v autě venku honí

Kalhotkové patálie 5

Toto je 5 díl z 8 v seriálu Kalhotkové patálie

Právě jsem si vychutnával poslední sousta vynikajícího nedělního oběda, který Monika uvařila a sama se přitom v talíři jen tak nimrala. Najednou s třesknutím mrskla příbor do talíře a oznámila mi věc, kvůli které jsem se málem udusil.
„Rozhodla jsem se, že budu chodit cvičit.“
Zakuckal jsem se omáčkou a pobryndal si bradu. Tohle bylo, jako kdyby zasloužilý politik slíbil, že už nebude lhát a vrátí vše, co si nakradl.

„Cvičit?“ zasípal jsem sotva jsem nabral dech.
„Máš snad něco proti?“ naježila se. „Taky ti nekecám do fotbalu a do karet.“
„Jasně že nemám. Jen mě to trošku překvapilo. Nikdy tě nic namáhavého nebralo.“
„Prostě se nemůžu dostat do oblečení, funím po pár schodech a ty mi nic neřekneš,“ vztekala se.
„Já? A co bych ti asi měl říct?“
„Nevím. Něco, abych nemusela za zády poslouchat, že mi lezou špeky přes sukni a že mám prdel jako kráva.“
„Aha a co bys mi asi odpověděla, když bych ti řekl, že tvoje štíhlá postava je fuč a máš se sebou něco dělat? Nedostal bych náhodou studenou držkovou?“
„Asi máš pravdu, ale alespoň naznačit bys mi mohl.“
„Jasně. Co třeba kdybych ti řekl, když na mě ležíš v posteli, tak si připadám jako by mě přejel parní válec? Myslím, že spravedlivý soud, rozsudek a poprava by proběhly bez odkladu. Rád tě podpořím při hubnutí, ale neházej na mě vinu za to, jak vypadáš.“

Monika se do hubnutí kupodivu zakousla s buldočí vervou. Na cvičení chodila už déle jak měsíc třikrát týdně a docela drasticky změnila připravovaná jídla.
To druhé mě moc netěšilo, ale v rámci slíbené podpory jsem chroupal zeleninové mísy jako králík a neprotestoval. Vynahrazoval jsem si to jídlem v kantýně.
Gulášek, pečený bůček nebo řízek se salátem jsem si vychutnával jako božskou manu.

S Radkou jsme se nějakou dobu nesešli. Nejdříve byla s babičkou týden na dovolené u babiččina bratra na venkově a potom jsem trčel každý den dlouho v práci při generální odstávce.
Kalendář mi po otočení listu ukázal, že Radka bude slavit svátek. Rozhodl jsem se jí nachystat překvapení, jen jsem potřeboval zjistit, jestli bude mít čas se sejít.
Nadšeně souhlasila, potěšená, že jsem si vzpomněl. Na páteční večer jsme se tedy domluvili na večeři.

Vyrazil jsem koupit jako dárek nějaké parádní prádélko pro potěchu mých očí a Radčiny duše. Podle cedulky v kalhotkách, uzmutých Radce v parku, jsem zjistil správnou velikost.
Slečna prodavačka sice podle mého snubáku usoudila, že vybírám dárek pro manželku, ale to jsem jí nevymlouval.
Nakonec jsem se rozhodl pro kousek se sexy otvorem zašněrovaným černou stužkou. Dále jsem přibalil svůdnou průsvitnou košilku a při placení mi padl do oka krajkový podvazek zdobený lesklým srdíčkem. Plán obsahoval i pořízení nějaké provokativní fotky pro Radku.

Zamluvil jsem pokoj v jednom nenápadném penzionu, sloužícím jako azyl pro milence, což však mělo být pro Radku překvapení.
Doma jsem ohlásil, že tentokrát se asi zdržím na kartách přes půlnoc, protože se pořádá turnaj.
Monika mi to v klidu odkývala s tím, že nejspíš vyrazí s kamarádkou na pokec u skleničky. Zatímco jindy by se tvářila jako kakabus, tentokrát mi připadala myšlenkami mimo.

