Masér

Počet zobrazení: 78

Nikola netrpělivě čekala na tramvaj, která ji měla přemístit z práce domů. Začtená do jízdního řádu se těšila na domácí koupel a nějakou dobrotu, kterou si vybere cestou v obchodu. Hladovou myšlenku zaháněla čtením v jízdním řádu a hlasité kručení břicha maskovala občasným zakašláním. Neměla za celý den ani chvilku, kdy by mohla alespoň pár minut věnovat suchému rohlíku. Proto se nemohla dočkat, až zapadne do krámku pod domem, do kterého se s manželem nedávno nastěhovala.

Stala se mladou paničkou pana šéfa, jenž velel její mamince. Zalíbila se mu na první pohled a s vidinou peněz ochotně nastoupila na místo bývalé partnerky před ní. I přes svůj věk, kdy naposledy dostala od manžílka 22 rudých růží, toužila po dítěti. Jako malá si prošla výchovou plnou lásky a rozumu, takže vyloženě bažila po malém tvorečkovi, kterému chtěla dál předávat babičkovské rady a lásku.
Svým sňatkem moc rychle dospěla a místo diskoték s kamarádkami nebo letních lásek, se věnovala pouze zralému manželovi a vytváření domova.

Jen pro něj si už přála být krásná. Ve vybavené posilovně, kterou jí manžel zařídil ve sklepě, trápila své dokonalé křivky, jen aby byla ukázková pro prošedivělého muže. Oblékaná do krásných šatů nebo naopak přirozeně vypadající ve sportovním převleku, z něj dostávala všechnu energii, kterou díky mladé ženě dennodenně dostával.

Viktor byl sice postarší, ale vzácný pán. Rozumný a oddaný svojí mladinké kočičce. Miloval společné hrátky ve vířivce, zbožňoval její malinké poprsí a dokonale vyholenou kůži. Naučil ji vše, co k uspokojení potřeboval a dál se jen nechal sám hýčkat, jako by si vybíral daň z dodaného přepychu. Nikola ochotně obskakovala rodinný krb se vším všudy i přesto, že navzdory mužovým příjmům si s radostí chodila na pár hodin denně přivydělávat.

Vedli spokojený život, kde Nikole ke štěstí chyběl už jen uplakaný a věčně pokakaný a hladový uzlíček. Viktor měl své syny už odrostlé a v duchu se radoval z nepřicházejícího početí. Nahlas projevil hraný smutek a v soukromí si malinko sobecky mnul ruce.

I dnešní cesta domů se neobešla bez dlouhého zírání na uřvaný kočárek, ve kterém leželo mimčo s pusou od ucha k uchu a dožadovalo se něčeho, co nešlo identifikovat. Jeho mamina houpala kočárkem tak rázně, že to Nikolu až pobuřovalo.
Kroutila hlavou nad nervózní rodičkou a sama se naivně viděla na jejím místě přešťastná. Otáčela hlavu po vyvěšených reklamách ve voze a z donucení si četla.

„Masáž… Bo­wenova, indická, čínská, medová… hm, masáž,“ přemýšlivě hltala tištěná písmenka Nikola a vytahovala mobil, aby si uložila nový kontakt do seznamu. Stiskla tlačítko a pípnutím do davu dala naposledy souhlas k uložení a k dalšímu přemýšlení nad něčím, co ji už dávno šrotovalo hlavou. Už od kolegyň docela často poslouchala o zázračných účincích zlatých ručiček, které napravilo nejeden skříplý nerv či ztuhlé svalstvo. Dokonce i rady k lepší cestě za miminkem jí nahlodávaly hlavně ve chvílích, kdy se nechala plnit Viktorovým semenem až po okraj.

Možná i proto se rozhodla promyslet další kroky do hloubky a s ochotnou udělat pro to vše se rozběhla od zastávky přímo do obchodu pro jídlo.
„S plným žaludkem vymyslím víc,“ slibovala si od nového kontaktu v mobilu když vybírala mezi lososem a kuřetem.
Postávala u chladícího boxu, přehazovala balíčky z ruky do ruky a nedokázala se soustředit na výběr. Také nechtěný odposlech kousek dál postávajících dam, ji rozptyloval. Drbny vrchovatě středního věku si štěbetaly o šikovných dlaních jakéhosi mladého maséra a to ji zaujalo. Z místa u chlaďáku ji vyhnal až hlasitý chichot a dvojsmysly dvou rozverných paniček.

Nikola vyloženě utekla k pokladně, naskládala rychle nabraný nákup, zaplatila a táhla se s taškou k domku uprostřed ulice.
Doma hodila nákup na stůl v kuchyni, zasedla k němu a vytáhla mobil zároveň se suchou bagetou z igelitky. Zakousla se a vyhledala číslo toho, podle reklamy nejúžasnějšího maséra. Ládovala do sebe suché pečivo, představovala si další etapu života a netrpělivě čekala na spojení.

