Kandaulistův náročný den 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Kandaulistův náročný den

Ze zaplaceného taxíku vyběhli oba dva, plní živočišné potřeby. Eva se nechala táhnout za ruku a klopýtala na jehlách za netrpělivým Pepínem, který ji jako onuci nutil, bez ohledu na podpatky, do běhu. U vchodových dveří netrpělivě syčel a povzbuzoval, pobavenou Evku, k rychlejšímu hledání klíčů.

„Přece ta kabelka není tam velká, abys nenašla jeden malej svazek, do háje! Ježiši nenatřásej se u toho tak nebo vyteču do trenek! Máš? No tak sláva! Ale nahoru to už nestihneme,“ upozorňoval na hučící vytrčenou kontrolku.
„Počkej neblbni! Tady nemůžeme, co kdyby někdo šel! Tos měl nechat zastavit někde u jinýho vchodu,“ couvala z eronápadu Eva.
„Dělej, prosím tě dělej! Jsi zaplacená? Jsi! Musíš poslouchat a já říkám, že to nahoru nevydržím! Však to bude chvilka, dělej kuř ho!“ zatlačil si kurvičku až k výtahům, kde ji naproti kočárkárny stlačil do podřepu a vytáhl rozklepanýma rukama nalitého buchara.
„Když něco uslyšíš, tak mi ale řekni! Ježiši to je síla tohle!“ remcala Evka do koženého mikrofonu a už olizovala namodralý žalud.

Píno se přidržel její bujaré hřívy, ale s prvním nasátím, které si nakloněný vychutnal, se musel opřít do zdi za ním. Zavrávoral na slabých nohách, zatnul zuby, zastavil dech a za hukotu rozjetého výtahu, s tlumeným vzdechem, promasíroval zaplacené kurvičce mandle skotským střikem.
Eva cítila žalud daleko v puse a s pohledem upřeným na pološíleného samce nad ní, se nechala ochotně lechtat spermiemi v krku. Na poslední chvíli se narovnala a Píno zamknul ptáka zpátky do klícky, když z výtahu vystoupil muž z vyššího patra.
Zpozorněl, protože při zavírání dveří zbystřil profil nejkozatější osoby v okolí a dával si na čas, když pečlivě zavíral dveře. Eva se točila zády, ale i tak se cítila odhalená. Skvostná prdelka obepnutá v bílých legínách, svítila do chodby a nadsoused konečně rozpoznal o koho jde.

„Paní Evičko, jedete nahoru?“ slintal nad prdelatostí brunetky a přihlížejícího Pepana ani nevnímal.
„Jo, jo pojedeme,“ rozhodla svou osobu nazlobeně odtajnit Evka a hrdě se schválně propnula v zádech, aby slintákovi došel dech úplně.

Skoro odhalené kozy zvonily o sebe, přepůlená kundička se těsnila v zaříznutých elasťákách a rudá pusa mluvila za všechno. Soused zalapal po dechu, galantně podržel dveře a nespustil z Evy nestydatě oči ani když kolem něj prošel do kabinky i Píno.

„Ten čuměl, co?“ pobaveně si zase tahal kefalína přes kalhoty.
„Toho mám taky dostat?“ rozdávala se sama od sebe Eva.
„Ty se zlobíš?“ pochopil špatně vyznělý rejpanec Pepan.
„Naopak. Začalo mě to bavit. Možná se zítra ozve i taxikář, co mě k Pirátovi přivezl. Myslel si, že jsem opravdová profina,“ vysvětlovala malé nedorozumění Eva.
„A jsi?“ natlačil se na ni tělem, aby zlíbal rudou záři ze rtů a ochutnal zbytečky vlastního semene.

Evka už neodpověděla a nechala se hýčkat něžným děkováním za dobře odvedenou práci. Udělala všechno přesně tak, jak si sám velitel přál, aniž by k tomu potřebovala bližší informace. Spokojeně se nechala doprovodit k bytu, kde si společně zalezli do horké lázně odpočinout a nabrat novou sílu. Očištění a zrelaxovaní si oba dál užívali vzájemné něžnosti, dolévali vínko a mlčky se tulili.

