Stará panna 09

Toto je 9 díl z 9 v seriálu Stará panna
Počet zobrazení: 82

„Ty jsi dneska nějakej zadumanej,“ prohlásila na adresu mlčícího Aleše Jarka.
„Je něco, co se ve mě drží. Říkám si, jak je mi líto, že první tvůj chlap jsem nebyl já. Že ti neukazuju úplně všechno od začátku,“ posmutněle reagoval Alda.
„Tak kousek ukázal Vojta a díky tomu, že je tvá rodina, tak je to jako bys mě zaučil ty,“ snažila se vtipkovat i když se Aleš nechytal.
Jen posmutněle sledoval mluvící ústa své milenky a v duchu zatínal zuby, aby nezačal bratránka vlastně bezdůvodně urážet.
„Tak nech toho přece,“ pohladila ho po hlavě Jarka, když si jej na udobřenou přivinula k boku.

Pročechrala vlasy, rozcuchala účes a snažila mu dopřát jiné myšlenky, díky volnému domácímu tričku. Nenápadně nadzvihovala lem a ohřívala mužnou tvář holým pupíkem. Nevěrník se nechal laskat, ale pro jistotu dál dělal uraženého, aby náhradnice nepřestala.
„Lízal tě?“ zvedl zrak vzhůru a pídil se po pravdě.
„Jo,“ přestala se přehrabovat v jeho fazóně a spustila monolg popisu, aby mohla zodpovědět najednou všechny užárlené otázky.
„Se ti to líbilo, že?“ zasyčel nakvašeně Aleš.
„To si piš. Já do té doby neznala totiž nic jinýho než tyhle prsty!“ nabídla mu ke kontrole svoje dvě ruce a raději odběhla do ložnice, kde si rovnala myšlenky.

I přes to, že mnoho zkušeností neměla a vlastně v poslední době poznávala hlavně sama sebe, měla stoprocentně jasno v životě. Díky, ne zrovna přívětivým srovnáváním povah si jasně vyřádkovala lidi, které ve svém okolí nesnesla. Stačilo jen zakřičet nebo ukázat pravou tvář a už instinktivně couvala. Bylo jí jasno, že kdyby v kuchyni zůstala o chvíli dýl, přišla by i díky své umíněnosti o bodáka a to by velmi nerada. Teď, kdy měla pravidelný přísun orgasmů a polibků, se nechtěla vzdát živočišného tepla či jakýkoliv jiných příjemných pocitů.

„Ťuk ťuk, můžu?“ klepal na skleněnou výplň Aleš při nenápadném dobývání se do ložnice.
„Jo,“ zamumlala Jarka do šera před sebou a nehnula dál ani brvou.
„Nebuď uražená. Já to tak nemyslel,“ omlouval se bodák, protože se bál hádek s ženou, která mu naplňovala život.

Připlazil se k Jarce, objal a uklidňoval si ji lichotkami, sladkými sliby a slůvky. Rychle mu v náruči roztála a nechala se zpracovat do fáze, kdy ochotně odpovídala na otázky mířené k prvnímu styku.
Už bez jakéhokoli odporu popisovala detailně první dotek, pusu, zásun i s následným orgasmem, který prožila vlastně až druhý den. Dokonce malinko Aleše uklidňovala, aby nespustil případné výčitky, až se rozhodla ke kompromisu, při kterém by se ješitný soused nemusel cítit jako druhý.

„V prdelce můžeš být první,“ mrkla na něj lišácky.
Nastavila zadničku, stáhla malinko kalhotky a nastavila vypoulené půlky před Aldův obličej. Neskutečně s ním zamávala, protože anál byl jeho sen. Sen, který mu jeho žena nikdy nesplnila, protože se těchto hrátek bála i štítila. Sen, který už dávno vzdal, protože žádnou jinou vlastně nepotkal. U Jarky škemrat nechtěl, protože to měl předem za prohrané vzhledem k tomu, že teprve objevovala různé praktiky.

