Jak jsem přeškolil masérku

Mám sedavé zaměstnání, takže docela trpím na bolesti zad. Snažím se to řešit v posilovně, ale občas si musím zajít na masáž a nechat si pomoci od profesionálky.

Už pár let chodím stále ke stejné masérce. Paní Jana je doslova zázrak a její ruce by měli pozlatit. Masáže poskytuje doma. Bydlí sama nedaleko v paneláku a z jednoho pokoje si udělala dokonale zařízenou masérnu.
Mně takové domácí prostředí, kde jsem s ní vždy jen já sám, maximálně vyhovuje. Známe se už dlouho, takže o sobě už něco víme, vždy si příjemně popovídáme a po masáži sedneme ke kávě a zdrbneme novinky.
Ona je to taková rtuťovitá, prsatá, akční ženská. Menší, boubelatější ale taková pevná, nohy a ruce má pěkně vypracované a když stiskne, je to znát.
Navíc má velice příjemnou a veselou povahu. Často a ráda se směje, z ničeho nedělá problém a ráda vypráví různé historky a vtípky.
Právě na dnes jsem u ní objednám a tak nedočkavě čekám, až bude padla a já se vydám do jejích zkušených rukou.

Jako obvykle, jsem uvítán širokým úsměvem, podáním ruky a hned mě paní Jana posílá do sprchy.
„Už mám na vás Milane připraveny nahřáté polštářky, tak se tam moc nezdržujte, ať nevychladnou,“ volá za mnou. Dávám si zrychlenou sprchu, osuším se, obleču slipy a spěchám na lůžko, kde mi Jana ihned přikládá polštářky na prohřátí a celá záda mně přikrývá velkou osuškou.

Zatím co se nahřívám, Jana si připravuje svou speciální masážní směs, vesele drmolí a vyptává se mě, co je nového.
Jako obvykle jsem si postěžoval na záda a konstatoval, že u mě nic nového není.
„A co u vás, povídejte,“ otočil jsem to zase na ní.
„Ále, nestojí to za řeč, doba je teď špatná, pomalu nebudu mít ani na nájem. Co je tu ten Covid, tak chodí strašně málo lidí a tak, tak se uživím,“ postěžovala si nečekaně Jana, když mě odkryla záda a začala masírovat.

To mě zarazilo, Jana byla vyhlášená a o zákazníky nikdy neměla nouzi. Řekl jsem jí, že mě to překvapuje a že bych nečekal, že se lidé kvůli Covidu nechají připravit o její ruce.
„To víte, ani se jim nedivím, lidé jsou vystrašení, každý den čtou ty špatné zprávy a také jich hodně dalo na ty nesmysly, co dnes kdekdo šíří,“ vysvětlovala. „Lidí volá stále dost, ale hlavně to jsou muži, co se ptají na erotické masáže, o zdravotní moc zájem nemají. Už jsem o tom dokonce začala přemýšlet,“ přiznala. „Možná to bude jediná cesta jak neskončit na pracáku. Problém je v tom, že vůbec nevím, jak se takové masáže dělají a jestli bych to vůbec uměla. Vy už jste na nějaké takové masáži byl, Milane?“
„Ale jo,“ přiznal jsem se, „už jsem to párkrát zkusil.“
„Tak mě tedy prozraďte, jak taková masáž probíhá,“ zeptala se, zatím co usilovně pracovala na mých zádech.
„Těch masáží je několik druhů, takové obyčejné, s ručním zakončením, nebo body to body, potom různé thajské, s prvky erotiky a nebo tantra masáže, ale na té jsem nikdy nebyl, tak přesně nevím, jak to probíhá,“ řekl jsem jí po pravdě.
„Tak mě něco povězte o těch, na kterých jste už byl,“ požádala.

„Já si občas zajdu k jedné dámě, co dělá takovou lehkou relaxační masáž, začíná na zádech, uvolnění teplým olejem a pak mě nechá otočit a pokračuje zepředu. Na závěr mě masíruje celým tělem a ukončí to ruční masáží penisu,“ popsal jsem jí svojí zkušenost a byl jsem rád, že mi nevidí tváře, protože jsem určitě zrudnul jako rak.

„Hmm, to nezní nijak složitě,“ dumala nahlas, „ a to se tedy ten klient svlékne úplně hned na začátku, nebo si odloží až na ten konec,“ vyptávala se.
„Tam kam chodím, si oba odloží hned na začátku, ale nevím, jak je to jinde.“
„Jo ták, takže masérka se také musí svléknout, to jsem nevěděla, to by při mé postavě asi každý hned utekl,“ rozesmála se.
„Ale ne, neutekl, ono tam na té postavě zase tolik nezáleží, tedy, tím jsem nechtěl říci, že vypadáte špatně, naopak,“ zachraňoval jsem to, „ale tam jde spíš o šikovné ruce a o velikost prsou, když masírujete celým tělem,“ upřesnil jsem jí to.
Začala se smát.

