Když se dva až tři mají rádi 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Když se dva až tři mají rádi

Monika se prohlížela v zrcadle, dlaněmi potěžkala plná ňadra a povzdechla si. Těhotenství už na ní začínalo být znát, hormony pracovaly na plné obrátky a nalité bradavky ji usvědčovaly z neustálého vzrušení. Masturbovala každou volnou chvilku, několikrát se dokonce přistihla v práci, jak se laská pod sukní, aniž by se bála hrozícího nebezpečí. Zkontrolovala letmo hodiny a zhrozila se. Už teď bylo jasné, že nestihne přijít do zaměstnání včas. Rychle si oblékla elastické šaty, v kterých se zřetelně rýsovalo těhotenské bříško a na poslední chvíli doklopýtala k tramvaji, která se chystala k odjezdu. V kanceláři se zhroutila do židle a zhluboka oddechovala.

„Adam se zajímal, kdy konečně přijdeš,“ objevila se ve dveřích Denisa.
„Vždyť jsem ti říkala, že to zvládnu sama.“
„Proč nechceš, abychom ti pomohli? Tři jsou na lásku víc než jeden.“

Monika si zamyšleně prohrábla vlasy, připadala si jako chovná klisna, která má porodit cenné hříbě. Od chvíle, kdy kamarádce přiznala, že je těhotná, se vše změnilo. Denisa na ni neustále útočila, kdy vše vyřeší s Adamem a přemlouvala ji k návštěvě.
„Denčo, já na tohle nemám náladu,“ povzdechla si. „Jsem unavená, oteklá a všechno mě bolí. Nejvíc nohy, občas mám dojem, že mi upadnou,“ natáhla si pohodlně nohy na druhou židli.
„Chceš je namasírovat?“ pohladila ji Denisa po nahém lýtku.
Monika se zachvěla, dotek její dlaně jí připomněl společně strávenou noc na kterou tak často myslela při osamělém masturbování.
„Jestli chceš…?“ pokrčila rameny s předstíranou lhostejností a nechala Denisu, aby jí zula lodičky.

Poddala se kamarádčiným hřejivým dlaním, které jemně mnuly oteklá chodidla a přivřela oči. Pohodlně odpočívala a téměř nevnímala dlaně, které nenápadně stoupaly po lýtkách ke stehnům. Co se děje si uvědomila až ve chvíli, kdy se Denisa opatrně dotkla jejích kalhotek.
„Co blázníš?“ trhla sebou.
„Nic se neděje,“ chlácholila ji Denisa. „Potřebuješ si odpočinout.“

Monika křečovitě zavřela oči, slastné trnutí v podbřišku zarazilo její námitky hned v zárodku. Denisa vklouzla prsty pod kalhotky a prodrala se hustým ochlupením mezi stydké pysky. Když poprvé obkroužila bříškem prstu naběhlý poštěvák, uniklo Monice z úst tiché zasténání.
„Mám přestat?“ lekla se Denisa.
„Pokračuj,“ vydechla Monika zhluboka.

Denisa pokračovala v jejím dráždění. Opatrně prošukávala kundičku prsty spojenými do kornoutku, prostředníčkem pozlobila stažený anální otvor, aby se vzápětí znovu věnovala mokré kundě, která žadonila po jejích dotecích. Náhle Monika ucítila, jak se jí Denisa pokouší sundat kalhotky. Ztěžka se nadzvedla se v bocích, aby jí pomohla a sevřela rty ve slastném očekávání, které se záhy naplnilo, když ucítila na přirození hladový dotek Denisiných úst. Po měsících půstu si vychutnávala její laskání a zcela zapomněla na realitu, která je obklopovala.

Najednou je vyrušilo zarachocení na chodbě. Monika polekaně zašmátrala po zmuchlaných kalhotkách a neobratně se do nich snažila nasoukat, zatímco si Denisa otírala obličej do kapesníku.
„Děvčata, za chvíli je porada,“ nahlédl dovnitř postarší vedoucí.
„Hned jsme tam,“ vyskočila Monika vyděšeně.
„To nespěchá, děvenko,“ usmál se vedoucí. „Hlavně opatrně, nic ti neuteče.“

„To bylo o fous,“ mrkla na ni Denisa, když osaměly.
„Stejně za to můžeš ty,“ zavrtěla hlavou Monika.
„Nevšimla jsem si, že bys protestovala.“
„Protože jsi využila mé slabé chvilky,“ vyprskla Monika. „A ke všemu jsem se nestihla udělat,“ postěžovala si po chvíli, když kráčely společně chodbou.
„Slibuju, že to dneska dokončíme,“ pohladila ji Denisa po zadečku.