Jakožto stálá návštěvnice Radka zamluvila stůl ve Sklípku u Kata. Tentokrát proběhl večer v klidu, přestože atmosféra mezi námi jiskřila oboustranným očekáváním.
Nakonec jsem po jídle odeslal Radce připravenou fotku s kalhotkami. Nic nápaditého a originálního. Do její velikosti M bych se neoblékl ani náhodou, ale zaháknul jsem tenké tkaničky za uši a vytvořil si z nich roušku přes obličej.
Sice jsem vypadal jako úchylný bankovní lupič, ale doufal jsem, že Radku navnadím.

Sotva si fotku prohlédla, hned se ke mně vrhla a zvědavě mi odhrnula košili u krku, jestli je mám navlečené. Zklamaně se posadila zpět na lavici, když zjistila, že okolo krku visí jen řetízek.
Chvilku jsem jí nechal podusit a potom jí poslal další fotku.
Na této jsem přitvrdil a využil šněrovacího otvoru pro navlečení kalhotek na stojící úd. Radka se zahleděla na displej, potom zvedla zrak a skrz stůl jako kdyby mi rentgenovala rozkrok.
„Ty je máš navlečený?“ zeptala se dychtivě.
„Nemám,“ odpověděl jsem po pravdě. „Když mi nestojí, tak nedrží na místě a někde bych je vytrousil.“
Ve tváři jí opět bylo vidět zklamání, až mi jí bylo líto. „Dnes večer tomu šéfuju jako kapitán při fotbale. A kapitána poznáš, že má pásku na levé ruce.“
„Takže je máš na ruce?“ zavrněla vzrušeně.
Neodpověděl jsem, ale moje dvě věty stačily, aby se jí rozzářily posmutnělé oči.
Bylo na ní vidět, že by se na mě nejradši vrhla a servala ze mě košili. Od té chvíle byla jako na trní a netrpělivě poposedávala. Zatímco já v klidu dopil, tak Radka neměla stání.
Konečně jsem se uvolil vstát a zaplatit. Zavěsila se do mě a nechala se vést až k nedalekému stanovišti taxi.
„Kam mě to vezeš?“ šeptala mi do ucha a rukou hladila mojí levou ruku v místě, kde pohmatem cítila omotanou látku.
„Do Pelíšku.“
„Do pelíšku? To sis půjčil byt?“
„Nepůjčil. Je to Pelíšek s velkým P. Jmenuje se tak jeden penzion.“

„Teda to je paráda!“ vzdychla překvapeně Radka sotva jsme zapadli do pokoje v prvním patře. Pokoji vévodila obrovská postel, jejíž velikost směle mohla konkurovat palubě letadlové lodi.
„Tohle musíš vidět! Tady je i vířivka,“ volala nadšeně z koupelny.
Hned však byla zpátky a dožadovala se, abych svlékl košili.
Naoko jsem se bránil a ve škádlivé bitce jsem se nakonec nechal přemoci.
Sotva ze mě stáhla rukáv, tak se zarazila. Nad loktem jsem měl totiž navlečený podvazek.
„Co to je? Kde jsou ty kalhotky?“ vyzvídala a klečela obkročmo nad mým hrudníkem.
„Hledej, šmudlo,“ zacitoval jsem cimrmanovskou hlášku.
Okamžitě se vrhla ke kalhotám a knoflíky u poklopce div neurvala, jak se do něj dobývala. Stáhla mi je jedním vrzem i s trenkami, ale v poklopci nic nenašla. Teda kromě tradičního obsahu dvou vajec a jednoho ptáka. Zamyšleně se na mě podívala a potom se jí po tváři rozlil vědoucí úsměv. Jako rozjívené dítě u vánočního stromečku se vrhla na taštičku připnutou u mého opasku.
Chvilku zápolila se zapínáním, ale potom vydolovala z napěchované kapsy balíček. Rozcupovala papír a vybalila košilku s kalhotkami. Stáhla mi z ruky podvazek a prchla do koupelny.

Během chviličky se objevila zpátky ve dveřích. Oblečená v darovaném prádélku se svůdně opřela o futra a zavlnila boky. Natočila se ke mně bokem a za stálého vlnění boků klesala do podřepu. Rukama zůstala opřená o rám dveří, ale postavila se.
Dráždivé představení, vyšpulený zadek a křivka prohnutých zad probudily mého spáče. Skopal jsem napůl svlečené kalhoty a chytil ptáka do ruky. Vyzývavě jsem s ním zamával na Radku jako mávátkem. Pomaloučku se přesouvala ke mně.
Při chůzi jako manekýnka dávala nohu před nohu a houpala boky. Poprsí se pod průsvitnou košilkou vábivě natřásalo a vzrušené bradavky vytvářely na tenoučké látce špičaté hrbolky.