„Haló? Ano?“ konečně po několikátém pokusu přijal hovor asi prací zaneprázdněný muž.
„Dobrý den. Dnes jsem četla váš inzerát v tramvaji. Volám správně na inzerované masáže?“ rozšvitořila se Nikola a naslouchala ženskému polohlasu v dálce, kterému nerozuměla.
„Ale ano, to víte, že ano. Račte přijít. Moc rád vás tu uvítám. Kdy byste se tu chtěla ukázat?“ jásal nad další zákaznicí pánský tenor.
„No kdy bych mohla?“ netrpělivě se vyptávala vdaná mladice a v duchu se modlila o souhlas ještě k dnešnímu dni.
„No já tu mám momentálně zákaznici, ale počítám, že tak za tři hodinky budu mít úplné volno. Adresu znáte? Trefíte sem?“ sondoval dál masér a Nikola poprvé uslyšela tiché dýchání trápené ztuhlenky.
„Trefím, adresu vím z toho letáčku. Dobře tak tedy na tu půl šestou budu u vás,“ usmívala se radostně Nikola a způsobně se rozloučila.

Položila telefon na desku stolu, vyložila nákup a s chutí se pustila do další bagety, kterou zajídala kolečky salámu. Spokojeně se ládovala jen do chvíle, kdy si uvědomila, že na schůzku nemůže přijít naplněná, což ji v cestě k miminku nevadilo. Měla docela dost času se připravit, obstarat chod domu, přemístit a uvítat s mužem v bílém plášti.

Nemoderní byt přehlížela stejně jako výzor onoho rádoby léčitele. Vstoupila do malého dvoupokojáku, nechala se uvést do jednoho pokoje a v tichosti očekávala co bude dál.
Seděla v křesle, popíjela nabídnutou minerálku a čekala na muže se zlatýma ručičkama. Po návratu postaršího plešouna a svém rozkoukání, měla konečně čas si uvědomit celou osobnost masérského pána.

Vrásčitý muž s těžkými brýlemi a pečlivě zastřiženým knírkem, nabídl žilnatou ruku se skvrnami, k seznámení. Stavěl se hubeným tělem k drobné zaječici a naváděl ji do pracovní místnosti, kde už ode dveří svítil připravený masérský pult. Běloskvoucí vyšší lůžko vábilo mladé nedočkavé tělo a tak, po rychlém vyplnění dotazníku se Nikola odebrala za plentu, kde si odložila do spodního prádla.

Bez sebemenšího pocitu studu vplula k místu, kde se mělo rozehřát její nitro. Naivně si malovala jak se krásně uvolní a s rychlým přesunem domů si počká na manžela, kterému nastaví kundičku k oplodnění. Tuhle masérskou variantu si vsugerovala do podvědomí, jako jasné řešení problému a odmítala si připustit cokoliv jiného. Nasedla luxusním zadečkem na stůl, počkala na svého maséra a rozpovídala se o problému, který jí tížil.

„Dobře, dobře. Velice rád vám dopomůžu k miminku. Už nejedno manželství jsem takhle obšťastnil. Jen budete ležet a přijímat moji energii. Nic víc po vás chtít nebudu. A nebojte se ničeho. Jestli chcete vidět můj odborný certifikát, můžu vám jej ukázat,“ postával v těsné blízkosti masér a vypouštěl ze sebe jednu lež za druhou.
„Ne, ne,to je dobrý, já vám věřím,“ usmála se uklidněná Nikola a zaposlouchala se do dalšího chvástání a slibů, když se sebevědomý stařec chlubil nejednou spokojenou paničkou.
„Já jsem vdaná třetím rokem. Vdávala jsem se v devatenácti,“ svěřovala soukromí chlípným uším Nikola, aby mohla dál nastínit svoje životní přání a tím jen přesvědčila dědulu o své naivitě.
„Ták, lehněte si a klidně povídejte,“ s úsměvem pokládal mladé nevyzrálé kůzle na záda a mastil si ruce něčím, co připomínalo spíš vazelínu než originální gel.

Nikola se dál rozvykládala a nechala po sobě klouzat mastné dlaně odborníka. Vypočítávala nahlas datum poslední menstruace a dělila se i o poslední sexuální zážitek. Slepě sdělila do nepravých uší vše, co se dál starému chlípníkovi akorát hodilo.
Zavýskala, když přetočená na zádech ucítila nepřirozeně studený olejíček a zase se rovrněla jako kotě když ucítila horké plešounovy dlaně.
Brejlovec ji prohlazoval od paty k šíji, nevynechal ani jediné místo na krásných křivkách a dotýkal se už skoro všude. Dokonce i ušní lalůčky mnul mezi prsty, při čemž nalhával účel jeho konání. Nikola všechno přijímala a důvěřivě chápala. Poslouchala na slovo, když dostávala úkoly jak se přesně natočit.
Ochotně zvedala nohu do vzduchu, aby jí mohl chlívák promasírovat tříslo a mohl se tak nenápadně dotknout oholených pysků. Nastavovala boky, aby soukromý léčitel mohl zajíždět mezi stehna a protahovat lukovité tělo. Klouzal důležitě po tělíčku a každý odvážnější pohyb okecal pádnými argumenty, které vysvětlovaly jeho chování.

