Jarní prázdniny

Chata v horách. Jarní prázdniny.
Rodiče a dvě děti, mladšímu je tak deset, starší je už dospělý. Idylka. Sníh křupe pod podrážkami, lyže sviští po svahu. Mrzne, slunce svítí, nebe bez mráčku.
Horký čaj, sluneční brýle, máma v podprsence chytá bronz.

Večer.
Kluci po večeři zlobí, perou se. Starší tahá mladšího za vlasy, směje se mu, že neumí lyžovat, ale mladší lyžuje docela obstojně. Starší dostane kázání, táta se zlobí.
Máma je v koupelně, pak se jde osprchovat táta. Snaží se být potichu. Pokoj s dvěma přistýlkami. Táta je vzrušený z toho, jak lyžaři koukali v poledne mámě na prsa. Rychlý sex, máma vzdychá do polštáře a pak je ticho. Táta usne hned po sexu. Je vlastně druhý, kdo usnul, první byl mladší syn.
Starší poslouchá dech matky, vzpomíná, jak vzdychala a pak masturbuje.
Matka poslouchá a pozoruje pohyby jeho ruky a dojde jí, co se děje. Je rozhodnuta, že už žádný sex nebude, je jí trapně.
Nakonec usíná taky.

Druhý den je opět krásně.
Sníh křupe pod podrážkami a lyžuje se krásně, na lanovce sedí všichni vedle sebe a smějí se.
Táta lituje, že musí večer odjet, zítra jde do práce. Máma lyžuje jako o závod, táta ji těžko stíhá. Kluci jsou pozadu, rodiče na ně čekají pod svahem. Mladší padá, ale zase hned vstává a jede dál, lyže jsou úžasná zábava.

Večer.
Máma líbá tátu a tiskne se k němu. Mladšího si táta přitiskne k tělu a políbí ho, staršího pohladí po vlasech a řekne mu, aby mámu a bratra hlídal. Musí ho teď zastoupit, protože musí odjet.
Mladý muž to bere zodpovědně. Večer si mladšího bratra nedobírá a dospěle ho ukládá do postele.
Máma přijde z koupelny, zabalená v ručníku telefonuje s tátou. Táta posílá všem pusu po telefonu, ale chlapce líbá za něj máma. Vrací se do koupelny a za chvilku vyjde ven, oblečená a namalovaná.
Pohladí staršího po vlasech a nabádá jej, aby bratra hlídal, ona jde dolů do restaurace a za chvilku bude zpět.
Chlapec přikyvuje a s bratrem si povídá ještě dlouho potom, co matka odešla, dokud oba neusnou.

Oba chlapce probudí rána a bouchnutí dveří.
Někdo padá na chodbě a někdo jiný se hlasitě směje. Ten smích je matčin. Pak je slyšet jen šustot a zrychlený dech a jemné vzdechy. Dvě postavy jsou pevně k sobě přitisklé a líbají se.
Jedna postava svléká tu druhou, v přítmí místnosti zasvítí bílé ženské prádlo.

„Mami?“
To zakňourá mladší syn, rámus ho probudil.
„Spi drahoušku, maminka jen přivedla na návštěvu kamaráda, budeme si potichu povídat.“
Kamarád se tlumeně směje, obličej zabořený do matčiných prsou. Matčina podprsenka padá na zem a on hlasitě líbá vše, co bylo pod ní dosud ukryto. Žena vzdychá a chvatně rozepíná mužovi kalhoty.

Starší syn je také vzhůru. Je šokovaný, jeho matka si přivedla milence. Ještě včera se milovala s jeho otcem a dnes je tu s jiným. Je zmatený. Zlobí se na matku, to, co vidí ho bolí.
Zároveň ale pozoruje matčino tělo ve svitu lampy z ulice. Je pevné, kypré a bílé.
Muž ji už svlékl celou a teď klečí před ní a hltá její rozkrok. Matka stojí, jednu nohu na posteli a sténá. Její dlaně přejíždějí od mužových vlasů přes její boky a prsa až k hrdlu a do vlasů. Propíná se a zase sténá.
Chlapec neviděl dosud nic více erotického. Touží být místo muže a také ochutnat matčin klín. Chtěl by hladit její prsa.
Najednou osoba, kterou pozoruje není jeho matka, ale sexy nahá žena, po které touží. Sice je na ni stále naštvaný, ale zároveň by chtěl její tělo s palčivou nutností.
V hlavě mu hučí, nedokáže se kontrolovat. Koutkem oka si všimne, že jeho mladší bratr si přetáhl deku přes hlavu a otáčí se čelem ke zdi, aby se co nejvíce separoval od dění v místnosti.

