Je to těžké

Docela nedávno jsem se ve svém životě podruhé vdala. Po dlouhém a těžkém období, kdy jsem nevěděla co bude v mém životě dál a nad hladinou beznadějných dní, jenž přicházely jeden za druhým a při nichž jsem se upínala pouze na své děti, které mi přinášely jedinou radost, jsem potkala svého, nyní již, manžela. Chybělo mi upřímné objetí blízkého člověka spojené s láskou, pohlazením, porozuměním i vášnivým milováním, kdy nejde jen o pouhé tělesné uspokojení, ale také o souznění dvou duší, dvou blízkých těl, která dokáží splynout v jedno. S ním se mi toto vše do mého života vrátilo. Do svého budoucího muže jsem se zamilovala, začala plánovat nový život po jeho boku a také stavbu nového domečku pod našimi krásnými horami. Po dlouhých letech jsem se zase začala cítit šťastně, můj život dostal opět krásné vyhlídky a já před sebou viděla světlou budoucnost. Na bolest v srdci a na lidi, kteří mi ji způsobili, jsem zapomněla.

Ono se to ovšem pěkně řekne, že to bude tak a tak a budeme spolu šťastní, až do konce věků. Život svatbou nekončí, ale naopak pádí dál a někdy nás i ta minulost dohoní. Potkáváme nové lidi i lidi, které jsme kdysi znali a nikdy nevíme, co si pro nás osud ještě připravil. Mně do života nevstoupil nikdo nový a důležitý, ale život pro mě připravil jedno velké překvapení. Překvapení, zvědavost, pokušení i vzpomínky.

To vše jsem pocítila v jediném okamžiku, kdy mi po dlouhých letech přišla SMS od člověka, kterého jsem kdysi ohromně milovala… od člověka, který mi v minulosti hodně pomohl, když jsem řešila velice bolestný rozchod s prvním manželem. Byl to člověk, který mi ukázal, že mohu znovu někoho milovat, že se opět můžu radovat ze života. Naše spojení trvalo velice krátce a skončilo rychle a hlavně úplně jinak, než jsem si představovala. Já si rýsovala naši zářnou společnou budoucnost, zatímco on neměl srovnáno, co vlastně chce a od své ženy nedokázal odejít. Ani jsem jej nezdržovala, i když jsem si po jeho odchodu mnohokrát představovala, jak se mu daří a co zrovna dělá. Určitě na mě už zapomněl a užívá si života se svou ženou.

Nezapomněl. Proto mě jeho SMS po pěti letech nejen překvapila, ale i potěšila. Bez nějakých vedlejších úmyslů jsme se sešli. Po našem rozloučení jsem byla ale zmatená, protože jsem zjistila, že i když svého nového manžela miluji a v žádném případě bych ho neopustila, ke svému znovunalezenému „kamarádovi“ jsem stále cítila velice silné pouto. Za nějaký čas jsem zjistila, že prostě miluji dva muže. Každý je jiný, ale miluji oba. Každého jinak.

Začali jsme se scházet, ale příležitostí bylo velice málo. Se svým manželem si stále užívám společné chvíle, máme i společné cíle a jdu si za svými novými sny, ale na svého kamaráda (říkejme mu třeba František) nedokážu zapomenout. Když jsem s ním, zažívám nádherné pocity štěstí. Láska ke dvěma mužům představuje nejenom společné zážitky, ale jsou tady i potřeby tělesné. A přestože jsem měla doma sexu dost, cítila jsem, že po stejném spojení toužím i s Františkem. Nehledala jsem dobrodružství, nepřála jsem si to, prostě se to stalo! Někdy je těžké zůstat nad věcí. Oddělit city od lásky, uhlídat své – emoce. Ale pokaždé, když vidím jeho jméno na displeji telefonu, můj den je plnější, krásnější, veselejší…

Po dlouhých týdnech plánování se nám naskytla příležitost a my jsme konečně spolu seděli sami v našem bytě, drželi se za ruce a dívali se upřímně do očí. Když mě pak zlíbanou vedl do ložnice, už jsem nedokázala rozlišit, jestli děláme správnou věc nebo se schyluje k něčemu, co se v každém jiném řádném vztahu odsuzuje, jako nečisté a nemorální…

