Trenér

Mladý Lukáš v sobě časem probudil odvahu, část zdravé drzosti a chuť k podnikání. Už od školních let trávil téměř veškerý svůj volný čas v posilovně. V tělocviku nade všemi vyčníval a když nastaly nudné chvíle, zašel se alespoň vytancovat s kamarády. Pohyb byl jeho svět. Nikdo z jeho okolí si ho nedovedl představit jako lenocha, zalezlého v koutě. Byl všude tam, kde to bylo jen malinko cítit adrenalinem, potem nebo kvaltem.

Hlídal si postavu, soutěžil a nosil domů diplom za diplomem. Dalo se říct, že vynikal v jakémkoli sportu, i když v poslední době se nejvíce věnoval aerobiku a strečingu.
Získaný certifikát mu umožnil podnikat v tom, co ho v životě nejvíce naplňovalo. Mohl konečně skloubit libido se sportem a tak si na pár dní v týdnu pronajal malou tělocvičnu, kam docházely pozvané ženy nebo aktivní muži. Reklamní letáčky, vlastnoručně natisknuté a vylepené na kdejakém rohu, mu dopřály bohatou klientelu a tělocvična někdy téměř praskala ve švech.

Hodiny vedené vysportovaným Lukášem byly účelově stejně užitečné, jako zábavné. Jak hlasitá hudba, tak i pohled na mistra pohybu ze strany cvičenek. Okolo perfektně tvarujících se ženských těl, voněly veškeré feromony v místnosti až k ďábelskému tan­ci.

Zralé dámy napodobovaly energického Lukáše a mladé slepičky se mohly přetrhnout jen aby na sebe upozornily. Sem tam zabloudilý mladík ve sportovním, který se připojil k tanečnímu cvičení, nemohl odtrhnout oči z dámských postav, stejně jako jejich cvičitel. Hromada masa, natřásající se mlíkárny, nebo poskakující mladá kůzlata, třesoucí se sulcovitý zadek, či unikátní podívaná na vyšlechtěné půlky, mrskající se stehna, stehýnka, ladné nožky, hekot upoceným dam i pravidelné odfukování těch znalejších, to všechno stálo jak za podívanou, tak za další a další hodiny dřiny.

S první paničkou, která vlezla mladému trenérovi do trenek, přišla chuť. Chuť na další zážitek, i tučnější výdělek. Nedocvičená zralenka, která si po náročné hodině přišla postěžovat na problémové partie, se dožadovala přesnějších cviků na doma. Zprvu se Lukáš bránil. Nechtěl se po práci zdržovat tlacháním s věčnou dietářkou, která se při hodině mohla sedřít z kůže a pak si zašla s Ančou odnaproti na šlehačkový pohár. Jen ze slušnosti odmítal, kroutil hlavou a v rychlosti odpovídal na neutuchající dotazy.

Decentně naznačoval, že je třeba tělocvičnu zamknout a opustit, ale marně. Důsledná panička si šla tvrdě za svým. Nejen, že svoje problémové partie v dlouhé netichnoucí řeči zdůrazňovala, ale posléze i nabízela a odhalovala. Tahala Lukáše za ruce, aby se alespoň dotknul. Vnucovala se tak dlouho a zastrkovala bankovky za předek obtáhlých boxerek, až se stala první pracovní nehoda a jeho ocas byl dobyt.

První bouli na boxerkách odpomohla paní Dita, která se dál stala častější zákaznicí. Při hodinách dávala tělu zabrat i přes Lukášovy rady k odpočinku a po hodině zůstávala o něco déle, aby se mohla zase za úplatu spustit s mladým hřebečkem.

Když mladému sportsmanovi došlo, že vedlejší přivýdělek mu vynáší, stal se víc, než ochotným a vstřícným. Usmíval se, radil, pomáhal. Fungoval o moc líp než předtím, protože z energického aerobiku přešel k pomalému strečingu.

Cviky dbající o svalstvo a výdrž patřily sice k náročnějším, ale o to víc se mohl přítomných dam dotýkat a vysílat signál za signálem. Doteky hřejivou dlaní, které měly zprvu napomáhat ve cvičení, se pozvolna měnily ve flirtující drzost, které se nedalo odolat. Klientela ve cvičebně se postupně obměňovala a samičky k němu už nechodily pouze cvičit.