„Tak to já dvě podmínky splňuji, prsa mám myslím dostatečná a ruce taky, jen mě vysvětlete, jak se to všechno domlouvá a jak to je, když tam přijdete,“ vyzvídala.
„Já si všechno domluvil předem po telefonu, zavolal jsem na inzerát, paní mě řekla, co všechno poskytuje a jaké má ceny. Domluvil jsem si relaxační masáž s dotýkáním, body to body s ručním zakončením a pak jsem tam prostě šel.
Dovnitř mě pouštěla normálně oblečená, než jsem se vysprchoval, tak se převlékla do takového lehkého župánku a když jsem si lehl na břicho, asi si ho hned sundala, protože jsem cítil na zádech nahá prsa.“
„A to je všechno za stejnou cenu, i to dotýkání,“ divila se Jana, „a ještě by mě zajímalo, kde se všude smí dotýkat,“ dožadovala se podrobností.
„Není, ceny jsou různé,“ začal jsem vysvětlovat, za ten základ je to obvykle 1000 korun, s tou masáží tělo na tělo a dotýkáním pak už 1500 korun, ale záleží také na tom, na jak dlouho si to člověk domluví. Já chodím na 90 minut a platím za všechno 2000 korun.“

„Tolik peněz za pár minut,“ doslova užasla Jana, „vždyť na tom nic není, masírovat rukama umím a ten zbytek bych se asi rychle naučila, myslíte, Milane, že kdybych to zkusila já, že by měl někdo zájem?“
„Určitě,“ ujistil jsem jí, „víte, kdyby jste to zakončení nabízela, tak bych ani jinam nechodil. Mně, by maximálně vyhovovala ta vaše péče o moje záda, a kdyby to bylo i s tím ostatním, byl bych naprosto spokojený.“
„Vy by jste mě za to byl skutečně ochotný zaplatit 2000 korun,“ zeptala se nevěřícně a když jsem jí to potvrdil, pokračovala.
„To jste mi tedy nasadil brouka do hlavy, Milane, víte, že o tom začínám docela vážně uvažovat?“
„To klidně uvažujte, já to myslím naprosto vážně,“ ujistil jsem ji.

„Tak dobře, dejme tomu ale co když by jste pak nebyl spokojený,“ namítla, „to by asi chtělo nejdříve nějak vyzkoušet nanečisto, jen mě ještě vysvětlete ty doteky, jsou tam nějaké hranice?“
„To je všechno věcí domluvy, tam, co chodím, se mohu dotýkat a hladit kdekoliv po těle, záleží, jak to má která masérka nastavené. Vím, že někde si lze i připlatit za ukončení orálně nebo sexem, ale to jsem nikdy nevyžadoval.“
„A tak, tak ty dotyky by mě nevadily, ale ten sex a orál asi ano. Tedy určitě ano, to si neumím představit, že by sem přišel úplně cizí člověk a chtěl po mě takové intimnosti,“ přemítala Jana.
„Jestli se ale proto rozhodnu, stejně bych to nejraději nejdříve vyzkoušela s někým, koho už znám,“ dodala udýchaně, protože mně právě masívně promačkávala záda.
Na to jsem nemohl odpovědět, ani kdybych chtěl, protože ze mě v ten okamžik div nevymáčkla dech, a tak jsem jen čekal, co bude následovat.

Masáž zad dokončila už mlčky a teprve když mě záda otírala od zbytků emulze a oleje, přišla s návrhem.
„Už jsem rozhodnutá, určitě to alespoň zkusím ale chtěla jsem se vás na něco zeptat, neudělal by jste mě vy, takového pokusného králíka, samozřejmě zadarmo,“ dodala rychle. „Mohl by jste mi třeba i poradit, abych se do toho dostala, když už máte takové zkušenosti,“ požádala.

Otočil jsem se na záda a podíval se na ní, zda to myslí vážně a jen nevtipkuje, ale vážný výraz v její tváři mě utvrdil, že se o žert nejedná.
„Proč ne,“ souhlasil jsem, „klidně to můžeme zkusit,“ nadzvedl jsem se na lehátku, sundal slipy, hodil je stranou a zase se položil.
„Jak bych měla začít,“ zarazila se Jana, v jedné ruce držela flakón s olejem a druhou mě položila nejistě na koleno.
„Nejlépe bude, když se svlečete, pak mě budete lehce masírovat stehna a břicho a pozvolna přejdete na klín, uvidíte sama,“ uklidnil jsem ji.
„Tak jo,“ souhlasila, odložila olej na stolek a začala se svlékat.

