Stará panna 08

Toto je 8 díl z 9 v seriálu Stará panna

Další setkání Jarmily s Alešem probíhalo v tajnosti. Přesto, že už na žádné rande s cizáky nepřistupovala a Romanu s klíči již neobtěžovala, letitá kamarádka ji přestala mít v lásce. Ze vřelého zdravení a zvaní na kávy s pokecem se stal na půl huby zamumlaný pozdrav, kterému nebylo ani rozumět a trapné ticho, když se nedejbože, náhodou setkaly u výtahu.

Jarmila se nedoprošovala vysvětlení, protože od půjčovaného Aleše věděla, že tohle zlo vzniklo jen díky její proměně. Roky ji Romana brala pokrytecky a milovala ji jako slabší článek, nad kterým se sama cítila povýšeně. Jen co zjistila, že se z Jarky stala samice k nakousnutí, měla potřebu jí závidět a roznášet o ní drby.

Sám Aleš se k ní chodil kolikrát jen vypovídat, protože doma to už bylo neúnosné. Sex se stal pouze nastavenou rutinou bez možnosti zažívat cokoli nového a k tomu věčně nasupěný Romanin obličej ho vyloženě nutil utíkat z domu. Dennodenní dohady a výčitky, kdy jeho manželka závistí pukala, ho táhly k věčně veselé a usměvavé voněnce zhora.

Jarka, která každým dnem objevila kus nového, ho přitahovala jako magnet. Nebýt gravitace, tak jezdil silou touhy pupkem po stropě s každým Jarčiným krokem. Každou minutu hlídal hodinky, postával u okna a naslouchal výtahu za dveřmi předsíně. Z práce spěchal hned domů, kde si dal ohřátý oběd, zkontroloval stupeň manželčiné nasranosti a pádil s kamarády na pivo, což v překladu znamenalo vyjet jedno patro výtahem a zapadnout do opravdového tepla domova.

Našel v Jarce tolika zalíbení, že se odmítal o ní dělit. Nikomu ani slůvkem neprozradil, nebo jen myšlenkou nenaznačil, chvíle trávené u ženy, která představovala klid, život, radost a poznání v jednom. Toužil se jí odevzdat celý a opustit byt, ve kterém panovala zlost a vlekl se jedovatý čas.
Ztrácel se z domova a zabydloval u Jarmily, která zápasila se vším, co se jí nabízelo. Z rozumné ženy bojovnice, se stávala milenka, která si promýšlela další dny. S Alešem jí bylo neskutečně dobře, ale vědomí, že celoživotní známé ukradne manžela jí brzdilo v rozhodnutí.
Nechala se prozatím přemlouvat, užívala si novot, plnila své i jeho sny a přijímala zajímavé dárečky, které Aleš nosil.

„Podívej, co jsem ti přinesl,“ přitulil se k Jarce zezadu a vkradl ruce s dárkovou kabelkou pod ženské paže
„Dáreček! Copak to asi je,“ přebírala si třpytivou taštičku a s rozjasněným obličejem se točila k milenci, aby viděl, že umí udělat radost.
„Překvapení. Takový doplněk,“ laškoval ručně s jejím pozadím a natřásal si ji v dlaních.

Jarka se ručkou ponořila do dárkového obalu a vytáhla další kousek prádélka do sbírky s řetízkovým přívěškem na bradavky. Oba zjistili, že mají stejné choutky a tak jak Alešovi dělalo dobře dárečky pořizovat, Jarku uspokojovalo všechny ty kraječky a volánky nosit.

Prohlížela si rajcovní kalhotky z bílého saténu s obšitým otvorem v rozkroku a síťovanou běloskvoucí podprsenku odkud prsa už od pohledu krásně protékala na správných místech. Jako vždy si k novému kousku přivoněla a děkovně se zadívala do Alešových očí. S vřelým polibkem poděkovala a po nutném obstarání matinky, se rovnou odebrala do koupelny, kde proběhla proměna v žádoucí samici.

Vycházela odtamtud vyšlechtěná, vyvoněná, natupírovaná a vybarvená. Pro tento večer se necudně oblékla do intimního dárečku a odplížila se k Alešovi do ložnice. Sledovala ode dveří nahého přítele, který během její přípravy nelenil a přichystal postel na odvážné hrátky. Jako obvykle pozorně sledovala vše kolem, protože milenec byl samé překvapení. Poctivě chystal k jejich hrátkám všelijaké pomůcky a dopřával si tak vše, co manželka nikdy nesplnila.