Klekla na postel a po čtyřech jako šelma na lovu se posouvala ke mně. Bez povšimnutí minula moje mávátko. Jen se o něj otřela havraními vlasy a pošimrala mě látkou košilky. Doplížila se až tak, že jsme si hleděli do očí z pár centimetrů.
Zvedl jsem hlavu a políbil jí. Vrazila mi do úst jazykem jako zásahovka. Během vášnivého líbání jsem začal rukama něžně laskat to žádoucí tělo. Ztopořený úd Radku šťouchal do břicha nebo se otíral o stehna.
Otočila se a lehla si vedle mě na bok. Jednou rukou mi honila ptáka a pusou ho sála. Druhou si zajela do kalhotek a třela si pysky.
Nahrnul jsem si polštář pod hlavu a jen jsem přeskakoval pohledem od jednoho rozkroku ke druhému. Rukou jsem přejel Radce po vnitřní straně stehna. Slastně zavrněla a dál jazykem olizovala sametově hebký žalud. Hladil jsem stehýnko s navlečeným podvazkem a fascinovaně sledoval kmitání ruky pod kalhotkami.
Pohled to byl tak vzrušující, že jsem prostě musel zasunout.

Přiklekl jsem mezi Radčiny nohy a rozvázal mašličku v kalhotkách. Sevřel jsem Radku za boky a přitáhl si jí do klína. Skrz otvor kalhotek jsem natlačil tvrdý ocas do rozdělané kundičky.
Zajel dovnitř jako po másle a jemné chloupky mě šimraly při projíždění. Rukama jsem přejížděl po široce rozevřených stehnech a vychutnával si každý dotek.
Ze všeho nejvíc jsem si užíval to, že nás netlačil čas. Žádní čumilové za rohem nebo rychlovka než se někdo objeví.
Mírnil jsem tempo, když se přiblížila moje vrcholná meta a několikrát jsme změnili i pozici. Radku jsem však nijak nešidil a k orgasmu jí dovedl prstěním a masáží poštěváčku.

Při jedné odpočinkovější mazlící fázi, jsem si uvědomil, že Radka je oproti jindy chvílemi nějak méně vášnivá. Nenápadně jsem chvilku sledoval její pohledy a zarazilo mě, že několikrát sklouzla pohledem na dveře vedoucí na balkón.
Náhle mi to sepnulo. Její exhibicionistické já potřebovalo adrenalin plynoucí z možnosti přistižení.
„Hele, Raduško, co bys řekla na to, přesunout se na momentík na balkón?“ zamumlal jsem přitulený k jejím zádům s hlavou zabořenou do voňavých vlasů při líbání ladné šíje.
„To jako vážně?“ vzdechla nadšeně a posadila se na posteli do tureckého sedu.
„Vidím to na tobě, že se na to celá klepeš.“
„Fakt je to tolik poznat? Když mě to opravdu děsně vzrušuje,“ vyskočila a odhopkala ke dveřím.
Nahý zadek se nádherně natřásal a prsa houpala.
„Nechceš si vzít něco na sebe,“ zarazil jsem jí v otevřených dveřích.
„A proč? Stejně je noc,“ zahlásila z venku.
Hned však byla zpátky a navlékla si mojí košili.
„Svítí tam lampy, tak aby náhodou nedošlo k veřejnému pohoršování,“ připomenula se smíchem naše první milování.
Se svůdně vykukujícím zadečkem zpod košile už zase cupitala na balkón. „Tak dělej!“ vyzvala mě netrpělivě, když jsem se stále nezvedal.