Nejdříve si přes hlavu přetáhla tričko, nosila vždy bílé, volné a k tomu bílé legíny a bílé prádlo, které pod oblečením prosvítalo. Pod tričkem měla zcela obyčejnou podprsenku, ale prsa pod ní obyčejná nebyla ani omylem. Odhadoval jsem je na dobré čtyřky a jen jsem byl zvědav, jestli budou pevné, jako její tělo.
Na to jsem si ale ještě musel počkat, stáhnout vypasované legíny totiž nebylo tak snadné. Nejdříve si je sundala pod zadek, pak se posadila na židli a pracně srolovala jednu nohavici po druhé ke kotníkům a teprve pak si je mohla úplně sundat. Postavila se a předvedla mi baculatý zadek a pevná stehna v plné kráse.

Trošku nervózně na mě pohlédla, jako by sbírala odvahu, ale pak si sáhla za záda a hledala sponky podprsenky. Celý hrudník se jí tím pohybem napjal, pod podprsenkou se zvýraznily tmavé terče a vystoupily hroty bradavek.
Sjel sem očima na její klín a pozoroval, jak její kalhotky kopírují macaté pysky, tvoříce pod látkou dva naducané obloučky s rýhou uprostřed.
Ani jsem se nestačil vynadívat, když sejmula podprsenku a já hned věděl, že ty prsa budou opravdu stát za to. Skutečně to byly nejméně čtyřky, jen nepatrně povislé, zdobené tmavými, širokými terči, v jejichž středu trčely nádherné, veliké bradavky.

Pohladila si je letmo dlaní, jako by chtěla setřást nějaké smítko a pak si začala svlékat kalhotky. Měla je stejně upnuté jako legíny. Pomalu je stáhla ke kolenům, znovu se posadila a svlékla je úplně. Postavila se proti mně.
„Tak, jak to vidíte, Milane, bude to vyhovující?“

Pozorně jsem si ji celou prohlížel, nebyla to žádná hubená modelka, na bocích měla trochu více než by bylo ideální a také zadeček a stehna byly robustnější. Ploché, vypracované bříško ale vše vyrovnalo a upravený klín pod ním, vypadal skutečně přitažlivě. Nebyla celá vyholená, ale ochlupení měla upravené a zastřižené a musel jsem uznat, že její pevné tělo, mělo svoje kouzlo a přitažlivost.
„Myslím, že je to více než vyhovující,“ přiznal jsem upřímně a jistě poznala, že to myslím vážně, protože se rozzářila jako měsíček v úplňku.
„Tak jdeme na to,“ prohlásila odhodlaně a nabrala si do dlaně štědrou dávku oleje, který mě začala roztírat dlaní po břiše a stehnech.

Zpočátku doteky působily trochu nesměle, ale když viděla, že jsem se pohodlně položil, uvolnil a podvoluji se jejím rukám, nabraly na jistotě.
Vytrénované ruce mě pevně hnětly stehenní svaly, aby za okamžik jemně přejížděly po břiše a zase se vracely k nohám. Ještě se ani jednou nedotkla mého penisu a přes to jsem začínal cítit vzrušení a penis začal vstávat a mohutnět.
Příroda mě sice neobdařila atletickou postavou a zjevem jako Marlon Brando, ale co se penisu týče, tam ke mně byly sudičky štědré. Když se mi poprvé postavil pod rukou té druhé, erotické masérky, viděl jsem v jejích očích nefalšovaný úžas a zájem.
V tomto případě se ale Jana tvářila, jako by nic neviděla a klidně se věnovala své práci.
Reagovala až tehdy, kdy mě už trčel nahoru jako kopí a ona o něj zavadila, když přejížděla dlaní ze stehna na břicho.
„K vám byla příroda štědrá, Milane, to tedy musím uznat, už jsem tu pár ztopořených penisů viděla, sice jenom pod prádlem, ale takový ještě ne,“ dodala uznale.
„Na vás ale také nešetřila,“ usmál jsem se na ni, „taková prsa se také hned tak nevidí,“ pochválil jsem ji na oplátku a ona se odměnila potěšeným úsměvem.

„Mám už tedy přejít na tu akci,“ zeptala se, když mě už dost prohnětla stehna a naznačila bradou směr k penisu.
„Určitě můžete, už se ani nemůžu dočkat,“ přiznal jsem se.
„Aby jste nebyl zklamán, když jsem vlastně úplná začátečnice,“ odpověděla ale hned na to mě vzala penis do dlaní a začala ho masírovat.
„Řekněte mi, kdyby to bylo moc silně,“ upozornila mě.
„Nebojte, řeknu, ale zatím je to úplně v pohodě, klidně můžete přitlačit,“ vyzval jsem ji a hned se dočkal pevnějšího stisku, který mě dělal vysloveně dobře.
„Takhle,“ podívala se na mě tázavě.