„Jsou tam?“ zeptal se polohlasně Jarky na chloupky v mezinoží, protože pokaždé trnul z jejich oholení.
„To nevím. Podívej se,“ laškovně odpověděla Jarmila a stála pevně s rukama v bok.
V saténovém dlouhém župánku, přepásaná lesklou mašlí, čekala na rozbalení. Aleš se přidychtil po kolenou a zespodu na ní dlouze zíral. Vzhlížel k ní jako ke svátosti a také se tak podle toho choval.
S velikou opatrností si rozbaloval svůj zhmotněný křišťál. Rozvazoval dlouhou stuhu a pomalinku zajížděl pod okraje župánku. Nahmatal nové prádlo, sjel rukama přes oblé boky a po stehnech znovu vyjel k pokladnici, kde jemným ošaháním zkontroloval neoholené ochlupení. Miloval tuhle chundelinku a tak hned nasál její vůni.

Otřel si tvář o osrstění vykukující z pod kalhotek. Podíval se nad sebe, kde se nechal zmrazit Jarčiným pohledem. Její mimika v tváři ho donutila šplhat po jarčiných nohách, přidržovat se oblých boků a olizovat vykoupanou kůži.

„Předveď se mi! Prosím!“ zaúpěl Aleš a zvedl své tělo na nohy.
Nechal Jarmilu projít okolo sebe. Zavoněla kolem něj jako by prošla špalírem a s ladným pohybem poklekla na matraci postele. Roztáhla stehna, prohla se v pase a zavrněla slastí, protože sama ucítila rozparkem na kalhotkách, jak se jí chundelína nabídla víc, než si přála.
Aleš stál za ní a sledoval dvě půlky bílé zadnice, rozpůlené saténkovým prádlem. Nahlížel do otvoru na micině, odkud se vylouply piččí závojíčky. Pohladil rukou chlupaté nadělení a na sucho polknul, jak měl v těchto chvílích v oblibě.

Tiché zasténání mu pomáhalo odkrvovat mozek a mohutnět v rozkroku. Znovu s jemným dotekem probral pizdí křidélka a rozčesával pěšinku. Lepil chloupky na kalhotky a důkladně prohlížel vše, co k Jarce patřilo. Naslinil prsty a smíchal si je s kundím drinkem. Ochutnal a zapíchl je v rychlosti dovnitř. Vytáhl a lesklé je nabídl vzdychající Jarce.

„Ochutnej se,“ otíral jí příchuť bažinky o obličej, Jarmila vrněla jako kočka a otáčela se po šťávě s povahou slunečnice.
„Ještě. Ještě mi dej,“ zaprosila o další kluzkou dávku.
Aleš se bez upozornění sehnul, zajel jazykem do hloubky a s vyplazením nesl další dávku Jarmile na rtech. Nakrmil ji dlouhým polibkem, ještě párkrát zopakoval a užíval si vzájemné euforie, která vládla celou ložnicí.

Rozlízanou si ji natočil prsy k sobě, aby mohl řádně prohlédnout i vršek. Bral jemně plná prsa do dlaní a palci brnkal o vykukující bradavky. Sledoval jak se oba světlehnědé dvorce krabatí a rýsují se v tvrdou bradavku. S každým dotekem Jarka omdlévala a prosila o pokračování.

„Připneme ho?“ nabídl roztoužené milence blýskavý řetízek s přísně vyhlížejícími klipsami.
„Ano,“ vydechla svůj souhlas Jarka a propnula se v pase, aby bujaré vnady nabídla k co nejdřívějšímu okroužkování.
Aleš vzal jeden konec zlatavého řetízku a ještě chvilku olizoval bradavku do maximální tvrdosti. Pobídl Jarku, aby opakovala to samé na druhém prsu a napomohla si tak k větší rozkoši.

Oba nechali dál své jazyky mrskat po bradavkách, odkud pokukovali jeden po druhém, pro kontrolu. Když jako první se kojného špuntu vzdal Aleš, připnul na ni kovovou klipnu. Očko padlo na bradavku jako ulité, takže dál už stačilo dokonat dílo o kousek dál. Jarmila držela, nabízela velececky k ozdobení a s prvním zataháním zaházela hřívou.

