Kemp 03

Toto je 3 díl z 8 v seriálu Kemp

Zítra je vlastně už dnes.
Tento den utekl strašně rychle. Přátelé, zmoženi po túře z předchozího dne, se rozhodli, že dnešní den zasvětí nicnedělání. Ráno, stejně jako já ( i když z jiného důvodu ) dlouho pospávali. Všichni jsme vstávali před polednem, zaběhli si do restaurantu na oběd a skončili u bazénu. Dlouho jsem však s nimi nevydržela. Pár jich totiž opět usnulo a ti zbylí se věnovali navzájem svým drahým protějškům.

A já, jak jsem už na začátku řekla, nebudu tu nikomu dělat „křena“. Během odpoledne jsem se prošla malým městečkem, navštívila místní skanzen a k večeru se vrátila zpět. S kamarády jsme si po večeři dali partičku karet, ale nebylo to ono. Stále jsem musela myslet na dnešní večer…

Když jsme to pomalu rozpouštěli, oznámila jsem jim, že se osprchuji a pak se půjdu ještě projít, ať na mě nečekají. Pár očí se zvědavě po mně poohlédlo, s otazníky v očích:
„Děje se něco?“
„Ne,“ řekla jsem, „jen si to tu chci projít,“ odpovídám já.
„Dej na sebe pozor,“ starala se Petra, „jsi teď jiná, nepoznávám tě“.
„Co je to za šátek, co pořád nosíš u sebe?“ ozval se zvědavě i Jirka a čekal na mou odpověď.
„Ten jsem dostala… „ bylo vše, co jsem jim o tom řekla. Pár dalších zvedlo oči, aby se na mě podívali. „A nebojte se, … jsem v pohodě,“ usmála jsem se na ně a odešla si pro věci ke koupeli.

V klidu jsem vběhla do sprch, maminy se svými ratolestmi už byly pryč, ale pořád ještě pár ženských chodilo vykonat očistu před spánkem. Zalezla jsem do úplně poslední sprchové kóje, pustila vodu a nechala ji na sebe z výšky padat. Jen tak jsem tam stála a nastavovala svůj obličej a prsa tekoucí vodě. Ani jsem si nijak nevšímala ostatních, takže jsem ani nevěděla, že jsem tu zůstala sama.

Po chvíli jsem ucítila, jak mi po ramenou a zádech sjíždí dvě ruce, přejíždí dopředu , podebírají má prsa a mazlí se s nimi. Opřela jsem se zády o něj a sledovala dvě cizí ruce, jak si pohrávají s mými prsy, hnětou je a hladí. Přejíždí a laská vzrušené knoflíky, které nabíhají tím víc, čím víc jsou drážděny. Sklání hlavu, líbá a žužlá můj ušní lalůček, jeho horký dech mě rozpaluje víc a víc. Sjíždí svými polibky na krční tepnu, dech se mi zrychluje, kouše mě do krku a v mém nitru motýli opět hrají na honěnou. Mým mokrým a neukojeným tělem prochází první záchvěvy, první vlny orgasmu. Cítí je se mnou a nechává je odeznít.

„Ahoj“, zašpitla jsem, odkláním se, ale neotáčím. „ Kde jsi byl tak dlouho?“
„Ahoj“, odpovídá mi, „stýskalo se mi. Tak jsem přišel dřív.“ Jeho ruce a ústa teď putují po mých zádech, projíždí po páteři až dolů k zadečku. „Líbí se mi tvá smyslnost“ šeptá mi do ucha a dál jemně masíruje mé erotické zóny.
„To jen s Tebou, to ty způsobuješ, že si připadám nenasytná. Umyješ mě?“ zeptala jsem se a rovnou mu podávám gel, aniž bych počkala na odpověď. Omývá mě opravdu pečlivě, stojí za mými zády a láskyplně mydlí mé bříško a prsa jemnými krouživými pohyby, ústy jezdí po každém místečku těla, vychutnáváme si oba ten pocit jeho doteků na mém holém těle. Přesunuje se níž, roztahuji své nohy, aby měl lepší přístup i k těm místům, která zůstávají většinou skrytá. Hladí mou holou mušličku, která už hladově sténá a pláče. Masíruje prsty mé závojíčky, až se sama ještě více rozevírá jako květ na slunci. Když zezadu zajíždí hlouběji do mé kundičky, povzdechnu si slastně a lehce si přidřepnu a vystrčím na něj svou prdelku k umytí. Projíždí mi přes obě dírky, zajíždí nejprve do vagíny, prstem krouží po stěnách, najednou zakrouží na jednom místě a já vykřikuji v slastném opojení.

