Divoký letní večer 1

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Divoký letní večer

Magda ležela na posteli se zavřenýma očima a představovala si, jak její žádostivé tělo opečovává opálený kudrnatý kluk. Nemyslela na nikoho konkrétního, proto ani nepotřebovala vidět jeho tvář. Ta stejně v její představě byla zabořená mezi stehny v jejím klíně.
Své snění doprovázela patřičnou činností rukou. Dva prsty pravé ruky v rychlém tempu pronikaly do hloubi rozpálené kundičky, zatímco prsty levačky masírovaly vzrušené pysky a citlivý poštěváček. Roztíraly přitom vlhkost řinoucí se z vagíny. Bohužel oproti představě šikovných rukou a mazlivého jazyka svého milence měla k dispozici jen dvě ruce. Dráždivou masáž prsou s mnutím bradavek a současné lízání klitorisu od kudrnáče si mohla jen představovat, protože nehodlala rukama opustit masírovaný klín.
Puštěný přenosný ventilátor přejížděl zpocené tělo proudem vzduchu podle toho, jak se zrovna natáčel. Pokrčené, široce roztažené nohy se chodidly otíraly o hebkou látku povlečení a občas sebou cukly při návalu rozkoše. Kmitání pravačky se zrychlilo a z pootevřených úst se dralo tiché kňourání. Prsty nohou křečovitě sevřely prostěradlo a blonďaté vlasy zavířily po polštáři při trhavých pohybech hlavy.
Magda se schoulila na bok do klubíčka a něžnými dotyky si ještě chvilku laskala vzrušený klín, než opadla vlna silného orgasmu.

Právě v tu chvíli začal vyzvánět telefon a malátné Magdě se ho ani nechtělo zvednout. Nakonec se přemohla a zjistila, že jí volá její nejlepší kamarádka.
„Ahoj Renčo. Dneska nikam nemůžu, dostala jsem zaracha od fotříka,“ odpověděla naštvaně na dotaz, kam si vyrazí.
„Kvůli té zkoušce? Sem ti říkala, aby si prófu nechala nakouknout do výstřihu nebo šáhnout a určitě by tě nechal prolézt,“ pronesla zkušeně Renata.
„Však čuměl, až mu málem oči vypadly z důlků. A místo osahávání na stehně se mi hned začal cpát pod sukni. Neudržela jsem se a jednu mu pleskla, prasákovi starýmu.“
„No bóže, přece by to nebylo poprvé, co ti někdo hrábnul mezi nohy. Ty si fakt blbá blondýna.“
„No jo no, jen si do mě rejpni. Hele Renčo, nechceš se zastavit?“
„Ok, stejně se nudím.“
„Jo, taky bych šukala, až bych brečela, jenže trčím doma.“
„Za chvíli jsem u vás, Magdi. Bez tebe se mi samotný stejně nikam nechce.“

Za necelou půlhodinku přijela Renata na kole a dvě nerozlučné kamarádky se usadily v Magdině pokoji.
Přestože Renata byla z chudé rodiny se třemi sourozenci a Magda jedináček bohatých rodičů, tak mezi nimi panovalo pevné přátelství už od prváku gymnázia. Společně nadávaly na školu a nerudné rodiče. Magda přidala svůj názor na nejnovější otcovu milenku Jitku, která podle ní je stará vychytralá bréca, co jde jen po otcových prachách.
Rozhovor plynule přešel k probírání kluků.
„Jé, můžu si dát?“ zaradovala se Renata, když si všimla tuby jesenky v míse s bonbóny a dalšími sladkostmi.
„Jasně, stejně nemám chuť,“ mávla otráveně rukou Magda.
„Nemrač se, zůstanou ti vrásky a budeš vypadat jako stará bába,“ pošťuchovala Renata kamarádku a udělala na ní grimasu se svěšeným koutkem pusy.
Z pootevřených rtů jí unikl pramínek jesenky, stekl po bradě a skápnul na ubrus.
V tu chvíli blesknul Magdě hlavou bláznivý nápad, se kterým se hned vytasila.
„To nedáš!“ vyhrkla zděšeně Renata.
„Pch, klidně. O co se vsadíš?“
„Ty si fakt úplně prdlá, Magdo. Jestli se vrátí tvůj fotr, tak nás zabije obě dvě,“ vyděsila se Renata.
„Máme moře času, dřív jak o půlnoci se z divadla nevrátí. Ještě se s tou svojí kotrmelínou určitě staví někde ve vinárně.“
„Ok, jsi ohromně přesvědčivá. Půjdu do toho s tebou. Snad dorazí ňákej schopnej kluk a ne cukrouš na chlapečky, jinak utřeme lusk,“ začala se těšit Renata.