„Pojď, provedu si tě,“ pobídl ji jemným zatažením za řetízek a liboval si jak ho mlčící nadrženka poslouchá.
Vodil ji po pokoji, zašel s ní do kuchyně, kde z lednice vybral okurek a zase s prstem zaklesnutým za šperkem si ji naváděl zpátky do ložnice. S občasným otočením sledoval jak polonahá kráska poslušně cupitá za jeho vztyčeným prstem. Jak mu stačí zatahat a milenka je schopná zbořit dům vzrušením. Cvrnkal pro větší důraz do bradavek nehty a líbal u toho zoufale nadrženou Jarčinu tvář.

„No ták, přece by jsi nespěchala, pšššššt,“ škádlil ji i přesto, že mu ocas tepal nedočkavostí.
Položil si ji na záda a se stále držícím prsním ovladačem, podal Jarce zelenou studenou hračku. Ihned věděla co s ní. Omakala si velikost okurku a bez čekání nebo dalších povelů sklouzla přes bříško k odhalené kundě. Špičkou hadovky propátrala chlupaté houští, našla poštěváka a sjela od něj jako po klouzačce přímo do černého.

S rudým obličejem a otevřenou pusou, natočila chtivou tvář k Alešovi, který si dál pohrával s ovládáním dvou erotogeních zón. Tahal za řetízky a sledoval rychlou práci Jarčiných dlaní. Už obouruč se držela zeleného hada a zarážela ho do sebe jako by to mělo být naposledy. Byla chtíčem natolik zparalizovaná, že tentokrát už nevydala ani hlásku. Jen v naprosté tichosti prošoustávala ulepenou houni, těžce dýchala otevřenou pusou a Aleše prosila pouze očima, aby ji nepřestával trápit.

Tohle ho ani nenapadlo. Ležel vedle ní, posiloval sval zvednutou rukou a tahal za prsní splachovadlo. Pod paží sledoval kundí představení a naslouchal šustění i hlasitému mlaskotu chlupatice. Lepil žalud k oblému ženskému boku, občas věnoval políbení zrovna tam, co kolem něho prolétlo a snažil se propíchnout měkkou kůži, protože cítil, že moc času mu už nezbývá.

„Pokračuj! Nepřestávej! Přidám se!“ přeskočil mezi roztažená stehna a s tvrdým kopím si to namířil přímo k pumpujícímu zeleninovému pístu. S opatrností se zkusil probojovat podél okurky a když zaklouzl dovnitř stačilo mu už jen přidržet zeleného pomocníka a soutěžit s ním, kdo toho vevnitř zahlédne nejvíce. Prošoustával se červeným vnitřkem, Jarmila živočišně tekla a brousila si prsty poštěváček. Jezdila okolo něho, cvrnkala o něj a tahala si mikrošulínka za konečně hlasitého projevu.

Aleš sledoval rozlévající se kozy, cinkající řetízek a mrdal o sto šest zároveň s polním pomocníkem. Cítil, že stejnou slast, kterou si navodil z obou stran Jarmilčina vnitřku, vnímá i ona. Tvrdá měkkost, která mu svírala čuráka, ho přiváděla k šílenství a proto tepal a bodal čím dál víc zuřivě. S malou přestávkou čekal na skvostné Jarčino třepání a sledoval s kapkou potu u nosu, jak si s poštěvákem vyloženě škube do stran.

Bez kompromisu ho trhala z pysků a šoustala se s přeplněnou kundou. Orgasmus rozhýbal celé její tělo, což byl povel pro Aleše, aby vstal a dohonil se nad ní. Vystřelil jako šíp na nohy, rozkročil se, pár tahy ještě dopumpoval tlakometr a už ji častoval hutnou dávkou samčího spermatu.
Obstříkal nastavený obličej, pokropil oba cecky a zbytek dávky Jarce dopřál do pusy. Hlava se mu točila, v uších hučelo a pohled na pochutnávající si milenku mu tlak také nevyrovnávalo. S neskutečným vděkem sledoval chamtivou Jarmilu, která si prsty nabírala řídnoucí semeno z koz a hltala bez ochoty podělit se.

„Očistíš to?“ podával jí ke rtům lesklou okurku k olízání.
„Dáš si se mnou?“ usmála se na něj Jarka a podržela si hadovku u vyplazeného jazýčku.
Bez odporu se Aleš sehnul a přijal její návrh. Z každé strany zeleného pomocníka olíbali a navzájem si z jazyků pochutnali na zbylé kundí chuti.

Autor

Navigace v seriálu<< Stará panna 07Stará panna 09 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x