Zbytek dne se Monice vlekl, nedočkavě vyhlížela Denisu a zároveň si vyčítala svou nadrženost.  Pomalu se vzdávala naděje, když kamarádka vklouzla do kanceláře.
„Dřív jsem nemohla, promiň,“ omlouvala se.
„To nevadí… já jen… už jsem se bála, že nepřijdeš.“
„To bych ti neudělala,“ pohladila ji Denisa po tváři. „Chceš pokračovat?“
„Já nevím,“ ztratila náhle odvahu Monika.
Denisa se na ni opatrně obkročmo posadila a zabořila prsty do jejích vlasů.
„Jsi hodně nadržená?“ zeptala se otevřeně.
„Hmmmm.“
„Tak proč se stydíš?“
„Já nevím,“ hlesla Monika. „Jsem tlustá, těhotná a hnusná. To ti nestačí?“
„Blázínku, jsi nádherná,“ políbila ji Denisa.
Dlaní sklouzla po šíji k ňadrům napěchovaným ve výstřihu. „Chci je vidět,“ začala horečnatě rozepínat šaty.

Zrudlá Monika za chvíli nešťastně stála uprostřed místnosti v kalhotkách a bílé podprsence, skrz kterou prosvítaly tmavé prsní dvorce.
„Někdo může přijít,“ špitla nejistě.
„Všichni už šli domů,“ ujistila ji Denisa.

Zručně rozepnula podprsenku, z odchlíplých košíčků vykoukla nalitá ňadra s žádostivě vztyčenými bradavkami, které stiskla jemně mezi zuby. Když se jich nabažila, sjela jazykem přes vystouplé bříško až ke kalhotkám. Zaklesla prsty za gumičku a dráždivě pomalu je stahovala. Postupně se objevoval zarostlý klín, do kterého zabořila obličej a nasála jeho vůni. Monika se posadila na židli, s doširoka roztaženými stehny se nemohla dočkat vytouženého laskání.
„Počkej, tohle musí vidět Adam,“ vyhrkla Denisa a než se Monika vzpamatovala, poslala manželovi detail obnaženého přirození.

„Tohle jsem ti nedovolila,“ vyjekla pohoršeně Monika, ale to už Denisa zabořila jazýček mezi stydké pysky a její odpor pomalu slábl.
„Ještě… ještě… chvilku… prosííííím,“ zaúpěla Monika, když ucítila v tříslech předzvěst orgasmu.
Denisa ztuhlým jazykem křečovitě dráždila naběhlý poštěváček, dokud Monika nevypískla v návalu blaženosti.
Teprve teď se Denisa podívala na mobil, který celou dobu blikal.
„Podívej se, co ti Adam poslal,“ podala ho Monice, která se zvědavě podívala na displej, kde uviděla fotku ztopořeného penisu.
„Stojí mu pěkně,“ přiznala Monika.
„Chceš, aby na nás počkal?“
Monika si skousla nervózně rty. Nevěděla, jestli má ještě po vylízání kundičky chuť pokračovat, ale hormony rozhodly za ni.
„Tak jo,“ vyhrkla rozpačitě. Vzápětí se zastyděla, ale už bylo pozdě.

Nemotorně se oblékla a naposledy zkontrolovala kancelář, jestli je vše v pořádku. S Denisou zavěšenou kolem pasu vyběhly k taxíku, který už na ně čekal.
„Adam chce další fotku,“ pošeptala jí Denisa do ucha.
„To nejde, ať počká.“
„Neblázni, bude to jen chvilka,“ ponoukala jí Denisa.
Monika zkontrolovala pohledem řidiče, který se věnoval provozu před nimi a rychle si vyhrnula šaty. Odtáhla kalhotky od těla a Denisa cvakla fotku.
„To se bude Adamovi líbit,“ usmála se spokojeně.

Při vystupování Monice neušel řidičův zvídavý pohled a tvář jí znachověla rozpaky. Došlo jí, že určitě viděl, co se na zadní sedačce odehrálo. Řekla to Denise, která se jenom zasmála.
„Aspoň bude mít chuť na manželku,“ konstatovala klidně.

Ve výtahu po sobě nervózně pokukovaly. Monika se děsila setkání s Adamem, kromě jedné  společně strávené noci se vlastně neznali. Denisa roztřeseně odemkla a vešly dovnitř. Monika se vzápětí vybavily všechny vzpomínky. Adam připoutaný k posteli, nahá Denisa, chuť jejího přirození, zášleh orgasmu při souloži i trapné ráno, kdy raději utekla.

