Fisting ve vlaku

Jak to asi může dopadnout, když se pětice odvázaných rozhodne cestovat vlakem na chatu?

Moje cesta vlakem s partou kámošek od začátku probíhala dost odvázaně. Jsme dospělé slečny, některé z nás zadané a která mužského nemá, užívá si po svém. Každopádně jsme holky bez studu, s chutí si užívat a schopné všeho. Víkend, který nás čekal u jedné z nás na chatě, sliboval dost odvázané chvíle v dámském provedení. Bez jediného chlapa a přitom s vidinou prožitých orgií.

Cesta na nádraží probíhala dost vesele, s posilněním na cestu. Jedna měla víno, druhá Bechera, třetí Ferneta, čtvrtá sladké lepidlo a já si vezla vodku. Možná naše uvolněná skupinka probouzela v kolemjdoucích puritánství, ale to nám bylo, je a vždycky bude úplně jedno. Máme rády smích, zábavu, sex, tanec a adrenalin. V tomhle jsme za jedno.

V přeplněné tramvaji jsme v davu popíjely, mačkaly se jedna na druhou, měly dvojsmyslné řeči a každá se těšila, aby už se sedělo ve vlaku. Po cestě jsme si navzájem ukazovaly samce, s kterými by jsme si mohly představit sex, prohlížely jsme si i slečny na které bychom si troufly a tak byla pohoda a zábava hned od rána. Na nádraží Jana prohlásila, že má prima nápad: Co takhle zneužít někoho ještě než dorazíme na chatu? A protože alkohol nám odstranil zbytek zábran, se smíchem jsme to odsouhlasily. Padaly různé návrhy, jako třeba najet na průvodčího, nebo si vybrat nějakého nezkušeného zajdu, nebo naopak zesměšnit nějakého pána vyššího věku. Nakonec mám padl do oka jeden pán, který stál na peróně a čekal na stejný vlak jako my. Navzájem jsem se shodly v tom, že to bude zrovna on a bez dalších dohadů jsme měly jasno.

Pán byl takový zvláštní týpek, ve věku asi 50ti let. Nemastný, neslaný, prostě nijak výrazný a byl nám spíš k smíchu, než že bychom si dovedly představit si s ním nějaké orgie. Šeptem jsme se domluvily, že ho budeme jen provokovat a stouply si hned vedle něho.

Naše pětičlenná skupinka odvázaných a přiopitých holek budila na nástupišti rozruch. Naše veselost a odvázanost mužské přitahovala a dámy naopak pohoršovala.

Konečně vlak přijel a my se vydaly za vyhlídnutou obětí. Pán s aktovkou nastoupil do vagónu a vydal se úzkou uličkou, najít si klidné kupé. A my hned za ním. Jen co zapadl do kupéčka, nahlédla jsem za ním a zeptala se „máte tu volno?“ a pán přikývnul i když nadšený moc nebyl. Asi chtěl na cestě klid, který jsme mu pak narušily až hanba.

Vklopýtaly jsme za ním a usadily se. Pán si sedl k oknu, aktovku si položil vedle sebe a my se rozesadily na volná sedadla.

„Holky jak dlouho pojedeme?“ zeptala se Dana a my se začaly překřikovat jedna přes druhou, že hodinu a půl. Vlak se rozjel a my jsme si začaly vykládat.

„Jak to dopadlo s tím fotrem od rodiny, Zuzko?“ začaly jsme vymyšlený rozhovor, který jsem hned pochopila.
„No strašný fiasko. Nechtěl mu stát, tak nebylo nic. Holky já ho kouřila, honila, striptýz jsem mu dopřála a prostě nic,“ chytla jsem se odpovědi s vervou.
„No to je síla. Fakt mu nehoupl, jo?“ ptala se Klára se smíchem.
„Tak asi jsi pro něho byla velký sousto,“ rozesmála se Lucka a rukou mi podebrala prso.
„Co máš proti mým šestkám?“ rozesmála jsem se a potěžkala si svoje dudy.
„Nemám proti nim nic. Snad jen to, že jsou o číslo menší než ty moje,“ smála se Lucka dál a začaly jsme si porovnávat výstřihy.
„A co ten tvůj umělák?“ zeptala se Dana Jany.„Ještě jsem ho nezkoušela, ale vezu ho sebou holky,“ a zaklepala si na batůžek.

„Nekecej? Máš novej, jo? Ukaž,“ zaútočil zbytek naší bandy.
„No dívejte se“ a vytáhla gelovýho uměláka, který měl dobrých 30cm.
„No, fíha, ten bude! Baterky máš taky?“ zaslintala Lucka a hned po něm drapla. Znalecky ho osahala, zkusila si ho nacpat do pusy a z očí ji sršela chuť ho hned zkusit.