Starší chlapec se naopak osměluje, posadí se na posteli a zcela otevřeně pozoruje matku s milencem.
Ten se opírá zády o zeď, jeho ruka mizí pod dekou kdesi v jeho rozkroku.
Chlapcovo opilá matka má mezitím stále větší problém stát na nohou. Muž, kterého sbalila dnes večer v restauraci je stejně opilý, jako ona a kymácí dokonce i v kleče u jejích nohou.
Žena ztrácí balanc, padá na postel a bolestivě se uhodí do hlavy o pelest. Muž se směje, vrhá se k ní na postel a snaží se do ní proniknout. Nejde mu to, několikrát mu proklouzne ruka, o kterou se opírá a svalí se na ženu. Ta mu nakonec pomáhá dovnitř.
Dál už to zvládá muž sám, přiráží jako o život. Matka vykřikuje slastí, zatíná nehty do mužových zad a ten ještě zrychluje. Pohyb břišních svalů a nárazy do ženina těla ale nedělají mužovi dobře, odklání se a hlava mu padá přes hranu postele. Je mu zle.
Zatím co se dáví, žena si všimne svého syna, jak sedí na posteli a masturbuje. V přítmí místnosti se leskne chlapcův žalud a jak chlapec rychle pohybuje dlaní, zdá se ženě, že synův penis každým pohybem roste.

Muž se nakloní zpět k ženě. Chce ji políbit, ale žena se zhnuseně odvrací, přítel jí páchne. Muž se ještě párkrát pokusí přirazit, ale jeho penis změkl a vyklouzl ven. Pokusí se zamumlat omluvu, ale vyloudí pouze neartikulované zvuky. Napůl se odvalí z ženy a téměř okamžitě usíná.

Žena leží zavalená nahým tělem a bojuje se svým neuspokojeným vzrušením. Jednu nohu a bok má uvězněné pod mužovým bezvládným tělem.
Pracně je vyprostí, deka však zůstává celá shrnutá pod mužovým tělem. Žena si lehá na postel vedle muže, hlavu opírá o pelest. Krev jí stále bouří v žilách, její tělo touží po orgasmu, od kterého byla jen okamžik.
Náhle si vzpomíná na syna. Bojí se otevřít oči, ale ví, že ten stále sedí na posteli.
Instinktivně se zakrývá rukama, ale díky jejím kyprým tvarům je zakrytí více než nedostatečné. Navíc dlaň mezi jejími stehny jí připomněla její lačnost a její ukazovák se sám od sebe začne pohybovat po poštěváčku.
Tiskne křečovitě víčka k sobě, ví že jí chlapec pozoruje, ale nemůže si pomoci. Alkohol u ní vždy posiluje chuť na sex a dnes měla víc skleniček, než bylo rozumné.
Masturbuje.

Slyší, jak chlapec vstává. Slyší jeho kroky.
Syn nejde do koupelny, jak si nejdřív myslela, blíží se k ní. Doširoka otevírá oči a šeptem ho prosí, aby to nedělal.
Chlapec ale nereaguje.
Matce to nedá a sjíždí pohledem k jeho penisu, který je tvrdý a jeho lesklý žalud směřuje téměř nahoru ke stropu.
Chlapec se zastaví u postele a pozoruje matku, která ho prosí, aby se vrátil do postele. Synovi ale tak buší krev ve spáncích, že matčina slova téměř neslyší. Fascinovaně hledí na její bradavky, které jsou jako temné skvrny na její bílé pokožce.
Matka si všimne jeho pohledu a pokouší se zakrýt, chlapec ji ale chytne za zápěstí a jemně jí ruce odtáhne. Matka neprotestuje, je stále opilá a trčící penis kousek od jejího těla je dostatečný argument, aby podlehla.
Chlapec bere opatrně její prsa do dlaní. Má je v ruce poprvé, je fascinován jejich měkkostí a poddajností. Pouze bradavky jsou tvrdé a tlačí chlapce do dlaní.