Jen jsem mrknul souhlasně víčky a užíval si pohybů jejích rukou. Přidala si do dlaně trochu oleje, který mně stékal až na varlata a příjemně hřál, zatím co přejížděla prsty jedné ruky po žaludu a předkožce a druhou si penis pevně přidržovala u kořene.
Jak se předkláněla, prsy se jí mírně pohupovaly, napínaly se jí svaly na stehnech a zadeček měla celý našponovaný. Zrovna jsem přemýšlel, zda ji mám po něm pohladit, když se sama ozvala.
„A jak to bude s těmi doteky?“ chtěla vědět.

Po těchto slovech jsem už na nic nečekal a položil jsem jí dlaň na oblý zadeček. Byl stejně pevný, jak vypadal, pokožku měla hebkou a teplou, takže bylo vrcholně příjemné, ji po něm hladit.
Chvilku jsem ji nechal pokračovat a pak jsem ji požádal, jestli mě také může trochu promasírovat varlata.
Ani neodpověděla, jen kývla a otočila se pro olej, aby si nabrala další dávku. Trochu jsem roztáhl nohy a ona tam hned přesunula tu ruku, do které si nabrala novou várku oleje.

Teplý olej a rej prstů dokončili moje vzrušení, penis byl tvrdý jako ocelový kůl a měl jsem pocit, že mě tvrdnou snad i varlata, doteky její ruky mě vystřelovaly příjemné mravenčení do celého podbřišku, až jsem se z toho mírně otřásl a moje prsty na jejím zadečku se krátce sevřely.
„Copak,“ reagovala, „dělám něco špatně?“ zeptala se s obavou v hlase.
„Naopak, naopak, to je tím, že to děláte moc dobře,“ uklidnil jsem ji.

Pokračovala do doby, než ucítila, jak se jí penis chystá vydat vysvědčení, v podobě ejakulace. Odstoupila, přinesla si takový plastový schůdek, namazala si prsa olejem, pak si na ten schůdek stoupla, aby na mě lépe dosáhla a začala mi jezdit prsy po hrudníku.
„Dělám to správně?“ ujišťovala se, a když se jí dostalo schválení, pokračovala.
Prsy měla pevnější, než by se dalo čekat a tvrdé bradavky mě při dotyku skoro dřely, jak je měla naběhlé. V ten okamžik jsem si uvědomil, že ona je asi stejně vzrušená jako já a klid jen předstírá.
Tím, jak se postavila na schůdek, se ke mně její zadeček dostal blíže a já ji tak mohl pohladit i v mezeře mezi půlkami. Jak jsem to udělal, ucítil jsem, že se lehounce zachvěla, zadeček se jí napjal, ale hned zase svaly povolila a nechala se laskat.
Povzbuzen tou reakcí, jsem jí druhou ruku položil na prso, lehce stiskl a málem jsem přehlédl, jak zaťala krátce svaly kolem pusy, jako by chtěla zastavit nějaký zvuk, co se už už chystal vyklouznout ze rtů.

Dál už na sobě nedala nic znát, jen jsem měl pocit, že se ke mně více přitiskla zadečkem a že se na mě prsy více mačká.
Po chvilce se maličko posunula, penis si dala mezi prsy, z obou stran si je rukou přidržovala a tím ho úplně uvěznila ve svém údolí.
Bylo to příjemné ale ne tolik, jako když mě ho masírovala rukama, požádal jsem ji tedy, zda by si nemohla kleknout za mou hlavu, prsy mi masírovat hrudník a penis rukama.
Odpověděla, že ráda, přesunula si schůdek za mou hlavu, klekla si na okraj lehátka a naklonila se přese mě, tak, aby si mohla opřít prsa o moji hruď a rukama dosáhla na penis, který zatím přeci jen trochu ochabnul.
Ještě se trochu zavrtěla, aby si našla pohodlnou polohu a už jsem zase cítil její ruce na penisu a varlatech. Přímo nad sebou jsem měl její břicho a klínem se mě lehce dotýkala vzadu ve vlasech.
Na její zadeček jsem teď nedosáhl a tak jsem ji pro změnu uchopil oběma rukama za prsy, mnul a mačkal ty veliké a drsné bradavky, zatím co ona mě masírovala už zase tvrdé kopí a varlata.