„Baterek mám plnou krabici,“ řekla spokojeně Jana a oči jí visely na tom velkým ocasovi.
„Já radši zatáhnu záclonky, abys tu někoho nepobuřovala,“ vystřelila jsem ke dveřím a začala zatahovat závěsy na dveřích.
„A tady tomu zatáhni taky,“ smála se s umělákem v ruce Lucka a ukázala na pána u okýnka.
„Prosím tě, brzdi,“ smály jsme se všichni.
„Pánovi to určitě nevadí,“ přisedla těsně k němu Dana a jak se na něj natiskla, tak se mu dívala zpříma do očí, aby co nejvíc provokovala.
„Nevadí,“ polkl na sucho pán a na čele mu vyrazily kapky potu.

„Holky podejte mi některá kapesník, tadyhle pán se nám trošku zpotil,“ volala na nás Dana aniž by od něj odtrhla pohled. Jen k nám natáhla ruku, takže neviděla, co Klára provedla. Sundala si kalhotky a podala je Daně do dlaně, která s nimi automaticky otřela zaraženému pánovi čelo. Když potom uviděla ten malinký kousek krajkové látky v ruce, tak s uznáním pochválila výběr spodního prádla.

„Tak ty jsou hezký, že jsou hezký? Líbí se vám,“ a ukázala je naší oběti zblízka.
„Jsou,“ řekl skoro bojácně a znovu polkl.
„Já mám hezčí, dívej se,“ vyskočila jsem před Danu, otočila se k ní zády a vystrčila svoji zadnici.
„Nic nevidíme,“ smály se holky.
„Mi nadzvedněte sukni, ne asi?“ bavila jsem se nad nimi a Dana se toho zhostila. Vzala látku sukně a vytáhla ji nad zadek. Moje prdel zasvítila, ale nebylo vidět nic než tenká nitka mezi půlkami.

„Vždyť žádný nemáš. Tanga nejsou kalhotky. Tanga jsou prostě nic“ zatahala Klára za nitku až se mi předek zařízl do kundy a probudil poštěváka.
„No to už nedělej,“ smála jsem se na celé kolo.
„Proč?“ usmívala se Klára.
„Ti hnedka ukážu, otoč se,“ navrhla jsem Klárce, která s ochotou vyšpulila zadek a já jí provedla to samé co ona mě. Její kalhotky zmizely mezi půlkami i pysky a já ji párkrát za ně zatahala až mi bylo jasné, že jí to ten poštěváček masíruje taky.

„Jo takhle,“ smála se Klára s červenajícími tvářemi. „Ale nepříjemný to není. Spíš naopak,“ konstatovala dál a pán už nevěděl kam s očima.
„Vy mě ho tu úplně plašíte, vy bestie,“ hladila ho po vlasech Dana a dělala jak je jí ho líto. Ale v duchu se bavila s námi, protože koutky jí cukaly.
„Ale, to bysme nechtěly,“ přiskočila Lucka a přisedla mu na klín, aby si ho mohla taky pohladit. To už byl pán úplně na pokraji kolabsu.

„Jdi s těma dudama někam, zavazíš mu ve výhledu,“ smála se Dana a přitiskla se k pánovi svým hrudníkem.
„Malinký jsou lepší, že jo?“ dodala a stáhla si výstřih co nejníž, aby vykoukly její dvoječky.
„To teda nejsou! Že ne?“ křikla na oko naštvaně Lucka a vytáhla si tričko až nad kozy tak rychle, že se jí vyvalily ven a houpaly se pánovi přímo před očima.
„Je to jedno,“ řekla naše oběť a vypadalo to, že se asi chytne. Ono mu nic jiného taky nezbylo.

K Lucce jsem přiskočila já a znalecky jí je promnula.
„Fakt je máš hezký, Lůco, fakt!“ chválila jsem její přednosti.
„Moje přece taky ujdou,“ řekla na oko smutně Dana a sundala si tričko, aby její dvoječky upoutaly taky pozornost.
„To víš, že ujdou,“ masírovala jsem druhou rukou Daně prsíčka a trošku jsem začala vypadávat z role. Prsa mých kamarádek v dlaních bylo víc než něco hrát. Začalo to se mnou cloumat.

„No já se můžu pochlubit akorát se svojí prdelí,“ přicpala se k nám Klára a už si kasala sukni nad zadek, aby mohla kroutit bokama před pánem. To už týpek vydržel a natáhl ruku na Klářinu zadnici a zmáčkl ji.