Opřená o zábradlí čekala, dokud jsem se k ní nepřitiskl. Mírně se rozkročila a zavrtěla prdelkou. Přikrčil jsem se a přimáčknul ohon k jejímu stehnu. Pohupoval jsem se v kolenou a přejížděl ohonem po stehnech nahoru a dolů.
Po chvilce dráždění mě sevřela stehny. Donutil jsem ji znovu se rozkročit. Teď jsem volně klouzal pérem po kundičce, přimáčknutý ze spodu k vlhkým chloupkům čouhajícím z rozvázaného otvoru kalhotek.
Radka se chvěla a pevně svírala zábradlí. Rukama jsem jí přejel po slabinách a stále pomalu projížděl ptákem rýhu mezi naběhlými pysky. Konečně jsem ukončil její čekání. Prsty jsem nasměroval péro do mokré kundičky a přirazil, až Radka vyjekla.
Kousala se do ruky, zatímco jsem do ní s plnou vervou bušil. Pleskání dorážejících těl se neslo nocí.
Lampy osvětlovaly nedaleký chodník se silnicí, po které občas projelo nějaké auto. Ještě o kus dál stála řada paneláků pomrkávající modravým světlem v oknech.

Netrvalo to dlouho a Radka prožila svůj další dnešní orgasmus. Tlumeně sténala, ale zadkem rejdila pořád stejně.
Prsty jsem přejížděl po naběhlém poštěváčku a prodlužoval její rozkoš. Stoupající tlak v koulích znamenal jen jedno jediné.
„Už budu muset …,“ zachraptěl jsem.
Radka se pohotově vykroutila, otočila a přidřepla.
„Postříkej mi kozičky,“ zaprosila a rozhrnula si mojí košili.
Nejdřív se mi před očima zatmělo a hned jako kdyby oslnivě zablesklo. Silné cákance se valily jeden za druhým a zkrápěly Radčiny kozy. Tiskla si je k sobě a mírně s nimi pohupovala.
S úlevou jsem se posadil do kouta na studené dlaždice a natáhl se k Radce pro pusu. Políbila mě jen letmo a dál se věnovala svým ňadrům. Roztírala si po nich semeno.
Vyplázla jazyk a přistrčila si bradavku jednoho prsu blíž. Obkroužila jazykem tmavý dvorec a přelízla zduřelou bradavku. Mlsně olízla část ňadra a to stejné udělala s druhým.
„Není nad přírodní kozmetiku,“ zažertoval jsem a lehce poupravil pojmenování zkrášlujících přípravků.
Spokojeně jsem oddychoval a sledoval tu mlsnou micinu.
„Taky bych si něčeho líznul,“ nadhodil jsem vyzývavě.
„Jo? Nepovídej. A co by sis tak dal?“
„Nóóó, co třeba pěkně šťavnatou broskvičku. Nebyla by nějaká volná k pronajmutí na lízink?“
„Jedna svolná by tu byla.“

Radka se postavila těsně ke mně a švihla mi nohou okolo hlavy. Zaklesla patu o zábradlí a nastavila mi chlupatou broskvičku skoro k ústům. Stačilo jen trošku natáhnout krk a mohl jsem přejet jazykem po mokrých pyscích.
Hladil jsem Radku po zadku a slízával krůpěje její šťávy. Nosem jsem několikrát brnknul o nalitý klitoris.
Nezdálo se, že by Radku nějak unavovala gymnastická poloha a s občasným vzdychnutím si užívala můj lízink.
„Tomu neuvěříš, kdo sem míří,“ řekla a hbitě se skrčila vedle mě.
„Kdo by sem asi lezl,“ odpověděl jsem rozmrzele a prsty vískal kožíšek kundičky.
„Generálka!“
„Cože?“ vyjeknul jsem a krve by se ve mně v tu chvíli nedořezal.
„Tvoje žena. Právě vystoupila z taxíku a jde po chodníku sem.“

Zachvátil mě naprostý chaos a panika. Lehl jsem si na zem a škvírou pod stěnou balkónu jsem si ověřil, že to není jen blbá sranda, ale holá skutečnost.
Nebyl jsem schopný přemýšlet. Jako ve snách jsem se vrhnul do pokoje a hledal svoje oblečení. Dveře pokojů neměly kukátka, ale přesto mě to táhlo k nim.
„Myslíš, že když tě uvidí oblečeného, tak nebude tak nasraná?“ zeptala se celkem v klidu Radka.
„No to asi ne, ale …,“ v tu chvíli se na chodbě ozval Moničin hlas a naprosto mě šokoval.
„Ááhoj láásko,“ a hned na to se ozvalo klapnutí dveří.
Chodbou i naším pokojem se rozhostilo ticho, že by byl slyšet i padnoucí vlas na podlahu.
„No tak tohle je hustý,“ rozesmála se Radka, až jí poskakovaly ňadra.
„A doprdele!“ ulevil jsem si. „Co tu dělá?“
„No podle všeho bych řekla, že si přišla zašukat. A nekoukej na mě tak ohromeně. Holt nejsi jediný z rodinky, kdo zahýbá,“ posmívala se mi škodolibě.
„Ale … když … jak … ona ….“
„Přestaň breptat a ber to z tý lepší stránky. Určitě na tebe nečeká netrpělivě doma s válečkem v ruce, tak toho můžeme využít.“
„No jo, ale ona je vedle v pokoji.“
„Lepší vedle než tady. Já totiž na holky nejsem, pokud bys mě chtěl do trojky. Nedáme si tu vířivku? Pojď, třeba tě to trošku vzpamatuje,“ lísala se ke mně a vsunula ruku do rozepnutého poklopce.