Netrvalo to dlouho a já, přes to že nedávala nic najevo, ucítil nezaměnitelnou vůni vzrušeného, ženského pohlaví, která se kolem ní šířila, čím dál tím silněji. V duchu jsem si představoval, jak ta její naducaná mušlička teď asi vypadá, jestli je žádostivě otevřená a mokrá a zvažoval jsem, že ji požádám, aby si ji posunula přímo nade mě, když se její kolena pohnula, jedno po druhém se přesunulo přes mé rameno, aby se pak znova opřela vedle mého hrudníku.
Když jsem pak zvedl zrak, uviděl jsem přesně to, co jsem si před tím jen představoval. Její mušlička byla přímo nad mým obličejem, baculaté závojíčky zrudlé do tmava, byly rozevřené a krátké chloupky kolem celé mokré.
Když jsem pak ještě ucítil, jak mě její rty líbají na špičku penisu, jazyk obkružuje předkožku a kapka nektaru z její mušle skanula přímo na moje rty, na nic jsem se už neohlížel, zajel jazykem přímo mezi ty vábivě pootevřené pysky a začal zkoumat její lůno.

Hned, při prvním dotyku mého jazyka s její horkou tůňkou, se žena prohnula a hlasitě zasténala.
„Áaach, ano, konečně,“ zašeptala k tomu.
Pochopil jsem, že jsem se zbytečně držel zpátky, že si žena ve skutečnosti laskání a pomazlení sama přála a pomalu, decentně mě k němu vedla.
Už mně nic nebránilo, vychutnat si nabízené rozkoše plnou měrou a zhluboka se napít z jejího nabídnutého kalichu potěšení. Jazykem jsem plenil její pysky, dráždil hrázičku, zajížděl jazykem až na zadeček a pak se zase vracel k poštěváčku, který výbojně vystrkoval svou hlavičku proti mému jazyku.
Žena s potěšením přijala mé prozření a moje laskání ocenila hlasitými vzdechy a sténáním, aniž se ale přestala starat pusou o můj penis, který si teď pouštěla hluboko do úst, pevně si ho přidržujíce jednou rukou u kořene, zatím co druhou dráždila varlata, až se mě po těle rozběhl zase ten vzrušující pocit mravenčení a chvění.
Krásně jsme se navzájem uspokojovali, dokud naše vzrušení nedostoupilo vrcholu, ze kterého už nebylo návratu. Pokoušel jsem ženu rukou upozornit, k čemu se v mém penisu schyluje. Ruku mi ale jemně odstrčila a jen se více přitiskla svým pohlavím na můj obličej, abych mohl jazykem proniknout co nejhlouběji, a dovedl ji tam, kam jsem sám neodvratně spěl.

Nechal jsem to tedy na ní, pronikl jazykem co nejhlouběji a prstem si pomohl na klitorisu. Společně jsme nakonec na ten vrchol vystoupili, ona však o něco bouřlivěji, než já.
Zacukala pánví tak divoce, že mě z ní jazyk vyklouzl, přimáčkla se mušličkou na mojí bradu, prudce se o ní třela, dokud ji křečovitá vlna orgasmů neochromila. Stiskla mě pevně koleny, naposledy zapumpovala svými ústy na mém penisu a pak už jí ústa zaplnil prudký výstřik, při kterém jsem se téměř sám prohnul do oblouku, zatím co mě krůpěje nektaru, tryskající z jejího rozpáleného lůna, máčely obličej.

Žena ještě nechávala doznít poslední záchvěvy svého uspokojení, ale pak pustila můj vybitý penis z pusy, zvedla se na kolena a opatrně slezla z lůžka. Stála teď vedle mě a zdálo se, že ji ani nohy neunesou, takže se přidržovala okraje.
„Tak to jsme asi zašli trochu dál, že,“ prohlásila udýchaně.
„Takhle bych to s každým dělat určitě nemohla, to bych nevydržela ani týden,“ dodala a usmála se na mě.
„Jo, asi jsme zašli dál, než jsme původně mysleli, vadí vám to?“
Čekal jsem na odpověď, ale žena si vzala ručník, otírala si zpocená prsa, obličej a nakonec zmáčený klín a teprve, když to dokončila, odpověděla.
„Nevadí, sice jsem to neplánovala, ale to hlazení a ten velký penis, tomu nešlo odolat. Už jsem pár týdnů sex neměla a tak jsem tomu nechala volný průběh. Bylo to ale krásné, tak si rozhodně nestěžuji,“ dodala nakonec.
„Myslím, že mě ty erotické masáže budou nakonec i bavit, ale tohle vážně dělat nikomu nebudu, budou se muset spokojit s ručním zakončením, teda s jednou výjimkou,“ dodala po krátké pauze.