„Bože, co mi to děláš…ano… .“
Nohy se mi klepou, nemohu stát. Mé tělo je jako zasažené elektrickým proudem, tak silnou explozi jsem ještě nezažila.
„ŠŠŠ, později“, šeptá mi a dál se věnuje mé eroticky laděné očistě. Mydlí mou zadní dírku, nejprve ji jen tak lehkým krouživým pohybem masíruje a když z mých úst vychází sotva slyšitelný sten rozkoše, pak jedním prstem pomalu vniká dovnitř, cítím tlak, ale nepokračuje dál, jen po krajíčku, tak nějak něžně prozkoumává prostředí. Nejen záchvěvy mého rozrušeného těla, ale hlavně typický pohyb neudržitelné rozkoše mu jasně a beze slov říkají „ Ano, pokračuj dál“.

Vtom bere zavěšenou sprchu. Pomyslím na první večer, kdy stačila opravdu lehká masáž tryskem tekoucí vody a mé tělo se svíjelo v nádherné záplavě sladkých vln vzrušení. Beze slov mne lehkým tlakem předklání, mé nohy už jsou rozkročené a kundička se již sama otevřela. Když mi říká, abych vyšpulila zadeček, poslouchám na slovo.
Najednou cítím, jak mi strká tu tenkou hadici do vagíny, zvětšuje proud tekoucí vody, který naráží na samou uzávěrku děložního hrdla. Opět se mi začínají třást nohy, ještě více si přidřepnu, držím se madel podél stěn, jinak bych už dávno upadla.

Má cesta do vnitra je zcela přístupná a volná, cítím jak krouživě pohybuje rukou, jeho sevřené prsty držící hadici, mi krouží v ústí mé mušle a druhý konec zalévající nitro chrlící vodou, kopíruje jeho pohyb uvnitř. Hadice krouží po stěnách mé pochvy a rozechvívá vlny touhy. Za chvíli ji vytahuje z mé roztoužené krásky, voda ze mne vytéká ven a já pociťuji jakousi prázdnotu. V tom ucítím tlak na zadní dírce, vytrčím tedy zadeček co nejvíce, uvolňuji svaly. Proud vody se žene na okraj mého těla, je to velice zvláštní pocit.

Mezitím jednou rukou počíná hladit a laskat můj naběhlý knoflíček, přejíždí mi přes něj, obkrouží jej kolem dokola a mne mezi dvěma prsty. Rukou tře mé zduřené, krví naběhlé závojíčky. Přestávám vnímat jakékoli vnější podněty, soustředím se pouze na další přicházející nádherně silný orgasmus. Díky tomu, nevnímám ani další vsunutí hadice do mého análku. Teprve, jak postupně odchází ty nejsilnější vzrušivé vlny, zjišťuji, že tlak v mém zadečku a proudící potoky vody do zádě, způsobují svým způsobem také svůj díl rozkoše. Mé vzdechy a hluboké trhané rychlé dýchání jasně vypovídají o pocitech, které právě zažívám. Celá očista se pomalu blíží ke konci a najednou zjišťuji, že opět veškerou smetánku jsem slízla jen já. Tak ráda bych mu konečně nabídla svá ústa, svou jeskyňku k zasunutí.