Z vedlejšího pokoje se ozvalo hlasité vyjeknutí. Tenhle zvuk jsem bezpečně poznával, i když poslední dobou jsem ho neslýchával tak často.
„Začínám být pěkně nadržená,“ řekla Radka a táhla mě za sevřeného ptáka do koupelny. „Ještě nikdy jsem nešukala s chlapem, když měl manželku vedle v pokoji. Natož, aby ona mu zahýbala zároveň taky.“
Uvelebili jsme se ve vířivce a proudy vody nás různě masírovaly a hladily.
Radka seděla proti mně a chodidlem si pohrávala s mým povadlým pérem. Najednou mi šplouchla spršku vody do obličeje.
„Co blbneš?“ probral jsem se z myšlenek a cáknutí jí vrátil.
„Teda tebe to vzalo. Jsi nějak mimo. Ptala jsem se tě, jak si objevil tenhle hotýlek.“
„V novinách. V Deníku byl inzerát. Proč?“
„Je docela divný, že se tu najednou objevila i tvoje žena.“
„To je vono! Ty noviny ležely u televize, když jsem hledal ovladač a tahle stránka byla na vršku.

Radku už přestalo bavit si hrát s nereagujícím ptákem. Otočila se ke mně zády a lehla si na mě. Nohy přitáhla k tělu, až se koleny dotýkala prsou. Chlupatou kundičku nastrčila před jeden otvor s tryskající vodou. Chvíli se vrtěla, než našla vyhovující polohu. Proud vody rozvlnil závojíčky, bublinkami čechral chloupky a hlavně neúnavně dorážel na citlivý poštěváček.
Fascinovaně jsem sledoval Radčiny prsty mizející ve vagíně.
Konečně se mi přestaly hlavou honit myšlenky na dění ve vedlejším pokoji a věnoval jsem se té akvabele přede mnou. Rukama jsem sevřel rozvalené kozičky a hnětl je. Nevynechal jsem jediný centimetr povrchu těch hebkých bochánků. Nalité jahůdky uprostřed tmavých koláčků při dráždění přidávaly další rozkoš k masírovanému klínu.
Zatímco jednou rukou se Radka prstila, tak druhou korigovala plovoucí tělo přesně do cesty proudu vody. Můj, ještě před chvílí nepoužitelný ohon, byl tvrdý jako kámen.
Cítil jsem Radčino chvění. Nasunula se klínem téměř k trysce a místo prstění rozkmitala prsty přes klitoris. Hlasitě sténala při vyvrcholení.
Spustila nohy do vody, překulila se na břicho a vysunula se nahoru pro polibek. Stojící ohon sevřený mezi našimi těly sebou zacukal.
„Cítím, že už jsi připravený. Budeme pokračovat tady nebo na posteli s generálkou za zdí?“
„Půjdeme tam. Než mi začnou růst blány mezi prsty.“

Vylezli jsme z vany a navzájem se otírali osuškami. Postupně jsem Radce otřel záda, ruce, prsa, břicho. Když jsem zajel s osuškou do rozkroku, tak se ošila a pleskla mě dlaní přes stojící péro.
„Opatrně, jsem teď trošku víc citlivá.“
„Takhle ty na mě? Budeš mě mlátit?“ zaprotestoval jsem a plesknul jí po zadku.
Vyjekla a utíkala před dalšími výchovnými do pokoje.
Skokem se vrhla na postel. Ozvalo se zadunění, jak hrana postele narazila do zdi. Oba jsme ztuhli a naslouchali zvukům z vedlejšího pokoje. Nic se však neozývalo.
„Asi jsou taky ve vaně,“ konstatoval jsem a vrhnul se k Radce.