„No jen si dej,“ mrkla na něho přes rameno Klárka a držela bez hnutí.
„Co ty Jano? Ty nic neukážeš?“ hlesly jsme směrem k Janě, která čekala na svoji chvíli.
„Já se zatím budu držet zpátky,“ řekla omluvně Janča a držela v ruce pořád toho svého uměláka, kterého zrovna ládovala baterkami.

Pán si začal užívat dvě zadnice před ním, velký kozy na něm a ostré bradavky Dany, která mu nimi ojížděla ruku.
„Holky průvodčí je na chodbičce,“ upozornila Jana, která si umělákem už masírovala pysky přes kalhotky a šmírovala chodbičku skulinkou mezi záclonkami.
„Budeme na chvíli hodný holky, brouku,“ zavelela Dana a natáhla si tričko. Mě i Kláru pleskla po zadnicích, abychom si sedly a Lucka schovala svoje pětky, ale zůstala sedět pánovi na klíně, aby ho asi pohlídala, kdyby chtěl utéct. Což evidentně nechtěl.

Průvodčí nám označil jízdenky, ojezdil naše chtivé postavičky mlsným pohledem a rozloučil se. Hned jak se zaklaply dveře našeho kupé, první vyskočila Dana, aby zamkla a pojistila se, že nás chvíli nebude nikdo vyrušovat. To už pán skoro kolaboval, protože mu bylo jasné, že nezamyká jen tak.

Jana si znovu vytáhla uměláka a jezdila si po pipině přes kalhotky a docela s chutí se tomu oddávala. Lucka si znovu vytáhla kozy z výstřihu a začala si je před týpkovýma očima mnout. Dana si opět svlékla tričko a bradavkou už nejezdila po jeho ruce, ale po jeho obličeji. Já jsem šla na pomoc Lucce, která mi pomohla z úzkého trička a navzájem jsme si dráždily bradavky. Danu chlápek už olizoval skoro celou. Začala mu rozepínat košili a já s Luckou mu pomáhaly z kalhot a slipů. Jeho ocas se začal probouzet a jeho výraz ve tváři byl smíšený. Měl strach z nás, měl obavy, že nezvládne, co se mu nabízelo, měl trému a přitom byl očividně nadržený.

„Počkej to musíš takhle,“ přiklekla Klára k Janě a odtáhla ji z pizdičky kalhotky, aby umělák mohl přímo na pysky.
„Pomůžu ti, počkej,“ šeptala jí nabídku a Jana jen horlivě přikyvovala. Roztáhla si pysky a Klárka najela gelovou hlavičkou robertka přímo na poštěváka. Jana zavzdychala a čekala co bude. Umělák jí brázdil pysky, dráždil frajtra a masíroval dírku.

„Strč jí ho tam, ne?“ pobídla jsem Kláru a užívala si Lucčin jazyk na mých dudách.
„Zasuneme ho, ano?“ šeptala na Janu Klára a zatlačila ho kouskem dovnitř.
„Nebolí to? Je velkej…,“ ptala se opatrně Jany.
„Nebolí, ještě, chci ho zkusit celýho,“ prosila Jana a roztahovala si kundu tak, že jsem měla strach, že si ji natrhne.
„No podívejme se na tu naši kurvičku,“ pokývala souhlasně Klára a tlačila jí do mrdinky celýho utahováka.
„Vejde se tam, vejde, ještě, přitlač …“ povzbuzovala ji Jana a tváře jí hořely jak prapor.

Dana zatím otírala svoje cecíky o nadržencův obličej a ten jí lízal co mu pod jazyk přišlo.
„Zkusil jsi někdy fist?“ šeptala u toho s hlavou zakloněnou dozadu.
„Ještě ne,“ přiznal chlapík a Dana si okamžitě stáhla kalhotky a klekla vedle něj na sedadlo. S roztaženýma nohama kroutila zadkem a pobízela prošením.
„Strč mi ji tam, celou, dělej, půjde to neboj,“vzdychala přes rameno dokud si ji tatík nepřidržel za jednu půlku a nestrčil do ní tři prsty.
„Celou, dělej, bez okolků, dělej,“ kňučela prosebně Dana a týpek přidal další dva prsty a rval se jí celou rukou do mokra v díře. Ruka tam zaklouzla až po zápěstí a Dana začala sama přirážet.
„Ty jen drž, udělám se sama,“ hekala a narážela se na jeho pěst.

Já s Luckou jsme se zatím staraly o jeho probuzený klacek. Každá ho chvíli kouřila, druhá mezitím lízala koule nebo ho honila, nabízely jsme si ho navzájem a jeho ocas začal ukapávat.