„Co kdybysme si to otočili?“ narušila tichou idylku hlasitým přemýšlením Eva.
„Jak to myslíš? Mám jít dělat gigola?“ zasmál se Píno i když v hlavě mu zahlodal přemýšlivý červík.
„To ne. Myslela jsem, kdyby sis to jednou zkusil rozdat tak jako to pro tebe dělám já,“ usmála se zase líbezně a brala to jako konečnou věc.
„A kde? U koho? Máš nějakou kamarádku?“ začal být znovu netrpělivý Píno.

„To ne, ale mám noviny, kde je jich spousta vyfocená i s inzerátama a ty máš oblibu v kurvičkách, ne?“ jela si dál za svým Eva a už běžela pro regionální tisk.
„To si ji mám jako zaplatit?“ cítil se najednou dotčeně Pepa.
„No a? Přispěju ti pětikilem,“ olizovala si prsty Evka, aby vyhledala tu pravou stránku a smála se svému fórku.
„Počkej, ty to myslíš vážně vážně?“ koktal Píno a nechtělo se mu věřit tomu, co právě od své vyvolené slyší.
„Ticho, počkej, rušíš. Hele tuhle!!! Už jsem ji našla, koukej!!! Tahle mi padla do oka hned!“ přehlížela jeho zaražení a cpala mu pod nos vytisknutou samoobsluhu s vyšpulenými rajdami.
„Cože?????“ zkusil naposledy zvýšit hlas Pepan, ale nebylo mu to co platné.
„Nebo tuhle? Já ti teď nevím, sakra. Furt mluvíš a já se nemůžu soustředit. I když tahle by…co? Asi jo, asi tahle,“ ukončila rezolutně hledání a zapíchla prst do fotky, kde se kozila buclatá šťabajzna a nabízela své tělo s cenzurou přes obličej.
„To je neskutečný,“ pobaveně sledoval zádumčivou Evku, která trpěla delším monologem.

Poslouchal jak si štěbetá, pozoroval jak jí to sluší a uvědomoval si, že ji má rád víc než je zdrávo. Jen si pohrával s pramínky vlasů, skleničkou s vínem maloval do prázdna kolečka a pobaveně čekal až mu tahle krásná žena vybere druhou k ošukání.
„Podej telefon,“ vytrhla ho z neuvěřitelně a zvláštně klidné chvilky Eva.
„Na co proboha? Kdy jí chceš jako volat?“ smál se nahlas ženské neuváženosti a natahoval se pro mobil, protože bylo jasné, že stejně to bude nakonec tak jak si tahle ženuška přeje.

„Já? Já ji šukat nebudu. Ty jí zavoláš. Hele a mluv, dělej, už se to vytáčí,“ namáčkla mu mobil k uchu bez jakéhokoli upozornění.
„Haló?“ ozval se jemný alt v mobilním repráčku.
„No, tady, no, ehm, četl jsem váš, no, mám před sebou noviny, ehm,“ zadrhával zaskočený Pepíno.
„Aha, chceš asi přijet brouku, že? Pomůžu ti. Četls ceník i praktiky, který dělám? Aby nedošlo k nedorozumění,“ uklidňovala ho jemným hlasem a Píno si v duchu pomalu představoval jak asi tento sexy hlas umí vzdychat.