Po chvíli pošťuchování a dovádění jsem zasunul trčící úd na místo určení. Radka ležela na břiše s vysazeným zadkem a já nad ní trénoval kliky. Dost jsem přitom podváděl, protože jsem klečel na kolenou, ale roztouženou kundičku jsem nešidil.
Projížděl jsem jí rychle tam a zpět a koule mi pleskaly o vyšpulené půlky. Zpoza zdi se ozvalo zavýsknutí a to mě ještě víc vybudilo.
Zadýchaný zběsilým tempem jsem se svalil na záda a iniciativu převzala Radka. Nasedlá na koníčka rajtovala jako při pardubické.
Spokojeně jsem vydýchával a rukama laskal Radčin zadek.
Ve chvíli, kdy i ona potřebovala oddych, jsem jí přizvednul a rozkmital své boky. Po péru stékalo hojné množství šťávy ze špikované kundičky. Radka na mě ztěžka dosedla a znemožnila mi další pohyb. Zvrácená hlava, přimhouřené oči a hlavně ždímavé pohyby její vagíny byly znamením silného orgasmu.
Překulil jsem Radku na záda a přimáčknul péro mezi její prsa.
„Pojď do pusy, chci tě vysát do poslední kapičky,“ žadonila.
Opřel jsem se tedy rukama o zeď a přistrčil péro k pootevřené puse. Rudé rty mě hladově polkly a jazyk se roztančil po žaludu.
Stačilo pár dotyků a už jsem stříkal. Semeno se ze mě valilo jako láva ze sopky. Radka polykala a stále rukou honila cukající péro.
Klepal jsem se jako ratlík a srdce mi bušilo jako zvon. Smekla se mi rozechvělá ruka a praštil jsem se čelem o zeď. Z druhé strany se ozvalo ženské zapištění, hlasitý smích a následné zabušení na zeď.
Zatímco do Pelíšku jsme dorazili v celku bezstarostně, tak odchod byl ve znamení opatrnosti.
Pokoj jsme radši opustili dříve, než bude na odchodu Monika. Okolo usměvavé noční recepční jsme spěšně vyrazili do noci a taxíka si zavolali až o dvě ulice dále. Co kdyby měla Monika podobné choutky s balkónem jako Radka.

„Co to máš za hrču na čele?“ ozvala se druhý den Monika sotva jsem vylezl z postele.
Přestože přišla, až když jsem spal, tak vstávala dřív. „Dostal jsi půllitrem za eso v rukávu nebo ses praštil o pisoár?“
„Ani jedno. Dva troubové se do sebe pustili a jak jsme je od sebe roztrhávali, tak mě někdo majznul,“ bájil jsem pohádku.
Zaujal mě Moničin podezřele zvednutý límeček blůzky, ale zatím jsem do toho nevrtal.
Během dne jsem se ujistil, že její krk zdobí parádní cucflek.

Autor

Navigace v seriálu<< Kalhotkové patálie 4Kalhotkové patálie 6 >>
5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Reniem

Zacina to být čím dal lepsi!Pecka!:)

Trysky

No teda. Úžasné a nápadité pokračování. Jsem zvědavý u koho se to provalí dřív.

Shock

Hezký. Zatímco on si užívá sexu s Radkou, manželku mu (pravděpodobně) skvěle opečovává fitness trenér….

Martin 65

Perfektně napsané pokračování . Ženská jak začne sama od sebe cvičit je to divné . Šukání s manželkou skoro za zády je super nápad . Povídka je plná erotického napětí . Super díl . Pokud se jedná o cucflek u manželky , byla hloupá . Bývalé kolegyni se to stalo při blbnutí v práci . Borec ji u mašiny vyprostil a udělal jí u toho cucflek . Nejdřív ho seřvala a pak dumala co stim . Jelikož se vracel domů pod vlivem , tak se na něj po návratu z odpolední vrhla a měli sex . On si ráno nic… Číst vice »

Junior

No tak tohle je docela hustý. Oba si vyrazí na zálety do stejného hotýlku. Takže teď je Ondra ve výhodě on už to ví, zatímco jeho žena nemá tušení. Super už se těším na pokračování.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x