Balí mě do osušky, utírá a zavazuje oči. Pomáhá mi s oblékáním a na mou prosbu vynechává spodní prádlo. Pouze tričko a kraťoučká sukýnka, která skoro nic nezakrývá. Se slovy:
„Jdeme, ať se mi neprochladíte“, mě opatrně vyvádí ze sprch – někam na mně neznámé místo. Jdeme pomalu, jeho ruka mě drží kolem pasu, oči mám převázané šátkem, jako ostatně při každém našem setkání.
Ještě stále neznám jeho jméno, ještě jsem neviděla jeho tvář, poznám jej však po hlase, po doteku a pokud se ke mně přiblíží, mé tělo na něj reaguje okamžitě. I teď, kráčejíc pouze po jeho boku cítím, jak mi z kačenky stále stékají sladké šťávy, vlhnou má stehna. A to jen stačila myšlenka na něj.
Kráčíme pomalu bok po boku, promlouvá jen, když je potřeba zabočit, ale stejně už si nepamatuji, kudy mne vede.
„Kam vlastně jdeme“ ptám se tiše, „je to daleko?“
„ ne, už tam budeme,“ odpovídá mi a pak dál mlčí. Dál už se na nic neptám, je to jedna z jeho podmínek – na nic se neptat!
Po chvíli zastavujeme, otáčí mě čelem k sobě, jeho ruce se dotýkají mého obličeje, laská bříšky prstů tváře, přejíždí po mých rtech. Můj dech se zrychluje, pootevírám ústa, beru jeho ukazováček do úst a zuby po něm lehce přejíždím. Saji a vtahuji jej, jazykem kroužím kolem něj. Kouřím jeho prst s rostoucí vášní. Hlubokým výdechem prozrazuje své vzrušení.

Sklání hlavu, cítím přibližující se dech, lehoučce se mazlí s mými rty, otvírám ústa, naše jazýčky se nejprve dotýkají a zkoumají jemnými doteky jeden druhého. Je to náš první polibek, když nepočítám ten letmý, včera večer na tvář. Stačí však jen malá chvíle, najednou cítím, že tohle mi nemůže k ukojení žádosti stačit. Zvedám ruce, objímám jej kolem krku, vjíždím mu všemi prsty do vlasů. Jeho ruce mě přitahují k sobě, polibek se prohlubuje, naše jazyky svádí boj. Rukama bloudí po těle, sjíždí na zadeček a tiskne mě drtivě k sobě, klín na klín. Cítím to vzrostlé mužství, tlačící se do mého, již tak zvlhlého a mokrého rozkroku.
Náhle mě jeho ruce podeberou pod zadečkem, zvedají do výše, nohy mu obtáčím kolem pasu. Moje holá promáčená mušlička se tiskne k jeho vztyčenému penisu, byť stále ukrytému k kalhotách a zanechává na nich vlhkou stopu. Ústy se přesouvají na můj krk a ramena, pomalým pohybem stoupáme po schodech. Otvírá nějaké dveře a vstupuje se mnou v náručí do místnosti. Nadechuji se a ve vzduchu cítím příjemnou vůni růží.
Můj známý-neznámý se zastavuje se mnou v náručí a se stále přitisknutou kundičkou na jeho bodle usedá. V ten okamžik se jeho špička ocitá přesně na krajíčku mé dírky. Odtahuje se od mých úst, opírá se někam dozadu, jeho ruce přejíždí ze zadečku přes boky dopředu na bříško, stoupají vzhůru, až překrývají mé prsa. V tu chvíli slyším, jak říká:

„Víš, hodně jsem dnes přemýšlel.“ Chvíli se odmlčí a mě v tu chvíli mrazí v zádech. Čekám co mi bude chtít říct, tak tiše mlčím.
„Jsi tu s přáteli, ale zároveň sama, nechtěla by jsi se mnou jít v pátek na fesťák?“
V tu chvíli se najednou uvolňuji, usmívám se a špitám své
„ Ano …a ráda.“
Překvapil mě natolik, že mi teprve po chvíli dochází, že jej tedy konečně uvidím, poznám jeho tvář, barvu očí a vlasů. Ne, že by na tom záleželo, už od první noci k němu cítím něco víc.
„Takže mi dovolíš sundat si už ten šátek z očí?“ ptám se opatrně a trochu nejistě.
„A chceš to?“ odpovídá na otázku otázkou. Tentokrát se odmlčím já. Toužím jej spatřit, ale na druhou stranu to celé dává našemu vztahu ( dá-li se to nazvat vztahem ) další třetí rozměr. Má chvíle přemýšlení je neustále rušena vnějšími vlivy. Rukama mi stále krouží po prsou, mazlí se s mými bradavkami, které se i přes tílko, které mám na sobě, vzpínají k dalšímu laskání. Ano, jsem rozhodnuta…
„Chci to, chci tě poznat, ale….. nemusí to být nutně dnes,“ nakonec pronáším. „ Udělej to,až když budeš chtít ty, dej se mi poznat sám. Vím, že nejpozději v pátek to bude, urči si sám, kdy k tomu dojde.“