„Já se omlouvám, ale dřív jsem to nestihla,“ pomrkávala na něj jednoho dne postarší panička Olga, když se na cvičební hodinu dostavila ve chvíli, kdy se celý spolek už loučil a rozcházel do sprch.
„No co mám s váma dělat. Ale takhle to vést nemůžete. Jakmile vyjdete z formy, tak je to špatně,“ poučoval Olgu upocený Lukáš a ručníkem si stíral pot ze zátylku.
„Já vím, omlouvám se. Ale říkala jsem si, jestli by jste mi nedal soukromou hodinu,“ podbízela se mladíkovi chtivenka a nenápadně mu do dlaně vtiskla modrou bankovku.
„Myslíte dneska?“ mrknul na ni souhlasně trenér, protože mu bylo dopředu jasné, co se od něj bude v nejbližších chvílích žádat.
„Myslím přímo teď,“ hodila hlavou Olina, poukázala na svoji tašku u nohou a nestydatě nasála upocený odér linoucí se z mužného těla.
„Jděte se převléknout do cvičebního. Dámy už odchází,“ souhlasil s úsměvem Lukáš.

Panička odběhla do šatny vedle tělocvičny, aby navlékla tělo do trikotu, zatím co Lukáš připravoval žíněnky, švihadlo a gymnastický míč. Věděl přesně, že nabízená chvíle bude daleko vzrušivější, než když trávil okamžiky na randeti s vrstevnicí. Tyhle starší dámy mu voněly o moc víc už jen proto, že se v nich snoubil chtíč, hladovost, zkušenosti a nestydatost. Počítal s pohledem na trikotovou cvičenku, který ho dokázal šíleně vzrušit. Měl dost všech dokonale vystajlovaných slečen v drahých soupravách nebo kraťasích.
O to víc se právě těšíval na dámy vyššího věku, které na hodinu vpluly v trikotech s potítky a byly víc sexy, než bylo přípustné. Miloval pohledy na propnutou prdelku a dospělé půlky, mezi kterými se zařízl spodek cvičebního úboru. Zbožňoval nestydaté dámy, když tento nezbedný kousek látky dolovaly prstíkem a usmívaly se na něj.

Lukáš už jen čekal na svůj vedlejší příjem. Třepal se na další klientku. Okatou, usměvavou, rajcovní paničku, ke které ho to vyloženě táhlo. Stál u svých věcí složených v koutě a hypnotizoval dveře do tělocvičny. Čekal na pohyb kliky a přemýšlel v duchu čím začne.

„Jsem tu. Omlouvám se za zdržení,“ přiběhla k němu Olga a okatě zamrouskala.
Slušelo jí to přesně tak jako v běžných hodinách. Upnutý trikot vyrýsoval všechny nedokonalé partie, zmáčkl prsiska k sobě a zaryl se lemy do povoleného zadečku.

„Začneme. Nejdřív se rozehřejeme a pak se do toho dáme s vervou,“ rozkázal Lukáš a pustil tiše hudbu z cédéčka používaného v hodinách.
Předcvičil Olze pár skoků, dál pohlídal každý pohyb platící snaživky a rozhodl se ji nejdřív nechat pořádně zapotit. Skákal na místě, tancoval, propínal tělo, ohýbal hřbet až ke kontíkům a stále při tom hlídal každý pohyb rozverné paničky.

„Vidíte to? Cítíte to tady?“ přistoupil ke cvičence, která už skoro přestala doufat v nějakou akci, protože kolo pro zahřátí trvalo při její nadrženosti až zbytečně dlouho.
„To si pište,“ usmála se křečovitě Olga když se snažila dotknout dlaněmi podlahy.
Lukáš jezdil po propnutých stehnech a masíroval už tak bolavá lýtka. Hopkal okolo ní a nabízel další varianty cviků, aby dal zralé samici pořádně zabrat.

„Zkuste to švihadlo,“ nabídl Olině tenké lanko a složil ruce na hrudi.
Se zalíbením sledoval ženské vnady, které se proměnily v nebezpečné zbraně. Koziska skákala ve výstřihu, stehna se nezpevněně třásla, prdelinka se osypala celulitidními ďolíky a přesto ženské kotníčky působily přitažlivě při každém doskoku.

Olga si tohle hopsání užívala, protože konečně ucítila, že přišel její čas. Konečně mohla mladého trenérského tyrana zlákat a vzít si to, za co už dostal zaplaceno.
Nadnášela se vzduchem, když hopkala přes svištící lanko, chichotala se rozdováděným vnadám a s udýchaným hlasem se omlouvala za těsný trikot.

„Nemůžu na chvíli na ten balón?“ pokukovala po něm Olga už delší dobu, protože skákání jí slušně zmáhalo.
„Zkusíme ho,“ kývnul Lukáš souhlasně hlavou k veliké, nafouknuté, růžové kouli.
Předvedl jeden z možných cviků a pustil zralenku na jeho místo. Prohlédl si její dosed s velikou zálibou. Trikot byl už v ženském zadečku krásně zaříznutý a tak se poodhalené půlky upoceně přilepily na jemnou přifouknutou gumu. S dosedem na míč se konečně mohla paní Olinka uvolnit a než splnila zadaný cvik, chvíli se jen pohupovala a větrala si naducaný výstřih.