„Podívej se, cos se mnou provedla!“ vytahoval ukázkově tuhé polínko z trenek.
V jednom okamžiku se zpotil, svět se s ním zatočil a už nedokázal myslet na nic jiného než na čokodírku, ze které právě nasával vůni. Jarka se v předklonu jen podívala za záda a vypustila pár potůčků šťáv. Pohled na vytuhlý Alešův ohon ji pokaždé dokázal dokonale navnadit.
Zašmátrala ručkou dozadu, chytila ocas za žaludem a držela se ho jako klíště. S občasným pohoněním kam až došáhla, si nechala lízat járek mezi půlkami od kostrče po stehna. Alda nevnímal nic jiného než její prdelku. Hluchý a slepý si šel živočišně za svým i se strachem, aby si to jeho milenka náhodou nerozmyslela.

Prolízával se tučným materiálem k těsnému vstupu, vmačkával si dychtivý obličej do tmy a opravdu nevnímal nic jiného než jedinečnou příležitost. Nedovolil si pohrát jinak než jazykem. Nabízel nateklý ocas a držel se při vědomí ze všech sil, protože díky ochotné zadnici skoro kolaboval.

„Dotkni se prstem!“ zaskuhrala nadržená Jarka, ale nedočkala se.
Nahlížela přes rameno na Aleše a v rozlízané tváři viděla výraz nepřítomnosti. Měl svůj svět a nenechal se rušit. Musela si tedy pomoct sama. Volnou dlaní roztáhla jednu půlku a zkoušela kroužit prstem tam, kde bylo rázem plno od Aldova nenechavého jazyku. Kroutila zadečkem a vábila si samce jako ve zvířecí říši přírody.

Mezi roztaženými stehny natahovala voňavé kalhotky, do kterých ukapávala kundí šťáva a s kroužícími boky hrála s chlapským jazykem na honěnou. Aleš zrudl, potil se a snažil vyhrát nad neposlušným zadečkem. Oči měl otevřené jen do škvírek a ztrácel síly do dalšího boje, protože veškerá krev se nalila do žilnatého čuráka.

„Buď hodná, sakra!“ vydechl sípavě a zkrotil tančící zadeček rázným pleskancem.
„Au! No co to…“ chytila se za půlky neposlušná Jarmila.
„Říkám ti buď hodná!“ roztáhl polokoule mrdák a zabořil znovu obličej s jazykem přímo k zadní škvíře.
„No a nejsem snad?“ prohnula se s provokativním úsměvem v pase Jarka a zase klidně tančila a hrála s lízákem na honěnou.
„Takhle to nepůjde, protože vidím, že kobylka nám kope,“ vyrušil sám sebe z anální euforie Aleš a přitvrdil své chování.

Nelidsky nadržený si přitlačil Jarmilu k posteli, kde ji donutil do kleku a věnoval ji pár ostrých dlaňotrestů po bílé zadnici.
„Budeš už konečně hodná?“ šeptal jí do ouška s prstem na jejím mokrém análu.
Jarka jen co ucítila tenký článek prstu, kterému stačilo zatlačil a byl uvnitř, zjihla. S otevřenou pusinou přislíbila pokoru a zhluboka vydechovala horký vzduch. Těšila se i přesto, že netušila co ji čeká. Jen ve svých soukromých hrátkách našla zádelní místečko, které zatím nikdo neposkvrnil. Sama si dovolila na sobě pouze lechtat nehtíkem nebo špičkou žaludu. Další možné hrátky nechávala uklizené hluboce na dně svých tužeb. Čekala na toho správného, kterého jasně cítila až z manžela své kamarádky.

„Nastav se mi,“ promlouval sám k sobě Aleš, protože nic jiného než prdelku před sebou nevnímal. Chytil se masitě oblého boku před sebou, projel žaludem okolo mokré dírky a natáhl kšandu upletenou z čuráčího i kundího sekretu. Připlivnul si další mokrou dávku a vyhnal pár dalších kluzkých pomocníků ke vstupu k ženské sliznici. Zkoušel prsty tlačit na hnědou sevřenou branku a jemně poklepával jahodou, aby se nepoužitá škvíra co nejvíc uvolnila.