Dvě vteřiny ticha byly přerušeny jedním slovem, které pronesl
„ Dobrá.“ Pak už se přitahuje ke mně, přisává své rty na můj krk, pomalu sjíždí na ramena, zuby zachytává ramínko trička, jemně jej stahuje dolů, co jen to jde. Vzápětí se přesouvá i na druhé, triko pomalu sjíždí přes má prsa, až zůstávají nekrytá, ale nevadí jim to. Celou dobu po tom toužily. Rty přejíždíějí po mé hrudi, za chvíli již vlhká cestička dává tušit, kudy se ubíraly. Ať se však vydá kamkoli, začátek i konec je vždy jasný.

Mé bradavky jej přitahují tolik, že jim nedokáže odolat. Jednou rukou si mě přidržuje za zadeček, prsty projíždí mezi půlkami, druhá ruka již něžně přejela přes vnitřní stranu stehen k mé vyholené hladké lasturce, začíná se láskyplně mazlit s poštěváčkem a jeho okolím. Špičku penisu má stále lehce vbodnutou na krajíčku, zakláním lehce hlavu nazad, tím mu nabízím k dalšímu laskání svá prsa, která okamžitě vsává střídavě do svých úst. Sjíždím dolu mezi naše klíny, rozepínám jeho kalhoty, již promáčené od mých šťáv.

Chci uvolnit jeho touhu, vzít jej konečně do rukou a hrát si s ním. Jeho „ já „ konečně vykoukne ven, i on je dnes bez prádla. Beru jej konečně do svých rukou, je to poprvé. On na rozdíl ode mne, zná mé tělo dokonale, já má tu příležitost, i když částečně, až dnes. Přejíždím přes něj, laskám a hladím, stahuji mu předkožku a obnažuji žalud, namáčím prst do našeho společného klína a lehoučce jej lechtám na vrcholu. Oba se šplháme k závrati, po chvíli na mě přichází první velká vlna vrcholení, ví to, pokračuje ve sladkém mučení, dokud oba nestříkáme. Já do jeho klína, kde už je pomalu jezírko, on na má prsa. Roztírám si jeho sperma po bříšku a prsou, olizuji si prsty.

Nevydrží se na mě dívat, přisává se k mým rtům, slíbává mi vše z úst. Tisknu se k němu, třeme se o sebe tak, že za chvíli jsme oba zalepeni. Zvedá se i se mnou, pokládá mě na postel, chvíli jen tak ležíme vedle sebe a hladíme se navzájem.
Sedám si na něj, jeho pyj vklouznul mezi mé závojíčky jako do pouzdra. Jako slepec prozkoumávám jeho tělo, nejprve mé ruce krouží po jeho obličeji, snažím se zapamatovat si veškeré linie jeho tváře. Čelo, obočí, oči, nos, líce, ústa i bradu. Každý tah prstu následují mé ústa. Pomalu přecházím na krk, ohryzek mu poskakuje nahoru a dolů, snad vzrušením…

Skláním se k jeho klíčním kostem, rozsévám polibky po jeho hrudi. Lákají mně i jeho malé bradavky. Zkouším, zda je stejně vzrušivý jako já. Jazykem kroužím kolem nich, beru je do úst a lehoučce saji a vtahuji do úst. Dech se mu citelně zrychluje a dole v pouzdře narůstá jeho nástroj do délky i tloušťky. Otáčím se na něm a přesouvám se pomalu přes jeho bříško dolů, k vyholenému mužství. Jazykem zkoumám podbřišek, obkroužím kořen penisu a mířím ke kulkám. Vše voní po mém těle, lechtám jej špičkou jazyka na varlatech, sám roztahuje nohy a umožňuje mi tak sjet ještě níž až k zadní dírce. Mezitím se i on začíná opět věnovat mé pičence, která se nad ním houpá a odkapávají z ní kapičky touhy.