„No tak pojďme na to paní Olgo, ať je to za námi,“ přiklekl si Lukáš k dámičce a lehce se dotkl jejích boků.
„Ano, ať už je to za námi,“ vyvzdechla ze sebe Olinka a jemně si nechala balón od zadečku skulit nad lopatky.
Se zaťatými svaly visela ve vzduchu, zapírala se šlapkami do parket a posilujícím cvikem se držela ve vzduchu díky zátylku a míči.

„Cítíte tady tu bolest?“ podjel mladík palcem páteř od zádele až po lopatky.
„To cítím,“ hekala napnutě Olga a držela se ze všech sil, protože si přála Lukášův palcovod i na jiných místech.
„To je dobře,“ pochválil jí konečně prvním dotekem, který zapálil pochodeň vzrušení.

Projel dlaní po zpevněných zádech, přejel třepající se zadeček a zajel kouskem dlaně mezi stehna. Přimáčkl nenápadně prsty na vyrýsovanou kundičku paní Olgy a stalo se přesně to, co očekával. Ženština se svezla na zem, rozhodila ruce po parketách a roztáhla nohy v očekávání.

„Promiňte. Znovu. Pojďte nahoru,“ pomáhal jí zpátky do cvičební polohy i za cenu otrávené dámské tváře.
Pomohl dámičce se zvednutím boků a sám si ji našteloval na pružný balón. Sledoval jak se jí třesou nohy, jak zatíná všechny svaly a jak se jí mění mimika. Pozoroval rozlitá prsa i kundí polštářek pod bříškem a čekal na další prosebný pohled zralé dámy.

„Přetočíme se na bříško,“ konečně ukončil svalové trápení Lukáš a přiklekl za spocenou paničku.
Olga se vysíleně rozplácla po balónu a jen tak si hověla na pružné gumě. S odpočinkovým pohupováním zkoušela přenášet sílu do různých částí těla až skončila v póze, která připomínala spíš rozpláclou žábu. Dřepěla před balónem na špičkách, hrudníkem se válela po míči a líně odpočívala.

„Ještě chviličku vydržte, paní Olinko!“ probíral ji z unavení Lukáš když se svým tělem připojil za ní na těsno.
Místo odpovědi ucítil chtivé zavrtění zadečku a aby si lejdynku zkrotil, vzal ji drsně za boky. Přirazil se na ni zezadu a zdůraznil své rozkazy i prosby o ještě aspoň deset minut trápení. Bohužel se už setkal jen s odmítnutím a nastrčenou pičkou. Zkoušel Olinku probouzet nadrženými nárazy, ale místo čerstvého vyskočení se dočkal jen tichého vzdychání.

Konečně naznal, že je čas splnit to, za co dostal příplatek. V tu chvíli se paní Olga začala konečně probírat a zřetelně pookřála. Už zase komunikovala a protože docílila svého, chtěla ukázat, co v ní je. V příštím okamžiku se prudce otočila a hladově drapla po cvičitelově rozkroku. Obratně vyprostila masitou klobásu ze zajetí boxerek a začala si pochutnávat na nulových kaloriích. Cumlala ohebný nástroj, olizovala povadlou jahodu a probouzela si ho k následnému použití. Jemně tahala za koule, cucala je jako pralinky a proháněla dlaň po konečně tuhnoucím prutu.

„Chutná ti?“ ptal se slastně funící Lukáš a hladil Olininy potem slepené kadeře.
„Hm,“ usmívala se k němu nahoru spokojeným pohledem a mumlavě si debužírovala na prokrveném meči.
Nebyla schopná slova, protože do sebe ocas cpala až po kořen. Přála si být lepší než klientky před ní a tak vyvíjela maximálníúsilí, aby si mladého mrdáka pojistila i do budoucna. Dávila se žaludem v krku, drala jazyk všude tam, kde pro něj už nezbývalo místo a cucala tvrdé Lukášovo bříško, koule i s celým lofasem. Pokusila se špičkou prstu nahmatat pánský análek, čehož se sportovec zalekl a tak raději přebral další iniciativu.

Položil si zralenku na žíněnku, nadzvedl jí nohy, opřel si je o ramena a vyzvedl si zadeček co nejvýš. Hladil špíčkaté boky a sjížděl k polehávajícím prsům. Kochal se hebkou měkkostí postaršího masa a nabíral přebytečně zásobené partie do dlaní. Muchlal se s ní, mačkal, tahal a skřípal zuby. Beze slova se narážel na trikotovou bránu v rozkroku, tvářil se nelidsky nadrženě, štípal paní Olinku do bradavek a chystal se k čuráčímu útoku.