Sledoval s otevřenou pusou Evu, která si naproti němu klidně seděla ve froté županu na patách a němou artikulací napovídala odpovědi a slova, které zaskočený Píno ztrácel.
„No kdy. Já nevím, kdy by se to hodilo?“ pokrčil rameny do prázdna.
„Hned! Řekni, že přijedeš hned!“ tlačila ho do úzkých už netrpělivá Evka.
„Dobře, dobře, díky a zatím čau,“ ukončil hovor Píno a odhodil telefon do protějšího rohu sedačky.
„No co teda? Co je? Kdy teda? Vykoupanej seš, obleč se a vyraž,“ vyštípávala ho od sebe Evka.
„Ježiši vydrž! Už jdu, proboha,“ rozesmál se Píno a vstal, aby se nasoukal do hromádky oblečení.
„Jedeš hned teď?“ sondovala Eva.
„Ano. Chtěla jsi to, ne?“ zastavil se Pepan, jako by čekal na konečný verdikt jeho milé.
„Chci to pořád. Tuhle ti vracím tu pětistovku, protože tato slečna ti už slevu nedá, víš,“ zalísala se k němu, vnutila mu vydělanou pětibábu a namáčkla své dva hrby na mužný hrudník, jako by se malinko bála téhle výměny.
„Budu co nejdřív zpátky,“ loučil se s ní malinko provinile, ale když uviděl její dychtění, tak se ve dveřích už jen otočil a zmizel na tmavých schodech.

Eva usedla do křesla, dolila si vínko, stočila se do klubíčka a naráz vyměnila nadrženost za pochyby. Malý strach vystřídal nadšení ze zadaného úkolu a nešlo jinak než poslat SMS, která měla zaráz povzbudit i uklidnit. Okamžitá Pínova odpověď byla dostačující k tomu, aby zahodila jakékoli pochyby a jen dál trpělivě čekala na návrat vycákaného muže.

Zachumlaná do křesla si jemně pohrávala s pramínky vlasů a sledovala čas, aby v duchu odhadovala každý krok jejího sexuálního vyslance. Lechtala se konečky vlasů v dekoltu, dráždila si bradavky a trhla sebou až když přišla oznamující SMS, že je na místě a čeká na drink.

„Tak to už sedí v doupěti. Je už nahej? Nebo si ho teprve svlíkne? Kdoví, jestli mu i pokouří. Ani jsme si vlastně neřekli, co jí nebo ona jemu, bude dělat,“ přemýšlela nahlas Eva a uvelebovala se pohodlněji v křesle, aby měla volnější přístup k probouzející se micince.

Protáhla si prstík brázdou a mírně zatlačila na poštěváček ve stejnou chvíli jako už Píno na druhém konci města tlačil bez zbytečného zdržování jazyk do cizí placené rýhy. První její vzdech se ve vzduchu zmixoval s placeným zahekáním a rázem se propojili oba světy díky jednomu samci.

Pepan už klečel mezi stehny a bořil hlavu do upravené kundičky, zatím co Eva se propojovala s jejich dušemi a ve stejné době strkala prstík za prstíkem hluboko do sebe. Pokojem to mlaskalo stejně jako u profiny, která se už tlačila Pínovi do rozkroku.

Eva se zahleděla na velkou sedačku před sebou a představovala si živě dvojici Pepína s placenou krotitelkou pánských hadic. Natáhla se, s prsty v dírce, pro inzertní noviny a zkoumavě si prohlížela onu prsatici, ke které svého bodáka vyslala. Hypnotizovala ženský vyfocený učesaný a žiletkou upravený klín, který právě už Pepan plenil svým tuhým utahovákem.

Jako na rozkaz se Eva doma znovu oddala šikovnému prstokladu a snažila si odhadnout tempo jejich šukačky, která musela zrovna v tuto chvíli jasně probíhat. Čas běžel a tak všem bylo jasné, že brzy éterem prolétne ne jeden orgasmus. Píno bušil do placené coury, ta házela nožkami zkříženými za jeho zády a Eva si do sebe tlačila doma už čtvrtý prst.

„Pojď na koně. Ukaž se mi celá! Zarajtuj si na mě, pojď!“ škemral před výstřikem Píno a lehl si urychleně na záda, dokud ho vytrčený pašák poslouchal.
„Jak je libo brouku,“ osedlala si jej profesionálka a chytila se pevně za jeho krkem, aby mohla důrazně narážet tučnými půlkami o chlapská stehna.