Leželi jsme vedle sebe a jen tak jsme si povídali. Doteky našich rukou byly trošku nesmělé a nervózní, ale každý náš dotek byl elektrizující a smyslný. Přitulila jsem se k němu, políbila ho na jeho krk a ochutnala vůni jeho kůže, vůni jeho těla. Jeho doteky a vyznání, jak dlouho po mně toužil a jak záviděl mému muži, že mě může mít celou, mne osmělovaly a já se uklidnila, uvolnila a on mi začal provádět masáž.
Hladil mi chodidla, krásně a příjemně. Velice vzrušujícím způsobem se mi začala po těle rozlévat ta nádherná slast, která doprovází podobné doteky milovaného člověka. Pokračoval v masáži, promnul mi jeden prst za druhým, hladil je a kroutil s nimi, líbal je… bylo to nádherné. Masíroval mě kolem kotníků, hladil paty, mezi dvěma prsty promnul achilovky. Přesunul se výše, zaklesl své prsty za mé kalhoty a začal mi je stahovat rovnou i s kalhotkami.
Mé vzrušení už bylo znatelné a já mu pomohla nadzvednutím se v bocích. Stáhl ze mě kalhoty i kalhotky a na mě zůstala už jen halenka s podprsenkou. Pokochal se pohledem na vyholený klín a v očích mu zajiskřilo touhou se ho dotknout. Přiblížil své rty a já konečně ucítila jeho horké rty v mém klínu… cítila jsem konečně to, po čem jsem tak dlouho toužila.

Políbil mě na venušin pahorek, vyplázl svůj jazyk a olízl mi můj citlivý hrášek. V tu chvíli jsem se neubránila vzrušenému zasténání. Moje ruce křečovitě sevřely deku, na které jsem ležela. Přestože jsem stále ležela bez hnutí, začala jsem padat a hledat něco, o co bych se zachytila. Roztáhla jsem více nohy a umožnila mu tím přístup do mého nitra. Ke svému jazyku přidal i prst a já už byla tak moc vzrušená, že jsem tekla jako divoká říčka.
Má ruka vystřelila do prostoru a zůstala na jeho těle. Klečel podél mého těla, svou hlavu stále v mém klínu a svým jazykem a prsty mi působil stále větší slast. Chtěla jsem ho už konečně cítit uvnitř celého. Byl vzrušený stejně jako já, ale klečel a já se tak nemohla dostat pod jeho kraťasy, které skrývaly to, na co jsem byla velice zvědavá.

„Sundej si to a ukaž mi ho…“ ukázala jsem na jeho klín. Při těchto slovech jsem se trošku zvedla a sundala si halenku i s podprsenkou. Nezůstalo na mě nic.
Stejně tak si odložil i František a byli jsme oba tak, jak jsme si přáli… na sobě jsme neměli vůbec nic a v sobě nesmírnou touhu, která nás hnala stále víc a víc k sobě. Uvnitř nás spaloval žár, který se dal uhasit jediným možným způsobem, naším spojením.
On se vrátil k dráždění mé dírky. Olizoval mi poštěváček a zasunul svůj prst tak hluboko, že mnou projela další a ještě intenzivnější slast. Teď už jsem sténala nahlas a maximálně si užívala svoje pocity. Nedalo se to zastavit, nechtěla jsem to zastavit. Tekla jsem stále víc a on mě líbal a lízal stále se stejnou intenzitou. Začal mě dráždit kolem prdelky a vsunul jeden prst dovnitř, aniž by vytáhl své dva prsty z mé kundičky. Šukal mě svými prsty a neustával ani v dráždění a lízání mých dírek.

Proč je proboha tak perfektní? Zrychlil pohyb v mé kundičce, moje energie se soustředila do jediného místa v mém těle, odkud přišel náhlý výbuch a já prožívala neskutečný orgasmus. Začala jsem se třást a snad jsem ho i trochu vylekala. Mým tělem proběhla vlna nepopsatelně krásného pocitu. A za ní další a další…

Trvalo to dlouho a já si přála, aby to nikdy neskončilo. Ještě chvilku mě laskal jazykem a s každým dotekem jeho prstů a jazyka ve mně doznívaly elektrické impulsy. Po chvilce se přesunul nade mě, obejmul mě a prožíval mé silné vyvrcholení se mnou. Nedokázala jsem se ovládnout a začala jsem plakat. Byly to to slzy velikého štěstí, které mi z tváře slíbával. Hladil mě a tiskl se k mému tělu, kterému dal v posledních okamžicích tolik rozkoše. Ležela jsem a cítila jsem pocit ohromného štěstí. Štěstí, že je tady se mnou zrovna on.
Ještě chvíli jsem si vychutnávala ty nádherné pocity, které můžete zažít jen s milovaným člověkem, ale už byl čas podívat se taky na něho.