„Ahoj,“ objevil se ve dveřích Adam. Ze županu  vykukovala chlupatá hruď a Monika se přistihla při vzpomínce na jeho svalnaté tělo.
„Snad nám dáš pusu,“ přerušila trapné ticho Denisa.
Adam se k ní nahnul a letmo ji políbil. Nervózně se potom otočil k Monice, která stála s pohledem upřeným do země. Jemně jí prstem nadzvedl bradu a políbil ji. Překvapeně mu opětovala polibek jazykem a cítila, jak se tlačí do jejího klínu ztopořeným ocasem. Beze slova se vpotáceli do ložnice, kde ji Adam s Denisou svlékli jako malé dítě.

Odevzdaně na ně čekala se stydlivě zakrytými prsy. Strhali ze sebe oblečení a vrhli se k ní do postele.
Denisa jí odtáhla ruce a Adam se nad ní vztyčil se ztvrdlým čůrákem, který zabořil do žlábku mezi ňadry. Monika sledovala zduřelý žalud, který se objevoval mezi prsy a toužila ho ochutnat, Adam jí však nedal příležitost. Po chvíli sklouzl po jejím rozpáleném těle a nedočkavě pronikl ocasem do zmučené kundy. Denisa se v podřepu posadila nad Moniku, která ji hladově ochutnala jazykem.
To už ale Adam zrychlil a ona se poddala jeho zběsilému tempu. Denisa zklamaně masturbovala, zatímco se dvojice pod ní svíjela v návalech rozkoše.
„Já… už… budu,“ vykřikl Adam zoufale a naposledy přirazil ocasem do hloubi Moničina přirození.
S chroptěním plnil její kundičku záplavou teplého semene, aby nakonec ztuhl na jejím těle v postkoitálním vystřízlivění.
„Neublížil jsem ti?“ zeptal se starostlivě.
„Ještě je brzy, neboj,“ zasmála se Monika uvolněně.
„Jestli odtud zase utečeš, tak dostaneš v práci na zadek,“ varovala ji Denisa.
„To by se mi líbilo,“ políbila ji Monika na tvář.

Najednou bylo vše v pořádku. Ležela vedle dvojice, která ji milovala a připadala si žádoucí jako nikdy jindy.
„Jak si to představujete dál?“ zeptala se opatrně.
„Už jsme se o tom přece spolu bavily,“ pohrávala si Denisa mimoděk  s jejími nalitými bradavkami. „Když budeš chtít, můžeme žít ve třech.“
„Myslíš, že to může fungovat?“
„Proč ne? Na lásku přece nemusí být jen dva,“ zapojil se do rozhovoru Adam.
„Jenomže my budeme za pár měsíců čtyři,“ upozornila ho Monika opatrně.
„To je další důvod, proč to zkusit,“ pohladil ji po tváři.

Celou noc strávili vášnivou diskuzí o budoucnosti prokládanou vášnivým milováním. Beze studu si vychutnávali vzájemnou nahotu a usnuli až k ránu s údy propletenými v sobě.

Polyamorie je milostný vztah s více než jednou osobou. Údajně jsou v tomto vztahu partneři více otevřenější a sdílnější ohledně svých vzájemných citů. Pro pochopení doporučuji seriál Ty, já a ona (Netflix), který tuto problematiku řeší citlivě a zábavně. Jenom při shlédnutí tohoto seriálu moc neslintejte, protože Izzy je prostě božská 😉

Autor

Navigace v seriálu<< Když se dva až tři mají rádi 01
4.8 33 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Clark

Ahoj, povídka v pohodě, mě se líbila a k tomu dodatku na konci jen doplním, že polyamorické vztahy obvykle vedou jen ke zvýšené žárlivosti, hádkám a problémům. To opravdu není pro každého.

Tomáš

Ahoj. Souhlasím, že to není pro každého. Ale to ostatní je hloupost. Pokud všichni tři jsou v tom vztahu dobrovolně, tak naopak za žárlivost a hádky a podobně není na takové úrovni, jak popisujes. Naopak.

Gourmet

Hezké, svižné. Odborník na polyamorické vztahy nejsem, zato jsem zvládal převléknout postel za 4 min. 😁

Junior

Výborné pokračování. Jen škoda, že Denisa nemůže mít děti. Bylo by zajímavé jak by se to vyvinulo kdyby je při té akci oplodnil obě a jak by to řešili.

Tomáš

Aniž bych spoileroval Harai neviděl celý seriál jinak by tohle neuvedl…. 🙂

Denis 86

Zajímavé

7
0
Would love your thoughts, please comment.x