Předvedl jsem nechápavý výraz a ona mě to hned vysvětlila.
„Tou výjimkou jsem myslela tebe, pokud o to tedy budeš stát,“ zadívala se na mě s tázavým výrazem ve tváři.
Seskočil jsem z lůžka a postavil se těsně před ní, až se můj hrudník dotýkal jejích bradavek.
„To tedy budu, o tom vůbec nepochybujte,“ ujistil jsem ji.
„Tak už mi tykej, jsem Jana, Milane,“ zasmála se, potěšena mojí odpovědí.
„Víš, mě, by úplně stačilo, kdyby si přišel dvakrát do měsíce, nechci, aby nám to zevšednělo,“ navrhla.
„To bude vyhovovat i mně,“ souhlasil jsem a za odměnu sklidil spokojený úsměv.
„Tak domluveno,“ potvrdila, „já si tě teď v koupelně pěkně vymydlím a budu se na tebe a na něj,“ pohladila mě po povadlém penisu, „ zase těšit za čtrnáct dní.“

Jak se mě dotkla, bylo to, jako by přeskočila elektrická jiskra a penis mě zase začal stoupat a tvrdnout.
„A nechtěla bys s tou koupelnou ještě chvilku počkat?“ zeptal jsem se jí a zároveň ji vzal za ruku a dlaní si ji přitiskl na penis.
Na tváři se jí objevil překvapený výraz a hned sklopila oči, aby se přesvědčila, že ji hmat neklame.
„Ty by jsi ještě mohl, tak rychle po sobě?“ zeptala se udiveně.
„Když mu dáš pár minut, a trochu mu pomůžeš tou svoji šikovnou rukou, tak určitě,“ ujistil jsem ji.

Trochu zaváhala.
„A nechceš se se mnou zajít aspoň osprchovat?“
„Ne, já bych tě chtěl tak voňavou, jak si teď, ale jestli chceš, tak já se pro tebe vysprchuji.“
Ani neodpověděla, rovnou mě vzala za ruku a vedla mě do privátní části bytu, do své ložnice, kde z postele odhodila přehoz a přikrývky.
„Tady to bude pohodlnější, co myslíš?“ zeptala se a ukázala rukou na lůžko.
Nemohl jsem než souhlasit a tak jsem ji lehce plácl po zadečku a zavelel.
„Tak šup tam.“
Rozesmála se a hned se na postel převalila.
Lehl jsem si vedle ní a přitiskl se.
„Máš nějaké speciální přání, jak by jsi to chtěl, jak to máš rád,“ vyzvídala.
„Žena má přednost, vyber si sama,“ nabídl jsem jí galantně.
„Mě se to moc líbilo, tím jazykem,“ přiznala.
„Kdybys mně to ještě tak chvilku dělal a třeba i rukou k tomu, tak já bych ti ho pak pusou postavila a potom šla na tebe, pokud ti to bude vyhovovat.“
„Tvoje přání je mně rozkazem,“ zažertoval jsem a hned se jí přesunul mezi nohy, které bleskově se smíchem roztáhla.

Zabořil jsem se mezi její stehna a pustil se do práce.
Ze začátku jsem jí lízal vnitřní strany stehen, třísla a jen sem tam přejel po pysku nebo klitorisu a teprve když začala vzdychat, jsem ji nechal pokrčit a zvednout nohy a pustil jazyk pěkně dovnitř. Chvilku jsem jí dráždil vevnitř, pak jsem přešel na hráz a na zadeček a pak zase jazykem dovnitř, až byla zase celá mokrá.
Teprve potom jsem zaútočil prsty. Zpočátku jen dva, jezdil jsem dovnitř a ven, bříška prstů tlačil na její bod G a když se ještě víc otevřela, přidal jsem dovnitř další prst a ukazováčkem druhé ruky masíroval hrázičku i svěrač zadečku.

Když začala protestovat, že se takhle moc brzy udělá, přestal jsem a vrátil se k taktice jazykem. Znovu stehna, třísla, zadeček, na který jí skanulo už nespočet kapek nektaru a to vše jsem pak završil tím, že jsem jí do zadečku zastrčil první článek ukazováku, do mušličky palec a mezi oběma prsty jí mnul, tu tenkou, citlivou přepážku, která oddělovala zadeček od lůna.
Když jsem pak ještě zaútočil jazykem na klitoris, nevydržela to déle než minutu.
„Dost, dost, přestaň, já to už nevydržím,“ křičela a rukama mě strkala hlavu pryč, ze svého klína.
„Teď zase já,“ prohlásila, když jsem se překulil vedle ní a vrhla se mi pusou na penis. Moc práce s ním už ale neměla, pěkně se mi postavil už během těch hrátek s klínem, takže mu jen trochu doladila formu, rozkročila se nade mnou, rozevřela si dokořán pysky a pomalu si na něj nasedla. Dovnitř to šlo ze začátku pomalu a ztuha ale trošku se zavrtěla, zatlačila a už jsem cítil, jak se jeho špička zastavila až někde hluboko o děložní čípek.
Trochu se nadzvedla, znovu nasedla a ještě to několikrát zopakovala, než byla spokojená a začala se na něj rytmicky nabodávat. Bylo mu tam trochu těsno, ale nestěžoval si, statečně pronikal dovnitř a ven a přitom vytlačoval praménky jejího nektaru.
Zavřela oči a pomalu zrychlovala, až jí velká prsa poskakovala, zakloněná se opírala se o moje kotníky a tiše sténala do rytmu. Občas se zcela zastavila, skoro se z něj vyvlékla, aby ho pak zase nechala pronikat vnitřními závojíčky až na dno.