„Vytáhni si prsa,“ šeptal dychtivě Jarce mezi lopatky, když se lehem na její záda zkusil zbavit vyčerpanosti. Síly měl dost, ale chystaným průnikem o ně přicházel jako mávnutím kouzelného proutku. Držel se křečovitě Jarčina hřbetu, železný ocas měl opřený o chlupaté pysky a ukapával do prostěradla pod nimi. Ještě chviličku počkal na rajcovní pohled, kdy si jeho vyvolená vytahovala velececky z těsného výstřihu a s krátkým pohlazením obnažených kozisek se znovu vzepjal jako hřebec.

Rozkročen za chtivou Jarmilou se rozhodl zasunout. Konečně přitlačil mokrý žalud na sevřený anál, pohladil bílé půlky a s mírným zatlačením se zkusil vtěsnat za první branku. Ocas mu škubal slastí, protože silné sevření dráždilo uzdičku. Jarka zaťala zuby, podebrala cecek do dlaně, aby zkusila vnímat něco jiného než bolest a ještě víc se v pase prohnula.
Aleš, smyslů zbavený, to chápal malinko jinak. Vnímal to jako povzbuzení a proto zajel až po kořen bez sebemenší další opatrnosti. Jarce se rozklepala kolena, ale stiskla sanici, aby vytrpěla to, po čem toužila. Nechtěla ukončovat rozjetou hru a tak se štípala do bradavek a zkusila dokonce malinko přirážet navzdory bolesti.

„Počkej to nejde! Takhle to nejde! Přestaň!“ krotil ji slovně Alda, protože mu čurák ždímaný v prdelní pračce začal vytékat.
„Nesmíš přestat, chci to!“ přecedila lež přes zuby Jarmila, protože cítila jeho brzký konec.
„Neříkej to! Počkej, nech toho!“ brzdil se Alda, ale nebylo to nic platné.

I když se snažil ze všech sil vydržet, neskončilo to jinak, než prudkým střikem do střeva. Už s naprostým klidem Jarka ucítila zmírněnou bolest v zadečku. Cukání vypumpovaného ocasu ji zase navodilo slast a vyklouznutí měkkouška jen pohladilo zbědovanou dírku. Proto nechala upoceného partnera odpočívat vedle sebe na posteli a dodělala se prsty v kleče. Ručkou si držela bolavý análek a druhou trápila zvětšeného frajtra. Dohonila se na čubičku a s tváří zabořenou do polštáře, se dlouze dívala do usmívajících očí nevěrného bodáka.

„Ty jsi neskutečná. Fakt se ti to tak líbilo?“ hladil ji po vyšpulené zadince a držel si v dlani hadici.
„Jo, ale je třeba to zkoušet,“ vydechla ze sebe Jarka.„Budeme trénovat, neboj se!“ slíbil další kurzovku Alda a slastně zavřel oči.
„Vstávej, kdy máš být doma? Budeš mít problémy, ne?“ probírala ho Jarka.
„Problémy? U koho?“ uchichtnul se píchák a zavrtal se pod peřinu.
„U Romany,“ rýpla si do něj Jarmila když se pomalu sbírala do sprchy.

„Símtě. Ta ani neví, že nejsem doma. Už pár týdnů jsme spolu nespali a jí to ani nepříjde. Nepotřebuje to,“ stěžoval si polohlasem ospalec a nevěnoval nahému Jarčinu tělu už ani jeden pohled, protože se oddával spravedlivému odpočinku.

Zralenka jen hodila hřívou, pokrčila rameny a odskotačila do koupelny, kde ze sebe smyla usychající lepkavý pot. Během horké koupele se pustila do dlouhého přemýšlení, jak se z celé situace vyvléknout, nebo ji naopak, tvrději vyřešit.

Počet zobrazení: 82

Autor

Navigace v seriálu<< Stará panna 08
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x