„Na,“ hlesla z posledních sil Olga, odtáhla těsný trikot z oholené miciny a nabídla tak dospělé hnízdo cvičitelovu ptáku.
S chutí na poslední cvik toho Lukáš využil. Zamířil žaludovým okem k nitru samice, naposledy srovnal její nohy na svých ramenech a s opatrným překulením se opřel dlaněmi pod jejími pažemi, kde konečně prudce zasunul. Zralenka spokojeně vyhekla, i když ji poloha nevyhovovala tak, jako mladším ročníkům. Zápich jí ale přinesl tolik slasti v kundičce, že se sama začala snažit přizpůsobovat.

Cítila zaťaté svaly v bříšku, držela se Lukášových tvrdých paží a prožívala si, jak do ní mladík začal pravidelně bušit. Jasně viděla jeho lofasa, vyjíždět z roztažené bažiny, jak celý mokrý, lesklý a chtivý se do ni zase zanořuje na doraz. Pozorovala souhru své kundy a zaplaceného čuráka. Nabírala dlaní lepkavý sekret a zasouvala mokré prsty do silákových rtů. Lukáš se, s piččí vůní na rtech, zhýbal k polibku, aby zralence dopřál trochu z její vlastní medicíny.
Ochotně sála rty i s jazykem, protože si chutnala už od dob první soukromé masturbace. Zažívala neskutečné peklo. Bolesti v páteři se slévaly v nelidskou slast mezi pysky a s každým zárazem do oholeného lůna vyhekla jedno z dalších povzbuzování. Řídila si celou mrdačku i když ji měl mladík pod sebou, stočenou do vajíčka, v naprosté moci.

Mrdal ji pravidelně, skvostně a dlouze až do chvíle, kdy se z nadržené chtivenky stala bestiální saň. Drápala nehty, syčela a cedila nesrozumitelná slova mezi zuby, štípala ho a přirážela s takovou vervou, jaká zdůrazňovala pouze jednu jedinou věc.
Blížil se samičí orgasmus a na to upocený mladík už čekal. S vědomím, že dá svému ohonu ulevit, jen vyčkával a nechal se drásat pomalu do krve. Šrámy na zádech se snažil nevnímat a dál zajížděl co nejhlouběji to šlo, protože měl už sám se sebou co dělat.
Pár hlasitých pleskotů, o Olininy vyzvednuté půlky, mu způsobily i bolest, protože už semeno zadržoval jen se zaťatými zuby. 

„Už dlouho nevydržím! Já se udělám!“ skučel na paní Olgu v tempu divoké mrdačky.
„Vydrž to! Musíš! Dostals zaplaceno, tak to vydrž!“ přišoustávala zespodu dračice.
„Nevy… pro­miň!“ vytrhl ocas z napumpovaných pysků a stříkal na parkety i žíněnku pod nimi.

Přesto, že nezvládl dámin konec, věděl, co se od něj očekává dál a proto nelenil. Ocas nechal ukapávat na zem, koule nechal cukat a zajel prsty do nedodělané mušle před sebou.
Pokračoval ručně v rozdělané práci a nechal se za vlasy strhnout obličejem do mokrého klínu.

„Dolízej mě!“ poroučela si Olga a křečovitě držela chomáč vystajlovaných Lukášových vlasů. Zvedala nohy co nejvíc za sebe, nevnímala bolest v páteři a s pár doteky hbitého jazyka se nechala dorejdit k ďábelskému orgasmu.
Nebýt mladíkovy duchapřítomnosti, byla by mu snad i ublížila. V slastném okažiku, kdy ji orgasmická křeč ovládla tělo, jen vycenila nebezpečně zuby, zaťala obě pěsti a bušila s nimi o podlahu. Lukáš si lehl celým tělem na parkety a očima visel nahoře na dámičce, aby uhlídal připadný atak. Vypadala krásně, ale nebezpečně.

Dolizoval tekoucí šťávy a pevně objímal cukající roztažená stehna. Nechal se kopat patami do zad a přitom hlídal nebezpečné paniččiny drápy. Opírala se dlaněmi do žíněnky, zvedala tělo i pánev a křičela na celé kolo, až skoro létala. Chovala se přesně tak, jak si každou paničku představoval.

Když se zemdleně opět položila na záda a nechávala jen své tělo docukávat, naslouchal jejímu vzdychání. Pravidelně oddechovala a zkoušela mu pochvalně beze slova děkovat rozmazanýma očima. Zuboženě zvedala hlavu a s nepatrným kývnutím se pousmála na důkaz, že jí opravdu dal co proto.
Lukáš ji nechal chvíli rozjímat a pustil se do úklidu semene. V rychlosti si sbalil tašku, protože pronájem tělocvičny by se mu tímto prodražil a vracel se k odpočaté a už zase sedící Olze.

„Těším se na další hodinku. Mám dojem, že začátek hodiny asi zase nestihnu,“ nahrála posmutnělý výraz, kterým dala jasně najevo, že péči o vlastní tělo si bude nechávat výhradně na soukromé hodiny.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x