Sklání se a ty obrovské bílé polštáře líbá a boří do nich obličej. Cítí matčin deodorant i pot, pot opilce, kterého si matka přivedla do pokoje, cítí smrad cigaret i alkoholu z matčina dechu, ale nevadí mu to. Nadosmrti bude mít tuto směs pachů a vůní spojenu se sexem. Cítí, jak se matce zrychluje dech a slyší její tiché vzdychy. Líbí se jí to, dělá to správně.
Přisává se tedy s novou intenzitou na její prsa, objevuje všechna jejich skrytá zákoutí a hebkost.

Matka opět zavírá oči a víčka tiskne křečovitě k sobě. Nechce, nechce vidět toho, kdo si hraje s jejím tělem. Soustředí se pouze na slastné pocity, které jí projíždějí jako záchvěvy až do kořínků vlasů. Synova nezkušenost je pro ni novým rozměrem laskání. Nezkušené polibky, chlapec je tak něžný, jako by se bál, aby prsa nerozbil. Ženiny bradavky touží po jeho zubech, touží po tvrdším skousnutí. Dostává se jim “pouze” laskání jazykem a jemného sání. Tato odkládaná slast se zvyšuje ženino vzrušení do stadia, které dosud nepoznala.

Jak se chlapec sklání nad matkou, jeho trčící penis zavadí o matčinu ruku. Pro ni je ten dotek jako šlehnutí bičem.
Okamžitě identifikuje, to, co se jí dotklo, horkost a vlhkost jeho hlavičky, jeho tvrdost. Opatrně posunuje ruku a hledá další dotek. Tady je, opět se o ní tře, je vlhký, tvrdý.
Žena vychází doteku vstříc, tuhý žalud však uhýbá vzhůru. Chlapcovým tělem projede slastný záchvěv a celý jeho penis nadskočí.

Matka se osmělí a snaží se nahmatat ten nástroj. Je to, jako by se toho dotýkala poprvé. Doslova vidí pomocí svých prstů. Konečky prstů přejíždí po celé jeho délce, přejíždí po jeho varlatech a opět se vrací nahoru.
Chlapcův penis se téměř dotýká jeho břicha, jak je ztuhlý. Žena přejíždí až na hrot a obtáčí jej prsty. Palec položí zespodu na synův vlhký žalud a pomalu přetáhne jeho předkožku dolů. Na prsty se jí vyřine záplava chlapcovy vláhy a žena si na okamžik myslí, že chlapec ejakuloval.
Pak zjistí, že se mýlila a laská penis opatrně palcem. Snaží se být stejně něžná jako on.
Je tak zaujatá jeho penisem natolik, že si ani nevšimne, jak chlapec celý ztuhl a přestal líbat. Jemně mu tedy přitiskne hlavu do svých prsou a chlapec opět začne s laskáním. Matka si v posledním záblesku zdravého rozumu uvědomí, že pokud chlapce udělá prsty, může celá epizoda skončit ještě relativně bez většího morálního poklesku.
Začne ho tedy synovi rychle honit, aby uspíšila jeho ejakulaci. Chlapec má ale výdrž, matčino ruka po chvíli umdlévá a jeho nástroj je stále tvrdý jako kámen.

Chlapci ale už ruka nestačí. Drápe se mezi matčina stehna a nachází jejich vlhký střed daleko snadněji než opilec před okamžikem. Jeho matka rezignovala a zcela se poddala vášni. Už s ní není její syn, jsou to ruce milence, laskající její ňadra, rty a jazyk líbající její bradavky a tuhý penis, který zajíždí dovnitř jejího vlhkého horka nečekaně hluboko.
Matka vyrazí přidušený výkřik, chlapec na okamžik ztuhne ale pak se začne pohybovat.