„Chci se nabodnout,“ řekla jsem s pusou plnou jeho ocasu a Lucka mě pobídla, abych šla směle do toho. Nasedla jsem na něj zády k němu, napíchla se a spustila pomalou jízdu. Lucka mi u toho lízala kozy a Dana skoro křičela, až jsme ji musely tišit, protože by přece jen mohl vzniknout problém, kdyby na nás někdo přišel. Snažila se se uklidnit, ale moc jí to nešlo.

Hekala do smotané mikiny, která její vzdechy trochu tlumila a narážela se pizdou proti jeho pěsti. Klára mezitím vytáhla umělého šulína z Jany a začala ji lízat. Zběsile a přesně tak jak to uměla jen ona. Jazyk ji strkala hluboko do kundy a lízala všechnu šťávu, co z Jany tekla. Držela jí u toho nohy ve vzduchu a ty jí lítaly kolem uší. Jana byla cela rudá v obličeji a ani nemukla. Svoji slast si prožívala v naprostém tichu.

Pak Klárku odstrčila a chopila se znovu své nové umělé hračky a jen kývla na Klárku směrem k Lucce, aby jí dala najevo, že se chce dodělat sama. Lucka na ni už čekala, opřela se o okno, roztáhla nohy a nechala Kláru, aby jí připomněla její lízací umění. To už týpek malinko nevydržel a začal přirážet tak divoce, že jsem se musela snažit stihnout udělat než mi u té mrdnice vybouchne jeho semeno.

„Mrdej mě, dělej, ještě mě mrdej,“ píchala se Dana o jeho pěst a chlápek nevěděl jestli se má dřív věnovat  pěsti v tom horku a mokru nebo jí hladit její dvoječky a nebo vnímat moji kundu, která mu ždímala čuráka k zešílení. Jana do sebe zarážela těch 30cm a byla úplně mimo svět. A Lucka s Klárou se převalily na sedadla vedle ní, aby se oddávaly 69tce. Lízaly se s takovou chutí, že pohled na ně dvě mě bičoval k orgasmu. Začalo mi cukat bříško a já cítila, že ještě pár nárazů na tvrdý šulin pode mnou a udělám se.

Začala jsem nezřízeně Danu plácat přes prdel, zajela jsem si druhou rukou do vlasů a jela jsem si pro orgasmus. Dana se zmítala s cizí pěstí mezi pysky, Jana rudla čím dál víc a její umělá anakonda mizela v její pičce jako by byla o půlku kratší a týpek pode mnou začal pěnit a cukat sebou v orgasmu. Jeho semeno teklo z mojí pizdy a já se na něm dohonila rukou přes poštěvák.

Dana prosila všechny svaté, než se svezla na sedadlo a zatínala půlky k sobě. Kundu měla pořád plnou jeho pěsti a ven se mu odtamtud evidentně nechtělo. Svoje orgasmy jsme prožívaly v naprosté tichosti, ale s takovou sílou, že nám to zmítalo těly.

„Parchante,“ zahodila Jana uměláka na zem a strčila si skoro celou ruku do díry, aby se dodělala. Nohy se jí třepaly a její hrudník cukal na známku toho, že je hotová taky.

Já s Danou ještě v transu jsme přiklekly k Lucce a Kláře, hladily jim zadky a pobízely je ke konci.
„Udělej ji, no ták Klári, lízej ji, potvoru nadrženou, lízej,“ hladila jsem Lucce zadnici a snažila se alespoň prstem šáhnout Lucce na její prolízanou pizdinku.
“Nenech se zahanbit, Luci, udělej Klárinku, udělej jí, no, přidej, vyliž jí,“ pobízela na druhé straně Dana Lucku.

Hnětly jsme jim obě dvě jejich zadnice, trošku je škrábaly svými nehty až jim zadky pokropila husí kůže a holky se naráz svíjely rozkoší obě dvě. Převalovaly se ze strany na stranu, zadky jim pulzovaly a my jen hlídaly, aby se neskulily ze sedadel na zem.

Naše orgasmy provoněly celé kupé a my se začaly pomalinku oblékat. Jana vytáhla z batohu další láhev Bechera a nechala ji kolovat, aby se každý napil.
Cizák se zhluboka napil a chtěl navrhnout seznámení, které jsme předtím nestihli, ale Lucka jen pronesla, že je to zbytečný a ta anonymita je víc rajcovní. Vystříkanec jen smutně pokrčil rameny, protože asi čekal víc a hlavně i nějaké pokračování nebo výměnu telefonů, ale Lucce jsme daly za pravdu všechny. Zbytek cesty proběhl klidně, protože jsme se s flaškou vypotácely na chodbičku, odkud jsme za necelou půlhodinku vystoupily a vydaly se směrem do chaty vstříc dalším orgiím.

Autor

4 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x