Nahmatala jsem jeho čuráka, byl stále tvrdý a připravený. Zatoužila jsem ho ochutnat a konečně cítit v sobě ten krásný kousek živého masa. Pomalu jsem mu stáhla předkožku a přiblížila se k němu. Dala jsem mu na špičku polibek a z jeho otvůrku vytékaly šťávičky touhy, které u něj tolik miluju. Ochutnala jsem tu dobrůtku a smyslně jsem ji poválela na jazyku.
Jemu se to evidentně líbilo, protože vypnul své boky ještě víc ke mně. Vzala jsem si špičku jeho péra do úst a začala toho krásného čuráka kouřit. Přejížděla jsem jazykem po celé jeho délce, rukou jsem pohladila i jeho kouličky. Podívala jsem se nahoru, jestli se mu to líbí. Hlavu měl zakloněnou a jen tiše sténal. Byl vzrušený na nejvyšší míru, když jsem čuráka vyndala z úst a řekla mu: „Chci tě cítit v sobě.“
Chtěl se přesunout nade mě, ale gestem jsem mu dala najevo, aby zůstal ležet. Usmál se a lehl si zpátky na záda, jenom jeho péro se tyčilo ke stropu. Chtěla jsem už jen jedno… napíchnout se na něj, schovat ho do sebe a cítit ten nepopsatelný pocit spojení našich těl. Na světě by v tu chvíli existovalo pouze jedno tělo, naše společné.

Nasedla jsem na něj a cítila ho hluboko v sobě. Konečně jsem měla to, po čem jsem tak dlouho toužila… milovala jsem Františka a on miloval mě. Pomalu jsem na něm začala pohupovat. Ruce jsem mu položila na hrudník, jeho ruce mezitím zkoumaly moje boky, prsa a bradavky. Takové doteky miluji, stejně jako jeho přítomnost.

Dívali jsme se vzájemně do svých vzrušených očí, cítila jsem v sobě jeho tvrdé péro a každé dosednutí ve mně vyvolávalo znovu a znovu ty nádherné pocity začínající někde hluboko uvnitř a vystřelující do celého těla. Cítila jsem ho každou buňkou svého těla. Užívala jsem si naše krásné spojení stejně tak, jako si to evidentně užíval i on. Vrážel svoje péro hluboko do mě a hrál si přitom s mými prsy, zvedl hlavu, aby mohl mezi rty vzít mou bradavku.

„Aaahh…“ chtěla jsem ty pocity zažívat znovu a znovu. Nechci, aby to někdy skončilo.

Změnili jsme polohu, lehla jsem si na záda, pokrčila a roztáhla nohy. František mě pohladil, naše rty se dotkly, jazyky se propojily v nádherném tanci dvou hbitých vlhkých částí našeho těla. Pak se přesunul pode mě tak, že si mě posadil do klína, zespodu pěkně napíchl a rukama se mohl znovu věnovat mému poštěváčku a mým citlivým bradavkám. Zasouval svého čuráka do mojí vzrušené kundy, která ho s každým přírazem s vděčností znovu a znovu přijímala.
Přeju si, ať tyto pocity nikdy nezmizí, chci si zapamatovat, jak do mě naráží, jak jeho koule pleskají o můj zadek. Prožíváme spolu ty krásné chvíle, i když oba víme, že už je konec a on musí odejít.

Po jeho odchodu si ve sprše naposledy přivoním ke svému tělu, na kterém cítím jeho vůni. Pohladila jsem si svá prsa a zmáčkla bradavku. Ještě byla citlivá po našem spojení a znovu mi to na malou chviličku vrátilo ty nádherné pocity na chvíle nedávno prožité. Je to těžké, nemyslet už na Františka. Je to prakticky nemožné. Ale ještě nemožnější by byla myšlenka být bez mého manžela. Je to velice těžké, milovat dva muže…

Autor

4.8 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

A co teprv dozví li se o sobě, koho si ponechat kdo ji bude chtít?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x