Plán byl jednoduchý. Objednají si pizzu a než jí půjdou převzít, tak si pocákají obličeje jesenkou, aby to vypadalo jako sperma.
Magda hned tubu Renatě zabavila, aby jí náhodou během rozhovoru celou nesmlsala.
Poslíčkovi řeknou, že nemají prachy, ale klidně ho taky vykouří.
Při objednávání jim obsluha z pizzerie otráveným hlasem oznámila, že mají štěstí, protože za pět minut se uzavírají objednávky. Taky je informovala, že než se vše upeče, tak rozvoz u nich bude za necelou hodinu.
Alespoň měly čas na výběr sexy oblečení a přípravu falešného makeupu z jesenky. Několik nezdařených pokusů si navzájem olízaly z tváří, což jen zvyšovalo jejich nadrženost.

Řidiče Radka rozvážejícího pizzu moc nepotěšilo, že bude muset jet do čtvrti zbohatlíků. Zaprvé to bylo z ruky skoro mimo město a zadruhé měl čerstvou zkušenost, když si na něj stěžoval jeden nespokojený pracháč. Pizza prý nebyla dostatečně teplá a prý by očekával, že k nim do čtvrti se bude zajíždět jako k prvním.
No příště si může být ví-aj-píčko jistý, že mu tu jeho objednávku patřičně dochutí. Cestu k pracháčům si nechal Radek na truc jako poslední večerní doručení.

Konečně se poslíček ohlásil a obě natěšené dívky se vydaly po příjezdové cestě k vysokému a bytelnému plotu okolo pozemku. Celou dobu se rozpustile hihňaly a hlavně byly zvědavé, co za borce jim osud nachystal. Nezdar svého plánu si vůbec nepřipouštěly.
Branka se otevřela a Radkovi málem zaskočilo, když uviděl dvě super kočky, co si nejspíš odskočily z nějakého pořádného grupáče. V ostrém světle reflektorů automatického osvětlení u vchodu viděl mokré stružky na jejich tvářích a kapky visící na bradě.
„Ahoj. Hele, nemáme ani floka, ale jestli chceš, tak tě vykouříme,“ vybafla na něj bez okolků menší blondýna v brýlích a olízla si horní ret a pořádnou dávku mrdky, lesknoucí se nad ním.
„Nejsi snad teplej, že ne?“ vyjela po něm černovláska. Vlasy měla stažené do culíků a vypadala jako nějaká rozpustilá školačka. I s tou kapičkou na nose.
Radek si pomyslel, že tady by se dalo vytěžit víc, než jen vykouření. „Jenom kuřba? Z toho nic nebude, kdepak. Dneska už jsem jednu zavážku cvakal ze svého, když ta panička neměla drobný a divila, se že nemůže platit kartou,“ vymýšlel si příběh a dělal drahoty.
„Jo? A co bys teda rád?“ protáhla se lascívně černovláska.
Rukama se přitom zapřela o vršek branky, div jí kozy nevyskočily z polo rozepnuté blůzky.
Ozvalo se zachřestění klíčů.
„Jejda, to jsem nešika,“ zavrkala bloncka a ohnula se pro svazek.
Její kratičké minišaty se vysunuly tak vysoko, že odhalily buclaté půlky zadku a zaříznutá tanga mezi nimi.
„No dvě pizzy za dvě piči,“ plácnul zkusmo Radek přiškrceným hlasem a na kalhotách se mu už dělala parádní boule.
„A dáš mi nejdřív pusu? Na tykání, já jsem Magda,“ našpulila rtíky bloncka a bavila se Radkovým vystrašeným obličejem.
„Renatka chce taky pusinku,“ přidala se černovláska a natahovala krk k Radkovi.
„No sorry holky, ale fakt bych se radši obešel bez toho, co vám teče po bradě. Na kluky nejsem nastavenej,“ couval před nimi.
Holky se po sobě podívaly a svorně se rozchechtaly.
„Klídek hrdino. Jsme tu jen my dvě bez kluků a tohle je jesenka,“ setřela Magda prstem cestičku z tváře Renaty a než Radek stihl zareagovat, tak mu mokrým prstem přejela po rtech.
Ucukl pozdě a hodně se mu ulevilo, když ucítil známou chuť smetanového pamlsku.
Vykoktal své jméno a sotva stihl zamknout auto dálkovým ovládáním, když ho holky tahaly skrz branku.
Jako omámený při chůzi sledoval pohupující se zadeček Magdy ve vypasovaných šatičkách a i ten Renatin, vykukující z riflových kraťasů hluboce zaříznutých mezi půlky.
Holky si toho byly moc dobře vědomé a náležitě se při chůzi nakrucovaly.

