravá kočka.
„Tak tobě se líbí na mě koukat?“ dráždila mě i slovy.
Jen jsem přikývl a očekával, co na mě chystá.
„Tak se koukej na tohle.“
Začala si pohrávat s ňadry a předváděla mi je v plné nádheře.
„Vidím, že tě to zaujalo,“ řekla, ale moc jsem ji nevnímal.
Předklonila se a uvěznila moje péro mezi kozičkami. Pohled na růžovou hlavu plenitele objevující se mezi černým pohořím byl neskutečný.
Když k tomu vyplázla jazýček a občas mi ho olízla, blížil jsem se mílovými kroky k vrcholu. Jen jsem zíral a vzdychal. Viděl jsem na ní, že ji to baví, takhle si se mnou hrát.
Už se to nedalo vydržet. Vyhekl jsem a už to ze mě lítalo. Cákal jsem mezi její prsa a sledoval, jak se bílá hustá smetana rozlévá po tmavé pokožce.
Narovnala se a vtírala si teplou pleťovou masku do pokožky.

Navíc už jsem neměl sílu, ale v hlavě jsem spřádal plány, jak jí to oplatit.

Autor

3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Rajcovní jednohubka. Jo když ta „čokoláda“ není vykrmená chipsy, hamburgry a colou, tak je to koukatelný.

Martin

Sex s exotickou holkou a nebo pro holky s klukem může být něco jiného . Hodně to ovlivňuje kultura . Povídka je opět taková poetická . Je to spíš hraní dvou milenců postupně až vlastnímu milování . V tomto je krása tvých povídek .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x