Věděl jsem, že napodruhé mám dost času, než zase vystříknu a tak jsem ji nechal, aby si tempo určovala podle sebe a jen ji pozoroval. Vždy když na něj klesala, zatínala svaly na čelistích a když se zvedala, zase je uvolňovala, ale pak se rozjela tak prudce, že už jsem to nedokázal sledovat.
„Jo, jo, jo jo, sténala do rytmu stále rychleji, až se nakonec celá jakoby sevřela do sebe,přitiskla bradu na prsa, podbřiškem jí zmítaly prudké záškuby, chvěly se jí nohy a z hrdla vyrážela hlasité a… a… a… zakončené dlouhým, hlasitým aaaaach.
To byla její labutí píseň. Zůstala strnulá, hlavu na stranu, ruce křečovitě zaťaté do mých kotníků a já už jen cítil na penisu dozvuky stahů její vagíny.
Po chvilce, když se vzpamatovala, se překvapeně sesmekla z mého zatím plně ztopořeného penisu a když zjistila, že jsem se ještě neudělal, začala se omlouvat.
„Promiň, to bylo ode mě sobecké ale já si to vůbec neuvědomila,“ omlouvala se.
„To vůbec nevadí,“ uklidňoval jsem ji, „přesně tak jsem to chtěl, to měla být jen tvoje chvilka a jsem rád, jak to hezky vyšlo,“ ujistil jsem ji, „pohled na tebe mi to všechno vynahradil.“
„To jsi hodný, ale přeci tě takhle nemůžu nechat,“ hladila mě po trčícím penisu,“ řekni si, cokoliv chceš a já to udělám,“ naléhala.
„Tak jo, pokud to ještě vydržíš, tak bych ti to udělal zezadu, tak se udělám nejrychleji.“
„Jo, jo, vydržím,“ souhlasila a hned se položila na břicho a roztáhla nohy.
„Tak ale ne, musíš si kleknout na okraj postele a pěkně ji na mě vystrčit,“ dirigoval jsem ji a ona se ochotně hned nastavila.

Stoupl jsem si za ni, pomalu ho do stále ještě mokré vagíny zasunul, a když jsem necítil žádné překážky, začal pomalu přirážet. Zezadu to šlo jako po másle a mokrá mušlička jen mlaskala.
„To je příjemné,“ pochvalovala si Jana, „ takhle se možná ještě jednou udělám,“ zadoufala.
Přirážel jsem tempem, které mně nejvíce vyhovovalo a vzrušovalo, pomalé, dlouhé zásuny a když jsem začal cítit známé chvění, začal jsem zrychlovat a Janu požádal, aby dala nohy k sobě a pevně je stiskla.
Hned mě poslechla, dala je k sobě a pevným svalstvem stehen přitiskla k sobě, až jsem cítil, jak se jí vagína pevně kolem penisu sevřela.
Tak to bylo pro mě ideální a patřičně jsem si to užíval. Bušil jsem do ní teď už kratšími, ale zato rychlejšími přírazy a její mušlička na ně pružně reagovala.
Po chvilce začala Jana zase hlasitě oddychovat a sténat a pěkně mi pánví vycházela naproti. Pomalu jsem začínal cítit, že už to brzy bude a tak jsem ji ještě povzbuzoval.
„Ještě, ještě, přirážej, pořádně, křič,“ pobízel jsem ji a ona se nedala prosit.
„Jooo, Jooo,“ křičela, „Vrážej ho tam, šukej mě, vystříkej mě, mrdej mě, šukej mě, ty zvíře,“ ječela na celou ložnici.

Ten stisk a to křičení mě tak vzrušilo, že jsem se během pár vteřin nádherně udělal a zaplavil její lůno přívalem horkého semene.
Jana se asi sama tím křikem vyhecovala, a když cítila ten žhavý výron ve svém nitru, doprovázený záškuby stříkajícího penisu, skutečně se ještě jednou udělala.
Už to sice nebylo tak silné, jako před tím, ale stále to s ní hezky mávalo a cukalo, i když jsem přestal přirážet a jen si užíval dozvuky toho zážitku.
Nakonec jsem z ní vyklouzl a ona padla na břicho a lapala po dechu. Také jsem sotva popadal dech, ale nemohl jsem si nevšimnout, jak jí z pootevřené mušličky mezi stehny vytéká bělavá potopa.