Zavedly Radka do prostorné kuchyně.
„Na pizzu nějak nemám chuť, ale dala bych si párek,“ pronesla rozverně Magda a krabice s pizzou odložila na obrovský stůl.
„Párek? To já bych si dala pořádnou klobásu,“ oponovala Renata a přitiskla se k Radkovi.
Zatímco se vášnivě přisála na Radkova ústa a jazykem vnikla dovnitř, tak rukou zkoumavě přejížděla po naditém rozkroku.
Magda se našponovala na špičkách, aby se mohla přidat k líbání.
Radek nestíhal sledovat, se kterým jazýčkem zrovna bojuje.
První si klekla černovláska a hned stáhla Radkovi bermudy. Volný ocas okamžitě vystřelil proti její tváři, protože Radek byl na ostro.
Chtivě osahával Magdin holý zadek, protože šaty měla vyhrnuté až k pasu. Renata sevřela tvrdý úd v ruce a přetáhla předkožku tam a zpět. Na špičce žaludu se objevila drobná kapička, která se zvětšovala při dalším honění.
Tmavý žalud přejely prsty Magdiny ruky a rozetřely po něm lepkavou vlhkost.
Chvíli na to už klečela i Magda a na honěný ocas několikrát plivla, aby hladčeji klouzal.
Holky se na sebe radostně usmívaly a společně si pohrávaly s visícím šourkem. Radek jim přitlačil hlavy k sobě, až se jejich ústa potkaly na trčícím ocasu. Lehce pohyboval pánví a projížděl ptákem mezi rty. Holky ho olizovaly a ještě si stíhaly vyměnit pár polibků.

Radek zvedl Renatu a donutil jí opřít rukama o desku stolu. Rozepnul zip jejích kraťasů a stáhl je dolů. Pleskl jí po zadku obepnutém v bikinkách a projel rukou vlhkým rozkrokem.
Magda seděla v podřepu za Radkem a pořád si pohrávala s jeho mužstvím.
Renatiny bikiny skončily u kolen a do kundičky jí vklouzly dva nenechavé mužské prsty. Dlouze vzdychla a zavrtěla boky. Prsty jí uvnitř dráždily a připravovaly na průnik.
Konečně ucítila tlak mezi pysky a do kundičky jí zajel tvrdě až na doraz Radkův ohon. Vyjekla ve směsici překvapení a lehké bolesti, ale další přírazy už si mohla vychutnávat bez potíží, protože promáčená kundička poskytla spoustu maziva pro hladké klouzání ocasu.
Magda se přitiskla k Radkovi a rukou chtivě osahávala zatínající se svaly na zadku. Obkročila jeho nohu tak, aby se mohla přimáčknout svým klínem na jeho stehno. Lehkým pokrčováním v kolenou se otírala vzrušeným rozkrokem o svalnatou nohu a tváří se vinula k mužskému hrudníku.

Přítomnost dvou nadržených holek lákala Radka k co nejdůkladnějšímu a nejrychlejšímu prozkoumání jejich těl. Opustil proto pohostinný klín černovlásky a nasměroval blondýnku, aby si lehla na stůl.
Renata radši přendala krabice s pizzou ze stolu na linku a uvolnila jim prostor.
Radek několikrát projel ocasem přes zlatavé chmýří Magdiny kundičky, než nastavil tmavý žalud k otvoru. Opět nemilosrdně vrazil dovnitř na jeden zátah a důrazně bušil pánví mezi roztaženými stehny, až to hlasitě pleskalo. Magdiny šaty vypadaly spíš, jako kdyby byla zabalená v nějakém ručníku. Spodek měla vysoko vyhrnutý a vršek stažený z prsou. Radek rukama osahával poskakující kozy a mnul je prsty.
Opuštěná Renata si třela hladce vyholené pysky a ukazováčkem brnkala o nalitý klitoris. Toužebně sledovala šukající dvojici a netrpělivě čekala na výměnu. Netrvalo dlouho a dočkala se.
Radek se položil na stůl místo Magdy a Renata se usadila do sedla. V rytmu jejího poskakování se jí natřásaly nejen kozy, ale i diblíkovské culíky.
Než měl Radek možnost se pokochat s rozhoupaným poprsím, tak mu výhled zaclonila Magda. Přemístila se a přisunula svoji zlatavou pokladničku Radkovi před pusu. Nijak se nenechal pobízet a hned jazykem ochutnal roztouženou mušličku.
Rajtující Renata si drsně třela poštěváček a s občasným hlasitým zasyknutím se blížila k vrcholu. Její kundička mocně pulsovala a ždímala svíraný ocas. Při orgasmu se Renata naklonila daleko dopředu, až se opřela tváří a poprsím o Magdu před sebou.
Takhle důvěrně se k sobě holky nikdy netulily a horký dotek Renatiných prsou Magdu sice zaskočil, ale i vzrušil. Rukama sevřela Radkovu hlavu a tlačila si jí do rozkroku. Celá se chvěla rozkoší a klínem rejdila po mužské tváři.