Vracím se zpět, jazykem a rukou přejíždím v tříslech, jednou rukou podebírám obě koule, prstem masíruji otvor v análku. Má ústa se zatím zabydlela u hoboje. Nejprve místečko po místečku omývám jazykem, jako kočka omývá své koťátko. Přejíždím v tazích od kořene k vrcholu a i když jej nevidím, cítím jak roste, jak je velký. Ústa stahují kůžičku, jeho žalud mě pohladí po tváři. Laskám se s ním, olizuji jej a vysávám. Dlouhými tahy kouřím jeho ocas a čím více vylízává on mou kundičku, tím hladověji kouřím jeho péro. Je dlouhý, ale i dost objemný, má ústa jsou zcela zaplněna. Jeho rty dál vysávají můj poštěváček, zatímco jedním prstem už šoupe mou kundičku nadoraz.

Obrací mě na záda, kleká nade mne, beru znovu jeho péro do úst, rukama obdělávám jeho koule, zajíždím prstem až do zadečku, lehce jej masíruji po okraji dírky. Cítím že se pomalu otvírá, namáčím si prst ve své hladové dírce a znovu zajíždím a vlhčím jeho análek. Podle vzrušeného dechu cítím, že se mu to líbí.

Sám se věnuje mé roztoužené a neukojitelné kundičce, přivádí mně svou jazykovou hrou přímo k nepříčetnosti. Na zadečku cítím tlak, jak do něj vstupuje prstem, pohybuje se vevnitř a roztahuje si cestičku. Oba víme, že nebude trvat dlouho a budeme znovu explodovat. Jako bychom byli spojeni duší, oba ve stejný čas vrcholíme, z mého i z jeho těla si vzájemně vysáváme náš život. Má ústa jsou plná a statečně polykám tu slaďoučkou smetánku, jeho tvář zaplavuje vlna horka z mého nitra. Při největším stahu vrážím svůj prst do jeho dírky – on tutéž rozkoš poskytuje i mně. Šoupeme navzájem své zadničky, dokud vlny vzrušení nepoleví.

Přesouváme svá těla k sobě, skláním se na ním. Líbám jej a spojuji obě chutě těl v našich ústech do jedné. Ne že by nechutnal krásně, ale dohromady je spojení jeho a mých šťáv neuvěřitelně opojné.
Po chvíli se mi klíží víčka, cítím, že pomalu, ležíc na jeho hrudi, usínám. Nechává mě asi chviličku odpočinout, protože se probouzím v jeho posteli, znovu celá roztoužená. Ležím na zádech a mezi nohama, v mém rozkroku, jeho ústa znovu a znovu zdolávají vrcholek, jeho ruka opět překonala veškeré překážky a v mé kundičce vykonává VIP gynekologickou prohlídku. Ví, jak na mě. Jeho pohyby několika prstů mě uvnitř rozpalují, kolena se snažím rozevřít co nejvíce, má pánev sama přiráží k jeho ruce, vražené dovnitř.

Tohle miluji, za tohle bych dala život.
„ Ano, křič, chci slyšet jak sténáš a voláš touhou..“ šeptá mi , když jedna vlna za druhou otřásá mým tělem. Svírám uvnitř svého těla jeho ruku, nemůže ani tam ani ven. Čeká na odeznění těch největších otřesů orgasmu, kterým právě procházím, ale sotva se ve mně pohne, mé svaly jej opět stáhnou. Zanechává tedy zatím ruku tam kde je, prstem druhé pomalu otvírá zadní vchod, pomalu se sune dovnitř, zatím co ruku ve kundičce vysunuje ven. Střídání stráží pomalu ani nezaznamenám, jak je můj orgasmus silný. Projede pomalu mou zadní dírku, pak se vztyčí nade mnou, sesuneme se ke kraji postele,sklání se a po stehnech míří malými polibky nahoru, zlehka se dotýká polibky mé neochmýřené, vy­holené kačenky. Chytá mě za kotníky, zapírá nohy do svých ramen. Jeho mužství, trčící hrozivě do prostoru se přibližuje k mé plačící lasturce.