„Já vám to tu musím malinko uvolnit a pak se pustíme do toho nejdůležitějšího, sohlasíte paní Nikolko?“ držel v prstech tenké nitky bikinek a chystal se k zatáhnutí.
„Dělejte, co je třeba,“ dovolovala důvěřivě už skoro nahá pacientka a nadzvedla zadeček, aby kalhotky lehčeji sklouzly zase o kousek níž.
„A ještě ten vršek. Ten je důležitý,“ omluvně se krotil masér, protože očekával spíš sprchu než následné chápavé jednání mladé ženušky.

Nikola se zvedla, rozepla si podprsenku, odhalila své dvoječky a znovu ulehla, aby mohla zavřít oči a užívat si jasnou léčbu. Stařec na ni chvíli zíral, v duchu zajásal nad jednoduchým dobytím a znovu nakapal olejíček k prsním bradavkám a k pečlivě oholené čárce.

„Teď bude potřeba naprostého ticha a soustředěnosti, aby se dílo povedlo. Tak vás prosím o maximální ticho,“ pohladil olejnatou rukou mladou tvářičku, aby dál už paničku nerušil.
Nikola ležela, poslušně v tichosti nabízela své tělo k ošahání a čekala na první dotek. Masér se rukou opřel do podbřišku, druhým předloktím pod obě prsíčka a spustil obouruč slast. Zatím co jedna jeho dlaň tlačila na buchtičku a zkušenými prsty se opíral o stydkou kost, druhá ruka klouzala přes tvrdé rozinky dvou malých kůzlátek. Nikole se ježily vlasy slastí. Najednou se cítila ne jako pacientka, ale jako žena. Přijímala kluzké doteky a rozdýchávala slast projíždějící celým skvostným tělíčkem. Občas se natočila tváří ke dveřím, aby v tichosti spokojeně vydechla. Zpátky se natáčela čím dál víc zčervenalá a chtivá.

Stařec nepřestával stimulovat obě samičí centra. Už dokonale klouzal i po lesklé buchtičce a s zručnými pohyby vyloženě proplouval k centrále krásné paní. Tvrdé bradavky mu škrtaly o předloktí, buchtička natékala a tváře nestydatě rudly. Nikola už nezvládala jen dýchat a po prvním hlasitějším stenu se chtěla skoro propadnout hanbou.

„Takže miminko bys chtěla?“ nevydržel se slovně projevit dědula a zajel bez milosti přímo mezi pysky, kde nabral kluzký poštěvák.
Nikola jen zírala na mužskou troufalost a nebyla schopná jakékoli reakce. Bez síly jen otevírala pusu, dlaněmi se držela krajů lůžka a jediné na co se zmohla bylo instinktivní rozhození noh.
„Já jsem to věděl! Ta před tebou se taky nechala!“ pomáhal zparalizované Nikole do sedu odkud ji v rychlosti šteloval do předklonu.

Ještě chvíli si prsty pohrával s tekoucí skulinou, kterou momentálně mladinká oběť proklínala. Zkoušela sebrat veškeré síly, aby mohla odejít, nebo spíš utéct. Zkoušela chvíli vzdorovat, ale příjemné prsty, které ji zespodu odzbrojovaly, byly silnější, než celé její rozhodnutí zmizet. Roztahovala nohy a bez jediného hlasového projevu se dokonce sama špulila, aby postarší bodák měl co nejlepší přístup s bodlem, které už cítila na pyscích.

Jen jednou zarazil a se zkušeností letitého mrdáka, zajel až ke dnu. Akurátní hadička proklouzla tabu vstupem a rozvzdychala přimalovanou Nikolinu pusinku.
Masér hladil kozičky, natahoval bradavky a přišukával zezadu do nateklé pizďulky. Vyrážel ze sebe všechno, co ho za život kdy vzrušilo, protože nechtěl před obětí vypadat nakonec jako neumětel.

„Já ti ho udělám! Já se postarám, aby ti ten buben narostl a abys tu kundu mohla použít taky k něčemu jinýmu než pořád k mrdání! Ví vo tom ten tvůj, že se takhle spouštíš s kdekým?“ vyrážel ze sebe hekavě drzoun, když si lapeného motýlka špendlil k ponku.

Nikolou najednou projel neskutečný strach. Nevěra jí konečně otevřela oči a umrtvila spodek. Rozžhavená pička pálila dědulu do ptáčka, odkud se musel vytratit, protože opřená zákaznice se silou lvice vymanila z jeho sevření. Najednou stál, honil si čuráka a sledoval pomatené chování své touhy, která běhala sem a tam po místnosti, sbírala si svršky a co nejrychleji se snažila zmizet, bez většího cirkusu.

Utekla do tmavé chodby, v okamžiku se znovu oblékla a utíkala k nejbližší zastávce. Odtamtud volala Viktorovi, aby pro ni přijel. Snažila se nevypadat vyplašeně a tak hleděla vypulenýma očima před sebe a snažila se nervózně nerozhlížet.

S výčitkami se nalodila do vozu a těšila se do domu, kde se nádherně postará o muže svých snů, se slibem naprosté věrnosti.

Počet zobrazení: 78

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x