Když se zpola udušený Radek vymanil z jejího sevření, tak těžce lapal po dechu. Se srdcem bušícím až někde v krku poklekl k ležícím holkám a honil si péro nad jejich obličeji.
Zatímco Magda ležela se zavřenýma očima a masturbovala, tak Renata dychtivě sledovala honěné péro a třela si kozy. Několikrát přeskočila zrakem od objevujícího se žaludu k Radkovým očím a zpět. Svými pohledy žadonila, aby už stříkal.
S hlasitým funěním konečně došlo na stříkání.
Pramínky mrdky pumpované z koulí dopadaly na dívčí obličeje a kapky semene odletovaly všude okolo, jak si Radek divoce honil ptáka. Magdiny brýle schytaly pořádnou dávku, jenže ona to zatím nevěděla. Právě se jí povedlo znovu udělat při tření klitorisu. Renata se nadzvedla a rty obemkla rozpálený ocas. Jazykem olizovala upatlaný žalud a usmívala se na Radka, když sebou cukal rozkoší, kterou mu působila.

Venku se ozvalo burácení silného automobilového motoru a okna přejely kužely světla z reflektorů.
„Do prdele! Fotřík je tady nějak brzo,“ vyjekla poplašeně Magda a okamžitě nastal v kuchyni chaos, jak se všichni tři v rychlosti snažili obléci.
„Co budeme dělat?“ optala se Renata a s velkými problémy se snažila nasoukat zpocené nohy do srolovaných kalhotek a kraťasů.
„Ty jsi mi přišla pomoct s učením,“ určila rázně Renatě roli Magda a snažila se jazykem zbavit sklíčka brýlí vrstvy spermií. „A ty se schováš támhle do koupelny,“ zamžourala na Radka, kterého viděla na dálku lehce rozostřeně. „Táta s Jitkou snad rychle zmizí nahoru k sobě a potom se uvidí.“
„A co když se půjdou vykoupat?“ optal se nejistě Radek.
Schytal pohled přes čerstvě opucovaná sklíčka, oznamující mu, že se ptá jako hlupák.
„Mají přece svojí koupelnu v patře.“
„Pracháči,“ ucedil si pro sebe potichu, ale poslušně zmizel za ukázanými dveřmi.

To už se v rychlém sledu postupně ozvalo cvaknutí zámku, prásknutí dveří a hlasitý rozhovor ve vstupní chodbě mezi Jitkou a Magdiným otcem Richardem.

Autor

Navigace v seriáluDivoký letní večer 2 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Už vím, co budu dělat. Budu rozvážet pizzu.
Bobe, jsi studnice zajímavých a dobře napsaných příběhů. Piš častěji!

harai

Tomáši, tahle fotka už tady byla… 🤣

Tomáš

Ano, ale jestli se nepletu, už kdysi dávno :). Nějak jsem neměl čas hledat něco nového. Už je nahráno spousta fotek a některé, jak si ručtiě někdo už všiml, opakuji u různých povídkách. Jen se snažím, aby ty fotky nešli moc rychle za sebou 😀

harai

Hlavně, když to není ten německej úchylnej geront 😂

Tomáš

Toho si schovávám pro sebe 😀

Martin

Zajímavě rozjetý příběh . Vzhledem k tomu , že pizzu si nejvíce objednávají mladí . Tak riziko chudoby je u takového poslíčka vysoké . 😂😂 Těším se jak to holky vyřeší s otcem a jeho pipinou . I když tam musí být cítit zajímavá vůně , pizza a semeno .😀

8
0
Would love your thoughts, please comment.x