Nejprve pomalým pohybem proniká dovnitř, aby vzápětí vyjel celý ven. Krouží po nabubřelé fazolce, projíždí mou pičku až k zadničce, vrací se zpět a pak nárazem proniká dovnitř tak, že jej cítím pomalu až v bříšku. Znovu vyjíždí ven a celý ten kolotoč opakuje několikrát po sobě. Dohání mě tím přímo k sexuálnímu šílenství. Orgasmy na mě přicházejí jeden za druhým, nestačím je pomalu ani vnímat. Mé výkřiky slasti se mísí s jeho vzdechy touhy.
Ždímám jeho ocas nekonečnými stahy, oba se vyžíváme v tomto tvrdším přirážení, kdy penis vniká až na konec, k děložnímu hrdlu. Měníme polohu, nabodnutá na jeho kopí se přetáčím, poklekám a co nejvíc vystrkuji zadeček. Vniká do mě opět rychlými přírazy a prstem zajíždí a šoupe můj análník.

Blížíme se oba k vyvrcholení, cítím, jak mé stahy svírají jeho, hlasitě křičím slastí a touhou, snad tentokrát neomdlím.
Poznávám cukavé trhaní jeho údu, doprovázené výkřiky z naplnění, obrovské střiky zaplňují mou dutinku až po hrdlo, ještě pár přiražení a unaveně oddechujíc zůstáváme spolu ležet. Hladí mé tělo a jeho horký dech rozpaluje mé ušní lalůčky, bere je do úst, líbá a olizuje, čímž mi způsobuje další nával horka v těle.
Slyším svá ústa jak šeptají dvě slova „ Miluji Tě“
Jsme však oba vyčerpáni, že zůstáváme ležet a náš dech se pomalu prodlužuje. Oba upadáme do spánku, spojeni v jedno tělo. Zadečkem spočívám v jeho klíně; na lištičku a ještě občas pocítím lehoučké zachvění v podbřišku a stah vagíny na jeho penisu – následek promilované noci.

Probouzí mne lehké mrazení po zádech, kdy mi lehoučce rukou přejíždí po páteři. Potichu si vrním blahem, jeho ruka přejíždí přes mé bříško a posunuje se nahoru k mým knoflíkům, které už zase stoupají rozrušením vzhůru. Chci se k němu otočit, jeho ruka však zabrzdí můj pohyb. Nejprve mi upraví šátek na očích a líně zašeptá:
„ Ještě není správný čas…“
„ A kdy bude?“ ptám se rozechvěně.
„ Brzy , lásko…brzy,“ šeptem odpovídá a zahrnuje mou tvář polibky. Pomalu se k němu přetáčím celá, hladím jeho tělo.
„ Kolik je hodin?“ ptám se smutně, „ měla bych pomalu jít.“
„ Už svítá, doprovodím Tě,“ říká a vstává z postele. Pomáhá mi vstát, obléká mne do těch dvou hadříků, ve kterých si mě včera přivedl k sobě. Po celou dobu líbá mé tělo, přiznávám, že se mi nechce od něj odcházet a i on se nechce loučit.
Bere mě do náručí, pronáší přes celý spící kemp, až k mé chatce. Tam mě staví na zem, objímá a líbá. Hluboce a smyslně vracím jeho polibky, pokládám hlavu na jeho hruď a potichu, jen sotva slyšitelně mu šeptám:
„ Děkuji ti za dnešní noc, Miluji tě…“
Na ta slova se ke mně skloní, políbí mě a zašeptá:
„ Taky Tě miluji“ Otáčí mně k sobě zády a sundává mi šátek. K mému překvapení mi jej nevrací, ale zastrkává si ho do kapsy a se slovy „už jej nebudeš potřebovat,“ mi vkládá do rukou rudou růži, políbí mně na krk a mizí.
Slzy se mi derou do očí, nechápu smysl jeho posledních slov. Loučil se? To už se neuvidíme? Po tom všem odchází? Vždyť já neznám ani jeho jméno……

Usedám na schůdky, kde mně takto najdou, spolu s růží, skropenou slzami smutku i štěstí , po dalších dvou hodinách moji právě vstávající kamarádi.

Autor

Navigace v seriálu<< Kemp 02Kemp 04 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Tak tento výlet do historie stál opravu za to . Neskutečně smyslně napsáno . Spousta napětí a touhy . Jen je mi líto , že chybí aspoň ještě jeden dokončující díl .

Junior

Skvělé pokračování. Tohle bych chtěl někdy prožít. Už se těším na pokračování konečně ho pozná nebo ne?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x