Tyto pohyby se učit nemusí, řídí ho sama matka příroda. Po chvilce dokáže cítit matčiny potřeby, zrychluje a zpomaluje tak, že žena vzdychá již nepřetržitě. Je větší než jeho otec, žena hladí jeho široká ramena a doteky jeho svalnatého hrudníku a břicha bez jediného gramu tuku ji vzrušují téměř víc než jeho tuhý penis, prorážející si cestu jejím pohlavím.
Jeho hlava se sklání a pokouší se líbat její prsa i při sexu, jde to ale hůře, otřásají se a nadskakují.

Žena nepotřebuje mnoho aby dosáhla orgasmu. Vykřikne a jejím tělem projede taková křeč, že chlapce mezi stehny silně zmáčkne. Chvěje se, třese se celá, hlavu má zakloněnou a prsty obou rukou zatnuté do synova pozadí. Chlapec se nehýbá, ani nemůže, matka jej tiskne stehny a zároveň jej přitahuje dlaněmi k sobě, aby využila každý milimetr jeho penisu.
Stahy její pochvy jsou tak silné, až to chlapce bolí, ale je to spíš slastný pocit, než něco nepříjemného.
Matčiny výkřiky a křeče trvají dlouho, nakonec se ale uklidní, její prohnuté tělo klesne zpět na polštář a zrakem najde synovy oči. Projede ji záchvěv studu. Toto se nemělo stát. Neměla mu podlehnout, neměla…
Chlapec ale její myšlenky přetrhne tím, že se opět dá do pohybu, on ještě neskončil.
Žena v myšlenkách protestuje, nechce už mít sex s vlastním synem, odvrací hlavu a její ruce se opřou do synova hrudníku. Chlapec ale stále přiráží a ženin odpor slábne rychleji než tající sníh. Poměrně rychle se z ženy stává opět jen uzlíček nervů kolem její vagíny, lačně hltající každý kousek synova penisu.
Její ruce už nejsou na chlapcově hrudníku, jsou na jeho zádech a pomáhají mu v pohybech. Jsou v jeho vlasech a tisknou chlapcovu hlavu k opět ztvrdlým bradavkám. Svírají synovy boky a přirážejí si jej do rozkroku.
Chlapec vzdychá, zrychluje pohyby a… exploduje.
Uvadá, lehá si na matčino zpocené tělo, těžce dýchá. Žena cítí, jak vadne a vyklouzává ven, ale nemůže si pomoci a rukou vsunutou mezi sebe a chlapce opět masturbuje.
Syn pochopí a brzy svou rukou matce pomáhá. Ta ale volnou rukou tiskne synovu hlavu směrem dolů a chlapec po chvilce pochopí, jaký je jeho úkol.
Matka ho navádí, ukáže mu, co lízat a cucat a chlapec poslušně pomáhá matce k druhému orgasmu.

Teď již není co skrývat, už nemůže být jejich vztah intimnější, nic nejde vzít zpět. Syn si lehá na svou matku a jemně si hraje s jejími prsy, jeho tváře jsou mokré od matčiných a jeho vlastních šťáv.
Matka těžce oddychuje, prsty bezmyšlenkovitě přejíždí po chlapcových zádech, vychutnává poslední vlny slasti.

“Mami?”
Po tom, co se právě stalo jí připadá to oslovení podivné.
“Ano?”
“Jak jsi mohla…?”
Žena je nejdřív zmatená. Chce jí snad vyčítat, že s ním spala?
“Ty myslíš…?”
“Jeho,” přeruší ji chlapec. “Jak jsi ho mohla sem přivést?”
“Stydím se zlato, je mi to moc líto. Víš byl milý a já když se napiju, tak trochu ztratím zábrany.”
“To bys asi neměla pít,” řekne zcela logicky chlapec.
“Neměla. Neřekneš to tátovi?”
Chlapec na svého otce dočista zapomněl. Už teď ví, že na něj bude žárlit, ale zároveň se i bojí toho, co by se stalo, kdyby se dozvěděl o něm a matce.
“Neřeknu, ale ty mi slib, že ty neřekneš tátovi o tom, co jsme dělali.”
“A slib, že už si nikdy nepřivedeš nikoho cizího”, dodá po chvilce.
“Neboj, neřeknu to nikomu, bude to naše tajemství, ano?”
“Ano.”
Dech syna se zpomaluje a on usíná. Hlavu má na matčino prsou, leží mezi jejími stehny.
Matka ho ale probouzí.
“Pomůžeš mi s ním?”