„Dělej, udělej ji!“ přetáčela se ve skoro stejnou chvíli i Evička a špulila prdelku k sedačce, kde právě šukala její jasná vize.
„Já asi budu,“ upozorňovala profina a poulila oči, protože se jí to často nestávalo. Většinou brala tuhle rachotu jako nutnost a tak měla ve zvyku rozhazovat nohy a hrát uspokojení, které se momentálně dostavovalo naprosto nečekaně.

„Tak pojď holka, udělej se! On ti ještě chvilku poslouží! Padne ti jak ulitej, co?“ funěl při pravidelných nárazech Pepan a napomáhal palci brnkat o tvrdého poštěváka.
„Jo už budu! Ty jo, fakt budu!“ zarážela si kůl co nejhlouběji a štípala nechtěně Pína do paží.

Nadskakovala, koulela bulvami, samec se snažil držet krok, ale už musel zatínat palce na nohou, aby vydržel do rajdina konce a mohl si připlatit, protože chtěl zvlažit semenem její zoubky. Eva si drandila micku, olizovala bradavku a myslela na ty dva, aby jí to šlo lépe od ruky. Těšila se na chvíli, až pípne telefon se zprávou, že se jí miláček už vrací a tak s rudými tvářemi nehodlala přestat a čekat.

Mezitím se rozdělaná prostitutka rozklepala jako rosol a vyvzdychala ze sebe nadšení, aniž by brala ohled na nedočkavě stříkajícího Pepana. Sesednutá z bodla si nechala cákat na bradavky zespodu a oddechovala spokojeně dobře odvedenou práci. Jen líně se zvedala, aby došla pro krabici papírových kapesníků, kterými se chystala setřít to bílé nadělení.

„Byla jsi šikovná,“ pohladil ošetřující ručku a vytahal si také ubrousky, aby se zbavil husté smetany.
„Rádo se stalo. Tohle se mi jen tak nestává,“ mrkla na něj a poděkovala roztomilým pohledem. Pak už šlo všechno ráz na ráz. Píno se oblékl, aby uvolnil pelesť dalšímu ve frontě, rozloučil se a s mobilem u ucha spěchal zpátky k Evičce.

„Haló, kotě, už jsem na cestě k tobě,“ hlásil se do ticha.
„Věnuj mi chviličku. Ještě chvilku mi věnuj a mluv na mě. Jaký to bylo?“ škemrala zvláštním hlasem rozdělaná čekanka.
„Co se děje? No, já ti to povykládám až doma. Nebo proč mám mluvit? No zapíchal jsem si. Nejdřív klasiku a pak mě dojela na koně. Haló? Co je ti?“ ukončil zaraženě popis akce.
„Mluv! Ještě chvilku mluv,“ prosila jej Eva o hlas a rozhonila promaštěný poštěváček.
„Už mi jede taxi, zlato. No udělala mě i sebe. Prej se jí to běžně nestává. Docela divný u takovéhle šlápoty, když vidíš jak se mi roztřepala na ocasu,“ nasedal do auta a v tichosti se chystal loučit.

Jen zaševelil adresu řidiči, kam má namířeno a zkusil se omluvit, aby mohl hovor položit. Místo toho se, tiše jedoucím autem, rozezněla ozvěna z telefonu, protože Eva se zmítala s rukou na micině, válela se z boku na bok, křičela slastí do sluchtáka a prožívala zvláštně silný orgasmus. Řidič se zachoval jako profík a nic na sobě nedal znát. Na sucho polknul, pevně stiskl volant a nenápadně přidal plyn.

Píno s otevřenou pusou poslouchal nádherný orgasmus, který mu Evička zlatě vyvzdychala do ucha a stožár, který se před chvílí vyplival na zaplacené bříško, se znovu nenápadně hlásil neposedně o slovo. Překvapením jen típnul hovor a v duchu popoháněl rikšu, která ho každým metrem přibližovala k nedořešenému dnešnímu sexu s Evou.

Autor

Navigace v seriálu<< Kandaulistův náročný den 01
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x