Otočila se na záda, sáhla si mezi nohy, lehounce se tam hladila a tu potopu si tím rozmazávala všude kolem.
„Ty jsi mi ale dal, třikrát za jeden den jsem ještě nikdy nezažila, divím se, že ji nemám jak trhací kalendář,“ prohlásila a oba jsme se tomu zasmáli.
„Tohle dokážeš pokaždé?“ zeptala se na konec.
„Pokaždé ne, nebo ne tak rychle za sebou,“ přiznal jsem, „hodně záleží na tom, v jaké je člověk pohodě, jak moc je nadržený a samozřejmě také, s jakou ženou to dělá.“
„Tak to beru jako kompliment,“ zatvářila se vážně. „Bane, jsem ráda, bylo to krásné, a když toho bude příště trochu míň, určitě mě to nebude vadit.“

Potom jsme se ale už šli skutečně osprchovat. Jana si mě hezky celého vydrhnula a dokonce mě potěšila malým ale roztomilým pisem, protože už nestačila odběhnout na toaletu.
„To je tou tekoucí vodou a tím jak si mně ho tam vrážel,“ vysvětlovala celá zrudlá a rozpačitá, zatím co jí mezi nohama tryskal jasně žlutý pramínek.
Jen jsem se smál a uklidnil jí, že mně to nevadí, že se na to u ženy rád dívám, a kdybych nebyl tak brzy po výstřiku, dopadl bych asi stejně.
„Tak na to si příště vzpomenu a budu to chtít vidět, na to se připrav,“ vyhrožovala Jana, když mně otírala záda osuškou.

Slíbil jsem jí to a pak už se oblékl, rozloučil a odešel domů. Cestou jsem si uvědomil, že vůbec necítím záda, nic mě ani trochu nebolelo. Že bych konečně přišel na to správné cvičení?
Budu si to muset ověřit, při další návštěvě u Jany.

Autor

4.9 72 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Je to moc pěkná představa, leč realita je jiná. Z vlastních zkušeností jsem takto k sexu přemluvil jen jednu masérku. Ony dělají buď to anebo to. A s doteky to také není jednoduché. Teď mluvím o tantře a ne o klasické erotické masáži zaměřené jen na to jedno 🙂

Harai

Dobře napsané.

dedek.Jeff

Jak pročítám komentáře, zjišťuji, že máme autrory specialisty. Clark se vyzná v masážích, Shock je erotická encyklopedie dějepisu a já jsem na „tragickej život.“ Zpět k masážím. I já znal jednoho maséra, kterého bych zařadil do kategorie masérů dohazovačů. V lázních mi barvitě popisoval těla svých klientek a doporučoval, která by stála za to. Nebylo by na tom nic divného, kdyby nebyl slepý. Na můj dotaz: „Jak to můžeš vědět, když nevidíš?“ mi odpověděl: „Jsem slepej, ale ruce mám zdravý.“ Čtu rád povídky Clarka i Shocka, protože vědí o čem píší, zrovna tak jako Harai o incestu. Všem dík za… Číst vice »

Wolf

Fajn jednohubka moc potěšila. Příjemně se to čte škoda že nemám žádnou zkušenost abych mohl srovnávat. Diky ti a jen tak dál 👍😉

Kamil Fosil

Moc pěkná rekvalifikace, i když pro mne jenom v teoretické rovině. Čas od času sice chodím na rehabilitaci, ale tam nejsou masérky, ale fyzioterapeutky, a jak nedávno jedna z nich v televizním vysílání vysvětlila, není to to samé.
Clarku, existuje nějaký způsob, jak s Tebou, mimo tuto veřejnou diskuzi, prodiskutovat dvě nebo tři gramatické nejasnosti, na které jsem při čtení narazil?

Kamil Fosil

Ahoj Clarku, ne nezlobím se a chápu, že kontakt na sebe tady nechceš zveřejnit, ale to jsem snad ani nechtěl.
Existuje třeba nějaký způsob, jak bych mohl kontaktovat editora a neveřejně to s ním probrat?
Pokud ne, tak to necháme plavat,
Tvoje povídky se mi moc líbí na to, než abych nedokázal potlačit svoji potřebu Tě upozornit na těch pár drobných nepřesností.

Jouda

Nebo oba můžete využít Discord server kde se kecá s autory i s korektory a tak

10
0
Would love your thoughts, please comment.x