Chlapec tedy vstává a s matčinou pomocí vyvlečou napůl bezvládného opilce na chodbu. Je to pohled jak z grotesky.
Vysoká, asi pětatřicetiletá žena a osmnáctiletý chlapec, oba nazí, vlečou mezi sebou na chodbě asi padesátiletého zavalitého muže, rovněž bez šatů.
Vrávorají až téměř upadnou, ale nakonec se podaří muže posadit do křesílka na chodbě. Chlapec odbíhá a vrací se s mužovými šaty, žena bere jeho tričko a přetáhne mu jej přes hlavu, zbytek oblečení mu hodí do klína.

Je to neuvěřitelné, ale mladší syn celou tuhle eskapádu zaspal. Matka se k němu sklání, chlapec oddychuje a ani se nepohne. Líbá na tvář a pak se starším synem odcházejí do sprchy.
Chlapec je zaražený. Když je rozsvíceno, je žena víc jeho matkou než sexuálním objektem. Ale ve sprše jej matčiny ruce znovu přesvědčí o opaku a dvojice se opět miluje.

Nakonec skončí spolu v její posteli, chlapec se přitulí k matce, nyní již oblečené v noční košilce a přes látku se hraje s jejími prsy, dokud neusne.
Druhy den mladšímu bratru oba bez větších problémů vysvětlí, že měl v noci jen špatný sen.
Starší chlapec ale již v matčině posteli zůstane.

Author

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Povídka je psaná trošičku jiným stylem, než má většina ostatních autorů, ale mě se velice líbila. Působí přirozeně, nenásilně, uvěřitelně.

Gourmet

Jak ty matkosynovské incesty mne odpuzují (pouze tyto), v tomto případě dělám výjimku. Kvůli tomu, jak to je napsáno. Takže dobré. Ale prosím bez pokračování, které by to s největší pravděpodobností už pokazilo.

dedek.Jeff

Povídka se opravdu stylem podání, místy až telegrafického, vymyká běžně publikovaným příspěvkům.
Sám jsem byl zvědavý na reakce čtenářů a oceňuji i komentář Gourmeta, který je známý svým negativním postojem k incestu matky a syna.

Laděk

Všecko je relativní – někomu se ekluje vztah máma a syn, jinýmu táta a dcera, někomu je šoufl, když vidí dva chlapy nebo dvě holky vodit se za ruce, ba jsou i takoví, kterým se dělá nevolno při pohledu na „ochutnávající se“ dvojici ONA & ON … A někdo si takovou věc odmítá i jen představit, i když o mimozemský telepatii ovládající lidožravý chobotnici si čte rád a bez odporu. Jsou to ale přitom jen PŘÍBĚHY – a záleží na každým z čtenářů/posluchačů, kolik reality jim ve svojí fantazii přisoudíme …

Shock

Povídka se opravdu vymyká všemu…. je tam spousta nelogičností a vzájemně si odporujících dějových zvratů, ale hlavně že je tam sex, že? Odpovědí mi bude, když se ti to nelíbí, tak to nečti. Nebudu. .

Harai

Mně se to líbí. Povídka dává smysl, v rámci žánru incestu ji považuji za nadstandardní.

Kamil Fosil

Líbil se mi styl tohoto příběhu, takový neosobní, zkratkovitý, reportážní.
Vlastní příběh už se mi tolik nelíbil, na můj vkus tam toho bylo moc, a nejvíce mi tam přebývala postava mladší syna. Kdyby tam nebyl, tak by se asi nic nestalo.
A úplně nejméně se mi líbil charakter postavy matky, ale chápu, že ta tam být musí.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk