Stará panna 03

Toto je 3 díl z 9 v seriálu Stará panna

Doma se Jarmila opřela zády do dveří, aby hned v předsíni vykouzlila na rtech sladký úsměv. Spokojeně mžourala do bytové chodbičky a cítila se nejlíp ve svém životě. Sama v sobě tušila, že tohle jednou příjde i přes to, že v dlouhých, prázdných dnech vše vzdávala. Tímto protržením brzdící hráze nasávala domovský vzduch, nabírala na sebevědomí a přesto, že zážitek s jinochem dopadl bez orgasmu, cítila se konečně jako pravá žena.

K mámě přiskočila s nehoráznou radostí, čímž vlila kus energie do žil i stařičké ženě. Obíhala postel, natřásala polštáře a se smíchem i vtipkováním dávala světu najevo, že se z tiché, knírkaté, nenápadné osoby stala žena. Maminka se spokojeně usmívala i když netušila, co k tak veselé náladě dcerku přivedlo, ale pohled na zářící Jarčinu tvář ji bohatě stačil. Nechala si přečíst denní tisk, s chutí zhltla ohřátou dietu, poslušně bez každodenního dohadovacího rituálu spolykala prášky a spokojeně usnula vydatným spánkem.

Až teď měla Jarka konečně volno sama pro sebe. Napustila si horkou lázeň, aby mohla chvíli rozjímat a konečně se pořádně umýt, nalila si sklenku rudého vínka a ponořila se do hluboké pěny. S neskutečnou spokojeností se hladila rozmáčenou dlaní pod hladinou a ojížděla svoje obyčejně ženské křivky.
S hlavou opřenou do složeného ručníku na kraji vany, nasávala horkou páru a potírala obličej varhánkovitými prsty. Chuť na dokončení nedodělaného díla byla sice silná, jenže se chtěla cítit nejen jako žena, ale hlavně jako lovící šelma.

Proto se ovládala. Odmítala dál dělat dobře sama sobě, když poznala zázračné spojení ve dvou. V horké lázni ji napadala spousta ještě vřelejších nápadů, kdy z každé myšlenky vyšel jeden jediný závěr: Znovu se setkat s mladíkem zespodu. Nechtěla tam běžet ještě týž den, protože zážitků byla plná. Proto se z vany vynořila rozhodnutá, zajít zkontrolovat kytičky až druhý den z rána.

Zatím, co se snažila usnout s myšlenkou na použitou kundičku, mladý Vojta si o patro níž mastil brko. Myslel přitom na živočišnou ženušku, kterou mohl kdekoliv chytit, aniž by ječela o špekách nebo se studem odvracela. Věděl, že v Jarce našel přesně to, po čem dlouho toužil. Zralou ženu, se kterou zažil to, co mu spolehlivě nalilo ohon krví.
Přetahoval kůžičku a myslel na chlupatou škvíru, maminovský zadek a slastný zásun. Skučel a syčel slastí když si připomenul tu chundelatou brázdu, těsnější než u dívek před ní. Vybavoval si dámské vzdychání a chystal se k výcaku, aby mohl znovu slepit chlupaté ohanbí, alespoň v představách. S hlasitým výstřikem vypustil bílou kvalitní smetanu na ploché bříško a utíral si pot, protože ho Jarka dokázala vysílit i takhle na dálku.

Utíral sperma do povlečení, spokojeně odfukoval a sledoval strop, protože věděl, že někde nad ním leží jeho vytoužená. Zatím co Jarce se podařilo usnout, Vojta se dlouho do noci modlil, aby se tahle žena v bytě objevila ještě jednou a to co nejdřív.

Dočkal se. Díky pozdnímu spánku, kdy zabral až k ránu, ho probudily kroky v bytě a cinkot nádobí. Vystřelil jako z děla, aby zjistil, že se mu splnil sen. Zastavil se mezi dveřmi a zalapal po dechu. V manželské propůjčené ložnici, stála sice jeho Jarmila, ale naprosto jiná. Jako by prošla rukama vizážisty, se k němu otočila, lišácky mrkla a nabídla po domácku provedenou proměnu. Vlasy vykulmované, laciné líčení a o něco lepší šatník z ní dokázalo udělat přeci jen víc šik dámu. Usmívala se a pozorovala čeho všeho si na ní její nabiječ všimne.

„Já jsem doufal, že příjdeš. Ale bál jsem se. Jsem Vojta,“ podal ruku ženě, se kterou nebyl den před tím ani čas se blíž seznámit.
„Jarmila,“ usmála se červenými rty zralenka a prohrábla si kudrny.

Pro kolegy z práce by byla určitě opět pro posměch, protože proměnu zvládla sama doma u zrcadla a díky neznalosti v moderně se z kukly vyloupla zase jen malinko přičančaná larvička. Ale našlápnuto na etapu krásného motýla beze sporu měla. Vojta se k ní ihned přitisknul a vlepil jí dlouhý polibek na zmalovaná ústa. Sice proměnu registroval, ale víc ho přitahovalo stejně to, co bylo pod šlupkou. Proto se do zralenky pustil hned a ze startu.

Natlačený na mléčný hrudník ji držel vzadu za prdel a muchlal obě půlky. Jazykem projížděl Jarčinu pusinu a rty rozmazával mastnou ruměnku, až oba vypadali jako pronajatí klauni.
„Tys to vlastně včera dostala, že?“ posmutněl Vojta aniž by v muchlání přestal.
„Ono je to celý jinak,“ dychtila po další záplavě polibků Jarmila a uvnitř se třásla z chystaného přiznání.
„Jak to myslíš?“ zarazil se zajda, ale nemínil se vzdát polštářků na bocích, které právě mačkal v dlaních.
„No asi bych ti měla něco říct,“ jednala narovinu zralenka a pomalu mladého bodáčka vedla do kuchyně.

Za stolem nastínila svůj dosavadní život a přiznala se k sexuálnímu strádání. Překvapenému mlčícímu Vojtovi popisovala své soukromé večerní orgie, kdy se stávala šelmou k pohledání a dokonce se svěřila i s věčným zesměšňováním od kolegů v práci. Až když nastavovala zadnici, aby předvedla rosolovité chvění obou půlek, nebo dala nahlédnout k povislým ňadrům, se Vojta začal probírat ze zpovědního šoku.

„Takže já tě včera odpanil? Tys to nedostala? Proboha proč jsi to neřekla předem?“ soukal ze sebe slova pochopení zároveň i s omluvou za běsnící přírazy.
„To už je jedno. Jen ti chci poděkovat. Měla jsem potřebu ti to celý říct,“ uklidňovala jeho viditelné výčitky hebkým hlasem.
„Ty ses včera ani neudělala. Celou noc jsem na to myslel,“ nadhodil udičku mládenec.
„I tak to bylo krásný,“ zamrkala na Vojtu modrými víčky a poslala vzdušnou pusu z rozmazaných rtů.
„Sluší ti to. A proběhla ta změna komplet všude?“ vystartoval po kořisti nedočkavě Vojtěch a zajel rukou přímo pod suknici.
„To ne,“ posmutněla Jarmila pocitem, že mladíka zklamala a zase se zastyděla.
„Uf! To je dobře,“ nahmatal chomáč černochlupky pod kalhotkami a začal škemrat o další, tentokrát vyjasněné, číslo.

Jarmila už necouvala, zbytečně nepřemýšlela a naopak se rozdávala zajícovitému bodákovi, aby dohnala zanedbané roky. Přijímala doteky, nastavovala partie, oplácela jazykový kurz a kroutila se v bocích jako placená striptérka.

„Ty jsi neskutečná. Ty ani nevíš, co se mnou děláš,“ lísal se k přemalované tváři Vojtěch a narážel boulí k boubelatému boku.
„Udělej mi to,“ škemrala bezostyšně Jarmila a i když se červenala nad drzým přáním, spokojeně se nechala svlékat.
Vojta odhazoval po pokoji svlečené kousky ženského oblečení. Se samčí dychtivostí se dobýval k prsům a rodidlu, při čemž se sám svlékal do naha, aby cítil její holou kůži na své. Oba nahuláči se navzájem navedli k manželské posteli, kde si ji zajda směle položil.
Dlouze se na svoji mrdnici díval a prohlížel za denního světla. Ležela, usmívala se, roztahovala pokrčené nohy a rukama za hlavou mačkala povlečení. Prsa se jí rozlila po hrudníku, bradavky volaly o pomoc růžovým čudlíkem a kunda voněla po celé ložnici. Vojta stál, honil si ocas a chystal se k nejlepšímu obědu na planetě. Přisedl si vedle, projel prsty černochlupé houští a prostředníkem narážel zlehka přímo do poštěváka.

S lofasem v dlani sledoval roztouženou křepelku, jak se svíjí, olizuje a poddává jeho štíhlému prstu. Pohupovala se na tučné zadnici a narážela proti prostředníku v rytmu chtíče. Červenala ve tváři, chytala si rozlítaná prsa a nebo se zatínala drápy do povlečení. Chovala se jako by si nevěděla rady. Přitom jasně tušila, že ještě pár hmatů a rozkřičí se na celý dům.

„Udělej se. Ukaž mi jak umíš být šikovná,“ povzbuzoval ji Vojta a bez přestávky si dál leštil kopí.
„Nepřestávej,“ hekala rozjetá Jarmila a vyrážela s větší silou proti jeho ruce.

Zajda si liboval ve výrazném poštěváku, který mu prokluzoval mezi prsty. Občas pustil svůj nástroj a roztáhl chlupatý lusk, aby zahlédl kus červeného šťavnatého masa. Promaštěného masa, které netrpělivě čekalo na další ze zápichů. Dospělá tkáň, která už přijímala všechno, co mladík nabízel.
Vojta už v kleku zabořil obličej mezi černé polesí a s palcem na zduřelém frajtrovi se jazykem pustil do úzké dírky. Prozkoumával bažinku, ochutnával slanou dobrotu, cpal se svalovým průzkumníkem dovnitř a s vypoulenýma očima hlídal aktérku nahoře.

„Jo! Jo! Takhle! Jo!“ vyrážela ze sebe Jarmila až ze zajdova ocasu vytékal pramínek sekretu.
„Já to takhle dlouho nevydržím,“ prosil pohledem a dýchal dál samičce do chlupaté kouzelnice.
„Tak pojď,“ posadila se na posteli, pomohla mladíka vytáhnout nahoru, převalila ho na záda a neznale si jej osedlala.

Naskočila na něj, nehty párkrát zaškrábala na propadlý hrudník a s opatrností si nasedla na skoro plivajícího čuráka. Dosedla až na dno, zadívala se do mladíkovi tváře a pomalu se rozjela. Napichování jí nedělalo žádný problém. Vojtův meč nechala do sebe klouzat pomalu, něžně a až se mladík znovu dotknul jejího poštěváku, teprve potom zrychlila. Zajda si slinil prsty a potíral jimi už tak dost kluzkého frajtra.
S každým dotekem na čarovném hrášku, se Jarmila rozběsnila jako před kolabsem. Palec nemilosrdně dorážel jako vosa a půlky pleskaly o hubená zajdova stehna. Vojta na ni zíral zespodu, chytal skákající velekozy a čechral z venku kundí huňárnu.

„Budu!“ vykřikla a roztřepala se v křeči stále nabodnutá na žilnatém ocasu.
„Bože! Bože!!!“vysvobodil zespodu hadici Vojta a zalepil semenem zarostlou brázdu.
Ještě oběma udělal dobře dojezdem uzdičky přes poštěvák a už se jen kochal pohledem na třepající se Jarku. Byla v sedmém nebi. Klepala se, trhaně dýchala, nevěděla co s rukama a tak ručkovala po jeho i svém těle.
Dlouho trvalo než její orgasmus odezněl. Pro mladého Vojtu to byla podívaná lepší než poslední akčňárna v multiplexu. Doklepávající se Jarka pomalu slezla z koníčkovského sedla a sesunula se na bok vedle mladíka, aby se mohla přitulit.

Vojta hladil hebkou kůži, chválil si druhý krásný zážitek a šeptal sliby do nakulmovaných Jarčiných loken. S přesvědčením, že se od ní nemíní hnout ani na krok, oba spokojeně oddychovali, proplétali navzájem prsty a dál už nemluvili.

Ve Vojtovi se zapálil plamínek naděje, že sehnal stálou milenku, jakou si nesl v představách už od rané puberty. Jarka se těšila z mladého hřebečka, se kterým toho měla ještě spoustu nepoznaného před sebou. Přesto ale stála nohama na zemi, protože u mlíčňáka zakotvit určitě nechtěla. Její stoprocentně dospělé přemýšlení se chystalo na větší změny v životě, než by byly jen občasné šoustačky v propůjčených bytech.

Autor

Navigace v seriálu<< Stará panna 02Stará panna 04 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x